Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Poľsko, Białystok


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa nr 1, Słowackiego 4, Białystok, PL
Bartosz Bielawiec (VIII), Michał Buczyński (VI), Paweł Buczyński (VIII), Konrad Zajczyk (VIII)
42
2 Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi, Pułaskiego 96, Białystok, PL
Wiktoria Niewińska (VIII), Paweł Zambrzycki (VIII), Joanna Sienkiewicz (VIII), Sebastian Zachowicz (VIII)
39
3 Szkoła Podstawowa nr 5, Kamienna 15, Białystok, PL
Sebastian Skiepko (VIII), Oliwier Jaśkiewicz (VIII), Przemysław Suchocki (VIII), Adrian Brański (VIII)
37
4 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok, B, PL
Maurycy Bałakier (VIII), Wiktoria Fiedorczyk (VIII), Krystian Jaworowski (VIII), Marta Zielinko (VIII)
37
5 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, PL
Stanisław Rusiłowicz (VIII), Maria Skórzeczka (VIII), Bartosz Winkiewicz (VIII), Piotr Zimnicki (VIII)
36
6 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, B, PL
Maciej Bogusz (VIII), Maciej Sirocki (VIII), Paulina Szutkiewicz (VIII), Przemysław Twarowski (VIII)
36
7 Szkoła Podstawowa, 6, Tołcze, PL
Jakub Bruszewski (VIII), Stanisław Kossakowski (VIII), Adam Pińczuk (VIII), Kacper Dudziński (VII)
35
8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, A, PL
Kamil Januszkiewicz (VII), Maja Maksimiuk (VIII), Aleksandra Teresa Malesińska (VIII), Natalia Malinowska (VII)
34
9 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, A, PL
Mateusz Bykowski (VIII), Dawid Chmielewski (VIII), Łukasz Bogdzia (VIII), Stanisław Brzozowski (VIII)
33
10 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny, Mickiewicza 43, Białystok, PL
Jan Andrzej Danilecki (VIII), Izabela Lisowska (VIII), Kamila Niemotko (VIII), Daria Aniela Turowska (VIII)
31
11 Szkoła Podstawowa nr 12, Komisji Edukacji Narodowej 1A, Białystok, PL
Dawid Gierasimiuk (VIII), Daria Łukjańczuk (VIII), Magdalena Panas (VIII), Jakub Piotrowski (VIII)
29
12 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego, Dzielna 19, Białystok, PL
Anna Chomczyk (VII), Patrycja Januć (VI), Mateusz Nowak (VII), Krzysztof Olszewski (VIII)
28
13 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, B, PL
Mateusz Gbur (VII), Alek Huścio (VII), Kamila Pawełkowska (VII), Bartosz Tercjak (VII)
28
14 Szkoła Podstawowa, Zambrowska 20, Kleosin, A, PL
Michał Dzierżek (VIII), Bartosz Kondratowicz (VII), Klaudia Karejwo (VIII), Julia Maria Żołądkowska (VIII)
28
15 Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi, Armii Krajowej 32, Białystok, PL
Adam Bęcłowicz (VIII), Marcin Zieliński (VIII), Iga Krawczyk (VIII), Martyna Witek (VIII)
26
16 Szkoła Podstawowa, Zambrowska 20, Kleosin, B, PL
Adam Piekutowski (VII), Michał Piwko (VII), Paweł Dmochowski (VIII), Michael Rząca (VIII)
22
17 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok, A, PL
Marek Rosińki (VII), Daria Bielawska (VII), Wiktoria Czarniecka (VII), Gabriela Garbowska (VII)
21
18 Szkoła Podstawowa nr 6, Wesoła 11a, Białystok, PL
Kaan Cakici (VIII), Krzysztof Chociej (VIII), Klara Kadysz (VIII), Justyna Rudzka (VIII)
20
19 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Białostocka 4, Turośń Kościelna, PL
Michał Dryl (VIII), Miłosz Stanisław Jakim (VIII), Amelia Mielech (VIII), Grzegorz Sawicki (VII)
18
20 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Szkolna 1, Suraż, PL
Kacper Grabowski (VII), Oliwia Jurczak (VII), Tobiasz Ostaszewski (VII), Wiktoria Tworkowska (VII)
13