Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Poľsko, Krosno


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa, 3 Maja 164, Posada Górna, PL
Sylwia Kałwik (VIII), Krzysztof Kasperkowicz (VIII), Ernest Kopecki (VIII), Jan Telega (VIII)
26
2 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, PL
Karol Dragan (VIII), Kacper Kaczorowski (VIII), Maja Pilecka (VIII), Katarzyna Uliasz (VII)
25
3 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, B, PL
Natalia Budyń (VIII), Sebastian Pikul (VI), Filip Pyznarski (VIII), Tymofij Solier (VIII)
25
4 Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Szkolna 2, Rymanów, B, PL
Dominik Bobko (VII), Jakub Gibadło (VII), Antoni Kuak (VII), Kornelia Magierowska (VII)
24
5 Szkoła Podstawowa, 223, Jasienica Rosielna, PL
Sylwester Dąbrowski (VIII), Paulina Zych (VIII), Krzysztof Gargasz (VIII), Jan Gargasz (VIII)
23
6 Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Szkolna 2, Rymanów, A, PL
Oliwia Grygierzec (VIII), Sylwia Kalita (VIII), Maria Tomkiewicz (VIII), Anna Szul (VIII)
22
7 Szkoła Podstawowa nr 6, Kletówki 1, Krosno, A, PL
Liliana Gnap (VIII), Igor Kowalik (VIII), Jędrzej Nowakowski (VIII), Maja Sawaryn (VIII)
22
8 Szkoła Podstawowa nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno, PL
Emilia Delimata (VIII), Kacper Sobiborowicz (VIII), Weronika Stanosz (VIII), Oskar Zawidlak (VIII)
21
9 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, A, PL
Kacper Bronka (VII), Miłosz Guzik (VII), Joanna Zapora (VII), Filip Sobczak (VII)
21
10 Szkoła Podstawowa, 76, Wiśniowa, B, PL
Emilia Armata (VIII), Zuzanna Bobek (VIII), Wiktoria Godek (VIII), Sylwia Petka (VIII)
20
11 Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Grodzka 6, Krosno, PL
Julia Wyskiel (VIII), Natan Tlałka (VIII), Daniel Karapetyan (VIII), Patrycja Rzeźnikiewicz (VIII)
17
12 Szkoła Podstawowa, 76, Wiśniowa, A, PL
Andżelika Makara (VIII), Weronika Długosz (VIII), Kacper Bożek (VIII), Seweryn Mularski (VIII)
16
13 Szkoła Podstawowa nr 6, Kletówki 1, Krosno, B, PL
Wiktor Dyląg (VIII), Kacper Gerlach (VIII), Nina Rusinek (VIII), Borys Zych (VIII)
15
14 Szkoła Podstawowa nr 7, Decowskiego 9, Krosno, PL
Miłosz Bobusia (VIII), Wiktoria Kin (VIII), Wiktor Landorf (VIII), Anna Łącka (VIII)
8