Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Poľsko, Sosnowiec


ŠkolaBody
1 Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice, A, PL
Piotr Suchecki (VIII), Mikołaj Buczyński (VIII), Kajetan Sarnecki (VIII), Julia Molenda (VIII)
32
2 Szkoła Podstawowa nr 7, Pokoju 41, Zabrze, PL
Julia Jamorska (VIII), Szymon Kopczyński (VIII), Piotr Świstek (VIII), Alicja Obszańska (VIII)
26
3 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień", Karliczka 15, Katowice, PL
Emilia Szczerbińska (VIII), Julia Zawierucha (VIII), Julia Sendal (VIII), Gabriela Gorstka (VIII)
25
4 Szkoła Podstawowa Nr 1, Wielka Skotnica 2, Mysłowice, PL
Igor Bartnicki (VIII), Palka Emilia (VIII), Judasz Michał (VIII), Szurmik Maksymilian (VIII)
25
5 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, A, PL
Weronika Witkowska (VIII), Maja Woźniczka (VIII), Zofia Zakrzowska (VIII), Jakub Zakrzowski (VIII)
23
6 Szkoła Podstawowa nr 17, Begonii 5, Tychy, B, PL
Michał Kozłowski (VIII), Maciej Plaza (VIII), Violetta Vaskovska (VIII), Norbetr Tomaszewski (VIII)
22
7 Szkola Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich, Gierałtowskiego 15, Ruda Śląska, B, PL
Filip Blachucik (VIII), Elian Charążka (VIII), Damian Janak (VIII), Mateusz Ociepka (VIII)
21
8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, B, PL
Magdalena Drozd (VIII), Hanna Herman (VIII), Magdalena Szarejko (VIII), Julia Wojtas (VIII)
19
9 Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice, B, PL
Paweł Apczyński (VII), Mateusz Juzoń (VII), Bartosz Kowalczewski (VII), Stanisław Parma (VII)
19
10 Szkoła Podstawowa nr 27, Grabowa 2, Sosnowiec, PL
Mateusz Gałązka (VIII), Bartosz Jastrząb (VIII), Jakub Jastrząb (VIII), Kinga Słowińska (VIII)
19
11 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, B, PL
Dawid Błaszczyk (VIII), Grzegorz Kordel (VIII), Zuzanna Pawlik (VIII), Alicja Piwowarek (VIII)
19
12 Szkoła Podstawowa nr 9, Armii Krajowej 30, Mysłowice, PL
Mateusz Chochorowski (VII), Izabela Dziubek (VII), Dominika Wieniawska (VII), Natalia Szmałańska (VII)
18
13 Szkoła Podstrawowa nr 37 im. H. Sienkiewicza, Skwerowa 21, Sosnowiec, PL
Jakub Taraska (VIII), Bartosz Matysik (VIII), Filip Kapica (VIII), Anna Madej (VIII)
18
14 Szkoła Podstawowa nr 17, Begonii 5, Tychy, A, PL
Piotr Kafka (VIII), Oliwia Korzonek (VIII), Laura Palka (VIII), Kamil Czmok (VIII)
18
15 Szkola Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich, Gierałtowskiego 15, Ruda Śląska, A, PL
Dominika Biadacz (VIII), Paulina Grochocka (VIII), Wiktoria Kania (VIII), Daria Salamon (VIII)
16
16 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, A, PL
Marta Mituniewicz (VIII), Leon Pisarski (VIII), Mateusz Rozenek (VII), Kuba Walusiak (VII)
15
17 Szkoła Podstawowa nr 10, Reymonta 36, Sosnowiec, PL
Stanisław Basior (VIII), Maja Rak (VIII), Olaf Wacławek (VIII), Maja Wysocka (VIII)
14
18 Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice, C, PL
Laura Malara (VII), Kornelia Kuczera (VII), Lena Hachuła (VII), Karolina Buczyńska (VII)
9
19 Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice, D, PL
Adam Szymanek (VII), Jakub Pecka (VII), Wiktor Szyndlar (VII), Minh Ho Hoang (VII)
5