Wyniki Náboja 2019
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2019, , Słowacja, Banská Bystrica


SzkołaPunkty
1 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SK
Matúš Boleček (8), Jakub Chromiak (8), Zuzana Gregorová (8), Dávid Hlôška (8)
42
2 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SK
Laura Áčová (9), Diana Berková (9), Krištof Kašper (9), Šimon Mesiarik (9)
42
3 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SK
Martin Cígler (9), Samuel Kotrč (9), Tomáš Krompaský (9), Matej Gálfy (9)
42
4 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, A, SK
Benjamín Androvič (9), Peter Hríň (9), Marek Pivka (9), Michal Výboh (9)
42
5 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SK
Ondrej Kmeť (9), Aleš Odráška (9), Filip Švantner (9), Marek Záchenský (9)
41
6 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SK
Zuzana Žiaková (9), Jakub Kejmar (9), Viktória Markovičová (9), Ema Zvarová (9)
39
7 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SK
Eduard Bielik (9), Karolína Kernerová (9), Marek Hanuštiak (9), Lenka Hrobáková (8)
33
8 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, SK
Daniel Buday (9), Miriam Minková (9), Daniela Macková (9), Katarína Murinová (9)
32
9 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SK
Timea Koreňová (8), Samuel Krnáč (9), Zina Laššútová (8), Kristián Vraštiak (9)
31
10 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, B, SK
Adam Blažko (9), Zuzana Harbutová (9), Jakub Markech (9), Daniela Pápežová (9)
31
11 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SK
Kristína Makovínyová (9), Michal Mokrý (9), Viktória Urgelová (9), Andrej Danihilík (9)
31
12 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SK
Timotej Fides (9), Ivan Gáborík (9), Karolína Hocková (8), Lenka Jochimová (8)
30
13 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SK
Bianka Birčáková (9), Jakub Čupka (9), Sophie Alberty (9), Gabriel Gazda (8)
30
14 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SK
Jana Helcmanová (8), Alexandra Lehotská (9), Matúš Solár (8), Richard Vojtek (9)
29
15 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SK
Samuel Vitásek (8), Patrik Mistrík (9), Samuel Sýkora (8), Hana Zahradníčková (9)
28
16 Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, B, SK
Matúš Heis (9), Peter Lihocký (9), Sára Podhradská (9), Erika Poliaková (9)
27
17 Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, A, SK
Veronika Stehlíková (8), Michaela Capovčáková (8), Matúš Králik (8), Jakub Murín (8)
26
18 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SK
Nina Babicová (8), Melánia Melichová (8), Martin Michálik (9), Tibor Vrťo (9)
26
19 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SK
Patrik Bartelt (9), Viktória Králiková (8), Peter Floch (8), Juraj Šťavina (8)
26
20 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SK
Dominika Rusnáková (9), Lara Šramková (9), Lesia Bobrová (8), Andrej Bako (8)
26
21 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, SK
Samuel Drienovský (9), Matúš Joščák (9), Samuel Dian (9), Petra Vinarčíková (9)
25
22 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SK
Dorothea Petrovičová (9), Jozef Debnár (9), Vanesa Bartková (8), Oliver Ďurica (8)
24
23 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SK
Peter Hazlinger (9), Jakub Jakubčin (9), Veronika Klajbanová (9), Lukáš Ondrejka (9)
24
24 Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica, SK
Ondrej Barto (8), Hana Hudobová (8), Maroš Koteleš (9), Rebeka Tóthová (9)
23