Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Lučenec


ŠkolaBody
1 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Martin Dzúr (8), Matúš Kružliak (8), Danielle Nicolette Malčeková (8), Nina Kováčová (8)
29
2 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, A, SR
Jakub Adamove (9), Ema Čumpelíková (9), Emma Kyzúrová (9), Nika Pastoráková (9)
27
3 Základná škola, Školská 3, Poltár, SR
Adam Almáši (9), Nikoleta Kantoráková (9), Lucas Ostrihoň (9), Martin Matej Sýkora (9)
25
4 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, A, SR
Boris Bahleda (9), Laura Gaberová (9), Bianka Ivaničová (9), Stanka Urbanová (9)
25
5 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Ivan Kulich (9), Samuel Danko (9), Alexandra Kolbányiová (8), Samuel Eliot Kollár (9)
25
6 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, B, SR
Miloš Harasti (8), Evka Hricová (9), Michal Jardek (9), Peter Kalmár (8)
24
7 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Zina Dobrocká (9), Bronislava Koristeková (9), Martin Svorad (9), Samuel Fačka (9)
24
8 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Ján Balkovský (9), Patrícia Gondášová (9), Viktória Števková (9), Viktória Kalamárová (8)
24
9 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, B, SR
Ema Beracková (8), Karolína Rúth Karmanová (9), Barbora Kyzúrová (8), Jonáš Ľalík (8)
23
10 Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431, Hnúšťa, SR
Lea Romana Bálintová (9), Marek Gall (9), Ivana Kyseľová (9), Marko Vrábeľ (9)
21
11 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Adam Sobota (9), Patrícia Bystrianská (9), Anna Vitoslavská (8), Ján Ančo (8)
20
12 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, B, SR
Michaela Hrubčová (9), Zuzana Géciová (9), Žofia Rišová (9), Klára Dobosová (9)
19
13 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Nina Kminiaková (9), Vanesa Karlíková (9), Viktor Jagerčík (8), Adrián Višniar (8)
19
14 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Adrián Adamčík (9), Filip Bize (8), Matej Jakubišin (9), Tomáš Šinko (9)
19
15 Základná škola, Lúčna 8, Divín, A, SR
Lenka Kašinová (9), Bianka Komárová (8), Samuel Šimo (9), Peter Végh (9)
18
16 Základná škola, Lúčna 8, Divín, B, SR
Samuel Fiľo (9), Marek Palúch (9), Viktória Talánová (8), Ema Votýpková (9)
18
17 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, A, SR
Alexandra Hudecová (8), Adam Gerbáč (8), Ladislav Černý (8), Barbora Rimajová (8)
14