Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Liptovský Mikuláš


ŠkolaBody
1 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, SR
Jakub Hromádka (9), Ján Berník (9), Dušan Gonda (9), Dušan Kuchta (9)
34
2 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, SR
Patrik Hrabal (9), Jerguš Navrátil (9), Leo Slosiar (9), Michal Spišek (9)
32
3 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, B, SR
Samuel Mikita (9), Peter Iglarčík (9), Ondrej Buda (9), Lukáš Dršman (9)
29
4 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, B, SR
Timea Kelovská (9), Samuel Slosiar (9), Andreas Švec (9), Dávid Vodrážka (9)
29
5 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Lucia Lukášiková (9), Lucia Polečová (9), Karin Hrošová (9), Adriana Piovarčiová (9)
29
6 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Adam Bačík (9), Samuel Bebko (9), Adam Droppa (9), Radovan Milan (9)
28
7 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, B, SR
Filip Navrátil (9), Samuel Králik (9), Mário Tlamka (8), Marek Repa (8)
26
8 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, A, SR
Šimon Podstavek (8), Samuel Peterec (8), Marek Tobias Janík (7), Richard Račko (8)
25
9 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, A, SR
Nikol Chovanová (9), Pavol Kočí (9), Peter Olexa (9), Eva Mária Porubiaková (9)
25
10 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Alex Podstrelený (8), Pavol Glončák (9), Timea Kellová (8), Tomáš Eduard Kojš (9)
25
11 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, A, SR
Roman Kuriš (9), Barbora Matušková (9), Filip Bajaček (8), Šimon Dalmanego (8)
24
12 ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš, SR
Adam Hruška (9), Tomáš Kosstuth (9), Júlia Václavová (8), Martin Kovalčík (8)
24
13 Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok, B, SR
Damián Karniš (8), Karolína Hlačinová (8), Eliška Horváthová (8), Nina Janovcová (8)
24
14 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, A, SR
Milan Kozub (8), Filip Majerík (8), Katarína Pribulová (8), Andrea Šuňová (8)
23
15 Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok, A, SR
Dorota Jankovičová (9), Marián Kováč (9), Alexandra Kotlínová (8), Viktor Buschbacher (8)
22
16 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, B, SR
Ingrid Karabášová (9), Dávid Fedorek (9), Mária Sorentíni (9), Lukáš Podskuba (9)
22
17 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, A, SR
Sebastián Dráb (9), Martin Pružina (9), Samuel Varga (9), Adam Stanko (9)
21
18 Základná škola s MŠ, Starojánska 11, Liptovský Ján, SR
Lukáš Berzéty (9), Radovan Buc (9), Tomáš Kyseľ (9), Mária Ohraďanová (9)
20
19 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, B, SR
Michal Bruňo (9), Samuel Chovanec (9), Vanessa Hirošová (9), Lukáš Hlavna (9)
20
20 Gymnázium, Hradná 23, Liptovský Hrádok, SR
Juraj Klein (9), Šimon Kakalejčík (9), Filip Antol (9), Andrej Kubík (9)
18
21 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, A, SR
Simona Tekelová (8), Mathias Matejčík (8), Veronika Mikulová (8), Nina Makovická (8)
18
22 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, B, SR
Alex Lakomčík (9), Hubert Siwczyk (9), Martin Stankoviansky (9), Ondrej Valko (9)
18