Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Michalovce


ŠkolaBody
1 Základná škola, Okružná 17, Michalovce, SR
Ján Hadžala (9), Zuzana Kačkošová (8), Lujza Lea Lavriková (8), Norbert Riebesam (9)
33
2 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Matej Babinský (8), Lucia Soňa Dolobáčová (9), Daniel Ivanič (8), Viktor Židzik (9)
29
3 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, A, SR
Katarína Chromá (9), Samuel Pangrác (9), Martin Ondila (9), Peter Ondrik (9)
27
4 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, B, SR
Zuzana Labancová (9), Marcela Majorošová (9), Emma Richvalská (8), Sára Richvalská (8)
26
5 Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou, SR
Jakub Dzurko (9), Viktória Marinčáková (9), Ema Megisová (9), Tomáš Tankovčík (9)
26
6 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, B, SR
Boris Andrišov (8), Jakub Lajčák (8), Zuzana Miklošová (8), Lukáš Mižák (8)
26
7 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Eva Bérešová (9), Dárius Kočiš (9), Martin Kolduš (8), Michal Vajda (8)
24
8 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Lea Mária Laškodyová (8), Viktória Lenártová (8), Samuel Malík (9), Kristián Ovšonka (9)
24
9 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Matej Karpáč (6), Matej Komarc (8), Miroslava Zara Kucanová (8), Peter Ruják (9)
23
10 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
Veronika Ivanišová (9), Tomáš Kašaj (9), Janík Ďačok (9), Kristina Podoľáková (9)
22
11 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, A, SR
Frederik Csery (9), Samuel Jenčík (8), Gabriel Kuriľak (9), Dávid Moskaľ (8)
22
12 Gymnázium, Študentská 4, Snina, SR
Oliver Andrejko (9), Lukáš Haničák (9), Matúš Kriško (9), Dávid Dzuba (9)
21
13 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, SR
Michaela Filipeková (8), Adam Kováč (9), Miriam Lešová (8), Kamila Šemegová (9)
18
14 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Martin Čupakovič (8), Jakub Oreský (8), Sebastian Ištok (8), Marián Mižák (7)
18
15 Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce, SR
Samuel Čížek (9), Kristína Horváthová (9), Dávid Nemec (8), Nicolas Štec (8)
17
16 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Ján Budiš (8), Lívia Feninová (9), Róbert Piskor (9), Anna Mattová (9)
15
17 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Dominik Hrabčák (9), Richard Komendant (7), Martin Komendant (7), Slavomír Tkáč (9)
13
18 Základná škola s MŠ, Palín 104, Palín, SR
Martin Toth (8), Ján Lukáč (8), Terézia Lukáčová (7), Kristián Bross (7)
12