Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Nitra


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, B, SR
Martin Drlík (9), Ema Jantošková (9), Matúš Královič (9), Šimon Tóth (9)
33
2 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Soňa Chowaniecová (9), Adriana Kepáková (9), Ema Nagyová (9), Viktória Bolečková (9)
30
3 Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce, SR
Adam Bernát (9), Matej Filo (9), Tatiana Kucková (8), Jakub Tóth (9)
26
4 Základná škola, Beethovenova 11, Nitra, A, SR
Matej Bednárik (7), Rastislav Škutil (7), Matúš Gabaš (9), Lea Benešová (9)
26
5 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, B, SR
Matúš Žuk-Olszewski (9), Dávid Varga (9), Jakub Vrchovský (9), Benjamín Zahradník (9)
25
6 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, A, SR
Rebeka Czellerová (8), Emma Mamráková (8), Adriana Palenčíková (8), Klára Silná (8)
24
7 Základná škola, Fatranská 14, Nitra, SR
Zetocha Samuel (9), Pilka Marcel (9), Šubová Tatiana (9), Burdová Karolína (9)
24
8 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Krištof Kováčik (8), Kristína Sollárová (9), Richard Štefánka (8), Matej Timoracký (9)
24
9 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Dodi Mišenka (9), Andrej Molčan (9), Michal Sedlár (8), Nina Višenková (8)
23
10 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Viktória Pšenková (9), Samuel Ulrich (8), Katarína Vojteková (8), Petra Zaťková (9)
23
11 Základná škola s MŠ, Vlčany 1547, Vlčany, SR
Marek Boťanský (8), Martin Gurbaľ (9), Nikoleta Pavlíková (8), Hana Sallaiová (8)
22
12 Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra, A, SR
Filip Gyepes (9), Nina Kvasnicová (9), Dávid Sven Svetlanský (9), Maximilián Varhaník (9)
21
13 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Terézia Gavorová (9), Samuel Hlavatý (9), Dominik Šedík (9), Samuel Šmátrala (9)
21
14 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, A, SR
Lucia Pilková (9), Marián Jenis (9), Emma Oršulová (9), Leonard Kováč (9)
19
15 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Oliver Urdzik (8), Zuzana Pycz (8), Dávid Szoke (9), Karolína Mésarošová (9)
19
16 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Peter Márk Hóka (9), František Kajan (9), Attila Križan (8), Peter Švec (8)
18
17 Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra, B, SR
Fedor Bezák (8), Kristína Klinková (8), Marek Tanyasi (9), Anna Otepková (8)
18
18 Základná škola, Tulipánová 1, Nitra, B, SR
Filip Kollár (9), Adam Bujna (9), Patrik Lučaník (8), Juraj Nagy (8)
18
19 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Ján Brieška (9), Natália Mozdíková (8), Anna Repková (8), Lívia Šimoneková (7)
18
20 Základná škola, Beethovenova 11, Nitra, B, SR
Klára Antalíková (9), Monika Giertlová (8), Lenka Kuglerová (8), Ema Vranová (9)
18
21 Základná škola, Vyhne 111, Vyhne, SR
Klára Lepeňová (8), Erik Procner (9), Marek Repiský (7), Karolína Eva Šugárová (8)
18
22 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
Vivien Czibulka (8), Karolína Daňková (8), Viktória Holderiková (9), Emma Odorová (9)
15
23 Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice, SR
Alexander Knížat (9), Lukáš Labuda (9), Martin Kučerka (8), Samuel Valent (8)
14
24 Základná škola, Tulipánová 1, Nitra, A, SR
Timea Blašková (9), Richard Panáček (9), Radka Pavelková (8), Adrián Janeba (8)
12