Výsledky Náboje 2019
Dle Usnesení Vlády ČR č. 1112 ze dne 30. října 2020 dochází k uzavření základních škol a víceletých gymnázií do 20. listopadu 2020 včetně. Náboj Junior je proto ve školním roce 2020/2021 zrušen. Budeme se na vás těšit v listopadu 2021!

Výsledky Náboje 2019, , Slovensko, Trnava


ŠkolaBody
1 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SR
Adam Táčovský (9), Matúš Gálik (9), Adam Bardiovský (9), Matej Jánoška (9)
33
2 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, B, SR
Erik Čapkovič (9), Ján Jindra (9), Ema Kúdelová (8), Alexandra Rafayová (9)
30
3 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, SR
Filip Stranovský (9), Matej Královič (9), Martin Klementis (8), Alex Stanko (8)
29
4 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, SR
Jakub Manca (9), Ema Králiková (9), Klára Matuškovičová (9), Simona Horvatovičová (9)
28
5 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, A, SR
Daniela Adamová (9), Peter Bachorík (9), Tomáš Varga (9), Zuzana Zálešáková (9)
28
6 Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce, B, SR
Dana Trnková (9), Michal Richnák (9), Anna Mária Kucharíková (8), Jakub Pivarník (7)
27
7 Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou, SR
Michal Čavojský (9), Timotej Kováč (9), Šimon Libich (8), Silvester Marko (9)
27
8 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SR
Alexandra Hornáková (9), Ema Kortišová (9), Jozef Lukačovič (9), Samuel Smutný (9)
26
9 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, SR
Patrik Bulla (9), Tobias Hutta (9), Tobiáš Oravec (8), Patrik Prítrský (8)
26
10 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, A, SR
Ondrej Šesták (9), Martin Tomka (9), Jakub Cuninka (9), Miriam Váleková (8)
26
11 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SR
Eliška Gašpárková (8), Ondrej Haršány (8), Jakub Hittrich (8), Marek Richnák (8)
26
12 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, B, SR
Adam Kavoň (9), Jakub Horňák (9), Michaela Oravcová (7), Marko Poláček (7)
25
13 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, B, SR
Matúš Žiška (9), Branislav Gajdoš (9), Emma Kristová (9), Leo Podolan (9)
25
14 Základná škola s MŠ, Ul. 1. mája 3, Báhoň, SR
Matúš Hrnčiar (9), Tomáš Konečný (9), Hugo Kováč (9), Lenka Szelleová (9)
25
15 CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď, SR
Ema Beránková (8), Matej Kurbel (7), Matej Polák (8), Peter Skupin (8)
24
16 Základná škola, Sobotište 317, Sobotište, B, SR
Anton Čederle (9), Alžbeta Čederlová (9), Dana Chochlíková (9), Verena Pekarová (9)
24
17 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, A, SR
Lukáš Denkócy (9), Natália Hanuláková (9), Michal Móder (9), Šimon Sersen (9)
24
18 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, B, SR
Viliam Blejštil (9), Sára Lazíciusová (9), Martin Garaj (9), Marek Blšták (9)
23
19 Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce, A, SR
Petra Karelová (9), Daniel Mitas (9), Adam Benedik (8), Ivana Kilianová (7)
23
20 Základná škola, SNP 5, Cífer, A, SR
Lukáš B. (9), Michal Č. (9), Matej J. (9), Roman M. (9)
23
21 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, A, SR
Dominik Jedlička (8), Matúš Jedlička (8), Samuel Piaček (8), Roan Straka (8)
20
22 Základná škola, Sobotište 317, Sobotište, A, SR
Marek Baňárek (7), Adriana Hyžová (8), Simona Nečasová (8), Matúš Slovák (7)
19
23 Základná škola, SNP 5, Cífer, B, SR
Dominik B. (9), Nina H. (9), Eliška K. (9), Viktor K. (9)
17
24 Základná škola, Strážnická 1, Skalica, SR
Bohuš Papšo (6), Aleš Masaryk (6), Adam Mošat (6), Róbert Polák (6)
15