Wyniki Náboja 2019
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2019, , Czechy, Brno


SzkołaPunkty
1 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, CZ
Michal Dvořáček (9), Vilém Faja (9), Richard Materna (9), Adam Slavata (9)
36
2 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, CZ
Tomáš Halámek (9), Oliver Okleštěk (9), Matěj Tajovský (9), Jan Vojta (9)
35
3 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, B, CZ
Šimon Genčur (9), Tomáš Jurásek (9), Matyáš Lepka (9), Adam Vondráček (9)
34
4 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, B, CZ
Tomáš Chlup (9), Matěj Račanský (9), Jakub Matula (9), Tomáš Nastálek (9)
33
5 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, A, CZ
Daniel Jorka (8), Milan Novák (8), Tomáš Peňás (8), Jakub Vojtek (8)
32
6 Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou, B, CZ
Pavel Tomšík (8), Hubert Pokorný (8), David Mitana (8), Matěj Vintr (8)
31
7 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, CZ
Pavlína Češková (9), Filip Schwarz (9), Kateřina Jakubcová (9), Lukáš Kawulok (9)
31
8 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, B, CZ
Lucie Laštůvková (8), Kamila Mikulová (8), Lucie Vyskočilová (8), Tudor Stoican (9)
30
9 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, CZ
Matěj Šicner (8), Vít Černý (8), Petr Geršl (8), Oliver Klimeš (8)
30
10 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, CZ
Matyáš Opletal (9), Karel Šmak (9), Milan Šobr (9), Tereza Gazdová (9)
30
11 Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc, A, CZ
Kristina Dubová (9), Jiří Pavlíček (9), Klára Rašková (8), Eliška Zonygová (9)
29
12 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, A, CZ
Adam Březovský (8), Martin Čechal (8), Jan Janeček (8), Michal Pomajba (8)
28
13 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, CZ
Anežka Čechová (9), Václav Krška (8), Viktor Šedivý (9), Jan Souchop (8)
28
14 Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc, B, CZ
Martin Havel (9), Kateřina Šmídová (9), Veronika Esterková (9), Magda Barnatová (8)
27
15 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, A, CZ
Joanis Koulisianis (9), Tomáš Barteček (9), Bernard Filip (9), Eduard Moll (9)
27
16 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, A, CZ
Vratislav Pecháček (9), Ondřej Soják (8), Tina Tran (9), Matyáš Zápeca (9)
26
17 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, CZ
Barbora Špalková (9), Martin Doušek (9), Filip Tatíček (9), Tereza Koupá (9)
26
18 Základní škola a mateřská škola, Křídlovická 30b, Brno, CZ
Adam Abbod (8), Dominik Buček (8), Jan Čepil (8), Jakub Sláma (8)
26
19 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, CZ
Ondřej Mikulášek (9), Ondřej Formánek (9), Tomáš Tenk (9), Hana Števková (9)
24
20 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, CZ
Kristina Priknerová (5), Veronika Dvořáková (5), Julie Burianová (5), Ludmila Hlucháňová (5)
23
21 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, CZ
Rostislav Břoušek (9), Tomáš Hanák (8), Jakub Minks (8), Michal Břoušek (9)
20
22 Základní škola, Na Městečku 51, Veverská Bítýška, CZ
Viktorie Hejduková (9), Štěpán Kala (9), Hynek Malíček (9), Roman Markelov (9)
19
23 Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou, A, CZ
Jakub Láznička (9), Tomáš Neuer (9), David Neuer (9), Lukáš Koukal (9)
18
24 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, B, CZ
Barbora Kozumplíková (8), Anna Rákošová (8), Agáta Hořáková (8), Julie Záhumenská (8)
17