Wyniki Náboja 2014
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2014, , Czechy


SzkołaPunkty
1 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, B, CZ
Adam Janich (0), David Kománek (-1), Adam Kulich (0), Anežka Trojanová (0)
41
2 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, CZ
Šimon Brecher (-2), Matěj Dvořák (-2), Viktor Fukala (-2), Filip Hůlek (-2)
40
3 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, CZ
Petr Pouč (0), Filip Kovářík (0), Michal Majer (0), Vojtěch Frais (0)
40
4 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, CZ
Jakub Hronza (-1), Pavel Saitl (-1), Jakub Svoboda (-1), Gabriela Vlasáková (-1)
39
5 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, CZ
Ondřej Med (-1), Martin Schmied (-1), Lukáš Weselý (-1), Martin Zimen (0)
39
6 Církevní základní škola svaté Ludmily, Zámecká 57, Hradec nad Moravicí , CZ
Lenka Kopfová (0), Michaela Rodáková (0), Vít Šimeček (-1), Jakub Smolka (0)
39
7 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, CZ
Martin Doležal (0), Veronika Tvrzová (0), Jakub Raus (0), Anička Kovárnová (0)
39
8 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, CZ
Filip Brukner (0), Matěj Kripner (0), Karel Vítek (0), Daniel Krupička (0)
38
9 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, CZ
Jakub Čurda (0), Petr Khartskhaev (-2), Matěj Krátký (-1), Matouš Moravec (-1)
38
10 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, CZ
Hung Do (-1), Ngoc Hung Hoang (-1), Prokop Mikulášek (-1), Petr Zahradník (0)
37
11 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, CZ
Václav Brož (0), David Dobáš (0), Josef Sýkora (0), Ivan Žižka (0)
36
12 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, CZ
Martin Mráz (0), Karolína Kučerová (0), Tomáš Duspiva (-1), Jan Hrubeš (0)
36
13 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, CZ
Michal Chudoba (0), Jakub Doškář (0), Josef Smutný (0), František Tomiška (0)
35
14 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, C, CZ
Jakub Kára (0), Lukáš Popovič (0), Šárka Polívková (0), Kateřina Čermáková (0)
35
15 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, D, CZ
Tomáš Beránek (0), Lukáš Pařízek (0), Štěpán Venclík (0), Adam Vymazal (0)
34
16 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, CZ
Tomáš Bártík (0), Šimon Horký (0), Václav Jelínek (0), Silvie Zemanová (0)
34
17 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, CZ
Filip Chocholatý (0), Dalibor Kramář (0), Jiří Pác (0), Jakub Šťastný (0)
34
18 Gymnázium, Velehradská třída 218, Uherské Hradiště, CZ
Jiří Blaha (0), Jakub Komárek (0), Jakub Zemek (0)
34
19 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, CZ
Vojtěch Cibulka (0), František Kosař (0), Michael Němec (0), Markéta Růžičková (0)
34
20 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, CZ
Vít Horčička (0), Jana Pallová (0), Veronika Přikrylová (0), Kristýna Vykopalová (0)
34
21 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, CZ
Tomáš Glozar (0), David Rajnoha (0), Barbora Šmahlíková (0), Štěpán Šmíd (0)
33
22 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, CZ
Miriam Popelková (0), Gabriela Ryšavá (0), Jiří Kaňa (0), Jan Kopřiva (0)
32
23 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, CZ
Šimon Kabátník (0), Adam Huleš (0), Matěj Chmelenský (0), Lucie Trtílková (0)
32
24 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, E, CZ
Karolína Archlebová (0), Natálie Bartošová (0), Sára Elichová (0), Alena Smutná (0)
31
25 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, CZ
Jakub Kolář (-1), Karel Šebela (-1), Antonín Svitáček (-1), Vít Vecheta (-1)
31
26 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, CZ
Jan Čada (0), Martin Chuchel (-1), Kryštof Janda (0), Vojta Netrh (-2)
31
27 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, CZ
Vojtěch Cuberek (0), Pavel Kraus (0), Petr Slatinský (0), Jan Vysloužil (0)
31
28 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, CZ
Nora Prokešová (-1), Matěj Mašata (0), Hanka Nguyenová (0), Barbora Schmiegerová (0)
31
29 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, CZ
Ondřej Němec (-1), Miroslav Pavelka (-1), Ondřej Planer (-1), Filip Wagner (-1)
31
30 Základní škola, Vackova 125, Kamenice nad Lipou , CZ
Milan Kostka (0), Ondřej Samek (0), Jakub Veřtát (0), Kryštof Veřtát (0)
31
31 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, B, CZ
Tomáš Dvořák (0), Lukáš Osouch (0), Jakub Odehnal (0), Jan Feruga (0)
31
32 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek , A, CZ
Radomír Bacílek (0), Benjamín Petržela (0), Vojtěch Ptáčník (0), Laura Samiecová (0)
30
33 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, A, CZ
Patrik Chajda (-1), Piroutek Jan (-1), Petr Stávek (-1), Vojtěch Žák (-1)
30
34 Gymnázium, Komenského 779, Nymburk, CZ
Vojtěch Drška (0), Lukáš Hora (0), Václav Jisl (0), Jakub Růžička (0)
30
35 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, CZ
Martin Hubata (-1), Petra Plachá (-1), Vojtěch Pšenák (-1), Daniela Holubcová (-1)
30
36 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, H, CZ
Marek Fürst (-2), Martin Hruška (0), Roman Mikoláš (-2), Jakub Renc (0)
30
37 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa , A, CZ
Adam Němec (-1), Jiří Novotný (-1), Tereza Tilleová (0), Lukáš Zejmon (0)
30
38 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, F, CZ
Adam Hanzlík (-1), Marek Hosnejman (-2), Jan Hřebec (-1), Tomáš Uhlíř (0)
30
39 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, CZ
Petra Hauerová (0), Nicol Johnová (0), Miroslava Novoveská (0), Jiří Štilip (0)
30
40 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, CZ
Martin Jesenic (0), Pavla Kunzová (0), Petr Tlapa (0), Josef Troup (-1)
30
41 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, CZ
Veronika Jarrahová (-1), Tomáš Reichl (-1), Jan Majerníček (-1), Daniel Skopec (-1)
30
42 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, CZ
Tereza Míšková (0), Eliška Nevolová (0), Tereza Nováková (0), Ondřej Vopat (0)
30
43 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Pontassievská 3, Znojmo, A, CZ
Klára Heimlichová (0), Tomáš Večeřa (0), Lubomír Smrček (0), David Schmuttermeier (0)
29
44 Základní škola, Týnská 8, Třebíč , C, CZ
Jiří Hronovský (0), Marta Karasová (0), Vít Tlustoš (0), Jiří Vlasák (0)
29
45 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, CZ
Andrea Bínová (0), Michal Eisenberger (0), Eliška Povolná (0), Josef Zátka (-1)
29
46 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba , B, CZ
Kateřina Feichtingerová (0), František Hrubý (0), Václav Matušinec (0), Kateřina Zajončková (0)
29
47 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, A, CZ
Samuel Galan (0), Miriam Horálková (0), Karolína Lhotská (0), Jakub Maňák (0)
29
48 Základní škola, Sirotkova 36, Brno , C, CZ
Jan Bílek (-1), Matěj Kadlec (-1), Tomáš Martykán (-1), Vilém Raška (-1)
29
49 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, CZ
Luboš Gardoň (-1), Vít Gardoň (-1), Vojtěch Ježek (-1), Matěj Rozmajzl (0)
29
50 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, CZ
Miroslav Kozuplík (0), Michal Krejčíř (0), Eliška Otahálíková (0), Martin Votýpka (0)
28
51 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, B, CZ
Matěj Andraščík (0), Lukáš Hronek (0), Jirka Jirák (0), Jan Sklenka (0)
28
52 Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou, CZ
Libor Havlík (0), Jindřich Doležal (0), Tomáš Bláha (0), Marek Šiller (-1)
28
53 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, CZ
Natálie Durčoková (-1), Adéla Králová (-1), Anna Mikeštíková (0), Lucie Suchomelová (-1)
28
54 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, C, CZ
Jakub Bůlfinek (0), Šimon Knopp (0), Vojtěch Málek (0), Vojtěch Waldhauser (0)
28
55 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, G, CZ
Sára Borzová (-1), Sofie Gjuričová (-1), Marek Houdek (-1), Artem Usov (-1)
27
56 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, D, CZ
Jakub Horský (-1), Emil Javůrek (-1), Sebastian Šafka (-1), Ondřej Zelený (-1)
27
57 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, CZ
Jan Bureš (0), Sára Ciglbauerová (0), Iva Koblížková (0), Martin Picek (0)
27
58 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, CZ
Hanka Guziurová (-1), Ondra Kněžík (0), Ondra Krabec (0), Marek Szymutko (-1)
27
59 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav, CZ
Jan Grus (0), Ondřej Mísař (0), Martin Převrátil (0), Ladislav Töpfer (0)
27
60 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, I, CZ
Ondřej Brož (-1), Marek Matouš (-1), Mikuláš Vanoušek (-2), Tomáš Jandourek (0)
27
61 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, D, CZ
Barbora Dohnalová (-1), Kryštof Kotek (-1), Andrea Syrovátková (-1), Štěpánka Todorová (-1)
26
62 Gymnázium, Postupická 3150, Praha 4, CZ
Jan Zábranský (-1), Tomáš Benda (-1), Kryštof Bularga (-1), Jan Jurka (-1)
26
63 Gymnázium Varnsdorf, Střelecká 1800, Varnsdorf, CZ
Vladimír Kanis (0), Matěj Navrátil (0), Anna Riedlová (0), Hanka Těšitelová (0)
26
64 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, CZ
Alena Tauchmanová (0), Nicola Trakslová (0), Matěj Opacki (0), Kateřina Panešová (-1)
26
65 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ, Jirsíkova 5, České Budějovice, CZ
Adam Doucha (0), Pavlína Kružíková (0), Denisa Průšová (0), Phuong Hieu Vu Thi (0)
26
66 Základní škola, Sirotkova 36, Brno , B, CZ
Vojtěch Bžatek (0), Kristýna Jansová (0), Tereza Káňová (0), Olga Krumlová (0)
26
67 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, CZ
Martin Flídr (0), Petr Kadlec (0), Alois Kunert (0), Ondřej Paclík (0)
26
68 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice , CZ
Adam Lapčák (0), Bao Tran (0), Dominika Hejčová (0), Klára Bučková (0)
26
69 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, C, CZ
Jana Chudá (0), Michaela Pavlišová (0), Václav Landa (0), Vojtěch Pils (-2)
26
70 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, CZ
Benedikt Janda (0), Jakub Jirkal (0), Vojtěch Linhart (0), Vít Nademlejnský (-1)
26
71 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, A, CZ
Jiří Čapek (-1), Jana Kučerová (-1), Oldřich Kučera (-1), Kateřina Kněžínková (-1)
25
72 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, CZ
Olivie Navrátilová (0), Valentýna Kolářová (0), Jiří Chmelík (0), Tomáš Kalabis (0)
25
73 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, B, CZ
Michaela Krynická (0), Magdaléna Oušková (0), Marie Guadalupe Papáčková (0), Aneta Podolská (0)
25
74 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, CZ
Samuel Seidel (0), Marek Šinkora (0), Anna Minaříková (0), Josef Marek (0)
25
75 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, C, CZ
Bui Thanh Binh (0), Petr Šimek (0), Josef Veselý (0), Dimitri Vizelka (0)
25
76 Základní škola, Sirotkova 36, Brno , A, CZ
Viktor Grimm (-1), Ondřej Hrdlička (-1), Štěpán Juránek (-1), Václav Zvoníček (-1)
25
77 Základní škola, Vřesinská 22, Klimkovice , CZ
Barbora Budzelová (0), Kateřina Kopecká (0), Tereza Nováková (0), Martina Reichlová (0)
25
78 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, C, CZ
Dalibor Čásek (0), Jan Martínek (0), Tobiáš Nevřiva (0), Ivana Vlachová (0)
25
79 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, CZ
Petr Michalec (0), Jakub Odstrčil (0), Tereza Pavlišová (0), Ardian Saraqi (0)
25
80 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, CZ
Vítězslav Macháček (-1), Markéta Pavlíková (-1), Jakub Strašlipka (-1), Veronika Zapadlíková (-1)
25
81 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, CZ
Antonín Jirka (-1), Michael Farník (-1), Julie Stodolová (-1), Matěj Pavel (-1)
24
82 První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové, Brandlova 875, Hradec Králové, CZ
Lukáš Hantsch (0), Kateřina Pražáková (0), Kateřina Šauerová (0), Filip Solař (-1)
24
83 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, CZ
Jakub Kadlec (-1), Pavel Křivánek (-1), Tomáš Toráč (-1), Alina Mamedová (-1)
24
84 Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov, B, CZ
Markéta Thořová (0), Jakub Medek (0), Tomáš Thoř (0), Daniel Zikmund (0)
24
85 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Pontassievská 3, Znojmo, B, CZ
Jan Kolář (0), Aneta Staňková (-1), Dominik Chalupník (-1), Julie Střihavková (0)
24
86 Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov, A, CZ
Pavla Cermanová (0), Karolína Hušková (0), Tomáš Sláma (0), Kateřina Sulková (0)
24
87 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, CZ
Matyáš Hansel (-1), Vilém Honysz (-1), Adrian Katona (-1), Sotirios Pupakis (0)
24
88 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, B, CZ
Daniel Borýsek (-1), Matouš Cimala (-1), Matěj Novotný (-1), Jakub Pindeš (-1)
23
89 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor , A, CZ
Vítězslav Kříž (-1), Sabina Hammacheová (-1), Jana Rodrová (-1), Tereza Svobodová (-1)
23
90 Táborské soukromé gymnázium, s. r. o., Zavadilská 2472, Tábor, CZ
Darina Kapicová (-1), Šimon Kropík (0), Kateřina Macková (0), Ota Podlipný (0)
23
91 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa , C, CZ
Šárka Knížková (-1), Marek Kubeš (-1), Matěj Šafář (0), Lucie Stratilová (0)
23
92 Základní škola a Mateřská škola, Padělek 133, Jimramov , B, CZ
Vladimír Hejtmánek (0), David Pumpinec (0), Adam Skalník (0), Lada Vondrová (0)
23
93 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek , B, CZ
Tereza Kaletová (-1), Jakub Gřunděl (0), Richard Šidelka (0), Jakub Michna (-1)
23
94 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, CZ
Hana Bernhardová (-1), Soňa Curychová (-1), Pavel Jelínek (-1), Marek Černoch (-1)
23
95 Gymnázium, Součkova 500, Bučovice, A, CZ
Daniel Marko (0), Vítězslav Sobol (0), Gottwald Vilém (-1), Tadeáš Vintrlík (0)
22
96 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, D, CZ
Tea Lukášková (0), Pavlína Nekudová (0), Marie Procházková (0), Simona Trnková (0)
22
97 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, CZ
Dominik Izák Exner (0), Lucie Myslíková (-1), Daniel Vladimirov (0), Petra Zapalačová (-1)
22
98 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice, CZ
Štěpán Šafr (-1), Tereza Petrašová (-1), Anna Prouzová (-1), Ondřej Hadaš (-1)
22
99 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, A, CZ
Tomáš Durďák (-1), Štěpán Novák (-1), Jakub Svozil (-1), Petr Vystrčil (-1)
22
100 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa , CZ
Lukáš Pavljuk (-1), Michal Koros (0), Jakub Vejmelka (0), Tomáš Lejsek (0)
22
101 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, D, CZ
Andrea Dvořáčková (0), Klára Dvořáčková (0), Ondřej Vlach (0), Klára Ševčíková (-1)
22
102 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, C, CZ
Štěpán Chrástecký (-1), Jan Holáň (-1), Petr Jemelka (0), Martin Tyl (-1)
22
103 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, A, CZ
Martina Nehasilová (0), Michaela Maříková (0), Klára Malíková (0), Šárka Míchalová (0)
22
104 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, CZ
Adéla Fialová (-1), Dana Biskupová (-1), Natálie Nečasová (-1), Ondřej Tesáček (-1)
22
105 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, CZ
Lukáš Fryč (-1), Ondřej Klus (-1), Mariana Ochodková (0), Kateřina Tylová (0)
22
106 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, CZ
Dominik Hude (0), Daniel Karásek (0), Adéla Marušková (0), Ondřej Tichý (0)
22
107 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice , CZ
Petra Andršová (0), Vratislav Besta (0), Jakub Kuchař (0), Martin Mikuš (0)
22
108 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, D, CZ
Ondřej Doubrava (0), Sofie Musková (0), Jana Nguyenová (0), Jonáš Somora (0)
21
109 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, CZ
Martin Hyna (-1), Adam Lupač (-1), Milan Mach (-1), Martin Plšek (-1)
21
110 Základní škola, Týnská 8, Třebíč , B, CZ
Jiří Kolář (-1), Dominik Svoboda (-1), Matěj Hobza (-1), Tomáš Zelený (-1)
21
111 Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice, A, CZ
Markéta Horká (0), Jakub Káník (0), Kryštof Štys (0), Jakub Velemínský (0)
21
112 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, CZ
Matěj Holubička (-1), Michaela Krylová (-1), Kateřina Moravcová (-1), Tereza Němcová (-1)
21
113 Základní škola, Václavské náměstí 12, Třebíč , CZ
Adam Polách (-1), Julie Javůrková (-1), Vojtěch Karásek (-1), Kateřina Šebová (0)
21
114 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, CZ
Dobruše Lukášová (-1), Veronika Novotná (-1), Marie Raušová (-1), Markéta Sahanová (-1)
21
115 Základní škola, Komenského 157, Svitávka , B, CZ
Ondřej Lefler (-1), Libor Randula (-1), Jan Včelík (-1), Jan Bureš (-1)
21
116 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc , CZ
Eliška Dosoudilová (0), Josef Kořenek (0), Tomáš Novotný (0), Kateřina Soubustová (0)
21
117 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, C, CZ
Vojtěch Čapek (0), Jakub Lamich (0), Adam Mandl (0), Matěj Uhlíř (0)
20
118 Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice, C, CZ
Adam Bosák (0), Edwin Brůha (0), Veronika Kučerová (0), Vojtěch Vobr (0)
20
119 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, CZ
Daniel Rozehnal (-1), Lukáš Havlíček (-1), Kateřina Ivánková (-1), Robert Volek (-1)
20
120 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň , B, CZ
Štěpánka Tomanová (0), Barbora Machová (0), Eva Zemanová (0), Vendula Kolmanová (0)
20
121 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, C, CZ
Jakub Červenák (-1), Anne-Marie Lhotková (-2), Tereza Vendlbergerová (-2), Lukáš Voral (-1)
20
122 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát , A, CZ
Martin Buzek (0), Filip Chudík (0), David Puhr (0), Adam Smugala (0)
20
123 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, CZ
Zuzana Gajdičiarová (0), Klára Grapová (0), Ondřej Kozelský (0), Jiří Krhut (0)
20
124 Základní škola, Komenského 14, Kravaře , A, CZ
Nikola Brzesková (-1), Filip Havlíček (0), Hana Lehnertová (-1), Veronika Řehulková (0)
20
125 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov , A, CZ
Lukáš Macek (0), Dáša Pawlasová (0), Hedvika Sládková (-1), Lenka Pěkníková (-1)
20
126 Základní škola, Budišov 221 , Budišov, CZ
Lada Eichlerová (0), Šimon Mareček (-1), Tomáš Uchytil (-1), Zuzana Vostalová (0)
20
127 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, CZ
Ondřej Bašanda (0), Kateřina Kovářová (0), Teodora Osuchová (0), David Šilhán (0)
20
128 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, C, CZ
Nikol Krejčí (-1), Anna Musilová (-1), Sofie Solecká (-1), Veronika Šritterová (-1)
20
129 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor , CZ
Kateřina Jelínková (-1), Jan Liška (-1), Adriana Černá (0), Petr Štědra (-1)
20
130 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, CZ
Amálie Fornadlová (0), Dominik John (0), Klára Kurasová (0), Luděk Škola (0)
20
131 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, CZ
Lada Krofingerová (-1), Anna Vopletalová (0), Natálie Tichá (-1), Linda Vrbová (0)
19
132 Rakouské gymnázium v Praze o. p. s., U Uranie 14, Praha 7, A, CZ
Kryštof Hanslik (0), Štěpán Havlín (0), David Trojáček (0), Vojtěch Kaněra (0)
19
133 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, CZ
Anna Melnykovych (0), Klára Bittnerová (0), Marek Běloušek (0), Petra Toušková (0)
19
134 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, A, CZ
Petr Balnár (0), Jan Kundrát (-1), Ivan Novák (-1)
19
135 Základní škola, Komenského 157, Svitávka , A, CZ
Vít Bednář (0), Nela Jeřábková (0), Erik Matuška (0), Veronika Zouharová (0)
18
136 Základní škola a Mateřská škola, Padělek 133, Jimramov , A, CZ
Klára Němcová (0), Vojtěch Peňáz (-2), Ivana Prudká (0), Monika Trnová (0)
18
137 Základní škola, Lipůvka 283 , Lipůvka, CZ
Jindřich Nebojsa (-1), Filip Kubíček (-1), Adéla Chytrá (0), Marcela Svobodová (0)
18
138 Základní škola, Dětská 2, Ostrava-Poruba , CZ
Daniel Iwan (0), Jan Hammermuller (0), Michaela Oudová (-1), Tomáš Očenášek (-1)
18
139 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, B, CZ
Adéla Křelinová (-1), Věra Pokorná (-1), Anna Ryšavá (-1), Magdalena Šoltysová (-1)
18
140 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, CZ
Julie Kubíková (-1), Ondřej Kučera (-1), Jan Pácl (-1), Anh Žaludová (-1)
18
141 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, CZ
Eliška Vojtová (0), Aneta Šmejcová (0), Petr Kaštánek (-1), Vladimír Hoť (-1)
18
142 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, CZ
Daniel Dragon (0), Anna Jurišicová (-1), Jiří Uhliar (0)
17
143 ZŠ a MŠ bratří Fričů, nám. 9. května 68, Ondřejov , CZ
Lucie Brilová (0), Matěj Kajuk (-1), Michal Beránek (-3), Jan Vodička (-3)
17
144 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, CZ
Bernadeta Maříková (0), Šarlota Klimešová (0), Pavla Mikešová (-1), Petr Švanda (-1)
17
145 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát , D, CZ
Adam Breznen (-1), Jakub Michalski (-1), Andrzej Pribula (-1), David Zimniok (-1)
17
146 Gymnázium, SOŠ a VOŠ, Husovo náměstí 1, Ledeč nad Sázavou, B, CZ
Tomáš Hlava (0), Martin Rajdl (0), Ondřej Holoubek (0), Veronika Časarová (0)
17
147 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov , B, CZ
Klára Javorková (-1), Ludmila Křížová (-1), Lucie Šefčíková (0), Matěj Šebesta (-1)
16
148 Rakouské gymnázium v Praze o. p. s., U Uranie 14, Praha 7, B, CZ
Marek Holeček (-1), Nicholas McLaren (-1), Margita Řezáčová (-1), Patrick Smejkal (-1)
16
149 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, CZ
Martin Drechsler (-1), Adan Frolík (-1), Jakub Rustler (-1), Jakub Tvrz (-1)
16
150 Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa , B, CZ
Kristýna Placáková (0), Andrea Kalivodová (0), Richard Šebor (0), Jakub Stibr (0)
16
151 Základní škola a mateřská škola, Komenského 323, Suchdol nad Odrou , CZ
Marek Mitaš (-1), Pavel Olšanský (-1), Dominik Pospěch (-1), Martin Šrom (-1)
16
152 Gymnázium, Školní 305, Tanvald, CZ
Matej Ahmed Andar (0), Jakub Rydval (0), Ondřej Brunclík (0), Tomáš Jakoubek (0)
16
153 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň , C, CZ
Filip Chlaň (-1), Tomáš Tůma (-1), Markéta Fischerová (-1), Tadeáš Sedlák (-1)
16
154 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor , B, CZ
Marie-Magdalena Bradová (-1), Zuzana Ježková (0), Kryštof Kudláček (-1), Pavel Šorf (0)
15
155 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary , CZ
Michaela Balázsová (-1), Kateřina Bartošová (0), Dominika Tejmlová (0)
15
156 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, CZ
Patrik Zíval (0), Tereza Rybníčková (0), Elisabeth-Marie Matýšková (0), David Buček (0)
15
157 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná , CZ
Pavla Mikschová (0), Jakub Petrášek (-1), Adéla Sklenářová (0), Petr Suchan (0)
14
158 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice , CZ
Tomáš Baják (-2), Jana Pálková (-1), Gabriela Solaříková (0), František Svoboda (-1)
14
159 Základní škola, Husova 579, Náměšť nad Oslavou , CZ
Nikolas Budín (0), Tomáš Kříž (0), Marta Plecitá (0), Adam Stojaník (0)
14
160 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka , B, CZ
Daniel Kučera (0), Martin Čeliňák (0), David Urbánek (0), Nela Pavlištíková (0)
14
161 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí , CZ
Aneta Bartoňová (0), Barbora Janotová (-1), Veronika Krejčová (0), Filip Lipenský (0)
11
162 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, B, CZ
Marek Hanuš (-1), Vojtěch Škuta (-1), Jakub Vašut (-1), Petr Zemánek (-1)
11
163 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, C, CZ
MIchal Čížek (-1), Jakub Rychlík (-1), Čeněk Rymiec (-1), David Slaný (-1)
11
164 Základní škola K. H. Máchy, Valdštejnská 253, Doksy , CZ
Nikola Popperová (0), Natálie Svobodová (0), Alena Plačková (0), Jan Přáda (0)
11
165 Základní škola, Čeladná 551 , Čeladná, CZ
Dominik Chýlek (-1), Adam Šoch (-1), Michal Otava (-1), Filip Hajda (0)
11
166 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, CZ
Sabina Hrušková (-2), Natálie Kutheilová (-2), Jakub Říhovský (-2), Josef Mašek (-2)
11
167 Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice, B, CZ
Lukáš Dolanský (-2), Ilja Gritsaenko (0), Anna Ondřichová (0), Matyáš Růta (-1)
10
168 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , C, CZ
Viktorie Doubková (0), Renata Plzáková (0), Kateřina Sovíková (0), Edita Stařinská (0)
10
169 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov , A, CZ
Adam Brožovský (0), Ondřej Hylas (0), Markéta Mullerová (0)
9
170 Základní škola, Edisonova 2821, Varnsdorf , CZ
Alena Červená (0), Aneta Kropáčková (-1), Jan Matějka (0), Veronika Petrová (-1)
8
171 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba , A, CZ
Ondra Ježowicz (-1), Martin Štípal (-1), Marek Trunkát (-1), Jan Karola (-1)
8
172 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba , B, CZ
David Žídek (-1), David Rosypálek (0), Vendula Teichmannová (0), Markéta Zvěřinská (-1)
8
173 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , A, CZ
Sabina Gargošová (0), Terezie Hahnová (-1), Michaela Harazimová (-1), Simona Klanicová (-1)
8
174 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , B, CZ
Natálie Barvíková (0), Eva Fojtíková (0), Tereza Prokeš (0), Dominika Válková (0)
7
175 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka , A, CZ
Aneta Liberdová (-1), Patrik Bulava (-1), Daniel Pavel (-1), Daniel Šimek (-1)
6
176 Základní škola, Komenského 13, Ostrava-Poruba , CZ
Libuše Habrnalová (-1), Michal Kretek (-1), Stanislav Matoušek (-1), Lukáš Pivsetok (-1)
6
177 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba , C, CZ
Sofie Margarita Adamová (-1), Michaela Jaroňová (-1), Nikol Králová (-1), Vojtěch Plánička (-1)
4
178 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov , B, CZ
Dominika Kočová (-1), Filip Vašků (-1), Jiří Priadka (-1), Klára Peřinová (-1)
4