Výsledky Náboje 2016
Dle Usnesení Vlády ČR č. 1112 ze dne 30. října 2020 dochází k uzavření základních škol a víceletých gymnázií do 20. listopadu 2020 včetně. Náboj Junior je proto ve školním roce 2020/2021 zrušen. Budeme se na vás těšit v listopadu 2021!

Výsledky Náboje 2016, , Česká republika


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Karolína Česneková (9), Martin Losinský (9), David Martinek (9), Lukáš Veselý (9)
42
2 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Šimon Brecher (9), Matěj Dvořák (9), Viktor Fukala (9), Filip Hůlek (9)
41
3 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, A, ČR
Matouš Balík (8), Veronika Bilíková (7), Ondřej Částka (8), Janek Cibulka (8)
33
4 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Vilém Fiala (9), Jiří Čapek (9), Marek Novák (9), Dominik Oškera (9)
33
5 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Barbora Dohnalová (8), Robert Jaworski (8), Michal Surjomartono (8), David Hromádko (8)
33
6 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Marek Fürst (9), Dominik Švarc (9), Ondřej Kunc (9), Adéla Karolína Žáčková (9)
32
7 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Vojtěch David (9), Jiří Močkoř (9), Vojtěch Mohelník (9), Ondřej Szymik (9)
31
8 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Barbora Gavendová (9), Robert Gemrot (9), Matěj Malysa (9), Petr Šulc (9)
31
9 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, B, ČR
Zuzana Bočanová (9), Filip Dilmaghani (9), Kristýna Mazancová (9), Adam Mendl (9)
30
10 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Vojtěch Gaďurek (9), Petr Khartskhaev (9), Jan Vavřín (9)
29
11 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, B, ČR
Mikuláš Brož (9), Matěj Havlas (9), Marco Souza de Joode (9), Matěj Vícha (8)
29
12 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, B, ČR
Barbora Halamová (9), Antonín Hejný (9), Filip Šotola (9), Vojtěch Zeller (9)
28
13 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, ČR
Štěpán Skalka (9), Tomáš Brabec (9), Gabriela Tvrzová (9), Petr Augustin (9)
28
14 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Vojtěch Bauer (9), Kryštof Hrádek (8), Ladislav Nagy (8), Václav Bauer (7)
28
15 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Jana Bartáková (8), Anna Salavcová (8), Hana Salavcová (8), Filip Machač (8)
28
16 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, ČR
Adam Blažek (9), Eliška Pirnosová (9), Ondřej Sladký (9), Viktorie Valdmanová (9)
28
17 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Michal Grus (9), Petr Kocour (9), František Fröde (9), Patrik Hajdúch (9)
28
18 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, ČR
Martin Dedek (8), Jiří Kuthan (9), Kryštof Pravda (8), Martin Sedmera (9)
27
19 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, ČR
Lubor Čech (9), Filip Černák (9), Mikuláš Černý (9), Lukáš Dvořák (9)
27
20 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, B, ČR
Jakub Holý (9), Jakub Kislinger (9), Štěpán Los (8), Miroslav Vlček (9)
27
21 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, B, ČR
Robert Chytil (9), Lukáš Karas (9), Michal Kuchařík (9), Petr Tomšej (9)
27
22 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Jan Rychtera (9), Libor Šabaka (9), Václav Růžička (9), Tomáš Pham Bui (9)
26
23 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Tadeáš Böhm (9), Amálie Dostalíková (9), Ondrej Dulanský (8), David Tobolík (9)
26
24 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, ČR
Jakub Čekan (9), Petr Chalupský (9), František Krůs (9), Michal Polák (9)
26
25 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Matěj Macek (8), Kryštof Průša (8), Lucie Klímová (8), Martin Nováček (8)
25
26 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, B, ČR
Marek Štefaník (9), Ludmila Hrušková (9), Veronika Krčmáriková (9), Jan Polešovský (9)
25
27 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, ČR
Tomáš Flídr (8), Tereza Genzerová (8), Matyáš Ištvánek (9), Ivo Řezníček (9)
25
28 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Dora Cidlinská (9), Martina Daňková (9), Ondřej Kalandra (9), Filip Řeháček (9)
25
29 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, ČR
Tomáš Daniel (8), Nikolas Ospalý (8), Matyáš Oujezdský (8), Jakub Urbánek (8)
25
30 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Štěpán Dvorský (9), Natálie Maleňáková (9), Mikuláš Kučera (9), Radek Svoboda (9)
25
31 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Ondřej Chwiedziuk (9), Kryštof Havlík (9), Matěj Ptáček (8), Lukáš Kmoch (8)
25
32 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, ČR
Marta Čermáková (8), Michal Bravanský (8), Štěpán Postava (9), Zdeněk Řeháček (9)
24
33 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Štěpán Hortlík (9), Kateřina Brádlová (9), Ondřej Štorek (9), Petr Kavička (9)
24
34 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, A, ČR
Ondřej Gonzor (9), Ditmar Hadera (9), Vojtěch Kinda (9), Aneta Volfová (9)
24
35 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, A, ČR
Nikola Fuková (8), Adam Krbeček (8), Albert Pechoč (8), Ondřej Sukdol (8)
24
36 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, ČR
Daniel Geržičák (9), Vojtěch Kocman (9), Petra Staňová (9), Raymond Whitehead (9)
24
37 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Zuzana Gřesová (9), Kryštof Mec (9), Mikuláš Nálepa (9), Daniel Vilimovský (9)
24
38 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, B, ČR
Marie Horká (9), Tereza Jonášová (9), Milan Suchna (9), Jiří Zikmund (9)
24
39 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, B, ČR
Petr Pomije (9), Martin Pučil (9), Petr Pučil (9), Ondřej Šimeček (9)
23
40 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, ČR
Adam Karas (9), Jakub Dřevo (9), Eliška Kubová (9), Zbyněk Peták (9)
23
41 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Petr Plšek (9), Kateřina Hádlíková (9), Jana Mouková (9), Kryštof Bednařík (9)
23
42 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
David Baďura (9), Martin Cmiel (9), Ondřej Hráček (9), Robert Juráček (9)
23
43 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Tomáš Brada (9), Filip Dvořák (9), Richard Mittner (9), Martin Balabán (9)
23
44 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Adam Braun (9), Matěj Bureš (9), Matěj Koudelka (9), Jan Pacák (9)
23
45 Základní škola, Hornická 7, Hlučín, ČR
Tomáš Kalvar (9), Jana Kulichová (9), Tomáš Groh (9), Ondřej Rotter (9)
23
46 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, ČR
Adam Burda (9), Vojtěch Krobot (9), Klára Kuchejdová (9), Kateřina Válková (9)
23
47 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Jakub Jandus (9), Štěpán Ondřej (9), Matěj Říha (9), Kateřina Skotnicová (9)
23
48 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Tomáš Fatěna (8), Samuel Hejníček (8), Hynek Jakeš (8), Vlaďka Raclavská (8)
23
49 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Ondřej Janeček (8), Šimon Skoumal (8), Matěj Lev Hart (8), Jiří Pátek (9)
23
50 Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk, ČR
Jan Albert Budík (8), Jan Heřta (9), Marie Korandová (9), Lenka Tomanová (8)
23
51 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Jiří Janků (9), Tomáš Mašek (9), Tereza Maxerová (8), Kristián Petr Šulista (7)
23
52 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Martin Pelc (9), Viktorie Bartošová (9), Richard Šulc (9), Jakub Žák (9)
22
53 Základní škola, Školní 414, Nová Včelnice, ČR
Jakub Brus (8), Zuzana Berounská (9), Šimon Holický (9), Marek Strnad (9)
22
54 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Dominik Musial (9), Tomáš Habrnál (9), Štěpán Vrubel (9), Lukáš Kučera (9)
22
55 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Zdeněk Legerský (9), Eliška Malcharcziková (9), Marek Petrov (9), Ondřej Zhasil (9)
22
56 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Martin Šváb (9), Vít Ulehla (9), Lucie Dorazilová (9), Martin Koňařík (9)
22
57 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, A, ČR
Filip Jiřík (8), Vojtěch Dořičák (8), Agáta Vahalová (8), Romana Vřesňáková (8)
22
58 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Tereza Kovářová (9), Michal Petřík (9), Jan Vidlák (9), Vladan Vítek (9)
22
59 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Jakub Bílý (9), Vít Vohryzka (9), Pavel Ebermann (9), Šimon Rus (9)
22
60 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Šimon Drápela (9), Tomáš Jansa (9), Tomáš Mareček (9), Marcel Mravec (9)
22
61 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Petr Bareš (8), Klára Barnatová (8), Věra Havířová (9), Markéta Woletzová (9)
21
62 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, ČR
Filip Doležal (9), Michal Podskalský (9), Huu Quy Nguyen (9), Eliška Radová (8)
21
63 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, ČR
Jan Hlisníkovský (9), Marek Spilka (9), Bára Spilková (9), Matyáš Fusek (9)
21
64 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, A, ČR
Kateřina Matulová (9), Lucie Kubáčková (9), Lucie Zajdáková (9), Maria Bulgurovská (9)
21
65 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Filip Oliver Klimoszek (8), Matěj Novák (8), Viet Trinh (8), Adam Vorlíček (8)
21
66 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, ČR
Filip Novák (9), Petra Čermáková (9), Veronika Šklíbová (9), Michal Chlumecký (9)
21
67 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Radomír Mielec (8), Josef Knápek (8), Matyáš Poledník (8), Adéla Horáková (9)
21
68 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, ČR
Karel Brudný (8), Daniel Brzuchański (8), Agata Grycz (8), Jakub Słowiaczek (9)
21
69 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, B, ČR
Jakub Krieger (9), Jan Seidl (9), David Václavík (9), Jan Žemlička (9)
20
70 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, A, ČR
Vojtěch Čapek (9), Daniel Červ (9), Marta Horňáková (9), Magdaléna Rudová (9)
20
71 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Karel Brada (8), Marek Dobiáš (8), Samuel Jursík (9), Lukáš Janda (9)
20
72 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Kateřina Kolčová (8), Kateřina Šorfová (8), Ondřej Socha (8), Daniel Knespl (9)
20
73 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, A, ČR
David Plevka (8), David Serédi (8), Ondřej Loukotka (8), Kryštof Knorr (8)
20
74 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Alena Kročková (9), Lucie Maslowská (9), Adam Smelík (9), Jakub Šotkovský (9)
20
75 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Jan Hladík (8), Vilém Kopuletý (8), Ondřej Šatinský (8)
20
76 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Tomáš Baják (9), Marek Svoboda (9), Lucie Kršková (9), Filip Osička (9)
20
77 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, B, ČR
Martin Fried (9), Jan Heřmánek (9), Vít Porazil (9), Bohdan Semiginovský (9)
20
78 Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, Praha 2, ČR
Kilián Benda (8), Šimon Keršláger (8), Štěpán Müller (9), Vojtěch Tax (9)
20
79 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, ČR
Jan Krátký (9), Benjamin Svrček (9), Adam Toška (9)
20
80 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, B, ČR
Jan Štěch (9), Jan Vrána (9), Jan Chumlen (9), Ondřej Brich (9)
20
81 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, A, ČR
Vojtěch Janota (9), Lucie Medlínová (9), Jan Podlešák (9), Linda Žižková (9)
20
82 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Jan Hoferek (8), Filip Janoušek (8), Vanda Šimková (8), Tomáš Polakovič (7)
20
83 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, ČR
Eliáš Bencůr (8), Hana Pasková (8), Hedvika Stachovcová (8), Ondra Trojek (8)
20
84 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, B, ČR
Matyáš Háze (9), Jan Pěček (9), Dominik Rufer (8), Kryštof Veverka (8)
19
85 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, ČR
Marek Bialožyt (8), Tomáš Chalupský (8), Anna Kantorová (8), Lukáš Tomoszek (8)
19
86 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Kristina Cvetanova Kolčeva (8), Metoděj Liebel (8), Adam Tvrz (8), Marie Svozilová (8)
19
87 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, ČR
Adam Krejčík (9), Jan Tychtl (9), Matyáš Motl (9), Tereza Vendlbergerová (9)
19
88 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, ČR
Adam Bauer (9), Simona Krušinková (9), Filip Tříska (9), Kryštof Novák (9)
19
89 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, ČR
Filip Kubát (9), Petra Kulatá (9), Lukáš Pazour (9), Tomáš Pazour (9)
19
90 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, B, ČR
Marek Coufal (9), Martin Němec (9), Šárka Půstová (9), Eva Vaverková (9)
19
91 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, ČR
Jakub Charvot (9), Adam Gabzdyl (9), Tomáš Grycz (9), Petra Kváčalová (8)
19
92 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Markéta Bečvářová (8), Šimon Glück (8), Václav Kučina (8), Kateřina Čondlová (8)
19
93 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Roman Mikoláš (9), Martin Černík (8), Mikuláš Barna (8), Ludmila Hamzlová (8)
19
94 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, ČR
Martin Beneš (9), Petr Fiedler (9), Tadeáš Havlík (9), Jáchym Holub (9)
19
95 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, A, ČR
Lukáš Fidler (8), Jaroslav Grulich (9), Tomáš Heger (8), Michal Obst (9)
19
96 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Klára Tomková (9), Martin Čmel (9), Tomáš Koleňák (9), Jan Kleveta (9)
19
97 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, ČR
Všaha Adam (8), Reichl Jindřich (8), Šperlová Denisa (9), Hanzl Marek (9)
19
98 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Beáta Gelnarová (8), Petr Kuhejda (8), Oskar Martiňák (8), Lukáš Výtisk (8)
19
99 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, B, ČR
Adam Závora (9), Dominik Sládek (9), Petr Komínek (9), Adéla Domanská (9)
19
100 Základní škola, U Stadionu 4, Litoměřice, ČR
Matyáš Hruška (9), Jakub Smetana (9), Michal Žáček (9), Patrik Zadák (9)
19
101 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Martin Sekanina (9), Jakub Sklář (9), Kamil Kisza (9), Martin Piskoř (9)
19
102 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Daniel Dočekal (9), Alena Honetschlägerová (9), Vít Pešek (9), Vojtěch Pils (9)
19
103 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, ČR
Martin Baník (9), Klára Hubínková (8), Václav Rous (8), Tereza Tocháčková (9)
19
104 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, B, ČR
Anna Hrochová (9), Jan Knápek (9), Matěj Purkert (9), Jan Winige (9)
19
105 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Zuzana Menzelová (9), Stanislav Žák (9), Martin Vrba (8), Matyáš Kubíček (8)
19
106 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Natálie Kutheilová (9), Michal Vodvářka (9), Štěpánka Lanková (9), Josef Mašek (9)
19
107 Základní škola, Zámecká 496, Litomyšl, ČR
Patrik Kratochvíl (9), Tadeáš Kudláček (9), Jan Šmíd (9), Martin Štyndl (9)
18
108 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Vojtěch Bártek (9), Otakar Bucek (9), Karel Pospíšilík (8), Marek Strava (8)
18
109 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, C, ČR
Jakub Poláček (8), Martin Košťálek (8), Helena Pleilová (8), Lucie Bauerová (8)
18
110 Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, Chotěboř, ČR
Alžběta Fiedlerová (9), Natálie Kubátová (9), Matěj Moravec (9), Lucie Urbanová (9)
18
111 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, ČR
Štěpán Dostál (8), Vincent Drtík (8), Daniel Locker (8), Jakub Dodek (8)
18
112 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, ČR
Vendula Izáková (9), Klára Schusterová (9), Petra Sedláčková (9), Michal Smékal (9)
18
113 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Jeronýmova 425/27, Liberec, ČR
Klára Krejcarová (9), Jakub Landsperský (9), Eliška Novotná (9), Lada Vestfálová (9)
18
114 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, A, ČR
Denisa Baraníková (9), Tomáš Burian (9), Vojtěch Klouda (9), Ondřej Veselý (9)
18
115 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Karolína Letochová (9), Helena Pospíšilová (9), Pavel Skyva (9), Tereza Šmídová (9)
18
116 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Karolína Bačová (8), Veronika Fojtíková (8), David Jagoš (8), Ondřej Špetla (8)
18
117 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Martin Jakeš (9), Veronika Lipková (9), Ondřej Marek (9), Lukáš Sukeník (9)
18
118 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, ČR
Pešek Adam (8), Matas Petr (9), Breníková Michala (9), Hajšman Václav (8)
18
119 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Kristýna Záhorová (9), Bára Garguláková (9), Tereza Rozsypalová (9), Laura Trávníková (9)
18
120 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Michaela Čárková (9), Dalibor Morys (9), František Škola (9), Jakub Švrček (9)
18
121 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
David Slavíček (8), Veronika Heide (8), Samuel Kubec (8), Jan Josef Němec (8)
18
122 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Klára Kubešová (9), Tereza Lemáková (9), Karolína Pazderová (9), Karla Vítová (9)
18
123 Gymnázium, Máchova 174, Strakonice, ČR
Kateřina Janochová (9), Sára Klenovcová (9), Nikola Maroušková (9), Eliška Valentová (9)
18
124 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, ČR
Petr Hladík (8), Miroslav Silovský (8), Samuel Kokoška (8), Šimon Pekár (8)
18
125 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, ČR
Tereza Janečková (8), Aleš Papáček (8), Jan Prokeš (8), Matěj Mikuláš Suchan (8)
18
126 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, ČR
Kateřina Žohová (9), Milan Šavrda (9), Vojtěch Švarc (9), Kristýna Šedivá (9)
18
127 Základní škola, Kvítková 4338, Zlín, B, ČR
Stanislav Červenka (9), Filip Lehký (9), Vít Staněk (9), Adam Plšek (9)
18
128 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, ČR
Štěpán Křenovský (8), Matěj Koten (8), Tadeáš Petrů (8), Martin Svoboda (8)
17
129 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Johana Vašinová (9), Michal Kaňkovský (9), Radek Svoboda (9), Vít Vybíral (9)
17
130 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského náměstí 16, Vyškov, B, ČR
Radek Marušák (9), Tereza Mazlová (9), Renata Mátlová (9), Adéla Jelínková (9)
17
131 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Adéla Chumchalová (9), Václav Jelínek (9), Klára Nejezchlebová (9), Jan Těžký (9)
17
132 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Šimon Chren (9), Tomáš Procházka (9), Pavel Rusňák (9), Václav Svoboda (9)
17
133 Základní škola profesora Josefa Brože, Komenského 356, Vlachovo Březí, ČR
Barbora Bártíková (9), Markéta Kocourková (9), Markéta Jakoubková (9), Barbora Veselková (9)
17
134 Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, Nymburk, ČR
Tereza Frýdková (9), Gabriela Hladká (9), Barbora Kolářová (9), Jan Randa (9)
17
135 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Tomáš Kříž (8), Martin Novotný (8), Vojtěch Vařecha (8), Ondřej Vitula (8)
17
136 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Radim Jauernik (8), Jiří Polách (7), Jan Šik (8), Eliška Babincová (8)
17
137 Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Eliška Slabá (9), Ladislav Kožuško (9), Adéla Répalová (8), Michal Dmitrijev (8)
17
138 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
RIchard Korbel (9), Martin Molenda (9), Jan Velička (9), Jiří Zinecker (9)
17
139 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Karel Mudruňka (9), Jan Vítek (9), Johana Vopalecká (9), Anna Holcová (9)
17
140 1. základní škola T. G. Masaryka., Jeřábkova 690, Milevsko, ČR
Monika Baštýřová (9), Jan Kadeřábek (9), Eliška Netrvalová (8), Ondřej Polanecký (9)
17
141 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, ČR
Jan Jelínek (9), Rostislav Mádl (9), Pavel Čejka (9), Le Duc Dung (8)
16
142 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, B, ČR
Lucie Bartošová (9), Jakub Došek (9), Barbora Karlíková (9), Kateřina Trhoňová (9)
16
143 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Brigita Andrýsková (9), Filip Rybníček (9), Vojtěch Javorek (9), Jiří Žurek (9)
16
144 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, ČR
Jakub Hanč (9), Vojtěch Netrh (9), Jaroslav Radimský (9), Pavel Lípa (9)
16
145 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Natálie Čajková (9), Matyáš Kozel (9), Denis O'connor (9), David Szotkowski (9)
16
146 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, A, ČR
Pavel Besta (9), Martin Kondler (9), Sabina Kvapilová (9), Anna Valentová (9)
16
147 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Jan Meškan (9), Matěj Sokolík (9), Michal Kubečka (9), Václav Chlupáč (9)
16
148 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, ČR
Jan Lakomý (8), Veronika Obrátilová (8), Lukáš Procházka (8), Lukáš Putna (8)
16
149 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Eliška Šulerová (8), Tereza Chmelíková (8), Tereza Průšová (8), Tomáš Jurášek (8)
16
150 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ, Hladnovská 35, Ostrava - Slezská Ostrava, ČR
Adam Bědroň (9), Hana Čolasová (9), Tereza Janíková (9), Kristýna Kolářová (9)
16
151 Základní škola, Komenského 46/I, Český Dub, ČR
Kateřina Dostálová (8), Adéla Kolomazníková (8), Martin Pacák (9), Lucie Pytlounová (8)
16
152 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, B, ČR
Lukáš Lavinger (9), Petr Přikryl (9), Jakub Šimík (9), Michal Sucháček (9)
16
153 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, ČR
Tereza Bernatová (8), Ondřej Denk (9), Viktor Toporčák (9), Jan Zubík (8)
16
154 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, ČR
Karolína Czepczorová (9), Dominik Horňák (9), Vojtěch Spratek (9), Marie Vrabelová (9)
16
155 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Jan Moravec (9), Mário Hlisníkovský (9), Lukáš Zapletal (9), Helena Šmolková (9)
16
156 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s p.j.v., Nádražní 10, Třinec - Staré Město, ČR
Adam Kulig (8), Lukáš Kupczak (8), Zuzana Lisztwanová (8), Agata Valíčková (8)
16
157 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Martin Pumprla (9), Jakub Maceška (8), Matěj Obšivač (8), Iva Rýparová (9)
16
158 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Jan Buček (8), Jana Cao Thanh Huyen (8), Lucie Chromečková (8), Alice Miroszková (8)
16
159 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Michal Janata (9), Ondřej Šádek (8), Tomáš Trejtnar (9), Daniel Valenta (8)
16
160 Základní škola, Komenského 14, Kravaře, ČR
David Ferenz (9), Dominika Bastlová (9), Daniel Peterek (9), Radka Řehulková (9)
16
161 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, ČR
Petr Diľ (8), Kristián Gřes (9), Lucie Ledererová (9), Vojtěch Poloch (8)
16
162 Základní škola a Mateřská škola, Lichnov 360, Lichnov, ČR
František Jurek (9), Jiří Machynka (9), Štěpán Babinec (9), Václav Palát (9)
16
163 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, A, ČR
Tereza Staňková (9), Lucie Ohnisková (9), Vladyslav Babych (9), Petr Kudrnovský (9)
15
164 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Tomáš Volný (7), Daniel Čarný (7), Matyáš Kohut (7), Matěj Pobucký (7)
15
165 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, B, ČR
Michal Čaban (9), Sarah Neumannová (8), Václav Lokajíček (9), Patrik Štíbr (9)
15
166 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Veronika Jouklová (8), Tereza Preclíková (8), Ondřej Marek (8), Martin Kristián Felcman (8)
15
167 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Michal Drašnar (8), Alžběta Preissová (9), Tereza Paurová (9), Adam Kratochvíl (9)
15
168 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, A, ČR
Petr Kostelanský (8), Marek Seltenhofer (8), Josef Benda (8), Štěpán Pressl (9)
15
169 ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Komenského náměstí 209, Nové Strašecí, ČR
Matyáš Kinkal (9), Daniel Toužimský (8), Daniel Valchář (9), Tereza Veselá (9)
15
170 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Michaela Galovičová (8), Evženie Larionová (8), Radek Pavelka (8), Martin Polák (8)
15
171 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Eva Jeřábková (8), Lenka Kolomazníková (8), Eliška Kostková (8), Julie Šislerová (8)
15
172 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
František Dvořák (8), Natálie Křivancová (8), Filip Temiak (8), Viola Válková (8)
15
173 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Jan Mička (9), Štěpán Musil (9), Richard Pražák (9), Filip Strouhal (9)
15
174 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, B, ČR
David Radimerský (9), Martin Krejčí (9), Ondřej Fiala (9), Petr Šťovíček (9)
15
175 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Vojtěch Grubr (9), Martin Kivader (9), Natálie Nerglová (9), Barbora Voděrková (9)
15
176 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Anna Bradáčová (8), Quynh Chi Dang (8), Denis Fligr (8), Matěj Prokůpek (8)
15
177 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, B, ČR
Lucie Kosánková (9), Viktor Borský (9), Radek Votruba (9), Nela Vondráková (9)
15
178 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, A, ČR
Jakub Psutka (9), Michal Pokorný (9), Michal Vyleta (9), Kateřina Hanělová (9)
15
179 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, A, ČR
Pavlína Jelínková (8), Pavel Kubiš (8), Adéla Nováková (8), Adam Stoklas (8)
15
180 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Ondřej Doubek (9), Viktorie Filipi (9), Lukáš Kadleček (9), Natálie Siberová (9)
14
181 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Lucie Sochůrková (9), Tereza Macholdová (9), Veronika Skořepová (9), Jan Novák (9)
14
182 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Jan Hubený (9), Vojta Košek (8), Václav Laníček (9), Matěj Dubanič (9)
14
183 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Zuzana Mičulková (6), Petra Janyšková (7), Vendula Horáková (9), Aneta Indráková (9)
14
184 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, B, ČR
Filip Doležal (9), Robert Křesák (9), Eliška Šimůnková (9), Jaroslav Šnobl (9)
14
185 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Tereza Kučerová (9), Veronika Horáková (9), Jana Fiurášková (9), Alice Rýdlová (9)
14
186 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, ČR
Jan Klivan (9), Jáchym Bartošek (9), Jan Morávek (9), Jakub Šimánek (9)
14
187 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Barbora Houdová (8), Anna Benešová (8), Veronika Steklá (8), Barbora Panešová (8)
14
188 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Jan Herčik (9), Radek Křenek (9), Filip Turek (9), Jan Vokurka (9)
14
189 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Erik Maňhal (9), Lucie Kubesová (9), Ondřej Leško (9), Tomáš Pernica (9)
14
190 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Ondřej Mohyla (8), Marek Špok (8), Jakub Kropáč (8), Jakub Kubica (7)
14
191 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko, ČR
Karel Juchelka (9), Barbora Godulová (8), Štěpán Martinák (9), Bronislav Kotula (8)
14
192 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Jakub Čech (9), Ondřej Hanák (9), Tereza Koutná (9), Anna Kudlová (9)
13
193 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, ČR
Petr Hanák (9), Jan Malý (9), Veronika Míčková (9), Jana Novotná (9)
13
194 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Gabriela Bělová (8), Natálie Schindlerová (8), Alena Tykvová (8), Karolína Foltýnová (8)
13
195 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, A, ČR
Jakub Kalista (8), Marek Maňásek (8), Stanislav Werner (9)
13
196 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Eliška Nečasová (8), Tomáš Koten (9), Josef Kudrna (9), Zdeněk Petrák (8)
13
197 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, ČR
Marie Matiášová (9), Jan Nedbálek (9), František Novák (9), Matouš Terč (8)
13
198 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Denisa Mentlíková (8), Štěpán Metlík (8), Josef Patka (8), Karel Smolen (8)
13
199 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
David Cveček (9), Dalimil Doubrava (9), David Dostál (9), Eliška Tkadlčiková (9)
13
200 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, A, ČR
Danila Hincu (9), Ladislav Kortus (9), Markéta Kozelková (9), Kristýna Velková (9)
13
201 Základní škola E. Beneše a MŠ, Mírové náměstí 1466, Písek, ČR
Jakub Hesoun (9), Marek Horník (9), Jakub Hejna (9), Václav Pileček (9)
13
202 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, ČR
Barbora Belanová (8), Karolína Nováková (8), Tomáš Hrdina (8), Matěj Sulík (8)
13
203 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Maxim Kulhánek (8), Vojtěch Parůžek (8), Michael Provazník (8), Zuzana Tesarčíková (8)
13
204 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Patrik Kašpárek (9), Josef Vlna (9), Karel Pecha (9), Adéla Tržilová (9)
13
205 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, ČR
Adam Baroš (8), Jakub Dorňák (8), Jan Hyžák (8), Filip Matůš (8)
12
206 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Radek Šindelek (9), Veronika Pavlasková (9), Václav Pavlica (9), Ondřej Březina (9)
12
207 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Adéla Kubíčková (9), Karel Macho (8), Lukáš Plzák (9), Stanislav Rychlý (8)
12
208 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, B, ČR
Veronika Zemanová (9), Kateřina Vančurová (9), Petr Budai (9), Tomáš Kvasnička (9)
12
209 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem, A, ČR
Ondřej Doležal (9), Vojtěch Rajchert (9), Tomáš Malchus (9), Jakub Havel (9)
12
210 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Petra Adamčíková (9), Alena Kadlčíková (9), Jan Šmehlík (9), Tereza Vilímová (9)
12
211 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, B, ČR
Kateřina Daníčková (9), Natálie Snášelová (9), Lucie Mrovcová (9), Lucie Pavlíčková (9)
12
212 Základní škola, Kvítková 4338, Zlín, A, ČR
Zuzana Lukovicsová (9), Anna Lorencová (9), Helena Vysloužilová (9), Vojtěch Zeman (8)
12
213 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, A, ČR
Jakub Zajíček (9), Adam Samuel Rákos (9), Markéta Musilová (9), Tereza Šimková (9)
12
214 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, ČR
Barbora Daňková (8), Julie Mlčáková (8), Anežka Ester Munzarová (8), Barbora Veselská (8)
12
215 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, ČR
Valerie Chocholová (9), Irena Coufalová (9), Ondřej Šimon (9), Anežka Špátová (9)
12
216 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, A, ČR
Nikolas Mareček (8), Jaromír Péc (8), Lukáš Nikoleni (8), Stanislav Srba (8)
12
217 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, ČR
Tereza Cvachová (9), Lucie Kolárová (9), Adam Korbel (8), Aneta Piklová (8)
11
218 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
Gabriela Dvorská (8), Alice Helebrandtová (9), Tereza Novotná (9), Nikola Razakowská (8)
11
219 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Jiří Fligl (9), Josef Macků (9), Monika Täuberová (9), Lenka Tomášková (9)
11
220 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, B, ČR
Vojtěch Bláha (9), Kryštof Forgáč (9), Ondřej Holub (9), Milan Thorovský (9)
11
221 Základní škola Ludvíka Svobody, Rudíkov 167, Rudíkov, A, ČR
Nela Kotačková (8), Josef Běhounek (8), Markéta Červenková (8), Zdeněk Zacha (8)
11
222 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, ČR
Jiří Karabina (9), Petr Liberda (8), Tomáš Kopřiva (7), Adam Řehořek (7)
11
223 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského náměstí 16, Vyškov, A, ČR
Karel Josef Čáp (8), Tomáš Formánek (8), Jaroslava Karásková (8), Jiří Tesař (8)
11
224 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Kateřina Bradáčová (9), Dominika Koppová (8), Filip Lorenc (9), Jan Vanik (8)
11
225 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Kateřina Fizková (8), Adam Hojdysz (8), Veronika Nezbedová (8), Ondřej Turoň (8)
11
226 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Eliška Doksanská (8), Karolína Hrbková (8), Lucie Národová (8), Aleš Tanglmajer (8)
11
227 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, B, ČR
Frederik David Albl (9), Václav Bartoš (9), Michal Volčík (9)
11
228 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
Vít Bulín (9), Lukáš Čech (9), Agáta Prokopová (9), Klára Sedláčková (8)
11
229 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem, B, ČR
Martin Sýkora (9), Martin Carska (9), Jakub Dius (9), Filip Friml (9)
10
230 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, ČR
Jan Boháč (9), Marián Bucha (9), Ondřej Dorda (9), Patrik Olszar (9)
10
231 Základní škola a mateřská škola, Jamnická 270, Staré Město, ČR
Markéta Grygaříková (9), Jonáš Koziorek (9), Aleš Socha (9), Martin Švejkovský (9)
10
232 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, ČR
Štěpán Hlavinka (8), Martina Hořejšková (8), Alžběta Nevoralová (8), Karolína Pěšalová (8)
10
233 Základní škola a mateřská škola, Morávka 178, Pražmo, ČR
Patrik Brož (9), Martin Bujok (9), Nikodém Holý (9), Anežka Ošťádalová (9)
10
234 Základní škola, Jesenická 10, Bruntál, A, ČR
Filip Dvořák (9), Adam Kodeda (9), Jan Melčák (9), Šimon Mikula (9)
10
235 Základní škola, Zlatá stezka 240, Prachatice, B, ČR
Sára Hesová (9), Timotheus Pegley (9), Marek Pícha (9), Jakub Skorunka (9)
10
236 Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Lenka Svobodová (7), Anna Plzáková (7), František Pucherna (7), Ondřej Stolař (7)
10
237 Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice, ČR
Eva Feldbabelová (8), Adam Krupil (8), Ivo Puchnar (9), Barbora Nováková (9)
10
238 Základní škola a mateřská škola, Olomoucká 336, Dvorce u Bruntálu, ČR
Veronika Hrbáčková (9), Petr Kunčar (9), Michal Vaněk (9), Kateřina Achylisová (9)
10
239 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Ondřej Vrána (9), Albert Navara (9), Valérie Cekulová (9), Petr Pluskal (9)
10
240 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Dominik Gucký (9), Kryštof Klásek (9), Martin Kopl (9), Matěj Milar (9)
10
241 Základní škola, Srbská 450, Ostrava-Výškovice, ČR
Dalibor Baláš (8), Patrik Foldyna (9), Filip Král (8), Lukáš Mitura (9)
10
242 Základní škola, Jesenická 10, Bruntál, B, ČR
Nela Brázdilová (8), Jan Neuwirt (8), Adéla Pluháčková (8)
9
243 Základní škola, Velký Ořechov 124, Velký Ořechov, ČR
Ondřej Holčík (8), Markéta Mastešová (8), Dominika Páterová (9), Matyáš Navrátil (8)
9
244 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, ČR
Veronika Knittlová (9), Ondřej Melichařík (9), Helena Nguyenová (9), Jan Zezulák (9)
9
245 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, ČR
Adam Doskočil (8), Viktor Horák (8), Martin Kolovratník (8), Štěpán Šebestyán (8)
9
246 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Ondřej Hrdina (7), Ondřej Kašpárek (9), Matúš Makovic (9), Vojtěch Martinek (6)
9
247 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, B, ČR
Martin Dzida (9), Jakub Komenda (9), Jakub Lév (9), Tomáš Vašek (9)
9
248 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, A, ČR
Jan Hrdoušek (9), Martin Šebesta (9), David Vojtíšek (9), Kryštof Zika (9)
9
249 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Adéla Čiháková (9), Tadeáš Machytka (9), Lucie Rálišová (9), Jakub Waldhauser (9)
9
250 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, B, ČR
Julie Mikutová (9), Monika Kurčíková (9), Kateřina Zieglerová (9), Natálie Morová (9)
8
251 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, ČR
Adam Zagyi (8), David Osvald (8), Marino Klouček (8), Eliška Ramsová (8)
8
252 Základní škola, 28. října 1157, Neratovice, ČR
Jakub Jakoubek (8), Petr Kelin (8), Markéta Moravcová (8), Jakub Rada (8)
8
253 Základní škola Ludvíka Svobody, Rudíkov 167, Rudíkov, B, ČR
Karolína Bernatová (9), Klára Šulová (9), Daniel Suk (9), Simona Uchytilová (9)
8
254 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, ČR
Zdenka Kolářová (9), Michaela Kovářová (9), Kateřina Matulová (9), Julie Rubášová (9)
8
255 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, A, ČR
Dominik Doležel (9), Lukáš Mlčoch (9), Samuel Vaculík (9), Miloš Vaĺko (9)
8
256 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Michal Morys (8), Lucie Pyšková (8), Václav Šigut (8), Miroslava Zowadová (8)
8
257 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Martin Prokop (9), Tomáš Rozman (9), Eliška Veselá (9), Lenka Vičarová (9)
8
258 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Ondřej Ďurček (9), Vítězslav Labaj (9), Barbora Masínová (9), Adéla Wrzecionková (9)
8
259 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Ondřej Bicenc (9), David Havránek (8), Jan Hocke (8), Matěj Vohák (8)
8
260 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, A, ČR
Patrik Dovhaňuk (8), Anna Griesslová (7), Zuzana Maternová (8), Petra Kolenčíková (8)
7
261 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Pavel Vodínský (8), Jakub Staněk (8), Anežka Pleskačová (8), Michaela Jonášová (8)
7
262 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Jáchym Osička (8), Kateřina Osičková (8), Anna Semová (9), Matěj Sprušanský (9)
7
263 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Michaela Kyznarová (8), Vojtěch Pavlík (8), Marie Dvořáčková (8), Jakub Vacula (8)
7
264 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, B, ČR
Tomáš Novák (8), Petr Novák (8), Tomáš Pokluda (8), Adam Zonča (9)
7
265 Základní škola, Husova 170, Jičín, ČR
Jan Frýba (8), Jan Piry (8), Jakub Podhajský (8), Pavlína Smolíková (8)
7
266 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, A, ČR
Tereza Lazecká (9), Jan Nedvídek (9), Gabriela Pavlánová (9), Kateřina Žídková (9)
7
267 Základní škola, Zlatá stezka 240, Prachatice, A, ČR
Milan Kahuda (8), Jan Stuchlík (8), Miroslav Bryx (8), Petr Soukup (8)
7
268 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o., Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Chodov, ČR
Tobias Beggs (8), Boris Boček (8), Tomáš Lapeš (8), Oliver Zemánek (8)
7
269 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Denis Kyselý (8), Jan Hegar (8), Lukáš Hrbáček (8), Jakub Obadal (9)
6
270 Táborské soukromé gymnázium, s. r. o., Zavadilská 2472, Tábor, ČR
Matěj Nešetřil (9), Igor Janouch (8), Jan Novák (8), Šárka Váchová (8)
6
271 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, ČR
Anna Fričová (9), Barbora Hálková (9), Sára Smolková (9), Zuzana Zdražilová (9)
6
272 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, A, ČR
Anthony Dufek (8), Vojtěch Hlavatý (8), Jakub Otradovec (8), Eliška Pavlíková (8)
6
273 Gymnázium, tř. Spojenců 907, Otrokovice, ČR
Eliška Blahušová (9), Karel Pavelka (9), Kateřina Šedivá (9), Karolína Vašinová (9)
6
274 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, B, ČR
Vojtěch Mazur (9), Pavel Petruš (9), Natálie Závodná (9), Edita Svobodová (9)
6
275 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, A, ČR
Magdaléna Obdržálková (8), Šárka Studená (8), Tereza Stupňová (8), Tereza Žídková (8)
6
276 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, A, ČR
Kryštof Kaštovský (9), Martin Kudela (9), Ondřej Macíček (9), Jakub Růžička (9)
6
277 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, A, ČR
Ryvola Jaroslav (8), Wagnerová Magdaléna (8), Vokoun Tomáš (8), Brožová Vendula (8)
5
278 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Andrea Bezoušková (9), Klára Danišová (9), Lucie Fojtášková (9), Zuzana Foldynová (9)
5
279 Základní škola a mateřská škola, nám. Míru 616, Kamenický Šenov, ČR
Jakub Štěpánek (9), Michal Kučera (9), Anna Jašková (9), Eliška Jašková (9)
5
280 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, ČR
Luther Siakhel (9), Martin Rybák (9), Dominik Kozák (8), Jan Uher (7)
4
281 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
Marek Bořil (9), Jakub Vavřinčik (9), Kateřina Palkovičová (9), Míchaela Schindlerová (9)
4
282 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, A, ČR
Nikola Minářová (9), Martin König (9), Štěpánka Vidláková (9), Lucie Zamazalová (9)
4
283 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 2, Ořechov, ČR
Marek Dudík (9), Lubomír Pár (9)
3