Výsledky Náboja 2017

Výsledky Náboja 2017, , medzinárodné


ŠkolaBody
1 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Špitalský (9), Filip Valocký (9), Ivana Medveďová (9), Martin Cigler (7)
41
2 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, B, ČR
Barbora Dohnalová (9), Robert Jaworski (9), Michal Surjomartono (9), David Hromádko (9)
39
3 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Viktor Balan (9), Jozef Mičáň (9), Pavol Pivko (9), Tomáš Barančok (9)
39
4 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Ludmila Hamrlová (9), Ivan Kraus (9), Karel Stehlík (9), Václav Stupka (9)
38
5 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Josef Knápek (9), Radomír Mielec (9), Daniel Chrenko (8), Lucie Tomaszewiczová (9)
36
6 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, A, ČR
Kryštof Pravda (9), Martin Dedek (9), Vojtěch Tvrdík (8), Benjamin Swart (8)
36
7 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, C, SR
Dávid Gžib (9), Ella Miriam Mišovcová (9), Radovan Jakub Horák (9), Daniel Teplan (9)
35
8 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, ČR
Martin Fof (9), Vojtěch Olšr (9), Adam Pavelka (9), Michal Pavlíček (9)
35
9 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, ČR
Nikola Fuková (9), Adam Krbeček (9), Ondřej Sukdol (9), Albert Pechoč (9)
35
10 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza, Studencka 13, Kraków, PL
Julia Tokarska (2), Maciej Brzozowski (2), Mateusz Rajs (2), Witold Sikora (2)
34
11 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Hynek Jakeš (9), Samuel Hejníček (9), Vlaďka Raclavská (9), David Vraj (9)
34
12 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, ČR
Tomáš Kuzma (9), Marko Matoničkin (9), Martina Moravcová (9), Tomáš Kovářík (9)
34
13 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Anna Bížová (8), Samuel Havlíček (8), Martin Kopčány (8), Šimon Surový (8)
34
14 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, F, SR
Richard Brežák (9), Matej Gurňák (9), Matej Haverlík (9), Dang Huy Minh (9)
34
15 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Adam Čabrák (9), Samuel Elischer (9), Matúš Masrna (9), Erik Novák (9)
33
16 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, ČR
Plevka David (9), Ženatý David (8), Hercík Jakub (8), Bernardová Markéta (9)
33
17 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Jiří Antoňů (8), Kryštof Chajda (8), Václav Výborný (9), Karolína Bejšáková (8)
33
18 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, B, ČR
Matěj Dlouhý (9), Václav Maštera (9), Bára Líbalová (9), Matěj Volf (9)
33
19 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Ondřej Grohman (9), Jiří Kvapil (9), Daniel Skýpala (9), Martin Kratochvíla (9)
32
20 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne, os. Piastów 34, Kraków, PL
Anna Wójcik (2), Urszula Stankiewicz (2), Michał Dydek (2), Augustyn Majtyka (2)
32
21 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, B, SR
Daniel Baňár (9), Manuel Haulík (9), Lucia Magulová (9), Teodor Reménység (9)
32
22 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, B, ČR
Tomáš Flídr (9), Tereza Genzerová (9), Adrian Jiřík (9), Klára Banďouchová (9)
32
23 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Adam Garafa (9), Jaroslav Birka (9), Matúš Vysoký (9), Matúš Bucher (9)
32
24 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, C, ČR
Mikuláš Barna (9), Martin Černík (9), Klára Šindlerová (9), Alice Týfová (9)
31
25 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Jana Bartáková (9), Filip Machač (9), Anna Salavcová (9), Hana Salavcová (9)
31
26 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Lukáš Behun (9), Filip Brutovský (9), Radoslav Jochman (9), Ondrej Ovčar (9)
31
27 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, A, ČR
Stanislav Loula (9), Filip Snížek (9), Vojtěch Stiller (8), Marek Tyller (9)
31
28 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Jakub Seidl (9), Šimon Skoumal (9), Matěj Lev Hart (9), Martin Mikeštík (9)
31
29 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Kryštof Průša (9), Matěj Macek (9), Lucie Klímová (9), Martin Nováček (9)
30
30 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Natálie Křivancová (9), Martin Kysela (8), Filip Temiak (9), František Dvořák (9)
30
31 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Petr Hrdina (9), Adam Hendrich (8), Samuel Gawlik (8), Jakub Kodym (8)
29
32 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, ČR
Samuel Kokoška (9), Petr Hladík (9), Miroslav Silovský (9), Matěj Mladý (9)
29
33 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, H, SR
Alex Diko (8), Martin Štěpánek (8), Peter Rajský (8), Erik Tóth (8)
29
34 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, ČR
Tomáš Fink (9), Jan Cepek (9), Klára Hubínková (9), Jan Kotrlík (9)
29
35 Społeczne Gimnazjum nr 3 STO, os. Dywizjonu 303 35, Kraków, PL
Michał Skowron (2), Andrzej Danielak (2), Mikołaj Gosztyła (2), Urszula Obirek (2)
29
36 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Tereza Maxerová (9), Tereza Kučerová (9), Václav Bauer (8), Jan Koška (7)
29
37 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 400, Praha 3, ČR
Aleš Opl (9), Ludmila Rišková (8), Barbora Dočekalová (8), Anna Jiřičková (7)
29
38 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, B, ČR
Pavel Hampl (9), Jan Lakomý (9), Lukáš Procházka (9), Lukáš Putna (9)
29
39 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Ivana Mlynárová (9), Jakub Ján Ferenčák (9), Laura Poradová (9), Ema Bujňáková (9)
29
40 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Simona Gibalová (9), Filip Baltovič (9), Jakub Mičko (9), Bohuš Líška (9)
29
41 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, B, SR
Mário Murín (9), Samuel Stanek (9), Simon Kumančík (9), Maxim Vass (9)
29
42 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Šimon Andrš (8), Ekaterina Danilina (8), Samuel Elich (8), Vilém Novohradský (8)
28
43 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, G, SR
Karolína Jediná (9), Eva Dingová (9), Ján Kapko (9), Martin Tvarožek (9)
28
44 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Ondřej Macek (9), Matěj Mocek (9), Jakub Ramašeuski (9), Marek Bílek (9)
28
45 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, ČR
David Hopp (9), Tereza Kohutová (9), Lukáš Krpec (8), Ondřej Trinkewitz (8)
28
46 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
David Dvorský (9), Robert Demko (9), Ondřej Skotnica (9), Filip Zikeš (9)
28
47 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Ladislav Nagy (9), Kryštof Hrádek (9), Tomáš Salčák (8), Daniel Sýkora (7)
28
48 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Šimon Bláha (8), Vojtěch Brož (8), Matěj Gajdoš (9), Jan Josef Němec (9)
28
49 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, C, SR
Nina Ábelová (9), Tuan Nguyen Minh (9), Ivan Jindra (9), Marijan Crnkovič (9)
28
50 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, ČR
Michal Bravanský (9), Marta Čermáková (9), Mikuláš Kneifl (9), Tomáš Fešar (9)
28
51 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Ondrej Dulanský (9), Vendula Onderková (9), Anna Pecháčková (9), Filip Vrťo (9)
28
52 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Nina Kohoutová (9), Michal Krulich (9), Tomáš Lendvay (9), Natália Přibylová (9)
27
53 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Matúš Hladký (9), Viktória Nguyenová (9), Jakub Kmeť (9), Tomáš Zatroch (9)
27
54 Gimnazjum Dwujęzyczne, Mickiewicza 16, Tarnów, PL
Kacper Jachym (2), Marcin Marendziak (2), Konrad Armatys (2), Agata Skalska (2)
27
55 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, A, ČR
Matěj Ságl (8), Matěj Venhoda (8), Zdeněk Mareš (8), Štěpán Taláček (8)
26
56 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Adam Hjadlovský (9), Marek Zumrik (9), Michal Nosáľ (9), Paulína Tomečková (9)
26
57 Oddziały Gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica, Zillingera 1, Sosnowiec, PL
Maciej Kawecki (2), Maciej Sidorowicz (2), Aleksandra Straś (2), Adam Szwaja (2)
26
58 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Jitka Jemelková (9), Matěj Oškera (9), Antonín Pytela (9), Natálie Holíková (9)
26
59 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, ČR
Filip Stejskal (9), Daniel Gribbin (8), Kristián Petr Šulista (8), Julie Vrtková (8)
26
60 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Huťka (9), Teo Pazera (9), Martin Smädo (9), Ján Špiriak (9)
26
61 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, B, ČR
Tomáš Zatloukal (9), Eliška Tajovská (9), Antonín Frajt (9), Filip Horák (9)
26
62 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Dávid Brodňanský (9), Matúš Klimko (9), Matej Korž (9), Martin Malík (9)
26
63 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, A, ČR
Martin Šimša (9), Filip Marat (9), Tomáš Pham (9), Petra Kaňková (9)
26
64 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, PL
Kacper Pelczarski (2), Martyna Gierlasińska (2), Olga Krzysztof (2), Dawid Skrok (2)
26
65 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, ČR
Adam Šebesta (9), Veronika Janů (9), Tomáš Hartl (9), David Grossmann (9)
26
66 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Lukáš Tomoszek (9), Marek Bialožyt (9), Anna Kantorová (9), Samuel Swienczyk (9)
26
67 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, SR
Justína Babínová (9), Kristián Ďurica (9), Samuel Imrich (9), Tomáš Krajmer (9)
26
68 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, A, SR
Viera Glevitzká (8), Erik Gubov (9), Michal Líška (9), Adam Benjamin Plšek (8)
26
69 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Jaroslav Balhar (8), Jonáš Dej (8), Eduard Grňa (8), Tomáš Janoušek (8)
26
70 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
jakub Chamula (9), Simeon Jambor (9), Adam Lázár (8), Patrik Póczoš (9)
25
71 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Eliáš Bencúr (9), Beáta Gelnarová (9), Oskar Martiňák (9), Lukáš Výtisk (9)
25
72 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Martin Kristián Felcman (9), Veronika Jouklová (9), Josef Panenka (9), Tereza Preclíková (9)
25
73 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Kristina Cvetanova Kolčeva (9), Marie Svozilová (9), Metoděj Liebel (9), Adam Tvrz (9)
25
74 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, B, ČR
David Bálek (8), Jiří Hrubant (8), Jan Krejsa (8), Anežka Vojáčková (8)
25
75 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Samuel Graňák (9), Matúš Jurčák (8), Nina Miškovčíková (9), Timotej Sládek (9)
25
76 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Radovan Stopjak (9), Radka Tomovčíková (9), Matej Miškovčík (9), Matej Poleta (9)
25
77 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, ČR
Petra Kváčalová (9), David Król (9), Natalie Papalová (8), Jana Charvotová (8)
25
78 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Jakub Aštary (9), Veronika Chovancová (8), Martin Dražkovec (9), Peter Dražkovec (9)
25
79 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Petr Bareš (9), Klára Barnatová (9), David Juda (9), Aneta Horáková (9)
25
80 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Katarína Maťugová (9), Dávid Snovák (9), Radoslav Madleňák (8), Michal Socha (8)
25
81 Gymnázium Sázavská s. r. o., Sázavská 830, Praha 2, ČR
Kristina Dvořáková (9), Ivana Havlenová (9), Tomáš Kreidl (9), Josef Toms (9)
25
82 Základná škola, Podzámska 35, Hlohovec, SR
Šimon Kabšta (9), Filip Lányi (9), Tomáš Masaryk (9)
25
83 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Dávid Popovič (9), Simona Sarvašová (9), Dorota Školiaková (9), Nina Kristlová (9)
25
84 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Ivan Korbíni (9), Richard Čerňanský (9), Ondrej Kožányi (9), Dominik Zaťovič (9)
25
85 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Lenka Šušková (9), Samuel Kotrus (9), Dominik Valkovič (9), Boris Čižmár (9)
25
86 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SR
Tomáš Kompiš (9), Oliver Vopalecký (9), Ondrej Korbel (9), Alica Vdovičíková (9)
25
87 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, A, ČR
Jan Krásný (8), Armando Morales (8), Adéla Přecechtělová (9), Marek Soldán (8)
25
88 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Tomáš Drkoš (9), Jakub Harašta (9), Ondřej Lanč (9), Karel Prinz (9)
25
89 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Martin Belluš (8), Matej Repa (8), Viktor Imrišek (8), Martin Kips (8)
24
90 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, B, ČR
František Babuljak (8), Šimon Láznička (8), Bronislav Růžička (8), Michal Vorschneider (8)
24
91 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Matěj Ptáček (9), Matyáš Kubíček (9), Lukáš Kmoch (9), Martin Vrba (9)
24
92 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Bł. Salomei, Ks. Stanisława Połetka 32, Skała, PL
Wojciech Legutko (2), Oskar Mozdyniewicz (2), Mateusz Muc (2), Zuzanna Payerhin (2)
24
93 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Lukáš Kožušník (9), Barbora Poledníková (9), Sára Karasová (9), Jakub Hrubý (9)
24
94 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Martin Kaplánek (8), Jan Moravík (8), Tomáš Vomlela (8), Jan Zátka (8)
24
95 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Filip Brada (8), Adam Dobrovolný (8), Ondřej Holčák (8), Patrik Vlasák (8)
24
96 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, A, ČR
Jana Wunschová (8), Eliška Zemanová (8), Jakub Lipka (9), Zuzana Soubustová (9)
24
97 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, ČR
Elena Benešová (9), Jaroslav Cempírek (9), Daniel Obozov (9), František Vokáč (9)
24
98 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, ČR
Kateřina Holečková (8), František Linhart (8), Veronika Novotná (8), Lukáš Šafránek (8)
24
99 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, A, ČR
Filip Smutný (8), Albert Bůžek (8), Prokop Samek (8), Natálie Zvěrevová (8)
24
100 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Barbora Kracíková (7), Petr Vajc (7), Vojtěch Šír (8), Filip Kmínek (8)
24
101 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Jakub Martin Hulala (9), Dominik Špalek (9), Jakub Antala (9), Stanislav Lukáč (8)
24
102 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, ČR
Tomáš Daniel (9), Nikolas Ospalý (9), Matyáš Oujezdský (9), Jakub Urbánek (9)
24
103 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Radim Sobotka (8), Martin Větrovský (8), Filip Arnican (8), Tereza Mužíková (8)
24
104 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Radko Černohous (8), Veronika Havlová (8), Jan Kalina (8), Tomáš Polakovič (8)
24
105 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, ČR
Šárka Juklová (9), Martin Svoboda (9), Tadeáš Petrů (9), Eliška Rosická (9)
24
106 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, ČR
Jan Kotschy (9), Denis Kucharik (9), Tadeáš Chlapec (9), Martin Šesták (8)
24
107 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, B, ČR
Nicolas Sobotka (9), Ondřej Filip (8), Kateřina Zavadilová (9), Adéla Zemanová (9)
24
108 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, ČR
Filip Müller (9), Tomáš Pěnkava (9), Martin Straka (9), Daniel Vostrý (9)
24
109 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, A, ČR
Filip Jiřík (9), Vojtěch Dořičák (9), Agáta Vahalová (9), Romana Vřesňáková (9)
24
110 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Jakub Bartkovič (9), Tomáš Koreň (9), Claudio Lendvorský (9), Martin Švantner (9)
24
111 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SR
Matúš Belan (9), Michal Belan (9), Lukáš Vislocký (9), Samuel Stejskal (9)
24
112 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Juraj Chaban (9), Filip Kučera (9), Lucia Malysová (9), Matej Medveď (9)
24
113 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, ČR
Jan Čížek (9), Daniel Durrhammer (9), Matěj Kratochvíl (9), Michal Novák (9)
24
114 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Michal Drašnar (9), Jan Drašnar (9), Tomáš Jurášek (9), Matěj Ryšavý (7)
23
115 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Alicia Donate Klimešová (9), Sophia Halásová (9), Šimon Holúbek (9), Barbora Novosadová (9)
23
116 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, ČR
Michal Karmazín (8), Matyáš Havelka (8), Tereza Solfronková (8), Jakub Švojgr (8)
23
117 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, D, SR
Korytiaková Ingrid (9), Fáková Alexandra (9), Hudáčková Barbora (9), Burák Filip Emil (8)
23
118 Základná škola, SNP 5, Šurany, B, SR
Alžbeta Foltínová (9), Matej Hozlár (9), Marcel Šípoš (9), Bianka Tóthová (9)
23
119 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SR
Max Ágh (8), Adrián Vallášek (8), Martin Tomeš (8), Matej Zigo (8)
23
120 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, A, ČR
Marek Bednář (9), Jan Roubíček (9), Ondřej Švihnos (8), Barbora Dudová (8)
23
121 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, E, SR
Jakub Chreno (9), Jana Pešková (9), Lea Gréta Jajcajová (9), Martin Uhlík (9)
23
122 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, ČR
Michal Beránek (9), Matěj Chvojka (9), Filip Kučera (9), Nora Ripamonti (9)
23
123 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SR
Samuel Gerát (9), Samuel Studený (9), Sasha Slovík (9), Samuel Lipovský (8)
23
124 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, B, SR
Zara Karakaya (9), Katarína Vozáriková (9), Matúš Grieš (9), Andrej Hollý (8)
23
125 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Nela Ďanovská (9), Jakub Drobný (9), Matúš Molčan (9), Jakub Skaloš (9)
23
126 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, B, ČR
Kryštov Vondruška (9), Adam Ječmínek (9), Tomáš Michal (9), Miroslav Valenta (9)
23
127 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, ČR
Benjamin Zajíček (9), Le Duc Dung (9), Doan Tien Tai (9), Matouš Křížek (9)
23
128 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, SR
Andrej Klčo (9), Martin Lorinc (9), Anežka Kurajdová (8), Lucia Garbiarová (8)
23
129 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, A, SR
Alexander Chmelo (9), Adam Horváth (9), Anna Kleinová (9), Oliver Kopun (9)
23
130 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Denisa Mentlíková (9), Štěpán Metlík (9), Josef Patka (9), Karel Smolen (9)
23
131 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, B, SR
Lenka Bezáková (8), Matej Bystrický (8), Eunika Bebjaková (8), Andrea Gábrišová (8)
23
132 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, ČR
David Hádek (9), Sebastián Hájek (9), Radek Löffelmann (9), Adam Všaha (9)
23
133 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Antonín Rousek (9), Vojtěch Váňa (9), Matěj Sádovský (9), Jakub Ferenčík (9)
23
134 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Gabriela Bělová (9), Karolína Foltýnová (9), Filip Kondr (9), Alena Tykvová (9)
23
135 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, D, SR
Natália Bachmanová (9), Simona Čapeková (9), Lucia Drbúlová (9), Tamara Matulová (9)
23
136 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, A, ČR
Barbora Belanová (9), Tomáš Hrdina (9), Magdalena Kuffová (9), Matěj Sulík (9)
23
137 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Samuel Čurma (8), Michal Židzik (8), Martin Mandzák (9), Samuel Koribanič (9)
22
138 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, ČR
Martin Bezděk (8), Josef Janeček (9), Michal Jaroš (9), Aneta Solaříková (9)
22
139 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Jan Fridrich (8), Matěj Heřman (8), Petr Kovařčík (8), David Kremel (8)
22
140 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, A, SR
Filip Horváth (8), Jakub Konc (8), Adam Lopúch (8), Matúš Tóth (8)
22
141 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK, Kladská 1, Praha 2, ČR
Richard Charvát (8), Daniel Elbakyan (8), Vojtěch Blažek (8), Matyáš Boháček (8)
22
142 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, PL
Józef Pelc (VII), Jakub Zając (VII), Anna Moroń (VII), Dominika Soboń (VII)
22
143 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, SR
Alexandra Eva Belková (9), Kristína Mozolíková (9), Ján Murin (9), Patrik Valentíny (9)
22
144 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Ondřej Vitula (9), Tomáš Kříž (9), Martin Novotný (9), Vojtěch Vařecha (9)
22
145 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SR
Magdaléna Kozáková (8), Jaroslav Lajta (8), Ján Pisarčík (8), Pavol Uhliarik (8)
22
146 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, B, ČR
Tereza Janečková (9), Dana Krynická (9), Aleš Papáček (9), Jan Prokeš (9)
22
147 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Ema Volešová (9), Amálie Zemanová (9), Marie Michnová (9), Magdalena Rusová (9)
22
148 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Lea Natália Onuferová (9), Michael Filip McLean (9), Martin Fedorko (9), Lujza Lukáčová (8)
22
149 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Jakub Maceška (9), Hugo Kuhl (9), Matěj Foukal (9), Kryštof Matuška (9)
22
150 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Barbora Longauerová (9), Andrej Matejčík (9), Viktória Sliačanová (9), Martin Tokár (9)
22
151 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, B, ČR
Radek Bláha (9), Jindřich Sklenář (9), Erik Mládek (9), Tomáš Veselý (9)
22
152 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Ondrej Láska (8), Richard Markovič (8), Filip Nagy (8), Krištof Varga (8)
22
153 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Lukáš Preclík (9), Veonika Praskačová (9), Adéla Prokopová (9), David Berčík (9)
22
154 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Martin Beckovský (9), Jana Bednářová (9), Karolína Kvochová (9), Hana Rusinová (9)
22
155 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Arnošt Rubeš (8), Vojtěch Nevrlý (8), Marek Přibyl (8), Tadeáš Večeřák (8)
21
156 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, B, SR
Tadeáš Guzma (9), Klára Hudecová (9), Bianka Sarah Húževková (9), Martin Valach (9)
21
157 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Rudolf Kubik (8), Petr Martynek (8), Magdaléna Majetná (9), Beáta Heczková (9)
21
158 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Kateřina Dudová (9), Helena Henžlíková (9), Jakub Hýl (9), Eliška Bardoňová (9)
21
159 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, D, SR
Patrik Jašo (9), Sára Korčeková (9), Adriana Mačeková (9), Tomáš Války (9)
21
160 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, PL
Krystian Fularski (2), Igor Litwa (2), Mateusz Janowski (2), Kajetan Ożóg (2)
21
161 Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov, ČR
Rudolf Jantoš (9), Kristián Šťastný (9), Šimon Štýbnar (9), Zikmund Josef Vosáhlo (9)
21
162 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Michal Baculák (9), Patrik Nemčok (9), Jakub Lešták (9), Patrícia Trniková (9)
21
163 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, ČR
David Halmazňa (8), Klára Hurtová (8), Tadeáš Mocek (8), Adam Fizek (8)
21
164 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Branislav Bubán (9), Tomáš Gašpárek (9), Natália Nádaská (9), Barbora Šeligová (9)
21
165 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Kateřina Kolčová (9), Kateřina Šorfová (9), Ondřej Socha (9), Ondřej Daněk (8)
21
166 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, C, ČR
Zuzana Beranová (9), Anna Bradáčová (9), Anna Trahorschová (9), Vojtěch Veselý (9)
21
167 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Michal Denk (9), Eliška Šrámková (9), Jindra Zobač (9), Klára Halousková (9)
21
168 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, SR
Vanda Procházková (8), Denis Novotný (9), Denis Fekete (9), Adam Hadar (9)
21
169 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha, Asnyka 30, Bielsko-Biała, PL
Michał Boroń (2), Marcin Biniaś (2), Karolina Radzio (2), Mateusz Szydełko (2)
21
170 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SR
Adriána Goreková (9), Peter Karas (8), Michal Pšitek (8), Michaela Ťapajová (9)
21
171 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Tomáš Dokoupil (9), Tomáš Fatěna (9), Vilém Hluší (9), Ondřej Kuběnka (9)
21
172 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, B, ČR
Jan Burle (9), Vojtěch Vincíbr (9), Ondřej Vitvar (9), Martin Vopravil (9)
21
173 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Tomáš Becza (9), Paulína Siváková (9), Adam Mudi (9), Nikoleta Pappová (8)
21
174 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Adéla Popelková (9), Ondřej Pěchula (9), Jindřich Szurman (9), Magdaléna Plačková (9)
21
175 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Adrián Považan (9), Rastislav Fides (9), Matej Siheľský (8), Milan Schmidt (8)
21
176 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, SR
Dominika Badurová (9), Martin Bezděka (8), Michaela Mravíková (8), Matúš Vongrej (9)
21
177 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Rebeka Hudáková (9), Marek Kormoš (9), Tibor Ridilla (9), Nina Šoltísová (9)
21
178 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Branislav Hitzinger (9), Tomáš Holič (9), Laura Isabel Lešová (9), Ondrej Trnka (9)
21
179 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, E, SR
Matúš Baláž (9), Emy Ianecsková (9), Oliver Kerestény (9), Roman Lysina (9)
21
180 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, F, SR
Samuel Bačík (9), Sofia Dúbravská (9), Adriana Hudcovičová (9), Anna Remenárová (9)
20
181 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, B, ČR
Martina Hřejšková (9), Karolína Pešalová (9), Alena Machalíková (9), Ondřej Pekárek (9)
20
182 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SR
David Holický (9), Samuel Kliment (9), Samuel Róka (9), Samuel Slížik (9)
20
183 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Matěj Obšivač (9), Marek Strava (9), Karel Pospíšilík (9), David Dubický (9)
20
184 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Jiří Černocký (8), Matěj Černý (8), Matěj Morávek (8), Vojtěch Sviták (9)
20
185 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Matěj Novotný (9), Ondřej Šádek (9), Jan Rücker (9), Vanda Vávrová (9)
20
186 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Ondřej Hladůvka (9), Lenka Pavlíková (9), Gabriela Polášková (9), Jakub Richter (9)
20
187 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Vojtech Babinský (9), Peter Bodnár (7), Alex Pisoň (7), Martin Lucký (9)
20
188 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Eliška Babincová (9), Radim Jauernik (9), Jan Šik (9), Lukáš Wendzel (8)
20
189 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, J, SR
Adam Gergely (7), Gregor Kriváň (7), Martin Lukáčik (7), Roman Pecha (7)
20
190 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Karolína Křížová (8), Zuzana Kutheilová (8), Jan Toman (8), Štěpán Vostřel (8)
20
191 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, SR
Miroslav Blažek (9), Alexandra Bobotová (9), Jakub Petrovič (9), Viliam Šimon (9)
20
192 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Natália Gombalová (9), Marek Šebesta (9), Šimon Beňo (9), Filip Jašík (9)
20
193 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Matej Dimoš (9), Matej Furdík (9), Adam Púchovský (9), Matej Ulický (9)
20
194 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Eduard Fekete (8), Jakub Ľuptáčik (8), Tomáš Proks (8), Matej Vasky (8)
20
195 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Nora Naščaková (9), Klára Konečná (9), Vít Kološ (9), Daniel Kohut (9)
20
196 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Michal Morys (9), Jan Opěla (8), Vojtěch Blažek (8), Jiří Polách (8)
20
197 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, A, SR
Martina Hlavinová (7), Ivan Holík (7), Nina Kračmerová (8), Jakub Repík (8)
20
198 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Matej Blahút (9), Lukáš Urban (9), Matúš Rippa (9), Maroš Uváček (9)
20
199 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, B, ČR
Karel Brudný (9), Daniel Brzuchanski (9), Agata Grycz (9), Andrzej Waclawik (9)
20
200 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Viktor Hrala (9), Richard Hanko (9), Lukáš Kelemen (9), Patrik Mečár (9)
20
201 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Jano Zuo (9), Gabriel Kožuch (9), Mikuláš Zeleňák (9), Benjamín Nížnik (9)
19
202 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Ján Findra (9), Tatiana Kormaníková (9), Peter Harbut (9), Nikodém Šulík (9)
19
203 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Maxim Kulhánek (9), Michael Provazník (9), Jakub Poloch (9), Zuzana Tesarčíková (9)
19
204 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SR
Matúš Chovanec (9), Lukáš Hudák (9), Tomáš Selep (9), Filip Škvára (9)
19
205 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Patrik Boržík (9), Miroslav Dzifčák (9), Nina Michlíková (9), Barbora Šustrová (9)
19
206 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, ČR
Lucie Řeháčková (9), David Sovík (9), Šimon Vodenka (9), Marek Hlava (8)
19
207 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Jan Buček (9), Jana Cao Thanh Huyen (9), Lucie Chromečková (9), Alice Miroszková (9)
19
208 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, B, ČR
Adéla Krpcová (9), Karolína Šáchová (9), Natálie Stonavská (9), Monika Žáčková (9)
19
209 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Marek Kurcin (9), Sarah Zúbeková (9), Marko Dedinský (8), Martin Ondroš (7)
19
210 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Michal Hyben (9), Šimon Kochan (9), Samuel Slezák (9), Martin Burian (8)
19
211 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Slavomír Bílek (8), Jakub Gerža (8), Vít Janeček (8), Zbyněk Volf (8)
19
212 Základná škola, SNP 5, Šurany, A, SR
Tomáš Foltín (9), Boris Košťálik (9), Lukáš Selický (9), Sabina Székelyová (9)
19
213 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, ČR
Alexandra Brossmannová (8), Vojtěch Mišun (8), Anna Potschová (8), Ondřej Richtár (8)
19
214 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, B, SR
Erik Geci (9), Juraj Košičiar (9), Peter Macko (9), Martin Švantner (9)
19
215 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, A, SR
Peter Baláž (9), Martin Janco (9), Matej Turňa (9), Lukáš Žatko (9)
19
216 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, D, SR
Dorota Dobošová (9), Marek Geleta (9), Dorota Kňažková (9), Ivana Radosová (9)
19
217 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, A, ČR
Radek Hegenbart (9), Nikolas Mareček (9), Lukáš Nikoleni (9), Jaromír Péc (9)
19
218 Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou, SR
Mário Hatványi (8), Tomáš Iliaš (8), Adriána Juríková (9), Romana Púčiková (9)
19
219 Základní škola O.Březiny, Komenského nám. 120, Jaroměřice nad Rokytnou, ČR
Kristýna Kočí (9), Sára Protivínská (9), Adéla Spoustová (9), Rudolf Ševčík (9)
19
220 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
Veronika Heide (9), Petr Kohout (8), Samuel Kubec (9), Michal Pittner (8)
19
221 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Dorota Pokrievková (9), Ondrej Krčula (9), Tomáš Marček (9), Miroslav Štrpko (9)
19
222 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, ČR
Vojtěch Poloch (9), Terezie Jurišicová (9), Matěj Spurný (9), Jan Zubík (9)
18
223 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, A, ČR
Ekaterina Novak (8), Jan Pytelka (8), Anna Leixnerová (8), Šárka Doležilová (8)
18
224 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, A, SR
Romana Hanisková (9), Kristián Kočan (9), Laura Prílohová (9), Martin Strážik (9)
18
225 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Olga Lemkó (9), Prokop Parůžek (9), Jasmína Salahová (9), Matěj Sloup (9)
18
226 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Adam Šnajdr (8), Jan Horáček (8), Václav Svoboda (8), Dawid Jan Kubis (8)
18
227 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Samuel Martinka (8), Janka Dúbravská (8), Martin Tulec (9), Viliam Záborský (8)
18
228 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, ČR
Václav Běhávka (8), Vít Kološ (8), Denis Pajkanovič (8), Jiří Příkryl (8)
18
229 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Laura Korsáková (8), Juraj Kozáčik (9), Veronika Vakošová (9), Matúš Zavřel (8)
18
230 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
Jan Vilímek (8), Jiří Černý (8), Klára Sedláčková (9), Ondřej Šoura (9)
18
231 Základní škola, Nad Vodovodem 81, Praha 10 - Malešice, B, ČR
Tereza Benešová (9), Michelle Diane Encinas (9), Ivan Rishko (9), Patrik Tománek (9)
18
232 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Adam František Čapka (9), Jan Hoferek (9), Jakub Žáček (9), Vanda Šimková (9)
18
233 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, A, ČR
Jan Brodníček (9), Monika Weisheitlová (9), Matěj Havel (9), Barbora Vosková (9)
18
234 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Petr Března (9), Anežka Pleskačová (9), Jakub Staněk (9), Pavel Vodínský (9)
18
235 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc, ČR
Vít Budina (9), Vojtěch Jalůvka (8), Šimon Mrázek (8), Anna-Marie Tkáčová (8)
18
236 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, A, SR
Adam Črep (9), Marek Čontofalský (9), Alexandra Mullerová (9), Daniel Šoltýs (9)
18
237 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Marek Filo (8), Peter Margetinec (8), Erik Max Rau (8), Ema Lacková (8)
18
238 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Marek Červenák (9), Tomáš Červenák (9), Marko Fehérpataky (9), Nikoleta Skypalová (9)
18
239 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Vojta Košek (9), Adam Plodík (9), Kateřina Pokorná (8), Standa Rychlý (9)
18
240 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, F, SR
Emma Račáková (9), Lenka Strukanová (9), Sabína Švantnerová (9), Sára Tomčíková (9)
18
241 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, ČR
Vojtěch Brauner (9), Emma Kasanová (9), Anežka Ester Munzarová (9), Jindřich Krusberský (9)
18
242 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, B, ČR
Adéla Bartošková (9), Filip Geissel (9), Matěj Hrádek (9), Karolína Nováková (9)
18
243 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SR
Medveď Ján (9), Chromčíková Sandra (9), Čumová Ema (9), Krško Andrej (8)
18
244 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, B, ČR
Stoklas Adam (9), Nováková Adéla (9), Jelínková Pavlína (9), Kubiš Pavel (9)
18
245 Základná škola s MŠ, Oravská Lesná 299, Oravská Lesná, SR
Branislav Krivulčík (9), Dušan Kolenčík (9), Matej Dendis (9), Dávid Pokorný (9)
18
246 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Dominika Kelová (9), Marek Laheye (9), Adriána Lepíšová (9), Dagmar Wágnerová (9)
18
247 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Martina Ciglerová (9), Pavlína Kubincová (8), Michal Kuzma (9), Ema Miháliková (9)
17
248 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Jakub Šošovička (8), Šimon Šeleng (8), Daniel Buchta (8), Peter Steltenpohl (8)
17
249 Cirkevná ZŠ s MŠ, Bernolákova 21, Prešov, SR
Patrik Barnišin (6), Michal Iľkovič (6), Štefan Malik (8), Eliáš Fudaly (7)
17
250 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, B, SR
Ján Kantorák (9), Jakub Kocúr (9), Zuzana Eibnerová (8), Stanislava Urbanová (7)
17
251 Gimnazjum nr 2 w Tarnowie, Kopernika 5, Tarnów, PL
Damian Manijak (2), Julia Sus (2), Martyna Kołodziej (2), Magdalena Bernat (2)
17
252 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, C, SR
Richard Bezák (8), Adam Meľko (8), Matej Petrovič (8), Anton Vojtko (8)
17
253 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Eva Jeřábková (9), Tereza Tručková (9), Eliška Kostková (9), Julie Šislerová (9)
17
254 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Ambróz (9), Petra Halgašová (8), Matej Sliačan (8), Ján Zelina (9)
17
255 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Jana Gistingerová (9), David Karkoška (9), Dorota Kudělková (9), Václav Šigut (9)
17
256 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, A, SR
Bodo Noah Schultz (8), Lucia Oroszová (8), Lea Černá (8), Sofia Tóthová (9)
17
257 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, SR
Adam Babača (8), Matej Gašpar (8), Michal Štefanec (8), Michal Kyselica (9)
17
258 Základná škola, P. J. Šafárika 3, Prievidza, SR
Radovan Kiaba (8), Daniel Jergič (8), Viktória Králinská (9), Patrik Kudra (9)
17
259 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, A, ČR
Tomáš Bělehrádek (9), Alžběta Lepková (9), Martin Vašíček (9), Adéla Ženatová (9)
17
260 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Ema Madziová (8), Lenka Mudríková (8), Lucia Pizúrová (8), Jakub Belis (9)
17
261 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Anna Drlíková (8), Kateřina Doležalová (8), Vincenc Skoumal (8), Simona Tauberová (8)
17
262 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Eva Karnišová (9), Aneta Semančíková (9), Kristína Šimčíková (9), Hugo Štoff (9)
17
263 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, C, ČR
Adam Oulický (9), Ondřej Kupsa (9), Zuzana Dobišová (9), Daniela Stachová (9)
17
264 Základní škola Ludvíka Svobody, Rudíkov 167, Rudíkov, ČR
Josef Běhounek (9), Kristýna Běhounková (9), Markéta Červenková (9), Nela Kotačková (9)
17
265 ZŠ s MŠ A. Bernoláka, Tomášikova 1, Martin, SR
Michal Čech (9), Paulína Romančíková (9), Patrik Kubatka (9), Ján Okál (9)
16
266 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, ČR
Bohumil Kulvejt (9), Vladan Trhlík (9), Oldřich Kohoutek (9), Adam Králič (9)
16
267 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o., Jana Čapka 2555, Frýdek-Místek, ČR
Thomas Berger (9), Miloš Nguyen (8), Tereza Zugarová (8), Lukáš Vlk (9)
16
268 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Daniela Vasiľová (9), Alekszander Petruny (9), Samuel Kovaľ (9), Daniel Jenčo (9)
16
269 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, A, ČR
Julie Faflíková (8), Eliška Čápová (8), Lucie Šimáková (8), Magdalena Klubalová (8)
16
270 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Martin Potanko (8), Juraj Brunčák (8), Anna Karabová (8), Ondrej Hanzlík (8)
16
271 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Jakub Valentík (8), Michal Varšányi (8), Branislav Reimann (9), Tomáš Varga (9)
16
272 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, B, SR
Kristián Očkaják (9), Jozef Žilinec (9), Nina Martvoňová (9), Zuzana Martvoňová (9)
16
273 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Pavel Králik (9), Pavel Krupka (9), Petr Linhart (9), Daniel Švehla (9)
16
274 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Klaudia Hucíková (9), Diana Parižová (9), Nina Jančeková (8), Miriama Saganová (8)
16
275 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, B, SR
Martin Dilinský (9), Adam Kulina (9), Matiáš Letko (9), Pavol Rajec (9)
16
276 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Andrej Dunda (7), Alexandr Gaydukov (8), Tobiáš Sedláček (8), Klára Urbánková (7)
16
277 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Matúš Gríb (8), Pavol Koroľ (9), Adam Koroľ (6), Lukáš Tokár (9)
16
278 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Lukáš Kotoun (9), Radim Jaša (9), Martin Kantor (9), Jan Zahrádka (9)
16
279 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Gabriel Galló (9), Juraj Hrušovský (9), Jakub Macák (9), Tomáš Mäsiar (9)
16
280 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, F, SR
Jakub Hrdlička (9), Katarína Porubčinová (9), Magdaléna Škodová (9), Anastázia Smetaniuk (9)
16
281 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Matej Grofčík (9), Štefan Lisík (9), Martin Varga (9), Richard Sokol (9)
16
282 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, SR
Marek Sádovský (9), Michael Kalaba (8), Michaela Maťová (8), Petra Šichulová (8)
16
283 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, B, ČR
Jakub Kalista (9), Marek Maňásek (9), Matyáš Kašák (9), Adam Solař (9)
16
284 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SR
Diana Mária Cáková (8), Žofia Chrvalová (8), Juraj Heriban (8), Martin Ušák (8)
16
285 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Samuel Kuziel (9), Matúš Imrich (9), Emma Reichová (9), Petra Tereza Bukovinská (9)
16
286 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Radka Červeňová (9), Maximilián Dubjel (9), Natália Hertelyová (9), Marek Želonka (9)
16
287 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, ČR
Albert Havlíček (9), Šimon Lukeš (9), Hugo Krotil (9), Benedikt Janda (9)
16
288 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Filip Gočal (9), Pavol Pňaček (8), Jakub Holubjak (8), Maroš Pepucha (8)
16
289 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Václav Hess (8), Vojtěch Oravec (8), Kateřina Ošmerová (8), Sára Hlouchová (8)
16
290 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, A, SR
Pavol Biely (9), Diana Čaklošová (9), Adriána Greschová (9), Kornélia Valentínová (9)
16
291 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, A, SR
Katarína Lazovanová (8), Lucia Odváhová (8), Andrej Pobežal (8), Denis Strečko (8)
16
292 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, A, SR
Vanesa Štefúnová (9), Kristián Kopp (9), Ivan Mičuda (9), Daniel Sehnoutek (9)
16
293 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Karin Koščáková (9), Martin Mazurek (9), Viktória Kostolníkova (9), Júlia Repčáková (9)
16
294 Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo, SR
Ondrej Grígeľ (7), Rebeka Motyčáková (9), Patrik Ončák (9), Dorothea Teplická (9)
16
295 Základná škola, Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP, SR
Ester Kolárovská (7), Natália Nováková (7), Maroš Kováč (8), Patrik Varhoľák (9)
16
296 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, A, SR
Arnold Patrik Grolmus (8), Martina Kohútová (8), Kristína Piešová (8), Raoul Roland Šipoš (8)
16
297 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Venesa Klučková (9), Stela Kurtišová (9), Elena Lutišanová (9), Jakub Ziegler (9)
16
298 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, A, ČR
Tadeáš Fryčak (7), Tadeáš Kaksa (8), Jan Kučera (8), Petr Žampach (7)
16
299 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Karolína Bačová (9), Veronika Fojtíková (9), David Jagoš (9), Ondřej Špetla (9)
16
300 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Hana Forgáčová (9), Monika Homolová (9), Jozef Šprlák (9), Ivana Studená (9)
16
301 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Jakub Kropáč (9), Jakub Kubica (8), Ondřej Mohyla (9), Marek Špok (9)
16
302 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, A, SR
Nikolas Ján Hamarik (8), Natália Drottnerová (8), Michal Švec (8), Jakub Škurla (9)
16
303 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, ČR
Alena Votavová (8), Alžběta Klimtová (8), Alžběta Botková (8), Miroslav Mlynka (8)
16
304 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Jakub Vitališ (9), Stanislav Uličný (9), Sandra Petrová (8), Simona Kušnírová (8)
16
305 Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice, ČR
Ondřej Horáček (8), Patrik Landsman (9), Pavel Provazník (8), Tomáš Vlček (9)
16
306 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Matěj Pobudský (7), Benjamín Navrátil (8), Jakub Šnajder (7), Jana Vývodová (7)
16
307 Základná škola, Kúpeľná 2, Prešov, SR
Patrik Gabriely (8), Jozef Kuruc (9), Jana Mašlejová (8), Timea Vraňuchová (9)
16
308 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Romana Filipová (9), Marcel Nociar (9), Svetlana Pivarčiová (8), Patrik Pravda (9)
16
309 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Júlia Balážová (9), Emma Baranyaiová (9), Ema Dunová (9), Dana Žemberová (9)
16
310 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Kristína Kováčová (9), Vladimír Kupec (9), Juraj Mikuš (9), Kristína Sollárová (7)
16
311 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
Jakub Ďurko (9), Lukáš Katona (9), Patrik Vajgel (9), Martin Semris (9)
16
312 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Kristína Beľová (9), Andrej Kubica (9), Jakub Greštiak (8), Veronika Masláková (9)
16
313 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
Gabriela Dvorská (9), Adéla Houdková (8), Adam Janda (8), Nikola Razakowská (9)
16
314 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Maximilián Samuel Jurík (9), Monika Nábelková (9), Michal Pecho (9), Miloš Šerý (9)
16
315 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, A, SR
Peter Bernáth (8), Ferdinand Gombkoto (8), Sebastián Mozola (8), Barbora Turanská (8)
16
316 Základná škola, Kpt. Nálepku 16, Michalovce, SR
Lenka Egriová (9), Pavol Klacik (9), Miroslava Maťašová (9), Michal Tkáčik (9)
15
317 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Martin Bodžoň (9), Michal Choma (8), Matúš Goč (9), Magdaléna Majerčáková (9)
15
318 Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego, os. Niepodległości 19, Kraków, PL
Zuzanna Gołąb (2), Wiktoria Czechowska (2), Hubert Tułacz (2), Kamila Szlosek (2)
15
319 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Samuel Janták (8), Michal Líško (8), Adam Póša (8), Veronika Nemjová (8)
15
320 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, B, SR
Hana Sujová (9), Viviána Hamariková (9), Lucia Kováčová (9), Alexandra Poliačiková (9)
15
321 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Ondřej Voleník (9), Vít Brož (9), Vojtěch Drahotuský (8), Nicol Nováková (8)
15
322 Základná škola, Školská 3, Poltár, SR
Martin Jakuba (9), Simon Kuman (9), Filip Siviček (8), Diana Stanová (9)
15
323 Gymnázium I. Kraska, P. Hostinského 3, Rimavská Sobota, SR
Lucia Pockľanová (9), Lucia Vrábeľová (9), Adriana Krahulcová (9), Anna Sirotiaková (9)
15
324 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, A, SR
Rebeka Ondríčková (8), Matej Janoško (8), Barbora Juhaniaková (8), Adrián Putala (8)
15
325 Základná škola s MŠ, Michalská 8, Spišské Bystré, SR
Daniela Brezinová (9), Branislav Fábry (9), Marián Kedzuch (9), Peter Šoltis (9)
15
326 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, B, SR
Alžbeta Bundova (8), Mia Mlynarikova (8), Marko Klement (8), Alex Trojan (8)
15
327 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Lukáš Jarábek (8), Ján Kocián (9), Jakub Kováč (8), Peter Vlašič (8)
15
328 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Zuzana Kašinová (9), Jozef Kelement (9), Patrik Kováč (8), Zuzana Krupová (9)
15
329 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Tereza Juríčková (9), Luisa Ličková (9), Nina Nevláčilová (9), Michal Vladimír Lupták (9)
15
330 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, ČR
Richard Materna (7), Petr Glozar (7), Vilém Faja (7), Michal Dvořáček (7)
15
331 Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město, ČR
Simona Hodanová (9), Vojta Matouš (9), Tomáš Novotný (8), Matěj Kos (8)
15
332 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Patrik Bogno (9), Martin Hlavatý (9), Samuel Kubáni (8), Patrícia Zeťáková (9)
15
333 Základná škola, Vajanského 35, Piešťany, A, SR
Boris Ďurica (9), Tomáš Vizina (8), Samuel Kulik (9), Daniel Rybanský (9)
15
334 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Jiří Vavřík (8), Denisa Cédlová (8), Adam Seeman (8), Libor Sýkora (8)
15
335 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, A, ČR
Martin Balcer (7), Daniel Gros (7), Adam Hodina (7), Ondřej Prášek (7)
15
336 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Klára Selešová (8), Matej Kováč (8), Samuel Kotásek (8), Lucia Kvasničková (9)
15
337 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Ksenija Djordjević (9), Patrik Lóci (9), Sára Poláková (9), Sofia Pussová (9)
15
338 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, B, SR
Juraj Kavoň (9), Ondrej Šesták (7), Gabriel Vajsábel (9), Vanesa Nováková (8)
15
339 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, A, SR
Jaroslav Kaprál (9), Václav Baraniak (8), Margita Tomáňová (8), Zuzana Šubjaková (8)
15
340 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, A, SR
Miroslava Šmičeková (8), Tomáš Labdík (7), Marcel Nákačka (9), Kvetka Schellingová (9)
15
341 Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice, ČR
Eva Feldbabelová (9), Adam Krupil (9), Veronika Nečadová (8), František Račický (8)
15
342 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, C, SR
Patrik Bobko (9), Ivana Grešová (8), Matej Kučma (9), Eduard Slavkovský (9)
15
343 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, B, ČR
Ladislav Krpálek (9), Katka Nedvídková (8), Eliška Semerádová (8), Jan Štefl (9)
15
344 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Jakub Bielek (9), Samuel Danada (8), Laura Lašková (9), Svetozár Ukrop (8)
15
345 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Karel Brada (9), Marek Dobiáš (9), Mikuláš Hlaváček (9), Matouš Řezníček (9)
15
346 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Timotej Jakubov (8), Peter Gavrecký (8), Richard Gerboc (8), Peter Rudišin (8)
15
347 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, B, ČR
Matěj Mihulka (9), Pavel Přibyl (9), Jan Bajer (9), Michal Hrubý (9)
15
348 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Marek Kacvinský (9), Lenka Dzurňáková (9), Marko Skala (9), Jakub Šťastný (9)
15
349 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, B, SR
Adam Turza (8), Maroš Šedík (8), Radovan Synák (8), Marek Pavlac (8)
15
350 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, SR
Jakub Janok (9), Alexander Muchin (9), Marína Ružinská (9), Simona Zatková (9)
15
351 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Sabina Štěpánková (8), Anna Jakoubková (8), František Krejný (9), Markéta Votrubová (8)
15
352 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Lucie Bauerová (9), Tobiáš Kuchař (9), Martin Košťálek (9), Jakub Poláček (9)
15
353 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ, A. Hlinku 44, Prievidza, SR
Patrik Fábrik (9), Veronika Furjelová (9), Valentina Gúčiková (9), Juraj Čavojský (9)
15
354 Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín, SR
Ivana Jonáková (9), Lenka Močáryová (9), Tomáš Zgút (9), Rebeka Žofajová (9)
15
355 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Viktorie Barčová (9), Tomáš Skála (8), Jan Ujházy (8), Ondřej Zemánek (8)
15
356 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Viktorie Kašubiaková (8), Eliška Nečasová (9), Marek Březina (8), Laura Hlaváčková (9)
15
357 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Štefan Foltán (9), Tomáš Páterek (9), Timur Riečan (9), Marián Vanovský (9)
15
358 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Deborah Bertová (9), Alexandra Dzurillová (9), Andrej Furman (8), Petra Kaduková (8)
15
359 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SR
Jozef Krnáč (9), Ján Bystriansky (8), Milan Sarvaš (9), František Becher (8)
15
360 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Jakub Filo (9), Ján Jakubík (9), Monika Kováčiková (9), Alexandra Rosenbergová (9)
15
361 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, ČR
Adam Doskočil (9), Viktor Horák (9), Martin Kolovratník (9), Štěpán Šebestyán (9)
15
362 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Filip Bakoš (8), Jakub Hudec (8), Roman Kupec (9), Jakub Veselý (9)
15
363 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, SR
Patrik Bezák (8), Henry Halúzka (9), Nina Harvančáková (8), Klára Kováčiková (9)
15
364 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, B, SR
Michaela Bialoňová (9), Veronika Boldižárová (9), Dominika Cigániková (9), Dominik Hladký (9)
15
365 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, ČR
Vojtěch Břečka (8), Petr Jelínek (8), Marek Purkart (8), Viktor Velebný (8)
15
366 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Alexandra Foltínová (9), Adam Kováč (8), Matej Pramník (8), Martina Pramníková (9)
15
367 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, C, SR
Roman Gál (8), Šimon Jech (8), Lívia Zajaková (8), Lenka Vraniaková (8)
15
368 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, A, SR
Jakub Čikoš (8), Viliam Karbanek (8), Samuel Kovalčík (8), Bruno Kristián (9)
15
369 Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza, SR
Pavel Bátora (9), Dominika Dudová (9), Juraj Petráš (8), Adam Svoboda (8)
15
370 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, E, SR
Benjamín Chrvala (9), Timotej Klásek (9), Marek Kročka (9), Adam Novák (9)
15
371 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SR
Alesandro Pio Biro (8), Jakub Hečko (8), Alžbeta Izakovičová (8), Daniela Šottníková (8)
15
372 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Patrik Ondo (9), Michal Grigľák (9), Ema Blážová (9), Martin Kučera (8)
15
373 Základná škola, Vajanského 35, Piešťany, B, SR
Fillipo Bit (8), Nina Gavláková (8), Dominik Michalka (8), Michaela Nedorostová (8)
15
374 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, C, SR
Michal Bahna (9), Martin Gregor (9), Tamara Vachanová (9), Paulína Zacharová (9)
15
375 Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske, SR
Roman Gális (9), Martin Herceg (9), Benedikt Jánošík (9), Ondrej Škorňák (9)
15
376 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, B, SR
Filip Chromek (9), Nina Kutejová (9), Zuzana Loduhová (9), Štefan Sulík (9)
15
377 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Benjamin Hlocký (8), Filip Koreň (8), Jakub Straňák (8), Daniel Zdychavský (8)
15
378 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Emma Balážová (9), Lenka Krištofová (9), Katarína Ondrušková (9), Martin Országh (9)
15
379 Základná škola, Hodžova 37, Trenčín, SR
Hana Lišková (9), Samuel Sedláček (9), Nataša Štefkovičová (9), Natália Brodová (9)
15
380 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Samuel Ďuriška (8), Veronika Ďurišová (9), Timur Mede (8), Bruno Suchanský (9)
15
381 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Dušan Berko (8), Jakub Kotorík (8), Lea Meszárosová (8), Richard Vladyka (8)
14
382 Základná škola s MŠ, Oravská Jasenica 141, Oravská Jasenica, SR
Adrián Kopta (8), Štefan Laštík (9), Matej Polák (9), Soňa Vrábová (9)
14
383 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, B, SR
Adrián Gandel (8), Barbora Jamrišková (8), Marek Krebes (9), Marek Smatana (9)
14
384 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, B, ČR
Petr Kristen (8), Vojtěch Holaj (9), Marika Trajerová (8), Martin Ulip (8)
14
385 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Pavel Roden (9), Michal Slavotínek (9), Lenka Soldánová (9), David Jahn (9)
14
386 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, ČR
Ondřej Bílek (9), Kateřina Čechová (9), Matyáš Halasník (9), Adéla Volná (9)
14
387 Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej, Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała, PL
Paweł Gleindek (VII), Kacper Baum-Azbum (VII), Martyna Hanzelko (VII), Zuzanna Wawrzeńczyk (VII)
14
388 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, A, SR
Jozef Kollár (8), Alžbeta Kollárová (9), Andrej Mikuš (9)
14
389 Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie, SR
Patrik Gúčik (9), Paulína Gúčiková (9), Filip Ščepko (8), Juraj Strýček (7)
14
390 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Adam Lach (9), Diana Papcunová (9), Adam Števčík (8), Alexandra Uhrínová (9)
14
391 Základní škola, Okružní 1235, Most, ČR
Mariana Krausová (8), Terezie Kubíková (9), Michaela Popovičová (9), Matyáš Vaníček (9)
14
392 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Adam Haluška (9), Vladimír Jančár (8), Lukáš Štefančík (9), Alexandra Turčíková (9)
14
393 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Barbora Zuštinová (8), František Púčik (8), Katarína Richtárechová (8), Kristián Závodský (8)
14
394 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, A, ČR
Martin Bláha (9), Terezie Krausová (9), Adéla Ptáčníková (9), David Vokurka (9)
14
395 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, ČR
Jiří Svítil (9), Daniel Starý (9), Tomáš Vodolán (9), Dan Štětina (9)
14
396 Základná škola, Športovcov 372/21, Partizánske, SR
Tamara Kamzíková (9), Johana Fialová (9), Jakub Mekyš (8), Matej Šimčík (8)
14
397 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Viliam Kováč (9), Juraj Jandura (9), Šimon Reguly (9), Miroslav Pilarčík (9)
14
398 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Lukáš Linhart (7), Matyáš Kohut (8), Lukáš Váňa (7), Robin Popov (8)
14
399 Základní škola, Školní 87, Velké Březno, ČR
Adam Čičovský (9), Jakub Grivalský (9), Petr Havlíček (9), Markéta Kyralová (9)
14
400 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Eliška Horáková (9), Matěj Myslikovjan (8), Roman Velička (8), Eliška Vokalová (9)
14
401 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Slavomír Horička (8), Sofia Kohútová (9), Cyril Kuchar (8), Nikoleta Liptáková (9)
14
402 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SR
Peter Borták (8), Erika Gregová (8), Zuzana Kudláčová (8), Peter Marušiak (8)
14
403 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, A, SR
Igor Lettrich (8), Dávid Švihra (8), Jozef Naništa (9), Adam Sásik (9)
14
404 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, D, SR
Adriana Borovská (8), Laura Filková (8), Hana Frimmelová (8), Natália Hanuljaková (8)
14
405 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, ČR
Matěj Holoubek (8), Martin Kubeš (8), Richard Weber (8), David Svoboda (8)
14
406 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Martin Bačík (7), Oliver Blščák (9), Barbora Hanáková (9), Margaréta Vráblová (7)
14
407 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, ČR
Tomáš Kadlec (8), Martin Morvay (8), Jan Stýblo (8), Tadeáš Trbola (8)
14
408 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Matej Holárek (9), Martin Leško (9), Michal Přibil (9), Ľubormír Švanyga (9)
14
409 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Andrej Čerňanský (8), Nikola Horniaková (8), Soňa Palumbínyová (8), Alžbeta Žiarovská (8)
14
410 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, I, SR
Arne Barilla (7), Filip Guoth (7), Alex Havrila (7), Tomáš Bašťovanský (7)
14
411 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Jakub Jindra (9), Michala Moučková (9), Agáta Timofejevová (9), Viktorie Vágnerová (9)
14
412 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, ČR
Vladimír Jahodář (9), Jakub Markov (8), Michaela Nejedlá (9), Alex Tomeš (9)
14
413 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Dávid Gorlický (9), Renáta Hrušková (9), Adam Kačmarák (9), Laura Mrštinová (9)
14
414 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
René Karatník (8), Pavol Michálek (8), Vilma Oklamčáková (8), Ladislav Maxim (8)
14
414 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Filip Hamadej (8), Richard Macko (9), Nina Semjanová (9), Tamara Timočková (9)
14
416 Základní škola a Mateřská škola, Školní 530, Píšť, B, ČR
Tomáš Habura (8), David Konečný (8), Lucie Pavlorková (8), Karolína Žídková (8)
14
417 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, ČR
Laura Karpišová (9), Zuzana Černíková (7), Barbora Frejvaldová (7), Ludmila Kultová (7)
14
418 Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov, ČR
Ondřej Bursík (7), Petr Fryček (8), Julie Jarolímová (9), Barbora Kilbová (8)
14
419 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, B, SR
Pavol Náhlik (9), Filip Prochác (9), Dávid Urminský (9), Tomáš Varga (9)
14
420 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Adam Ďurica (9), Katarína Gonšenicová (8), Samuel Belluš (9), Marek Považský (8)
14
421 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, C, ČR
Lucie Kráčmarová (9), Filip Drešr (9), Tereza Hrachovcová (9), Veronika Obratilová (9)
14
422 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, D, SR
Veronika Dziváková (9), Nina Lanáková (9), Alžbeta Riedlmajerová (9), Viliam Stiller (9)
14
423 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, A, SR
Romana Sirvoňová (9), Martin Matušík (9), Ľudmila Miláková (9), Lukáš Pacek (9)
14
424 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Soňa Baranová (8), Michal Dunaj Jurčo (9), Lenka Kupčová (9), Samuel Pavličko (8)
14
425 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Marcela Floriánová (8), Tobiáš Jícha (8), Kateřina Palowská (8), Michal Mrázek (8)
14
426 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Markéta Bečvářová (9), Karolína Šprunglová (9), Kateřina Mrázová (9), Jiří Holub (9)
14
427 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Samuel Novák (9), Lukáš Lipka (9), Samuel Kostúr (9), Leonard Mohňanský (9)
14
428 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, ČR
Tomasz Kokotek (7), Kristýna Sichová (7), Anna Kotíková (7), Lukáš Horký (7)
14
429 Základná škola, Trenčianske Jastrabie 115, Trenčianske Jastrabie, SR
Sandra Vavrušová (9), Martin Matúš (9), Patrik Sýkora (8), Adela Reháková (8)
14
430 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov, A, ČR
Adam Faika (9), Jiří Hlubek (9), Felicitas Kozlová (9), Jiří Vilášek (9)
14
431 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Michaela Galovičová (9), Evženie Larionová (9), Radek Pavelka (9), Veronika Šeflová (9)
14
432 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, SR
Martina Hanková (9), Michal Krchlík (9), Adam Kiripolský (9), Dominik Madaj (9)
14
433 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, PL
Karolina Bysiewicz (VII), Michał Ginalski (VII), Dawid Janaska (VII), Dominik Matuszewski (VII)
13
434 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, SR
Klára Ištoková (9), Michal Krivošík (9), Jana Olšová (8), Ema Pretáková (8)
13
435 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, B, SR
Alexander Hidveghy (9), Benjamín Kollárik (9), Kristián Porzer (9), Matúš Buček (8)
13
436 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, A, SR
Karol Samuel Babic (8), Laura Vidiečanová (9), Šimon Žaludek (8), Kristína Partelová (9)
13
437 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, B, SR
Tereza Filová (9), Ivana Jančíková (8), Kryštof Janík (8), Andrej Uličný (9)
13
438 Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá, SR
Ján Durec (9), Kristián Gregor (9), Adam Kulíšek (9)
13
439 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, SR
Silvia Goľáková (9), Peter Hideg (9), Adriena Klocová (8), Nina Šujanová (9)
13
440 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Filip Cicák (9), Dominik Fenin (9), Pavol Kováč (9), Michal Rajňačok (9)
13
441 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, B, ČR
Karel Josef Čáp (9), Tomáš Formánek (9), Jaroslava Karásková (9), Jan Košťál (9)
13
442 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, SR
Michal Daniel (9), Jakub Ďurdík (9), Tomáš Zaťko (9), Richard Rehánek (9)
13
443 Základní škola, Nad Vodovodem 81, Praha 10 - Malešice, C, ČR
Antonín Dittrich (7), Aneta Hendrychová (7), Emma Hlostová (7), Daniel Krofta (7)
13
444 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, B, SR
Denis Bachar (9), Karolína Majerníková (7), Adam Malo (8), Adam Ozimák (8)
13
445 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, A, ČR
Jaroslav Cuřín (8), Jan Havle (8), Klára Malafová (8), Hoang Huy Nguen (8)
13
446 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Adam Dankovič (9), Kevin Wrobel (9), Alex Šaitar (9), Thao Thanh Phamová (9)
13
447 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Patrik Laššo (9), Samuel Grundel (9), Peter Bližňák (9), Dominik Vranák (9)
13
448 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, B, SR
Andrej Bútora (9), Matúš Spurný (9), Simon Bahno (8), Adam Koyš (8)
13
449 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
David Mareš (9), Viktorie Špoulová (9), Tomáš Pabiška (8), Jan Žalovič (8)
13
450 Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou, SR
Alžbeta Jakalová (9), Natália Malíková (8), Vladimíra Bitarovská (9), Marko Sochora (8)
13
451 Základná škola, Benkova 34, Nitra, C, SR
Martin Lakatoš (8), Adam Pastierik (9), Emanuel Kukučka (8), Maximilián Želonka (9)
13
452 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, ČR
Barbora Slavíčková (8), Josef Štejfa (9), Matouš Terč (9), Marek Tremel (8)
13
453 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała, PL
Aleksandra Filipczak (VII), Wojciech Piwocha (VII), Franciszek Ślusarczyk (VII), Kacper Wojciuch (VII)
13
454 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, A, SR
Daniel Bíroš (9), Adam Križan (9), Filip Križan (9), Martina Vašinová (9)
13
455 Základná škola, Sv. Michala 42, Levice, SR
Ľubor Dianovský (8), Patrik Šabík (7), Filip Štutika (9), Lea Villányiová (9)
13
456 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Mário Lipták (9), Patrik Koscelník (9), Lenka Smolková (9), Lukáš Miščík (8)
13
457 Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin, SR
Juraj Dostál (9), Ema Prokšová (9), Adela Hrabovská (9), Matej Pančík (9)
13
458 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, A, SR
Žofia Farkašová (8), Ján Gajdoš (8), Matej Pavlík (9), Magdaléna Pogáňová (9)
13
459 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, E, SR
Filip Baxa (8), Andrej Ďurďa (8), Michal Katrlík (8), Adrián Vacula (7)
13
460 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, SR
Matúš Baňas (9), Lukáš Lichvar (9), Gabriela Olšavská (9), Lýdia Veselovská (9)
13
461 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, B, SR
Viktória Antalová (9), Zuzana Hroššova (9), Nikola Rafajdusová (9), Martina Šurínová (9)
13
462 Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Weronika Główka (VII), Mateusz Krogulec (VII), Dawid Wójcik (VII), Aleksandra Piwowarczyk (VII)
13
463 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Tomáš Schuster (9), Matúš Vaverčák (9), Vanesa Hauserová (9), Eva Lukačková (9)
13
464 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, A, SR
Nina Botková (8), Lujza Olexová (8), Natália Husárová (8), Matej Korec (9)
13
465 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Ema Čambalová (9), Filip Šperka (9), Peter Omámik (9), Tomáš Svoboda (9)
13
466 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Martin Kostyšák (9), Norika Krempaská (9), Šimon Porada (9), Matej Handzuš (9)
13
467 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, B, SR
Tomáš Hasaj (8), Miroslav Nováček (8), Marek Palenčár (8), Radoslav Tarbaj (8)
13
468 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Helena Talafousová (9), Petr Hloušek (9), Ondřej Knichal (9), Cyril Zdražil (9)
13
469 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Matej Gonda (8), Erik Klocháň (8), Dominika Motyčáková (9), Peter Vidiečan (8)
13
470 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, A, ČR
Adam Baroš (9), Jakub Dorňák (9), Jan Hyžák (9), Rostislav Jeřábek (9)
13
471 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Jakub Večeřa (6), Adam Havier (6), Tomáš Kudláč (6), Marína Anna Štefániková (6)
13
472 Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica, SR
Lujza Šurýnová (9), Adam Jaroš (9), Sabina Jarošová (8), Adriana Juríčková (8)
13
473 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, B, ČR
Pavel Špelda (9), Thomas Kuroiwa (9), David Svoboda (9), Marek Černý (8)
13
474 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Dávid Granský (7), Dominik Hrebíček (9), Lucia Lehocká (9), Matúš Pukanec (8)
13
475 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Natália Blatnická (8), Pavol Gula (8), Alexandra Hetešová (8), Martina Rapantová (8)
13
476 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov, B, ČR
Zuzana Harazimová (9), Barbora Herichová (9), Karolína Šemberová (9), Veronika Vavřínková (9)
13
477 Základní škola, Školní 1479, Kadaň, ČR
Anh Do Viet (9), Matyáš Dolenský (9), Petr Mareš (9), Vojtěch Novák (9)
13
478 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Ľubomír Kútnik (9), Ema Puškárová (9), Eliška Slúková (9), Samuel Šulek (9)
13
479 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Samuel Broško (8), Samuel Cvik (8), Jakub Čvirik (8), Samuel Majerčík (8)
13
480 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Emma Filová (8), Tomáš Mazák (8), Filip Milata (8), Nina Urbanová (8)
13
481 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, A, SR
Veronika Cibuľová (8), Filip Kvietok (8), Miroslav Kochan (8), Terézia Turňová (8)
13
482 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, B, SR
Matija Kadanec (9), Ondrej Podhorský (9), Kristián Hopjak (8), Jozef Sásik (8)
13
483 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, B, ČR
Matěj Burda (8), Martina Koudelková (8), Barbora Růžičková (8), Veronika Růžičková (8)
13
484 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, ČR
Ondřej Bambuch (7), Martina Hanusová (7), Adéla Petrová (7), Denisa Valová (7)
13
485 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Miroslav Cimerman (9), Tamara Dávidová (9), Samuel Hamrák (9), Martin Kručay (9)
13
486 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, C, SR
Eva Janiczeková (9), Karolína Nosáľová (9), Ema Paľuchová (9), Richard Vančo (9)
13
487 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, SR
Lukáš Kaliský (9), Jana Lešňanská (9), Jakub Mindek (9), Henrieta Udvardyová (9)
13
488 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Zuzana Mičulková (7), Dalibor Blabla (7), Ondřej Hrdina (8), Martin Mičulka (9)
13
489 Základní škola Jakuba Jana Ryby, Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem, ČR
Karolína Podlenová (9), Adam Holeček (8), Klára Bernášková (8), Magdaléna Černovská (8)
13
490 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, B, ČR
Vendula Brožová (9), Jaroslav Ryvola (9), Tomáš Vokoun (9), Magdaléna Wágnerová (9)
13
491 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, B, SR
Jakub Dobrotka (9), Juraj Lihotský (9), Matej Mikuško (9), Adam Uhrín (9)
13
492 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, K, SR
Šimon Bulla (8), Tibor Demko (8), Eduard Ďurkáč (8), Samuel Vaško (8)
13
493 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, SR
Júlia Beťková (9), Patrik Drdák (9), Agatha Hudeková (8), Ema Šurinová (8)
12
494 Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, A, SR
Maroš Sliepka (9), Andrej Antala (9), Barkáč Ján (9), Čačková Denisa (9)
12
495 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, B, SR
Peter Ganz (6), David Guniš (6), Lukáš Školár (6), Miroslav Zolvík (6)
12
496 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, SR
Lenka Beňová (9), Simona Haringová (9), Lukáš Kulišiak (9), Tomáš Kulišiak (9)
12
497 Základná škola s MŠ, Krajné 173, Krajné, SR
Jakub Hladík (9), Marek Konečný (9), Lukáš Višňovský (9)
12
498 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
František Košár (9), Lucia Šajnová (9), Martina Staroňová (7), Elena Zábojníková (7)
12
499 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Matěj Vohák (9), Ondřej Pešek (9), Jan Hocke (9), David Havránek (9)
12
500 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, ČR
Tobiáš Chvátal (7), Jan Hurta (7), Vladimír Kincl (7), Štěpán Řezníček (7)
12
501 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, A, SR
Ján Berník (7), Jakub Hromádka (7), Matej Zubek (9), Adrián Laco (8)
12
502 Základná škola s MŠ, Nové Sady 176, Nové Sady, SR
Oliver Hoffej (9), Matúš Révay (9), Daniela Benďáková (7), Matej Cingel (6)
12
503 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, PL
Bartosz Kazior (VII), Kamil Kędra (VII), Bartłomiej Krzan (VII), Szymon Manijak (VII)
12
504 ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš, SR
Marek Baláž (8), Tobiáš Hrmo (8), Tomáš Kossuth (7)
12
505 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Johanka Fabiánová (9), Eliška Látalová (9), Eliška Pracuchová (9), Tereza Rozacká (9)
12
506 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, A, SR
Matej Cibula (9), Ivana Kozáková (9), Natália Slabá (9), Jozef Ondrejička (9)
12
507 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, A, SR
Matúš Novák (9), Edita Dolobáčová (9), Diana Čačková (8), Peter Frena (8)
12
508 Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego, 1 Maja 5A, Pińczów, PL
Zuzanna Domagała (1), Sara Biernacki (1), Laura Pasternak (1), Patryk Sternak (1)
12
509 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, A, ČR
Terezie Cieślar (9), Ewa Paździora (9), Alicja Suchanková (9), Zuzana Žwaková (9)
12
510 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, B, SR
Marek Beno (9), Miroslav Hrdlicka (9), Terezia Kadlecikova (9), Samuel Kral (9)
12
511 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Ondřej Volek (7), Vilém Cabák (7), Marek Pastva (7), Tobiáš Geryk (7)
12
512 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Jozef Magula (8), Lukáš Horka (8), Vladimír Svoboda (9), Tereza Brázdilová (9)
12
513 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Marie Dvořáčková (9), Michaela Kyznarová (9), Vojtěch Pavlík (9), Jakub Vacula (9)
12
514 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Adam Blažíček (9), Danica Danihelová (9), Jana Ležáková (9), Ján Osadský (9)
12
515 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, B, ČR
Šimon Jarský (9), Marie Kličková (9), Ema Daňková (9), Jan Tydlitát (9)
12
516 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, A, SR
Jozef Javorek (9), Juraj Černička (8), Martin Koleňák (8), Valér Zachar (8)
12
517 Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne, SR
Martin Bjaloň (9), Natália Blažeňáková (9), Jana Kavoňová (9), Marek Kozaňák (9)
12
518 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Júlia Jurčíková (9), Miroslav Pekľanský (9), Radoslav Šterbák (9), Viktor Veterný (9)
12
519 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, D, SR
Šimon Dančiak (9), Hugo Fečík (9), Emanuel Matyšák (8), Oliver Karvay (9)
12
520 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Dávid Kolumber (9), Andrej Hozza (9), Bronislava Gurková (8), Silvester Vida (8)
12
521 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, A, SR
Martin Benka (9), Jakub Mlynár (9), Lukáš Mojžiš (9), Vanda Valovičová (9)
12
522 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, D, SR
David Babiš (9), Maximilián Čapek (9), Lukáš kudláč- (9), Lukáš Košina (9)
12
523 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, B, SR
Ema Buzgová (7), Miriam Haverlíková (7), Zuzana Hudecová (7), Damia Isabel Jakusová (7)
12
524 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, E, SR
Adelka Áčová (8), Marek Ganz (8), Henrich Huraj (8), Lukáš Medovič (8)
12
525 Základná škola s MŠ, Bananská 46, Banka, SR
Damián Dalibor Kusovský (8), Natália Bednáriková (9), Sára Petláková (8), Tatiana Trakalová (8)
12
526 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Štěpán Rychlý (8), Karolína Kunzová (9), Jiří Rypl (8), Alžběta Skřontová (9)
12
527 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, A, SR
Marcel Hrebíček (9), Samuel Dutka (9), Daniel Hruška (8), Dominik Kovačócy (8)
12
528 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, ČR
Tina Bébarová (7), Adam Řehořek (8), Petr Liberda (9), Vojtěch Skalka (6)
12
529 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, B, SR
Andrej Ambróz (9), Sebastián Konečný (9), Alžbeta Tadialová (9), Tamara Znamenáková (9)
12
530 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, C, SR
Jakub Hečko (8), Erika Miklovičová (8), Terézia Očenášová (8), Oliver Svrček (8)
12
531 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Branislav Alexachin (8), Dragan Peter Klena (8), Martin Kovaľ (8), Tomáš Miženko (8)
12
532 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, SR
Anna Kurucová (9), Jakub Vrábel (9), Milan Poláček (9), Ján Šály (9)
12
533 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, A, SR
Miroslava Kaliňáková (7), Alžbeta Kováčová (7), Katarína Martinkovičová (7), Eliška Katarína Svetlanská (7)
12
534 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Jerguš Rybiansky (7), Jakub Janáč (7), Alena Straube (7), Dávid Strážovský (7)
12
535 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Olívia Lukáčová (9), Bianka Mišková (9), Barbora Oboňová (9), Lukáš Škovran (9)
12
536 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Maroš Petrík (9), Jakub Kmec (9), Ema Šintalová (8), Liana Michaliková (8)
12
537 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, A, ČR
Tobiáš Leier (9), Šárka Abrahamová (9), Jan Medřík (9), Matouš Havelka (9)
12
538 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Adam Tkáč (8), Oliver Grofčík (8), Chris Hrušovský (8), Anna Dukesová (8)
12
539 Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce, SR
Gregor Bugri (8), Daniel Dzurjo (9), Jakub Pajonk (8), Matej Senaj (9)
12
540 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, B, SR
Timea Barek (9), Tomáš Repka (8), Adrián Pavlovič (9), Monika Szemenyeiová (9)
12
541 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, A, ČR
Roman Nečas (8), Barbora Raganová (8), Veronika Toflová (8), Tomáš Ulčák (8)
12
542 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, B, ČR
Magdaléna Havranová (8), Petra Schindlerová (8), Kristýna Sosíková (8), Viktorie Slezáková (8)
12
543 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Michal Repka (9), Katarína Repková (8), Martin Bako (8), Adam Buday (7)
12
544 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Marius Havel (9), Vanda Sovová (7), Tomáš Svoboda (7), Otakar Szafner (9)
12
545 Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, B, SR
Karolína Rajcová (9), Gabriela Fuleková (9), František Kula (9), Peter Cicoň (9)
12
546 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, SR
Lucia Balážová (8), Lucia Bieliková (8), Natália Daumerová (8), Tajana Jalová (8)
12
547 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, C, SR
Matej Demovič (9), Jakub Kalamár (9), Timotej Kostolanský (9), Patrik Kučera (9)
12
548 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Rafael Garaj (8), Kryštof Hanzal (8), Jan Martykán (8), Matěj Pospíšil (8)
12
549 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, B, SR
Juraj Bíro (9), Timotej Calek (9), Michal Hutira (9), Marek Štrpka (9)
12
550 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, B, SR
Tomáš MIhálik (8), Branislav Mindžák (8), Ondrej Belej (9), Vladimír Borek (9)
12
551 Základní škola a mateřská škola, Morávka 178, Pražmo, ČR
Adéla Furdzová (9), Vojtěch Berger (8), Jiří Mičánek (8), Adam Mohyla (8)
12
552 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, A, ČR
Martin Červenka (8), Sára Kašíková (8), Matyáš Michl (8), Pavel Vavruška (8)
12
553 Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová, ČR
Vojtěch Bádal (9), Aneta Boháčková (9), Jan Kalina (8), Anna Kučerová (9)
12
554 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Matej Marták (9), Mário Martiš (9), Nina Spielmanová (9), Jakub Štang (9)
11
555 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice, ČR
Tomáš Frontz (8), Karel Matoušek (8), David Šeketa (9), Oliver Suchánek (8)
11
556 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Marianna Hlavačková (9), Karolína Mikušková (9), Lucia Ondrejková (9), Tamara Zvolenská (9)
11
557 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, A, ČR
Veronika Kozlerová (8), Lukáš Matoušek (9), Jan Purnoch (9), Justýna Zajícová (8)
11
558 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, SR
Hana Chriašteľová (8), Dorota Dzúriková (8), Timea Matiášová (8), Nella Soláriková (8)
11
559 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, A, ČR
Adam Bulíček (8), Tadeáš Hrnčíř (8), Martin Kratochvíl (8), Adéla Neumannová (8)
11
560 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, SR
Samuel Petrík (9), Karolína Kročilová (9), Vladimír Karásek (8), Martin Minarovič (8)
11
561 Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków, PL
Adam Jabłoński (VII), Henryk Kosała (VII), Paweł Kruszelnicki (VII), Olga Małkowska (VII)
11
562 Základná škola, Októbrová 16, Valaská, SR
Matúš Baláž (8), Lenka Medveďová (8), Radoslava Rafajová (8), Alica Švejkovská (8)
11
563 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Vanessa Cisková (8), Adam Majdák (8), Jakub Repaský (9), Benjamín Ružbarský (9)
11
564 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Matěj Sobotka (8), Tereza Rolníková (9), Šárka Šindelířová (9), Jana Zikmundová (9)
11
565 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, A, SR
Terézia Čigášová (8), Marianna Váleková (9), Allan Kohút (9), Marek Rakús (8)
11
566 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, A, SR
Anna Malá (8), Emma Bočová (8), Terézia Kacianová (8), Vincent Talapka (8)
11
567 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, F, SR
Martin Drlík (7), Ondrej Knižat (7), Samuel Koprda (7), Adam Mika (7)
11
568 Základní škola, Velký Ořechov 124, Velký Ořechov, ČR
Nikola Čagánková (7), Ondřej Holčík (9), Markéta Mastešová (9), Eliška Slováková (8)
11
569 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, C, ČR
Dominiíka Kolmanová (9), Lucie Martinovská (9), Karolína Procházková (9), Denisa Pundová (9)
11
570 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Alex Pascheta (8), Martin Polák (8), Jakub Školka (8), Metoděj Seichert (8)
11
571 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Alena Babušíková (9), Daniel Šrom (9), Vítek Řepa (8), Ladislav Procházka (8)
11
572 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Adam Uher (9), Matěj Machač (9), Jan Martinek (9), Jakub Winkler (9)
11
573 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Martin Bačo (8), Daniela Kašiarová (8), Barbora Murgačová (8), Miroslav Vančo (8)
11
574 Gimnazjum nr 15, Cieszyńska 385, Bielsko-Biała, PL
Szymon Kurek (2), Maria Nitsch (2), Jakub Stokłosiński (2), Przemysław Szufłat (2)
11
575 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Zuzana Kadrnková (9), Tomáš Opluštil (9), Petr Svoboda (8), Barbora Zapletalová (9)
11
576 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SR
Ema Melichová (8), Jaroslav Suja (9), Karolína Chalupská (8), Samuel Halaj (8)
11
577 Základná škola R.Jašíka, Obuvnícka 432/23, Partizánske, SR
Zuzana Mozolová (9), Martina Rybárová (9), Damián Drlička (8), Ľubomír Ligocký (8)
11
578 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, A, ČR
Radek Frühauf (8), Jan Kubín (8), Soňa Trembulaková (8), Kristýna Vránová (8)
11
579 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
Barbora Trnková (8), Karolína Nováková (8), Lucie Smrčková (8), Veronika Švadlenková (8)
11
580 Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany, SR
Erik Daniš (8), Martin Kašák (9), Martin Klištinec (9)
11
581 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, B, SR
Norbert Ištok (9), Zuzana Jurčacková (9), Terézia Střelcová (8), Dominik Žažo (8)
11
582 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, B, SR
Ľudmila Bauková (9), Matej Jarábek (9), Lukáš Schieber (9), Anabela Trusková (9)
11
583 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko, ČR
Bronislav Kotula (9), Hana Válková (8), Jiří Wanecki (9)
11
584 Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Zuzana Gajdošová (9), Soňa Kadlicová (9), Natália Moncmanova (9), Pavlína Némová (9)
11
585 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, B, SR
Šárka Deganová (9), Nina Hurajová (9), Andrej Kubica (8), Miloš Stroka (7)
11
586 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, A, SR
Dalibor Batěk (9), Jakub Doboš (8), Roman Hervay (9), Robert Nemeček (8)
11
587 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, C, SR
Samuel Ballek (9), Juraj Hušek (9), Adela Šteffeková (9), Jakub Vozár (9)
11
588 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Mário Hanták (8), Marián Harnádek (8), Boris Janík (8), Samuel Tarabus (8)
11
589 Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň, ČR
Kateřina Jindráková (9), Vojtěch Jiráček (9), Vojtěch Pešout (9), Dominik Mach (9)
11
590 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Pavla Lišková (8), Natálie Váchová (9), Minh Duc Nguyen (9), Natálie Veselá (9)
11
591 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Matej Demjanovič (8), Adrián Nagy (8), Martin Palkov (8), Karolína Volková (8)
11
592 Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza, SR
Juraj Halaška (8), Dominik Hrubina (8), Matúš Kováč (8), Martin Zuskin (8)
11
593 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Ema Bajužíková (8), Ján Tačár (9), Filip Kmec (9), Pavol Vaľo (8)
11
594 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, A, ČR
Tomáš Tenk (7), Ondřej Mikulášek (7), Robert Kudlička (8), Martin Kužílek (8)
11
595 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Štěpán Bárta (9), Matěj Bret (9), Tereza Kovářová (8), Filip Bartoš (8)
11
596 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Matúš Hendrichovský (9), Ema Ivanová (9), Adam Mochňák (9), Klára Marhevková (7)
11
597 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, D, SR
Štefan Bartko (9), Matúš Bečkei (8), Samuel Kašša (8), Jakub Vician (8)
11
598 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Karolína Kališová (7), Tiara Krajčiová (7), Alexandra Kudláčová (7), Simona Šimočková (7)
10
599 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Jakub Jileček (8), Rebeka Kubinská (8), Adam Oreský (8), Michal Raček (8)
10
600 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Kateřina Fizková (9), Adam Hojdysz (9), Veronika Nezbedová (9), Ondřej Turoň (9)
10
601 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, ČR
Ondřej Roháč (8), Jaroslav Lhotský (8), Radek Paršo (9), Kryštof Wojnarowský (9)
10
602 Základní škola, Lhotská 500, Ostrožská Nová Ves, ČR
Kryštof Čech (8), Michal Denkocy (8), Elen Hendrychová (8), Patrik Lučný (8)
10
603 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, B, ČR
Adam Bžoch (7), Kristýna Havrdová (7), Radim Novák (7)
10
604 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, A, SR
Samuel Ballay (8), Andrej Rožnovják (8), Tomáš Miklovič (7), Adrián Manduch (7)
10
605 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Branislav Stanko (8), Klaudia Genčurová (8), Viktória Kravcová (8), Lucia Olejárová (8)
10
606 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, B, ČR
Veronika Běhounková (9), Jakub Kokoška (9), Štěpánka Plosová (9), Kamila Kinštová (9)
10
607 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Dominika Koppová (9), Jakub Kroupa (9), Jitka Stejskalová (8), Josef Šácha (9)
10
608 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, B, ČR
Matěj Brož (8), Jan Hencl (8), Markéta Macánová (8), Barbora Rambousková (8)
10
609 Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno, SR
Denisa Šperková (9), Denis Dianiška (9), Andrej Krištof (9), Nikola Gašperíková (9)
10
610 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Marek Dobiáš (9), Adéla Kolková (8), Jan Polehla (9)
10
611 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, A, SR
Adela Glavová (9), Dávid Ilčák (9), Leonard Šlosár (9), Laura Štepitová (9)
10
612 Základná škola, Školská ulica 301/16, Turňa nad Bodvou, SR
Csilla Üvegesová (8), Kristián Kránitz (8), Melisa Molnárová (9), Eduard Demko (9)
10
613 Základní škola, Komenského 14, Kravaře, ČR
Klára Rzehulková (9), David Hahn (9), Šimon Lukašák (9), Petr Oczka (9)
10
614 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, B, SR
Matej Kuchárek (9), Katarína Masareová (9), Martin Boor (9), Marek Chovan (9)
10
615 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Timotej Englman (9), Júlie James (9), Maxim Miško (9), Jana Šošovičková (7)
10
616 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, ČR
Pavel Elexa (8), Vojtěch Hošek (8), Vojtěch Musil (8), Michal Seidl (8)
10
617 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Nikolas Blahušiak (9), Oliver Bobošík (9), Milan Hricko (8), Filip Uličný (8)
10
618 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, SR
Veronika Halvoníková (9), Tomáš Seidl (9), Bibiana Barkocziová (9), Patrik Tancoš (9)
9
619 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Martin Šípka (8), Samuel Cobbold (8), Terazia Bizoňová (8), Miriama Račanská (8)
9
620 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, C, ČR
Štěpánka Králová (9), Anna Krupičková (8), Lea Pilnajová (8), Kateřina Tafi (9)
9
621 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, B, SR
Katarína Čupková (9), Natália Fronková (9), Monika Zahradníková (9), Sarah Strapoňová (9)
9
622 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, B, SR
Michal Chalupka (8), Alexej Halás (9), Michal Kisel (8), Lucia Zigová (9)
9
623 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
František Kajan (7), Peter Hóka (7), Mikuláš Kiniorski (8), Bálint Janik (8)
9
624 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, SR
Ema Chamulová (7), Benjamín Androvič (7), Yevhenii Vozniuk (7), Michal Výboh (7)
9
625 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, A, ČR
Pavel Čevora (8), David Antoni (8), Šimon Petr Hladík (8), Karolína Haršová (8)
9
626 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Terézia Baňasová (9), Adriana Farkašová (9), Tamara Karaffová (9), Ľuboš Pagurko (9)
9
627 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, B, ČR
Matěj Kovář (8), Lukáš Matocha (8), Lukáš Žák (8), Dominik Zeťák (8)
9
628 Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 9, Červeník, SR
Adam Benček (8), Martin Kováčik (8), Patrik Tomka (8), Róbert Urminský (8)
9
629 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Eliška Stracková (8), Eliška Amélie Králíková (8), Tomáš Svoboda (8), Jan Blahuta (8)
9
630 Základná škola, J. Stampayho 928/76, Gbelce, SR
Sebastián Ciganyecz (9), Laura Nagyová (9), Rebeka Rigová (9), Zoé Clarissa Szép (9)
9
631 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Tomáš Ambrozai (7), Natália Noémi Gódány (8), Klára Komorovská (7), Maximo Vicente (8)
9
632 Základní škola a Mateřská škola, Moskevská 723, Vejprty, ČR
Jan Havlíček (9), Petr Hanzlík (7), Michal Hlavatý (7), Petr Vodochodský (7)
9
633 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Erika Kunová (9), Petra Petlušová (9), Timotej Kojš (9), Filip Štefka (9)
9
634 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, A, SR
Daniela Dundeková (9), Diana Gažovičová (9), Paulína Januščáková (9), Nelly Mičová (9)
8
635 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Dávid Pundžák (8), Miriam Melišová - Čugová (8), Dominika Pavúková (8), Dana Semancová (8)
8
636 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Peter Marušinec (9), Filip Floriančič (9), Juraj Hurčala (9), Jaroslav Mervart (9)
8
637 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Tereza Chmelíková (9), Jan Holub (9), Tereza Průšová (9), Eliška Šulerová (9)
8
638 Základná škola, Školská 4, Vrbové, SR
Matúš Brazina (8), René Križák (8), Monika Raganová (9), Ninka Trtúšeková (9)
8
639 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, B, SR
Emma Andelová (8), Alexandra Ivasenková (8), Martin Košťál (8), Jean Alex Schablik (8)
8
640 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, A, SR
Kristína Podolcová (8), Marek Dúbravka (8), Eduard Trgiňa (8), Lukáš Podolec (8)
8
641 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Martin Kachyňa (9), Tomáš Redek (9), Adam Sýkora (8), Sabina Vašíčková (9)
8
642 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, A, SR
Adam Čavojský (7), Laura Majerníková (8), Teodor Turkovič (9), Kristína Vatrtová (8)
8
643 Základní škola a Mateřská škola, Školní 530, Píšť, A, ČR
Linda Zháňalová (8), Lucie Svobodová (8), Sára Kupcová (8), Barbora Barčová (8)
8
644 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Alex Dobrovič (9), Aneta Milatová (9), Martin Michalides (9), Juraj Szabo (9)
8
645 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, A, ČR
Michal Gut (9), Anthony Dufek (9), Eliška Pavlíková (9), Jan Tichý (9)
8
646 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Michal Mikuš (9), Tomáš Janega (9), Michal Hanzlík (9), Lenka Kolenová (9)
8
647 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, B, SR
Katarína Droppová (8), Aneta Kraščenová (9), Barbora Salanciová (8), Melánia Göcsová (9)
8
648 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, ČR
Rostislav Broušek (7), Tomáš Kopřiva (8), Dominik Kozák (9), Tomáš Hanák (6)
8
649 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Vivien Balogová (9), Janka Semeráková (8), Ivona Rončáková (8), Jaroslav Skýpala (9)
8
650 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, B, SR
Matúš Bodocký (8), Milan Karvay (9), Veronika Rybanská (9), Andrej Vaňo (8)
7
651 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Petra Janyšková (8), Vojtěch Martinek (7), Linda Sváčková (9), Josef Mičulka (7)
7
652 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, B, ČR
Daniel Hejl (8), Patrik Izdenczy (9), Jakub Stinka (8), Jakub Včelička (8)
7
653 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Mikuláš Muller (9), Alexandra Gurská (9), Karel Rožaš (9), Adam Krajčovič (9)
7
654 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, B, SR
Martin Dubina (9), Maroš Kliniec (9), Peter Murko (9), Pavol Murko (9)
7
655 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Martin Břenek (8), Tereza Palochová (8), Ema Polochová (8), Lukáš Šašma (8)
7
656 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Karel Macho (9), Tomáš Plodík (9), Jan Tarnovský (9), Eliška Veselá (8)
7
657 Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary, ČR
Jan Holubovský (8), Kateřina Caldrová (8), Eva Krondlová (8), Adéla Záhejská (8)
7
658 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, B, ČR
Jan Hlaváček (8), Dominika Kováčiková (9), Tereza Kročáková (9), Bára Holoubková (8)
7
659 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, A, SR
Johanka Janegová (7), Emma Kováčová (7), Karin Švecová (7), Natália Verešová (7)
7
660 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, SR
Anna-Mária Antonyová (8), Samuel Kanala (8), Martin Slanina (8), Paula Petríková (8)
7
661 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, A, SR
Laura Beláková (8), Mykhailo Fesenko (9), Šimon Hlbočan (9), Ivona Koreňová (8)
7
662 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, B, ČR
PETR KULOVANÝ (7), ŠIMON MAREK (7), SAMUEL PARMA (7), ONDŘEJ ŠVRČEK (7)
7
663 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, B, SR
Adam Angst (9), Marek Cuninka (9), René Počuch (9), Sebastián Puchel (9)
7
664 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, E, SR
Ema Gabriela Jantošková (7), Matúš Královič (7), Matej Rapavý (7), Šimon Tóth (7)
7
665 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Šimon Jakubu (8), Klára Kramolišová (8), Klára Machová (8), Marek Černoch (8)
7
666 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, A, SR
Sára Danihelová (9), Nikolas Drobný (9), Laura Jedličková (9), Martin Lešš (9)
7
667 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, A, ČR
LUKÁŠ CHARBULÁK (8), LUCIE HANKOVÁ (8), KAMILA DOHNALOVÁ (7), MIKULÁŠ ŠTEFEK (8)
7
668 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, A, ČR
Magdaléna Rejšková (9), Tereza Zemenová (9), Eliška Peterová (9), Barbora Krejčová (9)
6
669 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, B, ČR
Rudolf Čechura (9), Adéla Gerstnerová (9), Aneta Zmrhalová (9), Jiří Král (9)
6
670 Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce, SR
Šimon Ondrejkovič (8), Adam Ušák (8), Ema Matuškovičová (7), Ronald Martin Verman (7)
6
671 Základní škola, Nad Vodovodem 81, Praha 10 - Malešice, A, ČR
Tomáš Jodas (7), Adam Maršál (7), Adéla Kaucká (9), Jan Řehák (7)
6
672 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, SR
Ignác Balla (8), Samuel Kluvánek (8), Nataša Kováčová (8), Peter Šuchter (8)
5
673 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, D, ČR
Josef Čížek (7), Sandra Haganová (8), Natálie Jedličková (7), Adam Pour (9)
5
674 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Tereza Cieslarová (8), Donna Hojdyszová (8), Jana Stryczková (8), Gabriela Pietroszová (8)
5
675 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Soňa Kupcová (9), Ján Kupec (9), Vanesa Melicherová (9), Janka Štulrajterová (9)
5
676 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, A, SR
Marianna Chytilova (8), Damian Hauk (8), Dominik Kubascik (8), Ivan Rajnicek (8)
5
677 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Michaela Schindlerová (9), Jakub Vavřinčik (9), Blanka Mullerová (9), Michaela Rukavičková (9)
4
678 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, B, SR
Matúš Kmeťo (8), Jakub Kollár (7), Andrej Lobodáš (8), Matúš Privalinec (8)
4
679 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Judith Sylvia Dobai (7), Viktória Holderiková (7), Leoni Martonošiová (7), Emma Odorová (7)
4
680 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, ČR
Bonifác Theodor Holubec (9), Ondřej Bílý (9), Eliška Ramsová (9), Marino Klouček (9)
4
681 Základní škola, Komenského 393, Kryry, B, ČR
Martin Sochor (7), Roman Lvonský (7), Jan Jiří Pekárek (8), Lukáš Turek (8)
4
682 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, A, ČR
Daniel Barták (8), Martin Frňka (8), Mateusz Kowalczyk (8), Kryštof Podaný (8)
4
683 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, C, ČR
Daniel Emilian Branc (8), Daniel Matýsek (8), Zdeněk Wantulok (8), Tomáš Hudzieczek (8)
4
684 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, A, ČR
Patrik Dovhaňuk (9), Zuzana Maternová (9), Jonáš Němeček (9), Michal Zajíček (9)
3
685 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, C, ČR
Anežka Lepíková (7), Vendula Pěkníková (7), Nikol Škrobalová (7), Veronika Špačková (7)
3
686 Základní škola, Komenského 393, Kryry, A, ČR
Matěj Krajc (8), Sandra Simrová (8), Aleš Reininger (8), Daniel Vlk (7)
3