Výsledky Náboje 2017
Dle Usnesení Vlády ČR č. 1112 ze dne 30. října 2020 dochází k uzavření základních škol a víceletých gymnázií do 20. listopadu 2020 včetně. Náboj Junior je proto ve školním roce 2020/2021 zrušen. Budeme se na vás těšit v listopadu 2021!

Výsledky Náboje 2017, , Slovensko, Poprad


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Ivana Mlynárová (9), Jakub Ján Ferenčák (9), Laura Poradová (9), Ema Bujňáková (9)
29
2 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Rebeka Hudáková (9), Marek Kormoš (9), Tibor Ridilla (9), Nina Šoltísová (9)
21
3 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Ján Findra (9), Tatiana Kormaníková (9), Peter Harbut (9), Nikodém Šulík (9)
19
4 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SR
Matúš Chovanec (9), Lukáš Hudák (9), Tomáš Selep (9), Filip Škvára (9)
19
5 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Patrik Boržík (9), Miroslav Dzifčák (9), Nina Michlíková (9), Barbora Šustrová (9)
19
6 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, A, SR
Romana Hanisková (9), Kristián Kočan (9), Laura Prílohová (9), Martin Strážik (9)
18
7 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Samuel Kuziel (9), Matúš Imrich (9), Emma Reichová (9), Petra Tereza Bukovinská (9)
16
8 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Radka Červeňová (9), Maximilián Dubjel (9), Natália Hertelyová (9), Marek Želonka (9)
16
9 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Karin Koščáková (9), Martin Mazurek (9), Viktória Kostolníkova (9), Júlia Repčáková (9)
16
10 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Martin Bodžoň (9), Michal Choma (8), Matúš Goč (9), Magdaléna Majerčáková (9)
15
11 Základná škola s MŠ, Michalská 8, Spišské Bystré, SR
Daniela Brezinová (9), Branislav Fábry (9), Marián Kedzuch (9), Peter Šoltis (9)
15
12 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, C, SR
Patrik Bobko (9), Ivana Grešová (8), Matej Kučma (9), Eduard Slavkovský (9)
15
13 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Marek Kacvinský (9), Lenka Dzurňáková (9), Marko Skala (9), Jakub Šťastný (9)
15
14 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Patrik Ondo (9), Michal Grigľák (9), Ema Blážová (9), Martin Kučera (8)
15
15 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Dávid Gorlický (9), Renáta Hrušková (9), Adam Kačmarák (9), Laura Mrštinová (9)
14
16 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Soňa Baranová (8), Michal Dunaj Jurčo (9), Lenka Kupčová (9), Samuel Pavličko (8)
14
17 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Tomáš Schuster (9), Matúš Vaverčák (9), Vanesa Hauserová (9), Eva Lukačková (9)
13
18 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Ema Čambalová (9), Filip Šperka (9), Peter Omámik (9), Tomáš Svoboda (9)
13
19 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Martin Kostyšák (9), Norika Krempaská (9), Šimon Porada (9), Matej Handzuš (9)
13
20 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, B, SR
Tomáš Hasaj (8), Miroslav Nováček (8), Marek Palenčár (8), Radoslav Tarbaj (8)
13
21 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Miroslav Cimerman (9), Tamara Dávidová (9), Samuel Hamrák (9), Martin Kručay (9)
13
22 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
František Košár (9), Lucia Šajnová (9), Martina Staroňová (7), Elena Zábojníková (7)
12
23 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Dávid Kolumber (9), Andrej Hozza (9), Bronislava Gurková (8), Silvester Vida (8)
12
24 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Peter Marušinec (9), Filip Floriančič (9), Juraj Hurčala (9), Jaroslav Mervart (9)
8