Wyniki Náboja 2018
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2018, , Polska, Białystok


SzkołaPunkty
1 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, A, PL
Natalia Bielecka (VIII), Julia Goryś (VIII), Kacper Omieliańczyk (VIII), Stanisław Pańkowski (VIII)
34
2 Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok, PL
Jerzy Stefan Kondracki (VIII), Mikołaj Sokołow (VIII), Krzysztof Wnorowski (VIII), Aleksandra Wysocka (VIII)
24
3 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, A, PL
Stanisław Rusiłowicz (VII), Maria Skórzecka (VII), Ewa Walińska (VIII), Mateusz Koda (VIII)
23
4 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, B, PL
Patryk Baruch (VIII), Michał Chomicki (VIII), Bartosz Jeleniewski (VIII), Ian Swetland (VIII)
23
5 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok, PL
Jan Dylnicki (VIII), Joachim Majewski (VIII), Szymon Matan (VIII), Zuzanna Paszek (VIII)
22
6 Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin, A, PL
Mateusz Bartnikiewicz (V), Filip Pietrewicz (V), Gabriela Surowiec (V), Bartosz Wiszowaty (V)
20
7 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku, Ks. Abp. Edwarda Kisiela 8, Białystok, PL
Gabriela Bożko (VIII), Bartłomiej Dąbrowski (VIII), Alicja Skutnik (VIII), Hanna Wendorff (VIII)
19
8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, B, PL
Paulina Szutkiewicz (VII), Gabriela Chojnowska (VII), Maciej Sirocki (VII), Przemysław Twarowski (VII)
17
9 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, PL
Wiktor Rojecki (VIII), Piekut Antoni (VIII), Bartosz Derlatka (VIII), Marta Chwieśko (VIII)
17
10 Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin, B, PL
Lidia Bartoszewicz (V), Kornelia Kazimiruk (V), Luiza Szwonder (V), Aleksandra Wyszkowska (V)
16
11 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok, A, PL
Katarzyna Kusznier (VIII), Zuzanna Leszczyńska (VIII), Natalia Nowik (VIII), Przemysław Topczewski (VIII)
15
12 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Białostocka 4, Turośń Kościelna, PL
Karol Danowski (VIII), Miłosz Stanisław Jakim (VII), Paulina Pieczur (VIII), Agata Sawicka (VIII)
15
13 Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku, Strażacka 25, Białystok, PL
Zofia Kalinko (VIII), Joanna Kusznier (VII), Zuzanna Laskowska (VIII), Wiktoria Śnitko (VIII)
14
14 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, B, PL
Mciek Bankiewicz (VIII), Zuzanna Kościuk (VIII), Agata Trochim (VIII), Nikola Łęgowska (VIII)
12
15 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, A, PL
Jan Andrzej Danilecki (VII), Maria Jastrzębska (VII), Kamila Niemotko (VII), Daria Aniela Turowska (VII)
11
16 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, A, PL
Dagmara Bućko (VIII), Bartosz Miłosek (VIII), Michał Rećko (VIII), Weronika Szutko (VIII)
11
17 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok, B, PL
Oskar Waszkiewicz (VIII), Oliwier Niemirowicz (VIII), Adrian Nieciecki (VIII), Aleksander Frydrych (VIII)
11
18 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, B, PL
Hanna Malinowska (VIII), Michał Pogorzelski (VIII), Gabriela Szymańska (VIII), Kacper Ziętkowski (VIII)
10
19 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok, PL
Maurycy Bałakier (VII), Krystian Jaworowski (VII), Michał Kopeć (VII), Albert Akiev (VII)
9