Wyniki Náboja 2019
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2019, , Słowacja, Trstená


SzkołaPunkty
1 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, A, SK
Andrea Motýľová (9), Karin Chňapková (9), Rebeka Motýľ (8), Aneta Revajová (8)
39
2 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, B, SK
Richard Romaňák (8), Martin Patek (8), Paľo Kašprišin (9), Samuel Fendek (9)
38
3 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, B, SK
Viktória Dudová (4), Bianka Nemčeková (4), Michal Stanislav Málik (4), Ján Fedor (3)
35
4 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SK
Barbora Benická (8), Peter Bodnár (9), Radka Fučeková (8), Edita Sahuľová (9)
35
5 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SK
Anamária Hrubcová (9), Nina Suľová (9), Alexandra Matisová (8), Lukáš Pánik (8)
34
6 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, SK
Lucia Halčinová (9), Mária Sahúľová (8), Richard Scholtz (8), Timotej Vavrek (9)
32
7 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, SK
Martin Ondroš (9), Sára Urbanová (9), Lucia Borsíková (8), Jakub Šroba (8)
31
8 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, A, SK
Matej Lastič (3), Ema Peničková (4), Barbora Smoleňová (4), Marek Villim (9)
30
9 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, A, SK
Karin Kičinová (8), Barbora Kováliková (9), Adam Brčák (8), Marek Žuffa (8)
30
10 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, B, SK
Maroš Gabarík (8), Filip Nákačka (9), Filip Piták (8), Miloš Stroka (9)
30
11 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SK
Soňa Karasová (8), Andrej Šinál (8), Boris Ťapaj (8), Emma Vojtašáková (8)
27
12 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SK
Dávid Krátky (9), Terézia Šikyňová (9), Sára Šikyňová (8), Jozef Šuvada (8)
26
13 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SK
Alexandra Kohárová (8), Timotej Leginus (8), Vanessa Valeková (8), Sabína Zuberská (8)
23
14 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, SK
Tatiana Matušková (9), Rebeka Graňáková (9), Sára Holosová (9), Natália Hucíková (8)
22
15 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SK
Romana Balleková (9), Kristína Cvoligová (9), Monika Hažlinská (8), Adam Drndáš (8)
19