Change language

Výsledky

Náboj Junior, Chorvatsko

Mezinárodní Belgie Česko Španělsko Francie Chorvatsko Nizozemsko Polsko Slovensko
Finální výsledky. Zveřejnění oficiálních výsledků.
1.
Chorvatsko
Osnovna škola Jabukovac - Zagreb
JABUKOVAC 30, Zagreb
31
Borna Ćurić (7. razred), Ante Alić (7. razred), Hrvoje Perković (6. razred), Nikola Šošić (6. razred)
2.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA REMETE
Remete 99A, Zagreb
31
Lucian Marco Postaj (8. razred), Lovro Ilić (8. razred), Mara Jelić (8. razred), Marija Lovrić (8. razred)
3.
Chorvatsko
Osnovna škola Alojzija Stepinca A
Palinovečka 42,, Zagreb
30
Domagoj Kalac (8. razred), Toma Jakšić (8. razred), Fran Pilipović (8. razred), Roko Baričević (8. razred)
4.
Chorvatsko
Osnovna škola "Lotrščak"
Donje Svetice 127, Zagreb
29
Emanuel Vidović (8. razred), Luka Alar (8. razred), Luka Domagoj Žebec (8. razred), Toma Batinić (8. razred)
5.
Chorvatsko
V. osnovna škola Varaždin A
Vatrogasna ulica 5, Varaždin
26
Matej Križanić (7. razred), Fran Marčec (7. razred), Nina Mrkonjić (8. razred), Tristan Bolfek (8. razred)
6.
Chorvatsko
Osnovna škola Antun Gustav Matoš
OHRIDSKA 21, Vinkovci
26
Jakov Krezo (8. razred), Anja Mihić (8. razred), Barbara Knežević (8. razred)
7.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA DAVORINA TRSTENJAKA
KRČKA 3, Zagreb
25
Helena Štengl (8. razred), Maks Pus (8. razred), Bartol Čabraja (7. razred), Božo Kelava (8. razred)
8.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA PAVLEKA MIŠKINE
SVETI DUH 24, Zagreb
25
Željko Đerek (7. razred), Márton Guzsvány (7. razred)
9.
Chorvatsko
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
KRALJA TOMISLAVA 43, Čakovec
25
Nikola Dolenec (8. razred), Fran Ivan Marić (8. razred), Saša Ovčarić (8. razred), Maja Slaviček (8. razred)
10.
Chorvatsko
Osnovna škola Alojzija Stepinca B
Palinovečka 42,, Zagreb
24
Davor Jelavić (7. razred), Lara Budimir (7. razred), Adrian Požega (7. razred), Roko Crvelin (8. razred)
11.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA JURJA HABDELIĆA
Školska 1, Velika Gorica
23
Lovro Princip (8. razred), Nika Cundeković (8. razred), Rebeka Ćaćić (7. razred), Ena Novak (7. razred)
12.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA C
Ulica Matice hrvatske 1, Našice
23
Dora Rigo (7. razred), Lejla Ćatić (7. razred), Gabrijela Nekić (7. razred), Luka Buljan (7. razred)
13.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA B
Ulica Matice hrvatske 1, Našice
23
Ivor Uremović (7. razred), Petar Liška (7. razred), Lukas Rinčić (7. razred), Jan Hvizdak (7. razred)
14.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA A
Ulica Matice hrvatske 1, Našice
23
Marian Kuric (7. razred), Roko Mihovilović-Baksa (7. razred), Adam Ivanušec (7. razred), Noa Raguž (7. razred)
15.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA
Dobriše Cesarića 24, Slatina
22
Dora Bačani (8. razred), Dorian Jukić (8. razred)
16.
Chorvatsko
Osnovna škola Većeslava Holjevca B
Siget 23, Zagreb
22
Jakša Žegarac (8. razred), Marko Vitale (8. razred), Noa Zelenko (8. razred), Davor Sokač (7. razred)
17.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO A
Mahićno 122, Karlovac
21
Sergej Starešinčić (5. razred), Ines Bičak (7. razred), Leonardo Starešinčić (7. razred), Ema Vuković (7. razred)
18.
Chorvatsko
Osnovna škola Zdenka Turkovića
Republike Hrvatske 26, Kutjevo
21
Patrik Juranović (8. razred), Nina Čamak (8. razred), Jona Šipoš (8. razred), Luka Karničnik (8. razred)
19.
Chorvatsko
Osnovna škola Veliko Trgovišće
STJEPANA RADIĆA 27, Veliko Trgovišće
21
Goran Marjanović (8. razred), Ivan Preberina (8. razred), Nino Cvetković (8. razred), Tin Siročić (7. razred)
20.
Chorvatsko
Osnovna škola Petrijanec C
VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec
20
Filip Križmarić (8. razred), Renato Adamić (8. razred), Dorijan Martinez (8. razred), Karlo Pranjić Furjan (8. razred)
21.
Chorvatsko
Osnovna škola Mladost B
SJENJAK 7, Osijek
20
Dominik Grgić (7. razred), Marin Perković (7. razred), Filip Čubra (8. razred), Fran Dubrović (8. razred)
22.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA MEJE
GUNJAČINA 1, Split
19
Marta Mozara (7. razred), Luciana Katarina Mrklić (7. razred), Ivan Vuko (7. razred), Duje Lovrinčević (7. razred)
23.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivana Filipovića A
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
19
Lola Ćurlin (8. razred), Filip Smiljanić (8. razred), Antonija Šporer (8. razred), Ema Milavić (8. razred)
24.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC B
BOLNIČKA 55, Pakrac
19
Lovro Zednik (8. razred), Šimun Delišimunović (8. razred), Zvonimir Frajfogel (8. razred), Matija Višić (8. razred)
25.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivan Benković B
Hrvatskog preporoda 68, Dugo Selo
19
Roko Belegić (8. razred), Frane Šeperac (8. razred), Ivan Sakač (8. razred), Sven Ukmar (8. razred)
26.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA A
M. PUŠTEKA 1, Zagreb
19
FRAN SUČIJA (7. razred), KAJA PASSEK-KUMERIČKI (8. razred), HANA KOVAČEVIĆ (8. razred), ZORA HRANUELLI (8. razred)
27.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA KRUNE KRSTIĆA - ZADAR A
TRG GOSPE LORETSKE 3, Zadar
19
Ivano Parić (8. razred), Luigi Čurković (8. razred), Šimun Nekić (7. razred), Mate Šarić (8. razred)
28.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC A
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
19
Zoja Šestak (8. razred), Noel Novak (8. razred), Dorijan Čurin (8. razred), Karlo Friščić (7. razred)
29.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3
BRUNA BUŠIĆA 6, Split
19
Bruna Denić (7. razred), Ante Drmić (7. razred), Marko Majce (7. razred), Ema Mekinić (8. razred)
30.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA
Vrisnička 4, Zagreb
19
Raul Mandić (7. razred), Vid Maričić (7. razred), Luka Cvitaš (7. razred), Ema Šango (7. razred)
31.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA VELIKA PISANICA
HRVATSKIH MUČENIKA 3, Velika Pisanica
18
Marko Siladić (7. razred), Heidi Ličina (7. razred), Leonard Bolšec (8. razred), Ana Ćetković (8. razred)
32.
Chorvatsko
Osnovna škola Ante Kovačića C
Kotarnica 17, Zagreb
18
Luka Gredelj (8. razred), Matej Ostojić (8. razred), Niko Res (8. razred), Branimir Zadro (8. razred)
33.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC C
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
18
Zoja Pintarić (8. razred), Lucija Ban (8. razred), Vito Varga (8. razred), Tena Mikolaj (7. razred)
34.
Chorvatsko
Osnovna škola Veliki Bukovec
DRAVSKA 42, Veliki Bukovec
18
Damjan Virag (8. razred), Leona Triplat (8. razred), Maja Marković (8. razred), Dolores Katana (8. razred)
35.
Chorvatsko
Osnovna škola August Šenoa B
Drinska 14, Osijek
18
Gabriel Suk (8. razred), Fran Almaši (8. razred), Kiara Hajdinjak (8. razred), Karla Bičvić (8. razred)
36.
Chorvatsko
Osnovna škola August Šenoa A
Drinska 14, Osijek
18
Leonarda Zorinić (8. razred), Lana Baćani (8. razred), Ivano Kovač (8. razred), Filip Ćorluka (8. razred)
37.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE
SELSKA CESTA 95, Zagreb
18
Sofija Dumančić (7. razred), Jan Maljković (7. razred), Matija Jaković (8. razred), Petar Kamenečki (8. razred)
38.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivan Benković A
Hrvatskog preporoda 68, Dugo Selo
18
Jakov Cvjetanović (8. razred), Ante Višeslav Dumančić (8. razred), Tomo Jajčan (8. razred), Paula Skejić (8. razred)
39.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA C
Podgradski odvojak 1, Zagreb
18
Katarina Dragčević (8. razred), Karlo Lazić (8. razred), Sonja Galešić (8. razred), Ema Ljubas (8. razred)
40.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠE CESARIĆA B
KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 29, Zagreb
18
Ema Bralo (7. razred), Nika Miković (7. razred), Erik Veljković (7. razred), Ian Veljković (7. razred)
41.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivana Filipovića B
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
18
Izabela Naletilić (8. razred), Margita Krnić (8. razred), Petra Doko (8. razred), Ivo Šimić (8. razred)
42.
Chorvatsko
Osnovna škola Novo Čiče A
Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče
18
Petra Varivoda (8. razred), Ema Jukić (8. razred), Sven Vitez (8. razred), Karlo Vedrina (7. razred)
43.
Chorvatsko
Osnovna škola Većeslava Holjevca D
Siget 23, Zagreb
18
Toma Slaviček (7. razred), Marko Salopek (7. razred), Mihael Matić (7. razred)
44.
Chorvatsko
Osnovna škola Vladimir Deščak A
Novaki, Školska 4, Sveta Nedelja
17
Matea Juričić (7. razred), Borna Balaško (7. razred), Magdalena Vardić (8. razred), Marko Markoljević (8. razred)
45.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
VLADIMIRA RUŽDJAKA 2 A, Zagreb
17
Lucija Srzić (8. razred), Luka Cerruti (8. razred), Filip Samac (8. razred)
46.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA B
M. PUŠTEKA 1, Zagreb
17
MARIN VARČIĆ (8. razred), IVAN DUVANČIĆ (8. razred), VITO OSLAKOVIĆ (8. razred), MARIN VRAČIĆ (8. razred)
47.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC B
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
17
David Jelčić (8. razred), David Dokleja (8. razred), Lovro Krištofić (8. razred), Fran Dobranić (7. razred)
48.
Chorvatsko
Osnovna škola "Srdoči" B
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
17
Jakov Jurin (8. razred), Matija Rončević (8. razred), Erik Ćosić (7. razred), Rene Matijević (8. razred)
49.
Chorvatsko
Osnovna škola Vladimir Deščak B
Novaki, Školska 4, Sveta Nedelja
17
Adrian Kariž (8. razred), Filip Kedmenec (8. razred), Niko Perkušić (7. razred), Noa Horvat Šutić (7. razred)
50.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA B
Podgradski odvojak 1, Zagreb
17
Marta Križan (8. razred), Martin Latin (8. razred), Jakov Račić (8. razred), Petra Šušak (8. razred)
51.
Chorvatsko
Osnovna škola "Srdoči" D
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
17
Filip Šuša (8. razred), Leon Vuić (8. razred), Leona Anđelić (8. razred), Karlo Čeliković (8. razred)
52.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA SVETI MARTIN NA MURI
Trg Svetog Martina 4, Sveti Martin na Muri
17
Mario Kutnjak (8. razred), Fran Želežnjak (8. razred), Ivan Katalenić (7. razred), Kelly Leskovec (7. razred)
53.
Chorvatsko
Katolička osnovna škola u Virovitici
Trg Ljudevita Patačića 3, Virovitica
17
Leo Rendulić (7. razred), Marko Srnak (7. razred), Klara Karnik (8. razred), Matko Celić (8. razred)
54.
Chorvatsko
Osnovna škola "Srdoči" E
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
17
Sara Bilen (8. razred), Ema Peruško (8. razred), Marija Terzić (8. razred), Mila Musulin (8. razred)
55.
Chorvatsko
Osnovna škola Miroslava Krleže
KAPTOL 16, Zagreb
16
Maša Ilijić (7. razred), Toma Mlinarić (7. razred), Josip Cvitaš (7. razred), Rok Štefić (7. razred)
56.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG
ANTE STARČEVIĆA 12, Pag
16
Mate Jurčević (8. razred), Matej Balog (8. razred), Šime Čačić (7. razred), Niko Kolobarić (7. razred)
57.
Chorvatsko
Osnovna škola Bilje
ŠKOLSKA 8, Bilje
16
Marko Marinac (8. razred), Fran Marković (8. razred), Mislav Škrnjug (8. razred), Marko Vranjković (8. razred)
58.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠE CESARIĆA A
KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 29, Zagreb
16
Maja Šosterič (7. razred), Lucia Čiš (7. razred), Leona Vraneša (7. razred), Bono Šebek (7. razred)
59.
Chorvatsko
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj A
STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj
16
Ivan Jančić (8. razred), Dora Potočki (8. razred), Elena Troskot (8. razred), Leo Maružin (8. razred)
60.
Chorvatsko
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj B
STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj
15
Gregor Žibert (7. razred), Bruno Nikola Čović (7. razred), Maksim Mirjanić (7. razred), Jan Pamić (7. razred)
61.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA VISOKA
VRH VISOKE 32, Split
15
Antea Pavičić (7. razred), Karla Rogošić (7. razred), Mia Filipović (8. razred), Ante Aračić (8. razred)
62.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA A
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
15
Anja Šulekić (8. razred), Ivan Marijan (8. razred), Marta Mitrović (8. razred), Lana Crnojević (8. razred)
63.
Chorvatsko
Osnovna škola Većeslava Holjevca A
Siget 23, Zagreb
15
Ana Vukoja (8. razred), Mia Celjak (8. razred), Eva Tambača (8. razred), Sara Benc (8. razred)
64.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivana Filipovića C
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
15
Marko Hafner (7. razred), Kristijan Brođanac (7. razred), Filip Šelebaj (7. razred), Krsto Kurtović (7. razred)
65.
Chorvatsko
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
BOLNIČKA 60A, Zagreb
15
Tamara Bračko (8. razred), Tara Zelanto (8. razred), Lovro Rumenović (8. razred), Karlo Putak (8. razred)
66.
Chorvatsko
Osnovna škola STARI JANKOVCI A
Naselje Ruđera Boškovića 1, Stari Jankovci
15
Elena Ilić (8. razred), Dario Mađaroš (8. razred), Hana Nović (8. razred), Vedran Oros (8. razred)
67.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC D
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
14
Lara Pergar (8. razred), Lucija Posavec (8. razred), Elena Abramović (8. razred), Ema Jalšovec (7. razred)
68.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK B
Bartula Kašića 15, Karlovac
14
Marko Borković (8. razred), David Smokrović (8. razred), Jan Stišćak (8. razred), Tin Milanović (7. razred)
69.
Chorvatsko
Osnovna škola STARI JANKOVCI B
Naselje Ruđera Boškovića 1, Stari Jankovci
14
Tena Babajić (8. razred), Andrija Budimir (8. razred), Tena Dragičević (8. razred), Ivan Matijević (8. razred)
70.
Chorvatsko
V. osnovna škola Varaždin B
Vatrogasna ulica 5, Varaždin
14
Una Horvat (8. razred), Lovro Kenjereš (7. razred), Simon Hrvoić (7. razred), Mia Pribić (7. razred)
71.
Chorvatsko
Osnovna škola JURJA ŠIŽGORIĆA
STJEPANA RADIĆA 44A, Šibenik
14
Maja Vučenović (7. razred), Greta Piškulić (7. razred), Kate Berović (8. razred), Lara Protrka (8. razred)
72.
Chorvatsko
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj C
STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj
14
Adrian Peruško (8. razred), Tian Baričević (8. razred), Martina Kresina (8. razred), Filip Pulić (8. razred)
73.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivana Gundulića A
GUNDULIĆEVA 23 A, Zagreb
14
Niki Šaka (7. razred), Lola Subašić Careva (7. razred), Juraj Ivanković (7. razred), Finn Sadek (7. razred)
74.
Chorvatsko
Osnovna škola "Srdoči" C
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
14
Neva Roviš (8. razred), Marta Zečević (8. razred), Maša Šverko (8. razred), Ivan Terzić (7. razred)
75.
Chorvatsko
Osnovna škola Vladimira Nazora A
JORDANOVAC 23, Zagreb
14
Leon Kolar (8. razred), Luka Kangler (8. razred), Petar Lelas (8. razred), Juraj Hunjek (8. razred)
76.
Chorvatsko
Talijanska osnovna škola Scuola elementare italiana "Edmondo De Amicis" Buje Buie B
ŠKOLSKI BRIJEG 3, Buje
14
Lea Sain (7. razred), Nicol Biondić (7. razred), Giovanni Brajko (8. razred), Nika Sardelin (8. razred)
77.
Chorvatsko
III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
Trg Ivana Perkovca 35, Varaždin
14
Jan Dilber (7. razred), Jan Žganec (7. razred), Vito Posavec Malok (8. razred), Roko Kočet (8. razred)
78.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN C
PEHLIN 34, Rijeka
14
Laura Kozić (7. razred), Clara Milošević (7. razred), Romano Lenac (7. razred), Mateo Pleše (7. razred)
79.
Chorvatsko
Osnovna škola Ante Kovačića A
Kotarnica 17, Zagreb
14
Filip Estatiev (8. razred), Marko Sunajko (8. razred), Tian Tkalac (8. razred), Beata Čubrić (8. razred)
80.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO C
Mahićno 122, Karlovac
14
Ida Bukovšek (8. razred), Ivan Fureš (8. razred), Samanta Hudorović (8. razred), Lorena Ivšić (8. razred)
81.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC C
BOLNIČKA 55, Pakrac
14
Laura Blažević (8. razred), Petra Martinović (8. razred), David Žilić (7. razred), Lovro Feher (7. razred)
82.
Chorvatsko
Osnovna škola Vladimira Nazora
IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 46 A, Vinkovci
13
Matko Božičević (8. razred), Luka Habuda (8. razred), Nina Stanić (8. razred), Tena Međugorac (8. razred)
83.
Chorvatsko
Osnovna škola Ante Kovačića B
Kotarnica 17, Zagreb
13
Jakov Duvnjak (8. razred), Luka Filipović (8. razred), Karlo Tudjan (8. razred), Luka Vugdragović (8. razred)
84.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK C
Bartula Kašića 15, Karlovac
13
Klara Mlinarić (8. razred), Lorena Mačešić (8. razred), Marta Dvorabić (8. razred), Sven Vukić (7. razred)
85.
Chorvatsko
Osnovna škola Gornja Vežica
GORNJA VEŽICA 31, Rijeka
13
Luka Rukavina (7. razred), Darmin Škrbo (7. razred), Tomas Radin (7. razred), Marko Kolak (8. razred)
86.
Chorvatsko
Osnovna škola "Srdoči" A
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
13
Josip Laginja (7. razred), Luka Milani (7. razred), Megan Drača (8. razred), Katarina Miškulin (8. razred)
87.
Chorvatsko
Osnovna škola Novo Čiče C
Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče
13
IVAN HASANOVIĆ (8. razred), EMANUEL HLAP (8. razred), MIHAEL MATKOVIĆ (8. razred), GORAN ZETIĆ (8. razred)
88.
Chorvatsko
Osnovna škola Vladimira Nazora F
JORDANOVAC 23, Zagreb
13
Marin Gale (8. razred), Marko Jelić (8. razred), Petar Nevistić (8. razred), Matko Skorić (8. razred)
89.
Chorvatsko
Osnovna škola Vukovina A
ŠKOLSKA 20/A, Gornje Podotočje
13
Margareta Polić (8. razred), Mihaela Grgić (8. razred), Helena Šiprak (8. razred), Marko Dražetić (7. razred)
90.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivana Gundulića C
GUNDULIĆEVA 23 A, Zagreb
13
Luči Hanževački (8. razred), Ozana Radić (8. razred), Areta Delić (8. razred), Natko Stjepan Ruždjak (8. razred)
91.
Chorvatsko
Osnovna škola Trstenik
DINKA ŠIMUNOVIĆA 22, Split
13
Lucian Kalebota (8. razred), Ivan Bojčić (8. razred), Mia Miličić (8. razred), Emanuel Tin Schreiber (8. razred)
92.
Chorvatsko
Osnovna škola Ivana Filipovića D
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
13
Mateo Nardelli (8. razred), Melkior Midžić (8. razred), Teo Sambunjak (8. razred), Anamarija Golec (8. razred)
93.
Chorvatsko
Osnovna škola Petra Krešimira IV. B
BANA JOSIPA JELAČIĆA 74, Šibenik
13
Helena Vidović (8. razred), Niko Živković (8. razred), Tony Cvitković (8. razred), Ani Labor (8. razred)
94.
Chorvatsko
Osnovna škola Petra Krešimira IV. A
BANA JOSIPA JELAČIĆA 74, Šibenik
13
Nora Matić (8. razred), Lucija Ivanović (8. razred), Tome Garma (8. razred), Antonela Kartelo (8. razred)
95.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA E
Podgradski odvojak 1, Zagreb
13
Petra Pekez (7. razred), Jana Latin (7. razred), Tia Šurmanović (7. razred), Tin Rostohar (7. razred)
96.
Chorvatsko
Osnovna škola Medvedgrad
STRMA CESTA 15, Zagreb
13
Karlo Cener (8. razred), Ivan Pongrac (8. razred), Niko Jemin (8. razred), Tin Škrinjarić (8. razred)
97.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
LANGOVA 2, Bregana
12
Karla Ratešić (8. razred), Laura Tadić (8. razred), Elina Vrbančić (8. razred), Karmen Tušin (8. razred)
98.
Chorvatsko
Osnovna škola Većeslava Holjevca C
Siget 23, Zagreb
12
Domina Luetić (7. razred), Tonka Babić (7. razred), Tonka Kičić (7. razred)
99.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA B
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
12
Pavle Komljenović (8. razred), David Preksavec (8. razred), Luka Preksavec (8. razred), Niko Srdarević (8. razred)
100.
Chorvatsko
Osnovna škola Petrijanec B
VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec
12
Tea Jerec (8. razred), Pavel Bastalec (8. razred), Tena Levanić (8. razred), Eva Rukelj (8. razred)
Následující