Change language

Výsledky

Náboj Junior, Polsko, Náboj Junior 2023

Mezinárodní Belgie Česko Španělsko Chorvatsko Nizozemsko Polsko Slovensko
101.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego A
ul. Łupkowa 6, Łódź
18
Szymon Urbanek (Klasa 8), Stanisław Zamolski (Klasa 8), Stanisław Brzeziński (Klasa 8), Michał Kądzioła (Klasa 8)
102.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy B
ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna
17
Tymoteusz Lebiedziński (Klasa 8), Felicja Pakuła (Klasa 8), Patrycja Maćkowska (Klasa 8)
103.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 357 B
ul. Zachodzącego Słońca 25, Warszawa
17
Wiktor Szwarocki (Klasa 7), Filip Tuchorski (Klasa 8), Piotr Raszka (Klasa 7), Cyprian Stradomski (Klasa 7)
104.
Polsko
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a B
ul. Marymoncka 34, Warszawa
17
Iga Abramczuk (Klasa 8), Natasza Kurpiewska (Klasa 8), Greta Plencler (Klasa 8), Zofia Batorska (Klasa 8)
105.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta B
ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
17
Stanisław Nowakowski (Klasa 7), Gabriela Pańka (Klasa 8), Mikołaj Gurgul (Klasa 8), Tymoteusz Stanisławski (Klasa 7)
106.
Polsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinie
ul. Tomaszowska 1, Szczecin
17
Szczepan Bajerowicz (Klasa 7), Franciszek Szlachetka (Klasa 7), Aleksander Złotucha (Klasa 8), Natan Mroczek (Klasa 8)
107.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
ul. Poturzyńska 2, Lublin
17
Bianka Zuzanna Kucmin (Klasa 8), Piotr Andrzej Larwa (Klasa 7), Julia Kołodziej (Klasa 7), Bartłomiej Jaworski (Klasa 8)
108.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Jana Paderewskiego
ul. Ignacego Paderewskiego 46, Katowice
17
Maja Kubica (Klasa 8), Krzysztof Biedroń (Klasa 8), Wojciech Tim (Klasa 8), Miłosz Otremba (Klasa 8)
109.
Polsko
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a A
ul. Marymoncka 34, Warszawa
17
Antoni Adach (Klasa 8), Karol Barliński (Klasa 8), Jakub Rokos (Klasa 8)
110.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
ul. Małej Piętnastki 1, Łódź
17
Izabela Jankowska (Klasa 8), Mateusz Szychta (Klasa 8), Błażej Mazur (Klasa 8), Witold Staniszewski (Klasa 8)
111.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 A
ul. Ogrodowa 3/5, Toruń
17
Michał Wiśniewski (Klasa 8), Wiktoria Tomaszewska (Klasa 7), Teodor Achramowicz (Klasa 8), Anastasiia Karachentseva (Klasa 7)
112.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka B
ul. Szkolna 1, Pawłowice
17
Maciej Orlik (Klasa 8), Aleksandra Krzeszowiak (Klasa 8), Aleksandra Okopa (Klasa 8), Piotr Stanieczko (Klasa 8)
113.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wierzbickiego w Połchowie
ul. Dworcowa 2, Połchowo
17
Hubert Świtkowski (Klasa 8), Małgorzata Skwiercz (Klasa 8), Wojciech Petryk (Klasa 7), Kacper Bużan (Klasa 7)
114.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białej
ul. Cypriana Kamila Norwida 30, Bielsko-Biała
17
Nataniel Jeleśniański (Klasa 8), Konrad Szopa (Klasa 7), Daniil Khaliov (Klasa 8), Kyrylo Skochko (Klasa 8)
115.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 359
ul. Promienista 12a, Warszawa
17
Izabela Białczyńska (Klasa 8), Maciej Michalski (Klasa 8), Leonardo Marciniak (Klasa 8), Ignacy Gan (Klasa 8)
116.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha
ul. Jaskrowa 15, Łódź
17
Jan Rudnicki (Klasa 7), Antoni Wielgosz (Klasa 8), Maja Pawlicka (Klasa 7), Antoni Brodecki (Klasa 7)
117.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach B
al. E. Marylskiego 3, Książenice
17
Tomasz Wysoczański (Klasa 8), Wojciech Buzuk (Klasa 8), Michał Rudzki (Klasa 8), Alicja Ludwińska (Klasa 8)
118.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie A
ul. Szkolna 8, Bychawa
16
Julia Kryska (Klasa 8), Milena Robak (Klasa 8), Oliwia Mikulska (Klasa 8), Julia Popławska (Klasa 8)
119.
Polsko
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu A
ul. Szkolna 7, Jasieniec
16
Miłosz Zagórowicz (Klasa 8), Piotr Orłowski (Klasa 8), Patryk Czyżniak (Klasa 7), Adrian Kaczmarek (Klasa 8)
120.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej B
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
16
Klara Lewandowska (Klasa 8), Julia Olejarczyk (Klasa 8), Patryk Prokopczyk (Klasa 8), Maksymilian Poprawa (Klasa 8)
121.
Polsko
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy B
ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz
16
Jakub Gierach (Klasa 8), Hubert Kamiński (Klasa 8), Tomasz Grelewicz (Klasa 8), Maciej Służalec (Klasa 8)
122.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie A
ul. Bursztynowa 22, Lublin
16
Oliwia Żukowska (Klasa 7), Weronika Życka (Klasa 7), Kacper Link (Klasa 7), Alan Stec (Klasa 7)
123.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach C
ul. Szkolna 6, Malczyce
16
Filip Głowacki (Klasa 7), Przemysław Biliński (Klasa 7), Nikodem Rybczyński (Klasa 7), Jakub Zawadka (Klasa 7)
124.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
ul. Adama Mickiewicza 24, Lublin
16
Aleksandra Szelchauz (Klasa 7), Bartosz Kowalczyk (Klasa 8), Bianka Warda (Klasa 7), Bruno Świerszcz (Klasa 7)
125.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie B
ul. Osowiecka 33, Adamowizna
16
Laura Łuczak (Klasa 8), Ernest Paszczuk (Klasa 8), Łucja Przybylska (Klasa 8), Jacek Sędzimir (Klasa 8)
126.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Majkowskiego w Rumi
ul. Sienkiewicza 30, Rumia
16
Adam Denc (Klasa 8), SZYMON Żuchowski (Klasa 8), SZYMON Belczewski (Klasa 8), MAGDALENA Kowalczyk (Klasa 8)
127.
Polsko
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość"
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
16
Krzysztof Kowalski (Klasa 8), Tytus Augustyniak (Klasa 8), Rodion Biedin (Klasa 8), Jan Koczwara (Klasa 8)
128.
Polsko
Szkoła Podstawowa Ekola
ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław
16
Ewa Terlecka (Klasa 8), Julian Berks (Klasa 8), Wiktor Krupa (Klasa 8), Aleksander Szczerbiński (Klasa 8)
129.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi C
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
16
Hanna Smoleńska (Klasa 8), Filip Stefanowicz (Klasa 8), Michał Plamowski (Klasa 8), Ryszard Kalinowski (Klasa 8)
130.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego B
ul. Łupkowa 6, Łódź
16
Michał Frątczak (Klasa 8), Aleksander Krysiak (Klasa 7), Zuzanna Borowska (Klasa 8), Aleksander Broncher (Klasa 8)
131.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Biskupicach
322, Biskupice
16
Julia Zagól (Klasa 8), Karol Jagodziński (Klasa 8), Dorota Blicharska (Klasa 8), Emilia Dudzik (Klasa 8)
132.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi B
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
16
Anna Rusak (Klasa 8), Hanna Bagińska (Klasa 8), Paweł Busse (Klasa 8), Ludwik Szydłowski (Klasa 8)
133.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka A
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
16
Dariusz Ługowski (Klasa 8), Julia Czyżowska (Klasa 8), Mateusz Maskała (Klasa 8), Dawid Białek (Klasa 8)
134.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 R. w Sędziejowicach
ul. Powstańców 1863 Roku 6, Sędziejowice
15
Łucja Lamecka (Klasa 8), Michalina Malinowska (Klasa 8), Zuzanna Okoń (Klasa 8), Maciej Szczęsny (Klasa 8)
135.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego B
ul. Rudzka 6, Warszawa
15
Leon Plichta-Szwarc (Klasa 8), Zuzanna Zyśk (Klasa 7), Lena Hołosyniuk (Klasa 7), Helena Kasperek (Klasa 7)
136.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie B
ul. Wojska Polskiego 1, Cieszyn
15
Paweł Czakon (Klasa 8), Milan Cytarzyński (Klasa 6), Wiktor Zeman (Klasa 6), Ishchuk Vladyslaw (Klasa 8)
137.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej
ul. Lipnicka 226, Bielsko-Biała
15
Adam Fabjański (Klasa 8), Hanna Jania (Klasa 8), Bartosz Mąka (Klasa 8), Laura Rodecka (Klasa 8)
138.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 122 A
ul. Jesionowa 38, Łódź
15
Julia Domagała (Klasa 7), Zofia Wrona (Klasa 7), Zofia Przybylska (Klasa 7), Iga Bartoszewska (Klasa 7)
139.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola A
ul. Nyska 66, Wrocław
15
Ulyana Hurevich (Klasa 8), Jeremi Stawiany (Klasa 8), Michalina Płóciennik (Klasa 6), Adam Biały (Klasa 8)
140.
Polsko
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie A
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
15
Błażej Janiszewski (Klasa 8), Adrian Śnioszek (Klasa 8), Antoni Słodyka (Klasa 8), Ksawery Ratajczak (Klasa 8)
141.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach A
ul. Szkolna 1, Marcinkowice
15
Szymon Kędzior (Klasa 7), Adam Wójtowicz (Klasa 7), Marcel Pilch (Klasa 7), Wiktor Pietrzak (Klasa 7)
142.
Polsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku B
ul. Narewska 13, Białystok
15
Jan Warzeszkiewicz (Klasa 8), Krzysztof Rynkowski (Klasa 8), Jakub Stankiewicz (Klasa 7), Stanisław Maziewski (Klasa 7)
143.
Polsko
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko A
ul. Wodna 34, Łódź
15
Olga Michalak - Nowak (Klasa 8), Kinga Podsiadła (Klasa 8), Pola Szymanowska (Klasa 8), Lena Drabarek (Klasa 8)
144.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu
ul. Żwirki i Wigury 49, Toruń
15
Hanna Tołoczko (Klasa 8), Julia Fijołek (Klasa 7), Lena Wyborska (Klasa 8), Lev Boldankov (Klasa 8)
145.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja
ul. Aleja Jana Długosza 8, Lublin
15
Tomasz Wiater (Klasa 6), Marek Stasiak (Klasa 7), Antoni Prybuła (Klasa 7), Franciszek Podgórki (Klasa 7)
146.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu
ul. Chmielniki 5, Świecie
15
Wiktor Zielony (Klasa 8), Marianna Mamonowa (Klasa 8), Szymon Wysocki (Klasa 8), Dominik Andrysiak (Klasa 8)
147.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych
ul. Szkolna 10, Czernice Borowe
14
Oliwia Grabowska (Klasa 7), Lena Dzielińska (Klasa 7), Julia Embros (Klasa 8), Bartosz Rzepliński (Klasa 8)
148.
Polsko
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" w Warszawie B
ul. Ludwika Krzywickiego 30, Warszawa
14
Antonina Bugowska (Klasa 7), Agata Nguyen (Klasa 7), Aleksandra Warzeszkiewicz (Klasa 7), Izabela Borycka (Klasa 8)
149.
Polsko
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Artura Rubinsteina
ul. A. Szwalbego 1, Bydgoszcz
14
Alicja Cicha (Klasa 7), Aniela Drzewiecka (Klasa 7), Maria Owczarek (Klasa 7), Zuzanna Woropaj (Klasa 7)
150.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego A
ul. Rudzka 6, Warszawa
14
Jan Nowacki (Klasa 8), Paweł Zydlewski (Klasa 7), Maksymilian Śliwowski (Klasa 8), Bartosz Tabaka (Klasa 7)
151.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II
ul. Jugosłowiańska 2, Łódź
14
Zuzanna Drążkowska (Klasa 8), Antoni Miłek (Klasa 8), Paweł Sakowski (Klasa 8), Jan Antosiewicz (Klasa 8)
152.
Polsko
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie A
ul. Aleja Jana Długosza 8a, Lublin
14
Franciszek Szczęśniak (Klasa 7), Małgorzata Bieżanek (Klasa 7), Lena Florek (Klasa 7), Maciej Hurba (Klasa 7)
153.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 34 B
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław
14
Maja Kabarowska (Klasa 8), Szymon Wójcik (Klasa 7), Szymon Reszczyński (Klasa 7), Maja Kunecka (Klasa 8)
154.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie B
ul. Zdrojowa 68, Lusina
14
Mateusz Cieślik (Klasa 8), Hanna Michalik (Klasa 8), Izabela Schenk (Klasa 8), Kacper Sitko (Klasa 8)
155.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie A
ul. Warszawska 88, Jaktorów
14
Julia Boniecka (Klasa 7), Michalina Derewianko (Klasa 7), Bartosz Kałuża (Klasa 7), Krzysztof Zduńczyk (Klasa 7)
156.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki
ul. Juliusza Jurczyńskiego 1/3, Łódź
14
Kacper Kurzawiński (Klasa 7), Gabriela Kowalska (Klasa 8), Tymon Szymański (Klasa 8), Julia Katyńska (Klasa 7)
157.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie B
ul. Mechowska 2, Leśniewo
14
Kacper Guth (Klasa 8), Oliwia Pieper (Klasa 8), Damian Okrój (Klasa 8), Wiktor Kohnke (Klasa 8)
158.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
ul. Kalinowszczyzna 70, Lublin
14
Jakub Banasiewicz (Klasa 8), Paulina Mikołajczyk (Klasa 8), Aleksander Porębski (Klasa 8), Adam Zdanikowski (Klasa 8)
159.
Polsko
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu B
ul. Szkolna 7, Jasieniec
14
Julia Leszczyńska (Klasa 7), Maja Stykowska (Klasa 7), Milena Węgrzynek (Klasa 7), Kinga Pająk (Klasa 7)
160.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jerzego Kukuczki
ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61, Wrocław
14
Roman Naradka (Klasa 8), Lilianna Panfil (Klasa 8), Elena Ivanova (Klasa 8), Illia Maschenko (Klasa 8)
161.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy A
ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna
14
Iga Perka (Klasa 8), Oliwia Tracz (Klasa 8), Stefan Stańdo (Klasa 8)
162.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mjr Henryka Sucharskiego A
ul. Szaserów 117, Warszawa
14
Aleksander Wieczorek (Klasa 7), Liliana Strzelczuk (Klasa 8), Marcel Maciak (Klasa 8), Antoni Kośnik (Klasa 7)
163.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej
ul. Białostocka 4, Turośń Kościelna
13
Emil Łapiński (Klasa 7), Julia Dryl (Klasa 8), Bartosz Kulesza (Klasa 8), Sebastian Radziwon (Klasa 8)
164.
Polsko
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Pisarzowicach
149, Pisarzowice
13
Agata Budzicz (Klasa 6), Jonasz Kołodziej (Klasa 6), Ignacy Cierpikowski (Klasa 6), Hubert Trela (Klasa 7)
165.
Polsko
Szkoła Podstawowa w Smolcu C
ul. Kościelna 2, Smolec
13
Antoni Homa (Klasa 7), Mateusz Miski (Klasa 7), Piotr Orłowski (Klasa 7)
166.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie A
ul. Balladyny 22, Lublin
13
Karolina Kołkowska (Klasa 7), Izabela Smyłek (Klasa 7), Bartosz Siwek (Klasa 8), Olaf Markowski (Klasa 8)
167.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej
os. Władysława Łokietka 15, Nakło nad Notecią
13
OIek Bęben (Klasa 2), Mikołaj Niekrasz (Klasa 8), Magdalena Małkowska (Klasa 8), Julian Wiśniewski (Klasa 7)
168.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu A
ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz
13
Aleksandra Grabowska (Klasa 7), Aleksandra Stefańska (Klasa 7), Barbara Ładewska (Klasa 7), Weronika Krajewska (Klasa 7)
169.
Polsko
Szkoła Podstawowa w Spalonej
ul. Legnicka 52, Spalona
13
Filip Olszowy (Klasa 8), Wiktoria Pendowska (Klasa 7), Kinga Strzyżewska (Klasa 8), Kinga Hoszowska (Klasa 7)
170.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie A
ul. Roztocze 14, Lublin
13
Antoni Pelc (Klasa 7), Wiktor Wójtowicz (Klasa 8), Krzysztof Karlikowski (Klasa 8), Marceli Kurczuk (Klasa 8)
171.
Polsko
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" A
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
13
Tymon Trzaskowski (Klasa 8), Bartosz Buchaniec (Klasa 8), Antoni Tomczyk (Klasa 8), Szymon Capiga (Klasa 8)
172.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej A
ul. Sokolska 23, Katowice
13
Jan Kurek (Klasa 7), Anastasiia Danik (Klasa 7), Adam Różański (Klasa 7), Julia Partyka (Klasa 7)
173.
Polsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie B
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
13
Michał Nowak (Klasa 8), Nikodem Urych (Klasa 7), Sebastian Kuźniar (Klasa 7), Michał Czajczyk (Klasa 8)
174.
Polsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce B
ul. Krzyszkowicka 18a, Wieliczka
13
Aleksander Radłowski (Klasa 7), Michał Greń (Klasa 7), Jakub Gałek (Klasa 7), Mateusz Leńczowski (Klasa 7)
175.
Polsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów
ul. Sportowa 31, Grodzisk Mazowiecki
13
Antonina Kopyść (Klasa 7), Emilia Niewęgłowska (Klasa 8), Józef Jacyno (Klasa 8), Franciszek Wojciechowski (Klasa 8)
176.
Polsko
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" B
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
12
Hubert Halemba (Klasa 7), Piotr Piwowarczyk (Klasa 7), Franciszek Olszewski (Klasa 7), Błażej Gawlak (Klasa 7)
177.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi I Sportowymi w Bydgoszczy
ul. Ludwika Waryńskiego 1, Bydgoszcz
12
Jacek Czarnecki (Klasa 7), Kinga Balcerak (Klasa 7), Alan Prusakowski (Klasa 5), Alicja Rolirad (Klasa 6)
178.
Polsko
Szkoła Podstawowa w Łebczu Imienia Polskich Noblistów A
ul. Pucka 27, Łebcz
12
Dominika Rigga (Klasa 7), Wiktoria Tempska (Klasa 7), Kacper Margol (Klasa 7), Magdalena Glembin (Klasa 7)
179.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie A
ul. Szkolna 13, Lniano
12
Bartosz Jędrusiak (Klasa 7), Denis Kucenko (Klasa 7), Wiktor Trojanowicz (Klasa 7), Paweł Śląski - Pepliński (Klasa 7)
180.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Nowej Krępie
34a, Nowa Krępa
12
Wiktor Szczygieł (Klasa 8), Hubert Sokołowski (Klasa 7), Aleksander Obrębski (Klasa 7), Wiktoria Jurczewska (Klasa 7)
181.
Polsko
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza A
ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15, Łódź
12
Milena Głąb (Klasa 8), Karol Sikorski (Klasa 8), Mikołaj Foryś (Klasa 8), Oliwia Bogusz (Klasa 8)
182.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku B
ul. Jaworowa 8, Białystok
12
Szymon Szczęsny (Klasa 7), Krzysztof Tuchliński (Klasa 7), Oskar Trochimczyk (Klasa 8), Amelia Baran (Klasa 7)
183.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki A
ul. Orlika 48, Przasnysz
12
Marcin Wiśniewski (Klasa 8), Krzysztof Kołakowski (Klasa 8), Adam Niemierzycki (Klasa 7), Szymon Mikulski (Klasa 7)
184.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Augustyna Necla w Mieroszynie
ul. Szkolna 2, Mieroszyno
12
Maria Renusz (Klasa 8), Wanessa Krukowska (Klasa 8), Joanna Jamros (Klasa 8), Arsenil Turchyn (Klasa 8)
185.
Polsko
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko B
ul. Wodna 34, Łódź
12
Antoni Kazimierczak (Klasa 8), Franciszek Kulig (Klasa 8)
186.
Polsko
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School
ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała
12
Emilia Szymura (Klasa 7), Sandra Bończyk (Klasa 7), Mateusz Borlicki (Klasa 7), Mikołaj Kąkol (Klasa 7)
187.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja B
ul. Centralna 40, Łódź
12
Jędrzej Baranowski (Klasa 8), Lidia Murowaniecka (Klasa 8), Karina Łącka (Klasa 8), Szymon Dakiniewicz (Klasa 8)
188.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima B
ul. Józefa Elsnera 8, Łódź
12
Michał Gosiński (Klasa 8), Zofia Sawko (Klasa 8), Jan Uryszek (Klasa 8), Krzysztof Dembski (Klasa 8)
189.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie B
ul. Szkolna 8, Bychawa
12
Kornel Mączka (Klasa 7), Michał Milanowski (Klasa 7), Paweł Żak (Klasa 7), Marcel Mączka (Klasa 7)
190.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach B
ul. Szkolna 1, Marcinkowice
12
Oliwia Żygadło (Klasa 8), Julian Iwan (Klasa 8), Bartosz Bardziejewski (Klasa 8), Katarzyna Bywalska (Klasa 8)
191.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
ul. Nałkowskich 110, Lublin
12
Michał Chabros (Klasa 8), Piotr Waszczuk (Klasa 8), Igor Satkowski (Klasa 8), Mateusz Kodzis (Klasa 8)
192.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi A
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
12
Aleksandra Olszewska (Klasa 7), Jan Godlewski (Klasa 7), Alicja Orlikowska (Klasa 7), Sebastian Pruchnicki (Klasa 7)
193.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie A
ul. Osowiecka 33, Adamowizna
12
Dawid Bartosiak (Klasa 8), Agata Iwanek (Klasa 8), Paweł Nowicki (Klasa 8), Julita Lodkowska (Klasa 8)
194.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie A
ul. Aleksandry 17, Kraków
12
Oliwia Kura (Klasa 8), Karolina Kosek (Klasa 8), Magdalena Kania (Klasa 8), Natalia Bogusz (Klasa 8)
195.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Świeciu B
ul. Mickiewicza 6, Świecie
11
Emilia Niedźwiedź (Klasa 7), Magdalena Szulc (Klasa 7), Alan Talarowski (Klasa 7), Maksymilian Bożek (Klasa 7)
196.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie B
ul. Warszawska 88, Jaktorów
11
Paweł Kałuża (Klasa 7), Filip Dmowski (Klasa 7), Jakub Roszczyk (Klasa 7), Ewa Kukiełka (Klasa 7)
197.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach
186, Brzączowice
11
Bartłomiej Kęsek (Klasa 8), Adam Maniecki (Klasa 8), Amelia Ślusarczyk (Klasa 8), Kacper Wawrzusiak (Klasa 8)
198.
Polsko
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach A
al. E. Marylskiego 3, Książenice
11
Anna Stąporek (Klasa 8), Natasza Gerlach (Klasa 8), Jowita Siedlecka (Klasa 8), Marcel Petkiewicz (Klasa 8)
199.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima A
ul. Józefa Elsnera 8, Łódź
11
Maja Wójt (Klasa 8), Oliwia Joachimiak (Klasa 8), Filip Kapuściak (Klasa 8), Mykola Kolianko (Klasa 8)
200.
Polsko
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach B
ul. Szkolna 4b, Chorzele
11
Oliwia Antosiak (Klasa 8), Szymon Linowski (Klasa 8), Mateusz Pieniek (Klasa 8), Aleksander Mieszko Brosch (Klasa 8)