Change language

Resultados

Náboj Junior, Polonia

Internacional Bélgica Chequia España Francia Croacia Países Bajos Polonia Eslovaquia
Resultados finales. Mostrando los resultados oficiales.
1.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej A
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
36
Jakub Zagrodzki (Klasa 8), Tomasz Ostrowski (Klasa 8), Antoni Chwiejczak (Klasa 8), Jerzy Fronczyk (Klasa 8)
2.
Polonia
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich
ul. Cyrulików 87, Warszawa
33
Gabriela Górecka (Klasa 8), Filip Klim (Klasa 8), Aleksander Lada (Klasa 7), Aleksander Rotkiewicz (Klasa 7)
3.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego A
ul. Bobrza 27, Wrocław
33
Piotr Lecyk (Klasa 8), Szymon Czapliński (Klasa 8), Monika Izworska (Klasa 8), Szymon Tkocz (Klasa 8)
4.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica
ul. Bolesława Prusa 64, Wrocław
31
Zuzanna Buraczewska (Klasa 8), Daria Dziedzic (Klasa 8), Bartosz Pawlaczyk (Klasa 8), Zuzanna Wąs (Klasa 8)
5.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku A
ul. Jaworowa 8, Białystok
30
Dawid Boroda (Klasa 8), Paweł Żadziłko (Klasa 8), Patrycja Citko (Klasa 8), Maja Pietraszewicz (Klasa 8)
6.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Witolda Małcużyńskiego 4, Warszawa
29
Wiktor Dobrzyński (Klasa 8), Dominik Findeisen (Klasa 6), Zuzanna Popowska (Klasa 8), Jan Weralski (Klasa 7)
7.
Polonia
Szkoła Podstawowa "Parnas" B
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
28
Kinga Łupińska (Klasa 8), Polina Mykhaylets (Klasa 7), Aleksandra Wałcerz (Klasa 8), Krzysztof Suligowski (Klasa 7)
8.
Polonia
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku B
ul. Narewska 11, Białystok
28
Bartosz Pawilcz (Klasa 8), Stanisław Głowiński (Klasa 8), Jakub Sawicki (Klasa 8), Paulina Cudowska (Klasa 8)
9.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza
al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32, Wrocław
28
Karol Matyka (Klasa 8), Antoni Różański - Putek (Klasa 8), Leon Dziedzic (Klasa 8), Heorhii Naboka (Klasa 8)
10.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
28
Jacek Łakomski (Klasa 8), Bartosz Bartodziej (Klasa 8), Jakub Żyto (Klasa 8), Piotr Zalewski (Klasa 7)
11.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle
ul. Tadeusza Czackiego 2, Jasło
28
Maria Macieik (Klasa 8), Filip Hałucha (Klasa 8), Maciej Pabisz (Klasa 8), Igor Sudyka (Klasa 8)
12.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola A
ul. Nyska 66, Wrocław
27
Artur Brzeziński (Klasa 6), Krzysztof Szymała (Klasa 8), Jędrzej Wiśniewski (Klasa 8), Tomasz Matiaszewski (Klasa 8)
13.
Polonia
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School A
ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała
27
Michał Skowroński (Klasa 8), Robert Dutka (Klasa 8), Jonasz Stysiak (Klasa 8), Karol Firnis (Klasa 8)
14.
Polonia
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku
ul. Boruty 18, Białystok
27
Maciej Sobolewski (Klasa 8), Michał Rakowski (Klasa 6), Władysław Pańkowski (Klasa 8), Adam Paszko (Klasa 8)
15.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie
ul. Aleksandry 17, Kraków
27
Dominik Moch (Klasa 8), Robert Zając (Klasa 8), Michał Zaprzałka (Klasa 8), Szymon Walec (Klasa 8)
16.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy
ul. Świętej Jadwigi 10, Trzebnica
26
Szymon Matusiak (Klasa 8), Tola Matyasik (Klasa 8), Lena Pluta (Klasa 8), Maciej Skowroński (Klasa 8)
17.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka A
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
26
Alicja Golińska (Klasa 8), Szymon Łachajczyk (Klasa 8), Jan Dudek (Klasa 8), Ilya Vasin (Klasa 8)
18.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Oławie
ul. Władysława Broniewskiego 6, Oława
26
Ireneusz Kamiński (Klasa 8), Leny Kliszczak (Klasa 8), Franciszek Łuszczyński (Klasa 8), Tymon Szkudlarek (Klasa 8)
19.
Polonia
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie B
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
26
Mikołaj Lewicki (Klasa 8), Igor Gawrzoł (Klasa 8), Zofia Chodacka (Klasa 8), Alan Zgód (Klasa 8)
20.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego B
ul. Bobrza 27, Wrocław
26
Stanisław Mojka (Klasa 8), Michał Sawicki (Klasa 8), Szymon Jelonkiewicz (Klasa 8), Maria Warachim (Klasa 8)
21.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej B
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
25
Urszula Kwiatkowska (Klasa 7), Lena Ciach (Klasa 7), Bartosz Malinowski (Klasa 7), Paweł Warchoł (Klasa 7)
22.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima
ul. Józefa Elsnera 8, Łódź
25
Wiktor Ślipski (Klasa 8), Aleksandra Walczykiewicz (Klasa 8), Karina Płaczek (Klasa 8), Oskar Stasiak (Klasa 8)
23.
Polonia
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji "Primus" A
ul. płk. Zoltána Baló 1, Warszawa
25
Olga Korzeniecka (Klasa 8), Barbara Andrzejuk (Klasa 8), Jakub Kosydar (Klasa 8), Karolina Orfinger (Klasa 8)
24.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki A
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
25
Szymon Pilipczuk (Klasa 7), Jan Bieńkowski (Klasa 7), Michał Opar (Klasa 7), Olaf Drozdowski (Klasa 7)
25.
Polonia
Bednarska Szkoła Podstawowa B
ul. Raszyńska 22, Warszawa
25
Barbara Godlewska (Klasa 8), Kacper Haniewicz (Klasa 8), Zofia Sobańska (Klasa 8), Krzysztof Rzeszutkowski (Klasa 8)
26.
Polonia
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
24
Wojciech Pawlicki (Klasa 8), Wiktor Pawlicki (Klasa 7), Zofia Sienicka (Klasa 6), Paweł Chwieśko (Klasa 6)
27.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
ul. Dzielna 19, Białystok
24
Hubert Sosnowski (Klasa 8), Ewa Jamróz (Klasa 8), Weronika Nartowicz (Klasa 8), Aleksandra Mielech (Klasa 8)
28.
Polonia
Bednarska Szkoła Podstawowa A
ul. Raszyńska 22, Warszawa
24
Maja Gacka (Klasa 8), Franciszek Ulatowski (Klasa 8), Hugo Stefaniak (Klasa 8), Runyang Su (Klasa 8)
29.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego B
ul. Inflancka 13, Wrocław
24
Stanisław Susłowicz (Klasa 8), Maciej Zahajko (Klasa 8), Martyna Sęk (Klasa 8), Michał Witkowski (Klasa 8)
30.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku
ul. Juliusza Słowackiego 4, Białystok
24
Hanna Chlebowicz (Klasa 8), Adam Kiryk (Klasa 8), Michał Maciej Leś (Klasa 8), Agata Oświecińska (Klasa 8)
31.
Polonia
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama w Połczynie
ul. Szkolna 21, Połczyno
24
Neubauer Maciej (Klasa 7), Neubauer Igor (Klasa 7), Magdalena Michalewska (Klasa 7), Julia Lietzau (Klasa 8)
32.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków
23
Paweł Wysocki (Klasa 8), Nadiia Korniienko (Klasa 8), Otylia Wdzięczny (Klasa 8), Paweł Pobiega (Klasa 7)
33.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei w Skale A
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
23
Małgorzata Jasica (Klasa 7), Bartosz Ciobanu (Klasa 7), Kacper Gumula (Klasa 7), Maksymilian Ziarkowski (Klasa 7)
34.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
ul. Łagodna 10, Białystok
23
Aleksander Kłosowski (Klasa 8), Marcin Rauba (Klasa 8), Adrian Karpowicz (Klasa 8), Kamil Lenard (Klasa 8)
35.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka B
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
23
Jan Tarbaj (Klasa 8), Agata Rygiel (Klasa 8), Eryk Olawiński (Klasa 8), Aleksander Szylko (Klasa 8)
36.
Polonia
Prywatna Szkoła Podstawowa Prymus
ul. Świętojańska 5, Kościerzyna
23
Wojciech Lubecki (Klasa 8), Cyprian Repiński (Klasa 8), Igor Bełwon (Klasa 8), Ignacy Gintownt (Klasa 8)
37.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
ul. Brzozowa 1a, Milanówek
23
Łucja Chłopik (Klasa 8), Alicja Sobczak (Klasa 8), Wojciech Harchut (Klasa 8), Szymon Łapiński (Klasa 8)
38.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei w Skale B
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
23
Joanna Gumula (Klasa 8), Mateusz Kuca (Klasa 8), Arkadiusz Mętel (Klasa 8), Kacper Zaręba (Klasa 8)
39.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku
ul. Fabryczna 10, Białystok
23
Mateusz Madejczyk (Klasa 8), Alan Sutkowski (Klasa 8), Stanisław Przystupa (Klasa 8), Ignacy Woronowicz (Klasa 8)
40.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
23
Kuba Kamiński (Klasa 8), Katarzyna Neumann (Klasa 8), Antoni Luty (Klasa 8), Franciszek Szczekocki (Klasa 8)
41.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 4 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Lublińcu
ul. płk. Stanisława Wilimowskiego 8, Lubliniec
22
Radosław Orzełek (Klasa 8), Fabian Janota (Klasa 8), Łukasz Lyta (Klasa 8), Karol Kubica (Klasa 8)
42.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej A
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
22
Stanisław Wróblewski (Klasa 8), Anna Kicińska (Klasa 8), Bianka Bogocz (Klasa 8), Kajetan Pasche (Klasa 8)
43.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 34 B
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław
22
Arina Lytvynenko (Klasa 8), Mateusz Fiedor (Klasa 8), Blanka Stęplowska (Klasa 8), Wiktor Tępiński (Klasa 8)
44.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku
ul. Kamienna 15, Białystok
22
Hanna Walenciej (Klasa 8), Paweł Kotowicz (Klasa 8), Michał Korniluk (Klasa 8), Daria Piekar (Klasa 8)
45.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej
ul. Lipnicka 226, Bielsko-Biała
22
Leon Jagodziński (Klasa 8), Grzegorz Gach (Klasa 8), Wojciech Kanik (Klasa 8), Maciej Kubica (Klasa 8)
46.
Polonia
Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa A
ul. ks. Marcina Lutra 2-8, Wrocław
21
Franz Ilgmann (Klasa 8), Marcin Jasiński (Klasa 8), Stanisław Sitarz (Klasa 8), Adam Tober (Klasa 8)
47.
Polonia
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku A
ul. Narewska 11, Białystok
21
Gabriela Sadowska (Klasa 8), Maciej Szeweluk (Klasa 8), Kacper Sakowski (Klasa 8), Karol Skutnik (Klasa 8)
48.
Polonia
Szkoła Podstawowa "Parnas" A
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
21
Alan Kuczyński (Klasa 8), Alicja Walczyk (Klasa 7), Pola Maciejewski (Klasa 7), Kornel Mroziński (Klasa 8)
49.
Polonia
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie B
ul. Zambrowska 20, Kleosin
21
Dobrowolski Szymon (Klasa 8), Gołambowski Filip (Klasa 8), Sapieszko Maciej (Klasa 8), Wiszowaty Rafał (Klasa 8)
50.
Polonia
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School B
ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała
20
Filip Garus (Klasa 8), Julia Zając -Mohl (Klasa 8), Maciej Krzysteczko (Klasa 8), Adam Pasierbek (Klasa 8)
51.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 34 A
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław
20
Michał Zagrajek (Klasa 8), Alicja Janiuk (Klasa 8), Tomasz Panterałka (Klasa 8), Mateusz Pondel (Klasa 8)
52.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej B
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
20
Maciek Wesołowski (Klasa 8), Antoni Świerzbiński (Klasa 8), Hanna Staręga (Klasa 8), Dawid Surała (Klasa 8)
53.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku A
ul. Kalinowa 5, Białystok
20
Karolina Godlewska (Klasa 8), Zofia Kulesza (Klasa 8), Daria Kopylova (Klasa 8), Julia Kurel (Klasa 8)
54.
Polonia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie C
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
20
Wiktoria Góral (Klasa 8), Rafał Trzósło (Klasa 8), Franciszek Ratusiewicz (Klasa 8), Hugo Ślusarczyk (Klasa 8)
55.
Polonia
Szkoła Podstawowa w Nowym Klinczu B
ul. Spacerowa 25, Nowy Klincz
20
Marcel Urbanowicz (Klasa 8), Tomasz Polejowski (Klasa 8), Antonia Walkusz (Klasa 8), Remigiusz Szulist (Klasa 8)
56.
Polonia
Szkoła Podstawowa w Smolcu A
ul. Kościelna 2, Smolec
19
Anna Grzegorowska (Klasa 8), Aleksandra Gruca (Klasa 8), Weronika Hoszowska (Klasa 8), Filip Bawełkiewicz (Klasa 8)
57.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki B
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
19
Alicja Kodym (Klasa 7), Alisa Potoka (Klasa 7), Paweł Knaflewski (Klasa 7)
58.
Polonia
"Żagle" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik
ul. Mieczysława Pożaryskiego 28, Warszawa
19
Antoni Góral (Klasa 8), Jakub Korgul (Klasa 8), Mateusz Burkiewicz (Klasa 8), Tomasz Sulimierski (Klasa 8)
59.
Polonia
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku B
ul. Ks. Arcybiskupa Edwarda Kisiela 8, Białystok
19
Patrycja Wińska (Klasa 8), Artur Zwolski (Klasa 8), Mateusz Borawski (Klasa 8), Stanisław Kondrusik (Klasa 8)
60.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku A
ul. Narewska 13, Białystok
19
Gabriel Supruniuk (Klasa 8), Maurycy Gejdel (Klasa 8), Martyna Kałucka (Klasa 8), Gabriela Raczkowska (Klasa 8)
61.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie A
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
19
Maria Grulkowska (Klasa 8), Szymon Kaiser (Klasa 7), Norbert Mielke (Klasa 8), Maksymilian Zabrocki (Klasa 8)
62.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku B
ul. Jaworowa 8, Białystok
19
Małgorzata Ruszczyk (Klasa 8), Jakub Sawicki (Klasa 8), Krzysztof Żadziłko (Klasa 8), Urszula Citko (Klasa 7)
63.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi A
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
19
Zofia Federowicz (Klasa 8), Ewa Giergielewicz (Klasa 8), Krystian Kiliński (Klasa 8), Oliwier Strzeszewski (Klasa 8)
64.
Polonia
Szkoła Podstawowa Ekola A
ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław
19
Maciej Kucharzak (Klasa 8), Oskar Cygan (Klasa 8), Eryk Bosset (Klasa 8), Szymon Stacewicz (Klasa 8)
65.
Polonia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
ul. Stefana Kopcińskiego 7, Warszawa
19
Weronika Ekwińska (Klasa 7), Alicja Pogocka (Klasa 8), Hanna Lappo (Klasa 7), Barbara Wróbel (Klasa 7)
66.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja A
ul. Centralna 40, Łódź
19
Stanisław Ogrodnicki (Klasa 8), Zuzanna Leszczyńska (Klasa 8), Alina Krzysztofik (Klasa 8), Maja Kaczmarek (Klasa 8)
67.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi B
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
19
Maciej Łucka (Klasa 8), Ignacy Powroźnik (Klasa 8), Adrianna Kosiorek (Klasa 8), Sara Tomczuk (Klasa 8)
68.
Polonia
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim
ul. Al. Armii Krajowej 19, Piotrków Trybunalski
19
Tobiasz Perczak (Klasa 7), Adam Szychta (Klasa 8), Antoni Harlejczyk (Klasa 8), Michał Włodarczyk (Klasa 8)
69.
Polonia
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim A
ul. Poznańska 183, Ożarów Mazowiecki
19
Agnieszka Solarz (Klasa 8), Anna Bogcka (Klasa 8), Helena Kaczanowska (Klasa 8), Michał Pyszlak (Klasa 8)
70.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego A
ul. Inflancka 13, Wrocław
19
Cezary Dawidowicz (Klasa 8), Nikola Migas (Klasa 8), Zofia Sośnicka (Klasa 8), Dawid Garstka (Klasa 8)
71.
Polonia
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji "Primus" B
ul. płk. Zoltána Baló 1, Warszawa
19
Stanisław Białecki (Klasa 7), Kornel Walus (Klasa 7), Jakub Brzoza (Klasa 7), Szymon Sołtysiak (Klasa 7)
72.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola B
ul. Nyska 66, Wrocław
19
Krzysztof Palczyński (Klasa 8), Michał Cichy (Klasa 8), Aleksandra Adamowicz (Klasa 8), Julia Kelner (Klasa 8)
73.
Polonia
Szkoła Podstawowa w Smolcu B
ul. Kościelna 2, Smolec
19
Denys Paterilo (Klasa 8), Natalia Terech (Klasa 8), Bruno Mutke (Klasa 8), Hanna Jaworska (Klasa 8)
74.
Polonia
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie A
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
19
Oliwia Stańczyk (Klasa 8), Wojciech Koliński (Klasa 8), Franciszek Płoskonka (Klasa 8), Krzysztof Maculewicz (Klasa 8)
75.
Polonia
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie A
ul. Warszawska 88, Jaktorów
19
Adrian Durka (Klasa 8), Dominika Zygier (Klasa 8), Tymon Kukiełka (Klasa 8), Mateusz Gmurek (Klasa 8)
76.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Bernarda Sychty w Kościerzynie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19, Kościerzyna
19
Fabian Litwin (Klasa 8), Filip Andrzejewski (Klasa 8), Konrad Mach (Klasa 8), Daniel Pigla (Klasa 8)
77.
Polonia
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej
ul. Białostocka 4, Turośń Kościelna
18
Kacper Świstun (Klasa 8), Szymon Śladowski (Klasa 8), Anna Jarmołowska (Klasa 8), Tomasz Górski (Klasa 8)
78.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie B
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
18
Franciszek Czucha (Klasa 5), Kinga Pirch (Klasa 8), Oliwier Klamann (Klasa 8), Jan Dargacz (Klasa 7)
79.
Polonia
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" B
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
18
Inesa Kliuchko (Klasa 8), Gabriel Solazzo (Klasa 8), Tymon Trzaskowski (Klasa 7), Szymon Capiga (Klasa 7)
80.
Polonia
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" A
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
18
Konrad Pierzchała (Klasa 8), Jakub Galica (Klasa 8), Wojciech Pieniak (Klasa 8), Wiktoria Wojtan (Klasa 8)
81.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 182 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" A
ul. Łanowa 16, Łódź
18
Jakub Berliński (Klasa 8), Adam Kapuściński (Klasa 8), Anna Kępińska (Klasa 8), Natalia Mendyka (Klasa 8)
82.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku B
ul. Narewska 13, Białystok
18
Hanna Rudź (Klasa 8), Milena - Luiza Pappai (Klasa 8), Antoni Sidorowicz (Klasa 8), Gabriela Kamińska (Klasa 8)
83.
Polonia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie B
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
18
Antoni Zelichowski (Klasa 8), Kacper Krawczyk (Klasa 8), Kacper Filo (Klasa 8), Jan Kwaśnik (Klasa 8)
84.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białej
ul. Cypriana Kamila Norwida 30, Bielsko-Biała
18
Dorota Kosek (Klasa 8), Roksana Szczodry (Klasa 8), Norbert Mazur (Klasa 8)
85.
Polonia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie A
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
18
Bartosz Filo (Klasa 8), Joanna Sobota (Klasa 8), Amelia Gawlik (Klasa 8), Sofia Karadeniz (Klasa 7)
86.
Polonia
Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis "Piwoniowa" w Warszawie B
ul. Piwoniowa 18, Warszawa
18
Marcin Socha (Klasa 8), Orest Kałowski (Klasa 8), Alicja Buczek (Klasa 8), Zofia Borowska (Klasa 8)
87.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej
ul. Antoniego Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała
18
Maria Goryl (Klasa 8), Tymon Trybura (Klasa 8), Jan Cibicki (Klasa 8), Syriusz Sopicki (Klasa 8)
88.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Brzechwy w Czechowicach-Dziedzicach
ul. Chłopska 70, Czechowice-Dziedzice
18
Karol Baca (Klasa 8), Maciej Malina (Klasa 8), Karol Kieloch (Klasa 8), Emilia Kopeć (Klasa 8)
89.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego w Krakowie
ul. Porzeczkowa 3, Kraków
18
Wiktor Żuradzki (Klasa 8), Milena Wojtasińska (Klasa 8), Adam Paszkiewicz (Klasa 8), Jakub Kaleta (Klasa 8)
90.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku B
ul. Kalinowa 5, Białystok
18
Aleksandra Bierć (Klasa 7), Pola Pruszyńska (Klasa 7), Izabela Czarnecka (Klasa 7), Szymon Wojtecki (Klasa 8)
91.
Polonia
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość" B
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
17
Karol Rzepiak (Klasa 8), Gustaw Kapuścik (Klasa 8), Maciej Grządziel (Klasa 8), Krzysztof Kowalski (Klasa 7)
92.
Polonia
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps"
ul. Lotnicza 15, Bielsko-Biała
17
Anna Truszel (Klasa 8), Aniela Strzelecka (Klasa 8), Zofia Pyszka (Klasa 8), Wiktor Szewczulak (Klasa 8)
93.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
ul. W. Bartniaka 13A, Grodzisk Mazowiecki
17
Karol January Szustakowski (Klasa 8), Kazimierz Maciej Smólski (Klasa 8), Kacper Edward Sztejn (Klasa 8), Alexander Pyszczak (Klasa 8)
94.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie A
ul. Pana Wołodyjowskiego 13, Lublin
17
Lena Bryłowska (Klasa 8), Franciszek Niećko (Klasa 8), Jagoda Posturzyńska (Klasa 8), Tymon Szkołut (Klasa 8)
95.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja B
ul. Centralna 40, Łódź
17
Zofia Nadłonek (Klasa 8), Karolina Podębska (Klasa 8), Łucja Kołodziejczyk (Klasa 8), Tymoteusz Kaźmierczyk (Klasa 8)
96.
Polonia
Szkoła Podstawowa Ekola B
ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław
17
Ilona Góral (Klasa 8), Zofia Klich (Klasa 8), Krankowski Henryk (Klasa 8), Malwina Ignasiak (Klasa 8)
97.
Polonia
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Fr. Sędzickiego w Kościerzynie A
ul. Mestwina II 2, Kościerzyna
17
Julian Lipski (Klasa 8), Jakub Andrzejewski (Klasa 8), Franciszek Szarmach (Klasa 8), Michalina Kutela (Klasa 8)
98.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach A
ul. Mikołowska 26, Katowice
17
Amelia Zymek (Klasa 8), Zuzanna Adamowska (Klasa 8), Maciej Słaboń (Klasa 8), Franciszek Zawiejski (Klasa 8)
99.
Polonia
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym
ul. Wiktora Czapiewskiego 1, Rekowo Górne
17
Bartosz Wieczorek (Klasa 8), Jagoda Tuszer (Klasa 8), Stefania Szlaga (Klasa 8), Honorata Krawczyk (Klasa 7)
100.
Polonia
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach B
ul. Mikołowska 26, Katowice
17
Natalia Zajas (Klasa 8), Maksymilian Marquardt (Klasa 8), Stanisław Baniak-Lesz (Klasa 8), Hubert Jurkowski (Klasa 8)
Siguiente