101. Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego A ul. Łupkowa 6, Łódź | 18 Szymon Urbanek (Klasa 8), Stanisław Zamolski (Klasa 8), Stanisław Brzeziński (Klasa 8), Michał Kądzioła (Klasa 8) |
102. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy B ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna | 17 Tymoteusz Lebiedziński (Klasa 8), Felicja Pakuła (Klasa 8), Patrycja Maćkowska (Klasa 8) |
103. Szkoła Podstawowa nr 357 B ul. Zachodzącego Słońca 25, Warszawa | 17 Wiktor Szwarocki (Klasa 7), Filip Tuchorski (Klasa 8), Piotr Raszka (Klasa 7), Cyprian Stradomski (Klasa 7) |
104. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a B ul. Marymoncka 34, Warszawa | 17 Iga Abramczuk (Klasa 8), Natasza Kurpiewska (Klasa 8), Greta Plencler (Klasa 8), Zofia Batorska (Klasa 8) |
105. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta B ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń | 17 Stanisław Nowakowski (Klasa 7), Gabriela Pańka (Klasa 8), Mikołaj Gurgul (Klasa 8), Tymoteusz Stanisławski (Klasa 7) |
106. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinie ul. Tomaszowska 1, Szczecin | 17 Szczepan Bajerowicz (Klasa 7), Franciszek Szlachetka (Klasa 7), Aleksander Złotucha (Klasa 8), Natan Mroczek (Klasa 8) |
107. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina ul. Poturzyńska 2, Lublin | 17 Bianka Zuzanna Kucmin (Klasa 8), Piotr Andrzej Larwa (Klasa 7), Julia Kołodziej (Klasa 7), Bartłomiej Jaworski (Klasa 8) |
108. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Ignacego Paderewskiego 46, Katowice | 17 Maja Kubica (Klasa 8), Krzysztof Biedroń (Klasa 8), Wojciech Tim (Klasa 8), Miłosz Otremba (Klasa 8) |
109. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a A ul. Marymoncka 34, Warszawa | 17 Antoni Adach (Klasa 8), Karol Barliński (Klasa 8), Jakub Rokos (Klasa 8) |
110. Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Małej Piętnastki 1, Łódź | 17 Izabela Jankowska (Klasa 8), Mateusz Szychta (Klasa 8), Błażej Mazur (Klasa 8), Witold Staniszewski (Klasa 8) |
111. Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 A ul. Ogrodowa 3/5, Toruń | 17 Michał Wiśniewski (Klasa 8), Wiktoria Tomaszewska (Klasa 7), Teodor Achramowicz (Klasa 8), Anastasiia Karachentseva (Klasa 7) |
112. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka B ul. Szkolna 1, Pawłowice | 17 Maciej Orlik (Klasa 8), Aleksandra Krzeszowiak (Klasa 8), Aleksandra Okopa (Klasa 8), Piotr Stanieczko (Klasa 8) |
113. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wierzbickiego w Połchowie ul. Dworcowa 2, Połchowo | 17 Hubert Świtkowski (Klasa 8), Małgorzata Skwiercz (Klasa 8), Wojciech Petryk (Klasa 7), Kacper Bużan (Klasa 7) |
114. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białej ul. Cypriana Kamila Norwida 30, Bielsko-Biała | 17 Nataniel Jeleśniański (Klasa 8), Konrad Szopa (Klasa 7), Daniil Khaliov (Klasa 8), Kyrylo Skochko (Klasa 8) |
115. Szkoła Podstawowa nr 359 ul. Promienista 12a, Warszawa | 17 Izabela Białczyńska (Klasa 8), Maciej Michalski (Klasa 8), Leonardo Marciniak (Klasa 8), Ignacy Gan (Klasa 8) |
116. Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha ul. Jaskrowa 15, Łódź | 17 Jan Rudnicki (Klasa 7), Antoni Wielgosz (Klasa 8), Maja Pawlicka (Klasa 7), Antoni Brodecki (Klasa 7) |
117. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach B al. E. Marylskiego 3, Książenice | 17 Tomasz Wysoczański (Klasa 8), Wojciech Buzuk (Klasa 8), Michał Rudzki (Klasa 8), Alicja Ludwińska (Klasa 8) |
118. Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie A ul. Szkolna 8, Bychawa | 16 Julia Kryska (Klasa 8), Milena Robak (Klasa 8), Oliwia Mikulska (Klasa 8), Julia Popławska (Klasa 8) |
119. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu A ul. Szkolna 7, Jasieniec | 16 Miłosz Zagórowicz (Klasa 8), Piotr Orłowski (Klasa 8), Patryk Czyżniak (Klasa 7), Adrian Kaczmarek (Klasa 8) |
120. Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej B ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki | 16 Klara Lewandowska (Klasa 8), Julia Olejarczyk (Klasa 8), Patryk Prokopczyk (Klasa 8), Maksymilian Poprawa (Klasa 8) |
121. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy B ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz | 16 Jakub Gierach (Klasa 8), Hubert Kamiński (Klasa 8), Tomasz Grelewicz (Klasa 8), Maciej Służalec (Klasa 8) |
122. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie A ul. Bursztynowa 22, Lublin | 16 Oliwia Żukowska (Klasa 7), Weronika Życka (Klasa 7), Kacper Link (Klasa 7), Alan Stec (Klasa 7) |
123. Szkoła Podstawowa im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach C ul. Szkolna 6, Malczyce | 16 Filip Głowacki (Klasa 7), Przemysław Biliński (Klasa 7), Nikodem Rybczyński (Klasa 7), Jakub Zawadka (Klasa 7) |
124. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie ul. Adama Mickiewicza 24, Lublin | 16 Aleksandra Szelchauz (Klasa 7), Bartosz Kowalczyk (Klasa 8), Bianka Warda (Klasa 7), Bruno Świerszcz (Klasa 7) |
125. Szkoła Podstawowa im. Doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie B ul. Osowiecka 33, Adamowizna | 16 Laura Łuczak (Klasa 8), Ernest Paszczuk (Klasa 8), Łucja Przybylska (Klasa 8), Jacek Sędzimir (Klasa 8) |
126. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Majkowskiego w Rumi ul. Sienkiewicza 30, Rumia | 16 Adam Denc (Klasa 8), SZYMON Żuchowski (Klasa 8), SZYMON Belczewski (Klasa 8), MAGDALENA Kowalczyk (Klasa 8) |
127. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość" ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec | 16 Krzysztof Kowalski (Klasa 8), Tytus Augustyniak (Klasa 8), Rodion Biedin (Klasa 8), Jan Koczwara (Klasa 8) |
128. Szkoła Podstawowa Ekola ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław | 16 Ewa Terlecka (Klasa 8), Julian Berks (Klasa 8), Wiktor Krupa (Klasa 8), Aleksander Szczerbiński (Klasa 8) |
129. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi C ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki | 16 Hanna Smoleńska (Klasa 8), Filip Stefanowicz (Klasa 8), Michał Plamowski (Klasa 8), Ryszard Kalinowski (Klasa 8) |
130. Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego B ul. Łupkowa 6, Łódź | 16 Michał Frątczak (Klasa 8), Aleksander Krysiak (Klasa 7), Zuzanna Borowska (Klasa 8), Aleksander Broncher (Klasa 8) |
131. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Biskupicach 322, Biskupice | 16 Julia Zagól (Klasa 8), Karol Jagodziński (Klasa 8), Dorota Blicharska (Klasa 8), Emilia Dudzik (Klasa 8) |
132. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi B ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki | 16 Anna Rusak (Klasa 8), Hanna Bagińska (Klasa 8), Paweł Busse (Klasa 8), Ludwik Szydłowski (Klasa 8) |
133. Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka A ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław | 16 Dariusz Ługowski (Klasa 8), Julia Czyżowska (Klasa 8), Mateusz Maskała (Klasa 8), Dawid Białek (Klasa 8) |
134. Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 R. w Sędziejowicach ul. Powstańców 1863 Roku 6, Sędziejowice | 15 Łucja Lamecka (Klasa 8), Michalina Malinowska (Klasa 8), Zuzanna Okoń (Klasa 8), Maciej Szczęsny (Klasa 8) |
135. Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego B ul. Rudzka 6, Warszawa | 15 Leon Plichta-Szwarc (Klasa 8), Zuzanna Zyśk (Klasa 7), Lena Hołosyniuk (Klasa 7), Helena Kasperek (Klasa 7) |
136. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie B ul. Wojska Polskiego 1, Cieszyn | 15 Paweł Czakon (Klasa 8), Milan Cytarzyński (Klasa 6), Wiktor Zeman (Klasa 6), Ishchuk Vladyslaw (Klasa 8) |
137. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej ul. Lipnicka 226, Bielsko-Biała | 15 Adam Fabjański (Klasa 8), Hanna Jania (Klasa 8), Bartosz Mąka (Klasa 8), Laura Rodecka (Klasa 8) |
138. Szkoła Podstawowa nr 122 A ul. Jesionowa 38, Łódź | 15 Julia Domagała (Klasa 7), Zofia Wrona (Klasa 7), Zofia Przybylska (Klasa 7), Iga Bartoszewska (Klasa 7) |
139. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola A ul. Nyska 66, Wrocław | 15 Ulyana Hurevich (Klasa 8), Jeremi Stawiany (Klasa 8), Michalina Płóciennik (Klasa 6), Adam Biały (Klasa 8) |
140. Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie A ul. Piotra Skargi 5, Głogów | 15 Błażej Janiszewski (Klasa 8), Adrian Śnioszek (Klasa 8), Antoni Słodyka (Klasa 8), Ksawery Ratajczak (Klasa 8) |
141. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach A ul. Szkolna 1, Marcinkowice | 15 Szymon Kędzior (Klasa 7), Adam Wójtowicz (Klasa 7), Marcel Pilch (Klasa 7), Wiktor Pietrzak (Klasa 7) |
142. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku B ul. Narewska 13, Białystok | 15 Jan Warzeszkiewicz (Klasa 8), Krzysztof Rynkowski (Klasa 8), Jakub Stankiewicz (Klasa 7), Stanisław Maziewski (Klasa 7) |
143. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko A ul. Wodna 34, Łódź | 15 Olga Michalak - Nowak (Klasa 8), Kinga Podsiadła (Klasa 8), Pola Szymanowska (Klasa 8), Lena Drabarek (Klasa 8) |
144. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu ul. Żwirki i Wigury 49, Toruń | 15 Hanna Tołoczko (Klasa 8), Julia Fijołek (Klasa 7), Lena Wyborska (Klasa 8), Lev Boldankov (Klasa 8) |
145. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja ul. Aleja Jana Długosza 8, Lublin | 15 Tomasz Wiater (Klasa 6), Marek Stasiak (Klasa 7), Antoni Prybuła (Klasa 7), Franciszek Podgórki (Klasa 7) |
146. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu ul. Chmielniki 5, Świecie | 15 Wiktor Zielony (Klasa 8), Marianna Mamonowa (Klasa 8), Szymon Wysocki (Klasa 8), Dominik Andrysiak (Klasa 8) |
147. Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych ul. Szkolna 10, Czernice Borowe | 14 Oliwia Grabowska (Klasa 7), Lena Dzielińska (Klasa 7), Julia Embros (Klasa 8), Bartosz Rzepliński (Klasa 8) |
148. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" w Warszawie B ul. Ludwika Krzywickiego 30, Warszawa | 14 Antonina Bugowska (Klasa 7), Agata Nguyen (Klasa 7), Aleksandra Warzeszkiewicz (Klasa 7), Izabela Borycka (Klasa 8) |
149. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Artura Rubinsteina ul. A. Szwalbego 1, Bydgoszcz | 14 Alicja Cicha (Klasa 7), Aniela Drzewiecka (Klasa 7), Maria Owczarek (Klasa 7), Zuzanna Woropaj (Klasa 7) |
150. Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego A ul. Rudzka 6, Warszawa | 14 Jan Nowacki (Klasa 8), Paweł Zydlewski (Klasa 7), Maksymilian Śliwowski (Klasa 8), Bartosz Tabaka (Klasa 7) |
151. Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II ul. Jugosłowiańska 2, Łódź | 14 Zuzanna Drążkowska (Klasa 8), Antoni Miłek (Klasa 8), Paweł Sakowski (Klasa 8), Jan Antosiewicz (Klasa 8) |
152. Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie A ul. Aleja Jana Długosza 8a, Lublin | 14 Franciszek Szczęśniak (Klasa 7), Małgorzata Bieżanek (Klasa 7), Lena Florek (Klasa 7), Maciej Hurba (Klasa 7) |
153. Szkoła Podstawowa nr 34 B ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław | 14 Maja Kabarowska (Klasa 8), Szymon Wójcik (Klasa 7), Szymon Reszczyński (Klasa 7), Maja Kunecka (Klasa 8) |
154. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie B ul. Zdrojowa 68, Lusina | 14 Mateusz Cieślik (Klasa 8), Hanna Michalik (Klasa 8), Izabela Schenk (Klasa 8), Kacper Sitko (Klasa 8) |
155. Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie A ul. Warszawska 88, Jaktorów | 14 Julia Boniecka (Klasa 7), Michalina Derewianko (Klasa 7), Bartosz Kałuża (Klasa 7), Krzysztof Zduńczyk (Klasa 7) |
156. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki ul. Juliusza Jurczyńskiego 1/3, Łódź | 14 Kacper Kurzawiński (Klasa 7), Gabriela Kowalska (Klasa 8), Tymon Szymański (Klasa 8), Julia Katyńska (Klasa 7) |
157. Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie B ul. Mechowska 2, Leśniewo | 14 Kacper Guth (Klasa 8), Oliwia Pieper (Klasa 8), Damian Okrój (Klasa 8), Wiktor Kohnke (Klasa 8) |
158. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie ul. Kalinowszczyzna 70, Lublin | 14 Jakub Banasiewicz (Klasa 8), Paulina Mikołajczyk (Klasa 8), Aleksander Porębski (Klasa 8), Adam Zdanikowski (Klasa 8) |
159. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu B ul. Szkolna 7, Jasieniec | 14 Julia Leszczyńska (Klasa 7), Maja Stykowska (Klasa 7), Milena Węgrzynek (Klasa 7), Kinga Pająk (Klasa 7) |
160. Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jerzego Kukuczki ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61, Wrocław | 14 Roman Naradka (Klasa 8), Lilianna Panfil (Klasa 8), Elena Ivanova (Klasa 8), Illia Maschenko (Klasa 8) |
161. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy A ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna | 14 Iga Perka (Klasa 8), Oliwia Tracz (Klasa 8), Stefan Stańdo (Klasa 8) |
162. Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mjr Henryka Sucharskiego A ul. Szaserów 117, Warszawa | 14 Aleksander Wieczorek (Klasa 7), Liliana Strzelczuk (Klasa 8), Marcel Maciak (Klasa 8), Antoni Kośnik (Klasa 7) |
163. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej ul. Białostocka 4, Turośń Kościelna | 13 Emil Łapiński (Klasa 7), Julia Dryl (Klasa 8), Bartosz Kulesza (Klasa 8), Sebastian Radziwon (Klasa 8) |
164. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Pisarzowicach 149, Pisarzowice | 13 Agata Budzicz (Klasa 6), Jonasz Kołodziej (Klasa 6), Ignacy Cierpikowski (Klasa 6), Hubert Trela (Klasa 7) |
165. Szkoła Podstawowa w Smolcu C ul. Kościelna 2, Smolec | 13 Antoni Homa (Klasa 7), Mateusz Miski (Klasa 7), Piotr Orłowski (Klasa 7) |
166. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie A ul. Balladyny 22, Lublin | 13 Karolina Kołkowska (Klasa 7), Izabela Smyłek (Klasa 7), Bartosz Siwek (Klasa 8), Olaf Markowski (Klasa 8) |
167. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej os. Władysława Łokietka 15, Nakło nad Notecią | 13 OIek Bęben (Klasa 2), Mikołaj Niekrasz (Klasa 8), Magdalena Małkowska (Klasa 8), Julian Wiśniewski (Klasa 7) |
168. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu A ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz | 13 Aleksandra Grabowska (Klasa 7), Aleksandra Stefańska (Klasa 7), Barbara Ładewska (Klasa 7), Weronika Krajewska (Klasa 7) |
169. Szkoła Podstawowa w Spalonej ul. Legnicka 52, Spalona | 13 Filip Olszowy (Klasa 8), Wiktoria Pendowska (Klasa 7), Kinga Strzyżewska (Klasa 8), Kinga Hoszowska (Klasa 7) |
170. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie A ul. Roztocze 14, Lublin | 13 Antoni Pelc (Klasa 7), Wiktor Wójtowicz (Klasa 8), Krzysztof Karlikowski (Klasa 8), Marceli Kurczuk (Klasa 8) |
171. Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" A ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec | 13 Tymon Trzaskowski (Klasa 8), Bartosz Buchaniec (Klasa 8), Antoni Tomczyk (Klasa 8), Szymon Capiga (Klasa 8) |
172. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej A ul. Sokolska 23, Katowice | 13 Jan Kurek (Klasa 7), Anastasiia Danik (Klasa 7), Adam Różański (Klasa 7), Julia Partyka (Klasa 7) |
173. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie B os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków | 13 Michał Nowak (Klasa 8), Nikodem Urych (Klasa 7), Sebastian Kuźniar (Klasa 7), Michał Czajczyk (Klasa 8) |
174. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce B ul. Krzyszkowicka 18a, Wieliczka | 13 Aleksander Radłowski (Klasa 7), Michał Greń (Klasa 7), Jakub Gałek (Klasa 7), Mateusz Leńczowski (Klasa 7) |
175. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów ul. Sportowa 31, Grodzisk Mazowiecki | 13 Antonina Kopyść (Klasa 7), Emilia Niewęgłowska (Klasa 8), Józef Jacyno (Klasa 8), Franciszek Wojciechowski (Klasa 8) |
176. Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" B ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec | 12 Hubert Halemba (Klasa 7), Piotr Piwowarczyk (Klasa 7), Franciszek Olszewski (Klasa 7), Błażej Gawlak (Klasa 7) |
177. Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi I Sportowymi w Bydgoszczy ul. Ludwika Waryńskiego 1, Bydgoszcz | 12 Jacek Czarnecki (Klasa 7), Kinga Balcerak (Klasa 7), Alan Prusakowski (Klasa 5), Alicja Rolirad (Klasa 6) |
178. Szkoła Podstawowa w Łebczu Imienia Polskich Noblistów A ul. Pucka 27, Łebcz | 12 Dominika Rigga (Klasa 7), Wiktoria Tempska (Klasa 7), Kacper Margol (Klasa 7), Magdalena Glembin (Klasa 7) |
179. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie A ul. Szkolna 13, Lniano | 12 Bartosz Jędrusiak (Klasa 7), Denis Kucenko (Klasa 7), Wiktor Trojanowicz (Klasa 7), Paweł Śląski - Pepliński (Klasa 7) |
180. Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Nowej Krępie 34a, Nowa Krępa | 12 Wiktor Szczygieł (Klasa 8), Hubert Sokołowski (Klasa 7), Aleksander Obrębski (Klasa 7), Wiktoria Jurczewska (Klasa 7) |
181. Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza A ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15, Łódź | 12 Milena Głąb (Klasa 8), Karol Sikorski (Klasa 8), Mikołaj Foryś (Klasa 8), Oliwia Bogusz (Klasa 8) |
182. Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku B ul. Jaworowa 8, Białystok | 12 Szymon Szczęsny (Klasa 7), Krzysztof Tuchliński (Klasa 7), Oskar Trochimczyk (Klasa 8), Amelia Baran (Klasa 7) |
183. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki A ul. Orlika 48, Przasnysz | 12 Marcin Wiśniewski (Klasa 8), Krzysztof Kołakowski (Klasa 8), Adam Niemierzycki (Klasa 7), Szymon Mikulski (Klasa 7) |
184. Szkoła Podstawowa im. Augustyna Necla w Mieroszynie ul. Szkolna 2, Mieroszyno | 12 Maria Renusz (Klasa 8), Wanessa Krukowska (Klasa 8), Joanna Jamros (Klasa 8), Arsenil Turchyn (Klasa 8) |
185. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko B ul. Wodna 34, Łódź | 12 Antoni Kazimierczak (Klasa 8), Franciszek Kulig (Klasa 8) |
186. Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała | 12 Emilia Szymura (Klasa 7), Sandra Bończyk (Klasa 7), Mateusz Borlicki (Klasa 7), Mikołaj Kąkol (Klasa 7) |
187. Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja B ul. Centralna 40, Łódź | 12 Jędrzej Baranowski (Klasa 8), Lidia Murowaniecka (Klasa 8), Karina Łącka (Klasa 8), Szymon Dakiniewicz (Klasa 8) |
188. Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima B ul. Józefa Elsnera 8, Łódź | 12 Michał Gosiński (Klasa 8), Zofia Sawko (Klasa 8), Jan Uryszek (Klasa 8), Krzysztof Dembski (Klasa 8) |
189. Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie B ul. Szkolna 8, Bychawa | 12 Kornel Mączka (Klasa 7), Michał Milanowski (Klasa 7), Paweł Żak (Klasa 7), Marcel Mączka (Klasa 7) |
190. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach B ul. Szkolna 1, Marcinkowice | 12 Oliwia Żygadło (Klasa 8), Julian Iwan (Klasa 8), Bartosz Bardziejewski (Klasa 8), Katarzyna Bywalska (Klasa 8) |
191. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Nałkowskich 110, Lublin | 12 Michał Chabros (Klasa 8), Piotr Waszczuk (Klasa 8), Igor Satkowski (Klasa 8), Mateusz Kodzis (Klasa 8) |
192. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi A ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki | 12 Aleksandra Olszewska (Klasa 7), Jan Godlewski (Klasa 7), Alicja Orlikowska (Klasa 7), Sebastian Pruchnicki (Klasa 7) |
193. Szkoła Podstawowa im. Doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie A ul. Osowiecka 33, Adamowizna | 12 Dawid Bartosiak (Klasa 8), Agata Iwanek (Klasa 8), Paweł Nowicki (Klasa 8), Julita Lodkowska (Klasa 8) |
194. Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie A ul. Aleksandry 17, Kraków | 12 Oliwia Kura (Klasa 8), Karolina Kosek (Klasa 8), Magdalena Kania (Klasa 8), Natalia Bogusz (Klasa 8) |
195. Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Świeciu B ul. Mickiewicza 6, Świecie | 11 Emilia Niedźwiedź (Klasa 7), Magdalena Szulc (Klasa 7), Alan Talarowski (Klasa 7), Maksymilian Bożek (Klasa 7) |
196. Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie B ul. Warszawska 88, Jaktorów | 11 Paweł Kałuża (Klasa 7), Filip Dmowski (Klasa 7), Jakub Roszczyk (Klasa 7), Ewa Kukiełka (Klasa 7) |
197. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach 186, Brzączowice | 11 Bartłomiej Kęsek (Klasa 8), Adam Maniecki (Klasa 8), Amelia Ślusarczyk (Klasa 8), Kacper Wawrzusiak (Klasa 8) |
198. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach A al. E. Marylskiego 3, Książenice | 11 Anna Stąporek (Klasa 8), Natasza Gerlach (Klasa 8), Jowita Siedlecka (Klasa 8), Marcel Petkiewicz (Klasa 8) |
199. Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima A ul. Józefa Elsnera 8, Łódź | 11 Maja Wójt (Klasa 8), Oliwia Joachimiak (Klasa 8), Filip Kapuściak (Klasa 8), Mykola Kolianko (Klasa 8) |
200. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach B ul. Szkolna 4b, Chorzele | 11 Oliwia Antosiak (Klasa 8), Szymon Linowski (Klasa 8), Mateusz Pieniek (Klasa 8), Aleksander Mieszko Brosch (Klasa 8) |