101. Osnovna škola Bilje C ŠKOLSKA 8, Bilje | 10 Petra Apčag (7. razred), Franka Jurić (7. razred), Petra Rajčević (7. razred), Lucija Raljušić (7. razred) |
102. OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA B Podgradski odvojak 1, Zagreb | 10 Dora Bocek (7. razred), Roko Lazić (7. razred), Una Beber (7. razred), Dominik Manev (7. razred) |
103. Osnovna škola Ivana Mažuranića S.S.Kranjčevića 2, Vinkovci | 10 Tin Škrlec (7. razred), Eva Dugandžić (7. razred), Gabrijela Delić (8. razred), Mislav Iličić (8. razred) |
104. Osnovna škola Ivana Gundulića C GUNDULIĆEVA 23 A, Zagreb | 9 Grgur Navojec (7. razred), Jura Kaučić (7. razred), Aleta Vitez (7. razred), Anika Ramušćak (7. razred) |
105. OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC A BOLNIČKA 55, Pakrac | 9 Paula Lucić (8. razred), Bartol Knežević (8. razred), Iva Matičić (7. razred), Mateo Levačić (7. razred) |
106. Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj C STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj | 9 Korina Košara (7. razred), Dora Ćosić (7. razred), Lucija Arhanić (8. razred), Jan Pamić (8. razred) |
107. Osnovna škola Ante Kovačića A Kotarnica 17, Zagreb | 9 Lovro Vincek (7. razred), Vito Petrović (7. razred), Josip Erceg (7. razred), Luna Carević (7. razred) |
108. OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN C PEHLIN 34, Rijeka | 9 Laura Kozić (8. razred), Clara Milošević (8. razred), Romano Lenac (8. razred), Mateo Pleše (8. razred) |
109. OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA D Podgradski odvojak 1, Zagreb | 9 Roko Kunić (8. razred), Noa Topol (8. razred), Niko Radić (8. razred), Petra Pekez (8. razred) |
110. OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA A Podgradski odvojak 1, Zagreb | 9 Ivo Tompa Postoglu (7. razred), Iva Biočić (7. razred), Pia Zita Rogić (7. razred), Sara Turčinov (7. razred) |
111. OSNOVNA ŠKOLA VISOKA A VRH VISOKE 32, Split | 9 Antea Pavičić (8. razred), Ivona Bakota (8. razred), Andrej Bartulin (8. razred), Stjepan Bilić Matišić (8. razred) |
112. OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG ANTE STARČEVIĆA 12, Pag | 9 Niko Kolobarić (8. razred), Šime Čačić (8. razred), Marin Paro (7. razred), Gabriel Dragoslavić (7. razred) |
113. OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC C BOLNIČKA 55, Pakrac | 8 Lovro Feher (8. razred), Simona Lapaš (7. razred), Gita Arambašić (7. razred), Lovro Crnković (7. razred) |
114. OSNOVNA ŠKOLA SLAVKA KOLARA A Gajevo 2, Kravarsko | 8 Leona Makovec (7. razred), Lejla Lea Kajfeš (7. razred), Noel Takač (7. razred) |
115. Osnovna škola Petrijanec B VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec | 8 Niko Leskovar (7. razred), Ana Vinceković (7. razred), Leon Kralj (8. razred), Florijan Mihalić (8. razred) |
116. I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC D KRALJA TOMISLAVA 43, Čakovec | 8 Luka Štampar (7. razred), Matija Strbad (7. razred), Neo Rok (7. razred), Niko Trupković (7. razred) |
117. OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA C Podgradski odvojak 1, Zagreb | 8 Matea Linić (8. razred), Jana Latin (8. razred), Mirta Minković (8. razred), Mark Rezar (8. razred) |
118. OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI B Školska 5, Koprivnica | 7 Ivan Todorić (8. razred), Edita Sušilović (8. razred), Martin Bači (8. razred), Anja Sinjerec (8. razred) |
119. OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC B BOLNIČKA 55, Pakrac | 7 Lucija Grgić (8. razred), Magdalena Josipović (8. razred), Adam Filipović (7. razred), Neo Bahnik (7. razred) |
120. Osnovna škola Ante Kovačića E Kotarnica 17, Zagreb | 7 Vid Rauh (7. razred), Mihael Ded (7. razred), Ivan Bacalja (7. razred), Matej Bošković (7. razred) |
121. OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA C TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska | 7 Gabrijel Zednik (7. razred), Jakov Ivaštinović (7. razred), Petra Iličić (7. razred), Matea Mareš (7. razred) |
122. I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC B KRALJA TOMISLAVA 43, Čakovec | 7 Simon Kovačić (7. razred), Karlo Horvat (7. razred), Toma Jambrošić (7. razred), Jakov Mlinarić (7. razred) |
123. Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj D STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj | 7 Filip Dujmović (7. razred), Matej Vukmanov Šimokov (7. razred), Vlatko Sinčić (7. razred), Karlo Pokrajac (7. razred) |
124. Osnovna škola Ljubo Babić A Ante i Davida Starčevića 16, Jastrebarsko | 7 Franjo Tončić (8. razred), Ivan Miletić (8. razred), Sven Briševac (8. razred), Nika Strizrep (8. razred) |
125. OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA B VINODOLSKA 12, Crikvenica | 7 Mihael Blažina (8. razred), Ani Knez (8. razred), Jakov Mikošić (8. razred), Doria Pajan (8. razred) |
126. OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA A VINODOLSKA 12, Crikvenica | 7 Ivano Matejčić (7. razred), Toni Manestar (7. razred), Tea Lisko (7. razred), Marija Krmpotić (7. razred) |
127. OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA D VINODOLSKA 12, Crikvenica | 7 Dunja Stathakis (7. razred), Tara Dračić (7. razred), Lea Pijevac (7. razred), Arian Tarčin (7. razred) |
128. Osnovna škola Veliko Trgovišće B STJEPANA RADIĆA 27, Veliko Trgovišće | 6 Antonio Hlad (7. razred), Leon Lovrek (7. razred), Josip Seljan (7. razred), Patrik Leš (8. razred) |
129. Osnovna škola Većeslava Holjevca E Siget 23, Zagreb | 6 Lana Feldin (7. razred), Lana Ujević (7. razred), Nina Guina (7. razred), Marta Jurela (7. razred) |
130. OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI A Školska 5, Koprivnica | 6 Lora Sabolić (8. razred), Anja Ištvanović (8. razred), Ema Krapinec (8. razred), Mirta Lovrenčić (8. razred) |
131. OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI C Školska 5, Koprivnica | 6 Ema Zovko (8. razred), Kiara Horvat (8. razred), Lara Bogdanić (8. razred), Anja Nemec (8. razred) |
132. Osnovna škola Petrijanec A VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec | 6 Jana Šipek (8. razred), Klara Švoger (8. razred), Helena Drožđek (7. razred), Mateo Humek (8. razred) |
133. OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN A PEHLIN 34, Rijeka | 6 Vito Capan (7. razred), Lucija Čop (7. razred), Rafael Gavrić (6. razred), Vito Peloza (7. razred) |
134. Osnovna škola Ljubo Babić B Ante i Davida Starčevića 16, Jastrebarsko | 6 Mihael Šiktar (8. razred), Maša Širanović (8. razred), Arian Došen (8. razred), Nika Gojak (8. razred) |
135. Osnovna škola STARI JANKOVCI B Naselje Ruđera Boškovića 1, Stari Jankovci | 5 Iva Josipa Božić (7. razred), Emanuel Kvesić (7. razred), Lana Lamešić (7. razred), Helena Širić (7. razred) |
136. Osnovna škola STARI JANKOVCI A Naselje Ruđera Boškovića 1, Stari Jankovci | 5 Lana Marić (7. razred), Ivona Sedlar (7. razred), Elena Sudarević (7. razred), Laura Surop (7. razred) |
137. Osnovna škola Tin Ujević A OPATIJSKA 46, Osijek | 5 Maša Celić (8. razred), Mihael Janc (8. razred), Nađa Cvijančević (8. razred), Marta Mađarac (8. razred) |
138. OSNOVNA ŠKOLA "PODOLICE" KOPRIVNICA B Ulica Pavla Kanižaja 2, Koprivnica | 5 Marko Blaguški (8. razred), Tonka Pelesk (8. razred), Lovro Šeb (8. razred), Ema Vulić (8. razred) |
139. Osnovna škola Ivana Filipovića B FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb | 5 Lovro Ravić (7. razred), Krsto Kvastek (7. razred), Nikola Bogdanović (7. razred), Jakov Janeš (7. razred) |
140. Osnovna škola Ivana Filipovića A FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb | 5 Marino Zgorelec (8. razred), Antea Vuković (8. razred), Nadia Matačić (7. razred), Marko Čolig (7. razred) |
141. Osnovna škola Tin Ujević B OPATIJSKA 46, Osijek | 4 Ariana Nikolić-Ognjenović (7. razred), Dina Molnar (7. razred), Magdalena Šteter (7. razred), Andrej Kamilo Karač (7. razred) |
142. OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA A TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska | 3 Teuta Tahiri (7. razred), Tea Tušek (7. razred), Eleonora Debeljak (7. razred), Filip Bogunović (8. razred) |
143. Osnovna škola Ante Kovačića F Kotarnica 17, Zagreb | 3 Erika Vlahović (7. razred), Nina Buškulić (7. razred), Jana Šagovac (7. razred), Lana Josić (7. razred) |
144. Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov B NOVA CESTA 53, Opatija | 3 Ema Stilin (7. razred), Mihael Kosić (7. razred), Lana Popadić (8. razred), Dante Luka Ojdanić (8. razred) |