Change language

Popis timova

Belgija Češka Španjolska Francuska Hrvatska Nizozemska Poljska Slovačka

Croatia Online (Náboj Junior)

Broj timova: 137 / 400
Osnovna škola Medvedgrad
STRMA CESTA 15, Zagreb
Karlo Cener (8. razred), Ivan Pongrac (8. razred), Niko Jemin (8. razred), Tin Škrinjarić (8. razred)
III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
Trg Ivana Perkovca 35, Varaždin
Jan Dilber (7. razred), Jan Žganec (7. razred), Vito Posavec Malok (8. razred), Roko Kočet (8. razred)
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
KRALJA TOMISLAVA 43, Čakovec
Nikola Dolenec (8. razred), Fran Ivan Marić (8. razred), Saša Ovčarić (8. razred), Maja Slaviček (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA A
VINODOLSKA 12, Crikvenica
Ana Peko-Lončar (8. razred), Dora Kružić (8. razred), Petra Benić (8. razred), Andrija Kružić (8. razred)
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj C
STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj
Adrian Peruško (8. razred), Tian Baričević (8. razred), Martina Kresina (8. razred), Filip Pulić (8. razred)
Osnovna škola Antun Gustav Matoš
OHRIDSKA 21, Vinkovci
Anja Mihić (8. razred), Jakov Krezo (8. razred), Barbara Knežević (8. razred)
Osnovna škola Veliko Trgovišće
STJEPANA RADIĆA 27, Veliko Trgovišće
Goran Marjanović (8. razred), Ivan Preberina (8. razred), Nino Cvetković (8. razred), Tin Siročić (7. razred)
Osnovna škola Petrijanec A
VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec
Marta Klaneček (8. razred), Julija Vrček (8. razred), Julija Vinceković (8. razred), Jana Šipek (7. razred)
Osnovna škola Mladost A
SJENJAK 7, Osijek
Dominik Grgić (7. razred), Marin Perković (7. razred), Fran Dubrović (8. razred), Filip Čubra (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO A
Mahićno 122, Karlovac
Sergej Starešinčić (5. razred), Ines Bičak (7. razred), Leonardo Starešinčić (7. razred), Ema Vuković (7. razred)
Osnovna škola August Šenoa B
Drinska 14, Osijek
Gabriel Suk (8. razred), Fran Almaši (8. razred), Kiara Hajdinjak (8. razred), Karla Bičvić (8. razred)
Osnovna škola Gornja Vežica
GORNJA VEŽICA 31, Rijeka
Darmin Škrbo (7. razred), Tomas Radin (7. razred), Marko Kolak (8. razred), Luka Rukavina (7. razred)
Osnovna škola Ivan Benković A
Hrvatskog preporoda 68, Dugo Selo
Jakov Cvjetanović (8. razred), Ante Višeslav Dumančić (8. razred), Tomo Jajčan (8. razred), Paula Skejić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK B
Bartula Kašića 15, Karlovac
Marko Borković (8. razred), David Smokrović (8. razred), Jan Stišćak (8. razred), Tin Milanović (7. razred)
Katolička osnovna škola u Virovitici
Trg Ljudevita Patačića 3, Virovitica
Leo Rendulić (7. razred), Marko Srnak (7. razred), Klara Karnik (8. razred), Matko Celić (8. razred)
Osnovna škola Petar Zrinski Čabar
Narodnog oslobođenja 5, Čabar
Vedran Zbašnik (7. razred), Matej Turk (7. razred), Rian Paripović (7. razred), Nina Šercer (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠE CESARIĆA B
KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 29, Zagreb
Ema Bralo (7. razred), Nika Miković (7. razred), Erik Veljković (7. razred), Ian Veljković (7. razred)
Osnovna škola Vladimir Deščak B
Novaki, Školska 4, Sveta Nedelja
Niko Perkušić (7. razred), Noa Horvat Šutić (7. razred), Filip Kedmenec (8. razred), Adrian Kariž (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA DAVORINA TRSTENJAKA
KRČKA 3, Zagreb
Helena Štengl (8. razred), Maks Pus (8. razred), Bartol Čabraja (7. razred), Božo Kelava (8. razred)
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj B
STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj
Gregor Žibert (7. razred), Bruno Nikola Čović (7. razred), Maksim Mirjanić (7. razred), Jan Pamić (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA VISOKA
VRH VISOKE 32, Split
Antea Pavičić (7. razred), Karla Rogošić (7. razred), Mia Filipović (8. razred), Ante Aračić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA A
Podgradski odvojak 1, Zagreb
Petra Pekez (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA A
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
Anja Šulekić (8. razred), Ivan Marijan (8. razred), Marta Mitrović (8. razred), Lana Crnojević (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA B
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
Pavle Komljenović (8. razred), David Preksavec (8. razred), Luka Preksavec (8. razred), Niko Srdarević (8. razred)
Talijanska osnovna škola Scuola elementare italiana "Edmondo De Amicis" Buje Buie A
ŠKOLSKI BRIJEG 3, Buje
Gabriel Cinić (7. razred), Rocco Štokovac (7. razred), Marta Fachin (8. razred), Elis Pincin (8. razred)
Talijanska osnovna škola Scuola elementare italiana "Edmondo De Amicis" Buje Buie B
ŠKOLSKI BRIJEG 3, Buje
Nicol Biondić (7. razred), Giovanni Brajko (8. razred), Nika Sardelin (8. razred), Lea Sain (7. razred)
Osnovna škola Ante Kovačića A
Kotarnica 17, Zagreb
Filip Estatiev (8. razred), Marko Sunajko (8. razred), Tian Tkalac (8. razred), Beata Čubrić (8. razred)
Osnovna škola Ivan Benković B
Hrvatskog preporoda 68, Dugo Selo
Roko Belegić (8. razred), Frane Šeperac (8. razred), Ivan Sakač (8. razred), Sven Ukmar (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PAVLEKA MIŠKINE
SVETI DUH 24, Zagreb
Željko Đerek (7. razred), Márton Guzsvány (7. razred)
Osnovna škola Vukovina D
ŠKOLSKA 20/A, Gornje Podotočje
Jana Rožić (7. razred), Katja Kušen (7. razred), Gabriel Gavran (7. razred), Sara Črnjak (7. razred)
Osnovna škola Vladimira Nazora A
JORDANOVAC 23, Zagreb
Leon Kolar (8. razred), Luka Kangler (8. razred), Petar Lelas (8. razred), Juraj Hunjek (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA E
Podgradski odvojak 1, Zagreb
Petra Pekez (7. razred), Jana Latin (7. razred), Tia Šurmanović (7. razred), Tin Rostohar (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA JURJA HABDELIĆA
Školska 1, Velika Gorica
Lovro Princip (8. razred), Nika Cundeković (8. razred), Rebeka Ćaćić (7. razred), Ena Novak (7. razred)
Osnovna škola JURJA ŠIŽGORIĆA
STJEPANA RADIĆA 44A, Šibenik
Maja Vučenović (7. razred), Greta Piškulić (7. razred), Kate Berović (8. razred), Lara Protrka (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA B
VINODOLSKA 12, Crikvenica
Marta Ujdenica (8. razred), Ema Car (8. razred), Danijela Klarić (8. razred), Marta Ivančić (8. razred)
Osnovna škola Miroslava Krleže
KAPTOL 16, Zagreb
Maša Ilijić (7. razred), Toma Mlinarić (7. razred), Josip Cvitaš (7. razred), Rok Štefić (7. razred)
Osnovna škola Veliki Bukovec
DRAVSKA 42, Veliki Bukovec
Damjan Virag (8. razred), Leona Triplat (8. razred), Maja Marković (8. razred), Dolores Katana (8. razred)
Osnovna škola Skrad
ŠKOLSKA 2, Skrad
Karlo Abramović (8. razred), Paula Jurković (8. razred), Ivan Grgurić (7. razred), Isabela Rupe (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO B
Mahićno 122, Karlovac
Vinko Božić (7. razred), Tena Hrebac (7. razred), Gabriel Matovina (7. razred), Adrian Vuković (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3
BRUNA BUŠIĆA 6, Split
Bruna Denić (7. razred), Ante Drmić (7. razred), Marko Majce (7. razred), Ema Mekinić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA VELIKA PISANICA
HRVATSKIH MUČENIKA 3, Velika Pisanica
Marko Siladić (7. razred), Heidi Ličina (7. razred), Leonard Bolšec (8. razred), Ana Ćetković (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO C
Mahićno 122, Karlovac
Ida Bukovšek (8. razred), Ivan Fureš (8. razred), Samanta Hudorović (8. razred), Lorena Ivšić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC D
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
Lara Pergar (8. razred), Lucija Posavec (8. razred), Elena Abramović (8. razred), Ema Jalšovec (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN A
PEHLIN 34, Rijeka
Loris Budan (8. razred), Natali Škaron (8. razred), Mihael Zelenika (8. razred), Nikolas Miletić (8. razred)
Osnovna škola Mladost B
SJENJAK 7, Osijek
Dominik Grgić (7. razred), Marin Perković (7. razred), Filip Čubra (8. razred), Fran Dubrović (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠE CESARIĆA A
KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 29, Zagreb
Maja Šosterič (7. razred), Lucia Čiš (7. razred), Leona Vraneša (7. razred), Bono Šebek (7. razred)
Osnovna škola STARI JANKOVCI A
Naselje Ruđera Boškovića 1, Stari Jankovci
Elena Ilić (8. razred), Dario Mađaroš (8. razred), Hana Nović (8. razred), Vedran Oros (8. razred)
Osnovna škola STARI JANKOVCI B
Naselje Ruđera Boškovića 1, Stari Jankovci
Tena Babajić (8. razred), Andrija Budimir (8. razred), Tena Dragičević (8. razred), Ivan Matijević (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE
SELSKA CESTA 95, Zagreb
Sofija Dumančić (7. razred), Jan Maljković (7. razred), Matija Jaković (8. razred), Petar Kamenečki (8. razred)
Osnovna škola Trstenik
DINKA ŠIMUNOVIĆA 22, Split
Lucian Kalebota (8. razred), Ivan Bojčić (8. razred), Mia Miličić (8. razred), Emanuel Tin Schreiber (8. razred)
III. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR
TOME BAKAČA 11 D, Bjelovar
Laura Komar (7. razred), Jelena Novak (7. razred), Pablo Starek (7. razred), Franko Špehar (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA REMETE
Remete 99A, Zagreb
Lucian Marco Postaj (8. razred), Lovro Ilić (8. razred), Mara Jelić (8. razred), Marija Lovrić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA
Dobriše Cesarića 24, Slatina
Dora Bačani (8. razred), Dorian Jukić (8. razred)
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj A
STANKA PAULETIĆA 8, Rovinj
Ivan Jančić (8. razred), Dora Potočki (8. razred), Elena Troskot (8. razred), Leo Maružin (8. razred)
Osnovna škola August Šenoa A
Drinska 14, Osijek
Leonarda Zorinić (8. razred), Lana Baćani (8. razred), Ivano Kovač (8. razred), Filip Ćorluka (8. razred)
Osnovna škola Većeslava Holjevca A
Siget 23, Zagreb
Ana Vukoja (8. razred), Eva Tambača (8. razred), Mia Celjak (8. razred), Sara Benc (8. razred)
Osnovna škola Većeslava Holjevca B
Siget 23, Zagreb
Marko Vitale (8. razred), Noa Zelenko (8. razred), Jakša Žegarac (8. razred), Davor Sokač (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC A
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
Zoja Šestak (8. razred), Noel Novak (8. razred), Dorijan Čurin (8. razred), Karlo Friščić (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC B
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
David Jelčić (8. razred), David Dokleja (8. razred), Lovro Krištofić (8. razred), Fran Dobranić (7. razred)
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
BOLNIČKA 60A, Zagreb
Tamara Bračko (8. razred), Tara Zelanto (8. razred), Lovro Rumenović (8. razred), Karlo Putak (8. razred)
Osnovna škola Bilje
ŠKOLSKA 8, Bilje
Marko Marinac (8. razred), Fran Marković (8. razred), Mislav Škrnjug (8. razred), Marko Vranjković (8. razred)
Osnovna škola "Lotrščak"
Donje Svetice 127, Zagreb
Emanuel Vidović (8. razred), Luka Alar (8. razred), Luka Domagoj Žebec (8. razred), Toma Batinić (8. razred)
Osnovna škola Jabukovac - Zagreb
JABUKOVAC 30, Zagreb
Borna Ćurić (7. razred), Ante Alić (7. razred), Hrvoje Perković (6. razred), Nikola Šošić (6. razred)
Osnovna škola Zdenka Turkovića
Republike Hrvatske 26, Kutjevo
Patrik Juranović (8. razred), Nina Čamak (8. razred), Jona Šipoš (8. razred), Luka Karničnik (8. razred)
Osnovna škola Vladimira Nazora
IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 46 A, Vinkovci
Matko Božičević (8. razred), Luka Habuda (8. razred), Nina Stanić (8. razred), Tena Međugorac (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG
ANTE STARČEVIĆA 12, Pag
Mate Jurčević (8. razred), Matej Balog (8. razred), Šime Čačić (7. razred), Niko Kolobarić (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA SVETI MARTIN NA MURI
Trg Svetog Martina 4, Sveti Martin na Muri
Mario Kutnjak (8. razred), Fran Želežnjak (8. razred), Ivan Katalenić (7. razred), Kelly Leskovec (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
VLADIMIRA RUŽDJAKA 2 A, Zagreb
Lucija Srzić (8. razred), Luka Cerruti (8. razred), Filip Samac (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA MEJE
GUNJAČINA 1, Split
Marta Mozara (7. razred), Luciana Katarina Mrklić (7. razred), Ivan Vuko (7. razred), Duje Lovrinčević (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA
Vrisnička 4, Zagreb
Raul Mandić (7. razred), Vid Maričić (7. razred), Luka Cvitaš (7. razred), Ema Šango (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
LANGOVA 2, Bregana
Karla Ratešić (8. razred), Laura Tadić (8. razred), Elina Vrbančić (8. razred), Karmen Tušin (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA CENTAR
PODHUMSKIH ŽRTAVA 5, Rijeka
Gabriela Bakarcic (8. razred), Viviene Shahini (8. razred), Vid Škrlj (8. razred), Niko Scrobogna (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA VJEKOSLAVA KALEBA
PUT LUKE BB, Tisno
LUNA KLARIN (8. razred), LUKA ZUBČIĆ (8. razred), BRUNO PAVLOV (7. razred), LUKA ČUZELA (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC C
MARŠALA TITA 21, Šenkovec
Zoja Pintarić (8. razred), Lucija Ban (8. razred), Vito Varga (8. razred), Tena Mikolaj (7. razred)
Osnovna škola Vladimir Deščak A
Novaki, Školska 4, Sveta Nedelja
Matea Juričić (7. razred), Borna Balaško (7. razred), Magdalena Vardić (8. razred), Marko Markoljević (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA B
Podgradski odvojak 1, Zagreb
Marta Križan (8. razred), Martin Latin (8. razred), Jakov Račić (8. razred), Petra Šušak (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA C
Podgradski odvojak 1, Zagreb
Katarina Dragčević (8. razred), Karlo Lazić (8. razred), Sonja Galešić (8. razred), Ema Ljubas (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA D
Podgradski odvojak 1, Zagreb
Noa Topol (7. razred), Roko Kunić (7. razred), Niko Radić (7. razred), Lara Marija Žagar (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA KRUNE KRSTIĆA - ZADAR A
TRG GOSPE LORETSKE 3, Zadar
Ivano Parić (8. razred), Luigi Čurković (8. razred), Šimun Nekić (7. razred), Mate Šarić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA A
M. PUŠTEKA 1, Zagreb
KAJA PASSEK-KUMERIČKI (8. razred), HANA KOVAČEVIĆ (8. razred), FRAN SUČIJA (7. razred), ZORA HRANUELLI (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC A
BOLNIČKA 55, Pakrac
Magdalena Žilić (8. razred), Dora Krajina (8. razred), Jana Matičić (8. razred), Paula Lucić (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC B
BOLNIČKA 55, Pakrac
Lovro Zednik (8. razred), Šimun Delišimunović (8. razred), Zvonimir Frajfogel (8. razred), Matija Višić (8. razred)
Osnovna škola Vladimira Nazora B
JORDANOVAC 23, Zagreb
Leonarda Ivadozan (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA PAKRAC C
BOLNIČKA 55, Pakrac
Laura Blažević (8. razred), Petra Martinović (8. razred), David Žilić (7. razred), Lovro Feher (7. razred)
Osnovna škola Vladimira Nazora C
JORDANOVAC 23, Zagreb
Teo Nenadić (8. razred), Matej Međimorec (8. razred), Luka Čavlović (8. razred), Fran Vukelić (8. razred)
Osnovna škola Kistanje A
Dr. Franje Tuđmana 81, Kistanje
Mihajlo Đilas (8. razred), Antonela Golome (8. razred), Valerija Karamatić (8. razred), Franka Perak (8. razred)
Osnovna škola Kistanje B
Dr. Franje Tuđmana 81, Kistanje
Bernardica Berišić (8. razred), Josipa Berišić (7. razred), Anastazija Antić (7. razred), Darija Tišma (8. razred)
Osnovna škola Vladimira Nazora E
JORDANOVAC 23, Zagreb
Tena Žižek (8. razred), Maja Božić (8. razred), Domagoj Pisačić (8. razred), Leonarda Ivadozan (8. razred)
Osnovna škola Vladimira Nazora F
JORDANOVAC 23, Zagreb
Marin Gale (8. razred), Marko Jelić (8. razred), Petar Nevistić (8. razred), Matko Skorić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA A
Ulica Matice hrvatske 1, Našice
Adam Ivanušec (7. razred), Marian Kuric (7. razred), Roko Mihovilović-Baksa (7. razred), Noa Raguž (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN B
PEHLIN 34, Rijeka
Karlo Perić (7. razred), Mihael Host (7. razred), Mia Maljevac (7. razred), Vid Rubeša (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN C
PEHLIN 34, Rijeka
Clara Milošević (7. razred), Romano Lenac (7. razred), Mateo Pleše (7. razred), Laura Kozić (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA B
Ulica Matice hrvatske 1, Našice
Lukas Rinčić (7. razred), Ivor Uremović (7. razred), Petar Liška (7. razred), Jan Hvizdak (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN D
PEHLIN 34, Rijeka
Anamarija Kukrić (8. razred), Paola Žgur (8. razred), Luka Miljak (8. razred), Martina Bobić (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA C
Ulica Matice hrvatske 1, Našice
Dora Rigo (7. razred), Lejla Ćatić (7. razred), Gabrijela Nekić (7. razred), Luka Buljan (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA PEHLIN E
PEHLIN 34, Rijeka
Noan Bačić (8. razred), David Gusić (8. razred), Roko Kojundžić (8. razred), Marko Troskot (8. razred)
Osnovna škola Alojzija Stepinca A
Palinovečka 42,, Zagreb
Domagoj Kalac (8. razred), Toma Jakšić (8. razred), Fran Pilipović (8. razred), Roko Baričević (8. razred)
Osnovna škola Alojzija Stepinca B
Palinovečka 42,, Zagreb
Davor Jelavić (7. razred), Lara Budimir (7. razred), Adrian Požega (7. razred), Roko Crvelin (8. razred)
V. osnovna škola Varaždin A
Vatrogasna ulica 5, Varaždin
Matej Križanić (7. razred), Fran Marčec (7. razred), Nina Mrkonjić (8. razred), Tristan Bolfek (8. razred)
V. osnovna škola Varaždin B
Vatrogasna ulica 5, Varaždin
Mia Pribić (7. razred), Una Horvat (8. razred), Lovro Kenjereš (7. razred), Simon Hrvoić (7. razred)
V. osnovna škola Varaždin C
Vatrogasna ulica 5, Varaždin
Hana Mikašek (8. razred), Fran Žmegač (7. razred), Mia Kocijan (8. razred), Petar Hodak (7. razred)
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA C
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
Marija Veble (8. razred), Sara Plažanin (8. razred), Korina Rijetković (8. razred), Mihaela Buha (8. razred)
Osnovna škola Petra Krešimira IV. A
BANA JOSIPA JELAČIĆA 74, Šibenik
Nora Matić (8. razred), Lucija Ivanović (8. razred), Tome Garma (8. razred), Antonela Kartelo (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA D
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
Lucija Erjavec (8. razred), Andrea Tobijaš (8. razred), Laura Pezer (8. razred), Martina Gudac (8. razred)
Osnovna škola Petra Krešimira IV. B
BANA JOSIPA JELAČIĆA 74, Šibenik
Helena Vidović (8. razred), Niko Živković (8. razred), Tony Cvitković (8. razred), Ani Labor (8. razred)
Osnovna škola Ante Kovačića B
Kotarnica 17, Zagreb
Jakov Duvnjak (8. razred), Luka Filipović (8. razred), Karlo Tudjan (8. razred), Luka Vugdragović (8. razred)
Osnovna škola Ivana Gundulića A
GUNDULIĆEVA 23 A, Zagreb
Juraj Ivanković (7. razred), Niki Šaka (7. razred), Lola Subašić Careva (7. razred), Finn Sadek (7. razred)
Osnovna škola Ivana Gundulića C
GUNDULIĆEVA 23 A, Zagreb
Ozana Radić (8. razred), Areta Delić (8. razred), Luči Hanževački (8. razred), Natko Stjepan Ruždjak (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK A
Bartula Kašića 15, Karlovac
Osnovna škola Ante Kovačića C
Kotarnica 17, Zagreb
Luka Gredelj (8. razred), Matej Ostojić (8. razred), Niko Res (8. razred), Branimir Zadro (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA NOVSKA E
TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, Novska
Jelena Martić (8. razred), Kristina Marenić (8. razred), Marko Dujić (8. razred), Ana Kaurinović (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK C
Bartula Kašića 15, Karlovac
Klara Mlinarić (8. razred), Lorena Mačešić (8. razred), Marta Dvorabić (8. razred), Sven Vukić (7. razred)
Osnovna škola Petrijanec B
VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec
Tea Jerec (8. razred), Pavel Bastalec (8. razred), Tena Levanić (8. razred), Eva Rukelj (8. razred)
Osnovna škola Petrijanec C
VLADIMIRA NAZORA 42, Petrijanec
Filip Križmarić (8. razred), Karlo Pranjić Furjan (8. razred), Renato Adamić (8. razred), Dorijan Martinez (8. razred)
Osnovna škola Novo Čiče A
Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče
Petra Varivoda (8. razred), Ema Jukić (8. razred), Sven Vitez (8. razred), Karlo Vedrina (7. razred)
Osnovna škola Vukovina A
ŠKOLSKA 20/A, Gornje Podotočje
Margareta Polić (8. razred), Mihaela Grgić (8. razred), Helena Šiprak (8. razred), Marko Dražetić (7. razred)
Osnovna škola Vukovina B
ŠKOLSKA 20/A, Gornje Podotočje
Luka Komšić (8. razred), Stjepan Horvačić (7. razred), Lana Cahun (8. razred), Lorena Radičević (8. razred)
Osnovna škola Vukovina C
ŠKOLSKA 20/A, Gornje Podotočje
Lana Petrović (7. razred), Dorotea Stoilković (7. razred), Tara Čondrić (7. razred), Josip Čunčić (8. razred)
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko A
KRALJA TOMISLAVA 18, Vrbovsko
Jelena Mamula (8. razred), Lea Krakar (8. razred), Maja Miličević (8. razred), Jakov Nikolaus (8. razred)
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko B
KRALJA TOMISLAVA 18, Vrbovsko
Antonio Eskić (8. razred), Borna Drakulić (8. razred), Antonio Ivšić (8. razred), Armando Salkanović (8. razred)
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko C
KRALJA TOMISLAVA 18, Vrbovsko
Karlo Kolarić (7. razred), Goran Veljović (7. razred), Antonio Pandurević (7. razred), Sandro Štimac (7. razred)
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko D
KRALJA TOMISLAVA 18, Vrbovsko
Anais Ivanković (7. razred), Paula Mamula (7. razred), Marin Marojević (7. razred), Matias Majetić (7. razred)
Osnovna škola Novo Čiče B
Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče
KRISTIJAN MATIĆ (7. razred), MORENO TADIĆ (7. razred), JELENA GRABAS (8. razred), EVA MIKA (8. razred)
Osnovna škola Novo Čiče C
Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče
IVAN HASANOVIĆ (8. razred), EMANUEL HLAP (8. razred), MIHAEL MATKOVIĆ (8. razred), GORAN ZETIĆ (8. razred)
Osnovna škola "Srdoči" A
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
Josip Laginja (7. razred), Luka Milani (7. razred), Megan Drača (8. razred), Katarina Miškulin (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA KRUNE KRSTIĆA - ZADAR B
TRG GOSPE LORETSKE 3, Zadar
Parić Ivano (8. razred), Luigi Čurković (8. razred)
Osnovna škola "Srdoči" B
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
Jakov Jurin (8. razred), Rene Matijević (8. razred), Matija Rončević (8. razred), Erik Ćosić (7. razred)
Osnovna škola "Srdoči" C
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
Marta Zečević (8. razred), Maša Šverko (8. razred), Ivan Terzić (7. razred), Neva Roviš (8. razred)
Osnovna škola "Srdoči" D
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
Filip Šuša (8. razred), Leon Vuić (8. razred), Leona Anđelić (8. razred), Karlo Čeliković (8. razred)
Osnovna škola "Srdoči" E
ANTE MODRUŠANA 33, Rijeka
Ema Peruško (8. razred), Marija Terzić (8. razred), Sara Bilen (8. razred), Mila Musulin (8. razred)
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA B
M. PUŠTEKA 1, Zagreb
MARIN VARČIĆ (8. razred), IVAN DUVANČIĆ (8. razred), VITO OSLAKOVIĆ (8. razred), MARIN VRAČIĆ (8. razred)
Osnovna škola Ivana Filipovića A
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
Lola Ćurlin (8. razred), Filip Smiljanić (8. razred), Antonija Šporer (8. razred), Ema Milavić (8. razred)
Osnovna škola Ivana Filipovića B
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
Izabela Naletilić (8. razred), Margita Krnić (8. razred), Petra Doko (8. razred), Ivo Šimić (8. razred)
Osnovna škola Ivana Filipovića C
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
Marko Hafner (7. razred), Kristijan Brođanac (7. razred), Filip Šelebaj (7. razred), Krsto Kurtović (7. razred)
Osnovna škola Ivana Filipovića D
FILIPOVIĆEVA 1, Zagreb
Mateo Nardelli (8. razred), Melkior Midžić (8. razred), Teo Sambunjak (8. razred), Anamarija Golec (8. razred)
Osnovna škola Većeslava Holjevca C
Siget 23, Zagreb
Domina Luetić (7. razred), Tonka Babić (7. razred), Tonka Kičić (7. razred)
Osnovna škola Većeslava Holjevca D
Siget 23, Zagreb
Marko Salopek (7. razred), Mihael Matić (7. razred), Toma Slaviček (7. razred)