Letošní informace

19 organizačních míst v České republice


Brno


Gymnázium Matyáše Lercha

Žižkova 55

Brno

České Budějovice


Gymnázium Jírovcova

Jírovcova 8

České Budějovice

Česká Lípa


Gymnázium Česká Lípa

Žitavská 2969

Česká Lípa

Popis cesty

Z hlavního nádraží nebo z ÚAN Zvonařka jeďte tramvají č. 12 a vystupte na zastávce Konečného náměstí. Z Mendlova náměstí jeďte tramvají č. 5 nebo 6 na zastávku Česká, kde přestoupíte na tramvaj č. 12. Ze zastávky Konečného náměstí vyrazíte k parku uprostřed náměstí, zleva jej obejdete a vydáte se směrem nahoru po Žižkově ulici (kolmá na Úvoz), stále rovně, stále rovně. Přibližně po 7 minutách budete u čísla 55 a jste tedy na místě (což poznáte podle krásné nové budovy a charakteristické vůně linoucí se z koňského areálu hned naproti).

Popis cesty

Nejbližší zastávka MHD se jmenuje Poliklinika sever, kde staví linky 1, 3 a 4 (odjezd ze zastávky „Nádraží B“ z boku nákupního centra Mercury) a linky 6 a 9 (odjezd ze zastávky „Nádraží D“ naproti vlakovému nádraží – u Komerční banky). Všechny linky odjíždí nejčastěji v intervalech 4 až 8 minut. Ze zastávky Poliklinika sever se vydejte k oné poliklinice a u MONETA Money Bank zahněte doprava. Pokračujte stále rovně, po cca 150 metrech po pravé straně spatříte naše gymnázium.

Popis cesty

Nejbližší zastávka MHD se jmenuje Gymnázium.

Po příjezdu na hlavní vlakové nádraží projdete budovou do ulice, ve které se nachází zastávka MHD Hlavní nádraží. Z ní jede směrem ke gymnáziu linka 225. Pokud přijedete na autobusové nádraží, je nejrychlejší projít podchodem do malého parku, na jehož konci je zastávka Bulharská, ze které jede tatáž linka MHD.

Meziměstská autobusová doprava staví také na zastávce Česká Lípa, Borská, ze které lze ke gymnáziu dojít pěšky za 10–15 minut.


Frýdlant nad Ostravicí


KC Frýdlant nad Ostravicí

Hlavní 1755

Frýdlant nad Ostravicí

Hradec Králové


Univerzita Hradec Králové

Hradecká 1285

Hradec Králové

Kadaň


Sluníčková základní škola

Chomutovská 1683

Kadaň

Popis cesty

Z vlakového nádraží jděte asi 30 m doleva, pak zahněte doprava na ulici Nádražní. Touto ulicí jděte asi 300 metrů do centra - dorazíte na ulici Hlavní. Zde zahněte doleva a jděte po levé straně ulice Hlavní asi 150 m. Přejdete kolem kruhového objezdu a stále dál rovně po Hlavní obejdete Městský úřad (bude po vaší levé straně). Kulturní centrum (kulturní dům) je hned za ním vlevo, vstup po schodech od parkoviště, které leží mezi budovou Městského úřadu s Kulturním centrem a budovou obchodního střediska. Fotografie Kulturního centra i mapa se vám zobrazí po kliknutí na naše místo na mapě stránky Náboje.

Popis cesty

Náboj Junior se uskuteční v budově S, která se nachází v kampusu Univerzity Hradec Králové Na Soutoku. Jedná se o budovu nejbližší tenisovým kurtům. Nejbližší zastávky jsou Fakultní nemocnice (bus č. 1, 8, 9, 24), Zimní stadion (bus č. 2, 4, 16, 19) nebo Heyrovského (bus č. 1, 8, 19).

Popis cesty

Nejbližší zastávka autobusu je Kadaň, Chomutovská sídl. B. Z vlakového i autobusového nádraží se ke škole nejsnáze dostanete pěšky, cesta trvá přibližně 15 minut. Lze jít Rooseveltovými sady podél Kadaňského potoka až k ulici U Stadionu, která vás dovede k základní škole.


Karlovy Vary


První české gymnázium v Karlovych Varech

Národní 25

Karlovy Vary

Liberec


Doctrina - Podještedské gymnázium

Sokolovská 328

Liberec

Olomouc


Gymnázium Olomouc-Hejčín

Tomkova 45

Olomouc

Popis cesty

Zastávka MHD: Národní, linky 3 a 15. Budova gymnázia je přes ulici vlevo.

Rychlejší cesta z nádraží je pěšky - netrvá déle než 25 minut a ušetří se za jízdenky.

Popis cesty

Z terminálu MHD ve Fügnerově ulici v Liberci můžete jet linkami č. 13, 24, 26 do zastávky Vrchlického. Odtud do mírného kopečku ulicí Vrchlického, minete po asi 200 m po levé straně restauraci U Košků a po dalších 100 m je značka zastávky MHD. Za ní zahnete vlevo a jste u vchodu do Doctrina Podještědského gymnázia. 

Popis cesty

Nejbliší zastávky MHD: Gymnázium Hejčín (autobusy 10, 20, 21, 29), Šibeník (tramvaje 2, 5, 7) - vystupte na zastávce Šibeník. Jděte asi 20 metrů ve směru od centra, zahněte doprava na ulici Na Šibeníku a pokračujte stále rovně (5 - 10 minut).


Ostrava


Gymnázium Olgy Havlové

Marie Majerové 1691

Ostrava-Poruba

Pardubice


Gymnázium Pardubice

Dašická 1083

Pardubice

Písek


Stření průmyslová škola a Vyšší odborná škola

Karla Čapka 402

Písek

Popis cesty

Nejbližší zastávka MHD: J. Skupy (linky 44, 58), Duha (linky 39, 40, 48, 49, 76)

Cesta z vlakového nádraží Ostrava-Svinov: Přejděte na autobusovou zastávku MHD Svinov mosty horní zastávka a ve směru na Porubu nastupte na autobus č. 48 nebo 49 a vystupte na zastávce Duha.

Popis cesty

Nejbližší zastávka U Kostelíčka: linky 1, 2, 11, 12, 13, 22, 25; Na Okrouhlíku: 1, 11, 13, 25.

Cesta z vlakového nádraží: linky 2 (směr Zámeček), 12 (směr Úhřetice), 13 (směr Dubina sever), všechny jedou ze stanoviště 1.

Popis cesty

Autobusem MHD: Ze zastávky Nádraží ČD (stejně ze zastávky U autobusového nádraží) linkou číslo 1, 2, 55 do zastávky Budovcova. Po vystoupení cca 10 metrů zpět, vlevo ulicí Otakara Ševčíka, šikmo přes park na Husově náměstí a pak vzhůru ulicí Karla Čapka k SPŠ a VOŠ. Ta se nachází proti nemocnici Písek

Pěšky: Od vlakového nádraží přes kruhový objezd, podchodem pod čtyřproudou silnicí. Hned za podchodem vpravo kolem autobusového nádraží. Dále rovně ulicí Nádražní asi 500 metrů. Na semaforech vpravo ulicí Zeyerova a na ni navazující ulicí Karla Čapka nahoru k SPŠ a VOŠ. Cesta pěšky přibližně 20 minut.

Autem: Na křižovatku u nemocnice (resp. SPŠ a VOŠ). Pod křižovatkou vpravo zaparkovat na školním parkovišti. Nebo lépe pod školou zahnout vpravo a zajet na školní dvůr.


Plzeň


Gymnázium

Mukulášské náměstí 23

Plzeň

Praha Doppler


Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45

Praha 5 - Smíchov

Praha Voděradská


Gymnázium Voděradská

Voděradská 2/900

Praha 10 - Strašnice

Popis cesty

Nejbližší zastávky MHD: Mikulášská – trolejbus č. 12, Mikulášské náměstí – tramvaj č. 1 a 2

Cesta z vlakové stanice Plzeň hlavní nádraží: před budovou vlevo pod železniční viadukt a silničním mostem do kopce k budově gymnázia – celkem cca 200 m.

Cesta z autobusového nádraží Plzeň, CAN:

  • trolejbusem č. 12 (směr Božkov) ze zastávky CAN Tylova na zastávku Mikulášská, přímo před budovu gymnázia,
  • tramvají č. 2 (směr Světovar) ze zastávky CAN Skvrňanská na zastávku Mikulášské náměstí, pak cca 2 minuty směrem zpět k budově gymnázia,
  • pěšky po trase Tylova – Americká – Mikulášská (cca 30 minut).

Popis cesty

Nejbližší zastávka MHD: Újezd (linky 9, 12, 20, 22)

Spojení metrem:

linka A: vystupte v stanici Malostranská, přestupte na tram 12 / 20 / 22

linka B: vystupte v stanici Anděl, přestupte na tram 9 / 12 / 20

linka C: vystupte v stanici Hlavní nádraží, přestupte na tram 9 nebo přestupte na linku A nebo B.

Popis cesty

Nejbližší zastávka MHD: Nádraží Strašnice (linky 22, 26, 188, 154).

Spojení metrem:

linka A stanice Strašnická: pak pěšky, nebo tramvají (26), nebo autobusem (188, 154) na zastávku Nádraží Strašnice.


Sokolov


Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum

Husitská 2053

Sokolov

Třebíč


Katolické gymnázium Třebíč

Otmarova 30/22

Třebíč

Ústí nad Labem


Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

přednáškové auly v Multifunkčním centru (MFC)

Pasteurova 3544/1

Ústí nad Labem

Popis cesty

Místo soutěže je vzdálené si 15 minut chůze z vlakového (autobusového) nádraží.

Jděte Nádražní ulicí k centru města, přejděte most přes Ohři, dále ulicí Maxima Gorkého a po nábřeží Petra Bezruče ke kruhovému objezdu. Parkem dojdete k poliklinice, budova gymnázia je hned za ní.

Popis cesty

Cesta z autobusového nádraží: Zorientujeme se směrem k městské veži. Vyrazíme mírně vlevo menší uličkou, která nás dovede k hlavní silnici. Za přechodem pokračujeme rovně po dolní straně Karlova náměstí. Po pár minutách mineme vlevo Billu a držíme stejný směr. Až napravo zříme kostel, vejdeme dveřmi v bývalé klášterní zdi do areálu gymnázia.

Cesta z vlakového nádraží: Vyrazíme směrem kolejí na Jihlavu a na blízké křižovatce u železničního mostu odbočíme vpravo. Přejdeme hlavní silnici a stálejdeme z kopce, u katastrálního úřadu odbočíme vpravo a za policejní stanicí ještě jednou vpravo. Ulicí pokračujeme ke kostelu, kde projdeme dveřmi ve zdi do areálu školy.

Popis cesty

Nejbližší zastávka MHD: Kampus (autobusy č. 2, 7, 11, trolejbusy č. 52, 58, 59). Na zastávce se postavíme zády k parku (v závislosti na tom, ze kterého směru jste na zastávku přijeli, možná bude nutné přejít přes silnici) a jdeme vzhůru ulicí Resslova. Po cca 50 metrech zahneme doleva do ulice Pasteurova. Po ní jdeme přibližně 70 metrů z kopce, až budeme mít po pravé straně vchod do univerzitního kampusu (vjezd se závorou). Projdeme tímto vchodem a pokračujeme stále rovně, až se dostaneme k prostranství mezi oběma budovami na levé straně. Sejdeme tímto průchodem po schodech dolů a hned za schody na rohu budovy vpravo vstoupíme do budovy, kde se soutěž koná (zelená (místnost 2.28) a fialová aula (místnost 01.32)). Cestu lze sledovat i na mapě.


Zlín


Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť

Lesní čtvrť III 1364

Zlín

Popis cesty

Nejbližší zastávky MHD: Gymnázium Lesní čtvrť (trolejbusy 3G, 13G), Lesní čtvrť (trolejbusy 3, 13).

Z vlakového i autobusového nádraží jděte nejprve pěšky na zastávku MHD Náměstí Práce (je třeba projít podchodem pod Tř. T. Bati; cca. 5 min.), pak trolejbusem číslo 3 nebo 13 na konečnou. Potom na křižovatce u zastávky odbočte doprava do kopce a na další křižovatce odbočte vlevo (cca. 5 min.).


Upozorňujeme, že může dojít k drobným změnám harmonogramu, čas začátku soutěže se však již nezmění.