Tegoroczne informacje

Zawody Náboj Junior w Polsce


*

Białystok


Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej

ul. Wiejska 45A

Bielsko-Biała


V Liceum Ogólnokształcące

Lompy 10

GRODZISK MAZOWIECKI


Szkoła Podstawowa nr 5

Zondka 6

Opis dojazdu

Konkurs odbędzie się w Centrum Nowoczesnego Kształcenia (Biblioteka PB) przy ulicy Zwierzynieckiej 16, (dobrze widoczny budynek).
Dojazd z dworca PKP autobusem numer 10 w kierunku Koplany jedziemy osiem przystanków, wysiadamy na przystanku Zwierzyniecka Wesoła (586), przechodzimy na drugą stronę. Trasa pokazana jest na mapce.
Dojazd z dworca PKS autobusem numer 29 przechodzimy pieszo na przystanek Kard. S. Wyszyńskiego, Urząd Marszałkowski (516) w kierunku Żyzna, jedziemy pięć przystanków wysiadamy na przystanku Zwierzyniecka Świerkowa (589). Trasa pokazana jest na mapce.

Opis dojazdu

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej znajduje się przy ulicy Lompy 10. Z dworca PKP można dojechać autobusami komunikacji miejskiej o numerach 8, 30, 50 i 57. Wysiadamy na przystanku Plac Żwirki i Wigury i dalszą część trasy pokonujemy pieszo ulicami Sikorskiego, Cieszyńską i Lompy. Trasa pokazana jest na mapce.

Opis dojazdu

Szkoła Podstawowa nr 5 znajduje się przy ulicy Zondka 6. Dojście pieszo z dworca PKP, ulicą Kościuszki lub 11-go Listopada (deptak), zajmie około 5 minut. Trasa pokazana jest na mapce.


Kraków


Wydział Matematyki i Informatyki UJ

ul. Łojasiewicza 6

Krosno


I Liceum Ogólnokształcące

Piotra Skargi 2

Opis dojazdu1

Zawody Náboj w Krakowie odbędą się w budynku WMiI UJ w Krakowie, przy ul. Łojasiewicza 6.

Najbliższym przystankiem komunikacji miejskiej jest przystanek Norymberska (m.in. linia 52 z przystanku Teatr Słowackiego - nowa nazwa przystanku Dworzec Główny). Trasy piesze z przystanków są zaprezentowane na mapce.

Opis dojazdu

Wejście do sali gimnastycznej przez budynek I LO w Krośnie. Najbliższy parking bezpłatny-przy ul. Powstańców Warszawskich ( 3 min pieszo do I LO). Dojazd z Dworca PKP, PKS liniami E, K, 1 ( przystanek Dworzec 01B, przystanek docelowy Wojska Polskiego-Rondo 02). Pieszo można dojść z Dworca PKP, PKS (ok. 2 km-25 minut) trasą przedstawioną na mapce.


Łódź


I Liceum Ogólnokształcące

Więckowskiego 41

Opis dojazdu

dojazdu opis


Sosnowiec


IV Liceum Ogólnokształcące

plac Zillingera

Tarnów


III Liceum Ogólnokształcące

Brodzińskiego 6

Warszawa


XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a

Opis dojazdu

Budynek Liceum znajduje się przy pl. Zillingera 1 Jest w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z okolicznymi miastami. Najbliższe przystanki autobusowe - Pogoń Orla, Pogoń Grota-Roweckiego, (dojście pieszo 6-7 minut) lub Sosnowiec Dworzec PKP (dojście pieszo 17 minut). Liceum jest zaznaczone na mapce.

Opis dojazdu

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie znajduje się przy ulicy Brodzińskiego 6. Z Dworca PKS można dojść pieszo w około 20 minut idąc ulicą Krakowską, następnie Wałową i Brodzińskiego. Można także podjechać autobusem komunikacji miejskiej numer 9 trzy przystanki, wsiadając na Krakowska – Planty, a wysiadając na Lwowska – Szeroka. Wtedy musimy jeszcze podejść pieszo ok. 5 minut ulicą Wałową. Trasa pokazana jest na mapce.

Opis dojazdu

Z Dworca Centralnego można dojechać dowolnym tramwajem, jadącym w stronę Mokotowa - należy wysiąść na przystanku Nowowiejska. Alternatywną opcją jest dojazd do metra Politechnika i następnie przejechanie 10, 14 lub 15 do przystanku Nowowiejska. Od skrzyżowania do szkoły jest około 100 metrów.


Wrocław


Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

ul. Kamienna 43 Budynek J

Opis dojazdu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. Przykładowy dojazd  z Dworca PKP: tramwajem nr 9 w kierunku Park Południowy; przystanek Uniwersytet Ekonomiczny na ul. Ślężnej. Można nawet dojść pieszo spod dworca PKP (ok. 20 minut). Plan kampusu jest zamieszczony na mapce.Należy pamiętać, że mogą zajść drobne zmiany w harmonogramie, niemniej zawody rozpoczną się punktualnie o 10:00 z uwagi na równoczesne rozgrywanie zawodów we wszystkich lokalizacjach.