Change language

Lista drużyn

Belgia Czechy Hiszpania Francja Chorwacja Holandia Polska Słowacja

Białystok (Náboj Junior)

Drużyny: 21 / 20
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BIAŁYMSTOKU B
ul. Narewska 13, Białystok
Hanna Rudź (Klasa 8), Antoni Sidorowicz (Klasa 8), Milena - Luiza Pappai (Klasa 8), Gabriela Kamińska (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BIAŁYMSTOKU A
ul. Narewska 13, Białystok
Gabriela Raczkowska (Klasa 8), Maurycy Gejdel (Klasa 8), Martyna Kałucka (Klasa 8), Gabriel Supruniuk (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 BIAŁOSTOCKIEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIAŁYMSTOKU B
ul. Kalinowa 5, Białystok
Aleksandra Bierć (Klasa 7), Pola Pruszyńska (Klasa 7), Izabela Czarnecka (Klasa 7), Szymon Wojtecki (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚWIĘTEJ RODZINY IM. BŁOGOSŁAWIONEJ BOLESŁAWY LAMENT W BIAŁYMSTOKU
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
Wojciech Pawlicki (Klasa 8), Wiktor Pawlicki (Klasa 7), Zofia Sienicka (Klasa 6), Paweł Chwieśko (Klasa 6)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 W BIAŁYMSTOKU
ul. Fabryczna 10, Białystok
Mateusz Madejczyk (Klasa 8), Alan Sutkowski (Klasa 8), Stanisław Przystupa (Klasa 8), Ignacy Woronowicz (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 PODLASKIEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIAŁYMSTOKU
ul. Dzielna 19, Białystok
Hubert Sosnowski (Klasa 8), Ewa Jamróz (Klasa 8), Weronika Nartowicz (Klasa 8), Aleksandra Mielech (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W BIAŁYMSTOKU
ul. Juliusza Słowackiego 4, Białystok
Adam Kiryk (Klasa 8), Michał Maciej Leś (Klasa 8), Agata Oświecińska (Klasa 8), Hanna Chlebowicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KLEOSINIE A
ul. Zambrowska 20, Kleosin
Nosorowski Krzysztof (Klasa 8), Łozowski Dominik (Klasa 8), Tatarczuk Patryk (Klasa 8), Mróz Marcel (Klasa 8)
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W BIAŁYMSTOKU SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W BIAŁYMSTOKU A
ul. Narewska 11, Białystok
Gabriela Sadowska (Klasa 8), Maciej Szeweluk (Klasa 8), Kacper Sakowski (Klasa 8), Karol Skutnik (Klasa 8)
AKADEMIA SUKCESU "NASZA SZKOŁA" PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII KONOPNICKIEJ W BIAŁYMSTOKU A
ul. Ks. Arcybiskupa Edwarda Kisiela 8, Białystok
Małgorzata Kita (Klasa 8), Oliwia Michalewicz (Klasa 8), Paweł Żebrowski (Klasa 8), Krzysztof Kondrusik (Klasa 8)
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W BIAŁYMSTOKU SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W BIAŁYMSTOKU B
ul. Narewska 11, Białystok
Bartosz Pawilcz (Klasa 8), Stanisław Głowiński (Klasa 8), Jakub Sawicki (Klasa 8), Paulina Cudowska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU A
ul. Jaworowa 8, Białystok
Paweł Żadziłko (Klasa 8), Patrycja Citko (Klasa 8), Maja Pietraszewicz (Klasa 8), Dawid Boroda (Klasa 8)
AKADEMIA SUKCESU "NASZA SZKOŁA" PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII KONOPNICKIEJ W BIAŁYMSTOKU B
ul. Ks. Arcybiskupa Edwarda Kisiela 8, Białystok
Patrycja Wińska (Klasa 8), Artur Zwolski (Klasa 8), Mateusz Borawski (Klasa 8), Stanisław Kondrusik (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBINACH
ul. Główna 1b, Dubiny
Jarmoc Maria (Klasa 8), Gierasimiuk Dominika (Klasa 8), Siemieniuk Gabriel (Klasa 8), Maciak Tomasz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU B
ul. Jaworowa 8, Białystok
Małgorzata Ruszczyk (Klasa 8), Jakub Sawicki (Klasa 8), Krzysztof Żadziłko (Klasa 8), Urszula Citko (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BIAŁYMSTOKU
ul. Łagodna 10, Białystok
Marcin Rauba (Klasa 8), Adrian Karpowicz (Klasa 8), Kamil Lenard (Klasa 8), Aleksander Kłosowski (Klasa 8)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BIAŁYMSTOKU
ul. Boruty 18, Białystok
Maciej Sobolewski (Klasa 8), Michał Rakowski (Klasa 6), Władysław Pańkowski (Klasa 8), Adam Paszko (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU
ul. Kamienna 15, Białystok
Michał Korniluk (Klasa 8), Daria Piekar (Klasa 8), Paweł Kotowicz (Klasa 8), Hanna Walenciej (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KLEOSINIE B
ul. Zambrowska 20, Kleosin
Dobrowolski Szymon (Klasa 8), Gołambowski Filip (Klasa 8), Sapieszko Maciej (Klasa 8), Wiszowaty Rafał (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 BIAŁOSTOCKIEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIAŁYMSTOKU A
ul. Kalinowa 5, Białystok
Zofia Kulesza (Klasa 8), Daria Kopylova (Klasa 8), Julia Kurel (Klasa 8), Karolina Godlewska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W TUROŚNI KOŚCIELNEJ
ul. Białostocka 4, Turośń Kościelna
Kacper Świstun (Klasa 8), Szymon Śladowski (Klasa 8), Anna Jarmołowska (Klasa 8), Tomasz Górski (Klasa 8)

Bielsko-Biała (Náboj Junior)

Drużyny: 9 / 10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. J.BRZECHWY W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
ul. Chłopska 70, Czechowice-Dziedzice
Karol Baca (Klasa 8), Maciej Malina (Klasa 8), Karol Kieloch (Klasa 8), Emilia Kopeć (Klasa 8)
DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "PRIMARY STEPS"
ul. Lotnicza 15, Bielsko-Biała
Anna Truszel (Klasa 8), Aniela Strzelecka (Klasa 8), Zofia Pyszka (Klasa 8), Wiktor Szewczulak (Klasa 8)
DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W.KOPALIŃSKIEGO W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Nadbrzeżna 12, Bielsko-Biała
Maksym Klapp (Klasa 8), Paweł Skowronek (Klasa 8), Franciszek Błasiak (Klasa 8), Zofia Czerwińska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MACIERZY SZKOLNEJ W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Antoniego Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała
Maria Goryl (Klasa 8), Tymon Trybura (Klasa 8), Jan Cibicki (Klasa 8), Syriusz Sopicki (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Cypriana Kamila Norwida 30, Bielsko-Biała
Roksana Szczodry (Klasa 8), Dorota Kosek (Klasa 8), Norbert Mazur (Klasa 8)
ANGLOJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OXFORD PRIMARY SCHOOL B
ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała
Filip Garus (Klasa 8), Julia Zając -Mohl (Klasa 8), Maciej Krzysteczko (Klasa 8), Adam Pasierbek (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Lipnicka 226, Bielsko-Biała
Leon Jagodziński (Klasa 8), Grzegorz Gach (Klasa 8), Wojciech Kanik (Klasa 8), Maciej Kubica (Klasa 8)
ANGLOJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OXFORD PRIMARY SCHOOL A
ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała
Michał Skowroński (Klasa 8), Robert Dutka (Klasa 8), Jonasz Stysiak (Klasa 8), Karol Firnis (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W STRUMIENIU
ul. Młyńska 8, Strumień
Kinga Grygierczyk (Klasa 8), Milena Kubasiak (Klasa 8), Maja Mucha (Klasa 8), Julia Tekla (Klasa 8)

Grodzisk Mazowiecki (Náboj Junior)

Drużyny: 11 / 16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. LEONIDA TELIGI A
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Ewa Giergielewicz (Klasa 8), Krystian Kiliński (Klasa 8), Oliwier Strzeszewski (Klasa 8), Zofia Federowicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
ul. W. Bartniaka 13A, Grodzisk Mazowiecki
Karol January Szustakowski (Klasa 8), Kazimierz Maciej Smólski (Klasa 8), Kacper Edward Sztejn (Klasa 8), Alexander Pyszczak (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. LEONIDA TELIGI B
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Ignacy Powroźnik (Klasa 8), Maciej Łucka (Klasa 8), Adrianna Kosiorek (Klasa 8), Sara Tomczuk (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ A
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
Anna Kicińska (Klasa 8), Stanisław Wróblewski (Klasa 8), Bianka Bogocz (Klasa 8), Kajetan Pasche (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANII CYGAŃSKIEJ W JAKTOROWIE A
ul. Warszawska 88, Jaktorów
Adrian Durka (Klasa 8), Dominika Zygier (Klasa 8), Tymon Kukiełka (Klasa 8), Mateusz Gmurek (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. LEONIDA TELIGI C
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Mikołaj lewandowski (Klasa 7), Jan Krawczyk (Klasa 7), Kamil Samuś (Klasa 7), Krystian Szymańczak (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANII CYGAŃSKIEJ W JAKTOROWIE B
ul. Warszawska 88, Jaktorów
Karol Grudkowski (Klasa 8), Antonina Pietrzak (Klasa 8), Jan Derewianko (Klasa 8), Wojciech Suski (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. LEONIDA TELIGI D
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Ryszard Kalinowski (Klasa 7), Filip Stefanowicz (Klasa 7), Hanna Smoleńska (Klasa 7), Michał Plamowski (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ B
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
Maciek Wesołowski (Klasa 8), Antoni Świerzbiński (Klasa 8), Hanna Staręga (Klasa 8), Dawid Surała (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA MILANOWSKIEGO TOWARZYSTWA EDUKACYJNEGO
ul. Brzozowa 1a, Milanówek
Alicja Sobczak (Klasa 8), Wojciech Harchut (Klasa 8), Szymon Łapiński (Klasa 8), Łucja Chłopik (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 6 IM. SZARYCH SZEREGÓW
ul. Sportowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Franciszek Wojciechowski (Klasa 7), Nina Kopczyńska (Klasa 8), Katarzyna Małyszko (Klasa 8), Mateusz Małyszko (Klasa 8)

Kościerzyna (Náboj Junior)

Drużyny: 8 / 10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOŚCIERZYNIE B
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
Franciszek Czucha (Klasa 5), Kinga Pirch (Klasa 8), Oliwier Klamann (Klasa 8), Jan Dargacz (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOŚCIERZYNIE A
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
Maria Grulkowska (Klasa 8), Szymon Kaiser (Klasa 7), Norbert Mielke (Klasa 8), Maksymilian Zabrocki (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.FR.SĘDZICKIEGO W KOŚCIERZYNIE A
ul. Mestwina II 2, Kościerzyna
Jakub Andrzejewski (Klasa 8), Franciszek Szarmach (Klasa 8), Michalina Kutela (Klasa 8), Julian Lipski (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.FR.SĘDZICKIEGO W KOŚCIERZYNIE B
ul. Mestwina II 2, Kościerzyna
Sonia Kropkowska (Klasa 8), Lena Bydłoń (Klasa 8), Lilianna Jeszka (Klasa 8), Jakub Manowski (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
Kuba Kamiński (Klasa 8), Katarzyna Neumann (Klasa 8), Antoni Luty (Klasa 8), Franciszek Szczekocki (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KS. BERNARDA SYCHTY W KOŚCIERZYNIE
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19, Kościerzyna
Filip Andrzejewski (Klasa 8), Konrad Mach (Klasa 8), Daniel Pigla (Klasa 8), Fabian Litwin (Klasa 8)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA PRYMUS
ul. Świętojańska 5, Kościerzyna
Igor Bełwon (Klasa 8), Cyprian Repiński (Klasa 8), Wojciech Lubecki (Klasa 8), Ignacy Gintownt (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWYM KLINCZU B
ul. Spacerowa 25, Nowy Klincz
Marcel Urbanowicz (Klasa 8), Tomasz Polejowski (Klasa 8), Antonia Walkusz (Klasa 8), Remigiusz Szulist (Klasa 8)

Kraków (Náboj Junior)

Drużyny: 19 / 20
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W LUSINIE A
ul. Zdrojowa 68, Lusina
Jarosław Pierzak (Klasa 7), Vanessa Lasota (Klasa 7), Kacper Sitko (Klasa 7), Piotr Jędrychowski (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BRZĄCZOWICACH
186, Brzączowice
Kaja Kordula (Klasa 8), Hanna Wiechniak (Klasa 8), Wiktoria Leśniak (Klasa 8), Oskar Leszczyński (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KRAKOWIE
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków-Nowa Huta
Paweł Wysocki (Klasa 8), Nadiia Korniienko (Klasa 8), Otylia Wdzięczny (Klasa 8), Paweł Pobiega (Klasa 7)
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SIÓSTR PREZENTEK W RZESZOWIE A
ul. ks. Józefa Jałowego 1, Rzeszów
Jowita Zawadzka (Klasa 8), Szymon Korczak (Klasa 8), Lena Ożóg (Klasa 8), Marlena Chorzępa (Klasa 8)
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SIÓSTR PREZENTEK W RZESZOWIE B
ul. ks. Józefa Jałowego 1, Rzeszów
Zofia Klimczak (Klasa 8), Klara Fluda (Klasa 8), Antonina Szwajczak (Klasa 8), Zofia Kozioł (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.BŁOGOSŁAWIONEJ SALOMEI W SKALE A
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
Małgorzata Jasica (Klasa 7), Bartosz Ciobanu (Klasa 7), Kacper Gumula (Klasa 7), Maksymilian Ziarkowski (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.BŁOGOSŁAWIONEJ SALOMEI W SKALE B
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
Joanna Gumula (Klasa 8), Mateusz Kuca (Klasa 8), Arkadiusz Mętel (Klasa 8), Kacper Zaręba (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W RABIE WYŻNEJ
120, Raba Wyżna
Tymoteusz Panz (Klasa 8), Paweł Nikiel (Klasa 8), Magdalena Maśnica (Klasa 8), Anna Pawlas (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W HARKABUZIE
47, Harkabuz
Magdalena Bieniek (Klasa 8), Michał Pawliczak (Klasa 8), Sebastian Twardosz (Klasa 8), Nikodem Szarlej (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA "RAJSKA SZKOŁA" W KRAKOWIE
ul. Tuchowska 113, Kraków-Podgórze
Kamila Major (Klasa 8), Mateusz Krawiec (Klasa 8), Adam Cibor (Klasa 8), Konstancja Kubicz- Andryszak (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W JAŚLE
ul. Tadeusza Czackiego 2, Jasło
Maria Macieik (Klasa 8), Filip Hałucha (Klasa 8), Maciej Pabisz (Klasa 8), Igor Sudyka (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 144 IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 W KRAKOWIE A
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków-Nowa Huta
Joanna Sobota (Klasa 8), Amelia Gawlik (Klasa 8), Sofia Karadeniz (Klasa 7), Bartosz Filo (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 144 IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 W KRAKOWIE B
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków-Nowa Huta
Antoni Zelichowski (Klasa 8), Kacper Krawczyk (Klasa 8), Kacper Filo (Klasa 8), Jan Kwaśnik (Klasa 8)
1. NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NEO MONTESSORI SCHOOL W MYŚLENICACH
ul. Andrzeja Średniawskiego 27, Myślenice
Jakub Bawełkiewicz (Klasa 8), Franciszek Tokarczyk (Klasa 8), Borys Brzegowy (Klasa 7), Szymon Zamorski (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 IM. JERZEGO BIŃCZYCKIEGO W KRAKOWIE
ul. Porzeczkowa 3, Kraków-Krowodrza
Wiktor Żuradzki (Klasa 8), Milena Wojtasińska (Klasa 8), Adam Paszkiewicz (Klasa 8), Jakub Kaleta (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 144 IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 W KRAKOWIE C
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków-Nowa Huta
Wiktoria Góral (Klasa 8), Rafał Trzósło (Klasa 8), Franciszek Ratusiewicz (Klasa 8), Hugo Ślusarczyk (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W LUSINIE B
ul. Zdrojowa 68, Lusina
Julia Gąsior (Klasa 8), Hanna Pietrzyk (Klasa 8), Lena Regulska (Klasa 8), Maja Brzegowy (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W SZCZYRZYCU
123, Szczyrzyc
Roksana Murzyn (Klasa 8), Justyna Biel (Klasa 8), Ania Chlipała (Klasa 8), Daria Basta (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. KRAKOWSKIEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRAKOWIE
ul. Aleksandry 17, Kraków-Podgórze
Dominik Moch (Klasa 8), Robert Zając (Klasa 8), Michał Zaprzałka (Klasa 8), Szymon Walec (Klasa 8)

Łebcz (Náboj Junior)

Drużyny: 9 / 20
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MAKSYMILIANA WILANDTA W DARZLUBIU B
ul. Pucka 74, Darzlubie
Igor Krzebietke (Klasa 7), Amelia Oreszke (Klasa 7), Tomasz Stempka (Klasa 7), Kacper Hallmann (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁEBCZU IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW A
ul. Pucka 27, Łebcz
Kacper Staszewski (Klasa 8), Paulina Nadolska (Klasa 8), Antoni Drzezdzon (Klasa 8), Bartłomiej Proena (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁEBCZU IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW B
ul. Pucka 27, Łebcz
Ignacy Gett (Klasa 8), Magdalena Słowy (Klasa 8), Zuzanna Rompczyk (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO ABRAHAMA W POŁCZYNIE
ul. Szkolna 21, Połczyno
Neubauer Igor (Klasa 7), Magdalena Michalewska (Klasa 7), Julia Lietzau (Klasa 8), Neubauer Maciej (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA DAMBKA W LEŚNIEWIE
ul. Mechowska 2, Leśniewo
Damian Okrój (Klasa 7), Kacper Guth (Klasa 7), Julia Okoń (Klasa 8), Maja Szymańska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AUGUSTYNA NECLA W MIEROSZYNIE
ul. Szkolna 2, Mieroszyno
Dawid Leśniak (Klasa 8), Maria Renusz (Klasa 7), Lidia Żaczek (Klasa 8), Karolina Hintzka (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MAKSYMILIANA WILANDTA W DARZLUBIU A
ul. Pucka 74, Darzlubie
Karolina Bartosik (Klasa 8), Igor Nabożny (Klasa 8), Kalina Kormann (Klasa 8), Tomasz Hallmann (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIKTORA CZAPIEWSKIEGO W REKOWIE GÓRNYM
ul. Wiktora Czapiewskiego 1, Rekowo Górne
Jagoda Tuszer (Klasa 8), Stefania Szlaga (Klasa 8), Honorata Krawczyk (Klasa 7), Bartosz Wieczorek (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WIERZBICKIEGO W POŁCHOWIE
ul. Dworcowa 2, Połchowo
Oskar Curyl (Klasa 8), Aleksander Petryk (Klasa 8), Małgorzata Skwiercz (Klasa 7), Hubert Świtkowski (Klasa 7)

Łódź (Náboj Junior)

Drużyny: 11 / 20
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 182 IM. TADEUSZA ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" A
ul. Łanowa 16, Łódź-Bałuty
Adam Kapuściński (Klasa 8), Anna Kępińska (Klasa 8), Jakub Berliński (Klasa 8), Natalia Mendyka (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 182 IM. TADEUSZA ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" B
ul. Łanowa 16, Łódź-Bałuty
Marcel Sokół (Klasa 8), Jan Pielaszkiewicz (Klasa 8), Ania Pietrzyk (Klasa 8), Olga Adamczyk (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 182 IM. TADEUSZA ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" C
ul. Łanowa 16, Łódź-Bałuty
Kamil Rosłonek (Klasa 8), Julian Wodzyński (Klasa 8), Fabian Mencel (Klasa 8), Aleksandra Jastrzębska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 199 IM. JULIANA TUWIMA
ul. Józefa Elsnera 8, Łódź-Widzew
Aleksandra Walczykiewicz (Klasa 8), Karina Płaczek (Klasa 8), Wiktor Ślipski (Klasa 8), Oskar Stasiak (Klasa 8)
BERNARDYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. ANASTAZEGO PANKIEWICZA A
ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15, Łódź-Bałuty
Teodor Krysiński (Klasa 7), Weronika Ulańska (Klasa 7), Tomasz Rewekant (Klasa 7), Emilia Świder (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 120 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA A
ul. Centralna 40, Łódź-Bałuty
Stanisław Ogrodnicki (Klasa 8), Maja Kaczmarek (Klasa 8), Zuzanna Leszczyńska (Klasa 8), Alina Krzysztofik (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 120 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA B
ul. Centralna 40, Łódź-Bałuty
Zofia Nadłonek (Klasa 8), Łucja Kołodziejczyk (Klasa 8), Tymoteusz Kaźmierczyk (Klasa 8), Karolina Podębska (Klasa 8)
BERNARDYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. ANASTAZEGO PANKIEWICZA B
ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15, Łódź-Bałuty
Milena Głąb (Klasa 7), Karol Sikorski (Klasa 7), Miłosz Derkacz (Klasa 7)
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA BOSKO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ul. Al. Armii Krajowej 19, Piotrków Trybunalski
Michał Włodarczyk (Klasa 8), Antoni Harlejczyk (Klasa 8), Tobiasz Perczak (Klasa 7), Adam Szychta (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.JANA TWARDOWSKIEGO W GOLISZEWIE
17, Goliszew
Martyna Hofman (Klasa 8), Blanka Zielińska (Klasa 8), Emilia Wojtaszek (Klasa 8), Stanisław Piesik (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W ZGIERZU Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI
ul. 3 Maja 46a, Zgierz
Aleksander Pietrasik (Klasa 8), Maria Urbaniak (Klasa 8), Artur Gutowski (Klasa 8), Wiktor Listkiewicz (Klasa 8)

Lublin (Náboj Junior)

Drużyny: 2 / 20
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LUBLINIE A
ul. Pana Wołodyjowskiego 13, Lublin
Franciszek Niećko (Klasa 8), Jagoda Posturzyńska (Klasa 8), Tymon Szkołut (Klasa 8), Lena Bryłowska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LUBLINIE B
ul. Pana Wołodyjowskiego 13, Lublin
Jan Bielecki (Klasa 8), Dawid Król (Klasa 8), Maksymilian Kuryło (Klasa 8), Mateusz Aurzecki (Klasa 8)

Sosnowiec (Náboj Junior)

Drużyny: 8 / 20
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KATOWICACH B
ul. Mikołowska 26, Katowice
Maksymilian Marquardt (Klasa 8), Stanisław Baniak-Lesz (Klasa 8), Hubert Jurkowski (Klasa 8), Natalia Zajas (Klasa 8)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KATOWICACH A
ul. Mikołowska 26, Katowice
Zuzanna Adamowska (Klasa 8), Maciej Słaboń (Klasa 8), Amelia Zymek (Klasa 8), Franciszek Zawiejski (Klasa 8)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "AKADEMIA MŁODYCH" A
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Konrad Pierzchała (Klasa 8), Jakub Galica (Klasa 8), Wojciech Pieniak (Klasa 8), Wiktoria Wojtan (Klasa 8)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "AKADEMIA MŁODYCH" B
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Gabriel Solazzo (Klasa 8), Tymon Trzaskowski (Klasa 7), Szymon Capiga (Klasa 7), Inesa Kliuchko (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. 74 GÓRNOŚLĄSKIEGO PUŁKU PIECHOTY W LUBLIŃCU
ul. płk. Stanisława Wilimowskiego 8, Lubliniec
Fabian Janota (Klasa 8), Łukasz Lyta (Klasa 8), Karol Kubica (Klasa 8), Radosław Orzełek (Klasa 8)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ" A
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Natalia Machura (Klasa 8), Hanna Torbus (Klasa 8), Wiktoria Golimowska (Klasa 8), Pola Majczak (Klasa 8)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ" B
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Karol Rzepiak (Klasa 8), Gustaw Kapuścik (Klasa 8), Maciej Grządziel (Klasa 8), Krzysztof Kowalski (Klasa 7)
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KATOWICACH C
ul. Mikołowska 26, Katowice
Weronika Poduszyńska (Klasa 7), Szymon Petrykowski (Klasa 7), Michał Machecki (Klasa 7), Julia Giermańska (Klasa 7)

Warszawa (Náboj Junior)

Drużyny: 20 / 20
"ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
ul. Mieczysława Pożaryskiego 28, Wawer
Jakub Korgul (Klasa 8), Mateusz Burkiewicz (Klasa 8), Tomasz Sulimierski (Klasa 8), Antoni Góral (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 221 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BARBARY BRONISŁAWY CZARNOWSKIEJ A
ul. Ogrodowa 42/44, Wola
Jakub Zagrodzki (Klasa 8), Tomasz Ostrowski (Klasa 8), Antoni Chwiejczak (Klasa 8), Jerzy Fronczyk (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 221 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BARBARY BRONISŁAWY CZARNOWSKIEJ
ul. Ogrodowa 42/44, Wola
Jakub Żyto (Klasa 8), Piotr Zalewski (Klasa 7), Jacek Łakomski (Klasa 8), Bartosz Bartodziej (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 221 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BARBARY BRONISŁAWY CZARNOWSKIEJ B
ul. Ogrodowa 42/44, Wola
Lena Ciach (Klasa 7), Bartosz Malinowski (Klasa 7), Paweł Warchoł (Klasa 7), Urszula Kwiatkowska (Klasa 7)
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "INSPIRACJA" A
ul. Józefa Mehoffera 90, Białołęka
Wiktor Nowak (Klasa 8), Julia Gąsiorowska (Klasa 8), Aleksandra Uss (Klasa 8), Błażej Gorzałek (Klasa 8)
BEDNARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA B
ul. Raszyńska 22, Ochota
Kacper Haniewicz (Klasa 8), Zofia Sobańska (Klasa 8), Krzysztof Rzeszutkowski (Klasa 8), Barbara Godlewska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W OŻAROWIE MAZOWIECKIM A
ul. Poznańska 183, Ożarów Mazowiecki
Anna Bogcka (Klasa 8), Agnieszka Solarz (Klasa 8), Helena Kaczanowska (Klasa 8), Michał Pyszlak (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 343 IM. MATKI TERESY Z KALKUTY
ul. Stefana Kopcińskiego 7, Ursynów
Weronika Ekwińska (Klasa 7), Alicja Pogocka (Klasa 8), Barbara Wróbel (Klasa 7), Hanna Lappo (Klasa 7)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII I JĘDRZEJA MORACZEWSKICH
ul. Cyrulików 87, Rembertów
Gabriela Górecka (Klasa 8), Filip Klim (Klasa 8), Aleksander Lada (Klasa 7), Aleksander Rotkiewicz (Klasa 7)
POLSKO-ANGIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MENTIS "PIWONIOWA" A
ul. Piwoniowa 18, Białołęka
Aleksander Fryska (Klasa 8), Adam Łuczkiewicz (Klasa 7), Antoni Skwarka (Klasa 7), Antoni Wardziński (Klasa 4)
POLSKO-ANGIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MENTIS "PIWONIOWA" B
ul. Piwoniowa 18, Białołęka
Orest Kałowski (Klasa 8), Alicja Buczek (Klasa 8), Zofia Borowska (Klasa 8), Marcin Socha (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 336 IM. JANKA BYTNARA "RUDEGO"
ul. Witolda Małcużyńskiego 4, Ursynów
Wiktor Dobrzyński (Klasa 8), Dominik Findeisen (Klasa 6), Zuzanna Popowska (Klasa 8), Jan Weralski (Klasa 7)
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. ROBERTA SCHUMANA FUNDACJI "PRIMUS" A
ul. płk. Zoltána Baló 1, Ursynów
Barbara Andrzejuk (Klasa 8), Jakub Kosydar (Klasa 8), Olga Korzeniecka (Klasa 8), Karolina Orfinger (Klasa 8)
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. ROBERTA SCHUMANA FUNDACJI "PRIMUS" B
ul. płk. Zoltána Baló 1, Ursynów
Stanisław Białecki (Klasa 7), Szymon Sołtysiak (Klasa 7), Kornel Walus (Klasa 7), Jakub Brzoza (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W OŻAROWIE MAZOWIECKIM B
ul. Poznańska 183, Ożarów Mazowiecki
Jan Wyszyński (Klasa 7), Michał Wyszyński (Klasa 7), Konrad Malec-Nagadowski (Klasa 7), Konstanty Lustyk (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 PRZYMIERZA RODZIN IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI A
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Bielany
Szymon Pilipczuk (Klasa 7), Jan Bieńkowski (Klasa 7), Michał Opar (Klasa 7), Olaf Drozdowski (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 PRZYMIERZA RODZIN IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI B
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Bielany
Alicja Kodym (Klasa 7), Alisa Potoka (Klasa 7), Paweł Knaflewski (Klasa 7)
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "INSPIRACJA" B
ul. Józefa Mehoffera 90, Białołęka
Tomasz Zworski (Klasa 8), Piotr Bieżuński (Klasa 7), Maciej Roguski (Klasa 7), Anna Turzyńska (Klasa 8)
BEDNARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA A
ul. Raszyńska 22, Ochota
Franciszek Ulatowski (Klasa 8), Hugo Stefaniak (Klasa 8), Maja Gacka (Klasa 8), Runyang Su (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 IM. BRONISŁAWA CZECHA A
ul. Koryncka 33, Wawer
Matylda Rękawek (Klasa 8), Tymon Wilczewski (Klasa 8), Bartosz Solarski (Klasa 8), Anna Kałużyńska (Klasa 8)

Wrocław (Náboj Junior)

Drużyny: 27 / 27
SZKOŁA PODSTAWOWA EKOLA A
ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław-Krzyki
Oskar Cygan (Klasa 8), Eryk Bosset (Klasa 8), Szymon Stacewicz (Klasa 8), Maciej Kucharzak (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO A
ul. Bobrza 27, Wrocław-Fabryczna
Piotr Lecyk (Klasa 8), Szymon Czapliński (Klasa 8), Monika Izworska (Klasa 8), Szymon Tkocz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU A
ul. Kościelna 2, Smolec
Anna Grzegorowska (Klasa 8), Weronika Hoszowska (Klasa 8), Filip Bawełkiewicz (Klasa 8), Aleksandra Gruca (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA "PARNAS" B
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław-Krzyki
Polina Mykhaylets (Klasa 7), Aleksandra Wałcerz (Klasa 8), Kinga Łupińska (Klasa 8), Krzysztof Suligowski (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO B
ul. Bobrza 27, Wrocław-Fabryczna
Stanisław Mojka (Klasa 8), Michał Sawicki (Klasa 8), Szymon Jelonkiewicz (Klasa 8), Maria Warachim (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU B
ul. Kościelna 2, Smolec
Natalia Terech (Klasa 8), Bruno Mutke (Klasa 8), Denys Paterilo (Klasa 8), Hanna Jaworska (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA "PARNAS" A
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław-Krzyki
Alicja Walczyk (Klasa 7), Kornel Mroziński (Klasa 8), Alan Kuczyński (Klasa 8), Pola Maciejewski (Klasa 7)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO A
ul. Inflancka 13, Wrocław-Psie Pole
Nikola Migas (Klasa 8), Zofia Sośnicka (Klasa 8), Dawid Garstka (Klasa 8), Cezary Dawidowicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO B
ul. Inflancka 13, Wrocław-Psie Pole
Maciej Zahajko (Klasa 8), Martyna Sęk (Klasa 8), Michał Witkowski (Klasa 8), Stanisław Susłowicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SKARBÓW DOLNEGO ŚLĄSKA W MALCZYCACH B
ul. Szkolna 6, Malczyce
Karol Dolak (Klasa 8), Szymon Micyk (Klasa 8), Mieszko Wilczyński (Klasa 8), Tymon Sikorski (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SKARBÓW DOLNEGO ŚLĄSKA W MALCZYCACH A
ul. Szkolna 6, Malczyce
Marcel Witkowski (Klasa 8), Wiktoria Podgórska (Klasa 8), Milena Kicak (Klasa 8), Olha Benko (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. FRANCISZKA JUSZCZAKA A
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław-Fabryczna
Alicja Golińska (Klasa 8), Szymon Łachajczyk (Klasa 8), Jan Dudek (Klasa 8), Ilya Vasin (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. FRANCISZKA JUSZCZAKA B
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław-Fabryczna
Eryk Olawiński (Klasa 8), Aleksander Szylko (Klasa 8), Agata Rygiel (Klasa 8), Jan Tarbaj (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W OŁAWIE
ul. Władysława Broniewskiego 6, Oława
Leny Kliszczak (Klasa 8), Franciszek Łuszczyński (Klasa 8), Tymon Szkudlarek (Klasa 8), Ireneusz Kamiński (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 B
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław-Krzyki
Arina Lytvynenko (Klasa 8), Mateusz Fiedor (Klasa 8), Blanka Stęplowska (Klasa 8), Wiktor Tępiński (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA ASLAN IM. C. S. LEWISA W GŁOGOWIE A
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
Wojciech Koliński (Klasa 8), Franciszek Płoskonka (Klasa 8), Oliwia Stańczyk (Klasa 8), Krzysztof Maculewicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA ASLAN IM. C. S. LEWISA W GŁOGOWIE B
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
Igor Gawrzoł (Klasa 8), Zofia Chodacka (Klasa 8), Alan Zgód (Klasa 8), Mikołaj Lewicki (Klasa 8)
POLSKO-NIEMIECKA SZKOŁA PODSTAWOWA A
ul. ks. Marcina Lutra 2-8, Wrocław-Fabryczna
Franz Ilgmann (Klasa 8), Marcin Jasiński (Klasa 8), Stanisław Sitarz (Klasa 8), Adam Tober (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. WINCENTEGO POLA A
ul. Nyska 66, Wrocław-Krzyki
Artur Brzeziński (Klasa 6), Jędrzej Wiśniewski (Klasa 8), Krzysztof Szymała (Klasa 8), Tomasz Matiaszewski (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU C
ul. Kościelna 2, Smolec
Julia Kisiela (Klasa 8), Natalia Pindelska (Klasa 8), Katarzyna Ciaciek (Klasa 8), Mikołaj Lis (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. WINCENTEGO POLA B
ul. Nyska 66, Wrocław-Krzyki
Krzysztof Palczyński (Klasa 8), Michał Cichy (Klasa 8), Julia Kelner (Klasa 8), Aleksandra Adamowicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA
al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32, Wrocław-Psie Pole
Karol Matyka (Klasa 8), Antoni Różański - Putek (Klasa 8), Leon Dziedzic (Klasa 8), Heorhii Naboka (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KSIĘCIA HENRYKA BRODATEGO W TRZEBNICY
ul. Świętej Jadwigi 10, Trzebnica
Szymon Matusiak (Klasa 8), Tola Matyasik (Klasa 8), Lena Pluta (Klasa 8), Maciej Skowroński (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 IM. PIOTRA WŁOSTOWICA
ul. Bolesława Prusa 64, Wrocław-Śródmieście
Zuzanna Buraczewska (Klasa 8), Daria Dziedzic (Klasa 8), Bartosz Pawlaczyk (Klasa 8), Zuzanna Wąs (Klasa 8)
POLSKO-NIEMIECKA SZKOŁA PODSTAWOWA B
ul. ks. Marcina Lutra 2-8, Wrocław-Fabryczna
Eliasz Szewczyk (Klasa 7), Nadia Fox (Klasa 7), Ryszard Gąsiorowski (Klasa 8), Piotr Oleśniewicz (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 A
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław-Krzyki
Tomasz Panterałka (Klasa 8), Mateusz Pondel (Klasa 8), Alicja Janiuk (Klasa 8), Michał Zagrajek (Klasa 8)
SZKOŁA PODSTAWOWA EKOLA B
ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław-Krzyki
Ilona Góral (Klasa 8), Zofia Klich (Klasa 8), Krankowski Henryk (Klasa 8), Malwina Ignasiak (Klasa 8)