Change language

Výsledky

Náboj Junior, Medzinárodné, Náboj Junior 2023

Medzinárodné Belgicko Česko Španielsko Chorvátsko Holandsko Poľsko Slovensko
1.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej A
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
42
Szymon Zima (Klasa 8), Krzysztof Kowalik (Klasa 8), Artur Smoleński (Klasa 7), Dominik Findeisen (Klasa 7)
2.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti C
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
39
Jakub Klabník (Kvarta), Dominik Bezák (Kvarta), Tereza Vargová (Kvarta), Lukáš Lipka (Kvarta)
3.
Česko
Školy Březová - SOŠ, ZŠ a MŠ (ZŠ)
Březová
38
Dan Školař (8. ročník), Adam Houdek (8. ročník), Tomáš Dočekal (7. ročník)
4.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ) A
Zborovská, Praha 5
37
Klára Vidnerová (Kvarta), Jáchym Kincl (Kvarta), Jakub Laš (Kvarta), Marek Dohnal (Kvarta)
5.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ) B
Zborovská, Praha 5
37
Karel Hlaváček (Kvarta), Matěj Knop (Kvarta), Jan Grössl (Tercie), Jan Betinec (Tercie)
6.
Slovensko
Gymnázium J.CH. B
Štúrova 13, Brezno
36
Liliana Tkáčiková (Kvarta), Maroš Pančík (Kvarta), Martin Pančík (Kvarta), Šimon Kobela (Kvarta)
7.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Palackého náměstí, Boskovice
36
Jan Bradáč (Kvarta), Martin Sedláček (Tercie), Vojtěch Grénar (Kvarta), Rudolf Mičín (Kvarta)
8.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku
ul. Boruty 18, Białystok
36
Maria Leszczyńska (Klasa 8), Michał Rakowski (Klasa 7), Michał Kochanowski (Klasa 8), Stanisław Paszko (Klasa 8)
9.
Poľsko
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku A
ul. Narewska 11, Białystok
36
Aliaksei Pauliuchenka (Klasa 7), Kacper Wnorowski (Klasa 8), Nadia Michalik (Klasa 8), Tomasz Burzyński (Klasa 8)
10.
Slovensko
Gymnázium sv. Františka B
J. M. Hurbana , Žilina
35
Patrik Franek (Kvarta), Marko Bálek (Kvarta), Tomáš Babík (Kvarta), Juraj Černický (Kvarta)
11.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich
ul. Cyrulików 87, Warszawa
35
Aleksander Lada (Klasa 8), Juliusz Klim (Klasa 8), Dominik Ilnicki (Klasa 8), Aleksander Rotkiewicz (Klasa 8)
12.
Slovensko
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
35
Tomáš Černý (Kvarta), Karolína Gajdošová (Kvarta), Lucia Tóthová (Kvarta), Jana Oswaldová (Kvarta)
13.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) A
Konstantinova, Praha 4
35
Lukáš Linek (Kvarta), Ondřej Bohatý (Kvarta), Bohdan Dudla (Kvarta), Maxmilián Mrázek (Kvarta)
14.
Slovensko
SŠ-Gymnázium
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
35
Alica Jenčová (Kvarta), Adam Jenča (Kvarta), Alex Markus (Kvarta), Júlia Pleschová (Kvarta)
15.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku B
ul. Kalinowa 5, Białystok
34
Mateusz Budzanowski (Klasa 8), Robert Kruk (Klasa 7), Jakub Łabanowski (Klasa 7), Jan Skiba (Klasa 7)
16.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego A
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
34
Kajetan Liszewski (Klasa 8), Maksymilian Bebej (Klasa 8), Krzysztof Szeler (Klasa 8), Maja Bargiel (Klasa 8)
17.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Legionářů, Příbram
34
Jakub Vojáček (Kvarta), Martin Zvolánek (Kvarta), Lukáš Koma (Kvarta), Martin Tomek (Kvarta)
18.
Česko
Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy (SŠ) B
Hellichova, Praha 1
34
Marek Vočka (2. ročník), Erik Moldoveanu (2. ročník), Jiří Kolář (2. ročník), Barbora Hurychová (2. ročník)
19.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Tomkova, Olomouc
34
Samuel Zubák (Kvarta), Vojtěch Protivánek (Kvarta), Jaromír Šašinka (Kvarta), Valentýna Sochorová (Sekunda)
20.
Česko
Základní škola (ZŠ) A
Úvoz, Brno
33
Martin Mlčůch (9. ročník), Monika Matulová (9. ročník), Vojtěch Macek (9. ročník), Vojtěch Polášek (9. ročník)
21.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra B
1. mája 2, Trenčín
33
Kamendy Martin (Tercia), Dulák Marek (Tercia), Vangel Marek (Tercia), Vlková Sabína (Tercia)
22.
Česko
Mensa gymnázium, o.p.s. (SŠ)
Španielova, Praha 6
33
Jakub Soukeník (Kvarta), Václav Budil (Kvarta), Matěj Peš (Kvarta), Matyáš Egem (Kvarta)
23.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku A
ul. Jaworowa 8, Białystok
33
Ignacy Dziedziul (Klasa 8), Urszula Citko (Klasa 8), Weronika Chrzanowska (Klasa 8), Lena Iwanowicz (Klasa 8)
24.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki A
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
33
Jan Bieńkowski (Klasa 8), Olaf Drozdowski (Klasa 8), Szymon Pilipczuk (Klasa 8), Alicja Kodym (Klasa 8)
25.
Slovensko
Gymnázium C
Ul. 1. mája 905, Púchov
32
Timotej Fabok (Kvarta), Michaela Sláviková (Kvarta), Alexander Štancel (Kvarta), Juraj Václavík (Kvarta)
26.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku A
ul. Kalinowa 5, Białystok
32
Aleksandra Bierć (Klasa 8), Kornel Chomicki (Klasa 8), Mateusz Chudoń (Klasa 8), Pola Pruszyńska (Klasa 8)
27.
Slovensko
Gymnázium B
Kukučínova 1, Poprad
32
Filip Štefko (Kvarta), Šimon Choma (Kvarta), Boris Bača (Kvarta), Tomáš Kočiš (Kvarta)
28.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
32
Benjamín Chrvala (Kvarta), Myroslav Derbak (Kvarta), Martin Skácel (Kvarta), Jakub Haršány (Kvarta)
29.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Horní náměstí, Šternberk
32
Daniel Síla (Kvarta), Radek Vavrečka (Kvarta), Daniel Pala (Kvarta), Jiří Zakuťanský (Kvarta)
30.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Česká, České Budějovice
32
Matěj Kmínek (Kvarta), Tomáš Kučera (Kvarta), Václav Marušinec (Kvarta), Jakub Kluzák (Kvarta)
31.
Slovensko
Základná škola A. Kmeťa A
M. R. Štefánika 34, Levice
32
Marek Mäsiar (8. ročník), Samuel Dudáš (8. ročník), Maroš Hraško (8. ročník), Matúš Lacek (8. ročník)
32.
Česko
Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. (SŠ) B
Sokolovská, Liberec
31
Anežka Morávková (Kvarta), Jiří Minář (Kvarta), Karolina Šírová (Kvarta), Václav Poek (Kvarta)
33.
Slovensko
Základná škola C
Mládežnícka 16, Púchov
31
Tomáš LANG (9. ročník), Emil SVITEK (9. ročník), Matej JURAŠÍK (9. ročník), Róbert RODER (9. ročník)
34.
Chorvátsko
Osnovna škola Jabukovac - Zagreb
JABUKOVAC 30, Zagreb
31
Borna Ćurić (8. razred), Ante Alić (8. razred), Hrvoje Perković (7. razred), Nikola šošić (7. razred)
35.
Slovensko
Súkr. gym. CENADA B
Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
31
Gregor Tichý (Kvarta), Ondrej Tuška (Kvarta), Daniela Vlčeková (Kvarta), Patrícia Bachová (Kvarta)
36.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie B
ul. Aleja Jana Długosza 8a, Lublin
31
Jan Pijanowski (Klasa 8), Edyta Rej (Klasa 7), Alicja Tomasiak (Klasa 8), Krzysztof Maksymiuk (Klasa 8)
37.
Česko
Slovanské gymnázium (SŠ)
Jiřího z Poděbrad, Olomouc
31
Petr Barták (Kvarta), Matouš Dohnal (Kvarta), Matyáš Pavlas (Kvarta), Šimon Swaczyna (Tercie)
38.
Česko
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ (SŠ)
Komenského, Uherský Brod
31
Jan Bobčík (Kvarta), Alex Faivre (Kvarta), Jáchym Matěk (Kvarta), Patrik Michael Hrdý (Kvarta)
39.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Pulická, Dobruška
30
Milan Dvořák (Kvarta), Tomáš Březovský (Kvarta), Miriam Barešová (Kvarta), Anna Dubnová (Kvarta)
40.
Slovensko
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
30
Klára Kusovská (Tercia), Jakub Kováč (Tercia), Ján Rajňák (Tercia), Matúš Furdík (Tercia)
41.
Česko
Základní škola (ZŠ) B
Sirotkova, Brno
30
Klust Matěj (9. ročník), Kroutil Tadeáš (9. ročník), Doležel Tadeáš (9. ročník), Majer Filip (9. ročník)
42.
Česko
Gymnázium Matyáše Lercha (SŠ) A
Žižkova, Brno
30
Gabriel Zápeca (Kvarta), Johana Čechová (Kvarta), Lucie Rybnikářová (Kvarta), Stanislav Šimeček (Kvarta)
43.
Česko
Gymnázium Jaroslava Heyrovského (SŠ) B
Mezi Školami, Praha 5
30
Tomáš Fürst (Kvarta), Filip Procházka (Kvarta), Marie Kopřivová (Kvarta), Kryštof Kolenový (Kvarta)
44.
Česko
Základní škola (ZŠ)
Kuncova, Praha 5
30
Max Menčík (9. ročník), Jakub Kohoutek (9. ročník), Eldar Abkerimov (9. ročník), Sebastián Hodboď (9. ročník)
45.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) B
Čs. exilu, Ostrava
30
Jáchym Zeman (Kvarta), František Malenovský (Kvarta), Jan Klímek (Kvarta), Magdaléna Novotná (Kvarta)
46.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
30
Krpelan Jakub (Tercia), Čollák Tomáš (Tercia), Adamuščín Adam (Tercia), Barančík Marek (Tercia)
47.
Chorvátsko
V. osnovna škola Varaždin B
Vatrogasna ulica 5, Varaždin
29
Matej Križanić (8. razred), Fran Marčec (8. razred), Simon Hrvoić (8. razred), Lovro Kenjereš (8. razred)
48.
Česko
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ) A
Tyršova, Vsetín
29
Jan Kostka (Kvarta), Viktor Lenža (Kvarta)
49.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Jateční, Ústí nad Labem
29
Ivona Filasová (Kvarta), Ondřej Hitka (Kvarta), Rui Rui Wang (Kvarta), Eliška Berková (Kvarta)
50.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego B
ul. Bobrza 27, Wrocław
29
Szymon Śpiewak (Klasa 8), Michał Maciołka (Klasa 8), Tymon Mikita (Klasa 8), Mariia Kulyk (Klasa 8)
51.
Česko
Gymnázium a Střední odborná škola (SŠ) B
Mládežníků, Rokycany
29
Václav Kraus (Kvarta), Jakub Žaloudek (Kvarta), Jan Brož (Kvarta), Anežka Štochlová (Kvarta)
52.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
ul. Dzielna 19, Białystok
29
Zofia Pavtel (Klasa 7), Malwina Makal (Klasa 8), Filip Łuczak (Klasa 7), Ignacy Samselski (Klasa 6)
53.
Slovensko
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
29
Branislav Držík (Kvarta), Andrej Derka (Kvarta), Jakub Ševela (Kvarta), Vladimír Lakatoš (Kvarta)
54.
Česko
Gymnázium Brno-Řečkovice (SŠ) B
Terezy Novákové, Brno
29
Kryštof Havránek (Kvarta), Kryštof Lidman (Kvarta), Marek Růžička (Kvarta), Lucián Kotas (Kvarta)
55.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) B
Konstantinova, Praha 4
29
Vít Pospíšil (Kvarta), Jakub Kolář (Tercie), Erik Macek (Tercie), Vít Sebastian Kopczyk (Kvarta)
56.
Česko
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Mendíků, Praha 4
29
Samuel Peverell (9. ročník), Jan Foukal (9. ročník), Richard Pokorný (9. ročník), David Vyhlídal (9. ročník)
57.
Poľsko
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku B
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
29
Paweł Chwieśko (Klasa 7), Zofia Kozłowska (Klasa 7), Julia Olechno (Klasa 7), Zofia Sienicka (Klasa 7)
58.
Slovensko
Základná škola
Beňuš
29
Jasna Hrablayová (9. ročník), Samuel Adam Kerpčár (9. ročník), Samuel Lilko (8. ročník), Matej Vigoda (8. ročník)
59.
Česko
Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace (SŠ) B
Partyzánská, Liberec
29
Ondřej Kozuk (Kvarta), Michal Nosek (Kvarta), Štěpán Pražák (Kvarta), Martin Žalud (Kvarta)
60.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Voděradská, Praha 10
28
Magdalena Nováková (Kvarta), Kateřina Hujová (Kvarta), Zdeněk Davídek (Kvarta), Filip Strojil (Kvarta)
61.
Česko
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ) A
Lindnerova, Praha 8
28
Lukáš Stanovský (Tercie), Marek Bureš (Tercie), Michal Večeřa (Tercie), Martin Maláč (Tercie)
62.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich
ul. Henryka Pachońskiego 5M, Kraków
28
Jan Bieliński (Klasa 8), Piotr Łyko (Klasa 8), Tomasz Łyko (Klasa 8), Lucjan Waszkielewicz (Klasa 8)
63.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Studentská, Žatec
28
Jan Kuneš (Kvarta), Eliáš Koníček (Kvarta), Anna Voráčová (Kvarta), Aneta Eliášová (Kvarta)
64.
Česko
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ) B
Lindnerova, Praha 8
28
Sebastian Sopko (Kvarta), Kristína Mészárosová (Kvarta), Klára Pastrňáková (Kvarta), Marie Lisa Krátká (Kvarta)
65.
Slovensko
Súkr.ZŠ - nadané deti B
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
28
Teodor Quentin Malaschitz (9. ročník), Leo Lörinc (9. ročník), Zuzana Vedejová (9. ročník), Bruno Michael Kraner (9. ročník)
66.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
nám. Edvarda Beneše, Kladno
28
Jan Blažek (Kvarta), Ondřej Šafus (Kvarta), Kryštof Švarc (Kvarta), Kryštof Ouředník (Kvarta)
67.
Slovensko
Gymnázium A.H.Š. B
Školská 21, Veľký Krtíš
28
Filip Stieranka (Kvarta), Kamila Tencerová (Kvarta), Samuel Balla (Kvarta), Richard Adam (Kvarta)
68.
Česko
Gymnázium Brno-Řečkovice (SŠ) A
Terezy Novákové, Brno
28
Antonín Horák (Kvarta), Vilém Doušek (Kvarta), Jakub Večeřa (Kvarta), Šimon Pavelka (Kvarta)
69.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego B
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
28
Adam Lenarczyk (Klasa 8), Szymon Aleksandrowicz (Klasa 8), Maria Szot (Klasa 7), Michał Andrzejewski (Klasa 7)
70.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Žižkova, Kolín
28
Matyáš Foršt (Kvarta), Tomáš Horák (Kvarta), Jan Koruška (Kvarta), Mark Lněnička (Kvarta)
71.
Slovensko
Základná škola B
Sídlisko II. 1336, Vranov nad Topľou
28
Kozák Michael (9. ročník), Petríková Dominika (9. ročník), Furková Tamara (9. ročník), Gešperik Milan (9. ročník)
72.
Poľsko
Szkoła Podstawowa "Parnas" B
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
27
Polina Mykhaylets (Klasa 8), Krzysztof Suligowski (Klasa 8), Alicja Walczyk (Klasa 8), Jagoda Ogrodnik (Klasa 8)
73.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego A
ul. Bobrza 27, Wrocław
27
Małgorzata Mikołajczyk (Klasa 8), Nadia Ochędzan (Klasa 8), Jakub Matuszewski (Klasa 8), Ida Ochnik (Klasa 8)
74.
Slovensko
Gymnázium A
Alejová 1, Košice-Juh
27
Nina Hudáková (Kvarta), Lukáš Kostík (Kvarta), Tomáš Saksun (Kvarta), Daniel Ryan Takáč (Kvarta)
75.
Česko
Základní škola (ZŠ) B
Hornická, Hlučín
27
Filip Toupal (9. ročník), Jakub Brózda (9. ročník), Lukáš Fojtík (9. ročník), Nicolas Birklen (9. ročník)
76.
Česko
Základní škola (ZŠ) A
Jílovská, Praha 4
27
Jan Štusák (9. ročník), Adam Vlčko (9. ročník), Magdalena Endrštová (9. ročník), Jan Slany (9. ročník)
77.
Chorvátsko
OSNOVNA ŠKOLA MAHIČNO
Mahićno 122, Karlovac
27
Leonardo Starešinčić (8. razred), Sergej Starešinčić (6. razred), Ines Bičak (8. razred), Tena Hrebac (8. razred)
78.
Slovensko
Evanjelické gymnázium A
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto
27
Ján Urban (Kvarta), Gaia Lea Hudáková (Kvarta), Lívia Sušková (Kvarta), Nelly Heželová (Kvarta)
79.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei w Skale
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
27
Małgorzata Jasica (Klasa 8), Bartosz Ciobanu (Klasa 8), Kacper Gumula (Klasa 8), Maksymilian Ziarkowski (Klasa 8)
80.
Slovensko
Gymnázium A
Komenského 1074, Partizánske
27
Branislav Ručkay (Sekunda), Denis Jančich (Tercia), Fedor Púchovský (Tercia), Laura Sasková (Kvarta)
81.
Česko
Gymnázium Olgy Havlové (SŠ) A
Marie Majerové, Ostrava
27
Richard Švec (Kvarta), František Šebesta (Kvarta), Ondřej Nováček (Kvarta), Matyáš Martin Pavliska (Kvarta)
82.
Česko
Gymnázium Evolution, s.r.o. (SŠ) B
Sázavská, Praha 2
27
Miriam Jílková (Tercie), Kryštof Kminek (Tercie), Lili Dětáková (Tercie), Ondřej Matějka (Tercie)
83.
Slovensko
Gymnázium Ivana Kupca B
Komenského 13, Hlohovec
27
Daniel Minarovský (Kvarta), Šimon Görög (Kvarta), Lenka Miklovičová (Tercia), Klára Chromeková (Kvarta)
84.
Česko
Nový PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. B
Jánošíkova, Praha 4
27
Matěj Kovář (Kvarta), Josef Sviták (Kvarta), Filip Vopravil (Kvarta)
85.
Česko
Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace (SŠ) A
Partyzánská, Liberec
27
Jakub Jiroutek (Tercie), Benjamin Šroll (Tercie), Tereza Szilágyiová (Tercie), Adéla Prokopová (Tercie)
86.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie A
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków
27
Liwia Minkiewicz (Klasa 8), Lena Stępień (Klasa 7), Wiktoria Gorczyca (Klasa 7), Paweł Pobiega (Klasa 8)
87.
Slovensko
ZŠ - Alapiskola
Školská 330, Jelenec
27
Patrik Schimpl (9. ročník), Marko Ochotnický (9. ročník), Dominik Molnár (9. ročník), Laura Pálfyová (9. ročník)
88.
Česko
Gymnázium Elišky Krásnohorské (SŠ) B
Ohradní, Praha 4
26
Matyáš Friedberger (Kvarta), Vladislav Glomb (Kvarta), Šimon Hauba (Kvarta), Matěj Nečas (Kvarta)
89.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola B
ul. Nyska 66, Wrocław
26
Alicja Wołoncewicz (Klasa 6), Daniil Hronski (Klasa 8), Tomasz Lichota (Klasa 8), Artur Brzeziński (Klasa 7)
90.
Česko
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm (SŠ) B
Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm
26
Jaromír Pešek (Kvarta), Radek Masařík (Kvarta), Josef Brňovják (Kvarta), Tobiáš Boreček (Kvarta)
91.
Česko
Gymnázium Brno-Bystrc (SŠ) A
Vejrostova, Brno
26
Anežka Zonygová (Kvarta), Adam Sedláček (Kvarta), Štěpán Sova (Kvarta), Nela Bednářová (Kvarta)
92.
Česko
Gymnázium Jakuba Škody (SŠ) A
Komenského, Přerov
26
Filip Krč (Kvarta), Matyáš Krč (Kvarta), Ota Skýpala (Kvarta), David Barbořík (Kvarta)
93.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
26
Viktor Sieja (Tercie), Marek Horník (Tercie), Matěj Richter (Tercie), Jakub Michálek (Tercie)
94.
Slovensko
Základná škola B
Komenského 959, Senica
26
Matyáš Kadič (9. ročník), Martin Daniš (9. ročník), Viktor Vachula (9. ročník), Adam Polonec (9. ročník)
95.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Jateční, Ústí nad Labem
26
Václav Mála (Kvarta), Lukáš Musil (Kvarta), Jakub Renner (Tercie), Ondřej Stibor (Tercie)
96.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku A
ul. Narewska 13, Białystok
26
Marcel Stachura (Klasa 8), Roman Matsynau (Klasa 8), Antoni Domitrz (Klasa 8), Maksymilian Chilewicz (Klasa 7)
97.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Jírovcova, České Budějovice
26
Jan Souček (Kvarta), Anna Barešová (Kvarta), Matyáš Rak (Kvarta), Adam Domin (Kvarta)
98.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wysokiej
ul. Chabrowa 99, Wysoka
26
Michał Goszczynski (Klasa 8), David Losev (Klasa 8), Tristan Krysmalski (Klasa 8), Michał Zapaśnik (Klasa 8)
99.
Slovensko
Gymnázium J.Hollého B
Na hlinách 30, Trnava
26
Šumichrast Matiáš (Kvarta), Nagy Alexander (Kvarta), Marcian Alexander (Kvarta), Zigo Ivan (Kvarta)
100.
Slovensko
Gymnázium I.K. A
P. Hostinského 3, Rimavská Sobota
26
Jakub Trapl (Tercia), Robert Wereszký (Tercia), Martin Kriška (Tercia), Leonard Tóth (Tercia)