101. Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy A Haličská cesta 9, Lučenec | 26 Filip Lóška (Kvarta), Jakub Dzúr (Kvarta), Damien Chovanec (Kvarta), Sofia Dandová (Kvarta) |
102. Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského B Matice slovenskej 16, Prievidza | 26 Jakub Klak (Kvarta), Adam Putiška (Kvarta), Dominik Žilla (Kvarta), Lukáš Žember (Kvarta) |
103. Gymnázium M. R. Štefánika 16, Nové Zámky | 26 Maroš Tomko (Kvarta), Adrian Keleberec (Kvarta), Alex Rozsnyo (Kvarta), Natália Blaškovičová (Kvarta) |
104. Gymnázium (SŠ) C Mikulášské náměstí, Plzeň | 26 Matěj Voch (2. ročník), Adam Zíbar (2. ročník), Nina Messeán (2. ročník), Martina Steinhauserová (2. ročník) |
105. Gymnázium B Komenského 1074, Partizánske | 26 Veronika Gamanová (Kvarta), Anna Mária Slivková (Kvarta), Ema Búčiková (Kvarta), Sára Kuciaková (Kvarta) |
106. Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku A ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok | 26 Maurycy Wnuczko (Klasa 8), Błażej Kosk (Klasa 8), Wiktor Pawlicki (Klasa 8), Krzysztof Stanisławczyk (Klasa 8) |
107. Základná škola s materskou školou A. Felcána, Hlohovec | 26 Šimon Rampach (9. ročník), Kristína Lenghartová (9. ročník), Nela Křížová (9. ročník), Samuel Zavadil (9. ročník) |
108. Gymnázium Jaroslava Vrchlického (SŠ) A Národních mučedníků, Klatovy | 26 Procházka Matěj (Kvarta), Cariková Magdaléna (Kvarta), Mazanec Martin (Kvarta), Nejedlý Jan (Kvarta) |
109. Základná škola B SNP, Šurany | 26 Jakub Kuruc (9. ročník), Boris Stanko (9. ročník), Timotej Chudý (9. ročník), Adrián Bednárik (9. ročník) |
110. Gymnázium (SŠ) B Dašická, Pardubice | 26 Marek Yu Xuan Lim (Kvarta), Jan Glos (Kvarta), Jakub Mejstřík (Kvarta), Petr Munzar (Kvarta) |
111. Gymnázium Jána Adama Raymana B Mudroňova 20, Prešov | 26 Revický Michal (Tercia), Fekete Filip (Tercia), Dzurica Matyas (Tercia), Barnoky Tobias (Tercia) |
112. Gymnázium Matky Alexie B Jesenského A, Bratislava-Staré Mesto | 26 Tomáš Krišťák (Kvarta), Agáta Mojžišová (Kvarta), Matej Badík (Kvarta), Zuzana Stasová (Kvarta) |
113. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi ul. Czerwona 8, Łódź | 26 Piotr Pepaś (Klasa 7), Tadeusz Bojanowski (Klasa 7), Marek Makowski (Klasa 7), Joanna Czechowska (Klasa 8) |
114. Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej C ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa | 26 Lena Sidorowska (Klasa 8), Krzysztof Witkowski (Klasa 7), Dominik Korzniakow (Klasa 7), Weronika Chwesiuk (Klasa 8) |
115. Gymnázium (SŠ) A Mikulášské náměstí, Plzeň | 26 Veronika Vodrážková (Kvarta), Barbora Bíklová (Kvarta), Ivan Raděj (Kvarta), Petr Martan (Kvarta) |
116. Gymnázium Fr. M. Pelcla (SŠ) A Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou | 26 Zuzana Sajdlová (Kvarta), Magdalena Trejtnarová (Kvarta), Vojtěch Klapal (Kvarta), Kristýna Vodehnalová (Kvarta) |
117. Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy Od Dzieciątka Jezus ul. Kościelna 4, Podkowa Leśna | 26 Wojciech Sobczak (Klasa 8), Jan Rybicki (Klasa 8), Jakub Zapart (Klasa 8), Łukasz Banasiewicz (Klasa 7) |
118. Gymnázium Elišky Krásnohorské (SŠ) A Ohradní, Praha 4 | 26 Adéla Chumová (Kvarta), Nela Honzáková (Kvarta), Lukáš Hanzlíček (Tercie), Zuzana Kučerová (Tercie) |
119. Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki B ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa | 26 Paweł Knaflewski (Klasa 8), Jan Jac (Klasa 8), Michał Opar (Klasa 8), Ignacy Kownacki (Klasa 8) |
120. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy A ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz | 25 Maxim Krasnov (Klasa 8), Julian Cyganek (Klasa 8), Marcel Kulawik (Klasa 8), Hubert Krysiak (Klasa 8) |
121. Nový PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. A Jánošíkova, Praha 4 | 25 Jan Řepka (Kvarta), Marie Bureš (Kvarta), Tobiáš Plocek (Kvarta), Marek Ševčík (Kvarta) |
122. Katolické gymnázium (SŠ) A Otmarova, Třebíč | 25 Vladimír Černoch (Kvarta), Michal Kaleta (Kvarta), Michaela Smetanová (Kvarta), Štěpán Kalina (Kvarta) |
123. Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium B Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto | 25 Matej Kucharčík (Kvarta), Michaela Chovancová (Kvarta), Theo Lewrinc (Kvarta), Marko Madluška (Kvarta) |
124. Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Rycerska 9, Lublin | 25 Jakub Kuczmaszewski (Klasa 8), Wiktor Sikorski (Klasa 8), Lena Turowska (Klasa 8), Monika Łączek (Klasa 8) |
125. Základní škola (ZŠ) Mládežnická, Havířov | 25 Barbora Kunčická (9. ročník), Adéla Bajtková (9. ročník), Petr Pustówka (8. ročník), Lukáš Trojek (9. ročník) |
126. Het 4e Gymnasium C | 25 Lev Opheikens (klas 3), Zeno Aalbers (klas 3), Ian Tuzuner (klas 3), Storm Voorhoeve (klas 3) |
127. Gymnázium (SŠ) A Pulická, Dobruška | 25 Jan Gramel (Tercie), Matěj Hojný (Tercie), Sebastian Kaňa (Tercie), Tereza Březovská (Tercie) |
128. Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala (SŠ) B Stará, Ústí nad Labem | 25 Michal Potměšil (Tercie), Vojtěch Mála (Tercie), Štěpán Horčík (Tercie), Lukáš Huja (Tercie) |
129. Gymnázium Antona Bernoláka B Ul. Mieru 23, Námestovo | 25 Sofia Matisová (Kvarta), František Benčík (Kvarta), Adam Randjak (Kvarta), Dominika Graňáková (Kvarta) |
130. G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace (SŠ) B Jeronýmova, Liberec | 25 Anna Poledníková (Kvarta), Viktorie Vraštilová (Kvarta), Štěpán Walach (Kvarta), Karel Mauder (Kvarta) |
131. Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego ul. Wicka Rogali 18, Chojnice | 25 Tymoteusz Tyborski (Klasa 8), Aleksander Szczęsny (Klasa 7), Adam Laska (Klasa 8), Michał Knopek (Klasa 7) |
132. Gymnázium (SŠ) A Tomkova, Olomouc | 25 Jakub Melichařík (2. ročník), Daniela Pöselová (2. ročník), Christina Dostálová (2. ročník), Zuzana Oklešťková (Kvarta) |
133. Základná škola B Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou | 25 Jakub Janáč (9. ročník), Adam Kosec (9. ročník), Lukáš Dvorský (9. ročník), Šimon Bitarovský (9. ročník) |
134. Gymnázium Jaroslava Vrchlického (SŠ) C Národních mučedníků, Klatovy | 25 Koshan Valentin (Kvarta), Blaschke Sebastian (Kvarta), Černá Adriana (Kvarta), Hrdina Karel (Kvarta) |
135. Gymnasium Felisenum A | 25 Bram Koers (klas 3), Hannah Sintenie (klas 3), Jasper van Ginkel (klas 3), Anna van der Voet (klas 3) |
136. Jiráskovo gymnázium (SŠ) A Řezníčkova, Náchod | 25 Emma Burešová (Tercie), Martin Faltus (Tercie), Anna Urbancová (Tercie), Viktor Souček (Tercie) |
137. Gymnázium Olgy Havlové (SŠ) B Marie Majerové, Ostrava | 25 Štěpán Martiník (Kvarta), Jan Pchálek (Kvarta), Matúš Kliment (Kvarta), Jakub Kolarz (Kvarta) |
138. Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ) A nám. F. Křižíka, Tábor | 25 Jakub Sekal (Kvarta), Jan Vitoň (Kvarta), Jan Stano (Kvarta), Jaroslav Pech (2. ročník) |
139. Gymnázium (SŠ) B Lesní čtvrť III, Zlín | 25 Adam Batěk (Kvarta), Pavel Javora (Kvarta), Lukáš Polcer (Kvarta), Jan Prusenovský (Kvarta) |
140. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu B ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz | 25 Mateusz Wielechowski (Klasa 8), Laura Sachmacińska (Klasa 8), Franciszek Makowski (Klasa 8), Jakub Olewnik (Klasa 7) |
141. Základná škola A Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov | 25 Natália Kropuchová (8. ročník), Leo Torma (8. ročník), Gregor Pribičko (9. ročník), Laura Prebužňáková (8. ročník) |
142. Gymnázium Jiřího Ortena (SŠ) D Jaselská, Kutná Hora | 25 Dora Titěrová (Kvarta), Ema Pavelková (Kvarta), Vít Šimůnek (Kvarta), Gabriela Vargová (Kvarta) |
143. Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA A Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves | 25 Jonáš Pavelka (Kvarta), Matúš Ceconík (Kvarta), Adam Dratva (Kvarta), Tomáš Solčan (Kvarta) |
144. Gymnázium A Párovská 1, Nitra | 25 Ester Knižatová (Tercia), Matej Kuruc (Tercia), Matúš Kováč (Tercia), Natália Vadrnová (Tercia) |
145. Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) C Československé armády, Frýdek-Místek | 25 Jan Soldán (2. ročník), Martin Krpec (2. ročník), Eva Mojžíšková (2. ročník), Zuzana Pěluchová (2. ročník) |
146. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego ul. Traktorzystów 16, Warszawa | 25 Michał Bieniek (Klasa 8), Michał Lorenz (Klasa 8), Piotr Sordyl (Klasa 8), Mateusz Łukasiewicz (Klasa 8) |
147. OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3 BRUNA BUŠIĆA 6, Split | 25 Marko Majce (8. razred), Bruna Denić (8. razred), Ante Drmić (8. razred), Antonio Milanović-Litre (7. razred) |
148. Gymnasium Felisenum C | 25 Guusje de Vries (klas 2), Jasper Wiegman (klas 2), Roef Wieringa (klas 2), Maverick Firth (klas 3) |
149. Gymnázium Jihlava (SŠ) A Jana Masaryka, Jihlava | 25 Lucie Musilová (Kvarta), Barbora Černá (Kvarta), Linda Rokosová (Kvarta), Linda Dubová (Kvarta) |
150. Gymnázium Jaroslava Heyrovského (SŠ) A Mezi Školami, Praha 5 | 25 Kateřina Kučerová (Tercie), Zamouřilová Nella (Tercie), Aleš Antoň (Kvarta), Šimon Buljar (Kvarta) |
151. Základní škola (ZŠ) B Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem | 25 Tomáš Douša (9. ročník), Filip Dvořák (9. ročník), Filip Vagner (9. ročník), Vítek Šťovíček (9. ročník) |
152. Gymnázium (SŠ) B Čs. dobrovolců, Teplice | 25 Martin Černý (Kvarta), Nela Havlová (Kvarta), Josef Kaláb (Kvarta), Matěj Král (Kvarta) |
153. Základná škola Márie Medveckej Medvedzie 155, Tvrdošín | 25 Matúš Novák (9. ročník), Eva Krivdová (9. ročník), Lukáš Šroba (9. ročník), Natália Uherová (9. ročník) |
154. 1. súkromné gymnázium v Bratislave B Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov | 25 Peter Steskál (Kvarta), Veronika Kovalčíková (Kvarta), Bruno Šimulčík (Kvarta), Chance Timothy Ruggiero (Kvarta) |
155. Gymnázium (SŠ) A Vídeňská, Brno | 24 Adéla Ráhelová (2. ročník), Žofie Heroutová (2. ročník), Elen Válková (2. ročník), Kateřina Sekaninová (2. ročník) |
156. Gymnázium Jiřího Ortena (SŠ) B Jaselská, Kutná Hora | 24 Vojtěch Švarc (Kvarta), Alžběta Křídová (Kvarta), Nela Labušová (Kvarta), Eliška Olivová (Kvarta) |
157. Gymnázium a SOŠ (SŠ) B Tyršova, Moravské Budějovice | 24 Křivánek Matěj (1. ročník), Horník Dan (1. ročník), Wurm Dominic (1. ročník), Soustružník Karel (1. ročník) |
158. Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki pl. plac św. Ottona 1a, Szczecin | 24 Tomasz Płucienniczek (Klasa 8), Oskar Landowski (Klasa 8), Tomasz Kuczko (Klasa 8), Emilia Huzarska (Klasa 8) |
159. Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského C Matice slovenskej 16, Prievidza | 24 Matúš Vavro (Kvarta), Oliver Gombarček (Kvarta), Samuel Mišenka (Kvarta), Matej Grolmus (Kvarta) |
160. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42 im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu ul. Jurija Gagarina 2, Zabrze | 24 Kacper Kuziemka (Klasa 8), Magdalena Pochopień (Klasa 8), Adam Świerczkowski (Klasa 8), Szymon Przybyła (Klasa 8) |
161. Základná škola s materskou školou Karola Rapoša Pionierska 4, Brezno | 24 Viliam Kološta (8. ročník), Daniel Bobák (8. ročník), Matúš Marcinek (9. ročník), Emma Nomilnerová (9. ročník) |
162. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie ul. 8 Marca 1, Kościerzyna | 24 Jan Dargacz (Klasa 8), Szymon Kaiser (Klasa 8), Maksymilian Gusarski (Klasa 8), Franciszek Czucha (Klasa 6) |
163. Základní škola (ZŠ) B Prodloužená, Pardubice | 24 Jan Hrbáček (9. ročník), Tobiáš Rothanzl (9. ročník), Karolína Vašíčková (9. ročník), Antonín Slezák (9. ročník) |
164. Gymnázium (SŠ) A Litoměřická, Praha 9 | 24 David Bátrla (Kvarta), Eva Nedbalová (Kvarta), Sebastian Čáp (Kvarta), Vojtěch Janda (Kvarta) |
165. Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria Fundacion Colegio Berriz B Calle Camino Real 3, Las Rozas de Madrid | 24 Juan Seisdedos Valero (3º E.S.O.), Darío Fernández García (3º E.S.O.), Lorenzo Crespo Pedrero (3º E.S.O.), Pablo Maldonado Monar (3º E.S.O.) |
166. Christelijk Gymnasium Sorghvliet E | 24 Wessel de Loë (klas 2), Cayetano Wyers (klas 3), Jonathan Liu (klas 1), Julian de Groot (klas 3) |
167. Základná škola B Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov | 24 Lukáš Dankanin (9. ročník), Magdaléna Škriabová (9. ročník), František Krč (9. ročník), Jakub Stramba (9. ročník) |
168. Základná škola s Materskou školou Angely Merici B Halenárska 45, Trnava | 24 Adam Fojtík (9. ročník), Jakub Ján Proks (9. ročník), Jerguš Pecko (9. ročník), Karolína Mičeková (9. ročník) |
169. Súkromná základná škola FELIX B Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka | 24 Miroslav Földeš (9. ročník), Bystrík Bernáth (9. ročník), Ivan Vida (8. ročník), Soňa Široká (7. ročník) |
170. Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno (SŠ) A Lerchova, Brno | 24 Markéta Klangová (Kvarta), Dominik Nečas (Kvarta), Klára Doležalová (Kvarta), Šimon Horký (Kvarta) |
171. Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria Juan De Lanuza E Ctra. Del Aeropuerto, 275, Zaragoza | 24 Mario Castro Puntes (2º E.S.O.), Asier Contreras Pedraza (2º E.S.O.), Daniel García-Escudero Sánchez (2º E.S.O.) |
172. Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria Juan De Lanuza B Ctra. Del Aeropuerto, 275, Zaragoza | 24 Azucena Carilla Lobera (2º E.S.O.), Acher Martínez Arnauda (2º E.S.O.), Adrián Mínguez López (2º E.S.O.), Aitor Molano Lazaro (2º E.S.O.) |
173. Základní škola (ZŠ) A Sirotkova, Brno | 24 Janáková Tereza (9. ročník), Straka Daniel (9. ročník), Strašilová Tereza (8. ročník), Lidman Šimon (8. ročník) |
174. Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku ul. Łagodna 10, Białystok | 24 Patryk Gałązka (Klasa 7), Zuzanna Bezubik (Klasa 7), Aleksandra Kostecka (Klasa 7), Bartłomiej Młyńczyk (Klasa 7) |
175. "Azymut" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik B ul. Stanisława Staszica 1, Pruszków | 24 Marek Wąsiewicz (Klasa 7), Paweł Kwiatkowski (Klasa 7), Przemysław Kotarbiński (Klasa 8), Jonasz Wierzbicki (Klasa 8) |
176. Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej B ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa | 24 Weronika Wilczek (Klasa 7), Marek Janik (Klasa 7), Wojciech Karpiejczyk (Klasa 8), Jan Kusek (Klasa 8) |
177. Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky (SŠ) A Křižíkova, Frenštát pod Radhoštěm | 24 Štěpán Káňa (Kvarta), Jakub Zima (Kvarta), Vojtěch Kupčík (Kvarta), David Juračák (Kvarta) |
178. Gymnázium (SŠ) A Tylova, Vlašim | 24 Patrik Matuška (Kvarta), Jakub Holejšovský (Tercie), Vít Veleta (Tercie), Šimon Ptáček (Kvarta) |
179. Základná škola A M. Rázusa 3, Zvolen | 24 Tadeáš Bálint (8. ročník), Matúš Matina (8. ročník), Ján Popik (9. ročník), Tomáš Chmelina (9. ročník) |
180. Základná škola s materskou školou A Ulica Ivana Krasku 29, Trnava | 24 Šimon Fančovič (9. ročník), Nina Sobotková (9. ročník), Samuel Sekera (9. ročník), Martin Fehér (9. ročník) |
181. Gymnázium Ľudovíta Štúra A Hronská 3, Zvolen | 24 Šimon Timko (Kvarta), Zdenko Kováč (Kvarta), Adrián Sliacky (Kvarta), Peter Lešo (Kvarta) |
182. Gymnázium Ladislava Novomeského Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov | 24 Michael Kálavský (Kvarta), Šimon Dovičovič (Kvarta), Martin Gyurkovics (Kvarta), Filip Truhlář (Kvarta) |
183. Gymnázium (SŠ) A Dašická, Pardubice | 24 Matěj Florian (Kvarta), Kryštof Šourek (Kvarta), Matyáš Barvík (Kvarta), Dominique Rafael Spálenka (Kvarta) |
184. Základní škola (ZŠ) Komenského, Český Dub | 24 Eliška Komňacká (8. ročník), Josefína Anna Jenčová (9. ročník), Matyáš Trubák (8. ročník), Natálie Dujavová (9. ročník) |
185. Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně (SŠ) Ruská, Mariánské Lázně | 24 Anna Cimická (Kvarta), Ondřej Mach (Tercie), Mikuláš Prinz (Tercie), Eliška Žáková (Kvarta) |
186. Základná škola Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto | 24 Peter Kriško (9. ročník), Peter Kralovanský (9. ročník), Tomáš Farkaš (9. ročník), Dominik Oľhava (9. ročník) |
187. Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) B Československé armády, Frýdek-Místek | 24 Karolína Brozdová (2. ročník), Adam Jurtík (2. ročník), Aneta Mičulková (2. ročník), Šimon Václavík (2. ročník) |
188. Biskupské gymnázium (SŠ) B U Klafárku, Žďár nad Sázavou | 24 Marek Nedoma (Kvarta), Adéla Troubilová (Kvarta), Anežka Řetická (Kvarta), Rosemarie Balková (Kvarta) |
189. Gymnázium Juraja Fándlyho Školská 3, Šaľa | 24 Hana Sýkorová (Kvarta), Laura Vanková (Kvarta), Andrej Čopjan (Kvarta), Martin Slavkovský (Kvarta) |
190. Jiráskovo gymnázium (SŠ) B Řezníčkova, Náchod | 24 Petr Svoboda (Kvarta), Ngo Nhat Minh Le (Kvarta), Beáta Čtvrtečková (Kvarta), Daniel Ježek (Kvarta) |
191. Gymnázium sv. Františka z Assisi C J. M. Hurbana, Žilina | 24 Jana Bodoríková (Kvarta), Lucia Hudáková (Kvarta), Lucia Mičicová (Kvarta), Katarína Veselovská (Kvarta) |
192. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku ul. Juliusza Słowackiego 4, Białystok | 24 Igor Burnos (Klasa 8), Dzianis Staravoitau (Klasa 7), Zofia Dojlidko (Klasa 7), Mateusz Szyłejko (Klasa 7) |
193. Základná škola A Pri Podlužianke, Levice | 24 Tomáš Hraško (9. ročník), Vanesa Kupčiová (9. ročník), Doroty Stergar (9. ročník), Ema Fašáneková (9. ročník) |
194. Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. (ZŠ) B Na Perštýně, Liberec | 24 Šimon Tomáš (9. ročník), Zuzana Karvayová (9. ročník), Petr Filo (9. ročník), Tomáš Koňas (8. ročník) |
195. Praedinius Gymnasium A | 23 Sterre de Vroome (klas 3), Leonie Steinfelder (klas 3), Sofie Steenbergen (klas 3), Silke Kleefstra (klas 3) |
196. Masarykovo gymnázium (SŠ) Petákova, Plzeň | 23 Lucie Kohoutková (Kvarta), Huong Ly Vu (Kvarta), Leonard Mastný (Kvarta), Antonín Mik (Kvarta) |
197. Gymnázium (SŠ) A Lesní čtvrť III, Zlín | 23 Anita Hostašová (Kvarta), Lucie Mikulenková (Kvarta), Kateřina Ježíková (Kvarta), Johana Hlaváčová (Kvarta) |
198. Gy, OA a JŠ s právem státní JZ (SŠ) B Legionářů, Hodonín | 23 Vojtěch Prchal (Kvarta), Vojtěch Drobeček (Kvarta), Marek Šťastný (Kvarta), Jan Janáč (Kvarta) |
199. Instituto De Educación Secundaria Obligatoria La Paz Avda. De La Constitución, 5, Cintruénigo | 23 Nerea Forcada Pérez (3º E.S.O.), Ana Casado Lacarra (3º E.S.O.), Aroa Ballester Gil (3º E.S.O.), Noa Ayala Martínez (3º E.S.O.) |
200. Gymnázium (SŠ) A Františka Hajdy, Ostrava | 23 Vít Chalupecký (Kvarta), Lukáš Karlík (Kvarta), Martin Kreutz (Kvarta), Maxmilián Ožana (Kvarta) |