Change language

Výsledky

Náboj Junior, Poľsko, Náboj Junior 2023

Medzinárodné Belgicko Česko Španielsko Chorvátsko Holandsko Poľsko Slovensko
1.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej A
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
42
Szymon Zima (Klasa 8), Krzysztof Kowalik (Klasa 8), Artur Smoleński (Klasa 7), Dominik Findeisen (Klasa 7)
2.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku
ul. Boruty 18, Białystok
36
Maria Leszczyńska (Klasa 8), Michał Rakowski (Klasa 7), Michał Kochanowski (Klasa 8), Stanisław Paszko (Klasa 8)
3.
Poľsko
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku A
ul. Narewska 11, Białystok
36
Aliaksei Pauliuchenka (Klasa 7), Kacper Wnorowski (Klasa 8), Nadia Michalik (Klasa 8), Tomasz Burzyński (Klasa 8)
4.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich
ul. Cyrulików 87, Warszawa
35
Aleksander Lada (Klasa 8), Juliusz Klim (Klasa 8), Dominik Ilnicki (Klasa 8), Aleksander Rotkiewicz (Klasa 8)
5.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku B
ul. Kalinowa 5, Białystok
34
Mateusz Budzanowski (Klasa 8), Robert Kruk (Klasa 7), Jakub Łabanowski (Klasa 7), Jan Skiba (Klasa 7)
6.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego A
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
34
Kajetan Liszewski (Klasa 8), Maksymilian Bebej (Klasa 8), Krzysztof Szeler (Klasa 8), Maja Bargiel (Klasa 8)
7.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku A
ul. Jaworowa 8, Białystok
33
Ignacy Dziedziul (Klasa 8), Urszula Citko (Klasa 8), Weronika Chrzanowska (Klasa 8), Lena Iwanowicz (Klasa 8)
8.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki A
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
33
Jan Bieńkowski (Klasa 8), Olaf Drozdowski (Klasa 8), Szymon Pilipczuk (Klasa 8), Alicja Kodym (Klasa 8)
9.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku A
ul. Kalinowa 5, Białystok
32
Aleksandra Bierć (Klasa 8), Kornel Chomicki (Klasa 8), Mateusz Chudoń (Klasa 8), Pola Pruszyńska (Klasa 8)
10.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie B
ul. Aleja Jana Długosza 8a, Lublin
31
Jan Pijanowski (Klasa 8), Edyta Rej (Klasa 7), Alicja Tomasiak (Klasa 8), Krzysztof Maksymiuk (Klasa 8)
11.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego B
ul. Bobrza 27, Wrocław
29
Szymon Śpiewak (Klasa 8), Michał Maciołka (Klasa 8), Tymon Mikita (Klasa 8), Mariia Kulyk (Klasa 8)
12.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
ul. Dzielna 19, Białystok
29
Zofia Pavtel (Klasa 7), Malwina Makal (Klasa 8), Filip Łuczak (Klasa 7), Ignacy Samselski (Klasa 6)
13.
Poľsko
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku B
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
29
Paweł Chwieśko (Klasa 7), Zofia Kozłowska (Klasa 7), Julia Olechno (Klasa 7), Zofia Sienicka (Klasa 7)
14.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich
ul. Henryka Pachońskiego 5M, Kraków
28
Jan Bieliński (Klasa 8), Piotr Łyko (Klasa 8), Tomasz Łyko (Klasa 8), Lucjan Waszkielewicz (Klasa 8)
15.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego B
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
28
Adam Lenarczyk (Klasa 8), Szymon Aleksandrowicz (Klasa 8), Maria Szot (Klasa 7), Michał Andrzejewski (Klasa 7)
16.
Poľsko
Szkoła Podstawowa "Parnas" B
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
27
Polina Mykhaylets (Klasa 8), Krzysztof Suligowski (Klasa 8), Alicja Walczyk (Klasa 8), Jagoda Ogrodnik (Klasa 8)
17.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego A
ul. Bobrza 27, Wrocław
27
Małgorzata Mikołajczyk (Klasa 8), Nadia Ochędzan (Klasa 8), Jakub Matuszewski (Klasa 8), Ida Ochnik (Klasa 8)
18.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei w Skale
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
27
Małgorzata Jasica (Klasa 8), Bartosz Ciobanu (Klasa 8), Kacper Gumula (Klasa 8), Maksymilian Ziarkowski (Klasa 8)
19.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie A
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków
27
Liwia Minkiewicz (Klasa 8), Lena Stępień (Klasa 7), Wiktoria Gorczyca (Klasa 7), Paweł Pobiega (Klasa 8)
20.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola B
ul. Nyska 66, Wrocław
26
Alicja Wołoncewicz (Klasa 6), Daniil Hronski (Klasa 8), Tomasz Lichota (Klasa 8), Artur Brzeziński (Klasa 7)
21.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku A
ul. Narewska 13, Białystok
26
Marcel Stachura (Klasa 8), Roman Matsynau (Klasa 8), Antoni Domitrz (Klasa 8), Maksymilian Chilewicz (Klasa 7)
22.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wysokiej
ul. Chabrowa 99, Wysoka
26
Michał Goszczynski (Klasa 8), David Losev (Klasa 8), Tristan Krysmalski (Klasa 8), Michał Zapaśnik (Klasa 8)
23.
Poľsko
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku A
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
26
Maurycy Wnuczko (Klasa 8), Błażej Kosk (Klasa 8), Wiktor Pawlicki (Klasa 8), Krzysztof Stanisławczyk (Klasa 8)
24.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi
ul. Czerwona 8, Łódź
26
Piotr Pepaś (Klasa 7), Tadeusz Bojanowski (Klasa 7), Marek Makowski (Klasa 7), Joanna Czechowska (Klasa 8)
25.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej C
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
26
Lena Sidorowska (Klasa 8), Krzysztof Witkowski (Klasa 7), Dominik Korzniakow (Klasa 7), Weronika Chwesiuk (Klasa 8)
26.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy Od Dzieciątka Jezus
ul. Kościelna 4, Podkowa Leśna
26
Wojciech Sobczak (Klasa 8), Jan Rybicki (Klasa 8), Jakub Zapart (Klasa 8), Łukasz Banasiewicz (Klasa 7)
27.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki B
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
26
Paweł Knaflewski (Klasa 8), Jan Jac (Klasa 8), Michał Opar (Klasa 8), Ignacy Kownacki (Klasa 8)
28.
Poľsko
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy A
ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz
25
Maxim Krasnov (Klasa 8), Julian Cyganek (Klasa 8), Marcel Kulawik (Klasa 8), Hubert Krysiak (Klasa 8)
29.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
ul. Rycerska 9, Lublin
25
Jakub Kuczmaszewski (Klasa 8), Wiktor Sikorski (Klasa 8), Lena Turowska (Klasa 8), Monika Łączek (Klasa 8)
30.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego
ul. Wicka Rogali 18, Chojnice
25
Tymoteusz Tyborski (Klasa 8), Aleksander Szczęsny (Klasa 7), Adam Laska (Klasa 8), Michał Knopek (Klasa 7)
31.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu B
ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz
25
Mateusz Wielechowski (Klasa 8), Laura Sachmacińska (Klasa 8), Franciszek Makowski (Klasa 8), Jakub Olewnik (Klasa 7)
32.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
ul. Traktorzystów 16, Warszawa
25
Michał Bieniek (Klasa 8), Michał Lorenz (Klasa 8), Piotr Sordyl (Klasa 8), Mateusz Łukasiewicz (Klasa 8)
33.
Poľsko
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki
pl. plac św. Ottona 1a, Szczecin
24
Tomasz Płucienniczek (Klasa 8), Oskar Landowski (Klasa 8), Tomasz Kuczko (Klasa 8), Emilia Huzarska (Klasa 8)
34.
Poľsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42 im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu
ul. Jurija Gagarina 2, Zabrze
24
Kacper Kuziemka (Klasa 8), Magdalena Pochopień (Klasa 8), Adam Świerczkowski (Klasa 8), Szymon Przybyła (Klasa 8)
35.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
24
Jan Dargacz (Klasa 8), Szymon Kaiser (Klasa 8), Maksymilian Gusarski (Klasa 8), Franciszek Czucha (Klasa 6)
36.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
ul. Łagodna 10, Białystok
24
Patryk Gałązka (Klasa 7), Zuzanna Bezubik (Klasa 7), Aleksandra Kostecka (Klasa 7), Bartłomiej Młyńczyk (Klasa 7)
37.
Poľsko
"Azymut" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik B
ul. Stanisława Staszica 1, Pruszków
24
Marek Wąsiewicz (Klasa 7), Paweł Kwiatkowski (Klasa 7), Przemysław Kotarbiński (Klasa 8), Jonasz Wierzbicki (Klasa 8)
38.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej B
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
24
Weronika Wilczek (Klasa 7), Marek Janik (Klasa 7), Wojciech Karpiejczyk (Klasa 8), Jan Kusek (Klasa 8)
39.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku
ul. Juliusza Słowackiego 4, Białystok
24
Igor Burnos (Klasa 8), Dzianis Staravoitau (Klasa 7), Zofia Dojlidko (Klasa 7), Mateusz Szyłejko (Klasa 7)
40.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta A
ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
23
Ola Szczepańska (Klasa 7), Nikodem Unton (Klasa 7), Klara Hołowiecka (Klasa 7), Tarun Roukena (Klasa 7)
41.
Poľsko
Szkoła Podstawowa "Parnas" A
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
23
Ignacy Sękowski (Klasa 7), Kasandra Chrobak (Klasa 7), Miłosz Łęcki (Klasa 7), Tomasz Strawski (Klasa 8)
42.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Słowackiego w Myślenicach A
ul. Jana Sobieskiego 1, Myślenice
23
Michał Piwowarczyk (Klasa 7), Magdalena Drożdż (Klasa 7), Antoni Muniak (Klasa 7), Dawid Leńczowski (Klasa 7)
43.
Poľsko
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
ul. Sadowa 21, Kowale
23
Urszula Kałużyńska (Klasa 8), Blanka Sójkowska (Klasa 8), Antoni Jurkiewicz (Klasa 8), Melchior Piotrowski (Klasa 8)
44.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła Jak Dom
ul. Wincentego Witosa 18, Katowice
23
Piotr Bareła (Klasa 8), Suhaan Shah (Klasa 8), Aleksander Baytekin (Klasa 8), Julia Oczko (Klasa 8)
45.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Konstytucji 3 Maja
ul. Mrotecka 1A, Nakło nad Notecią
23
Filip Osiński (Klasa 7), Karol Wajer (Klasa 7), Michał Grzegorek (Klasa 8)
46.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ul. Związku Walki Młodych 10, Warszawa
23
Piotr Milewicz (Klasa 8), Andrzej Piechowicz (Klasa 8), Jan Sałkowski (Klasa 8), Antoni Biesiada (Klasa 8)
47.
Poľsko
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku B
ul. Narewska 11, Białystok
22
Piotr Jaszczuk (Klasa 8), Tymoteusz Kamiński (Klasa 8), Jakub Dawidziuk (Klasa 8), Jakub Kaliściak (Klasa 7)
48.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłaii
ul. św. Floriana 28, Pisarzowice
22
Tymoteusz Gacek (Klasa 8), Igor Haręzga (Klasa 8), Zofia Antosz (Klasa 8), Szymon Iskrzycki (Klasa 7)
49.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka C
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
22
Hanna Kozdrój (Klasa 8), Igor Pawlak (Klasa 8), Mateusz Kaleta (Klasa 8), Błażej Zapaśnik (Klasa 8)
50.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
ul. Jana Pawła II 2, Kowalewo Pomorskie
21
Błażej Żądlak (Klasa 8), Franciszek Grzegórski (Klasa 8), Zofia Zamorska (Klasa 8), Zofia Wojciechowska (Klasa 8)
51.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
ul. Brzozowa 1a, Milanówek
21
Lena Banasiak (Klasa 8), Magdalena Dukaczewska (Klasa 8), Nina Miazek (Klasa 8), Barbara Talar (Klasa 8)
52.
Poľsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce A
ul. Krzyszkowicka 18a, Wieliczka
21
Filip Ziajka (Klasa 7), Stefan Demko-Rogoża (Klasa 8), Szymon Prokulewicz (Klasa 7), Jaromir Głowala (Klasa 5)
53.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 357 A
ul. Zachodzącego Słońca 25, Warszawa
21
Paweł Bokiniec (Klasa 8), Jakub Tryniszewski (Klasa 8), Franciszek Jońca (Klasa 8), Mikołaj Rudzki (Klasa 8)
54.
Poľsko
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Inspiracja"
ul. Józefa Mehoffera 90, Warszawa
21
Maciej Roguski (Klasa 8), Piotr Bieżuński (Klasa 8), Hanna Świszczewska (Klasa 8), Jakub Szymański (Klasa 8)
55.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 6 B
ul. Unisławy 26, Szczecin
20
Wojciech Mazurowski (Klasa 8), Bartosz Szkibiel (Klasa 8), Anton Naumenko (Klasa 7), Piotr Świderski (Klasa 7)
56.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka"
ul. Osiecka 28/32, Warszawa
20
Łukasz Sulowski (Klasa 6), Jakub Kruk (Klasa 6), Szymon Turosiński (Klasa 6), Tomasz Skwara (Klasa 6)
57.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte
ul. Fryderyka Chopina 9b, Wrocław
20
Emilia Borsuk (Klasa 8), Ewa Uzar (Klasa 8), Marcin Frank (Klasa 8), Michał Müller (Klasa 8)
58.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Bernarda Sychty w Kościerzynie A
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19, Kościerzyna
20
Igor Zieliński (Klasa 8), Marcel Czarnowski (Klasa 8), Tymoteusz Meyer (Klasa 7), Ksawery Pazda (Klasa 8)
59.
Poľsko
Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego
ul. Józefa Piłsudskiego 1, Supraśl
19
Maja Czyżewska (Klasa 8), Oliwka Makarewicz (Klasa 8), Karol Ohajm (Klasa 8), Oliwier Wiszniewski (Klasa 8)
60.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 B
ul. Ogrodowa 3/5, Toruń
19
Tymon Ulatowski (Klasa 7), Jakub Ostrowski (Klasa 7), Ksawery Skonieczny (Klasa 7), Bartosz Głaz (Klasa 7)
61.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mjr Henryka Sucharskiego B
ul. Szaserów 117, Warszawa
19
Blanka Kobza (Klasa 8), Nina Wawrzyniak (Klasa 8), Oskar Serzysko (Klasa 8), Leyla Siekierzyńska (Klasa 8)
62.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie B
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków
19
Szymon Mrozek (Klasa 6), Szymon Srebro (Klasa 6), Franciszek Rogowski (Klasa 6), Kajetan Kaźmierczyk (Klasa 8)
63.
Poľsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty B
ul. Stefana Kopcińskiego 7, Warszawa
19
Barbara Wróbel (Klasa 8), Lena Drzynicka (Klasa 8), Antoni Czajkowski (Klasa 8), Nina Skwarlińska (Klasa 8)
64.
Poľsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty A
ul. Stefana Kopcińskiego 7, Warszawa
19
Hanna Lappo (Klasa 8), Mateusz Miasojedow (Klasa 8), Weronika Ekwińska (Klasa 8), Lidia Tichoniuk (Klasa 8)
65.
Poľsko
Szkoła Podstawowa w Smolcu B
ul. Kościelna 2, Smolec
19
Mikołaj Maciejowski (Klasa 8), Jakub Przygodzki (Klasa 8), Oskar Reda (Klasa 8), Kacper Kuzdrowski (Klasa 8)
66.
Poľsko
1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Neo Montessori School w Myślenicach
ul. Andrzeja Średniawskiego 27, Myślenice
19
Szymon Zamorski (Klasa 8), Oliwia Paszkowska (Klasa 8), Karol Jacek (Klasa 7), Borys Brzegowy (Klasa 8)
67.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" A
ul. Ludwika Krzywickiego 30, Warszawa
19
Ignacy Rdzankowski (Klasa 7), Xawery Yoka (Klasa 7), Grzegorz Goc (Klasa 6), Miłosz Chałubiński (Klasa 8)
68.
Poľsko
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Krakowie
os. Osiedle Krakowiaków 47, Kraków
19
Mateusz Dudlej-Sanojca (Klasa 8), Filip Ludwig (Klasa 8), Maciej Krupa (Klasa 8), Adam Nuckowski (Klasa 8)
69.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha w Krakowie A
ul. Strzelców 5a, Kraków
19
Hanna Paluch (Klasa 8), Mikołaj Trela (Klasa 7), Patryk Zadrożny (Klasa 8), Jakub Rolnik (Klasa 8)
70.
Poľsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie A
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
19
Sofia Karadeniz (Klasa 8), Mateusz Krupa (Klasa 8), Filip Cudek (Klasa 8), Mark Methoshop (Klasa 8)
71.
Poľsko
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku
ul. Sokólska 1, Białystok
19
Karol Czołombitko (Klasa 7), Mateusz Sawicki (Klasa 7), Szymon Oleksza (Klasa 7), Jerzy Karwowski (Klasa 8)
72.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja A
ul. Centralna 40, Łódź
19
Adam Boguszewicz (Klasa 8), Piotr Luszyński (Klasa 8), Stanisław Trociński (Klasa 8), Stanisław Borys (Klasa 7)
73.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Mjr H. Sucharskiego w Osieku Nad Wisłą
ul. Leśna 1, Osiek nad Wisłą
19
Tymoteusz Drwęski (Klasa 7), Miron Wycinka (Klasa 8), Franciszek Różycki (Klasa 8), Tymoteusz Witkowski (Klasa 8)
74.
Poľsko
Bednarska Szkoła Podstawowa C
ul. Raszyńska 22, Warszawa
19
Agata Nowacka (Klasa 8), Axel Myszko (Klasa 8), Jakub Wilk (Klasa 8), Wiktor Walczak (Klasa 8)
75.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka B
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
18
Jagoda Kozłowska (Klasa 8), Barbara Czarnecka (Klasa 8), Gustaw Podlejski (Klasa 8), Kacper Sitarek (Klasa 8)
76.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
ul. Wajdeloty 1, Lublin
18
Julia Kociubińska (Klasa 8), Mikołaj Bano (Klasa 8), Mateusz Bojarski (Klasa 8), Antoni Dołęga (Klasa 8)
77.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama w Połczynie
ul. Szkolna 21, Połczyno
18
Maciej Neubauer (Klasa 8), Nikodem Rohraff (Klasa 8), Igor Neubauer (Klasa 8), Magdalena Michalewska (Klasa 8)
78.
Poľsko
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim
ul. Al. Armii Krajowej 19, Piotrków Trybunalski
18
Tobiasz Perczak (Klasa 8), Hanna Drabik (Klasa 7), Maria Jarocka (Klasa 7), Izabela Kornacka (Klasa 7)
79.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Słowackiego w Myślenicach B
ul. Jana Sobieskiego 1, Myślenice
18
Szymon Hodurek (Klasa 8), Jakub Jąkała (Klasa 8), Katarzyna Figuła (Klasa 8), Franciszek Koniuszy (Klasa 8)
80.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka
ul. Kukułek 2a, Katowice
18
Odyseas Łankiewicz (Klasa 8), Franciszek Manderla (Klasa 8), Filip Orczyk (Klasa 8), Jakub Szafrański (Klasa 8)
81.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 6 A
ul. Unisławy 26, Szczecin
18
Jan Jaworski (Klasa 7), Olaf Jedynak (Klasa 7), Grzegorz Wrzeszcz (Klasa 7), Dawid Zakrzewski (Klasa 7)
82.
Poľsko
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie A
ul. Zdrojowa 68, Lusina
18
Adam Kozłowski (Klasa 8), Antoni Pierzak (Klasa 7), Jarosław Pierzak (Klasa 8), Marcin Staniszewski (Klasa 8)
83.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
ul. Czwartaków 11, Lublin
18
Kamil Chomicki (Klasa 8), Sara Kwiatkowska (Klasa 8), Martyna Skwarek (Klasa 8), Filip Koziński (Klasa 8)
84.
Poľsko
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie C
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
18
Franciszek Kucharski (Klasa 7), Zbigniew Sikorski (Klasa 7), Maksym Matijczak (Klasa 7), Kacper Magda (Klasa 7)
85.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia
ul. Blacharska 13, Wrocław
18
Emilia Galdun (Klasa 8), Anna Povlova (Klasa 8), Luis Bastock (Klasa 8), Michał Krzak (Klasa 8)
86.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha w Krakowie B
ul. Strzelców 5a, Kraków
18
Jagoda Hojdys (Klasa 8), Hanna Fudala (Klasa 8), Hanna Depko (Klasa 8), Jan Chalcarz (Klasa 7)
87.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach B
ul. Mikołowska 26, Katowice
18
Weronika Poduszyńska (Klasa 8), Michał Machecki (Klasa 8), Zofia Pająk (Klasa 8), Julia Giermańska (Klasa 8)
88.
Poľsko
Zespół Szkół nr 13, Szkoła Podstawowa nr 58 w Lublinie A
ul. Berylowa 7, Lublin
18
Michał Karłowicz (Klasa 8), Hanna Paszkowska (Klasa 8), Kacper Golonka (Klasa 8), Mykhailo Bilokovalenko (Klasa 8)
89.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie A
ul. Wojska Polskiego 1, Cieszyn
18
Koska łukasz (Klasa 8), Niedzielska Hanna (Klasa 8), Ćmiel Oliwier (Klasa 7), Michał Szpin (Klasa 7)
90.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 34 A
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław
18
Kajetan Kilarski (Klasa 8), Wiktor Szynglarewicz (Klasa 7), Filip Pyda (Klasa 7), Michał Bujnicki (Klasa 7)
91.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie B
ul. Roztocze 14, Lublin
18
Mateusz Bylina (Klasa 8), Zuzanna Łagoźny (Klasa 8), Alicja Walencik (Klasa 8), Mikołaj Lipa (Klasa 8)
92.
Poľsko
Prywatna Szkoła Podstawowa Prymus
ul. Świętojańska 5, Kościerzyna
18
Maja Brzoskowska (Klasa 7), Oliwier Kociński (Klasa 7), Aleksander Landowski (Klasa 7), Wojciech Szkobel (Klasa 7)
93.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie B
ul. Aleksandry 17, Kraków
18
Martyna Ciężadło (Klasa 8), Jakub Bujak (Klasa 8), Franciszek Czyż (Klasa 8), Krystian Kielan (Klasa 8)
94.
Poľsko
"Azymut" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik A
ul. Stanisława Staszica 1, Pruszków
18
Aleksandra Banaś (Klasa 7), Marta Wójcik (Klasa 7), Anna Wincenciak (Klasa 7), Antonina Mazowiecka (Klasa 7)
95.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie B
ul. Balladyny 22, Lublin
18
Magdalena Cieniuch (Klasa 8), Piotr Zgłobicki (Klasa 8), Szymon Żórawski (Klasa 8), Wojciech Kita (Klasa 7)
96.
Poľsko
Szkoła Podstawowa "Parnas" C
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
18
Dominika Kluczka (Klasa 7), Jerzy Kania (Klasa 7), Jeremi Mroziński (Klasa 7), Adam Plak (Klasa 7)
97.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Bryg. Leopolda Okulickiego
ul. 3 Maja 33, Grodzisk Mazowiecki
18
Natalia Kosycarz (Klasa 8), Amelia Michalak (Klasa 8), Sofia Oziembło (Klasa 8), Marcelina Pawłowska (Klasa 8)
98.
Poľsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach A
ul. Mikołowska 26, Katowice
18
Hanna Poduszyńska (Klasa 7), Anna Wlachojorgos (Klasa 7), Michał Janecki (Klasa 7), Michał Gzyl (Klasa 7)
99.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie A
ul. Jagiellońska 67, Legionowo
18
Jagoda Szulborska (Klasa 6), Miłosz Żoliński (Klasa 7), Antoni Hofman (Klasa 7), Mateusz Tomaszewski (Klasa 8)
100.
Poľsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie B
ul. Jagiellońska 67, Legionowo
18
Krzysztof Koryś (Klasa 8), Oskar Orłowski (Klasa 8), Michał Jakubowski (Klasa 8), Igor Siry (Klasa 8)