Change language

Výsledky

Náboj Junior, Slovensko, Náboj Junior 2023

Medzinárodné Belgicko Česko Španielsko Chorvátsko Holandsko Poľsko Slovensko
1.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti C
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
39
Jakub Klabník (Kvarta), Dominik Bezák (Kvarta), Tereza Vargová (Kvarta), Lukáš Lipka (Kvarta)
2.
Slovensko
Gymnázium J.CH. B
Štúrova 13, Brezno
36
Liliana Tkáčiková (Kvarta), Maroš Pančík (Kvarta), Martin Pančík (Kvarta), Šimon Kobela (Kvarta)
3.
Slovensko
Gymnázium sv. Františka B
J. M. Hurbana , Žilina
35
Patrik Franek (Kvarta), Marko Bálek (Kvarta), Tomáš Babík (Kvarta), Juraj Černický (Kvarta)
4.
Slovensko
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
35
Tomáš Černý (Kvarta), Karolína Gajdošová (Kvarta), Lucia Tóthová (Kvarta), Jana Oswaldová (Kvarta)
5.
Slovensko
SŠ-Gymnázium
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
35
Alica Jenčová (Kvarta), Adam Jenča (Kvarta), Alex Markus (Kvarta), Júlia Pleschová (Kvarta)
6.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra B
1. mája 2, Trenčín
33
Kamendy Martin (Tercia), Dulák Marek (Tercia), Vangel Marek (Tercia), Vlková Sabína (Tercia)
7.
Slovensko
Gymnázium C
Ul. 1. mája 905, Púchov
32
Timotej Fabok (Kvarta), Michaela Sláviková (Kvarta), Alexander Štancel (Kvarta), Juraj Václavík (Kvarta)
8.
Slovensko
Gymnázium B
Kukučínova 1, Poprad
32
Filip Štefko (Kvarta), Šimon Choma (Kvarta), Boris Bača (Kvarta), Tomáš Kočiš (Kvarta)
9.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
32
Benjamín Chrvala (Kvarta), Myroslav Derbak (Kvarta), Martin Skácel (Kvarta), Jakub Haršány (Kvarta)
10.
Slovensko
Základná škola A. Kmeťa A
M. R. Štefánika 34, Levice
32
Marek Mäsiar (8. ročník), Samuel Dudáš (8. ročník), Maroš Hraško (8. ročník), Matúš Lacek (8. ročník)
11.
Slovensko
Základná škola C
Mládežnícka 16, Púchov
31
Tomáš LANG (9. ročník), Emil SVITEK (9. ročník), Matej JURAŠÍK (9. ročník), Róbert RODER (9. ročník)
12.
Slovensko
Súkr. gym. CENADA B
Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
31
Gregor Tichý (Kvarta), Ondrej Tuška (Kvarta), Daniela Vlčeková (Kvarta), Patrícia Bachová (Kvarta)
13.
Slovensko
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
30
Klára Kusovská (Tercia), Jakub Kováč (Tercia), Ján Rajňák (Tercia), Matúš Furdík (Tercia)
14.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
30
Krpelan Jakub (Tercia), Čollák Tomáš (Tercia), Adamuščín Adam (Tercia), Barančík Marek (Tercia)
15.
Slovensko
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
29
Branislav Držík (Kvarta), Andrej Derka (Kvarta), Jakub Ševela (Kvarta), Vladimír Lakatoš (Kvarta)
16.
Slovensko
Základná škola
Beňuš
29
Jasna Hrablayová (9. ročník), Samuel Adam Kerpčár (9. ročník), Samuel Lilko (8. ročník), Matej Vigoda (8. ročník)
17.
Slovensko
Súkr.ZŠ - nadané deti B
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
28
Teodor Quentin Malaschitz (9. ročník), Leo Lörinc (9. ročník), Zuzana Vedejová (9. ročník), Bruno Michael Kraner (9. ročník)
18.
Slovensko
Gymnázium A.H.Š. B
Školská 21, Veľký Krtíš
28
Filip Stieranka (Kvarta), Kamila Tencerová (Kvarta), Samuel Balla (Kvarta), Richard Adam (Kvarta)
19.
Slovensko
Základná škola B
Sídlisko II. 1336, Vranov nad Topľou
28
Kozák Michael (9. ročník), Petríková Dominika (9. ročník), Furková Tamara (9. ročník), Gešperik Milan (9. ročník)
20.
Slovensko
Gymnázium A
Alejová 1, Košice-Juh
27
Nina Hudáková (Kvarta), Lukáš Kostík (Kvarta), Tomáš Saksun (Kvarta), Daniel Ryan Takáč (Kvarta)
21.
Slovensko
Evanjelické gymnázium A
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto
27
Ján Urban (Kvarta), Gaia Lea Hudáková (Kvarta), Lívia Sušková (Kvarta), Nelly Heželová (Kvarta)
22.
Slovensko
Gymnázium A
Komenského 1074, Partizánske
27
Branislav Ručkay (Sekunda), Denis Jančich (Tercia), Fedor Púchovský (Tercia), Laura Sasková (Kvarta)
23.
Slovensko
Gymnázium Ivana Kupca B
Komenského 13, Hlohovec
27
Daniel Minarovský (Kvarta), Šimon Görög (Kvarta), Lenka Miklovičová (Tercia), Klára Chromeková (Kvarta)
24.
Slovensko
ZŠ - Alapiskola
Školská 330, Jelenec
27
Patrik Schimpl (9. ročník), Marko Ochotnický (9. ročník), Dominik Molnár (9. ročník), Laura Pálfyová (9. ročník)
25.
Slovensko
Základná škola B
Komenského 959, Senica
26
Matyáš Kadič (9. ročník), Martin Daniš (9. ročník), Viktor Vachula (9. ročník), Adam Polonec (9. ročník)
26.
Slovensko
Gymnázium J.Hollého B
Na hlinách 30, Trnava
26
Šumichrast Matiáš (Kvarta), Nagy Alexander (Kvarta), Marcian Alexander (Kvarta), Zigo Ivan (Kvarta)
27.
Slovensko
Gymnázium I.K. A
P. Hostinského 3, Rimavská Sobota
26
Jakub Trapl (Tercia), Robert Wereszký (Tercia), Martin Kriška (Tercia), Leonard Tóth (Tercia)
28.
Slovensko
Gymnázium B.S.T. A
Haličská cesta 9, Lučenec
26
Filip Lóška (Kvarta), Jakub Dzúr (Kvarta), Damien Chovanec (Kvarta), Sofia Dandová (Kvarta)
29.
Slovensko
Gymnáz.V.B.Nedožerského B
Matice slovenskej 16, Prievidza
26
Jakub Klak (Kvarta), Adam Putiška (Kvarta), Dominik Žilla (Kvarta), Lukáš Žember (Kvarta)
30.
Slovensko
Gymnázium
M. R. Štefánika 16, Nové Zámky
26
Maroš Tomko (Kvarta), Adrian Keleberec (Kvarta), Alex Rozsnyo (Kvarta), Natália Blaškovičová (Kvarta)
31.
Slovensko
Gymnázium B
Komenského 1074, Partizánske
26
Veronika Gamanová (Kvarta), Anna Mária Slivková (Kvarta), Ema Búčiková (Kvarta), Sára Kuciaková (Kvarta)
32.
Slovensko
ZŠ s MŠ
A. Felcána , Hlohovec
26
Šimon Rampach (9. ročník), Kristína Lenghartová (9. ročník), Nela Křížová (9. ročník), Samuel Zavadil (9. ročník)
33.
Slovensko
Základná škola B
SNP 5, Šurany
26
Jakub Kuruc (9. ročník), Boris Stanko (9. ročník), Timotej Chudý (9. ročník), Adrián Bednárik (9. ročník)
34.
Slovensko
Gymnázium J. A. Raymana B
Mudroňova 20, Prešov
26
Revický Michal (Tercia), Fekete Filip (Tercia), Dzurica Matyas (Tercia), Barnoky Tobias (Tercia)
35.
Slovensko
Gymnázium Matky Alexie B
Jesenského A, Bratislava-Staré Mesto
26
Tomáš Krišťák (Kvarta), Agáta Mojžišová (Kvarta), Matej Badík (Kvarta), Zuzana Stasová (Kvarta)
36.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
25
Matej Kucharčík (Kvarta), Michaela Chovancová (Kvarta), Theo Lewrinc (Kvarta), Marko Madluška (Kvarta)
37.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
25
Sofia Matisová (Kvarta), František Benčík (Kvarta), Adam Randjak (Kvarta), Dominika Graňáková (Kvarta)
38.
Slovensko
Základná škola B
Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou
25
Jakub Janáč (9. ročník), Adam Kosec (9. ročník), Lukáš Dvorský (9. ročník), Šimon Bitarovský (9. ročník)
39.
Slovensko
Základná škola A
Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
25
Natália Kropuchová (8. ročník), Leo Torma (8. ročník), Gregor Pribičko (9. ročník), Laura Prebužňáková (8. ročník)
40.
Slovensko
Súkr. gym. CENADA A
Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
25
Jonáš Pavelka (Kvarta), Matúš Ceconík (Kvarta), Adam Dratva (Kvarta), Tomáš Solčan (Kvarta)
41.
Slovensko
Gymnázium A
Párovská 1, Nitra
25
Ester Knižatová (Tercia), Matej Kuruc (Tercia), Matúš Kováč (Tercia), Natália Vadrnová (Tercia)
42.
Slovensko
Základná škola
Medvedzie 155, Tvrdošín
25
Matúš Novák (9. ročník), Eva Krivdová (9. ročník), Lukáš Šroba (9. ročník), Natália Uherová (9. ročník)
43.
Slovensko
1. súkromné gymnázium B
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
25
Peter Steskál (Kvarta), Veronika Kovalčíková (Kvarta), Bruno Šimulčík (Kvarta), Chance Timothy Ruggiero (Kvarta)
44.
Slovensko
Gymnáz.V.B.Nedožerského C
Matice slovenskej 16, Prievidza
24
Matúš Vavro (Kvarta), Oliver Gombarček (Kvarta), Samuel Mišenka (Kvarta), Matej Grolmus (Kvarta)
45.
Slovensko
Základná škola s MŠ
Pionierska 4, Brezno
24
Viliam Kološta (8. ročník), Daniel Bobák (8. ročník), Matúš Marcinek (9. ročník), Emma Nomilnerová (9. ročník)
46.
Slovensko
Základná škola B
Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
24
Lukáš Dankanin (9. ročník), Magdaléna Škriabová (9. ročník), František Krč (9. ročník), Jakub Stramba (9. ročník)
47.
Slovensko
ZŠ s MŠ Angely Merici B
Halenárska 45, Trnava
24
Adam Fojtík (9. ročník), Jakub Ján Proks (9. ročník), Jerguš Pecko (9. ročník), Karolína Mičeková (9. ročník)
48.
Slovensko
Súkr. ZŠ FELIX B
Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
24
Miroslav Földeš (9. ročník), Bystrík Bernáth (9. ročník), Ivan Vida (8. ročník), Soňa Široká (7. ročník)
49.
Slovensko
Základná škola A
M. Rázusa 3, Zvolen
24
Tadeáš Bálint (8. ročník), Matúš Matina (8. ročník), Ján Popik (9. ročník), Tomáš Chmelina (9. ročník)
50.
Slovensko
Základná škola s MŠ A
Ulica Ivana Krasku 29, Trnava
24
Šimon Fančovič (9. ročník), Nina Sobotková (9. ročník), Samuel Sekera (9. ročník), Martin Fehér (9. ročník)
51.
Slovensko
Gymnázium Ľ.Š. A
Hronská 3, Zvolen
24
Šimon Timko (Kvarta), Zdenko Kováč (Kvarta), Adrián Sliacky (Kvarta), Peter Lešo (Kvarta)
52.
Slovensko
Gymnázium L.Novomeského
Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov
24
Michael Kálavský (Kvarta), Šimon Dovičovič (Kvarta), Martin Gyurkovics (Kvarta), Filip Truhlář (Kvarta)
53.
Slovensko
Základná škola
Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto
24
Peter Kriško (9. ročník), Peter Kralovanský (9. ročník), Tomáš Farkaš (9. ročník), Dominik Oľhava (9. ročník)
54.
Slovensko
Gymnázium J. Fándlyho
Školská 3, Šaľa
24
Hana Sýkorová (Kvarta), Laura Vanková (Kvarta), Andrej Čopjan (Kvarta), Martin Slavkovský (Kvarta)
55.
Slovensko
Gymnázium sv. Františka C
J. M. Hurbana , Žilina
24
Jana Bodoríková (Kvarta), Lucia Hudáková (Kvarta), Lucia Mičicová (Kvarta), Katarína Veselovská (Kvarta)
56.
Slovensko
Základná škola A
Pri Podlužianke 6, Levice
24
Tomáš Hraško (9. ročník), Vanesa Kupčiová (9. ročník), Doroty Stergar (9. ročník), Ema Fašáneková (9. ročník)
57.
Slovensko
Základná škola A. Kmeťa B
M. R. Štefánika 34, Levice
23
Beáta Mederlyová (8. ročník), Viktor Hrabina (8. ročník), Šimon Šuška (8. ročník), Viktória Huttová (8. ročník)
58.
Slovensko
Základná škola s MŠ B
Kľačany
23
Samuel Masnica (9. ročník), Timea Rojková (9. ročník), Michal Koniar (8. ročník), Filip Čenteš (8. ročník)
59.
Slovensko
Gymnázium C
Školská 2, Dubnica nad Váhom
23
Andrej Bohucký (Kvarta), Jakub Janco (Kvarta), Denis Didek (Kvarta), Daniel Holiček (Kvarta)
60.
Slovensko
Základná škola C
Ďumbierska 17, Banská Bystrica
23
Tatiana Brachnová (9. ročník), Zoe Vojdová (9. ročník), Sára Valentová (9. ročník), Roman Šmidák (9. ročník)
61.
Slovensko
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda A
Komenského 1096, Námestovo
23
Tadeáš Seč (9. ročník), Júlia Kobiliaková (9. ročník), Mária Uhliariková (9. ročník), Agáta Zanovitová (9. ročník)
62.
Slovensko
Základná škola B
Komenského 6, Stará Ľubovňa
23
Michal Semančík (9. ročník), Matúš Bittner (9. ročník), Lukáš Mindek (9. ročník), Rafael Gontkovič (9. ročník)
63.
Slovensko
Gymnázium C
J. Lettricha , Martin
23
Miroslav Adamčík (Kvarta), Lukáš Veselovský (Kvarta), Zuzana Barthová (Kvarta), Marek Balšianka (Kvarta)
64.
Slovensko
Gymnázium L.Novomeského A
Dlhá 12, Senica
23
Alexandra Hamerlíková (Kvarta), Nina Kečkéšová (Kvarta), Juraj Oslej (Kvarta), Peter Otépka (Kvarta)
65.
Slovensko
Základná škola C
Pribinova 9, Nováky
23
Alex Fábry (9. ročník), Filip Geschwandtner (9. ročník), Erik Šimkovič (9. ročník), Tomáš Lukáč (9. ročník)
66.
Slovensko
Základná škola J.J.T. A
A. Bernoláka 20, Detva
23
Dominik Sádovský (9. ročník), Oliver Kuric (9. ročník), Eva Bystrianska (9. ročník), Lukáš Jurík (9. ročník)
67.
Slovensko
Gymnázium B
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
22
Nina Valentovičová (Kvarta), Tomáš Gašparík (Kvarta), Nikola Poláková (Kvarta), Rebeka Vrábliková (Kvarta)
68.
Slovensko
Základná škola s MŠ B
Oravská Lesná
22
Srogoňová Natália (9. ročník), Kojda Tibor (9. ročník), Briš Martin (9. ročník), Podstavek Dávid (9. ročník)
69.
Slovensko
Základná škola B
Staničná 13, Košice-Juh
22
Richard Tajblik (9. ročník), Matúš Princ (9. ročník), Marek Kolesár (9. ročník), Hugo Popovič (9. ročník)
70.
Slovensko
Súkr. ZŠ FELIX A
Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
22
Alžbeta Kováčová (8. ročník), Diana Jánošová (8. ročník), Bianca Belicová (8. ročník), Diana Haláková (8. ročník)
71.
Slovensko
Základná škola A
Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka
22
Boris Sirota (9. ročník), Tomáš Klokočník (9. ročník), Viktória Valachová (9. ročník), Samuel Škarba (9. ročník)
72.
Slovensko
Základná škola SSV B
Skuteckého 8, Banská Bystrica
22
Dominik Belopotočan (9. ročník), Patrícia Hašková (9. ročník), Dorota Melicherčíková (9. ročník), Katarína Kúdelová (9. ročník)
73.
Slovensko
Základná škola B
Mlynská 50, Senec
22
Rastislav Franček (9. ročník), František Dugovič (9. ročník), Filip Daniel Weinstock (9. ročník), Matúš Borsányi (9. ročník)
74.
Slovensko
Základná škola s MŠ
Ul. Fraňa Kráľa 2, Poprad
22
Katarína Meltzerová (9. ročník), René Kocúr (9. ročník), Martin Kozempel (9. ročník), Adam Skokan (9. ročník)
75.
Slovensko
Základná škola L.N.
Rúbanisko II 3079, Lučenec
22
Kristián Rozgonyi (8. ročník), Nina Lapinová (8. ročník), Matej Záhradník (9. ročník), Simona Beňušová (9. ročník)
76.
Slovensko
Gymnázium A
Kukučínova 1, Poprad
22
Pomietlo Gregor (Tercia), Lilly Ema Kráľová (Tercia), Lenka Jackovičová (Tercia), Matúš Mihok (Tercia)
77.
Slovensko
Základná škola A
Ulica Energetikov 39, Prievidza
22
Erik Píš (8. ročník), Jakub Chovanec (8. ročník), Patrik Štefanec (8. ročník), Jakub Pažický (8. ročník)
78.
Slovensko
Základná škola A
M. R. Štefánika 30, Hlohovec
22
Martin Spevár (9. ročník), Sofia Löfflerová (9. ročník), Sára Bakešová (9. ročník), Šimon Robert Knotek (8. ročník)
79.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra D
1. mája 2, Trenčín
22
Peter Sloboda (Príma), Adam Krušpán (Príma), Oliver Paprčka (Príma), Nien - Jou Chen (Príma)
80.
Slovensko
Základná škola A
Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka
22
Michal Tomiš (9. ročník), Oliver Matz (8. ročník), Kamil Pisoň (8. ročník), Ella Ďuráčková (8. ročník)
81.
Slovensko
Gymnázium J. Jesenského B
Radlinského 2, Bánovce nad Bebravou
22
Ľubica Čmelová (Kvarta), Peter Hudec (Kvarta), Katarína Jurečeková (Kvarta), Katarína Masárová (Kvarta)
82.
Slovensko
Gymnázium A
Školská 2, Dubnica nad Váhom
22
Patrik Toman (Kvarta), Richard Jung (Kvarta), Filip Vranka (Kvarta), Tomáš Varga (Kvarta)
83.
Slovensko
Gymnázium J.CH. A
Štúrova 13, Brezno
22
Zuzana Fábiková (Tercia), Michal Weiss (Tercia), Jakub Lysina (Tercia), Kamil Kupec (Tercia)
84.
Slovensko
Základná škola s MŠ B
Pionierska 2, Brezno
22
Michal Náter (8. ročník), Alexander Antheunis (8. ročník), Richard Paučo (8. ročník), Samuel Hibler (8. ročník)
85.
Slovensko
Základná škola A
Lúčna 8, Divín
22
Olšiak Šimon (9. ročník), Stankovič Adam (9. ročník), Pavel Šulek (9. ročník), Karlík Timon (8. ročník)
86.
Slovensko
Základná škola
Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka
22
Natália Černohousová (9. ročník), Dávid Gendeš (9. ročník), Veronika Štefeková (8. ročník), Nina Benkovičová (9. ročník)
87.
Slovensko
ZŠ s MŠ D
Ulica Jána Bottu , Trnava
22
Tatiana Schrimplová (9. ročník), Barbora Gragůrková (9. ročník), Matej Zvonár (9. ročník), Adam Biskupič (9. ročník)
88.
Slovensko
Gymnázium Matky Alexie A
Jesenského A, Bratislava-Staré Mesto
22
Klára Gorelová (Tercia), Laura Šurková (Tercia), Ondrej Malík (Tercia), Ján Vidéky (Tercia)
89.
Slovensko
Piar.gymn. J.Braneckého
Palackého 4, Trenčín
22
Alexander Ševela (Kvarta), Matyáš Šulek (Kvarta), Benjamín Červeň (Kvarta), Erik Filipek (Kvarta)
90.
Slovensko
Základná škola s MŠ A
Francisciho ulica 21, Poprad
22
Matej Valúch (9. ročník), Leo Štrbík (9. ročník), Ján Kováč (8. ročník), Matúš Medvec (8. ročník)
91.
Slovensko
Základná škola A
Devínska 12, Nové Zámky
22
Filip Várhegyi (9. ročník), Richard Ivančic (9. ročník), Karolína Nemčková (9. ročník), Johanka Stančeková (9. ročník)
92.
Slovensko
Základná škola A
Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa
22
Čižmáriková Nela (9. ročník), Klein Tomáš (9. ročník), Sliva Martin (9. ročník), Kelemen Filip (9. ročník)
93.
Slovensko
Gymnázium A
Kpt. Nálepku 6, Sobrance
22
Tadeáš Mižák (Kvarta), Filip Michálek (Kvarta), Jakub Lukáč (Kvarta), Peter Vaško (Kvarta)
94.
Slovensko
Gymnázium T. Vansovej A
17. novembra 6, Stará Ľubovňa
22
Simona Fidermáková (Kvarta), Miriam Mosorjáková (Kvarta), Ema Repková (Kvarta), Dominik Grech (Kvarta)
95.
Slovensko
Gymnázium A. Vrábla
Mierová 5, Levice
22
Viera Bučková (Kvarta), Lilien Brodnianska (Kvarta), Milan Mráz (Kvarta), Zoltán Benefi (Kvarta)
96.
Slovensko
ZŠ Eduarda Schreibera B
Schreiberova 372, Lednické Rovne
22
Jakub Ďurčík (9. ročník), Adrián Pavlík (9. ročník), Annamária Stachová (9. ročník), Marika Kurucová (9. ročník)
97.
Slovensko
Piar. gymn. - PSŠ A
Piaristická 6, Nitra
22
Karolína Sofia Frivaldská (Kvarta), Ondrej Javor (Kvarta), Šimon Macák (Kvarta), Lea Virágová (Kvarta)
98.
Slovensko
Gymnázium
Varšavská cesta 1, Žilina
22
Juraj Knutelský (Tercia), Tomáš Slávik (Tercia), Simona Ružičková (Tercia), Bruno Delinčák (Tercia)
99.
Slovensko
Gymnázium A
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
21
Matej Zelina (Sekunda), Zuzana Kovárová (Sekunda), Boris Červenakov (Sekunda), Lukáš Husenica (Sekunda)
100.
Slovensko
Základná škola A
Staničná 13, Košice-Juh
21
Dárius Domonkoš (9. ročník), Vojtech Kárpáty (9. ročník), Filip Demjanovič (9. ročník), Samuel Šedovič (9. ročník)