Change language

Zoznam tímov

Belgicko Česko Španielsko Francúzsko Chorvátsko Holandsko Poľsko Slovensko

Bánovce nad Bebravou (Náboj Junior)

Tímov: 10 / 10
Základná škola B
Školská 29, Bánovce nad Bebravou
Dávid Biras (9. ročník), Róbert Marko (9. ročník), Viktória Škultétyová (9. ročník), Dávid Lacko (9. ročník)
Gymnázium J. Jesenského A
Radlinského 2, Bánovce nad Bebravou
Anna Chocholatá (Kvarta), Adam Andreas Petran (Kvarta), Karolína Dúcka (Kvarta), Dominika Kasalová (Kvarta)
Gymnázium J. Jesenského B
Radlinského 2, Bánovce nad Bebravou
Roman Ševčík (Kvarta), Samuel Jánošík (Kvarta), Peter Hudec (Tercia), Ľubica Čmelová (Tercia)
Základná škola
Rybany
Galbo Dárius (9. ročník), Kondášová Michaela (9. ročník), Červenec Marek (9. ročník), Žembera Marián (8. ročník)
Základná škola A
Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou
Ján Stránsky (8. ročník), Šimon Bitarovský (8. ročník), Adam Kosec (8. ročník), Jakub Janáč (8. ročník)
Základná škola B
J. A. Komenského 1, Bánovce nad Bebravou
Peter Szabo (9. ročník), Michal Miklo (8. ročník), Tamara Hečková (8. ročník), Michaela Kasalová (8. ročník)
Základná škola B
Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou
Harceková Nikola (9. ročník), Chrenková Petra (9. ročník), Jakubócy Lukáš (9. ročník), Lara Stošičová (9. ročník)
Základná škola A
Školská 29, Bánovce nad Bebravou
Ema Piešťanská (8. ročník), Lívia Striežencová (8. ročník), Andrej Špánik (8. ročník), Laura Bartová (8. ročník)
Základná škola
Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou
Stepien Julia (9. ročník), Ščešňáková Tatiana (9. ročník), Bežová Daniela (9. ročník), Rumlerová Bibiana (9. ročník)
Základná škola A
J. A. Komenského 1, Bánovce nad Bebravou
Damián Adamec (9. ročník), Laura Sečanská (9. ročník), Martin Pupala (9. ročník), Nikola Šimunová (9. ročník)

Banská Bystrica (Náboj Junior)

Tímov: 24 / 25
Základná škola A
Hrnčiarska 1, Zvolen
Tatiana Zošiaková (8. ročník), David Halaj (8. ročník), Lukáš Berko (9. ročník), Liliana Dáša Gibasová (9. ročník)
Základná škola B
Hrnčiarska 1, Zvolen
Šimon Sitár (9. ročník), Lukáš Bartoš (9. ročník), Tim Weiss (8. ročník), Ondrej Čutora (8. ročník)
Gymnázium Ľ.Š. B
Hronská 3, Zvolen
Karolína Brozmanová (Kvarta), Mažáryová Terézia (Kvarta), Samolejová Lívia (Kvarta), Vidholdová Soňa (Kvarta)
Základná škola A
Pieninská 27, Banská Bystrica
Timur Vasil (9. ročník), Kristián Murgaš (9. ročník), Matúš Obertáš (9. ročník), Martin Krkoš (9. ročník)
Základná škola
Kukučínova 6, Detva
Timon Murín (9. ročník), Ondrej Jiří Doskočil (8. ročník), Michal Krnáč (8. ročník), Filip Halaj (9. ročník)
Základná škola A
Moskovská 2, Banská Bystrica
Sofia Sirotiaková (9. ročník), Jakub Vajs (9. ročník), Hana Školníková (8. ročník), Nina Michalidesová (9. ročník)
Základná škola B
Ďumbierska 17, Banská Bystrica
Tatiana Brachnová (8. ročník), Laura Kochelková (8. ročník), Zoe Vojdová (8. ročník), Mathias Balog (8. ročník)
Gymnázium Ľ.Š. A
Hronská 3, Zvolen
Šimon Janiga (Kvarta), Samuel Gajdoš (Kvarta), Tobias Michalek (Kvarta), Michal Badinka (Kvarta)
Základná škola B
Moskovská 2, Banská Bystrica
Tomáš Kucej (9. ročník), Martin Halaj (9. ročník), Viktor Šindler (9. ročník), Andrej Palúch (8. ročník)
Základná škola A
Ďumbierska 17, Banská Bystrica
Lea Žitniaková (9. ročník), Michal Lev Vigaš (9. ročník), Filip Lübeck (9. ročník), Jakub Karas (9. ročník)
Základná škola A
Okružná 2, Banská Bystrica
Tereza Šneková (9. ročník), Teo Uhrin (9. ročník), Tobiáš Šipöcz (9. ročník), Miroslav Oravec (9. ročník)
Základná škola B
Okružná 2, Banská Bystrica
Ella Michaela Patrášová (8. ročník), Ela Veronika Kosťovová (8. ročník), Lea Nedejlaková (8. ročník), Karolína Príbelská (8. ročník)
Gymnázium Ľ.Š. C
Hronská 3, Zvolen
Timko Šimon (Tercia), Sliacky Adrián (Tercia), Puškár Aleš (Tercia), Kováč Zdenko (Tercia)
Základná škola B
Pieninská 27, Banská Bystrica
Peter Taraj (9. ročník), Lenka Syrná (9. ročník), Šimon Čunderlík (9. ročník), Dominika Stenzlová (9. ročník)
Základná škola C
Pieninská 27, Banská Bystrica
Jakub Prostredný (9. ročník), Matej Prostredný (9. ročník), Samuel Majcher (9. ročník), Matej Hauer (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Školská 14, Pliešovce
Troitska Taissia (9. ročník), Tadeáš Ďurčo (8. ročník), Šimon Ján Vikár (9. ročník), Sebastián Ján Ďurčo (8. ročník)
Základná škola C
Ďumbierska 17, Banská Bystrica
Juraj Pisch (9. ročník), Nikolas Mularčík (9. ročník), Adam Čižmárik (9. ročník), Daniela Kubandová (9. ročník)
Základná škola s MŠ B
Školská 14, Pliešovce
Natália Babičová (8. ročník), Richard Veľký (8. ročník), Hana Pántiková (9. ročník), Adriana Strapeková (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Školská 1575, Hriňová
Terézia Paučová (9. ročník), Adam Šúlek (9. ročník), Samuel Gallo (9. ročník), Barbora Trebuľová (8. ročník)
Základná škola s MŠ B
Školská 1575, Hriňová
Adam Renčko (8. ročník), Samuel Fatih Machava (8. ročník), Jaroslav Kmeť (8. ročník), Gabriela Kmeťová (8. ročník)
Základná škola s MŠ C
Školská 14, Pliešovce
Ján Velkov (9. ročník), Jakub Bednár (8. ročník), Ema Macková (9. ročník), Nina Polcová (8. ročník)
Základná škola A
M. Rázusa 3, Zvolen
Jozef Orlai (9. ročník), Juraj Patko (9. ročník), Tomáš Chmelina (8. ročník), Ján Popik (8. ročník)
Základná škola B
M. Rázusa 3, Zvolen
Matúš Turan (9. ročník), Martin Šufliarsky (9. ročník), Timotej Ráchela (9. ročník), Igor Lajstrík (9. ročník)
Základná škola C
Hrnčiarska 1, Zvolen
Martin Vavrinec (8. ročník), Lívia Sára Mojzsisová (8. ročník), Samuel Hybský (9. ročník), SImona Liptáková (8. ročník)

Bratislava (Náboj Junior)

Tímov: 69 / 70
S-ZŠ Edulienka B
Konventná 1, Bratislava-Staré Mesto
Klára Andrášova (7. ročník), Lotta Kodoňova (7. ročník), Soňa Forová (8. ročník), Kristína Gallova (7. ročník)
Súkr. ZŠ FELIX C
Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
Matej Vobořil (9. ročník), Adrián Jenča (9. ročník), Cyril Horban (9. ročník), Martin Kníž (9. ročník)
Základná škola
Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto
Matúš Sekerák (8. ročník), Jakub Trcka (8. ročník), Zdenko Šulek (8. ročník), Teo Ivan (9. ročník)
Základná škola
Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka
Martin Vyšinský (8. ročník), Alžbeta Nosčáková (8. ročník), Dávid Gendeš (8. ročník), Natália Černohousová (8. ročník)
1. súkromné gymnázium A
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
Jakub Peschl (Kvarta), Tomáš Mésároš (Kvarta), Leon Salner (Kvarta), Liana Pavlíková (Kvarta)
Základná škola A
Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa
Nikoleta Marcineková (9. ročník), Šimon Kačeriak (9. ročník), Karin Prtra Gallová (9. ročník), Matúš Vavro (9. ročník)
Základná škola B
Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves
Jozef Prokop (9. ročník), Michal Jedlovský (8. ročník), Matej Anda (8. ročník), Filip Reinberger (8. ročník)
Základná škola B
Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa
Nela Čižmáriková (8. ročník), Ema Barátová (9. ročník), Daniel Plecháček (8. ročník), Juraj Horváth (8. ročník)
Súkr. ZŠ FELIX A
Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
Samo Bujna (8. ročník), Bystrík Bernáth (8. ročník), Miroslav Földeš (8. ročník), Ivan Vida (7. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka B
Lichnerova 69, Senec
Timotej Fleško (Tercia), Sofia Kollnerová (Tercia), Šimon Kaluža (Tercia), Lenka Fialová (Tercia)
SŠ-Základná škola B
Bachova 4, Bratislava-Ružinov
Lukáš Moskáľ (8. ročník), Adam Funtaľ (8. ročník), Adam Chamilla (8. ročník), Kostiantyn Dobryanskiy (8. ročník)
Gymnázium M.R.Štefánika C
Slnečná 2, Šamorín
Kolenčiak Karolína (Kvarta), Beľanová Dominika (Kvarta), Kabátová Nikola (Tercia)
Základná škola A
Na bielenisku 2, Pezinok
Samuel Procházka (9. ročník), Tomáš Búci (9. ročník), Michal matúš (9. ročník), Miroslav Ružička (8. ročník)
Základná škola s MŠ B
Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto
Veronika Lednárová (9. ročník), Hanka Pigová (9. ročník), Alexandra Rejdugová (9. ročník), Richard Ilavský (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto
Daniel Sabo (9. ročník), Kristián Grone (9. ročník), Emma Argalášová (9. ročník), Simona Fabiánová (9. ročník)
SŠ - Gymnázium sv. Uršule B
Nedbalova 4, Bratislava-Staré Mesto
Zuzana Magdolenová (Tercia), Agnes Paté (Tercia), Juraj Zuzák (Tercia), Tomáš Gero (Tercia)
Gymnázium A
Senecká 2, Pezinok
Daniel Ondovčík (Kvarta), Matej Kučera (Kvarta), Adam Hikl (Kvarta), Daniela Filípková (Kvarta)
Základná škola
Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto
Ivan Rogovyy (8. ročník), Serhii Fedorenko (8. ročník), Nela Kettnerova (8. ročník), Margaréta Majkutova (8. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka A
Lichnerova 69, Senec
Filip Világi (Kvarta), Ján Nemeček (Kvarta), Branislav Blaščák (Kvarta), Peter Borušovič (Kvarta)
Gymnázium B
Vazovova 6, Bratislava-Staré Mesto
Lukáš Kalata (Kvarta), Hana Ferencová (Kvarta), Patrícia Sedláčková (Kvarta), Michal Nagy (Kvarta)
Škola pre mim.nad.deti B
Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto
Matej Klabník (8. ročník), Lukáš Lipka (8. ročník), Dominik Bezák (8. ročník), Jakub Klabník (8. ročník)
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
Hanka Siebertova (Kvarta), Matúš Běčák (Kvarta), Samuel Dulik (Kvarta), Marek Hromada (Kvarta)
SŠ - Gymnázium sv. Uršule A
Nedbalova 4, Bratislava-Staré Mesto
Cyril Paté (Kvarta), Michal Sadlek (Kvarta), Matej Molota (Kvarta), Kristína Černáková (Kvarta)
SŠ-Základná škola A
Bachova 4, Bratislava-Ružinov
Jakub Otruba (8. ročník), Patrik Nagy (8. ročník), František Kotran (8. ročník), Kristína Ličková (8. ročník)
Gymnázium M.R.Štefánika A
Slnečná 2, Šamorín
Somoláni Sebastian (Kvarta), Bugár Radovan (Tercia), Čóka Branislav (Kvarta), Bubeliny Daniel (Kvarta)
Gymnázium M.R.Štefánika B
Slnečná 2, Šamorín
Juríková Terézia (Tercia), Beňušová Viktória (Tercia), Gombárik Ondrej (Kvarta), Žatecká Emma (Kvarta)
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
Adam Adamuščin (Sekunda), Jakub Krpelan (Sekunda), Matej Harmata (Sekunda), Filip Bielik (Sekunda)
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Jakub Lecák (Kvarta), Matej Cisko (Kvarta), Teo Gertler (Kvarta), Martin Pistovčák (Kvarta)
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Vladimír Lakatoš (Tercia), Andrej Derka (Tercia), Lucia Tóthová (Tercia), Jana Oswaldová (Tercia)
Gymnázium A
Vazovova 6, Bratislava-Staré Mesto
Hana Hladká (Tercia), Ela Senická (Tercia), Peter Zachar (Tercia), Dávid Vorčák (Tercia)
Základná škola B
Na bielenisku 2, Pezinok
Ela Hasová (8. ročník), Oliver Janáč (8. ročník), Tomáš Vavrinský (8. ročník), Dominika Okonová (8. ročník)
Súkr. ZŠ FELIX B
Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
Julian Pharrell Šinka (9. ročník), Alžbeta Ester Barková (9. ročník), Miriam Megová (9. ročník), Dorota Štefaničiaková (9. ročník)
SŠ-Gymnázium B
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Sofia Maťašovská (Kvarta), Karla Čipková (Kvarta), Samuel Havalda (Kvarta), Maximilián Németh (Kvarta)
SŠ-ZŠ Mansveta Olšovského B
Kláštorné nám. 1, Malacky
Krištof Okruhlica (9. ročník), Emília Oreská (9. ročník), Kristína Pavlová (9. ročník), Hana Hrúzová (8. ročník)
SŠ-ZŠ Mansveta Olšovského A
Kláštorné nám. 1, Malacky
Alexandra Hrehorovská (9. ročník), Lucia Lániková (9. ročník), Alica Hušková (9. ročník), Pavol Leskovský (8. ročník)
Gymnázium C
Vazovova 6, Bratislava-Staré Mesto
Dominika Bošanská (Kvarta), Tatiana Guziová (Kvarta), Ema Vesna Tomanková (Kvarta), Alex Sabo (Kvarta)
1. súkromné gymnázium B
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
Katrincová Tereza (Kvarta), Lauko Pavol (Kvarta), Zaťko Pavol (Kvarta), Horská Barbora (Kvarta)
Škola pre mim.nad.deti A
Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto
Teo Višňovský (9. ročník), Nina Vážna (9. ročník), Adam Donoval (9. ročník), Tomáš Šavol (9. ročník)
SŠ-Gymnázium A
Pankúchova 6, Bratislava-Petržalka
Tomáš Juráška (Kvarta), Tomáš Zatloukal (Kvarta), Ladislav Lunáček (Kvarta), Oliver Šinkovič (Kvarta)
Základná škola A
Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves
Peter Gossányi (9. ročník), Kristína Labajová (8. ročník), Peter Konečný (9. ročník), Adela Pulišová (8. ročník)
SŠ-Gymnázium B
Pankúchova 6, Bratislava-Petržalka
Sofia Mižiková (Kvarta), Tatiana Mendelová (Kvarta), Tamara Sásová (Kvarta), Michal Jankovič (Kvarta)
SŠ-Gymnázium A
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Alica Jenčová (Tercia), Adam Jenča (Tercia), Júlia Pleschová (Tercia), Alex Markus (Tercia)
Gymnázium B
Senecká 2, Pezinok
Oliver Samuel Ivaničko (Tercia), Filip Frič (Tercia), Filip Schvarc (Tercia), Michal Brezina (Tercia)
Gymnázium F. G. Lorcu
Hronská 3, Bratislava-Podunajské Biskupice
Radka Rončkevičová (Kvarta), Tomáš Baranec (Kvarta), Martin Piecka (Kvarta), Rebecca Urban (Kvarta)
Cirkevná ZŠ Narnia
Beňadická 38, Bratislava-Petržalka
Barbora Zíková (8. ročník), Martin Boledovič (8. ročník), Richard Šimek (8. ročník), Filip Dohnal (8. ročník)
SŠ-Gymnázium C
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Simona Bochníčková (Kvarta), Lucia Zbojová (Kvarta), Jakub Rebej (Kvarta), Samuel Lobodáš (Kvarta)
Základná škola A
Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
Samuel Šamo (8. ročník), Anastazia Ignashenko (8. ročník), Tomáš Nagy (8. ročník), Gregor Potančok (8. ročník)
Základná škola A
Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji
Silvia Safková (9. ročník), Noel Zálešák (9. ročník), Marek Fekete (9. ročník), Richard Končok (9. ročník)
Základná škola B
Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
Michaela Pribilincová (9. ročník), Matúš Makky (9. ročník), Rebeka Mudrochová (9. ročník), Timea Pružinová (9. ročník)
Gymnázium J. Fándlyho
Školská 3, Šaľa
Hana Sýkorová (Tercia), Andrej Čopjan (Tercia), Viktória Mrvová (Tercia), Martin Slavkovský (Tercia)
S-ZŠ Edulienka A
Konventná 1, Bratislava-Staré Mesto
Dávid Dobrík (9. ročník), Cyril Kresánek (8. ročník), Metteo Pregerson (7. ročník), Oliver Wolek (7. ročník)
Súkr.ZŠ - nadané deti
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
Žofia Bartová (8. ročník), Hugo Volný (8. ročník), Teodor Quentin Malaschitz (8. ročník), Zuzana Vedejová (8. ročník)
Základná škola B
Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji
Kristína Kellová (8. ročník), Matúš Bugáň (8. ročník), Kristína Čorejová (8. ročník), Júlia Safková (8. ročník)
Základná škola A
Obchodná 7, Zohor
Ladislav Bodo (9. ročník), Marek Chmela (9. ročník), Michala Chalmovianská (8. ročník), Viliam Ďatko (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
Tomáš Polák (8. ročník), Timo Fric (8. ročník), Oliver Hlasný (8. ročník), Ľuboš Šesták (8. ročník)
Základná škola B
Obchodná 7, Zohor
Diana Hrodeková (9. ročník), Johana Badrnová (9. ročník), Kristína Valentová (9. ročník), Eliška Netriová (8. ročník)
Základná škola A
Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka
Simona Šišuláková (8. ročník), Michal Šišulák (8. ročník), Michaela Vávrová (9. ročník), Stela Bartíková (9. ročník)
SŠ-ZŠ Mansveta Olšovského C
Kláštorné nám. 1, Malacky
Richard Stano (8. ročník), Tibor Pavel (8. ročník), Lenka Černá (9. ročník), Dominik Babeľa (8. ročník)
SŠ- ZŠ sv.Františka A
Karloveská 32, Bratislava-Karlova Ves
Katarína Královičová (9. ročník), Barbora Vašková (9. ročník), Veronika Tekerová (9. ročník), Pavol Vannay (9. ročník)
Základná škola B
Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka
Michal Tomiš (8. ročník), Petra Drahošová (9. ročník), Adam Šaulič (9. ročník), Richard Martinkovič (8. ročník)
Základná škola A
Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka
Daniel Očkáš (9. ročník), Matej Radocha (9. ročník), Matej David Jakubík (9. ročník), Sviatoslav Ivaniuk (9. ročník)
SŠ- ZŠ sv.Františka B
Karloveská 32, Bratislava-Karlova Ves
Michal Adam (8. ročník), Tatiana Ondrejková (8. ročník), Magdaléna Buráková (8. ročník), Michal Figlár (8. ročník)
Základná škola C
Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka
Alexander Sebastian Sax (8. ročník), Tobias Samek (8. ročník), Viktória Grígelová (9. ročník), Natália Meszárosová (9. ročník)
Základná škola s MŠ B
Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
Martin Spasovski (8. ročník), Gréta Kleinová (8. ročník), Ladislav Marič (8. ročník), Lesana Luptáková (8. ročník)
Základná škola B
Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka
Schober Alexander (9. ročník), Schwarczová Lea (9. ročník), Pivka Michal (9. ročník), Gregorová Lilia (9. ročník)
Základná škola s MŠ C
Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto
Ľubomír Garaj (8. ročník), Valér Priadka (8. ročník), Juraj Babušek (8. ročník), Barbora Rejleková (8. ročník)
1. súkromné gymnázium C
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
Viktor Oravkin (Kvarta), Michal Helmeczy (Kvarta), Michael Šechny (Kvarta), Silvia Dallosova (Kvarta)
Základná škola C
Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
Tomáš Nagy (8. ročník), Gregor Potančok (8. ročník), Tomáš Bebjak (8. ročník), Juraj Hrčka (8. ročník)
Základná škola C
Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka
Sasková Slávka (8. ročník), Kováč Samuel (8. ročník), Adamík Bruno (8. ročník), Klokočník Tomáš (8. ročník)

Brezno (Náboj Junior)

Tímov: 12 / 16
Základná škola J. S. B
Októbrová 16, Valaská
Matúš Badinka (9. ročník), Alex Predajnianky (9. ročník), Martin Sepéši (9. ročník), Adam Lenčo (9. ročník)
Základná škola K. J. B
Kolkáreň 12, Podbrezová
Kálovec Norbert (9. ročník), Nikorovičová Petra (8. ročník), Kusalová Viktória (8. ročník), Žilková Terézia (8. ročník)
Základná škola K. J. C
Kolkáreň 12, Podbrezová
Žilková Mária (9. ročník), Cipciarová Bianka (9. ročník), Plavuchová Zuzana (8. ročník), Zelenčík Juraj (9. ročník)
Základná škola
Jánošovka, Školská 2, Čierny Balog
Milan Giertl (9. ročník), Jakub Kupec (9. ročník), Jerguš Matula (9. ročník), Adrián Kvietok (9. ročník)
Základná škola
Beňuš
Lea Dolinská (9. ročník), Samuel Bartošík (9. ročník), Ján Fábry (8. ročník), Filip Kán (8. ročník)
Základná škola I.B.Z.
Jilemnického 3, Revúca
Adam Vaľko (9. ročník), Juraj Prč (9. ročník), Martin Ševčík (9. ročník), Lukáš Ganaj (9. ročník)
Spojená škola - ZŠ A
Hlavná 1, Pohronská Polhora
Samuel Smolec (8. ročník), Adam Hajduk (8. ročník), Michal Lupták (9. ročník), Peter Kubašiak (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Pionierska 4, Brezno
Dominika Niklová (9. ročník), Ján Mesiarik (9. ročník), Matej Jerguš (9. ročník), Daria Tertyčna (9. ročník)
Spojená škola - ZŠ B
Hlavná 1, Pohronská Polhora
Filip Faško (6. ročník), Matúš Veverka (8. ročník), Andrej Červenák (7. ročník), Píreková Eliška (7. ročník)
Gymnázium J.CH. A
Štúrova 13, Brezno
Matúš Bartolomiej Elegańczyk (Kvarta), Timotej Pôbiš (Kvarta), Ján Pančík (Kvarta), Matej Štulrajter (Kvarta)
Gymnázium J.CH. B
Štúrova 13, Brezno
Martin Lysina (Kvarta), Matúš Vician (Kvarta), Martin Chovanec (Kvarta), Patrik Pekár (Kvarta)
Základná škola J. S. A
Októbrová 16, Valaská
Matúš Šteller (9. ročník), Matúš Havaš (9. ročník), Martina Komorová (9. ročník), Adam Švec (9. ročník)

Hlohovec (Náboj Junior)

Tímov: 9 / 12
Základ. škola sv.Jozefa B
Pribinova 35, Hlohovec
Samuel Piňák (9. ročník), Dominik Kollár (8. ročník), Alex Husár (9. ročník), Lívia Kováčová (9. ročník)
Základná škola
Podzámska 35, Hlohovec
Andrej Moskal (8. ročník), Lukáš Gregor (8. ročník), Barbora Urcikánová (8. ročník), Samuel Šajtlava (8. ročník)
Základná škola s MŠ
Kľačany
Timea Rojková (8. ročník), Adam Mažár (9. ročník), Dárius Domaracký (9. ročník), Samuel Masnica (8. ročník)
Gymnázium Ivana Kupca A
Komenského 13, Hlohovec
Marek Meliš (Kvarta), Martin Sekera (Kvarta), Lenka Miklovičová (Sekunda), Tomáš Hercek (Kvarta)
Gymnázium Ivana Kupca B
Komenského 13, Hlohovec
Daren Vlnka (Kvarta), Marek Brunčák (Kvarta), Dominika Čuláková (Kvarta), Daniel MInarovský (Tercia)
Gymnázium L.Novomeského A
Dlhá 12, Senica
Katarína Mikuličová (Kvarta), Ema Burajová (Kvarta), Šimon Smolinský (Kvarta), Gabriel Pribila (Kvarta)
Gymnázium L.Novomeského B
Dlhá 12, Senica
Rastislav Bederka (Kvarta), Samuel Khír (Kvarta), Ondrej Hajduk (Kvarta), Marek Oslej (Kvarta)
Základ. škola sv.Jozefa A
Pribinova 35, Hlohovec
Diana Dianová (9. ročník), Hanka Blesáková (9. ročník), Michaela Drgoňová (9. ročník), Natália Joštová (9. ročník)
Základná škola
M. R. Štefánika 30, Hlohovec
Liliana Holková (9. ročník), Alexandra Pastieriková (9. ročník), Alexandra Švrčková (9. ročník), Michal Kabašta (9. ročník)

Košice (Náboj Junior)

Tímov: 26 / 40
Základná škola
Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto
Soňa Grofčíková (9. ročník), Richard Čierny (9. ročník), Lukáš Mešter (9. ročník), Alžbeta Lisiková (9. ročník)
Gymnázium C
Alejová 1, Košice-Juh
Lukáš Húdek (Tercia), Nina Hudáková (Tercia), Tomáš Saksun (Tercia), Lukáš Kostík (Tercia)
Gymnázium A
Alejová 1, Košice-Juh
Michal Ferdinandy (Kvarta), Maxim Boczek (Kvarta), Janka Urbánová (Kvarta), Jakub Horváth (Kvarta)
Gymnázium B
Alejová 1, Košice-Juh
Adam Šašala (Tercia), Michal Cibur (Tercia), Rebeca Šimková (Tercia), Tomáš Zuščák (Tercia)
Základná škola A
Staničná 13, Košice-Juh
Eva Kopková (9. ročník), Ema Vargová (9. ročník), Adam Slávo Ďurech (9. ročník), Viktória Sarnovská (9. ročník)
Základná škola B
Staničná 13, Košice-Juh
Martina Jiroušková (9. ročník), Karin Ela Bačová (8. ročník), Jozef Béreš (8. ročník), Sarah Nelly Švedová (8. ročník)
Základná škola B
Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP
Vojtaško Lukáš (8. ročník), Votýpková Daniela (8. ročník), Marek Macko (8. ročník), Valentína Vojteková (8. ročník)
Základná škola
Slovinky
Ema Šefčíková (8. ročník), Tomáš Čarný (8. ročník), Nina Sofia Rimská (8. ročník), Samuel Pohly (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Maurerova 14, Krompachy
Patrik Oravec (9. ročník), Tomáš Koňár (9. ročník), Dominik Štec (9. ročník), Ivan Valenčin (8. ročník)
Základná škola
Požiarnická 3, Košice-Juh
Tereza Vrábelová (8. ročník), Radka Sasáková (8. ročník), Jakub Nováček (8. ročník), Branislav Vasiňák (8. ročník)
Súkromné gymnázium A
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
Daniel Justin (Tercia), Šimon Doro (Tercia), Natália Tornauerová (Tercia), Daniel Kozák (Tercia)
Gymnázium P. J.Šafárika
Akademika Hronca 1, Rožňava
Sebastián Ondrej (Kvarta), Sofia Široká (Kvarta), Maroš Šoltés (Kvarta), Peter Gallo (Kvarta)
Základná škola C
Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP
Maroš Fedorko (8. ročník), Peter Szaffko (8. ročník), Boris Sitáš (8. ročník), Katarína Geročová (8. ročník)
Gymnázium
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
Vivianna Lašutová (Kvarta), Natália Hadašová (Kvarta), Laura Oravcová (Kvarta), Vanessa Mai Nguyen (Kvarta)
Súkromné gymnázium B
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
Liliana Kolcunová (Kvarta), Zuzana Justinová (Kvarta), Marcus Koterle (Kvarta), Nataša Kovalčíková (Kvarta)
Základná škola A
Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce
Samuel Andrášik (8. ročník), Rachel Závacká (8. ročník), Nina Demjanovičová (8. ročník)
Základná škola A
Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP
Csizmadia Lucas (9. ročník), Kontermann Viktor (9. ročník), Minčák Martin (9. ročník), Filčák Tomáš (9. ročník)
Základná škola A
Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto
Peter Kralovanský (8. ročník), Peter Kriško (8. ročník), Tomáš Farkaš (8. ročník), Theo Fakla (8. ročník)
Základná škola B
Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce
Adam Richnavský (9. ročník), Soňa Wardylová (9. ročník), Tobias Bekeč (9. ročník), Michaela Záhoranská (9. ročník)
Súkromná základná škola
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
Patrik Pahulyi (8. ročník), Martin Jenčík (9. ročník), Rebeca Szilassyová (9. ročník), Veronika Tóthová (9. ročník)
Základná škola B
Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto
Jakub Zuza (9. ročník), Juraj Paňko (9. ročník), Peter Džupka (9. ročník), Tobias Bakič (9. ročník)
Evanjelické gymnázium A
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto
Ján Urban (Tercia), Lívia Sušková (Tercia), Alexandra Polanová (Tercia), Gaia Leontina Hudáková (Tercia)
Evanjelické gymnázium B
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto
Nelly Heželová (Tercia), Simona Dvorožňaková (Tercia), Ema Nguyen Duy (Sekunda), Sára Nguyen Duy (Sekunda)
Základná škola A
Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
Lukáš Dankanin (8. ročník), Ján Štiavnický (9. ročník), Martin Vrba (9. ročník), Rastislav Obšitník (9. ročník)
Gymn. sv. E. Steinovej
Charkovská 1, Košice-Dargovských hrdinov
Tomáš Theisz (Tercia), Radovan Ontko (Tercia), Diana Soltészová (Tercia), Samuel Michalčík (Tercia)
Základná škola B
Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
Samuel Györi (9. ročník), Juraj Horňák (9. ročník), Šimon Škombár (9. ročník), Tomáš Polomský (9. ročník)

Levice (Náboj Junior)

Tímov: 5 / 6
Gymnázium A. Vrábla
Mierová 5, Levice
Adam Pusztai (Kvarta), Bronislava Vidová (Kvarta), Eva Behulová (Kvarta), Denis Dian (Kvarta)
Základná škola A. Kmeťa B
M. R. Štefánika 34, Levice
Matej Malík (7. ročník), Matúš Lacek (7. ročník), Maroš Hraško (7. ročník), Viktória Huttová (7. ročník)
Základná škola A. Kmeťa A
M. R. Štefánika 34, Levice
Šimon Šuška (7. ročník), Nina Matušíková (7. ročník), Viktor Hrabina (7. ročník), Beáta Mederlyová (7. ročník)
Základná škola A. Kmeťa C
M. R. Štefánika 34, Levice
Simona Sedliaková (8. ročník), Zoran Hutton (8. ročník), Marek Mäsiar (7. ročník), Matias Kucmin (8. ročník)
Základná škola
Pri Podlužianke 6, Levice
Frederika Füleová (9. ročník), Myron Chernikov (9. ročník), Ondrej Gajdács (9. ročník), Jakub Gagač (9. ročník)

Liptovský Mikuláš (Náboj Junior)

Tímov: 18 / 20
Základná škola B
Žiarska 13, Liptovský Mikuláš
Michal Poláček (9. ročník), Štefan Tutka (9. ročník), Patrik Blaško (9. ročník), Michal Kováčik (9. ročník)
Základná škola
Bystrická cesta 14, Ružomberok
Michal Lazík (9. ročník), Tobiáš Funiak (9. ročník), Lukáš Rakučák (9. ročník), Marek Katrenčík (9. ročník)
Základná škola A
Žiarska 13, Liptovský Mikuláš
Viktória Fiantoková (8. ročník), Sofia Zápotočná (8. ročník), Matias Kotian (8. ročník), Matej Dančík (8. ročník)
Základná škola A
Nábr. 4. apríla 23, Liptovský Mikuláš
Leo Hiko (9. ročník), Patrik Gutleber (9. ročník), Tomáš Obrcian (9. ročník), Milan Moravčík (9. ročník)
Základná škola B
Nábr. 4. apríla 23, Liptovský Mikuláš
Michal Šuňa (8. ročník), Peter Cuker (8. ročník), Emma Martikánová (8. ročník), Tatiana Perončíková (8. ročník)
Základná škola A
Ul. čs. brigády , Liptovský Mikuláš
David Brziak (8. ročník), Diana Schwarczová (9. ročník), Stanislav Kubín (8. ročník), Tereza Ortuayová (9. ročník)
ZŠ Apoštola Pavla
Jura Janošku , Liptovský Mikuláš
Jaroslav Dobiš (8. ročník), Beáta Kultanová (9. ročník), Alžbeta Červeňová (9. ročník), Pavol Rendko (9. ročník)
Základná škola A
Kvačany
Patrik Majda (9. ročník), Adam Gežík (9. ročník), Peter Caban (8. ročník), Karol Kostolný (8. ročník)
Gymnázium pri ESŠ A
Komenského 10, Liptovský Mikuláš
Jakub Ferianc (Kvarta), Jakub Nemtušiak (Kvarta), Richard Jusko (Kvarta), Martin Fronko (Kvarta)
Gymnázium pri ESŠ B
Komenského 10, Liptovský Mikuláš
Martin Lichardus (Tercia), Lukáš Bargel (Tercia), Marek Farkaš (Tercia), Artur Drobčo (Tercia)
Gymnázium M. M. Hodžu B
M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš
Juraj Zvara (Kvarta), Sebastián Pastrnák (Kvarta), Jakub Holiga (Kvarta), Tereza Šuchaňová (Kvarta)
Základná škola C
Ul. čs. brigády , Liptovský Mikuláš
Šimon Adamkovič (9. ročník), Matej Jankovský (9. ročník), Matej Palaj (9. ročník), Dominik Plauter (9. ročník)
Základná škola B
Kvačany
Katarína Kaclíková (9. ročník), Ján Hajurka (9. ročník), Filip Strakula (9. ročník), Alex Kojš (9. ročník)
Gymnázium M. M. Hodžu A
M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš
Júlia Tajátová (Tercia), Andrej Uličný (Tercia), Filip Marko Szuperák (Tercia), Viktor Hradský (Tercia)
Gymnázium pri ESŠ D
Komenského 10, Liptovský Mikuláš
Tamara Marková (Tercia), Lucia Skerlová (Tercia), Martina Šumanová-Hreblay (Tercia), Eliška Fuzáková (Tercia)
Základná škola B
Ul. čs. brigády , Liptovský Mikuláš
Ivan Krajčí (8. ročník), Marek Staroň (9. ročník), Matúš Šlauka (9. ročník), Michal Šurina (9. ročník)
Základná škola
Bobrovec
Krajči Oliver Milan (8. ročník), Kubeš Ľuboš (8. ročník), Močiliak Filip (9. ročník), Rusina René (9. ročník)
Gymnázium pri ESŠ C
Komenského 10, Liptovský Mikuláš
Olívia Hečková (Kvarta), Anna Bubniaková (Kvarta), Ivana Tvrdoňová (Kvarta), Nella Petrášová (Kvarta)

Lučenec (Náboj Junior)

Tímov: 23 / 23
Základná škola C
Slobody 2, Poltár
Patrícia Urbančoková (9. ročník), Nikoleta Tomančeková (9. ročník), Vanessa Pinková (8. ročník), Samuel Vengrín (9. ročník)
Gymnázium A.H.Š. A
Školská 21, Veľký Krtíš
Filip Stieranka (Tercia), Samuel Balla (Tercia), Kamila Tencerová (Tercia), Richard Adam (Tercia)
Základná škola
Kriváň
Samuel König (8. ročník), Tomáš Jedlička (8. ročník), Jakub Košút (9. ročník), Jakub Vilhan (9. ročník)
Základná škola B
Slobody 2, Poltár
Nela Srnišová (7. ročník), Patrik Končoš (8. ročník), Linda Maceková (9. ročník), Lucia Mušková (9. ročník)
Základná škola A
Slobody 2, Poltár
Veronika Muchová (9. ročník), Roland Kubaliak (8. ročník), Alžbeta Kubaliaková (9. ročník), Andrej Ďurian (9. ročník)
Základná škola M.R.Š. A
Haličská cesta 8, Lučenec
Michal Očenáš (9. ročník), Arman Azizi (9. ročník), Pavel Kuvik (9. ročník), Michal Šarkan (9. ročník)
Súkromné gymnázium A
Gemerská cesta 1, Lučenec
Jakub Janšto (Tercia), Martin Mlynarčík (Tercia), Sebastián Peter Oravec (Tercia), Simona Gondová (Tercia)
Základná škola
Haličská cesta 7, Lučenec
Dan Gál (9. ročník), Filip Kovács (9. ročník), Róbert Chodúr (9. ročník), Branislav Pupava (9. ročník)
Gymnázium I.K. A
P. Hostinského 3, Rimavská Sobota
Pavol Bednář (Kvarta), Tomáš Juhász (Kvarta), Jakub Trapl (Sekunda), Felix Rapčan (Kvarta)
Gymnázium I.K. B
P. Hostinského 3, Rimavská Sobota
Ján Durmis (Kvarta), Alan Koudelka (Kvarta), Radoslav Rada (Kvarta), Daniel Petrovský (Kvarta)
Základná škola J.J.T.
A. Bernoláka 20, Detva
Dominik Sádovský (8. ročník), Oliver Kuric (8. ročník), Lukáš Jurík (9. ročník), Daniel Krnáč (9. ročník)
Cirkevná základná škola A
T. G. Masaryka 9, Lučenec
Beáta Hukelová (8. ročník), Ema Tokárová (8. ročník), Daniela Dudeková (8. ročník), Kristián Tanócky (8. ročník)
Gymnázium B.S.T. A
Haličská cesta 9, Lučenec
Patrik Pavlík (Kvarta), Karin Hergelová (Kvarta), Hana Haláková (Kvarta), Ján Dováľ (Kvarta)
Gymnázium B.S.T. B
Haličská cesta 9, Lučenec
Damien Chovanec (Tercia), Viliam Varga (Tercia), Filip Lóška (Tercia), Jakub Dzúr (Tercia)
Základná škola M.R.Š. B
Haličská cesta 8, Lučenec
Samir Faizi (8. ročník), Ján Káka (8. ročník), Šimon Peter Kamenský (8. ročník), Róbert Motoška (8. ročník)
Súkromné gymnázium B
Gemerská cesta 1, Lučenec
Laura Nováková (Kvarta), Zuzana Fulajtárová (Kvarta), Andreas Engler (Tercia), Lea Fehérová (Tercia)
Cirkevná základná škola B
T. G. Masaryka 9, Lučenec
Eva Jakubišinová (9. ročník), Martin Šinko (9. ročník), Alex Kačáni (8. ročník), Dominik Lacko (9. ročník)
Základná škola A
Lúčna 8, Divín
Samuel Sabolík (8. ročník), Adam Stankovič (8. ročník), Daniel Andrášik (8. ročník), Mia Rebeka Švarcová (8. ročník)
Základná škola B
Lúčna 8, Divín
Šimon Olšiak (8. ročník), Kristína Jambrichová (8. ročník), Michal Urbanec (8. ročník), Michal Sýkora (8. ročník)
Gymnázium A.H.Š. B
Školská 21, Veľký Krtíš
Dominik Ivanič (Kvarta), Katarína Gabúĺová (Kvarta), Ema Zaťková (Kvarta), Réka Hrubíková (Kvarta)
Základná škola A
Ulica Vajanského 47, Lučenec
Zoja Miadoková (9. ročník), Jakub Martiš (9. ročník), Timotej Baláž (8. ročník), Hugo Hedvigy (9. ročník)
Základná škola B
Ulica Vajanského 47, Lučenec
Marianna Kadlubeková (8. ročník), Viktória Kamenská (8. ročník), Matúš Zöld (8. ročník), Krištof Ľalík (8. ročník)
Základná škola
Školská 3, Poltár
Veronika Antalíková (9. ročník), Sára Parobeková (9. ročník), Daniel Hano (9. ročník), Viktor Jurkovič (9. ročník)

Michalovce (Náboj Junior)

Tímov: 15 / 16
Gymnázium A
Ľ. Štúra 26, Michalovce
Samuel Bubán (Tercia), Marek Dolinič (Tercia), Bohuš Hajduk (Kvarta), Michal Parikrupa (Kvarta)
Gymnázium A
Kpt. Nálepku 6, Sobrance
Cipa Dominik (Kvarta), Kavková Alžbeta (Kvarta), Jaško Adam (Kvarta), Tomáš Gallik (Kvarta)
Gymnázium B
Kpt. Nálepku 6, Sobrance
Filip Michálek (Tercia), Lukáč Jakub (Tercia), Tadeáš Mižák (Tercia)
Základná škola P.H. A
Kpt. Nálepku 16, Michalovce
Daniel Vasiľ (9. ročník), Liana Dobrovolská (8. ročník), Matej Ivaňák (9. ročník), Emma Bizubová (9. ročník)
Základná škola
Komenského 6, Sobrance
Max Molnár (9. ročník), Alžbeta Semjanová (8. ročník), Adrián Jarecký (9. ročník), Jakub Čisár (9. ročník)
Základná škola
Moskovská 1, Michalovce
Sopociová Miriam (9. ročník), Čuchta Dominik (9. ročník), Modráková Martina (9. ročník), Novák Filip (8. ročník)
Základná škola
T. J. Moussona 4, Michalovce
Peter Dziak (8. ročník), Samuel Hajdučko (9. ročník), Simon Kurucz (9. ročník), Ella Braníková (8. ročník)
Základná škola A
Štefánikova 31, Humenné
Sophia Sotáková (8. ročník), Hana Benejová (8. ročník), Dávid Krivjanský (8. ročník), František András (8. ročník)
Základná škola B
Štefánikova 31, Humenné
Michal Petrovčin (9. ročník), Jakub Ferjak (9. ročník), Adam Paško (9. ročník), Matej Karpáč (9. ročník)
Základná škola
Okružná 17, Michalovce
Jakub Mika (9. ročník), Katarína Rovderová (9. ročník), Tomáš Adamčík (9. ročník), Júlia Némethová (9. ročník)
Základná škola
Jána A. Komenského 1, Michalovce
Patrik Popík (9. ročník), Nguyen, Tam anh (8. ročník), Simona Kollárová (9. ročník), Jana Zalužická (9. ročník)
Základná škola P.H. B
Kpt. Nálepku 16, Michalovce
Richard Tokár (9. ročník), Sára Obrinová (9. ročník), Andrea Pukasová (9. ročník), Ondrej Čižmárik (9. ročník)
Základná škola
Mierová 1, Strážske
Sebastián Gozzini (8. ročník), Tamara Paľová (8. ročník), Viliam Sabanoš (9. ročník), Linda Michalková (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Vinné
Martina Pirkovská (9. ročník), Monika Rauchová (9. ročník), Mária Pavlovčíková (9. ročník), Viktória Szilvási (9. ročník)
Základná škola
Budkovce
Nina Antušová (9. ročník), Štefan Repka (9. ročník), Ivana Sabolová (8. ročník), Sebastián Kotora (8. ročník)

Námestovo (Náboj Junior)

Tímov: 15 / 15
Základná škola s MŠ A
Andreja Bažíka 20, Zuberec
Adrián Vidiečan (8. ročník), Filip Homola (8. ročník), Martin Vrábel (9. ročník), Matúš Šroba (9. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
Richard Hrubjak (Tercia), Peter Farský (Tercia), Dominika Graňáková (Tercia), František Benčík (Tercia)
Základná škola s MŠ B
Andreja Bažíka 20, Zuberec
Nina Harmatová (8. ročník), Zuzana Valeková (9. ročník), Kamila Letošťáková (8. ročník), Monika Harmatová (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Oravská Jasenica
Miriam Brontvajová (9. ročník), Daša Brontvajová (9. ročník), Samuel Kosmeľ (9. ročník), Hugo Brontvaj (8. ročník)
Základná škola B
Hruštín
Matúš Tomáň (9. ročník), Filip Voška (9. ročník), Michaela Jurčigová (9. ročník), Zuzana Hojová (9. ročník)
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda A
Komenského 1096, Námestovo
Mária Uhliariková (8. ročník), Barbora Huráková (8. ročník), Júlia Kobiliaková (8. ročník), Dávid Drunek (8. ročník)
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda B
Komenského 1096, Námestovo
Matej Kutlák (9. ročník), Adam Štefan Uhliarik (9. ročník), Jela Štítová (9. ročník), Ema Lipničanová (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Oravské Veselé
Maroš Stopjak (9. ročník), Roman Resutík (9. ročník), Peter Miškovčík (9. ročník), Timotej Kopta (9. ročník)
Základná škola A
Hruštín
Matúš Slaničan (9. ročník), Juraj Fendek (9. ročník), Katarína Kubčuláková (9. ročník), Jakub Kytaš (9. ročník)
Základná škola A
Medvedzie 155, Tvrdošín
Eva Krivdová (8. ročník), Matej Litvák (9. ročník), Marko Bréda (9. ročník), Natália Uherová (8. ročník)
Základná škola B
Medvedzie 155, Tvrdošín
Lukáš Šróba (8. ročník), Sofia Bebejová (9. ročník), Damián Gandi (9. ročník), Filip Krivda (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Oravská Lesná
Kuhejdová Martina (8. ročník), Laššáková Andrea (8. ročník), Murín Jakub (8. ročník), Skotnická Alžbeta (8. ročník)
Základná škola s MŠ A
Školská 3, Lokca
Martin Štefaničiak (9. ročník), Sofia Monika Krišová (9. ročník), Ondrej Hurák (9. ročník), Rastislav Janík (9. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
Michal Sivčak (Kvarta), Jakub Vlčák (Kvarta), Tomáš Lipničan (Kvarta), Ján Kozak (Kvarta)
Základná škola s MŠ
Hladovka
Boris Hruštinec (9. ročník), Henrieta Hutlasová (9. ročník), Branislav Greštiak (8. ročník), Daniel Červeň (9. ročník)

Nitra (Náboj Junior)

Tímov: 20 / 20
Piar. gymn. - PSŠ A
Piaristická 6, Nitra
Ondrej Javor (Tercia), Jakub Matušica (Tercia), Lea Virágová (Tercia), Karolína Sofia Frivaldská (Tercia)
ZŠ - Alapiskola
Školská 330, Jelenec
Patrik Schimpl (8. ročník), Deilas Grublys (8. ročník), Dominik Molnár (8. ročník), Laura Pálfyová (8. ročník)
Základná škola B
Topoľová 8, Nitra
Tamara Barátová (9. ročník), Barbora Seková (9. ročník), Adriana Rybárová (9. ročník), Martina Kováčová (9. ročník)
Základná škola A
Nábrežie mládeže 5, Nitra
Matej Brath (8. ročník), Nikolas Ušák (8. ročník), Adam Andel (8. ročník), Martin Cibuľa (8. ročník)
Gymnázium A
Párovská 1, Nitra
Natan Lacsný (Kvarta), Hanka Strenková (Kvarta), Leo Líška (Kvarta), Viliam Závodný (Kvarta)
Gymnázium B
Párovská 1, Nitra
Patrik Labai (Tercia), Jakub Trnkus (Tercia), Adam Laluch (Tercia), Izabela Lou Vega (Tercia)
Základná škola B
Nábrežie mládeže 5, Nitra
Eva Gabrielová (8. ročník), Mário Kríž (8. ročník), Samuel Korenko (8. ročník), Adam Duška (8. ročník)
Základná škola
661, Zbehy
Matias Gondek (9. ročník), Miriama Gondeková (9. ročník), Max Žákovič (9. ročník), Matúš Vyhlídal (9. ročník)
Základná škola A
Benkova 34, Nitra
Lucia Ožvaldová (9. ročník), Peter Ožvalda (9. ročník), Ema Šunderlíková (9. ročník), Timotej Dunay (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Hviezdoslavova 40, Ludanice
Jakub Kupec (9. ročník), Júlia Halcinová (9. ročník), Alexandra Sedlárová (9. ročník), Tadeáš Gerhát (9. ročník)
Gymnázium
Golianova 68, Nitra
Adam Blaško (Kvarta), Viliam Földeši (Kvarta), Natália Koperová (Kvarta), Mia Pospíšilová (Kvarta)
ZŠ sv. Marka A
Petzwalova 1, Nitra
Boris Halmeš (9. ročník), Štefan Sýkora (9. ročník), Izabela Záborská (9. ročník), Jakub Záborský (9. ročník)
Základná škola s MŠ
1547, Vlčany
Tamara Gurbaľová (9. ročník), Tiffany Liptai (9. ročník), Peter Kovács (9. ročník), Dominik Veszprémi (9. ročník)
Základná škola
Školská 1, Výčapy-Opatovce
Ján Vnučko (9. ročník), Daniel Hayden (9. ročník), Aleš Gál (9. ročník), Noel Kucbeľ (9. ročník)
Základná škola B
Benkova 34, Nitra
Richard Jonas Zach (9. ročník), Jozef Chlapečka (9. ročník), Simon Burcl (9. ročník), Adam Guzmický (9. ročník)
Piar. gymn. - PSŠ B
Piaristická 6, Nitra
Adrián Kondé (Kvarta), Daša Martincová (Kvarta), Andrej Pauk (Kvarta), Petra Pechočiaková (Kvarta)
Základná škola A
Topoľová 8, Nitra
Alex Rajtár (9. ročník), Yehor Karpinskyi (9. ročník), Dominik Chobot (9. ročník), Šimon Petráni (9. ročník)
Gymn. - SKŠ
Farská 19, Nitra
Jazvinský Jakub (Kvarta), Gajdoš Adam (Kvarta), Sloboda Jakub (Kvarta), Podhorský Samuel (Kvarta)
ZŠ sv. Marka B
Petzwalova 1, Nitra
Matúš Loviška (8. ročník), Martin Kutiš (8. ročník), Nicolas Líška (8. ročník), Samuel Varga (7. ročník)
Základná škola
Beethovenova 11, Nitra
Maxim Bako (9. ročník), Timotej Zverka (9. ročník), Dávid Civáň (9. ročník), Tomáš Tóth (9. ročník)

Partizánske (Náboj Junior)

Tímov: 13 / 15
ZŠ V. Beniaka s MŠ B
Školská 13, Chynorany
Lenka Mičutková (8. ročník), Lea Kvaková (8. ročník), Lucia Košíková (8. ročník), Silvia Geschwandtnerová (8. ročník)
Gymnázium A
Komenského 1074, Partizánske
Veronika Gamanová (Tercia), Laura Sasková (Tercia), Anna Mária Slivková (Tercia), Ema Búčiková (Tercia)
Gymnázium B
Komenského 1074, Partizánske
Igor Papšo (Kvarta), Marek Knápek (Kvarta), Pavol Horečný (Kvarta), Adam Gregor Podoba (Kvarta)
Základná škola R.K.
Nádražná 955, Partizánske
Andrej Jemala (9. ročník), Kimi Török (9. ročník), Šimon Šípoš (9. ročník), Marko Polák (8. ročník)
Základná škola
Malinovského 31, Partizánske
Ivana Krajčíková (8. ročník), Oliver Kekeľák (8. ročník), Nicol Stýskalová (9. ročník), Branislav Vožňák (9. ročník)
Gymnázium
Komenského 1074, Partizánske
Branislav Ručkay (Príma), Matej Magdolen (Sekunda), Lenka Ondrušová (Sekunda), Sára Kuciaková (Tercia)
Cirk. ZŠ s MŠ J.K.
Nám. SNP 22, Partizánske
Valér Kotrík (8. ročník), Peter Petrík (8. ročník), Matúš Šiška (8. ročník), Šimon Galiovský (8. ročník)
Základná škola A
Športovcov 21, Partizánske
Adam Habzík (8. ročník), Maximilián Obert (8. ročník), Matej Kopál (8. ročník), Kristína Farbová (8. ročník)
Základná škola B
Športovcov 21, Partizánske
Laura Ručkayová (9. ročník), Patrik Bližniak (9. ročník), Samuel Struhár (9. ročník), Samuel Farba (9. ročník)
Základná škola
Veľké Uherce
Florián Brázdil (9. ročník), Daniel Dilong (8. ročník), Vanesa Tomová (8. ročník), Lukáš Kozárov (8. ročník)
ZŠ V. Beniaka s MŠ A
Školská 13, Chynorany
Anton Gardian (9. ročník), Mária Tamajková (9. ročník), Marek Štefánik (9. ročník), Tomáš Januška (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Veľká Okružná 19, Partizánske
Dušan Šlosár (9. ročník), Bianka Fabová (9. ročník), Sára Duchovičová (9. ročník), Tomáš Tadial (9. ročník)
Základná škola
Školská 9, Oslany
Matej Hanzel (9. ročník), Alexandra Mešinová (9. ročník), Samuel Michalík (9. ročník), Michaela Čatlošová (9. ročník)

Piešťany (Náboj Junior)

Tímov: 9 / 15
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
Tibor Varinský (Tercia), Samuel Vulgan (Tercia), Lenka Augustínová (Tercia), Olívia Černáková (Tercia)
Základná škola s MŠ A
Kočovce
Liana Kolarovská (9. ročník), Peter Božik (9. ročník), Sabina Surdová (9. ročník), Tomáš Mikláš (9. ročník)
Gymnázium P.Coubertina A
Nám. SNP 9, Piešťany
Adrián Kamenický (Kvarta), Tomáš Matečný (Kvarta), Adrian Šebo (Kvarta), Markus Figura (Kvarta)
Základná škola
E. F. Scherrera 40, Piešťany
Dominik Tuchyňa (8. ročník), Michael Richtárik (8. ročník), Denis Seko (8. ročník), Kristián Melicher (8. ročník)
Základná škola A
Brezová 19, Piešťany
Filip Jankech (9. ročník), Samuel Suchý (9. ročník), Adam Kollárik (9. ročník), Jakub Vavrinec (9. ročník)
Základná škola B
Brezová 19, Piešťany
Samuel Mesák (8. ročník), Ľudomil Minek (8. ročník), Oskar Džambazovič (8. ročník), Eva Winterová (8. ročník)
Základná škola A
Mojmírova 98, Piešťany
Samuel Šiška (8. ročník), Sára Noščáková (8. ročník), Viktória Hulmanová (8. ročník), Dominik Matula (8. ročník)
Základná škola B
Mojmírova 98, Piešťany
Lenka Kuliková (9. ročník), Viktória Hargašová (9. ročník), Jerguš Petroff (8. ročník), Tobias Tamajka (8. ročník)
Základná škola s MŠ B
Kočovce
Sophia Urbanová (8. ročník), Radka Uhlíková (8. ročník), Bianca Tulisová (8. ročník), Lucia Petreková (8. ročník)

Poprad (Náboj Junior)

Tímov: 23 / 25
Základná škola s MŠ
Michalská 8, Spišské Bystré
Daniel Sopko (9. ročník), Michaela Šelengová (9. ročník), Terézia Malatinová (9. ročník), Daniela Kubičková (9. ročník)
Základná škola s MŠ B
Ul. Fraňa Kráľa 2, Poprad
Katarína Meltzerová (8. ročník), René Kocúr (8. ročník), Adam Matej Skokan (8. ročník), Martin Kozempel (8. ročník)
ZŠ - Spojená škola A
Mierová 134, Svit
Nikola Rusnáková (9. ročník), Daniel Spišák (9. ročník), Ján Benko (9. ročník), Matúš Starigazda (9. ročník)
Základná škola A
Komenského 2, Svit
Diana Potočková (9. ročník), Viktória Kozubová (9. ročník), Jessica Jacková (9. ročník), Alexandra Bednárová (9. ročník)
Základná škola A
Komenského 6, Stará Ľubovňa
Adela Koršňaková (9. ročník), Valentina Šestáková (9. ročník), Alexandra Pečarková (9. ročník), Alexandra Katarína Sekelská (9. ročník)
Základná škola B
Komenského 6, Stará Ľubovňa
Matúš Hamborský (8. ročník), Lukáš Mindek (8. ročník), Michal Semančík (8. ročník), Marko Vantroba (8. ročník)
Základná škola s MŠ A
Francisciho ulica 21, Poprad
Alex Mlynarčík (9. ročník), Peter Pethó (9. ročník), Zuzana Kukoľová (9. ročník), Katarína Illenčíková (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Koperníkova ulica 21, Poprad
Branislav Bolcar (9. ročník), Veronika Koščáková (9. ročník), Sebastián Kuziel (9. ročník), Matej Dunajčan (9. ročník)
ZŠ - Spojená škola B
Mierová 134, Svit
Adam Hyben (9. ročník), Patrik Sedlák (9. ročník), Nathan Kolpaský (9. ročník), Sofia Miškovičová (9. ročník)
Základná škola
Za vodou 14, Stará Ľubovňa
Adam Hnát (9. ročník), Dávid Jelenčík (9. ročník), Lukáš Michňa (9. ročník), Karolína Palgutová (7. ročník)
Gymnázium A
Kukučínova 1, Poprad
Pažitný Jozef (Kvarta), Nikerle Michal (Kvarta), Plšíková Michaela (Kvarta), Dlugošová Markéta (Kvarta)
Gymnázium B
Kukučínova 1, Poprad
Štefko Filip (Tercia), Kočiš Tomáš (Tercia), Kiska Viktor (Tercia), Choma Šimon (Tercia)
Základná škola s MŠ A
Ul. Fraňa Kráľa 2, Poprad
Tatiana Voláková (9. ročník), Klára Karkoszková (9. ročník), Amanda Olšavská (9. ročník), Pavol Pisarčík (8. ročník)
Základná škola s MŠ B
Komenského ulica 15, Poprad
Ivan Marek (9. ročník), Soska Adam (9. ročník), Rosipal Viktor (9. ročník), Tureková Sarah (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Komenského ulica 15, Poprad
Ivanko Samuel (8. ročník), Slimáková Júlia (8. ročník), Hurajtová Iva (8. ročník), Dlugoš Dalibor (8. ročník)
Základná škola B
Komenského 2, Svit
Florian Čírsky (8. ročník), Viliam Dobias (8. ročník), Alex Jína (8. ročník), Michal Zámečník (8. ročník)
Základná škola s MŠ B
Francisciho ulica 21, Poprad
Filip Kapráľ (8. ročník), Alexander Toček (8. ročník), Matej Valúch (8. ročník), Lucia Madziková (8. ročník)
Gymnázium T. Vansovej
17. novembra 6, Stará Ľubovňa
Pavol Pluta (Kvarta), Samuel Poláček (Kvarta), Simona Fidermáková (Tercia), Janka Hajdu (Tercia)
Spojená škola - ZŠ s MŠ
Letná ulica 34, Poprad
Michal Tatarko (9. ročník), Lea Kucová (9. ročník), Miloš Vasiľ (8. ročník), Marek Skokan (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Jarná ulica 13, Poprad
Juraj Ivančík (9. ročník), Dominika Vallušová (9. ročník), Dávid Ilavský (9. ročník), Šimon Ovšonka (9. ročník)
Základná škola s MŠ B
Jarná ulica 13, Poprad
Remus Iseni (8. ročník), Magda Dziaková (8. ročník), Jozef Lavko (8. ročník), Radoslava Novotná (8. ročník)
Základná škola s MŠ A
Dostojevského ul. 25, Poprad
Filip Paraňa (8. ročník), Marek Garnek (9. ročník), Ema Šustrová (9. ročník), Matúš Štelbaský (9. ročník)
Základná škola s MŠ B
Dostojevského ul. 25, Poprad
Rudolf Lazor (9. ročník), Peter Kacvinský (9. ročník), Adam Vachmanský (8. ročník), Ema Kovalčíková (8. ročník)

Prešov (Náboj Junior)

Tímov: 22 / 22
Základná škola A
Sídlisko II. 1336, Vranov nad Topľou
Furková Tamara (8. ročník), Gešperik Milan (8. ročník), Saladiaková Stela (9. ročník), Vasilko Richard (9. ročník)
Základná škola B
Sídlisko II. 1336, Vranov nad Topľou
Pešta Jakub (8. ročník), Adam Jakub (9. ročník), Kozák Michael (8. ročník), Lešňanský Matej (9. ročník)
Gymnázium J. A. Raymana B
Mudroňova 20, Prešov
Repaský René (Kvarta), Mačura Sebastián (Kvarta), Ondrija Jakub (Kvarta), Haľko Gregor (Kvarta)
Základná škola s MŠ
Lipovce
Anna Smolková (9. ročník), Marek Kozák (9. ročník), Šimon Grejták (9. ročník), Sabína Semanová (9. ročník)
Základná škola
Važecká 11, Prešov
Šimon Durkáč (9. ročník), Viktória Sára Humeňajová (8. ročník), Peter Bors (8. ročník), Marek Pillár (9. ročník)
Základná škola A
Československej armády 22, Prešov
Richard Prestl (9. ročník), Samuel Jančík (8. ročník), Radovan Brindzko (8. ročník), Ondrej Kováč (9. ročník)
Súkr. ZŠ s MŠ A
Námestie slobody 100, Sabinov
Adrián Pribol (9. ročník), Tomáš Trudič (9. ročník), Leo Varga (8. ročník), Oliver Kužma (8. ročník)
Základná škola B
Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou
Pavol Emanuel Laban (9. ročník), Jakub Jantek (9. ročník), Tamara Homoľová (9. ročník), Roman Machek (9. ročník)
Súkr. ZŠ s MŠ B
Námestie slobody 100, Sabinov
Vratko Pagurko (9. ročník), Michal Talarovič (8. ročník), Kristián Perháč (8. ročník), Samuel Blaščák (8. ročník)
Základná škola A
Šmeralova 25, Prešov
Milan Pagurko (9. ročník), Sebastián Holent (9. ročník), Alex Kašprišin (8. ročník), Jakub Bryndza (9. ročník)
Základná škola s MŠ A
Lemešany
Marek Žec (9. ročník), Vanesa Jílková (8. ročník), Dorota Hudáková (8. ročník), Martin Grinvalský (9. ročník)
Základná škola s MŠ B
Lemešany
Ján Filip Košč (9. ročník), Samuel Nemčík (8. ročník), Šimon Repko (8. ročník), Matúš Varga (9. ročník)
Základná škola A
Komenského 113, Lipany
Šarlota Tomková (9. ročník), Ján Poráč (9. ročník), Martin Kaperák (8. ročník), Ján Kožuško (9. ročník)
Základná škola B
Komenského 113, Lipany
Oliver Goliáš (9. ročník), Alica Futejová (9. ročník), Adela Koscelníková (9. ročník), Damián Bujňaček (8. ročník)
Základná škola B
Československej armády 22, Prešov
Rastislav Furdík (7. ročník), Michal Vaľko (7. ročník), Bystrík Hudák (7. ročník), Matúš Pecuch (7. ročník)
Základná škola B
Šmeralova 25, Prešov
Paulína Gogová (9. ročník), Samuel Zuščák (9. ročník), Samuel Takáč (9. ročník), Edmund Capák (8. ročník)
Základná škola A
Bajkalská 29, Prešov
Martin Jusko (9. ročník), Tatiana Hetmánková (9. ročník), Filip Popík (8. ročník), Lucia Balarová (8. ročník)
Gymnázium J. A. Raymana A
Mudroňova 20, Prešov
Prikler Richard (Kvarta), Rogoň Branislav (Kvarta), Jambrich Marek (Kvarta), Šimko Martin (Kvarta)
Základná škola A
Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou
Katarína Žembovičová (8. ročník), Ema Pľutová (8. ročník), Lukáš Šafran (9. ročník), Alex Fiľakovský (9. ročník)
Základná škola B
Bajkalská 29, Prešov
Kamil Pasierb (9. ročník), Michaela Droppová (9. ročník), Richard Jabcon (8. ročník), Daniel Hanušin (8. ročník)
Základná škola A
Petrovany
Lukáš Kičura (9. ročník), Artur Bačenko (9. ročník), Kristína Karnišová (9. ročník), Richard Humeňaj (9. ročník)
Základná škola B
Petrovany
Alexandra Lešková (8. ročník), Natália Čuhová (8. ročník), Terézia Sabolová (8. ročník), Daniela Wenigrová (8. ročník)

Prievidza (Náboj Junior)

Tímov: 24 / 24
Základná škola A
Ulica Energetikov 39, Prievidza
Vanessa Šimurková (9. ročník), Rastislav Ďurina (9. ročník), Ján Okenka (9. ročník), Bibiána Píšová (9. ročník)
ZŠ s MŠ
Ulica P. Dobšinského 5, Prievidza
Nikola Huléni (9. ročník), Lucia Nikmonová (8. ročník), Alexander Bujalka (8. ročník), Adam Šimko (9. ročník)
Gymnáz.V.B.Nedožerského A
Matice slovenskej 16, Prievidza
Filip Juríček (Kvarta), Martin Veselý (Kvarta), Vanda Waldová (Kvarta), Matúš Závadský (Kvarta)
ZŠ Súk.Spoj.šk. A
M. Falešníka 6, Prievidza
Šimon Novák (9. ročník), Maxim Hraňo (9. ročník), Ondrej Prno (9. ročník), David Maťaš (9. ročník)
Základná škola A
Školská 53, Handlová
Benjamín Daniš (6. ročník), Adam Trnka (6. ročník), Rebeka Kecerová (6. ročník), Lucia Jonásová (6. ročník)
ZŠ Súk.Spoj.šk. B
M. Falešníka 6, Prievidza
Saul Martinez Wohland (8. ročník), Jakub Adamec (8. ročník), Veronika Majeríková (8. ročník), Kristína Ann Lutz (8. ročník)
Základná škola B
Školská 53, Handlová
Lukáš Jonás (8. ročník), Adrián Weiss (8. ročník), Patrik Papcun (8. ročník), Adam Lenk (8. ročník)
EP ako súčasť ZŠ s MŠ
Lazany
Dávid Čavojský (8. ročník), Matej Podlužanský (8. ročník), Aneta Zwillingová (8. ročník), Radka Renčková (8. ročník)
Základná škola A
SNP 4, Kanianka
Emma Dechetová (9. ročník), Martina Krakoviková (9. ročník), René Lukáč (9. ročník), Simon Jurík (9. ročník)
Základná škola B
SNP 4, Kanianka
Alex Richter (8. ročník), Michaela Šimová (8. ročník), Vlastimil Minich (8. ročník), Samuel Minich (8. ročník)
Základná škola C
SNP 4, Kanianka
Adela Šnircová (8. ročník), Lara Pažická (8. ročník), Emily Šimoňáková (8. ročník), Pavol Šnirc (8. ročník)
ZŠ G.Drozda s MŠ A
Chrenovec-Brusno
Radovan Líška (9. ročník), Hana Rebrová (9. ročník), Vanesa Demková (9. ročník), Peter Madaj (9. ročník)
Gymnáz.V.B.Nedožerského B
Matice slovenskej 16, Prievidza
Adam Putiška (Tercia), Dominik Žilla (Tercia), Matúš Vavro (Tercia), Lukáš Žember (Tercia)
Základná škola A
Pribinova 9, Nováky
Patrik Stachera (9. ročník), Marek Zajačka (9. ročník), Šimon Hajro (9. ročník), Nina Čechová (9. ročník)
ZŠ G.Drozda s MŠ B
Chrenovec-Brusno
Gréta Karáseková (8. ročník), Lilana Beláková (8. ročník), Laura Černáková (8. ročník), Ema Michelová (8. ročník)
Základná škola
Mariánska ulica 19, Prievidza
Emma Tkáčová (8. ročník), Viktor Palkovič (8. ročník), Michal Filín (8. ročník), Jakub Veselý (8. ročník)
Gym PSŠ F.Hanáka
A. Hlinku 44, Prievidza
Andrej Macho (Tercia), Romana Dírerová (Tercia), Monika Arbetová (Tercia), Dominika Slaninová (Tercia)
Základná škola B
Pribinova 9, Nováky
Sebastián Karak (9. ročník), Nina Karaková (9. ročník), Samuel Grman (9. ročník), Timotej Ryban (9. ročník)
ZŠ SŠ - Grundsch. mit Kinderg. B
Školská 19, Nitrianske Pravno
Matej Lacko (9. ročník), Adrián Melo (9. ročník), Dávid Hoos (9. ročník), Branislav Mello (9. ročník)
Základná škola B
Ulica Energetikov 39, Prievidza
Patrik Štefanec (7. ročník), Timur Gono (8. ročník), Jakub Pažický (7. ročník), Matúš Matejovič (8. ročník)
Základná škola A
Školská 8, Kamenec pod Vtáčnikom
Lukáš Mihálik (9. ročník), Nina Nechalová (9. ročník), Ester Pisárová (9. ročník), Jozef Kubasák (9. ročník)
Základná škola B
Školská 8, Kamenec pod Vtáčnikom
Juraj Píš (9. ročník), Adriana Bialešová (9. ročník), Leila Buková (9. ročník), Dominika Dudová (9. ročník)
Základná škola
Ulica S. Chalupku 14, Prievidza
Nela Výbochová (9. ročník), Šimon Čík (9. ročník), Jakub Balent (9. ročník), Adrián Šarközy (9. ročník)
ZŠ SŠ - Grundsch. mit Kinderg. A
Školská 19, Nitrianske Pravno
Lenka Krpelanová (9. ročník), Lenka Lajstríková (9. ročník), Marek Oller (9. ročník), Petra Jašková (9. ročník)

Púchov (Náboj Junior)

Tímov: 20 / 20
Gymnázium B
Ul. 1. mája 905, Púchov
Šimon Pravda (Kvarta), Juraj Hričovský (Kvarta), Lucia Hodasová (Kvarta), Viktória Vongrejová (Kvarta)
Gymnázium B
Školská 8, Považská Bystrica
Roman Pulen (Kvarta), Tereza Gardianová (Tercia), Sára Danišková (Tercia), Samuel Kostelanský (Kvarta)
Gymnázium
Štefánikova 4, Bytča
Radoslav Rábik (Kvarta), Daniel Zrebný (Kvarta), Michal Bazala (Tercia), Juraj Oriško (Kvarta)
Základná škola A
Slatinská 3, Beluša
Timotej Tomáš (9. ročník), Lukáš Staňo (9. ročník), Kristína Ručková (9. ročník), Barbora Tichá (9. ročník)
Gymnázium sv. Františka A
J. M. Hurbana , Žilina
Lucia Hudáková (Tercia), Lucia Mičicová (Tercia), Jana Bodoríková (Tercia), Katarína Veselovská (Tercia)
Gymnázium sv. Františka B
J. M. Hurbana , Žilina
Viktória Tvrdá (Tercia), Adela Kusovská (Tercia), Patrik Franek (Tercia), Tomáš Babík (Tercia)
Gymnázium C
Ul. 1. mája 905, Púchov
Jasmína Kudlejová (Kvarta), Klára Labudíková (Kvarta), Andrej Drdák (Kvarta), Lucia Šebová (Kvarta)
Základná škola
Nemocničná 2, Považská Bystrica
Branislav Babinec (9. ročník), Veronika Dudoňová (9. ročník), Matúš Simon Dratnal (8. ročník), Aneta Mitašová (9. ročník)
Gymnázium A
Ul. 1. mája 905, Púchov
Michaela Sláviková (Tercia), Oliver Pagáč (Tercia), Alexander Štancel (Tercia), Juraj Václavík (Tercia)
Základná škola A
Mládežnícka 16, Púchov
Matej Jurašík (8. ročník), Viliam Líner (8. ročník), Radovan Čač (8. ročník), Tomáš Lang (8. ročník)
Základná škola B
Slatinská 3, Beluša
Katarína Zbínová (9. ročník), Šimon Beňák (9. ročník), Miroslav Ďurica (9. ročník), Sebastián Želiar (9. ročník)
Základná škola B
Mládežnícka 16, Púchov
Emil Svitek (8. ročník), Samuel Potáč (8. ročník), Adam Kováč (8. ročník), Róbert Roder (8. ročník)
Základná škola C
Mládežnícka 16, Púchov
Tomáš Sekáč (9. ročník), Martin Clerici (9. ročník), Tobiáš Hlúbik (9. ročník), Matiáš Guzma (9. ročník)
Základná škola A
Sídl. Stred 1, Považská Bystrica
Karolína Meszárošová (8. ročník), Martina Jemelková (8. ročník), Ľubomír Moravík (8. ročník), Matej Hanulík (8. ročník)
Základná škola B
Sídl. Stred 1, Považská Bystrica
Eliška Rafajová (9. ročník), Alžbeta Mackovčinová (9. ročník), Karin Majerčíková (9. ročník), Nina Ševčíková (9. ročník)
Základná škola C
Sídl. Stred 1, Považská Bystrica
Alžbeta Martinková (9. ročník), Timea Kompaníková (9. ročník), Tamara Urdáková (9. ročník), Natália Janíková (9. ročník)
Gymnázium A
Školská 8, Považská Bystrica
Tomáš Kováč (Kvarta), Samuel Rišiaň (Kvarta), Alžbeta Tomanová (Tercia), Petra Čerňanová (Tercia)
Základná škola B
Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica
Martin Valient (9. ročník), Šimon Adamčík (9. ročník), Michal Demáček (9. ročník), Samuel Fusko (9. ročník)
Základná škola A
Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica
Maksym Slivinskyi (9. ročník), Kristián Kišoň (9. ročník), Filip Ďurek (9. ročník), Michal Baláž (9. ročník)
Základná škola C
Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica
Marek Štefánik (8. ročník), Michal Kubiš (8. ročník), Marko Prosnan (8. ročník), Jakub Kardoš (8. ročník)

Šahy (Náboj Junior)

Tímov: 8 / 12
Základná škola s MŠ A
Na Parlagu 1, Čebovce
Štefan Husár (9. ročník), Daniel Schleif (9. ročník), Noel Nagy (7. ročník), Leonard Čeri (9. ročník)
ZŠ Balleka
E. B. Lukáča 6, Šahy
René Bardiovský (9. ročník), Viktória Halková (9. ročník), Nela Zmeskal (8. ročník), Ivan Bednár (8. ročník)
Základná škola J. Kráľa A
Mládežnícka 24, Šahy
Fruzsina Gyebnárová (9. ročník), Tomáš Štefanek (9. ročník), Dominik Benedek (9. ročník), Tomáš Anetta (9. ročník)
Základná škola J. Kráľa B
Mládežnícka 24, Šahy
Karol Bolyo (9. ročník), Tomáš Falusi (9. ročník), Gréta Sztranyáková (9. ročník), Lukáš Burza (9. ročník)
Spojená škola - ZŠ s MŠ B
Ľudovíta Štúra 155, Dudince
Lea Pásztorová (9. ročník), Michal Palčovič (9. ročník), Adam Ošust (9. ročník), Samuel Šajgalík (9. ročník)
Základná škola
634, Plášťovce
Liza Gálová (9. ročník), Viktor Janovský (9. ročník), Maxim Križan (9. ročník), Lilla Pleskó (8. ročník)
Základná škola s MŠ B
Na Parlagu 1, Čebovce
Lara Husárová (8. ročník), Jakub Koštial (8. ročník), Alex Krnáč (8. ročník), Igor Martin (7. ročník)
Spojená škola - ZŠ s MŠ A
Ľudovíta Štúra 155, Dudince
Dominik Slanina (9. ročník), Vlastimil Dráb (9. ročník), Dávid Šípka (9. ročník), Samuel Lauko (9. ročník)

Sučany (Náboj Junior)

Tímov: 11 / 11
Evanjelická ZŠ pri ESŠ A
M. R. Štefánika , Martin
Natália Hošalová (8. ročník), Melisa Rapanová (8. ročník), Tereza Húsková (8. ročník), Andrea Horváthová (8. ročník)
Evanjelická ZŠ pri ESŠ B
M. R. Štefánika , Martin
Rebeka Lisá (8. ročník), Maxime Guillaume Delton (8. ročník), Stela Tomčányiová (8. ročník), Nela Spišáková (8. ročník)
Základná škola s MŠ A
Hurbanova 27, Martin
Richard Ruman (9. ročník), Matej Lehotský (9. ročník), Tomáš Ševčík (9. ročník), Filip Calík (9. ročník)
Gymnázium A
J. Lettricha , Martin
Šichtová Miriam (Kvarta), Lukáš Veselovský (Tercia), Podhradský Jonáš (Kvarta), Šamalík Samuel (Kvarta)
Gymnázium B
J. Lettricha , Martin
Matejka Jakub (Kvarta), Pevalová Alexandra (Kvarta), Zorkócyová Zoja (Kvarta), Ugorčáková Simona (Kvarta)
Základná škola pri SŠ
M.R. Štefánika 1, Vrútky
Timotej Talian (9. ročník), Jakub Dudžík (8. ročník), Róbert Maretta (9. ročník), Richard Žilinec (9. ročník)
Základná škola
Čachovský rad 34, Vrútky
Daniel Dlábik (9. ročník), Matej Rajčan (9. ročník), Michaela Stanková (9. ročník), Lea Babčová (9. ročník)
Základná škola
P. Mudroňa 3, Martin
Adam František CINGEL (9. ročník), Michal FĽAK (9. ročník), Laura PRIVAROVÁ (9. ročník), Timotej ŠROBÁR (9. ročník)
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa
Romualda Zaymusa , Žilina
Filip Szöke (9. ročník), Ondrej Hrnčiar (8. ročník), Šimon Milko (9. ročník), Veronika Berzáková (9. ročník)
Gymnázium
Varšavská cesta 1, Žilina
Jakub Novák (Kvarta), Matúš Šimko (Kvarta), Simona Zábojníková (Kvarta), Matej Kubina (Kvarta)
Základná škola s MŠ B
Hurbanova 27, Martin
Sofia Jakubcová (9. ročník), Nela Šimková (9. ročník), Terézia Pavlíková (9. ročník), Lea Závatzká (9. ročník)

Šurany (Náboj Junior)

Tímov: 12 / 12
Základná škola B
SNP 5, Šurany
Michal Zeleňák (9. ročník), František Guláš (9. ročník), Tobiáš Orieščik (9. ročník), Šimon Záhorák (9. ročník)
Základná škola
Bernolákova 35, Šurany
Patrik Malík (9. ročník), Senja Trungelová (9. ročník), Michaela Bednáriková (9. ročník), Dávid Samuel Štefánik (9. ročník)
Gymnázium Ľ. J. Šuleka A
Pohraničná 10, Komárno
Martin Švec (Kvarta), Martin Gogola (Tercia), Matej Lopata (Kvarta), Teo Lukáč (Kvarta)
Gymnázium Ľ. J. Šuleka B
Pohraničná 10, Komárno
Emma Poláková (Kvarta), Kornélia Molnárová (Kvarta), Petra Pónyová (Kvarta), Vierka Rumanová (Kvarta)
ZŠ J.A.Komenského A
Nová cesta 9, Tvrdošovce
Peter Csikós (9. ročník), Dominik Košťál (9. ročník), Adam Vidovič (9. ročník), Martin Lazebník (9. ročník)
Základná škola A
Devínska 12, Nové Zámky
Alex Rosival (9. ročník), Adela Knapová (9. ročník), Max Felix (9. ročník), Patrik Cséry (9. ročník)
Základná škola B
Devínska 12, Nové Zámky
Filip Várhegyi (8. ročník), Vincent Krajčír (8. ročník), Samuel Ficza (8. ročník), Richard Ivančic (8. ročník)
Základná škola
Nám. Konkolyho-Thege 2, Hurbanovo
Bucseková Sofia (8. ročník), Marek Kovács (8. ročník), Tatiana Kurjatková (8. ročník), Viktória Mučaiová (8. ročník)
Základná škola
Nábrežná 95, Nové Zámky
Alex Bednárik (9. ročník), Martin Rosival (8. ročník), Michal Filo (8. ročník), Martin Kyjanek (9. ročník)
Základná škola
Hradná 22, Nové Zámky
Soňa Majerčíková (9. ročník), Dávid Bekeč (8. ročník), Daniel Hegedűs (8. ročník), Patrícia Lőrinczová (8. ročník)
ZŠ J.A.Komenského B
Nová cesta 9, Tvrdošovce
Nicol Trejtnerová (8. ročník), Adam Toman (8. ročník), Samuel Vadkerti (8. ročník), Mykhailo Orlamenko (8. ročník)
Základná škola A
SNP 5, Šurany
Jakub Kuruc (8. ročník), Tamara Kuťková (9. ročník), Lily Angel Kvasnicová (9. ročník), Natália Oščipovská (9. ročník)

Trenčín (Náboj Junior)

Tímov: 17 / 30
Gymnázium ĽudovítaŠtúra B
1. mája 2, Trenčín
Dančo Peter (Tercia), Bušo Matej (Tercia), Sládečková Zoja (Tercia), Radoslava Bohušová (Tercia)
Gymnázium B
Školská 2, Dubnica nad Váhom
Richard Jung (Tercia), Tomáš Varga (Tercia), Patrik Toman (Tercia), Filip Vranka (Tercia)
ZŠ s MŠ Jána Smreka
Melčice-Lieskové
Nicolas Cholvád (8. ročník), Karolína Kopuncová (8. ročník), Lucia Plesnivá (8. ročník), Bibiana Dolníková (8. ročník)
Gymnázium ĽudovítaŠtúra A
1. mája 2, Trenčín
Petra Brezanová (Kvarta), Lukáš Kirka (Kvarta), David Kosa (Kvarta), Jakub Krecháč (Kvarta)
Gymnázium ĽudovítaŠtúra C
1. mája 2, Trenčín
Marek Dulák (Sekunda), Marek Vangel (Sekunda), Sabína Vlková (Sekunda), Martin Kamendy (Sekunda)
Základná škola
Novomeského 11, Trenčín
Slivka Martin (9. ročník), Uher Jakub (9. ročník), Novák Jakub (8. ročník), Temiak Domik (9. ročník)
Súkromná základná škola A
Slov.národ.povstania 3, Nová Dubnica
Michaela Danišová (9. ročník), Júlia Gyurkovská (9. ročník), Martina Šošovičková (8. ročník), Matúš Ulman (9. ročník)
Základná škola
Hodžova 37, Trenčín
Jakub Pakan (9. ročník), Lukáš Mosný (9. ročník), Luibomyr Yukalchuk (9. ročník), Olívia Hlucháňová (9. ročník)
ZŠ pri SŠ KP A
Na Závaží , Žilina
Eliška Kozáčková (8. ročník), Martin Frič (8. ročník), Matej Ondrejčík (8. ročník), Yasmína Straňovová (8. ročník)
ZŠ pri SŠ KP B
Na Závaží , Žilina
Eliáš Pika (9. ročník), Filip Závadský (9. ročník), Matej Chovanec (9. ročník), Roland Paver (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Motešice
Dávid Jankola (8. ročník), Simona Žáková (9. ročník), Jakub Žáčik (8. ročník), Samuel Lobotka (8. ročník)
ZŠ pri SŠ KP C
Na Závaží , Žilina
Karol Ľupták (8. ročník), Angelika Paverová (8. ročník), Lara Piková (8. ročník), Nikola Žáková (8. ročník)
Základná škola
Bezručova 66, Trenčín
Alena Ralausová (8. ročník), Filip Jonek (8. ročník), Michal Murín (8. ročník), Timon Marcel Čačík (8. ročník)
Piar.gymn. J.Braneckého
Palackého 4, Trenčín
Erik Smolek (Kvarta), Ondrej Pástor (Kvarta), Michal Karnek (Kvarta), Tomáš Kecera (Kvarta)
Základná škola A
Dlhé Hony 1, Trenčín
Jakub Švajda (8. ročník), Valentína Cheevers (8. ročník), Lukáš Zavřel (8. ročník), Timotej Husár (8. ročník)
Základná škola B
Dlhé Hony 1, Trenčín
Sofia Baleková (9. ročník), Ema Lacková (9. ročník), Andrej Šujak (9. ročník), Matej Gašpar (9. ročník)
Gymnázium A
Školská 2, Dubnica nad Váhom
Denis Didek (Tercia), Jakub Janco (Tercia), Andrej Bohucký (Tercia), Matej Floriš (Tercia)

Trnava (Náboj Junior)

Tímov: 23 / 25
EP ako súč. ZŠ s MŠ
Nová 96, Šúrovce
Mia Bobáková (9. ročník), Terézia Ambrušová (9. ročník), Petra Lefantová (9. ročník), Nela Mericová (9. ročník)
Gymnázium Angely Merici C
Hviezdoslavova 10, Trnava
Tamara Vančová (Kvarta), Janka Mikulášová (Kvarta), Samuel Grman (Kvarta), Lukáš Vilkovský (Kvarta)
Gymnázium Angely Merici D
Hviezdoslavova 10, Trnava
Martin Ružička (Kvarta), Adela Kalivodová (Kvarta), Tomáš Greguš (Kvarta), Filip Rubaninský (Kvarta)
ZŠ J. Kupeckého A
Kupeckého 74, Pezinok
Stella Lipovská (9. ročník), Šimon Klamo (9. ročník), Tomáš Janiga (9. ročník), Veronika Guštafíková (9. ročník)
Gymnázium Angely Merici A
Hviezdoslavova 10, Trnava
Myroslav Derbak (Tercia), Martin Skácel (Tercia), Jakub Haršány (Tercia), Benjamín Chrvala (Tercia)
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
Tobiáš Zápražný (Tercia), Kamila Šimurdová (Tercia), Gregor Vacula (Tercia), Tomáš Spišiak (Tercia)
Gymnázium V.Mihálika A
Kostolná 8, Sereď
Gymnázium J.Hollého A
Na hlinách 30, Trnava
David Nádaský (Kvarta), Emma Tranžík (Kvarta), Kristína Klimeková (Kvarta), Hana Herková (Kvarta)
Základná škola s MŠ A
Vančurova 38, Trnava
Lívia Nováková (8. ročník), Ján Dzivák (8. ročník), Mariia Kushnir (8. ročník), Timea Sviteková (8. ročník)
Gymnázium V.Mihálika B
Kostolná 8, Sereď
Rastislav Tomajko (Tercia), Alexander Baran (Kvarta), Marek Matušica (Kvarta), Marek Šimulčík (Kvarta)
Základná škola s MŠ B
Vančurova 38, Trnava
Dominika Gnebusová (9. ročník), Damian Križan (9. ročník), Oliver Čuvala (9. ročník), Barbora Gnebusová (9. ročník)
ZŠ J. Kupeckého B
Kupeckého 74, Pezinok
Samuel Hladký (9. ročník), Artur Pernecký (9. ročník), Michaela Horáková (9. ročník), Nataša Švolíková (9. ročník)
CZŠ sv. Cyrila a Metoda A
Komenského 41, Sereď
Matej Lenčéš (8. ročník), Katarína Kurbelová (8. ročník), Petra Bednárová (8. ročník), Lukáš Vondena (8. ročník)
CZŠ sv. Cyrila a Metoda B
Komenského 41, Sereď
Ema Mária Horská (9. ročník), Max Fekeč (9. ročník), Tamara Gablíkova (9. ročník), Dominika Horváthová (9. ročník)
Gymnázium J.Hollého B
Na hlinách 30, Trnava
Roxana Hajko (Kvarta), Ema Šupalová (Kvarta), Debora Uhnavá (Kvarta), Nela Jozsová (Kvarta)
Základná škola
Sobotište
Tatiana Rechtoríková (9. ročník), Samuel Zelenka (9. ročník), Nikola Dobrucká (9. ročník), Jakub Richta (9. ročník)
Základná škola s MŠ C
Vančurova 38, Trnava
Martin Belica (9. ročník), Tomáš Vilkovský (9. ročník), Sandra Majanová (9. ročník), Patrícia Jakubikova (9. ročník)
ZŠ s MŠ
Ulica Jána Bottu , Trnava
Tatiana Schrimplová (8. ročník), Adam Biskupič (8. ročník), Zuzana Hlavatá (9. ročník), Karolína Hulíková (9. ročník)
Základná škola s MŠ
Ulica Ivana Krasku 29, Trnava
Martin Fehér (9. ročník), Nina Sobotková (8. ročník), Samuel Sekera (8. ročník), Šimon Fančovič (8. ročník)
ZŠ J. Kupeckého C
Kupeckého 74, Pezinok
Damien Novák (8. ročník), Jakub Noga (8. ročník), Nino Borovský (8. ročník), Samuel Holický (8. ročník)
ZŠ J. Kupeckého D
Kupeckého 74, Pezinok
Hana Šipošová (8. ročník), Viktoriia Ihorivna Arkavenko (8. ročník), Oliver Kúdela (8. ročník), Sarah Gašparovičová (8. ročník)
ZŠ s MŠ Angely Merici A
Halenárska 45, Trnava
Matúš Ďurko (8. ročník), Adam Fojtík (8. ročník), Jerguš Pecko (8. ročník), Sofia Krištofovičová (8. ročník)
ZŠ s MŠ Angely Merici B
Halenárska 45, Trnava
Ondrej Cepko (9. ročník), Andrej Žitník (9. ročník), Juraj Janáč (9. ročník), Samuel Gažo (9. ročník)