Štatistiky
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Úloha 3

získalo tímov:987
vyriešilo tímov:644
% vyriešilo:65.25
priemerný čas riešenia:0:52:53
Zadanie:
Riešenie:
PoradieTímčas vyriešenie
1Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:03:29
2Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:03:30
3Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź0:03:33
4Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa0:03:33
5Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:03:34
6Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:03:51
7Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:04:00
8Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 50:04:04
9Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:04:12
10Základná škola, Štefánikova 31, Humenné0:04:19
11Gymnázium, Komenského 10, Rumburk0:04:24
12Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš0:04:30
13Szkoła Podstawowa nr 27, Zofii Kossak-Szczuckiej 19, Bielsko-Biała0:04:38
14Základná škola, Kubranská 80, Trenčín0:04:52
15Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:04:53
16Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”, ul. Hawajska 14a, Warszawa0:04:57
17Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat", Karmelicka 45, Kraków0:05:04
18Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, 76, Wiśniowa0:05:22
19Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:05:26
20Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:05:31
21Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:05:39
22Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok0:05:40
23Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała0:05:44
24Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa0:05:45
25Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:05:56
26Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:05:58
27Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków0:06:03
28Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:06:12
29Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław0:06:14
30Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:06:16
31ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš0:06:18
32Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:06:22
33Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:06:25
34Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:06:35
35Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava0:06:45
36Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:06:54
37Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:06:56
38Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor0:07:01
39Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze0:07:07
40Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky0:07:13
41Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:07:17
42Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov0:07:20
43Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek0:07:25
44Szkoła Podstawowa Aslan, Piotra Skargi 5, Głogów0:07:28
45Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:07:31
46Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok0:07:35
47Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów0:07:36
48Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:07:49
49Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice0:08:01
50Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, os. Na Stoku 52, Kraków0:08:08
51Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:08:09
52Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:08:25
53Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:08:41
54Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc0:08:44
55Szkoła Podstawowa nr 152, Powstańców Wielkopolskich 4, Warszawa0:08:49
56Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:08:54
57Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:09:03
58Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg0:09:13
59Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra0:09:14
60Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:09:25
61Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:09:41
62Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:09:43
63Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:09:46
64Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:09:47
65ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:10:03
66ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice0:10:14
67Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:10:20
68Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:10:24
69Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:10:27
70Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:10:33
71Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:10:36
72Základná škola s MŠ, Ul. J. Rašu 430, Budmerice0:10:36
73Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:10:40
74Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava0:10:43
75Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava0:10:48
76Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:10:50
77Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów0:11:05
78Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:11:06
79Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno0:11:11
80Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 50:11:11
81Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:11:18
82Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:11:18
83Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín0:11:25
84Szkoła Podstawowa Nr 71, Rojna 58c, Łódź0:11:28
85Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:11:58
86Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad0:12:17
87Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:12:26
88Gymnázium, Komenského 89, Písek0:12:26
89Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:12:28
90Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:12:38
91Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:12:54
92Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:12:56
93Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok0:13:01
94Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:13:03
95Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski0:13:09
96Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:13:21
97Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:13:23
98Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:13:29
99Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:13:32
100Základná škola, SNP 5, Šurany0:13:40
101Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:13:45
102Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:13:49
103Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem0:13:51
104Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava0:13:52
105Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:13:53
106Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:13:53
107Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi, Jaskrowa 15, Łódź0:14:03
108Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:14:04
109Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:14:06
110Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków0:14:08
111Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno0:14:10
112Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:14:17
113Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:14:19
114Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:14:21
115Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno0:14:32
116Gymnázium, 5. května 620, Kadaň0:14:33
117Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:14:37
118Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta, Żwirki i Wigury 6, Czechowice-Dziedzice0:14:53
119Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa0:15:03
120Szkoła Podstawowa nr 120, Centralna 40, Łódź0:15:08
121Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:15:18
122Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:15:23
123Gymnázium, Komenského 89, Písek0:15:23
124Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem0:15:26
125Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:15:27
126Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:15:39
127Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:15:40
128Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín0:15:49
129Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa0:15:53
130Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Gwarków 93, Lubin0:15:53
131Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice0:15:54
132SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec0:15:56
133Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:16:08
134Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:16:18
135Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa, Jelenia 7, Wrocław0:16:25
136Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov0:16:30
137Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc0:16:33
138Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:16:35
139Základná škola, Benkova 34, Nitra0:16:36
140Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:16:48
141Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków0:16:54
142Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:16:56
143Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:16:59
144Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:17:03
145Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen0:17:08
146Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:17:12
147Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov0:17:22
148Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:17:53
149Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:17:54
150Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:18:03
151Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:18:03
152Szkoła Podstawowa Nr 1, Reymonta 30, Tarnów0:18:05
153Základná škola, Dechtice 514, Dechtice0:18:09
154Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana0:18:12
155Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance0:18:22
156Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:18:37
157PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:18:41
158Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:18:47
159Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky0:18:51
160Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:18:54
161Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:18:55
162Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov0:19:07
163ZŠ sv. Augustína, Moyzesova 1, Považská Bystrica0:19:12
164Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov0:19:16
165Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov0:19:19
166Szkoła Podstawowa nr 45, CZELADZKA 58, Sosnowiec0:19:24
167Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:19:29
168Gymnázium, Tylova 271, Vlašim0:19:30
169Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava0:19:52
170Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy0:19:56
171Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław0:20:01
172Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov0:20:06
173Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów0:20:09
174Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:20:18
175Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:20:21
176Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:20:30
177Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:20:44
178Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:21:02
179Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów0:21:06
180Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice0:21:16
181Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57, Wrocław0:21:17
182Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:21:29
183Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:21:37
184ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice0:21:49
185Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava0:21:59
186Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená0:22:03
187Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:22:11
188Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie, Szkolna 2, Pińczów0:22:18
189Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou0:22:19
190Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou0:22:28
191Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou0:22:39
192Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:22:44
193Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec0:22:56
194Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo0:23:02
195Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka, DOMANIEWSKA 33, Warszawa0:23:08
196Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:23:12
197Základní škola, Sirotkova 36, Brno0:23:16
1981. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:23:17
199Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne0:23:21
200Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno0:23:23
201Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:23:25
202Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:23:38
203Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica0:24:00
204Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów0:24:15
205Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska0:24:25
206Cirkevná ZŠ s MŠ, Bernolákova 21, Prešov0:24:29
207Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:24:31
208Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva0:24:36
209Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava0:25:06
210Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:25:26
211Základná škola, Bajkalská 29, Prešov0:25:35
212Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa0:25:53
213Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice0:25:55
214Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:26:29
215Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice0:26:32
216Szkoła Podstawowa Nr 29, FABRYCZNA 19, Warszawa0:26:47
217Szkoła Podstawowa Nr 1, Warszawska 73, Łomianki0:26:49
218Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň0:26:56
219Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk0:26:56
220Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi, Pomorska 83/85, Łódź0:27:04
221Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen0:27:06
222Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:27:07
223Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 50:27:07
224Szkoła Podstawowa nr 199, Elsnera 8, Łódź0:27:08
225Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:27:16
226Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom0:27:18
227Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:27:20
228Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki0:27:50
229Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka0:27:53
230Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:28:04
231Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:28:12
232Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:28:34
233Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok0:28:39
234Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky0:28:42
235Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław0:28:50
236Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość", Dziewicza 41, Sosnowiec0:29:01
237Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary0:29:03
238Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov0:29:20
239Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav0:29:24
240Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem0:29:33
241Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:29:44
242Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała0:30:36
243Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec0:30:41
244Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec0:30:43
245Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków0:31:01
246Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:31:07
247Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:31:25
248Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:31:27
249Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:31:33
250SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra0:31:36
251Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava0:31:42
252PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:31:43
253Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa0:32:05
254Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:32:15
255Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:32:39
256Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:33:22
257Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:33:29
258Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:34:13
259Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad0:34:29
260Základná škola, Slobody 2, Poltár0:34:39
261Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:34:39
262Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo0:34:42
263Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:34:50
264Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov0:35:00
265Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov0:35:10
266Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:35:20
267Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň0:35:30
268Základná škola, Bernolákova 35, Šurany0:35:38
269Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem0:36:00
270Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:36:45
271Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:36:55
272Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:37:00
273Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 50:37:40
274Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów0:37:53
275Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen0:38:13
276Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:38:13
2771. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:38:15
278Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča0:38:17
279Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego 84, Sosnowiec0:38:35
280Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:38:48
281Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:38:59
282Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov0:39:08
283Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno0:39:13
284Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary0:39:19
285Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:39:23
286Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, ks. Stanisława Połetka 32, Skała0:39:50
287Základná škola, Komenského 959, Senica0:39:57
288Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:40:01
289Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto0:40:01
290Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava0:40:03
291Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki0:40:44
292Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:40:53
293SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE, GRUNWALDZKA 15, Krosno0:41:20
294Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie, brak 66, Pawęzów0:41:23
295Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice0:41:31
296Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy0:41:32
297Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:41:38
298Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín0:42:05
299Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:42:18
300Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:42:39
301Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach, 57, Jodłówka-Wałki0:42:48
302Szkoła Podstawowa nr 109, Mackiewicza 15, Kraków0:42:55
303Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice0:42:58
304Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor0:43:03
305Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno0:43:06
306Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:43:22
307Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor0:43:32
308Základní škola, Sokolská 296, Třeboň0:43:57
309Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice0:43:59
310Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:44:03
311Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica0:44:14
312Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov0:44:57
313Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom0:44:58
314Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce0:45:34
315Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel0:45:36
316Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce, 1 Maja 10, Raszówka0:45:58
317Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov0:45:58
318Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:46:09
319Gymnázium, 1. mája 8, Malacky0:46:19
320ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra0:46:26
321Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica0:46:41
322Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec0:46:45
323Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec0:47:10
324Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz0:47:22
325Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš0:47:32
326Szkoła Podstawowa nr 6, Kusocińskiego 116, Łódź0:47:41
327Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica0:47:45
328Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov0:47:55
329Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok0:48:00
330Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav0:48:05
331Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce0:48:29
332Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:48:45
333Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:48:53
334Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok0:49:09
335Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów0:49:24
336Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok0:49:34
337Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen0:49:41
338Szkoła Podstawowa Nr 7, Decowskiego 9, Krosno0:49:56
339Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec0:49:58
340Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151, Lipińskiego 2, Kraków0:50:03
341Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:50:05
342Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča0:50:08
343Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:50:17
344Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica0:50:17
345Základná škola, Školská 14, Levice0:50:19
346Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:50:44
347Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou0:50:45
348Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów0:50:52
349Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa0:50:53
350Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:50:54
351Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica0:51:46
352ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky0:51:53
353Základná škola, SNP 5, Šurany0:52:09
354Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra0:52:20
355Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice0:52:24
356Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Grodzka 6, Krosno0:52:26
357Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec0:52:33
358Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:52:39
359Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:52:46
360Szkoła Podstawowa nr 36, Fryderyka Chopina 9 b, Wrocław0:53:52
361Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky0:54:16
362Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice0:54:20
363Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:54:24
364Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:54:51
365Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava0:55:20
366Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10, Łódź0:55:25
367Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:55:55
368Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná0:56:07
369Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica0:56:38
370Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince0:56:48
371Základná škola, Brezová 19, Piešťany0:57:00
372Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov0:57:13
373Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:57:18
374Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:57:30
375Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:57:37
376Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno0:57:42
377Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:57:44
378Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok0:58:04
379Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom0:58:18
380Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:58:27
381Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky0:58:28
382Základní škola, Sokolská 296, Třeboň0:58:40
383Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków0:58:52
384Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:58:59
385Základná škola s MŠ, Školská 418, Predajná0:59:10
386Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica0:59:13
387SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DUSZNIKACH-ZDROJU, SPRZYMIERZONYCH 6, Duszniki-Zdrój0:59:41
388Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:59:48
389Základná škola, Októbrová 16, Valaská0:59:56
390Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň1:00:06
391Základná škola, Benkova 34, Nitra1:00:26
392Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:00:33
393Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów1:00:37
394Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov1:00:43
395ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves1:00:52
396Szkoła Podstawowa nr 277, Suwalska 29, Warszawa1:00:57
397Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 432, Varín1:01:19
398Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov1:01:48
399Základní škola, Hornická 7, Hlučín1:01:54
400Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto1:01:54
401Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza1:01:58
402Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec1:02:05
403Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok1:02:08
404Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary1:02:19
405Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov1:02:26
406Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice1:02:45
407Základná škola, Lúka 135, Lúka1:02:50
408Základná škola, V. P. Tótha 32, Senica1:02:52
409Szkoła Podstawowa w Bulowicach, Bielska 59, Bulowice1:03:01
410Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most1:03:29
411Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec1:03:31
412Základná škola s MŠ, Ulica J. Kármána 25/5, Lučenec1:03:39
413Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:04:01
414Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín1:04:10
415Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen1:04:10
416Základná škola, Brezová 19, Piešťany1:04:29
417Gymnázium, Ústavní 400, Praha 81:04:30
418Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov1:05:14
419Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica1:05:15
420Základná škola, Plášťovce 634, Plášťovce1:05:36
421Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice1:05:42
422Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město1:05:55
423ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice1:06:12
424Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów1:06:44
425Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno1:07:17
426Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław1:07:46
427Spojená škola, Mierová 134, Svit1:07:51
428Základná škola, Vajanského 35, Piešťany1:08:00
429Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:08:10
430Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica1:08:18
431Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:08:33
432Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava1:09:36
433Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec1:09:40
434Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince1:09:41
435Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska1:10:00
436Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:10:04
437Základná škola, Benkova 34, Nitra1:10:13
438Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad1:10:31
439Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves1:10:42
440Základná škola, Slatinská 3, Beluša1:10:46
441Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem1:11:13
442Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec1:11:19
443Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov1:11:29
444Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa1:11:47
445Cirkevná ZŠ s MŠ, Bernolákova 21, Prešov1:12:11
446Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra1:12:26
447Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:12:32
448Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně1:12:50
449Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca1:12:57
450Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:13:45
451Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok1:13:55
452Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava1:13:58
453Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno1:14:33
454Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen1:14:33
455Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno1:14:40
456Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:14:42
457Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky1:14:49
458Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice1:14:54
459Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice1:14:57
460Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem1:15:11
461Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:15:30
462Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, Staszica 86, Sochaczew1:16:09
463Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce1:16:10
464Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota1:16:12
465Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín1:16:18
466Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok1:16:21
467Základná škola s MŠ, Dedinka 142, Dedinka1:16:43
468Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno1:16:44
469Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov1:16:53
470Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín1:17:23
471Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh1:17:40
472Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín1:17:47
473Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava1:18:13
474Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen1:18:13
475Základná škola, Okružná 17, Michalovce1:18:31
476Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec1:18:36
477Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad1:18:36
478Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín1:18:53
479Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica1:19:24
480Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:19:48
481Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany1:19:56
482Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 71:20:04
483Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków1:20:09
484Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol1:20:26
485Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:20:42
486Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce1:20:45
487Základní škola, Dobrá 860, Dobrá1:20:50
488Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela1:21:21
489Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek, Meissnera 20, Kraków1:21:37
490Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:22:04
491ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica1:25:23
492Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka1:26:04
493Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Białostocka 4, Turośń Kościelna1:26:26
494ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica1:27:07
495Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:28:41
496Základná škola, Kvačany 227, Kvačany1:28:54
497Základná škola, Kubranská 80, Trenčín1:30:00
498Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov1:30:02
499Základná škola J.J.T., A. Bernoláka 20, Detva1:30:23
500Základná škola, Mierová 1, Strážske1:30:33
501Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince1:30:47
502Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín1:31:42
503Základná škola, Októbrová 16, Valaská1:31:59
504Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza1:34:07
505Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok1:34:20
506Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:34:31
507Základná škola, Komenského 2, Svit1:37:12
508Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno1:38:38
509Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš1:39:33
510Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom1:41:05
511Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce1:41:20
512Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce1:42:13
513Spojená škola, Mierová 134, Svit1:42:57
514Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš1:43:29
515Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová1:43:34
516Základná škola, Komenského 13, Sabinov1:43:47
517Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto1:43:51
518Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí1:43:54
519Gymnázium, Komenského 13, Lipany1:44:07
520Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany1:44:07
521Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo1:44:12
522Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov1:44:14
523Základná škola, Hruštín 55, Hruštín1:44:15
524Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves1:44:16
525Základná škola, Hruštín 55, Hruštín1:44:21
526Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín1:44:21
527Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota1:44:28
528Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín1:44:30
529Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč1:44:35
530Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:44:35
531Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka1:44:36
532Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin1:44:39
533Základná škola, Lúčna 8, Divín1:44:42
534Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč1:44:46
535Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava1:44:47
536Základná škola, Lúčna 8, Divín1:44:52
537Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów1:44:52
538Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava1:44:53
539Gymnázium Františka Švantnera, Bernolákova 9, Nová Baňa1:44:58
540Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie, Wolności 19, Mieroszów1:45:00
541Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Morcinka 2, Głogów1:45:04
542Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec1:45:04
543Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov1:45:05
544Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka, Topolowa 25, Skała1:45:06
545Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 31:45:16
546Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava1:45:16
547Základná škola, Komenského 2, Svit1:45:19
548Szkoła Podstawowa nr 27, Grabowa 2, Sosnowiec1:45:24
549Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice1:45:25
550Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec1:45:28
551Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka1:45:30
552Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu, Węglowa 11, Bieruń1:45:30
553Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň1:45:31
554Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany1:45:37
555Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec1:45:38
556Szkoła Podstawowa nr 3, Ceramiczna 5, Bolesławiec1:45:38
557ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble1:45:44
558Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín1:45:46
559Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov1:45:53
560Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava1:45:54
561Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, Jaracza 44/46, Łódź1:45:55
562Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin1:46:00
563Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec1:46:00
564Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:46:03
565Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław1:46:08
566Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec1:46:14
567Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim1:46:18
568Gymnázium, 1. mája 8, Malacky1:46:19
569CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď1:46:21
570Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník1:46:22
571Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš1:46:22
572Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov1:46:32
573Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou1:46:34
574Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor1:46:36
575Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica1:46:36
576Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava1:46:42
577Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď1:46:54
5781. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:46:55
579Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:47:00
580Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín1:47:11
581Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica1:47:14
582Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba1:47:26
583Gymnázium, Pulická 779, Dobruška1:47:28
584Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:47:30
585Základná škola A.S., Pionierska 348/9, Sliač1:47:34
586Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín1:47:49
587Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava1:47:50
588Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov1:47:52
589Základná škola, Sobotište 317, Sobotište1:48:02
590Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:48:15
591Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová1:48:22
592Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov1:48:32
593Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:48:37
594Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:48:52
595Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor1:48:57
596Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava1:49:16
597Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:49:32
598Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161, Ľubeľa1:50:17
599Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov1:50:30
600Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča1:50:58
601Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča1:51:07
602Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad1:51:24
603Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra1:51:30
604Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany1:51:52
605Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica1:51:53
606ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava1:51:55
607Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín1:52:01
608Gymnázium, 5. května 620, Kadaň1:52:05
609Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří1:52:11
610Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou1:52:14
611Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká1:52:28
612Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I1:52:46
613Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa1:52:50
614Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady1:52:56
615Základná škola, Škultétyho 2326/11, Topoľčany1:52:59
616Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica1:53:18
617Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:53:20
618Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava1:53:37
619Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica1:53:59
620Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica1:54:33
621Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica1:55:11
622Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice1:55:11
623Základná škola, Kubranská 80, Trenčín1:55:27
624Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov1:55:39
625Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa1:56:17
626Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy1:56:21
627Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra1:56:56
628Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice1:57:20
629Základná škola, Družicová 4, Košice-Nad jazerom1:57:21
630Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok1:57:41
631Základná škola, Novomeského 11, Trenčín1:57:46
632Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa1:58:00
633Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 31:58:00
634Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná1:58:10
635Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin1:58:13
636Základná škola, Budkovce 355, Budkovce1:58:51
637Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov1:58:58
638Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:59:37
639Gymnázium, Vídeňská 47, Brno2:00:00
640Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov2:00:00
641Szkoła Podstawowa Nr 2, LITERACKA 20, Milanówek2:00:00
642Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok2:00:00
643Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov2:00:00
644Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza2:00:00
PoradieTímdoba riešenie
1Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:03:29
2Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:03:30
3Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź0:03:33
4Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa0:03:33
5Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:03:34
6Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:03:51
7Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:04:00
8Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 50:04:04
9Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:04:12
10Základná škola, Štefánikova 31, Humenné0:04:19
11Gymnázium, Komenského 10, Rumburk0:04:24
12Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš0:04:30
13Szkoła Podstawowa nr 27, Zofii Kossak-Szczuckiej 19, Bielsko-Biała0:04:38
14Základná škola, Kubranská 80, Trenčín0:04:52
15Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:04:53
16Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”, ul. Hawajska 14a, Warszawa0:04:57
17Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat", Karmelicka 45, Kraków0:05:04
18Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, 76, Wiśniowa0:05:22
19Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:05:26
20Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:05:31
21Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:05:39
22Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok0:05:40
23Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała0:05:44
24Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa0:05:45
25Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:05:56
26Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:05:58
27Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków0:06:03
28Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:06:12
29Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław0:06:14
30Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:06:16
31ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš0:06:18
32Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:06:22
33Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:06:25
34Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:06:35
35Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava0:06:45
36Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:06:54
37Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:06:56
38Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor0:07:01
39Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze0:07:07
40Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky0:07:13
41Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:07:17
42Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov0:07:20
43Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek0:07:25
44Szkoła Podstawowa Aslan, Piotra Skargi 5, Głogów0:07:28
45Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:07:31
46Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok0:07:35
47Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów0:07:36
48Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:07:49
49Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice0:08:01
50Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, os. Na Stoku 52, Kraków0:08:08
51Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:08:09
52Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:08:25
53Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:08:41
54Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc0:08:44
55Szkoła Podstawowa nr 152, Powstańców Wielkopolskich 4, Warszawa0:08:49
56Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:08:54
57Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:09:03
58Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg0:09:13
59Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra0:09:14
60Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:09:25
61Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:09:41
62Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:09:43
63Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:09:46
64Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:09:47
65ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:10:03
66ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice0:10:14
67Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:10:20
68Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:10:24
69Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:10:27
70Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:10:33
71Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:10:36
72Základná škola s MŠ, Ul. J. Rašu 430, Budmerice0:10:36
73Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:10:40
74Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava0:10:43
75Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava0:10:48
76Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:10:50
77Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów0:11:05
78Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:11:06
79Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno0:11:11
80Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 50:11:11
81Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:11:18
82Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:11:18
83Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín0:11:25
84Szkoła Podstawowa Nr 71, Rojna 58c, Łódź0:11:28
85Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:11:58
86Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad0:12:17
87Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:12:26
88Gymnázium, Komenského 89, Písek0:12:26
89Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:12:28
90Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:12:38
91Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:12:54
92Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:12:56
93Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok0:13:01
94Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:13:03
95Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski0:13:09
96Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:13:21
97Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:13:23
98Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:13:29
99Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:13:32
100Základná škola, SNP 5, Šurany0:13:40
101Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:13:45
102Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:13:49
103Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem0:13:51
104Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava0:13:52
105Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:13:53
106Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:13:53
107Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi, Jaskrowa 15, Łódź0:14:03
108Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:14:04
109Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:14:06
110Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków0:14:08
111Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno0:14:10
112Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:14:17
113Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:14:19
114Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:14:21
115Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno0:14:32
116Gymnázium, 5. května 620, Kadaň0:14:33
117Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:14:37
118Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta, Żwirki i Wigury 6, Czechowice-Dziedzice0:14:53
119Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa0:15:03
120Szkoła Podstawowa nr 120, Centralna 40, Łódź0:15:08
121Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:15:18
122Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:15:23
123Gymnázium, Komenského 89, Písek0:15:23
124Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem0:15:26
125Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:15:27
126Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:15:39
127Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:15:40
128Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín0:15:49
129Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa0:15:53
130Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Gwarków 93, Lubin0:15:53
131Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice0:15:54
132SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec0:15:56
133Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:16:08
134Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:16:18
135Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa, Jelenia 7, Wrocław0:16:25
136Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov0:16:30
137Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc0:16:33
138Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:16:35
139Základná škola, Benkova 34, Nitra0:16:36
140Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:16:48
141Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków0:16:54
142Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:16:56
143Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:16:59
144Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:17:03
145Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen0:17:08
146Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:17:12
147Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov0:17:22
148Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:17:53
149Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:17:54
150Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:18:03
151Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:18:03
152Szkoła Podstawowa Nr 1, Reymonta 30, Tarnów0:18:05
153Základná škola, Dechtice 514, Dechtice0:18:09
154Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana0:18:12
155Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance0:18:22
156Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:18:37
157PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:18:41
158Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:18:47
159Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky0:18:51
160Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:18:54
161Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:18:55
162Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov0:19:07
163ZŠ sv. Augustína, Moyzesova 1, Považská Bystrica0:19:12
164Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov0:19:16
165Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov0:19:19
166Szkoła Podstawowa nr 45, CZELADZKA 58, Sosnowiec0:19:24
167Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:19:29
168Gymnázium, Tylova 271, Vlašim0:19:30
169Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava0:19:52
170Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy0:19:56
171Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław0:20:01
172Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov0:20:06
173Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów0:20:09
174Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:20:18
175Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:20:21
176Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:20:30
177Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:20:44
178Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:21:02
179Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów0:21:06
180Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice0:21:16
181Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57, Wrocław0:21:17
182Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:21:29
183Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:21:37
184ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice0:21:49
185Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava0:21:59
186Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená0:22:03
187Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:22:11
188Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie, Szkolna 2, Pińczów0:22:18
189Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou0:22:19
190Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou0:22:28
191Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou0:22:39
192Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:22:44
193Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec0:22:56
194Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo0:23:02
195Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka, DOMANIEWSKA 33, Warszawa0:23:08
196Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:23:12
197Základní škola, Sirotkova 36, Brno0:23:16
1981. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:23:17
199Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne0:23:21
200Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno0:23:23
201Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:23:25
202Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:23:38
203Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica0:24:00
204Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów0:24:15
205Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska0:24:25
206Cirkevná ZŠ s MŠ, Bernolákova 21, Prešov0:24:29
207Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:24:31
208Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva0:24:36
209Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava0:25:06
210Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:25:26
211Základná škola, Bajkalská 29, Prešov0:25:35
212Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa0:25:53
213Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice0:25:55
214Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:26:29
215Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice0:26:32
216Szkoła Podstawowa Nr 29, FABRYCZNA 19, Warszawa0:26:47
217Szkoła Podstawowa Nr 1, Warszawska 73, Łomianki0:26:49
218Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň0:26:56
219Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk0:26:56
220Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi, Pomorska 83/85, Łódź0:27:04
221Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen0:27:06
222Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:27:07
223Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 50:27:07
224Szkoła Podstawowa nr 199, Elsnera 8, Łódź0:27:08
225Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:27:16
226Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom0:27:18
227Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:27:20
228Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki0:27:50
229Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka0:27:53
230Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:28:04
231Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:28:12
232Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:28:34
233Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok0:28:39
234Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky0:28:42
235Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław0:28:50
236Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość", Dziewicza 41, Sosnowiec0:29:01
237Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary0:29:03
238Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov0:29:20
239Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav0:29:24
240Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem0:29:33
241Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:29:44
242Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała0:30:36
243Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec0:30:41
244Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec0:30:43
245Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków0:31:01
246Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:31:07
247Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:31:25
248Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:31:27
249Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:31:33
250SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra0:31:36
251Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava0:31:42
252PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:31:43
253Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa0:32:05
254Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:32:15
255Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:32:39
256Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:33:22
257Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:33:29
258Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:34:13
259Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad0:34:29
260Základná škola, Slobody 2, Poltár0:34:39
261Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:34:39
262Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo0:34:42
263Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:34:50
264Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov0:35:00
265Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov0:35:10
266Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:35:20
267Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň0:35:30
268Základná škola, Bernolákova 35, Šurany0:35:38
269Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem0:36:00
270Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:36:45
271Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:36:55
272Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:37:00
273Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 50:37:40
274Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów0:37:53
275Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen0:38:13
276Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:38:13
2771. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:38:15
278Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča0:38:17
279Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego 84, Sosnowiec0:38:35
280Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:38:48
281Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:38:59
282Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov0:39:08
283Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno0:39:13
284Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary0:39:19
285Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:39:23
286Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, ks. Stanisława Połetka 32, Skała0:39:50
287Základná škola, Komenského 959, Senica0:39:57
288Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:40:01
289Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto0:40:01
290Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava0:40:03
291Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki0:40:44
292Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:40:53
293SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE, GRUNWALDZKA 15, Krosno0:41:20
294Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie, brak 66, Pawęzów0:41:23
295Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice0:41:31
296Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy0:41:32
297Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:41:38
298Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín0:42:05
299Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:42:18
300Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:42:39
301Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach, 57, Jodłówka-Wałki0:42:48
302Szkoła Podstawowa nr 109, Mackiewicza 15, Kraków0:42:55
303Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice0:42:58
304Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor0:43:03
305Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno0:43:06
306Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:43:22
307Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor0:43:32
308Základní škola, Sokolská 296, Třeboň0:43:57
309Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice0:43:59
310Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:44:03
311Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica0:44:14
312Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov0:44:57
313Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom0:44:58
314Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce0:45:34
315Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel0:45:36
316Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce, 1 Maja 10, Raszówka0:45:58
317Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov0:45:58
318Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:46:09
319Gymnázium, 1. mája 8, Malacky0:46:19
320ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra0:46:26
321Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica0:46:41
322Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec0:46:45
323Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec0:47:10
324Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz0:47:22
325Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš0:47:32
326Szkoła Podstawowa nr 6, Kusocińskiego 116, Łódź0:47:41
327Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica0:47:45
328Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov0:47:55
329Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok0:48:00
330Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav0:48:05
331Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce0:48:29
332Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:48:45
333Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:48:53
334Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok0:49:09
335Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów0:49:24
336Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok0:49:34
337Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen0:49:41
338Szkoła Podstawowa Nr 7, Decowskiego 9, Krosno0:49:56
339Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec0:49:58
340Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151, Lipińskiego 2, Kraków0:50:03
341Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:50:05
342Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča0:50:08
343Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:50:17
344Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica0:50:17
345Základná škola, Školská 14, Levice0:50:19
346Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:50:44
347Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou0:50:45
348Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów0:50:52
349Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa0:50:53
350Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:50:54
351Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica0:51:46
352ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky0:51:53
353Základná škola, SNP 5, Šurany0:52:09
354Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra0:52:20
355Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice0:52:24
356Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Grodzka 6, Krosno0:52:26
357Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec0:52:33
358Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:52:39
359Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:52:46
360Szkoła Podstawowa nr 36, Fryderyka Chopina 9 b, Wrocław0:53:52
361Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky0:54:16
362Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice0:54:20
363Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:54:24
364Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:54:51
365Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava0:55:20
366Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10, Łódź0:55:25
367Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:55:55
368Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná0:56:07
369Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica0:56:38
370Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince0:56:48
371Základná škola, Brezová 19, Piešťany0:57:00
372Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov0:57:13
373Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:57:18
374Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:57:30
375Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:57:37
376Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno0:57:42
377Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:57:44
378Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok0:58:04
379Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom0:58:18
380Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:58:27
381Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky0:58:28
382Základní škola, Sokolská 296, Třeboň0:58:40
383Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków0:58:52
384Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:58:59
385Základná škola s MŠ, Školská 418, Predajná0:59:10
386Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica0:59:13
387SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DUSZNIKACH-ZDROJU, SPRZYMIERZONYCH 6, Duszniki-Zdrój0:59:41
388Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:59:48
389Základná škola, Októbrová 16, Valaská0:59:56
390Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň1:00:06
391Základná škola, Benkova 34, Nitra1:00:26
392Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:00:33
393Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów1:00:37
394Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov1:00:43
395ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves1:00:52
396Szkoła Podstawowa nr 277, Suwalska 29, Warszawa1:00:57
397Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 432, Varín1:01:19
398Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov1:01:48
399Základní škola, Hornická 7, Hlučín1:01:54
400Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto1:01:54
401Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza1:01:58
402Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec1:02:05
403Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok1:02:08
404Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary1:02:19
405Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov1:02:26
406Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice1:02:45
407Základná škola, Lúka 135, Lúka1:02:50
408Základná škola, V. P. Tótha 32, Senica1:02:52
409Szkoła Podstawowa w Bulowicach, Bielska 59, Bulowice1:03:01
410Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most1:03:29
411Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec1:03:31
412Základná škola s MŠ, Ulica J. Kármána 25/5, Lučenec1:03:39
413Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:04:01
414Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín1:04:10
415Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen1:04:10
416Základná škola, Brezová 19, Piešťany1:04:29
417Gymnázium, Ústavní 400, Praha 81:04:30
418Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov1:05:14
419Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica1:05:15
420Základná škola, Plášťovce 634, Plášťovce1:05:36
421Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice1:05:42
422Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město1:05:55
423ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice1:06:12
424Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów1:06:44
425Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno1:07:17
426Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław1:07:46
427Spojená škola, Mierová 134, Svit1:07:51
428Základná škola, Vajanského 35, Piešťany1:08:00
429Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:08:10
430Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica1:08:18
431Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:08:33
432Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava1:09:36
433Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec1:09:40
434Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince1:09:41
435Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska1:10:00
436Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:10:04
437Základná škola, Benkova 34, Nitra1:10:13
438Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad1:10:31
439Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves1:10:42
440Základná škola, Slatinská 3, Beluša1:10:46
441Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem1:11:13
442Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec1:11:19
443Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov1:11:29
444Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa1:11:47
445Cirkevná ZŠ s MŠ, Bernolákova 21, Prešov1:12:11
446Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra1:12:26
447Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:12:32
448Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně1:12:50
449Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca1:12:57
450Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:13:45
451Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok1:13:55
452Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava1:13:58
453Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno1:14:33
454Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen1:14:33
455Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno1:14:40
456Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:14:42
457Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky1:14:49
458Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice1:14:54
459Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice1:14:57
460Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem1:15:11
461Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:15:30
462Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, Staszica 86, Sochaczew1:16:09
463Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce1:16:10
464Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota1:16:12
465Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín1:16:18
466Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok1:16:21
467Základná škola s MŠ, Dedinka 142, Dedinka1:16:43
468Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno1:16:44
469Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov1:16:53
470Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín1:17:23
471Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh1:17:40
472Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín1:17:47
473Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava1:18:13
474Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen1:18:13
475Základná škola, Okružná 17, Michalovce1:18:31
476Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec1:18:36
477Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad1:18:36
478Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín1:18:53
479Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica1:19:24
480Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:19:48
481Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany1:19:56
482Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 71:20:04
483Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków1:20:09
484Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol1:20:26
485Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:20:42
486Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce1:20:45
487Základní škola, Dobrá 860, Dobrá1:20:50
488Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela1:21:21
489Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek, Meissnera 20, Kraków1:21:37
490Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:22:04
491ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica1:25:23
492Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka1:26:04
493Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Białostocka 4, Turośń Kościelna1:26:26
494ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica1:27:07
495Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:28:41
496Základná škola, Kvačany 227, Kvačany1:28:54
497Základná škola, Kubranská 80, Trenčín1:30:00
498Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov1:30:02
499Základná škola J.J.T., A. Bernoláka 20, Detva1:30:23
500Základná škola, Mierová 1, Strážske1:30:33
501Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince1:30:47
502Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín1:31:42
503Základná škola, Októbrová 16, Valaská1:31:59
504Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza1:34:07
505Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok1:34:20
506Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:34:31
507Základná škola, Komenského 2, Svit1:37:12
508Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno1:38:38
509Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš1:39:33
510Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom1:41:05
511Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce1:41:20
512Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce1:42:13
513Spojená škola, Mierová 134, Svit1:42:57
514Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš1:43:29
515Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová1:43:34
516Základná škola, Komenského 13, Sabinov1:43:47
517Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto1:43:51
518Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí1:43:54
519Gymnázium, Komenského 13, Lipany1:44:07
520Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany1:44:07
521Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo1:44:12
522Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov1:44:14
523Základná škola, Hruštín 55, Hruštín1:44:15
524Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves1:44:16
525Základná škola, Hruštín 55, Hruštín1:44:21
526Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín1:44:21
527Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota1:44:28
528Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín1:44:30
529Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč1:44:35
530Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:44:35
531Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka1:44:36
532Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin1:44:39
533Základná škola, Lúčna 8, Divín1:44:42
534Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč1:44:46
535Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava1:44:47
536Základná škola, Lúčna 8, Divín1:44:52
537Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów1:44:52
538Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava1:44:53
539Gymnázium Františka Švantnera, Bernolákova 9, Nová Baňa1:44:58
540Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie, Wolności 19, Mieroszów1:45:00
541Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Morcinka 2, Głogów1:45:04
542Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec1:45:04
543Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov1:45:05
544Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka, Topolowa 25, Skała1:45:06
545Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 31:45:16
546Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava1:45:16
547Základná škola, Komenského 2, Svit1:45:19
548Szkoła Podstawowa nr 27, Grabowa 2, Sosnowiec1:45:24
549Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice1:45:25
550Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec1:45:28
551Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka1:45:30
552Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu, Węglowa 11, Bieruń1:45:30
553Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň1:45:31
554Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany1:45:37
555Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec1:45:38
556Szkoła Podstawowa nr 3, Ceramiczna 5, Bolesławiec1:45:38
557ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble1:45:44
558Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín1:45:46
559Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov1:45:53
560Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava1:45:54
561Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, Jaracza 44/46, Łódź1:45:55
562Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin1:46:00
563Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec1:46:00
564Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:46:03
565Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław1:46:08
566Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec1:46:14
567Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim1:46:18
568Gymnázium, 1. mája 8, Malacky1:46:19
569CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď1:46:21
570Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník1:46:22
571Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš1:46:22
572Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov1:46:32
573Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou1:46:34
574Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor1:46:36
575Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica1:46:36
576Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava1:46:42
577Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď1:46:54
5781. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:46:55
579Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:47:00
580Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín1:47:11
581Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica1:47:14
582Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba1:47:26
583Gymnázium, Pulická 779, Dobruška1:47:28
584Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:47:30
585Základná škola A.S., Pionierska 348/9, Sliač1:47:34
586Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín1:47:49
587Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava1:47:50
588Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov1:47:52
589Základná škola, Sobotište 317, Sobotište1:48:02
590Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:48:15
591Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová1:48:22
592Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov1:48:32
593Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:48:37
594Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:48:52
595Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor1:48:57
596Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava1:49:16
597Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:49:32
598Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161, Ľubeľa1:50:17
599Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov1:50:30
600Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča1:50:58
601Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča1:51:07
602Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad1:51:24
603Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra1:51:30
604Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany1:51:52
605Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica1:51:53
606ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava1:51:55
607Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín1:52:01
608Gymnázium, 5. května 620, Kadaň1:52:05
609Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří1:52:11
610Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou1:52:14
611Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká1:52:28
612Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I1:52:46
613Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa1:52:50
614Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady1:52:56
615Základná škola, Škultétyho 2326/11, Topoľčany1:52:59
616Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica1:53:18
617Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:53:20
618Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava1:53:37
619Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica1:53:59
620Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica1:54:33
621Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica1:55:11
622Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice1:55:11
623Základná škola, Kubranská 80, Trenčín1:55:27
624Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov1:55:39
625Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa1:56:17
626Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy1:56:21
627Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra1:56:56
628Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice1:57:20
629Základná škola, Družicová 4, Košice-Nad jazerom1:57:21
630Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok1:57:41
631Základná škola, Novomeského 11, Trenčín1:57:46
632Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa1:58:00
633Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 31:58:00
634Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná1:58:10
635Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin1:58:13
636Základná škola, Budkovce 355, Budkovce1:58:51
637Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov1:58:58
638Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:59:37
639Gymnázium, Vídeňská 47, Brno2:00:00
640Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov2:00:00
641Szkoła Podstawowa Nr 2, LITERACKA 20, Milanówek2:00:00
642Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok2:00:00
643Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov2:00:00
644Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza2:00:00

Tímy, ktoré túto úlohu dostali, ale nevyriešili ju:

Tímčas ziskanie
Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:00:00
Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:00:00
Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy0:00:00
ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice0:00:00
Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:00:00
Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław0:00:00
Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice0:00:00
Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:00:00
Základní škola, Sirotkova 36, Brno0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów0:00:00
Szkoła Podstawowa, Szkolna 211, Gaworzyce0:00:00
Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba0:00:00
Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov0:00:00
Gymnázium, Komenského 10, Rumburk0:00:00
Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov0:00:00
Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín0:00:00
Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa0:00:00
Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:00:00
Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město0:00:00
Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno0:00:00
Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:00:00
Gymnázium, Tylova 271, Vlašim0:00:00
Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník0:00:00
Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník0:00:00
ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky0:00:00
Základní škola TGM, náměstí Svobody 903, Moravské Budějovice0:00:00
ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań0:00:00
Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město0:00:00
Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice0:00:00
Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice0:00:00
Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno0:00:00
Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec0:00:00
Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim0:00:00
Základná škola, Slobody 2, Poltár0:00:00
Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:00:00
Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná0:00:00
Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná0:00:00
Základná škola s MŠ, Lazany 423/5, Lazany0:00:00
Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:00:00
Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 2, Ks. Anny z Przemyślidów 6, Siechnice0:00:00
Základní škola, Dobrá 860, Dobrá0:00:00
Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 23, Wawelska 48, Warszawa0:00:00
Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín0:00:00
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka, Kopernika 12, Grodzisk Mazowiecki0:00:00
Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 157, Tyniecka 25, Warszawa0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí0:00:00
Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň0:00:00
Všeobecné a sportovní gymnázium, Pivovarská 69, Vimperk0:00:00
Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň0:00:00
Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance0:00:00
Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš0:00:00
Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš0:00:00
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:00:00
Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy0:00:00
SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra0:00:00
SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra0:00:00
Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice0:00:00
Základní škola, Okružní 1235, Most0:00:00
Základní škola, Okružní 1235, Most0:00:00
Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov0:00:00
Základní škola, Čeladná 551, Čeladná0:00:00
ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:00:00
Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc0:00:00
Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków0:00:00
Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków0:00:00
Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa0:00:00
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice0:00:00
Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva0:00:00
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, Fabryczna 6, Stara Wieś0:00:00
Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne0:00:00
ZSP W JASIENICY SZKOŁA PODSTAWOWA, 271, Jasienica0:00:00
Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław0:00:00
Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice0:00:00
Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov0:00:00
Základná škola s MŠ, Starojánska 11, Liptovský Ján0:00:00
Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď0:00:00
Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec0:00:00
Základná škola, Slatinská 3, Beluša0:00:00
Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most0:00:00
Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek0:00:00
Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów0:00:00
Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov0:00:00
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:00:00
Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov0:00:00
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Mazowiecka 1, Żabia Wola0:00:00
Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov0:00:00
Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne0:00:00
Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov0:00:00
Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice0:00:00
Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:00:00
Gymnázium, Senecká 2, Pezinok0:00:00
Gymnázium, Senecká 2, Pezinok0:00:00
ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, Žitavany0:00:00
Súkr. spojená škola ZŠ, Ul.Ľ. Ondrejova 28, Prievidza0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov0:00:00
Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 1, Vrútky0:00:00
Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 1, Vrútky0:00:00
Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok0:00:00
Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany0:00:00
Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava0:00:00
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:00:00
Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem0:00:00
Základná škola, Komenského 13, Sabinov0:00:00
Základní škola, 28. října 1157, Neratovice0:00:00
Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:00:00
Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky0:00:00
Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza0:00:00
Základní škola, Dlouhá 113, Dubá0:00:00
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawłą II 22, Zelków0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 83, Boya - Żeleńskiego 32, Wrocław0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec0:00:00
Základná škola, Bystré 347, Bystré0:00:00
Základná škola, Kubranská 80, Trenčín0:00:00
Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:00:00
Publiczna Szkoła Podstawowa nr2, Kochanowskiego 14, Pionki0:00:00
Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 3, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, Gorlice0:00:00
Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava0:00:00
Základná škola, Kubranská 80, Trenčín0:00:00
Základní škola, Sportovní 260, Skalná0:00:00
Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen0:00:00
Základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa0:00:00
Základná škola, Školská 289, Obyce0:00:00
Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín0:00:00
Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava0:00:00
Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany0:00:00
Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov0:00:00
Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok0:00:00
Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov0:00:00
Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš0:00:00
Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava0:00:00
Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava0:00:00
Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice0:00:00
Základná škola, Štefánikova 31, Humenné0:00:00
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica0:00:00
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach, 15 Stycznia 3, Pionki0:00:00
Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy0:00:00
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa, 287, Chojnik0:00:00
Základní škola, Bratří Čapků 279, Příbram VII0:00:00
Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra0:00:00
Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra0:00:00
Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce0:00:00
Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:00:00
Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra0:00:00
Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa0:00:00
Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra0:00:00
Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa0:00:00
Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:00:00
Základná škola, Prostějovská 38, Prešov0:00:00
Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava0:00:00
Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava0:00:00
Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec0:00:00
Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra0:00:00
ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica0:00:00
Základná škola, Veľká Ida 1, Veľká Ida0:00:00
Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec0:00:00
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku, Ks. Abp. Edwarda Kisiela 8, Białystok0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka0:00:00
Základná škola, Trenčianske Jastrabie 115, Trenčianske Jastrabie0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka0:00:00
Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce0:00:00
Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov0:00:00
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava0:00:00
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra0:00:00
Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice0:00:00
Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów0:00:00
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej, Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała0:00:00
Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín0:00:00
Základní škola, Matiční 5, Ostrava0:00:00
Základná škola, Saratovská 85, Levice0:00:00
Základná škola, Bajkalská 29, Prešov0:00:00
Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok0:00:00
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki0:00:00
Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov0:00:00
Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov0:00:00
Szkoła Podstawowa, Wola Radziszowska 500, Wola Radziszowska0:00:00
Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 36 z oddziałami integracyjnymi, Sternicza 4, Bielsko-Biała0:00:00
Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza0:00:00
Základná škola s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves0:00:00
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina0:00:00
Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno0:00:00
Základná škola, SNP 587/4, Kanianka0:00:00
Základná škola, SNP 587/4, Kanianka0:00:00
Základná škola, SNP 587/4, Kanianka0:00:00
Gymnázium, SNP 1, Gelnica0:00:00
Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 10, SZKOLNA 4, Piasek0:00:00
Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, Ścigały 17, Katowice0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi, św. Franciszka z Asyżu 53, Łódź0:00:00
Základná škola, Prokofievova 5, Bratislava-Petržalka0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok0:00:00
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice0:00:00
Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice0:00:00
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín0:00:00
Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva0:00:00
Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov0:00:00
Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov0:00:00
Základná škola, Komenského 6, Sobrance0:00:00
Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:00:00
Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:00:00
Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno0:00:00
Základná škola, Moskovská 1, Michalovce0:00:00
Gymnázium, Komenského 13, Lipany0:00:00
Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce0:00:00
Základná škola s MŠ M.K, Detvianska Huta 369, Detvianska Huta0:00:00
Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku, Strażacka 25, Białystok0:00:00
Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava0:00:00
Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 4, Powstańców Śląskich 37, Krosno0:00:00
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź0:00:00
Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog0:00:00
Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou0:00:00
Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek0:00:00
Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek0:00:00
ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 24, ks. Pawła Lexa 3, Ruda Śląska0:00:00
Základná škola I.B.Z., Petra Jilemnického 94/3, Revúca0:00:00
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź0:00:00
Základná škola, Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom0:00:00
Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš0:00:00
Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka0:00:00
ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica0:00:00
Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov0:00:00
Základná škola, SNP 5, Cífer0:00:00
Základná škola, SNP 5, Cífer0:00:00
Základná škola, SNP 5, Cífer0:00:00
Základná škola, Mariánska 554/19, Prievidza0:00:00
Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou0:00:00
Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica0:00:00
Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava0:00:00
Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna0:00:00
Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica0:00:00
Základná škola, Školská 1, Ľubica0:00:00
Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír0:00:00
Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice0:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice0:00:00
Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava0:00:00
Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ0:00:00
Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří0:00:00
Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź0:00:00
Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek0:00:00
Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek0:00:00
Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady0:00:00
Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce0:00:00
Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:00:00
Základní škola, Matiční 5, Ostrava0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 48 Mistrzostwa Sportowego, Piłsudskiego 114, Sosnowiec0:00:00
Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou0:00:00
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava0:00:00
Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:00:00
Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany0:00:00
Základní škola, Lhotská 500, Ostrožská Nová Ves0:00:00
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava0:00:00
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava0:00:00
Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava0:00:00
Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice0:00:00
Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice0:00:00
Základná škola, Staré Hory 327, Staré Hory0:00:00
Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec0:00:00
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava0:00:00
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava0:00:00
Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom0:00:00
Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 9, Červeník0:00:00
Základná škola, Zbehy 661, Zbehy0:00:00
Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča0:00:00
Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou0:00:00
Základná škola, Dechtice 514, Dechtice0:00:00
Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa0:00:00
Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa0:00:00
Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava0:00:00
Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou0:00:00
Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava0:00:00
Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne0:00:00
Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová0:00:00
Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča0:00:00
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:00:00
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:00:00
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:00:00
Základná škola s MŠ, Hlavná 250, Križovany nad Dudváhom0:00:00
Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen0:00:00
Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín0:00:00
Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz0:00:00
Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín0:00:00
Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz0:00:00
Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín0:00:00
Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín0:00:00
Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín0:00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 we Frysztaku, Piętniewicza 7, Frysztak0:00:00
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:00:00
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:00:00
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:00:00
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Krośnie, Jana i Stanisława Magurów 1, Krosno0:00:00
Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno0:00:00
Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno0:00:00
Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno0:00:00
Základná škola, Zbehy 661, Zbehy0:00:00
Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce0:00:00
Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín0:00:00
Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka0:00:00
Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou0:00:00
Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká0:00:00
Základná škola, Pribinova 123/9, Nováky0:00:00
Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín0:00:00
Základná škola, Sadová 620, Senica0:00:00
Základná škola, Sadová 620, Senica0:00:00
Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany0:00:00
Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany0:00:00
Základná škola s MŠ, Komenského 3, Smolenice0:00:00
Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol0:00:00
Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol0:00:00
Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol0:00:00
Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol0:00:00
Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava0:00:00