Štatistiky
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Úloha 31

získalo tímov:85
vyriešilo tímov:40
% vyriešilo:47.06
priemerný čas riešenia:0:12:06
Zadanie:
Riešenie:
PoradieTímčas vyriešenie
1Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov0:34:58
2Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:49:10
3Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:50:22
4Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:07:22
5Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok1:11:06
6Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov1:12:25
7Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII1:12:49
8Gymnázium, Komenského 89, Písek1:14:13
9ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice1:18:34
10Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław1:18:54
11Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc1:28:51
12Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa1:35:38
13Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa1:36:10
14Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa1:42:22
15PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň1:44:03
16Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica1:44:30
17Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod1:44:53
18Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava1:46:03
19Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała1:46:13
20Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov1:46:27
21Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč1:47:00
22Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm1:48:00
23Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 51:49:13
24Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov1:50:04
25Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba1:50:05
26ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra1:50:21
27Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:50:44
28Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź1:50:51
29Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski1:50:52
301. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:52:54
31Gymnázium, Pulická 779, Dobruška1:55:59
32Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:56:38
33Gymnázium, Komenského 713, Třinec1:56:40
34Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno1:56:47
35Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica1:58:17
36Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica1:59:15
37Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín2:00:00
38Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice2:00:00
39Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek2:00:00
40Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín2:00:00
PoradieTímdoba riešenie
1Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:00:21
2Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov0:00:21
3Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice0:00:54
4Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:01:01
5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 50:01:53
6Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:02:20
7Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov0:02:46
8Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica0:03:09
9Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:03:10
10ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra0:04:36
11Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski0:04:41
12Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:05:14
13Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź0:05:16
14Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:05:35
15Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:05:37
16Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:05:37
17Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava0:06:02
181. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:07:03
19Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:07:10
20Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:08:05
21Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:08:15
22Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:09:20
23Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:10:23
24Gymnázium, Komenského 89, Písek0:10:56
25Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:11:01
26Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:11:11
27Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:11:22
28Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:12:00
29Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín0:14:22
30Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:15:45
31Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:17:48
32ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:17:54
33Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:19:23
34PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:24:52
35Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała0:26:43
36Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:27:47
37Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:28:32
38Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica0:31:01
39Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava0:40:20
40Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:54:42

Tímy, ktoré túto úlohu dostali, ale nevyriešili ju:

Tímčas ziskanie
Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:57:43
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza1:12:03
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica1:19:41
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava1:20:56
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad1:25:39
Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava1:25:47
Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno1:30:11
Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:40:01
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava1:43:55
Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň1:44:16
Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg1:44:40
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec1:44:50
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo1:45:10
Gymnázium, Párovská 1, Nitra1:45:24
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała1:46:09
Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice1:47:07
Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem1:48:19
Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat", Karmelicka 45, Kraków1:50:36
Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:50:58
Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi, Jaskrowa 15, Łódź1:51:04
Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary1:52:50
Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš1:53:15
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, os. Na Stoku 52, Kraków1:53:48
Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:54:09
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín1:54:57
Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín1:55:13
Základná škola, Hruštín 55, Hruštín1:55:40
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad1:55:42
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo1:56:01
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 51:56:13
Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice1:56:48
Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek1:57:30
Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:57:32
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:58:07
Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice1:58:52
Gymnázium, Párovská 1, Nitra1:58:54
Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš1:59:05
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała1:59:47
Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí2:00:00
Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor2:00:00
Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki2:00:00
Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 112:00:00
Základná škola, Okružná 17, Michalovce2:00:00
Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov2:00:00
Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad2:00:00