Štatistiky
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Úloha 26

získalo tímov:691
vyriešilo tímov:627
% vyriešilo:90.74
priemerný čas riešenia:0:08:15
Zadanie:
Riešenie:
PoradieTímčas vyriešenie
1Szkoła Podstawowa Nr 6, Unisławy 26, Szczecin0:15:55
2Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:17:55
3Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:19:52
4Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:20:26
5PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:20:59
6Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové0:22:05
7Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:22:07
8Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 60:22:12
9Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:22:15
10Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:22:20
11Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:23:16
12Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:23:19
13Gymnázium, Komenského 89, Písek0:23:30
14Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:23:43
15Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:23:51
16Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:23:59
17Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov0:25:04
18Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:25:24
19Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa0:25:58
20Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:26:16
21Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč0:26:22
22Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:26:33
23Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:26:49
24Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:26:59
25Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov0:27:07
26Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:27:25
27Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:27:45
28Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków0:27:59
29Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín0:28:13
30Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb0:28:34
31Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:29:06
32Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:29:25
33Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:30:13
34Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň0:30:31
35Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:30:32
36Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:30:32
37Szkoła Podstawowa Nr 143, al.St.Zjednocznych 27, Warszawa0:30:37
38Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:30:39
39Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:30:49
40Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów0:31:28
41Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba0:31:59
42Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:32:14
43Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto0:32:28
44Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:32:33
45Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:32:44
46Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom0:32:49
47Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, Jana Michalika 2, Zielonki0:32:55
48Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:32:58
49Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:33:06
50Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:33:22
51Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč0:33:26
52Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:33:31
53Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:33:43
54Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku, Słowackiego 4, Białystok0:33:44
55Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa0:33:56
56Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:33:58
57Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:34:09
58Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:34:10
59Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:35:00
60Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov0:35:11
61Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno0:35:25
62Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:35:27
63Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:35:39
64Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:35:43
65Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:35:43
66Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:35:47
67Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:36:29
68Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno0:36:32
69Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:36:39
70Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:36:40
71Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:36:44
72Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica0:36:47
73Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:36:56
74Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:36:56
75Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:37:30
76Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:37:32
77Prywatna Szkoła im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Cyrulików 87, Warszawa0:37:35
78ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:37:38
79Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice0:37:49
80Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov0:38:01
81Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:38:10
82Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:38:27
83Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:38:30
84Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou0:38:41
85Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:38:46
86Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:38:57
87Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov0:39:55
88Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:40:15
89Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod0:40:17
901. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:40:17
91Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:40:18
92Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:40:19
93Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:40:19
94Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:40:40
95Základná škola, Okružná 17, Michalovce0:40:47
96Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:41:01
97Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:41:32
98Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:41:34
99Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor0:41:48
100Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków0:41:52
101Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana0:42:09
102Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou0:42:17
103Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:42:17
104Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:42:24
105Základní škola, 28. října 1157, Neratovice0:42:32
106Základní škola, Dobrá 860, Dobrá0:42:34
107Základní škola, Sirotkova 36, Brno0:42:35
108Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:42:43
109Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:42:57
110Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov0:43:00
111Základná škola, SNP 5, Šurany0:43:03
112Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 70:43:19
113Gymnázium, Ústavní 400, Praha 80:43:28
114Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:43:41
115Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:43:48
116Základná škola, Brezová 19, Piešťany0:43:50
117Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava0:44:05
118Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:44:13
119Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:44:16
120Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov0:44:21
121Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:44:34
122Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:44:35
123Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:44:36
124PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:44:39
125Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich, Lwowska 3, Oława0:44:44
126Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:44:53
127Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové0:45:16
128Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:45:21
129Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 70:45:33
130Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:45:39
131Gymnázium a SOŠ, Chomutovská 459, Klášterec nad Ohří0:45:42
132Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:45:47
133Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:45:51
134Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava0:45:54
135Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:45:55
136Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:46:01
137Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok0:46:02
138Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:46:11
139SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra0:46:12
140Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:46:20
141Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice0:46:27
142Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:46:37
143Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad0:46:39
1441. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:46:43
145Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny0:46:58
146ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Hranická 14, Přerov, Přerov II - Předmostí0:47:07
147Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor0:47:10
148Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín0:47:22
149Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc0:47:38
150Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové0:47:38
151Základní škola a Mateřská škola, Úprkova 1, Hradec Králové0:47:54
152Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:47:59
153Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:48:00
154Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:48:02
155Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:48:08
156Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica0:48:21
157Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:48:23
158Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:48:29
159Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:48:30
160Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:48:43
161Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:48:48
162Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:48:53
163Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:48:56
164Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:49:09
165Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:49:24
166Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:49:25
167Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:49:26
168Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 20:49:48
169Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:49:50
170Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava0:50:05
171Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba0:50:06
172Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:50:12
17315. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň0:50:17
174Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:50:26
175Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:50:27
176Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:50:31
177Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:50:33
178Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno0:50:37
179Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel0:50:38
180Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:50:43
181Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně0:51:02
182Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok0:51:05
183Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves0:51:07
184Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov0:51:16
185Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš0:51:26
186Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:51:33
187Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:51:45
188Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:51:56
189Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:52:09
190Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava0:52:20
191Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:52:49
192Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín0:52:52
193Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem0:53:19
194Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:53:21
195Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:53:22
196Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:53:24
197Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice0:53:35
198Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou0:53:38
199Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra0:53:38
200Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:53:39
201Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:53:47
202Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:54:04
203Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:54:05
204Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:54:09
205Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:54:14
206Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:54:32
207Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:54:39
208Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:54:41
209Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina0:54:58
210Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec0:54:58
211Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa0:55:02
212Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:55:09
213Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa0:55:31
214Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:55:34
215Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok0:55:34
216Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:55:45
217Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno0:55:50
218Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:56:01
219Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:56:04
220Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:56:10
221Gymnázium, Komenského 89, Písek0:56:37
222Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:56:40
223Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:56:56
224Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:57:13
225Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov0:57:19
226Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb0:57:23
227Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:57:28
228Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:57:38
229ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:57:41
230Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca0:57:42
231Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:57:47
232Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:57:57
233Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec0:58:02
234Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš0:58:02
235Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou0:58:02
236Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce0:58:11
237Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:58:15
238Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawła II 22, Zelków0:58:32
239Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou0:58:33
240Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:58:38
241Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:58:38
242Základní škola, V. Kl. Klicpery 561, Nový Bydžov0:58:45
243Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:58:56
244Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:58:56
245Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:58:58
246Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:59:00
247Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka0:59:05
248Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów0:59:07
249Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad0:59:08
250Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec0:59:13
251Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava0:59:14
252Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela0:59:25
253Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo0:59:30
254Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov0:59:40
255Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most0:59:41
256Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:59:44
257Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď0:59:47
258Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto0:59:50
259Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín0:59:55
260Základná škola, Štefánikova 31, Humenné1:00:10
261Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov1:00:16
262Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom1:00:16
263Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:00:28
264Základná škola, Štefánikova 31, Humenné1:00:38
265Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice1:00:43
266Gymnázium, Česká 64, České Budějovice1:00:44
267Základná škola J.M.P., Moskovská 20, Spišská Belá1:00:46
268Základná škola, Novomeského 11, Trenčín1:00:56
269Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice1:01:01
270Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město1:01:23
271Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne1:01:25
272Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce1:01:29
273Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov1:01:44
274Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław1:01:54
275Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín1:02:14
276Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 51:02:14
277Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen1:02:37
278Základná škola, Brezová 19, Piešťany1:02:38
279Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov1:02:40
280Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:02:41
281Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała1:02:51
282Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb1:02:54
283Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków1:02:55
284Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403, Hořice1:02:56
285Základná škola, Šmeralova 25, Prešov1:02:59
286Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok1:03:08
287Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica1:03:10
288Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków1:03:13
289Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:03:14
290Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice1:03:15
291Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava1:03:17
292Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves1:03:17
293Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad1:03:25
294ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica1:03:36
295Základní škola, Týnská 8, Třebíč1:03:42
296Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou1:03:49
297Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice1:03:58
298Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava1:04:08
299Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň1:04:09
300Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava1:04:14
301Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa1:04:30
302Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko1:04:32
303Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce1:04:43
304Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:04:44
305Základná škola, Ulica mieru č. 1235, Bytča1:04:53
306Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava1:05:03
307Základná škola, Dechtice 514, Dechtice1:05:06
308Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město1:05:07
309Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa1:05:12
310Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:05:15
311Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna1:05:17
312Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica1:05:26
313Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków1:05:30
314Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań1:05:43
315Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod1:05:43
316Základná škola, Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka1:05:44
317Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město1:05:45
318Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, Dzielna 19, Białystok1:05:59
319Základná škola, Novomeského 11, Trenčín1:06:09
320Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok1:06:16
321Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice1:06:18
322Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc1:07:11
323Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň1:07:16
324Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov1:07:18
325Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín1:07:37
326Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin1:07:41
327Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków1:07:42
328Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora1:07:47
329Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica1:07:51
330Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra1:07:53
331Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň1:07:54
332Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava1:08:09
333Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 21:08:14
334Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov1:08:23
335Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów1:08:28
336Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec1:08:28
337Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec1:08:32
338Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm1:08:33
339Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou1:08:34
340Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto1:08:35
341Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou1:09:19
342Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové1:09:31
343Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová1:09:33
344Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok1:09:34
345Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice1:09:40
346Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław1:09:41
347Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno1:09:43
348Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno1:09:52
349Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš1:09:57
350Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno1:09:59
351Základná škola, Školská 3, Poltár1:10:18
352Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin1:10:25
353Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław1:10:28
354Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou1:10:46
355Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:10:55
356Základní škola, Stupkova 16, Olomouc1:10:56
357SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec1:10:57
358Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce1:11:00
359Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto1:11:04
360Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 61:11:11
361Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec1:11:22
362Základná škola, Komenského 2, Svit1:11:24
363Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník1:11:26
364Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem1:11:26
365Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice1:11:31
366Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, 3 Maja 46 a, Zgierz1:11:36
367Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec1:11:59
368Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:12:04
369Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka1:12:19
370Gymnázium, Komenského 89, Písek1:12:28
371PSŠ.F.Hanáka, A. Hlinku 44, Prievidza1:12:36
372Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod1:12:40
373Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białymstoku, Komisji Edukacji Narodowej 1A, Białystok1:12:42
374Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto1:12:56
375Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec1:13:17
376Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała1:13:27
377Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom1:13:42
378Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem1:13:48
379Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice1:14:05
380Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava1:14:18
381Szkoła Podstawowa Nr 1, Wielka Skotnica 2, Mysłowice1:14:23
382Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany1:14:26
383Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica1:14:29
384Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava1:14:32
385Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou1:14:37
386Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany1:14:39
387Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok1:14:51
388Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:14:59
389Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky1:15:13
390Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín1:15:20
391Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog1:15:25
392Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec1:15:41
393Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá1:15:52
394Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové1:15:55
395Základná škola, Obchodná 7, Zohor1:16:09
396Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce1:16:13
397Základná škola s MŠ, Ul. 1. mája 3, Báhoň1:16:33
398Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec1:16:41
399Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:17:01
400Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała1:17:03
401Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň1:17:09
402Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav1:17:14
403Základní škola, Zahradní 5265, Chomutov1:17:21
404Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice1:17:26
405Základná škola s MŠ, Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto1:17:26
406SZKOŁA PODSTAWOWA W TOŁCZACH, 6, Tołcze1:17:31
407Základná škola s MŠ, Babín 37, Babín1:17:36
408Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica1:17:42
409Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč1:17:58
410Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:18:06
411Základná škola, Októbrová 16, Valaská1:18:29
412Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš1:18:30
413Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec1:18:58
414Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica1:19:02
415Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław1:19:05
416Základná škola, Sobotište 317, Sobotište1:19:08
417Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków1:19:34
418ZŠ Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava-Staré Mesto1:19:41
419Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno1:19:41
420ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš1:20:12
421Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Pułaskiego 96, Białystok1:20:17
422Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor1:20:38
423Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno1:20:58
424Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka1:21:06
425Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom1:21:11
426Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:21:17
427Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí1:21:20
428Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno1:21:47
429Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany1:21:58
430Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce1:22:15
431Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen1:22:23
432Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra1:22:31
433Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce1:22:32
434Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek1:22:36
435Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:22:40
436Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza1:22:45
437Spojená škola, Mierová 134, Svit1:23:04
438Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava1:23:08
439Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce1:23:33
440Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín1:23:54
441Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:23:58
442Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:24:22
443Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:24:30
444Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica1:24:39
445Základní škola a mateřská škola, Křídlovická 30b, Brno1:24:54
446Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov1:24:56
447ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky1:24:59
448Zákl.šk. J.A.Komenského, Komenského 3, Komárno1:25:04
449Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé1:25:08
450Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 31:25:08
451Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:25:13
452Gymnázium, Párovská 1, Nitra1:25:15
453Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice1:25:25
454Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice1:25:30
455Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 41:25:30
456ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice1:25:40
457Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:25:51
458Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov1:26:21
459Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice1:26:39
460Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov1:27:04
461Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou1:27:06
462Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 111:27:21
463Gymnázium, Pulická 779, Dobruška1:27:31
464Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk1:27:35
465Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze1:27:36
466Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen1:27:36
467Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:27:52
468Základná škola, Gorazdova 1319/6, Bánovce nad Bebravou1:28:14
469Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec1:28:51
470Základná škola, Štefánikova 119, Piešťany1:28:55
471Základná škola, Mariánska 554/19, Prievidza1:29:02
472Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice1:29:35
473Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:29:38
474Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov1:30:01
475Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov1:30:08
476Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa1:30:09
477Základná škola, Bajkalská 29, Prešov1:30:11
478Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske1:30:16
479Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki1:30:18
480Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin1:30:19
481Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov1:30:21
482Základná škola, SNP 5, Šurany1:30:28
483Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov1:30:47
484Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice1:31:12
485Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín1:31:24
4861. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:31:29
487Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin1:31:30
488Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Szkolna 2, Rymanów1:31:33
489Gymnázium a Letecká střední odborná škola, Svitavská 310, Moravská Třebová1:31:37
490Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka1:31:38
491ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice1:31:45
492Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice1:31:51
493Gymnázium, Tylova 271, Vlašim1:32:15
494Základná škola, Októbrová 16, Valaská1:32:30
495Základná škola, SNP 587/4, Kanianka1:33:15
496Szkoła Podstawowa w Zespole, ŁÓDZKA 19, Lubochnia1:33:23
497Základná škola, Zbehy 661, Zbehy1:33:26
498Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień", Karliczka 15, Katowice1:33:30
499Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki1:33:46
500Základní škola, Švabinského 1702, Sokolov1:33:48
501Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica1:33:50
502CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď1:34:08
503Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie1:34:16
504Szkoła Podstawowa EKOLA, T.Zielińskiego 56, Wrocław1:34:26
505Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica1:34:30
506Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków1:34:31
507Základní škola, Dlouhá 113, Dubá1:34:31
508Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica1:34:38
509Základná škola, Beethovenova 11, Nitra1:34:45
510Základná škola, Kvačany 227, Kvačany1:35:30
511Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí1:35:40
512Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec1:35:43
513Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok1:35:47
514Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov1:35:51
515Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí1:36:00
516Cirkevná základná škola, Gaštanová 53, Žilina1:36:12
517Szkoła Podstawowa nr 17, Begonii 5, Tychy1:36:15
518Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka1:36:42
519Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:37:12
520Gymnázium, Studentská 1075, Žatec1:37:54
521Základná škola, Komenského 6, Sobrance1:38:38
522Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec1:39:19
523Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec1:39:21
524Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava1:39:36
525Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica1:39:37
526Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor1:40:13
527Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod1:40:28
528Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek1:40:31
529Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok1:40:35
530Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance1:40:56
531Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice1:41:12
532Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok1:41:12
533Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen1:41:13
534Základná škola, SNP 587/4, Kanianka1:41:17
535Gymnázium, Štefánikova 219/4, Bytča1:41:19
536Základná škola s MŠ, Vlčany 1547, Vlčany1:41:26
537Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky1:41:27
538Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:41:53
539Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh1:42:01
540Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII1:42:13
541Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok1:42:17
542Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek1:42:17
543Základná škola, Hruštín 55, Hruštín1:42:31
544Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka1:42:32
545Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie, Norwida 22, Tarnów1:42:40
546Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov1:43:00
547ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská 21, Kežmarok1:43:35
548Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź1:43:48
549Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad1:43:52
550Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin1:43:53
551Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice1:44:05
552Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec1:44:08
553Základná škola sv. Al., Školská 15, Nová Baňa1:44:12
554Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice1:44:14
555Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka1:44:15
556ZŠ J.A.Komenského, Nová cesta 9, Tvrdošovce1:44:17
557Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí1:44:18
558Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš1:44:31
559Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín1:44:44
560Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok1:45:40
561Základná škola, SNP 5, Cífer1:45:51
562Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź1:46:00
563Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec1:46:06
564Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov1:46:34
565Základní škola, Švabinského 1702, Sokolov1:46:35
566Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek1:46:57
567Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice1:47:09
568Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 30, Závadka nad Hronom1:47:31
569Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most1:47:55
570Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem1:48:06
571Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad1:48:17
572Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa1:48:45
573Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek1:48:56
574Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava1:49:04
575Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice1:49:08
576Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Szkolna 2, Rymanów1:49:14
577Základná škola I.B.Z., Petra Jilemnického 94/3, Revúca1:49:41
578Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań1:49:52
579Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí1:50:00
580Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice1:50:09
581Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov1:50:20
582Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč1:50:44
583ZŠ Mojzesovo-Černík, Mojzesovo č. 505, Mojzesovo1:50:46
584Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki1:51:04
585Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok1:51:21
586Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica1:51:35
587Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo1:52:16
588Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva1:52:16
589Základní škola, Školní 87, Velké Březno1:52:52
590ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica1:52:54
591Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh1:53:13
592Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno1:53:23
593Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław1:53:27
594ZŠ Štefana Závodníka, Pružina 408, Pružina1:53:33
595Základná škola s MŠ, Lipovce 125, Lipovce1:54:13
596Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok1:55:01
597Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná1:55:09
598Základná škola, S. Chalupku 313/14, Prievidza1:55:12
599Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom1:55:37
600Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów1:55:48
601Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec1:55:51
602Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin1:55:57
603Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno1:56:37
604Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová1:56:38
605Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431, Hnúšťa1:56:48
606Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov1:56:51
607Základná škola, Prostějovská 38, Prešov1:56:54
608Základná škola, Slatinská 3, Beluša1:56:58
609Základná škola, Bajkalská 29, Prešov1:57:04
610Základní škola, Komenského 232, Březová1:57:09
611Základní škola, Tyršova 482, Trmice1:57:09
612Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva1:57:32
613Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou1:57:33
614Základná škola, Slatinská 3, Beluša1:57:45
615Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany1:57:47
616Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou1:57:59
617Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław1:58:24
618Základní škola a mateřská škola, Dolní Libchavy 153, Libchavy1:58:39
619Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki1:58:40
620Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň1:58:53
621Szkola Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich, Gierałtowskiego 15, Ruda Śląska1:59:26
622Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava1:59:41
623Základná škola, Litoměřická 32, Topoľčianky1:59:45
624Szkoła Podstawowa w Jasienicy Rosielnej, 223, Jasienica Rosielna1:59:52
625Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków1:59:57
626Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok2:00:00
627ZŠ Mojzesovo-Černík, Mojzesovo č. 505, Mojzesovo2:00:00
PoradieTímdoba riešenie
1Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav???
2Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa???
3Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad???
4Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice???
5Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc0:00:00
6Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:00:00
7Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov0:00:00
8Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec0:00:00
9Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno0:00:00
10Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:00:00
11Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov0:00:00
12Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec0:00:00
13Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad0:00:00
14Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, 3 Maja 46 a, Zgierz0:00:00
15Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:00:00
16Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:00:00
17Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:00:00
18Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava0:00:00
19Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:00:00
20Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, Dzielna 19, Białystok0:00:00
21ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica0:00:00
22ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica0:00:00
23Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad0:00:00
24Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou0:00:00
25Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok0:00:00
26Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka0:00:00
27Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí0:00:00
28ZŠ Mojzesovo-Černík, Mojzesovo č. 505, Mojzesovo0:00:00
29Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:00:06
30Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov0:00:14
31Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky0:00:15
32Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc0:00:20
33Základní škola, V. Kl. Klicpery 561, Nový Bydžov0:00:21
34ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská 21, Kežmarok0:00:27
35Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:00:33
36Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava0:00:37
37Základní škola, Stupkova 16, Olomouc0:00:43
38Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:00:52
39Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín0:00:53
40Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:00:54
41Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:00:56
42Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:00:59
43Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:01:01
44Gymnázium, Komenského 89, Písek0:01:03
45Základní škola, Tyršova 482, Trmice0:01:04
46Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:01:09
47Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:01:12
48Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 60:01:12
49Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava0:01:14
50Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky0:01:15
51Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín0:01:15
52Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:01:16
53Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:01:18
54Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:01:21
55Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov0:01:21
56Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:01:23
57Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:01:24
58Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:01:24
59Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:01:26
60Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:01:29
61Základná škola, Dechtice 514, Dechtice0:01:30
62Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně0:01:31
63Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové0:01:34
64Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica0:01:36
65Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok0:01:37
66Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:01:37
67Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:01:39
68Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:01:39
69Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:01:42
70Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa0:01:42
71Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce0:01:42
72Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:01:43
73Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:01:43
74Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:01:45
75Základná škola, SNP 5, Šurany0:01:47
76Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany0:01:48
77Szkola Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich, Gierałtowskiego 15, Ruda Śląska0:01:48
78Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem0:01:50
79Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno0:01:50
80Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie0:01:52
81Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou0:01:52
82Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov0:01:52
83Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:01:53
84Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań0:01:53
85Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto0:01:54
86Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra0:01:55
87Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:01:56
88Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město0:01:56
89Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:01:56
90Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město0:01:57
91Gymnázium, Komenského 89, Písek0:01:57
92Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem0:01:58
93Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín0:01:59
94Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad0:01:59
95Základní škola a Mateřská škola, Úprkova 1, Hradec Králové0:02:00
96Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice0:02:02
97Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:02:02
98Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:02:03
99Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava0:02:03
100Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom0:02:03
101Základná škola, Novomeského 11, Trenčín0:02:04
102Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená0:02:04
103Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:02:05
104Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo0:02:05
105Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:02:05
106Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:02:08
107Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław0:02:09
108Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:02:09
109Základná škola, Novomeského 11, Trenčín0:02:10
110Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 70:02:11
111Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:02:12
112Základní škola, Komenského 232, Březová0:02:12
113Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:02:12
114Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov0:02:14
115Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:02:15
116Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč0:02:16
117Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 60:02:16
118Gymnázium, Studentská 1075, Žatec0:02:19
119Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:02:20
120Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou0:02:22
121Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:02:23
122Gymnázium a Letecká střední odborná škola, Svitavská 310, Moravská Třebová0:02:23
123Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:02:24
124Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh0:02:24
125Základná škola, Kvačany 227, Kvačany0:02:25
126Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem0:02:26
127Základná škola, Litoměřická 32, Topoľčianky0:02:26
128Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč0:02:27
129Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb0:02:28
130Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov0:02:29
1311. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:02:29
132Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:02:30
133Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov0:02:30
134Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod0:02:32
135Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów0:02:32
136Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:02:33
137Základní škola a mateřská škola, Dolní Libchavy 153, Libchavy0:02:35
138Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa0:02:35
139Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:02:35
140Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:02:35
141Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:02:36
142Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec0:02:36
143Základná škola I.B.Z., Petra Jilemnického 94/3, Revúca0:02:37
144Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová0:02:37
145Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň0:02:38
146Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa0:02:38
147Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď0:02:39
148Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:02:40
149Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko0:02:40
150Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:02:40
151Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica0:02:40
152Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 30:02:41
153Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:02:43
154Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc0:02:44
155Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce0:02:44
156Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto0:02:44
157Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:02:46
158Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce0:02:46
159Cirkevná základná škola, Gaštanová 53, Žilina0:02:47
160Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov0:02:47
161Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:02:48
162Základná škola, SNP 5, Cífer0:02:48
163SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec0:02:49
164Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek0:02:49
165Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom0:02:49
166Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana0:02:50
167Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany0:02:50
168Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové0:02:51
169Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec0:02:51
170Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:02:51
171Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec0:02:53
172Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:02:54
173Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín0:02:54
174Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:02:55
175Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 50:02:56
176Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica0:02:56
177Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom0:02:56
178ZŠ Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava-Staré Mesto0:02:56
179Základná škola, Bajkalská 29, Prešov0:02:57
180Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków0:02:58
181Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno0:02:59
182Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica0:03:00
183Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki0:03:00
184Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:03:01
185Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:03:01
186Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen0:03:02
187Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa0:03:02
188Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków0:03:03
189Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:03:04
190Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok0:03:05
191Základní škola, Švabinského 1702, Sokolov0:03:06
192Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice0:03:06
193Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:03:07
194Szkoła Podstawowa nr 17, Begonii 5, Tychy0:03:07
195Základná škola, Hruštín 55, Hruštín0:03:08
196Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:03:09
197Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:03:09
198Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice0:03:10
199Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:03:10
200Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:03:11
201Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto0:03:11
202Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice0:03:12
203Základná škola, Slatinská 3, Beluša0:03:12
204Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice0:03:13
205Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto0:03:14
206Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina0:03:14
207Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:03:15
208Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:03:16
209Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:03:17
210Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice0:03:17
211Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:03:18
212Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:03:19
213Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:03:19
214Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:03:19
215Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč0:03:20
216Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba0:03:20
217Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:03:20
218Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:03:20
219Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou0:03:23
220Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:03:23
221Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň0:03:24
222Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky0:03:25
223Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:03:25
224Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen0:03:25
225Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:03:28
226Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin0:03:29
227Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:03:29
228Základná škola, SNP 587/4, Kanianka0:03:29
229Szkoła Podstawowa Nr 6, Unisławy 26, Szczecin0:03:30
230Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków0:03:30
231Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov0:03:30
232Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov0:03:31
233Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich, Lwowska 3, Oława0:03:32
234Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:03:32
235Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:03:34
236SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra0:03:35
237Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka0:03:35
238Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:03:36
239Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:03:36
240Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:03:36
241Základná škola, Beethovenova 11, Nitra0:03:37
242Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:03:37
243Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice0:03:39
244Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov0:03:41
245Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice0:03:41
246Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog0:03:41
247Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:03:43
248Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov0:03:44
249Základná škola, Štefánikova 119, Piešťany0:03:45
250Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:03:46
251Základná škola s MŠ, Lipovce 125, Lipovce0:03:46
252Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:03:50
253Základní škola, 28. října 1157, Neratovice0:03:51
254Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, Jana Michalika 2, Zielonki0:03:51
255Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:03:52
256Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:03:52
257Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová0:03:52
258Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:03:53
259Základná škola sv. Al., Školská 15, Nová Baňa0:03:54
260Základní škola, Dobrá 860, Dobrá0:03:55
261Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:03:56
262Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske0:03:58
263Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:03:59
264Základná škola, Mariánska 554/19, Prievidza0:04:01
265Základná škola, Brezová 19, Piešťany0:04:02
266Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:04:03
267Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:04:04
268Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba0:04:04
269Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce0:04:05
270Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové0:04:05
271PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:04:06
272Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:04:06
273Základná škola, Štefánikova 31, Humenné0:04:07
274Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava0:04:07
275Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:04:08
276Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:04:08
277Základná škola s MŠ, Babín 37, Babín0:04:10
278Základná škola, SNP 587/4, Kanianka0:04:10
279Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové0:04:12
280Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:04:12
281Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce0:04:13
282Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava0:04:13
283Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:04:14
284Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor0:04:16
285Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:04:18
286Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała0:04:18
287Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov0:04:18
288Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava0:04:19
289Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:04:20
290Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:04:20
291ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Hranická 14, Přerov, Přerov II - Předmostí0:04:21
292Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok0:04:22
293Základná škola, SNP 5, Šurany0:04:24
294Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:04:25
295Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica0:04:26
296Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves0:04:26
297Gymnázium, Komenského 89, Písek0:04:28
298Základná škola, Brezová 19, Piešťany0:04:31
299Základná škola, Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka0:04:32
300Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov0:04:32
301Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:04:36
302Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou0:04:37
303Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:04:39
304Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:04:39
305Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad0:04:39
306ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:04:40
307Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra0:04:40
308Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:04:41
309Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie, Norwida 22, Tarnów0:04:41
310Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin0:04:42
311Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra0:04:44
312Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice0:04:45
313Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:04:48
314Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:04:50
315Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław0:04:51
316Gymnázium, Tylova 271, Vlašim0:04:53
317Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:04:54
318Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:05:01
319Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:05:02
320Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:05:04
3211. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:05:07
322Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov0:05:08
323Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov0:05:09
324Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:05:11
325Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica0:05:11
326Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov0:05:13
327Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec0:05:13
328Základná škola, Sobotište 317, Sobotište0:05:14
329Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod0:05:16
330Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec0:05:16
331Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:05:17
332Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków0:05:19
333Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov0:05:19
334Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice0:05:21
335Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec0:05:22
336Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:05:23
337Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków0:05:24
338Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno0:05:27
339Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa0:05:27
340Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok0:05:27
341Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:05:28
342Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:05:29
343Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:05:29
344Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław0:05:30
345Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce0:05:30
346Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá0:05:30
347Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:05:32
348Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš0:05:42
349Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou0:05:45
350Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava0:05:47
351Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:05:50
352Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most0:05:51
353Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor0:05:52
354Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:05:53
355Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec0:05:55
356Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec0:05:55
357Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva0:05:56
358Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok0:05:57
359Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:05:58
360Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok0:06:00
361PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:06:02
362Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:06:05
363Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:06:05
364Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice0:06:06
365Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:06:06
366Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:06:08
367Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok0:06:08
368Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí0:06:09
369Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:06:14
370Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou0:06:25
371Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka0:06:25
372Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:06:25
373Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:06:27
374Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany0:06:30
375Základná škola, Ulica mieru č. 1235, Bytča0:06:32
376Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:06:33
377Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice0:06:34
378Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor0:06:35
379Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín0:06:35
380Základná škola, Okružná 17, Michalovce0:06:37
381Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň0:06:40
382Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź0:06:40
383Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków0:06:45
384Základná škola s MŠ, Vlčany 1547, Vlčany0:06:46
385Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:06:50
386Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice0:06:51
387Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431, Hnúšťa0:06:54
388Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała0:06:54
389Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava0:06:54
390Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice0:06:55
391Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:06:56
39215. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň0:06:58
393Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice0:06:59
394Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca0:07:01
395Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka0:07:03
396Základná škola, Októbrová 16, Valaská0:07:03
397Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:07:13
398Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno0:07:14
399ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice0:07:14
400Szkoła Podstawowa Nr 143, al.St.Zjednocznych 27, Warszawa0:07:22
401Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:07:25
402Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:07:31
403ZŠ Štefana Závodníka, Pružina 408, Pružina0:07:33
404Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom0:07:34
405Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel0:07:35
406Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen0:07:37
407PSŠ.F.Hanáka, A. Hlinku 44, Prievidza0:07:39
408Základná škola, Komenského 2, Svit0:07:43
409Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:07:45
410Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou0:07:46
411Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica0:07:48
412Základná škola, Zbehy 661, Zbehy0:07:48
413Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne0:07:49
414Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 70:07:54
415Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok0:08:00
416Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky0:08:04
417Základní škola, Švabinského 1702, Sokolov0:08:05
418Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok0:08:10
419Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava0:08:14
420Základná škola, Komenského 6, Sobrance0:08:14
421Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki0:08:16
422Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica0:08:19
423ZŠ J.A.Komenského, Nová cesta 9, Tvrdošovce0:08:20
424Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela0:08:21
425Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź0:08:21
426Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawła II 22, Zelków0:08:22
427Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava0:08:27
428Základní škola, Dlouhá 113, Dubá0:08:32
429CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď0:08:33
430Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice0:08:35
431Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno0:08:35
432Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance0:08:38
433Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok0:08:42
434Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 20:08:43
435Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:08:47
436Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:08:53
437Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:08:56
438Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:08:57
439ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:09:02
440Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403, Hořice0:09:05
441Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov0:09:05
442Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín0:09:07
443Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce0:09:11
444Základná škola, Slatinská 3, Beluša0:09:28
445Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:09:29
446Gymnázium a SOŠ, Chomutovská 459, Klášterec nad Ohří0:09:30
447Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň0:09:34
448Základná škola, Októbrová 16, Valaská0:09:36
449Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou0:09:40
450Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:09:45
451Základní škola, Sirotkova 36, Brno0:09:46
452Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:09:52
453Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb0:09:53
454Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec0:09:58
455Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem0:10:00
456Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:10:00
457Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod0:10:00
458Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów0:10:03
459Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín0:10:06
460Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava0:10:06
461Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:10:17
462Prywatna Szkoła im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Cyrulików 87, Warszawa0:10:23
463Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok0:10:27
464Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava0:10:31
465Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov0:10:32
466Gymnázium, Ústavní 400, Praha 80:10:45
467Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva0:10:46
468Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica0:10:46
469Spojená škola, Mierová 134, Svit0:10:49
470Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:10:54
471Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna0:11:04
472Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:11:12
473Gymnázium, Párovská 1, Nitra0:11:21
474Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec0:11:23
475Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov0:11:39
476Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín0:11:42
477Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:12:01
478Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice0:12:04
479Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:12:05
480Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:12:05
481Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava0:12:05
482Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:12:08
483Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:12:11
484Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku, Słowackiego 4, Białystok0:12:16
485Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto0:12:17
486Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno0:12:19
487Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:12:20
488Základná škola, Prostějovská 38, Prešov0:12:21
489Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Szkolna 2, Rymanów0:12:24
490Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň0:12:31
491Základní škola a mateřská škola, Křídlovická 30b, Brno0:12:39
492Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:12:48
493Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:12:52
494Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce0:12:55
495Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:13:08
496Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba0:13:20
497Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek0:13:24
498Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou0:13:29
499Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město0:13:32
500Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most0:13:35
501Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor0:13:46
502Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów0:13:46
503Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa0:13:47
504Zákl.šk. J.A.Komenského, Komenského 3, Komárno0:13:51
505Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec0:13:56
506Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka0:14:00
507Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica0:14:09
508Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov0:14:12
509Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek0:14:15
510ZŠ Mojzesovo-Černík, Mojzesovo č. 505, Mojzesovo0:14:19
511Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica0:14:21
512Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň0:14:29
513Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé0:14:34
514Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań0:14:57
515Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice0:14:58
516Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków0:15:07
517Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:15:12
518Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno0:15:13
519Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:15:14
520Základná škola, S. Chalupku 313/14, Prievidza0:15:23
521Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów0:15:29
522Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:15:30
523Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:15:38
524Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy0:15:49
525Základná škola s MŠ, Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto0:15:50
526Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica0:15:51
527ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky0:15:51
528Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov0:16:03
529Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka0:16:07
530Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava0:16:15
531Základná škola J.M.P., Moskovská 20, Spišská Belá0:16:19
532Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:16:28
533Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou0:16:28
534Základná škola, Školská 3, Poltár0:16:32
535Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:16:34
536Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec0:16:39
537Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:16:42
538Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov0:16:44
539Szkoła Podstawowa Nr 1, Wielka Skotnica 2, Mysłowice0:16:46
540Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:16:47
541Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš0:17:14
542Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław0:17:22
543Základní škola, Zahradní 5265, Chomutov0:17:35
544Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny0:17:48
545Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice0:17:53
546Szkoła Podstawowa EKOLA, T.Zielińskiego 56, Wrocław0:17:55
547Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:17:59
548Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:18:11
549Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno0:18:13
550Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:18:24
551SZKOŁA PODSTAWOWA W TOŁCZACH, 6, Tołcze0:18:24
552Základná škola, Štefánikova 31, Humenné0:18:25
553Základná škola s MŠ, Ul. 1. mája 3, Báhoň0:18:35
554Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze0:18:36
555Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice0:18:40
556Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín0:18:42
557Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:18:43
558Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice0:18:51
559Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białymstoku, Komisji Edukacji Narodowej 1A, Białystok0:18:52
560Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica0:19:05
561Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec0:19:17
562Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava0:19:19
563Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Szkolna 2, Rymanów0:19:28
564Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica0:19:40
565Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:19:42
566Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená0:19:42
567Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:19:49
568Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves0:20:03
569Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš0:20:09
570Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín0:20:10
571ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš0:20:17
572Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:20:28
573Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:20:28
574Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 30, Závadka nad Hronom0:20:34
575Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:20:55
576Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno0:21:06
577Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen0:21:08
578Gymnázium, Česká 64, České Budějovice0:21:23
579Gymnázium, Štefánikova 219/4, Bytča0:21:35
580Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 20:21:56
581Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa0:22:07
582Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:22:17
583Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš0:22:23
584Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:22:30
585Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław0:22:33
586Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb0:22:33
587Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok0:22:37
588ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice0:22:42
589Základná škola, Gorazdova 1319/6, Bánovce nad Bebravou0:23:08
590Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec0:23:33
591Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš0:23:43
592Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov0:24:28
593Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:24:29
594Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice0:25:03
595Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec0:25:13
596Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec0:25:24
597Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:25:27
598Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové0:25:29
599Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka0:25:30
600Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka0:25:33
6011. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:26:20
602Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:26:24
603Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:26:24
604Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin0:26:30
605Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin0:26:46
606Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka0:27:34
607Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen0:28:10
608Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:28:44
609Základná škola, Obchodná 7, Zohor0:29:07
610Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou0:29:17
611Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:29:53
612Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień", Karliczka 15, Katowice0:30:45
613Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki0:33:29
614Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:34:53
615Základní škola, Školní 87, Velké Březno0:34:55
616Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków0:35:01
617Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Pułaskiego 96, Białystok0:36:40
618Základná škola, Bajkalská 29, Prešov0:37:49
619Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok0:38:21
620Szkoła Podstawowa w Jasienicy Rosielnej, 223, Jasienica Rosielna0:39:20
621Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica0:40:19
622Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno0:40:53
623Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno0:44:45
624Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:47:36
625Szkoła Podstawowa w Zespole, ŁÓDZKA 19, Lubochnia0:48:21
626Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen0:58:21
627Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom1:12:58

Tímy, ktoré túto úlohu dostali, ale nevyriešili ju:

Tímčas ziskanie
Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča0:53:36
Základná škola, Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves0:58:53
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej, RABA WYŻNA 120, Raba Wyżna0:59:04
Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec1:00:36
Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok1:06:38
Základná škola, Mierová 1, Strážske1:12:24
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina1:13:10
Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou1:16:36
Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa1:16:58
Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov1:18:32
Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš1:22:09
Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:22:32
Základná škola, Komenského 13, Sabinov1:22:52
Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto1:24:29
Základná škola s MŠ, Plavnica 244, Plavnica1:27:19
Základná škola, Fatranská 14, Nitra1:28:05
Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce1:29:34
Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica1:29:48
Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica1:30:42
Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice1:38:29
Szkoła Podstawowa Nr 2, LITERACKA 20, Milanówek1:40:23
Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno1:40:50
Základná škola s MŠ, Starojánska 11, Liptovský Ján1:43:03
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra1:44:18
Základná škola, Litoměřická 32, Topoľčianky1:46:09
Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí1:47:40
ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice1:47:44
Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza1:48:33
Základná škola, Školská 2, Stupava1:49:02
Základná škola, Slobody 2, Poltár1:50:20
Základná škola, Brvnište 388, Brvnište1:51:23
Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy1:51:25
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín1:51:42
Gymnázium, Študentská 4, Snina1:52:47
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince1:53:16
Základní škola, Matiční 5, Ostrava1:54:44
Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa1:54:50
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince1:54:52
Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí1:55:00
Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy1:55:16
Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava1:55:47
Základní škola, Sokolská 296, Třeboň1:56:16
Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí1:56:17
Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová1:57:25
Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske1:57:26
Základná škola s MŠ, Breza 314, Breza1:57:33
ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, Žitavany1:57:52
Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne1:58:00
Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš1:58:06
Základná škola, Plášťovce 634, Plášťovce1:58:43
Základná škola, Komenského 13, Sabinov1:58:44
Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, 76, Wiśniowa1:58:59
Základná škola s MŠ, Lazany 423/5, Lazany1:59:08
Szkoła Podstawowa nr 3, Marii Konopnickiej 14, Trzebnica1:59:10
Katolicka Szkoła Podstawowa, Armii Krajowej 19, Piotrków Trybunalski1:59:23
Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice1:59:38
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín1:59:38
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Szkolna 73, Gaj1:59:39
Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin1:59:55
Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce2:00:00
Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce2:00:00
Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske2:00:00
Základná škola, Lachova 1, Bratislava-Petržalka2:00:00
Základná škola, Vajanského 35, Piešťany2:00:00