Štatistiky
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Úloha 30

získalo tímov:499
vyriešilo tímov:252
% vyriešilo:50.50
priemerný čas riešenia:0:24:54
Zadanie:
Riešenie:
PoradieTímčas vyriešenie
1Szkoła Podstawowa Nr 6, Unisławy 26, Szczecin0:22:47
2Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:32:58
3Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:33:38
4Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:34:53
5Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:39:48
6Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:43:54
7Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku, Słowackiego 4, Białystok0:44:07
8Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:44:16
9Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:44:47
10Gymnázium, Komenského 89, Písek0:45:08
11Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno0:46:11
12Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:46:38
13Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:47:00
14Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:48:21
15Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:53:52
16Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa0:55:25
17Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:59:29
18Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava1:01:10
19Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín1:01:16
20Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš1:02:54
21Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica1:03:14
22PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň1:03:26
23Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad1:03:38
24Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica1:03:41
25Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora1:03:55
26Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen1:04:08
27Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov1:05:36
28Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:05:42
29Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:05:46
30Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok1:06:55
311. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:07:02
32Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice1:07:22
33Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín1:07:34
34Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava1:07:36
35Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov1:07:47
36Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek1:08:11
37Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň1:08:22
38Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí1:08:53
39Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław1:10:00
40Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad1:10:16
41Prywatna Szkoła im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Cyrulików 87, Warszawa1:11:20
42Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín1:11:53
43Základná škola, Ulica mieru č. 1235, Bytča1:12:14
44Gymnázium a SOŠ, Chomutovská 459, Klášterec nad Ohří1:13:19
45Základná škola, Bajkalská 29, Prešov1:13:28
46Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa1:14:10
47Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok1:14:34
48Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów1:15:38
49Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín1:15:52
50Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice1:16:17
51Szkoła Podstawowa Nr 143, al.St.Zjednocznych 27, Warszawa1:16:18
52Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava1:16:22
53Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk1:17:26
54Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno1:17:45
55Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem1:17:52
56Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:18:35
57Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice1:19:03
58Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč1:19:27
59Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno1:20:06
60Gymnázium, Pulická 779, Dobruška1:20:45
61Gymnázium, Komenského 713, Třinec1:21:02
62Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice1:21:58
63Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové1:22:28
64Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica1:22:38
65SZKOŁA PODSTAWOWA W TOŁCZACH, 6, Tołcze1:22:39
66Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice1:23:19
67Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica1:24:08
68Základná škola, SNP 5, Šurany1:24:23
69Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany1:24:28
70Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod1:24:50
71Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek1:25:50
72Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok1:26:27
73Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou1:26:28
74Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza1:26:46
75Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin1:26:53
76Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 111:26:59
77Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica1:27:06
78Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou1:27:07
79Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek1:27:46
80Spojená škola, Mierová 134, Svit1:28:46
81Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów1:28:54
82Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná1:28:59
83Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená1:29:10
84Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel1:29:21
85Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď1:29:22
86Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa1:29:38
87Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok1:29:45
88Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Pułaskiego 96, Białystok1:29:49
89Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov1:30:05
90Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec1:30:10
91Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 31:30:13
92Základní škola, Týnská 8, Třebíč1:30:17
93Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice1:30:18
94Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek1:30:25
95Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa1:30:57
96Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou1:31:24
97Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín1:31:27
98Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh1:31:29
99Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava1:31:56
100Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica1:32:02
101Základná škola, Štefánikova 31, Humenné1:32:08
102Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 91:32:45
103Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa1:32:45
104Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín1:32:52
105Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka1:33:06
106Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 41:33:18
107Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka1:33:33
108Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen1:33:40
109Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa1:34:14
110Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník1:34:48
111Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela1:35:07
112Základná škola, Komenského 2, Svit1:35:28
113Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca1:35:44
114Gymnázium, Vídeňská 47, Brno1:35:47
115Zákl.šk. J.A.Komenského, Komenského 3, Komárno1:35:51
116Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok1:36:05
117Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín1:36:34
118Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba1:36:36
119Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok1:36:47
120Základná škola, Brezová 19, Piešťany1:37:02
121Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň1:37:04
122Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok1:37:28
123Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora1:37:39
124Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 61:37:47
125Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok1:37:47
126Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín1:37:52
127Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa1:38:06
128Základná škola, Okružná 17, Michalovce1:38:33
129Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec1:38:42
130Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:39:06
131Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov1:39:53
132Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov1:40:05
133Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín1:40:12
134Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov1:40:33
135Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec1:40:41
136Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín1:40:59
137Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov1:42:05
138Gymnázium, Ústavní 400, Praha 81:42:08
139Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno1:42:12
140Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba1:42:35
141Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske1:42:36
142Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, Dzielna 19, Białystok1:43:25
143Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm1:44:24
144Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové1:44:30
145Základná škola, Novomeského 11, Trenčín1:44:39
146Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 111:44:59
147Gymnázium, Pulická 779, Dobruška1:45:08
148Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno1:45:11
149Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków1:45:12
150Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová1:45:19
151Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice1:45:26
152Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou1:45:29
153Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno1:45:31
154Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII1:45:36
155Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno1:45:46
156Gymnázium, Komenského 89, Písek1:45:50
157Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice1:45:53
158Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové1:45:54
159Základná škola, Školská 3, Poltár1:46:03
160Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod1:46:18
161Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom1:46:26
162Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica1:46:30
163Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek1:46:37
164Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa1:47:16
165Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín1:47:43
166ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice1:47:51
167Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor1:48:03
168Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov1:48:15
169Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod1:48:17
170Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:48:38
171Základná škola s MŠ, Babín 37, Babín1:48:47
172Základní škola, Týnská 8, Třebíč1:48:53
173Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava1:49:16
174Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad1:49:25
175Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves1:49:27
176Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň1:49:37
177Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce1:49:46
178Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor1:50:00
179Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava1:50:01
180Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka1:50:12
181Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:50:16
182Základní škola, Sirotkova 36, Brno1:50:33
183Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:51:08
184Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí1:51:19
185Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé1:51:26
186Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina1:51:29
187Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky1:51:39
188Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki1:52:23
189Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná1:52:30
190Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad1:52:33
191Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm1:53:06
192Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod1:53:13
193Gymnázium, Vídeňská 47, Brno1:54:01
194Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białymstoku, Komisji Edukacji Narodowej 1A, Białystok1:54:18
195ZŠ Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava-Staré Mesto1:54:24
196Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava1:54:25
197Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo1:54:26
198Základná škola, Dechtice 514, Dechtice1:54:44
199Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov1:54:55
200Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec1:55:08
201Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec1:55:13
202Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica1:55:17
203Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec1:55:22
204Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad1:55:25
205Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka1:55:33
206Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 41:55:50
207Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen1:56:03
208Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava1:56:07
209Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč1:56:31
210Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin1:56:47
21115. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň1:56:52
212Základní škola, Dobrá 860, Dobrá1:56:55
213Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec1:57:08
214Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice1:57:14
215Základná škola, Šmeralova 25, Prešov1:57:43
216Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie1:57:48
217Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:58:07
218Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc1:58:10
219Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec1:58:13
220Základná škola, Októbrová 16, Valaská1:58:28
221Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město1:58:29
222Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová1:58:44
223Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień", Karliczka 15, Katowice1:58:47
224Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 151:58:53
225Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš1:58:55
226Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica1:59:00
227Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice1:59:05
228Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław1:59:18
229Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica1:59:19
230Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva1:59:24
231Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš1:59:24
232Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice1:59:30
233Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník1:59:40
234Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica1:59:42
235Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec1:59:43
236Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek1:59:45
237Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen1:59:46
238Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov1:59:53
239Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí1:59:53
240Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod2:00:00
241Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 72:00:00
242Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava2:00:00
243Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč2:00:00
244Základná škola J.M.P., Moskovská 20, Spišská Belá2:00:00
245Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor2:00:00
246Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom2:00:00
247Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod2:00:00
248Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce2:00:00
249Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves2:00:00
250ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica2:00:00
251Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog2:00:00
252Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená2:00:00
PoradieTímdoba riešenie
1Základná škola, Komenského 2, Svit???
2Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky0:00:00
3Základná škola, Bajkalská 29, Prešov0:00:00
4Základná škola, Šmeralova 25, Prešov0:00:00
5Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, Dzielna 19, Białystok0:00:00
6Základná škola, Ulica mieru č. 1235, Bytča0:00:00
7Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:00:07
8Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:00:10
9Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:00:27
10Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad0:00:30
11Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:00:55
12Základná škola s MŠ, Babín 37, Babín0:01:00
13Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov0:01:03
14Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:01:07
15Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno0:01:09
16Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa0:01:14
17Spojená škola, Mierová 134, Svit0:01:24
18Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec0:01:29
19Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka0:01:34
20Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí0:01:40
21Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva0:01:52
22Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok0:01:53
23Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová0:02:06
24Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok0:02:10
25Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 30:02:16
26Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava0:02:19
27Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica0:02:24
28Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:02:30
29Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou0:02:41
30Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław0:02:44
31Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec0:02:49
32Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka0:02:49
33Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen0:03:27
34Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí0:03:47
35Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica0:03:50
36Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec0:04:01
37Gymnázium, Komenského 89, Písek0:04:09
38Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:04:25
39Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica0:04:48
40Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek0:05:02
41ZŠ Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava-Staré Mesto0:05:04
42SZKOŁA PODSTAWOWA W TOŁCZACH, 6, Tołcze0:05:08
43Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:05:13
44Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem0:05:22
45Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:05:34
46Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:05:50
47Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:05:50
48Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:05:59
49Základná škola, Školská 3, Poltár0:06:00
50Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:06:29
51Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno0:06:29
52Szkoła Podstawowa Nr 6, Unisławy 26, Szczecin0:06:36
53Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:06:44
54Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień", Karliczka 15, Katowice0:06:50
55Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica0:07:15
56Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:07:16
57Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:07:21
58Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená0:07:53
59Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín0:07:58
60Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod0:08:05
61Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok0:08:09
62Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod0:08:35
63Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:08:45
64Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka0:08:49
65Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín0:09:11
66Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:09:13
67Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica0:09:14
68Gymnázium a SOŠ, Chomutovská 459, Klášterec nad Ohří0:09:19
69Základná škola, Brezová 19, Piešťany0:09:44
70Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:09:53
71Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek0:09:55
72Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen0:10:20
73Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice0:10:23
74Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce0:10:32
75Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:10:34
76Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov0:10:37
77Zákl.šk. J.A.Komenského, Komenského 3, Komárno0:10:47
78Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:10:56
79Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec0:10:58
80Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce0:11:25
81Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:11:30
82Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín0:11:35
83Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš0:11:45
84Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Witosa 18, Katowice0:11:48
85Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog0:11:49
86Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec0:11:53
87Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:11:53
88Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica0:11:54
89Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie0:11:56
90Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava0:12:15
91Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín0:12:40
92Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica0:13:10
93Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku, Słowackiego 4, Białystok0:13:11
94Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:13:41
95Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:13:42
96Základná škola, Októbrová 16, Valaská0:15:18
97Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:15:19
98Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď0:15:24
99Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:15:32
100Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:15:34
101Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica0:16:02
102Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała0:16:08
103Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava0:16:11
104Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov0:16:17
105Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno0:16:18
106Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:16:23
107Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom0:16:34
108Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka0:16:43
109Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica0:16:59
110Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok0:17:07
111Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé0:17:20
112Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno0:17:23
113Základná škola, SNP 5, Šurany0:17:28
114Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora0:17:29
115Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:17:33
116Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky0:17:36
117Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín0:18:01
1181. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice0:18:10
119Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:18:11
120Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa0:18:29
121Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów0:18:54
122Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Pułaskiego 96, Białystok0:19:00
123Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa0:19:18
124Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin0:19:28
125Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:19:33
126Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí0:19:47
127Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel0:19:59
128Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor0:20:16
129Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves0:20:20
130Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice0:20:31
131Základná škola, Dechtice 514, Dechtice0:20:40
132Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:20:44
133Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová0:20:54
134Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou0:21:00
135Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:21:24
136Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica0:21:34
137Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec0:23:14
138Gymnázium, Komenského 89, Písek0:23:16
139Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec0:23:26
140Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca0:23:33
141Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad0:23:51
142Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen0:24:13
143Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov0:24:15
144Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:24:39
145Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białymstoku, Komisji Edukacji Narodowej 1A, Białystok0:25:01
146Gymnázium, Pulická 779, Dobruška0:25:11
147Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno0:25:22
148Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná0:25:45
149Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad0:26:11
150Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:26:19
151Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:26:22
152Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:27:07
153Základní škola, Týnská 8, Třebíč0:28:04
154Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:28:22
155Základná škola, Štefánikova 31, Humenné0:28:44
156Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok0:29:03
157Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk0:29:05
158Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek0:29:24
159Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš0:29:36
160Gymnázium, Špitálská 2, Praha 90:30:01
161Gymnázium, Ústavní 400, Praha 80:30:04
162Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok0:30:30
163Základná škola, Novomeského 11, Trenčín0:30:32
164Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod0:30:53
165Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec0:30:53
166Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc0:30:54
167Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov0:31:04
168Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava0:31:22
169ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica0:31:51
170Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin0:32:02
171Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená0:32:07
172Základná škola J.M.P., Moskovská 20, Spišská Belá0:32:27
173Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou0:32:48
174Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové0:33:07
175Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen0:33:09
176Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň0:33:19
177Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno0:33:37
178Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou0:33:37
179Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava0:33:44
180Prywatna Szkoła im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Cyrulików 87, Warszawa0:33:45
181Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov0:34:40
182Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč0:35:18
183ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice0:35:34
184Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:35:38
185Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela0:35:42
186Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok0:36:23
187Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves0:36:39
188Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň0:37:04
189Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba0:37:09
190Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 40:37:13
191Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII0:37:19
192Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:37:30
193Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice0:37:49
194Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 110:38:06
195Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom0:38:23
196Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov0:40:40
197PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:40:46
198Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník0:42:01
199Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:42:18
200Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa0:42:56
201Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka0:42:58
202Szkoła Podstawowa Nr 143, al.St.Zjednocznych 27, Warszawa0:43:37
203Základná škola, Okružná 17, Michalovce0:44:05
204Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów0:45:12
205Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek0:45:18
206Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice0:45:25
207Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:46:04
208Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové0:46:21
209Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice0:46:30
210Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín0:46:30
211Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki0:47:47
212Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín0:47:53
213Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm0:48:06
214Základní škola, Dobrá 860, Dobrá0:48:34
215Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo0:48:34
216Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza0:49:14
217Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava0:49:44
218Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:49:49
21915. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň0:49:57
220Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 70:50:31
221Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:50:49
222Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany0:51:16
223Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice0:51:50
224Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina0:52:22
225Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 150:52:38
226Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové0:52:53
227Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:53:24
228Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice0:53:56
229Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava0:54:13
230Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm0:54:37
231Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa0:55:14
232Gymnázium, Vídeňská 47, Brno0:55:42
233Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:56:06
234Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh0:57:00
235Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod0:57:29
236Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 90:57:49
237Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město0:58:39
238Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor0:59:13
239Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa1:00:17
240Základní škola, Sirotkova 36, Brno1:02:01
241Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica1:02:04
242Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod1:04:09
243Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad1:04:09
244Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków1:04:57
245Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba1:05:00
246Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov1:06:38
247Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov1:08:37
248Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 61:12:58
249Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín1:15:26
250Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 41:21:30
251Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč1:25:30
252Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław1:34:01

Tímy, ktoré túto úlohu dostali, ale nevyriešili ju:

Tímčas ziskanie
Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy0:24:43
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:26:02
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava0:26:11
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava0:26:16
Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków0:31:01
Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:34:21
Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb0:34:58
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, Jana Michalika 2, Zielonki0:36:40
Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa0:37:17
Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov0:37:51
Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto0:39:55
Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín0:41:57
Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov0:44:03
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň0:44:39
Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka0:45:14
Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice0:46:00
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków0:46:56
Gymnázium, Komenského 713, Třinec0:48:02
Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny0:50:01
Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany0:50:23
Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice0:50:42
Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno0:51:09
Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske0:51:31
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:51:32
Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:52:24
Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 140:52:44
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava0:53:05
Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno0:54:08
Szkoła Podstawowa w Zespole, ŁÓDZKA 19, Lubochnia0:56:48
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 40:57:32
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina0:57:39
Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław0:58:13
Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč0:58:17
Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh0:58:47
Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov0:59:28
Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor0:59:43
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Vejrostova 1143/2, Brno-Bystrc0:59:44
Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:59:44
Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň0:59:48
Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň0:59:53
Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín1:00:17
Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice1:00:19
Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice1:01:10
Základní škola a Mateřská škola, Úprkova 1, Hradec Králové1:01:20
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba1:01:48
Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław1:02:20
Gymnázium, Česká 64, České Budějovice1:02:22
Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice1:02:28
Základní škola, 28. října 1157, Neratovice1:02:45
Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków1:04:01
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš1:04:28
Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 71:05:27
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów1:05:38
Základná škola, Šmeralova 25, Prešov1:05:45
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana1:06:15
Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov1:06:53
Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb1:06:57
Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor1:07:11
Gymnázium, Párovská 1, Nitra1:07:26
Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka1:07:41
Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město1:07:54
Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno1:08:13
Gymnázium, Komenského 89, Písek1:08:31
Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII1:09:29
Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice1:09:43
Základná škola, Brezová 19, Piešťany1:09:56
Základní škola, V. Kl. Klicpery 561, Nový Bydžov1:10:10
Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław1:10:28
Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce1:11:02
Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov1:11:31
Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice1:11:34
Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:11:41
1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:11:54
Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město1:12:06
Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto1:12:20
Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava1:12:49
Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov1:13:06
Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové1:13:15
Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 141:13:18
Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra1:13:24
Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec1:13:29
Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou1:13:53
ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice1:14:42
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:14:47
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów1:15:44
ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Hranická 14, Přerov, Přerov II - Předmostí1:15:49
Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec1:15:55
Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín1:16:49
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawła II 22, Zelków1:16:57
Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod1:17:10
Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice1:17:34
Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc1:17:57
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava1:18:30
Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403, Hořice1:18:58
Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek1:19:01
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec1:19:33
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów1:19:36
Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň1:19:43
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno1:19:46
Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba1:19:48
Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov1:19:54
Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín1:20:16
Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała1:20:19
Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov1:20:26
Gymnázium, Česká 64, České Budějovice1:20:56
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich, Lwowska 3, Oława1:21:42
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno1:22:08
Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków1:22:08
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa1:22:18
Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 21:22:54
Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko1:23:41
Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:24:23
Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław1:24:52
Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 21:25:17
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš1:25:47
Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most1:26:31
Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou1:26:31
Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice1:27:04
Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně1:27:13
Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 111:27:21
Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš1:27:37
Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica1:27:38
Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica1:28:06
Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb1:28:07
Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 91:28:10
Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna1:28:15
Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava1:28:15
Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin1:28:22
Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky1:28:42
Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá1:28:49
Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto1:29:02
Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen1:29:02
Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce1:29:26
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki1:30:18
Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město1:30:25
Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce1:30:28
Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou1:31:07
Základní škola, Zahradní 5265, Chomutov1:31:11
Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec1:31:12
Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava1:31:19
Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín1:31:24
Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka1:31:56
Základní škola a mateřská škola, Křídlovická 30b, Brno1:32:04
Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:32:57
Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków1:33:14
Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec1:33:24
Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze1:33:33
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem1:34:04
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava1:34:31
Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice1:35:23
Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov1:35:35
Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava1:35:56
Szkoła Podstawowa Nr 1, Wielka Skotnica 2, Mysłowice1:35:56
Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne1:36:16
Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov1:36:46
Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa1:37:45
Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo1:37:53
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou1:38:01
Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen1:38:21
Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto1:38:54
Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov1:39:15
Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice1:39:31
Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov1:39:57
Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou1:41:03
Základná škola s MŠ, Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto1:41:07
Gymnázium, Štefánikova 219/4, Bytča1:41:19
Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice1:41:53
Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen1:41:53
1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice1:41:55
Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín1:42:05
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław1:42:09
Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom1:42:19
Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno1:42:37
SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra1:42:44
Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 111:43:09
Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno1:44:26
Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok1:44:48
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, 3 Maja 46 a, Zgierz1:44:50
Základní škola, Stupkova 16, Olomouc1:45:12
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín1:45:19
Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica1:45:19
Základná škola, Novomeského 11, Trenčín1:45:56
Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou1:45:59
Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany1:47:24
Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 30, Závadka nad Hronom1:47:31
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała1:47:36
Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice1:48:16
Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany1:48:24
Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice1:48:55
Základná škola, SNP 5, Šurany1:50:14
Základná škola, Beethovenova 11, Nitra1:50:57
Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce1:51:13
Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław1:51:15
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm1:51:15
Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom1:51:40
ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš1:51:55
Základná škola, Kvačany 227, Kvačany1:52:03
CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď1:52:04
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice1:52:09
Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka1:52:20
Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem1:52:26
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza1:52:29
Základná škola, Októbrová 16, Valaská1:52:34
Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok1:53:00
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 61:53:17
Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok1:53:20
Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec1:53:59
Základní škola, Dlouhá 113, Dubá1:54:03
Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou1:54:10
Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec1:54:15
Základná škola, SNP 587/4, Kanianka1:54:33
Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava1:54:39
Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice1:54:47
Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec1:54:53
Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków1:55:09
Základná škola s MŠ, Ul. 1. mája 3, Báhoň1:55:16
Základná škola, Sobotište 317, Sobotište1:55:27
PSŠ.F.Hanáka, A. Hlinku 44, Prievidza1:55:27
Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy1:55:57
Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica1:55:58
Základná škola, Mierová 1, Strážske1:56:17
Gymnázium, Párovská 1, Nitra1:56:38
Základná škola, Fatranská 14, Nitra1:56:45
Cirkevná základná škola, Gaštanová 53, Žilina1:56:47
Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica1:57:01
Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov1:57:01
Základná škola I.B.Z., Petra Jilemnického 94/3, Revúca1:57:06
Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok1:57:17
Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva1:57:46
Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 51:57:50
Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh1:57:52
Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto1:57:53
Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin1:57:57
Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov1:57:58
Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom1:58:01
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec1:58:52
Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice1:58:53
Základní škola, Školní 87, Velké Březno1:59:14
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec1:59:31
Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Szkolna 2, Rymanów1:59:35
Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava1:59:43
Základná škola, S. Chalupku 313/14, Prievidza1:59:46
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej, RABA WYŻNA 120, Raba Wyżna1:59:50
Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava1:59:51
Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk2:00:00
Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice2:00:00
Základná škola, Zbehy 661, Zbehy2:00:00