Zoznam prihlásených tímov
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Bánovce nad Bebravou

10 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Gymnázium Topoľčany, Topoľčany, 17. novembra 1180/16 Simona Kapusníková (8), Lívia Kovačiková (8), Dodi Mišenka (8), Andrej Molčan (8)
Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou, Radlinského 665/2 Tomáš Mazák (9), Tomáš Mečiar (9), Nina Urbanová (9), Matej Baško (8)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Školská 1123/29 Dávid Granský (8), Jakub Jánošík (9), Michal Mikuš (8), Matúš Pukanec (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Duklianska 1 Adam Strapek (9), Jakub Straňák (9), Daniel Zdychavský (9), Benjamín Hlocký (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Duklianska 1 Šimon Matejička (8), Šimon Mišina (8), Ivan Markovič (8), Andrej Domovec (8)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, J. A. Komenského 1290/1 Filip Boco (9), Tímea Drábiková (8), Vanesa Kováčiková (8), Jakub Hudec (8)
Základná škola, Topoľčany, Škultétyho 2326/11
Základná škola, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Jastrabie 115 Patrik Sýkora (9), Matej Kiš (9), Klára Balajová (9), Adela Reháková (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 6 Marko Sochora (9), Michal Káčer (9), Adam Stepien (9), Natália Malíková (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 6 Tamara Šubová (8), Vera Štrbavá (8), Sabina Maděranková (8), Sofia Anna Škerdová (8)

Banská Bystrica

18 prihlásených tímov / 12 voľných miest
Základná škola s MŠ, Brusno, Školská 622/24 Veronika Kočalková (9), Silvia Sokolová (9), Tobiáš Pisarovič (9), Laura Vágnerová (9)
Základná škola J.B., Banská Bystrica, Bakossova 5 Jakub Mališka (8), Matej Puškár (8), Radka Bajová (8), Samuel Schwarz (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Ďumbierska 17 Martin Cigler (8), Samuel Kotrč (8), Tomáš Zacharovský (9), Tomáš Krompaský (8)
Súkromná základná škola, Banská Bystrica, Ružová 14 Jonáš Bizóň (9), Terézia Bizoňová (9), Miriama Račanská (9), Martin Šípka (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Trieda SNP 20 Sofia Feketeová (9), Natália Mišečková (9), Dominik Sanitra (9), Sára Škutová (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Trieda SNP 20 Tereza Kostiviarová (8), Michal Mokrý (8), Lenka Šuhajdová (8), Rudolf Tomek (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Golianova 8 Martin Bezděka (9), Anna Jančovičová (9), Yevheniia Kozel (9), Zuzana Žiaková (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Golianova 8 Michal Babušák (9), Eva Hatalčíková (9), Júlia Masláková (9), Michal Pecha (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Radvanská 1 Samuel Dian (8), Matúš Joščák (8), Nella Videršpánová (8), Petra Vinarčíková (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Radvanská 1 Ivan Lichý (9), Matúš Kýška (9), Lukáš Harťanský (9), Jakub Lukáč (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Ďumbierska 17 Jakub Horniak (9), Ľuboš Halvoň (9), Nina Messerschidtová (9), Simona Gonšenicová (9)
Základná škola, Slovenská Ľupča, Školská 14
Základná škola s MŠ, Brusno, Školská 622/24 Kristína Huťková (9), Nina Piklová (9), Ema Tomková (9), Zuzana Vlčeková (9)
Súkromná základná škola, Banská Bystrica, Ružová 14
Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica, Hurbanova 9 . . (8), . . (8), . . (9), . . (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Spojová 14 Richard Vladyka (9), Marek Záchenský (8), Aleš Odráška (8), Martina Szentpéteriová (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Spojová 14 Laura Áčová (8), Diana Berková (8), Krištof Kašper (8), Šimon Mesiarik (8)
Základná škola, Staré Hory, Staré Hory 327 Martin Čunderlík (9), Patrik Klibáni (9), Eliška Babjaková (9), Bianka Turčanová (8)

Bratislava

34 prihlásených tímov / 26 voľných miest
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Alexandra Barančíková (9), Matej Bezák (9), Zuzana Hladká (9), Matej Zigo (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Jozef Bachníček (8), Adam Zich (8), Martin Bekeč (8), Jakub Nagy (8)
ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky, Kláštorné nám. 1 Jakub Jileček (9), Daniela Osadská (8), Michal Raček (9), Michal Sobek (8)
ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky, Kláštorné nám. 1 Lenka Ježeková (8), Rebeka Kubinská (9), Adam Oreský (9), Lucia Poláčeková (8)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Bratislava, Hronská 3 Peter Luca (9), Samuel Kotásek (9), Matej Kováč (9), Dejan Nackin (9)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Bratislava, Hronská 3 Lucia Suchánková (9), Klára Selešová (9), Lucia Kvasničková (9), Benjamín Kubinec (9)
Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Bratislava-Ružinov, Košická Erik Tóth (9), Adam Gergely (8), Martin Štěpánek (9), Peter Rajský (9)
Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Bratislava-Ružinov, Košická Richard Uhlík (8), Barbora Čierniková (8), Šimon Bulla (9), Laura Filková (9)
Základná škola, Bratislava-Staré Mesto, Jelenia 16 Hana Belianska (8), Filip Gall (8), Daniel Rafael Okenica (8), Igor Marchenko (8)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Matúš Pálka (9), Zuzana Pistovčáková (9), Denis Vakorin (9), Tereza Vranová (9)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Martin Belluš (9), Viktor Imrišek (9), Ivo Novysedlák (9), Matej Repa (9)
Gymnázium, Pezinok, Senecká 2
Gymnázium, Pezinok, Senecká 2
Základná škola, Bratislava-Vrakuňa, Rajčianska 3 Lukáš Drozdík (9), Lukáš Jarábek (9), Jakub Kováč (9), Roland Vízner (9)
Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bratislava, Bachova 4 Jozef Vojtas (9), Juraj Sabo (9), Juraj Mesík (9), Marek Fratrič (9)
Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bratislava, Bachova 4 Filip Dovičovič (9), Filip Gura (9), Viktor Závodský (9), Eliáš Gábor (9)
Gymnázium K. Štúra, Modra, Nám. slobody 5 Eva Ondovčíková (9), Andrea Schüllerová (9), Barbora Steinhüblová (9), Michal Šulák (9)
Gymnázium K. Štúra, Modra, Nám. slobody 5 Klára Fedorová (9), Tomáš Figura (9), Andrej Tóth (9), Dominik Voštinár (9)
Základná škola, Pezinok, Kupeckého 74 Vladimír Drobný (9)
Základná škola, Pezinok, Kupeckého 74
Evanjelické lýceum, Bratislava, Vranovská 2 Lukáš Sebastian Baranovič (8), Zhuo Jin (8), Elena Lago (8), Martin Rovňák (8)
Základná škola s MŠ, Bratislava-Rusovce, Vývojová 228 Daniel Kubica (8), Peter Klein (8), Kryštof Okres (8), Jakub Červenák (7)
Základná škola, Bratislava-Petržalka, Prokofievova 5
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Šamorín, Slnečná 2 Oliver Druska (9), Samuel Gorazd Kapalla (9), Tomáš Nagy (9), Peter Nagy (9)
Základná škola, Bratislava-Petržalka, Tupolevova 20
Gymnázium, Malacky, 1. mája 8 Alexandra Kováčová (9), Klára Bartošová (9), Juraj Osuský (8), Matúš Mladý (9)
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Šamorín, Slnečná 2 Dávid Prívara (8), Ema Czuczoá (8), Margaréta Jandačková (8), Maximilián Hippman (8)
Gymnázium, Malacky, 1. mája 8 Marek Mračna (9), Martin Čižmár (9), Michal Valigurský (9), Samuel Pernička (9)
Základná škola s MŠ, Bratislava-Rusovce, Vývojová 228
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Sokolíkova 2 Tomáš Hergott (8), Jakub Klečák (8), Jakub Učeň (8), Lea Zimanová (8)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava, Majerníkova 60 Šimon Šeleng (9), Marko Šimoni (9), Jakub Šošovička (9), Peter Steltenpohl (9)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava, Majerníkova 60 Jakub Janáč (8), Jerguš Rybiansky (8), Alena Straube (8), Dávid Strážovský (8)
Gymnázium, Bratislava, Bilíkova 24 Kristína Chalupková (9), Erik Hoffer (9), Peter Kurilec (9), Peter Píš (9)
Gymnázium, Bratislava, Bilíkova 24 Filip Jenis (9), Lukáš Lenčeš (9), Viacheslav Morozov (9), Mária Rašková (9)

Brezno

9 prihlásených tímov / 6 voľných miest
Základná škola s MŠ, Predajná, Školská 418 Soňa Cibulová (8), Oliver Dobozy (9), Natália Glembová (9), Thomas Michalko (9)
Základná škola, Valaská, Októbrová 16 Daniela Auxtová (9), Tomáš Ďurica (9), Tajana Koľajová (9), Radoslava Rafajová (9)
Základná škola, Valaská, Októbrová 16 Jakub Dundovič (8), Lukáš Havaš (8), Lukáš Patúš (8), Dorota Slivková (8)
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno, Štúrova 13 Ema Haníncová (8), Ivan Kubove (8), Zuzana Svinčiaková (8), Filip Žitňák (8)
Základná škola I.B.Z., Revúca, Petra Jilemnického 94/3 Tomáš Hapl (8), Samuel Siman (8), Samuel Skybjak (9), Michal Špalda (8)
Základná škola, Čierny Balog, Jánošovka, Školská 511/2 Mária Anna Ambrosová (9), Ján Katreniak (9), Liana Kupcová (9), Patrik Strigáč (9)
Základná škola s MŠ, Brezno, Pionierska 4 Terézia Turňová (9), Veronika Cabanová (9), Samuel Pančík (9)
Základná škola s MŠ, Brezno, Pionierska 4 Miroslav Kochan (9), Filip Kvietok (9)
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno, Štúrova 13 Martin Kopčány (9), Samuel Havlíček (9), Anna Bížová (9), Lívia Zajaková (9)

Hlohovec

11 prihlásených tímov / 1 voľné miesto
Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Hlohovec, Komenského 13 Anna Karabová (9)
Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Hlohovec, Komenského 13 Stanislav Lukáč (9)
Základná škola, Hlohovec, Koperníkova 24 Maximilián Jančár (8), Adriana Kaletová (9), Barbora Zacharová (9), Adam Zelka (9)
Základná škola, Hlohovec, Koperníkova 24 Veronika Barchánková (9), Michala Kovaľová (9), Katarína Vozárová (8), Juraj Zelenay (9)
Základná škola, Hlohovec, A. Felcána 4 Samuel Ballay (9), Andrej Rožnovják (9), Lukáš Sýkora (9), Tomáš Miklovič (8)
Základná škola s MŠ, Kľačany, Kľačany 263 Luiza Zuzana Cvíčelová (8), Andrej Matušňák (9), Andrea vargová (8), Miroslava Záhorská (9)
Základ. škola sv.Jozefa, Hlohovec, Pribinova 35 Terézia Střelcová (9), Dominik Žažo (9), Terézia Šranková (8), Andrea Bitarovská (8)
Základná škola, Hlohovec, M. R. Štefánika 30 Filip Kadlec (9), Dominik Polaček (9), Katarína Lopuchová (8), Hanka Magulicová (8)
Gymnázium L. Novomeského Senica, Senica, Dlhá 1037/12 Jakub Fischer (8), Richard Jačanin (8), Matúš Ráček (8), Matej Škrabák (8)
Gymnázium L. Novomeského Senica, Senica, Dlhá 1037/12 Viktória Chocholáčková (9), Alexej Markovič (9), Roman Nečas (9), Karolína Škápiková (9)
Základ. škola sv.Jozefa, Hlohovec, Pribinova 35 Ezechiel Guillaume (8), Jozef Kollár (9), Matej Kubiš (9), Lucia Šturdíková (8)

Košice

16 prihlásených tímov / 14 voľných miest
Základná škola s MŠ, Krompachy, Maurerova 14 Šimon Hedvig (8), Oliver Kontroš (9), Michal Rabatin (9), Adam Števčík (9)
Základná škola, Košice-Nad jazerom, Družicová 4
Základná škola, Ždaňa, Jarmočná 96 Filip Deák (9), Pástor Oliver (9), Olexová Tatiana (9), Pavlíková Bianka (9)
Základná škola, Košice-Sídlisko Ťahanovce, Belehradská 21 Norbert Jakubčák (8), Sofia Jaššová (8), Viktória Ružičková (8), Daniel Sabol (8)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Miroslav Ivan (9), Šimon Kentoš (9), Peter Borták (9), Hana Lučanská (9)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Eduard Fekete (9), Matej Vasky (9), Jakub Ľuptáčik (9), Barbora Marcinčáková (9)
Základná škola, Košice-Sídlisko Ťahanovce, Belehradská 21 Matej Demjanovič (9), Kristína Nagyová (9), Martin Palkov (9), Benjamín Čisár (9)
Základná škola, Veľká Ida, Veľká Ida 1 Lenka Škulková (9), Ema Sokáčová (9), Samuel Štefán (8), Šimon Stefán (8)
Gymnázium, Gelnica, SNP 1 Tomáš Varga (8), Dominik Schmidt (8), Triffon Ian Mikulák (8), Gabriela Emma Kolesárová (8)
Základná škola, Košice-Staré Mesto, Nám. L. Novomeského 2 Simona Havasiová (9), Ivana Leľová (9), René Stráňai (9), Timea Kaliariková (9)
Základná škola, Košice-Staré Mesto, Nám. L. Novomeského 2 Ján Lukáč (8), Viola Vaitovičová (8), Patrik Stertz (8), Alžbeta Klimentová (8)
Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto, Škultétyho 10
Základná škola, Košice-Nad jazerom, Družicová 4 Tomáš Žalobín (9), Sebastián Bartko (9), Daniel Balogh (9), Pavol Seman (9)
Základná škola, Košice-Juh, Požiarnická 3 Dávid Jopek (9), Samuel Kubáni (9), Ladislav Miklós (8), Kamil Pavlenko (8)
Základná škola s MŠ, Budimír, Budimír 11 Františka Peková (9), Patrícia Seligová (9), Timea Komárová (8), Alex Hoger (8)
Gymnázium a Osemročné gymnázium, Košice-Západ, Trebišovská 12 Adam Pavlovič (8), Matej Šoltés (8), Martin Košťál (9), Róbert Kubín (9)

Levice

6 prihlásených tímov / 0 voľných miest
ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Žitavany, Šimkova 40 Sára Solčianska (9), Andrej Mikuš (9), František Jenis (9), Laura Pečínková (9)
Základná škola, Levice, Pri Podlužianke 6 Matej Hrušovský (9), Michaela Ďurišová (9), Matúš Nespešný (9), Katarína Kúdelová (9)
Gymnázium Františka Švantnera, Nová Baňa, Bernolákova 9 Jakub Ozsvald (9), Timotej Boldiš (9), Lucia Rybárová (9), Katarína Ivanová (9)
Základná škola, Levice, Saratovská 85 Patrik Marcinek (9), Martin Donoval (9), Filip Benčat (9), Alex Pankulič (9)
Základná škola, Levice, Školská 14 Marek Holečka  (9), Martin Chren  (9), Benjamín Korbela  (9), Tibor Korcsok  (9)
Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Levice, Mierová 5 Sebastián Néma (9), Rastislav Veteška (9), Peter Beňo (9), Tobiáš Borsík (9)

Liptovský Mikuláš

20 prihlásených tímov / 0 voľných miest
ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš, Jura Janošku 11 Marek Baláž (9), Tobiaš Hrmo (9), Tomáš Kossuth (8), Martin Kovalčík (7)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Ul. čs. brigády 4 Sebastián Dráb (8), Patrik Dzuroška (8), Filip Navrátil (8), Samuel Varga (8)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Ul. čs. brigády 4 Matúš Ligas (9), Igor Lettrich (9), Barbora Salanciová (9), Dávid Švihra (9)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Nábr. 4. apríla 1936/23 Patrik Rázga (9), Juraj Ševcov (9), Monika Šuňová (9), Katarína Havrilová (9)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Nábr. 4. apríla 1936/23 Martin Stankoviansky (8), Alex Lakomčík (8), Ondrej Valko (8), Ondrej Štrkolec (8)
Základná škola s MŠ, Liptovský Ján, Starojánska 11 Radovan Buc (8), Filip Krajčí (8), Tomáš Kyseľ (8), Mária Ohraďanová (8)
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 539 ziak 5 (8), ziak 6 (8), ziak 7 (8), ziak 8 (8)
Základná škola s MŠ, Ľubeľa, Ľubeľa 161 Pavol Humený (9), Jakub Humený (7), Alexej Kubík (9), Alexander Nemec (9)
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, Hradná 342 Lucia Čisárová (9), Zuzana Drobúlová (9), Radana Ivanová (9), Kristína Krčuľová (9)
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, Hradná 342 František Batory (9), Lucia Dúbravcová (9), Peter Jurík (9), Ema Majerčáková (9)
Základná škola, Ružomberok, Bystrická cesta 14 Damián Karniš (7), Boris Babic (9), Dorota Jankovičová (8), Marián Kováč (8)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Žiarska 679/13 Andrea Ondrejková (9), Gabika Kubínová (9), Laura Stanislavová (9), Tomáš Nízky (9)
Základná škola s MŠ, Liptovský Mikuláš, Demänovská ulica 408/4A Ján Berník (8), Andrej Hollý (9), Jakub Hromádka (8), Adrián Laco (9)
Základná škola s MŠ, Liptovský Mikuláš, Demänovská ulica 408/4A Viktória Chvojková (9), Hana Griešová (8), Sebastián Ondruš (8), Daniel Vučkan (9)
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Liptovský Mikuláš, Komenského 10 Zuzana Salajová (8), Zuzana Kamenská (8), Kristián Ondrejka (8), Jakub Matejka (8)
Základná škola, Kvačany, Kvačany 227 Elena Valová (9), Karin Furgaľáková (9), Tomáš Eduard Kojš (8), Pavol Glončák (8)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 539 ziak 1 (9), ziak 2 (9), ziak 3 (9), ziak 4 (9)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Žiarska 679/13 Samuel Chovanec (8), Michal Bruňo (8), Bianka Kočtúchová (8), Lucia Navrátilová (8)

Lučenec

14 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Základná škola, Poltár, Slobody 2
Základná škola, Poltár, Slobody 2
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec, Haličská cesta 9 Ondrej Láska (9), Richard Markovič (9), Filip Nagy (9), Krištof Varga (9)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec, Haličská cesta 9 Martin Svorad (8), Bronislava Koristeková (8), Marko Tokár (8), Martin Dzúr (7)
Základná škola, Lučenec, Haličská cesta 1493/7
Základná škola P.D., Rimavská Sobota, P. Dobšinského 1744 Emma Deáková (9), Nikoleta Magová (9), Nina Szabóová (9), Alec Vetrák (9)
Základná škola M.R.Š., Lučenec, Haličská cesta 1191/8 Lukáš Adam (9), Miroslav Števák (9), Filip Ficka (9), Bruno Bablena (9)
Základná škola, Divín, Lúčna 8 Patrik Kováč (9), Patrik Malček (9), Peter Végh (8), Ema Votýpková (8)
Základná škola, Divín, Lúčna 8 Robert Kučera (9), Jakub Fridrich (9), Lenka Kašinová (9)
Cirkevná základná škola, Lučenec, T. G. Masaryka 9 Filip Bize (7), Matej Jakubišin (8), František Mikuláš (8), Jakub Vaculčiak (8)
Súkromné gymnázium, Lučenec, Gemerská cesta 1 Ivan Kulich (8), Radim Babiak (9), Samuel Ďuriška (9), Timur Mede (9)
Základná škola, Lučenec, Ulica Vajanského 2844/47 Jakub Adamove (8), Adam Lázár (9), Veronika Magicová (9), Tomáš Spodniak (9)
Základná škola, Lučenec, Ulica Vajanského 2844/47 Eva Milada Hroboňová (8), Karolína Rut Karmanová (8), Emma Kyzúrová (8), Nika Pastoráková (8)
Základná škola s MŠ, Lučenec, Ulica J. Kármána 25/5 Attila Lancz (9), Egon Riczi (9), Dávid Tóth (9), Emma Fekete (9)

Michalovce

15 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Gymnázium, Sobrance, Kpt. Nálepku 6 René Karatník (9), Ladislav Maxim (9), Pavol Michálek (9), Vilma Oklamčáková (9)
Základná škola, Michalovce, T. J. Moussona 4 Emma Timočková (9), Kristína Dziaková (9), Ema Hamašová (9), Maroš Sokirka (9)
Cirkevná základná škola, Michalovce, Volgogradská 2 Jakub Pajonk (9), Pavol Harakaľ (9), Gregor Bugri (9), Gabriel Saloň (9)
Gymnázium, Sobrance, Kpt. Nálepku 6 Veronika Ivanišová (8), Richard Konya (8), Tomáš Kašaj (8), Janka Fečíková (7)
Základná škola, Strážske, Mierová 1 Vladimír Jančár (9), Kristián Kováč (9), Samuel Malík (8), Kristián Ovšonka (8)
Základná škola, Michalovce, Okružná 17 Beáta Kasincová (9), Richard Onuška (9), Matej Rovder (9), Soňa Spišáková (9)
Základná škola, Humenné, Štefánikova 31 Samuel Čurma (9)
Základná škola, Humenné, Štefánikova 31 Lucia Dolobáčová (8)
Základná škola, Michalovce, Jána Švermu 6 Labancová Zuzana (8), Majorošová Marcela (8), Čačková Diana (9), Mihálik Tomáš (9)
Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou, Rakovec nad Ondavou 2 Šimon Bakajsa (9), Jakub Dzurko (8), Martin Ivan (9), Viktória Marinčáková (8)
Základná škola, Sobrance, Komenského 6 Lukáš Bálint (9), Matúš Grib (9), Adam Koroľ (7), Adam Kurdila (7)
Základná škola POH, Veľké Kapušany, Síd.P.O.Hviezdoslava 43 Eva Bérešová (8), Nikoleta Pappová (9), Katarína Liptaiová (9), Michal Vajda (7)
Základná škola, Michalovce, Moskovská 1 Rebeka Jusková (9), Melisa Kelemenová (9), Matúš Popovič (9), Veronika Valigová (9)
Základná škola, Michalovce, Jána A. Komenského 1 Miriam Horváthová (9), Diana Bežovská (9), Daniela Bežovská (9), Hanh Hong Nguyen (9)
Základná škola, Budkovce, Budkovce 355

Námestovo

8 prihlásených tímov / 4 voľné miesta
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Námestovo, Komenského 495/31 Magdaléna Kozáková (9), Jaroslav Lajta (9), Ján Pisarčík (9), Pavol Uhliarik (9)
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Námestovo, Komenského 495/31 František Uhliarik (8), Peter Ferletjak (8), Tobias Hurák (8), Jakub Kozák (8)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Tamara Bolibruchová (9), Barbora Ďuranová (9), Anna Fajtová (9), Timotea Tropeková (9)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Martin Buc (9), František Jakubjak (9), Matúš Jurčák (9), Blažej Jurčák (9)
Základná škola, Hruštín, Hruštín 55 Václav Baraniak (9), Zuzana Šubjaková (9), Margita Tomáňová (9), Timotej Zemenčík (9)
Základná škola, Hruštín, Hruštín 55 Samuel Haluška (8), Lukáš Kompan (8), Kamila Kušnieriková (8), Rebeka Straková (8)
Základná škola s MŠ, Oravské Veselé, Oravské Veselé 377 Jakub Holubjak (9), Jakub Krúpa (7), Ján Sameliak (9), René Stopjak (8)
Základná škola s MŠ, Zubrohlava, Školská 238

Nitra

17 prihlásených tímov / 8 voľných miest
Základná škola, Nitra, Benkova 34 Martin Lakatoš (9), Martin Burian (9), Christian Bori (8), Alexandra Tomšíková (8)
Základná škola, Nitra, Benkova 34 Martin Horváth (9), Andrej Križan (9), Lucas Palka (9), Matej Roháč (9)
Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Komárno, Pohraničná 10 Mikolaj Kiniorski (9), Bálint Janik (9), Peter Márk Hóka (8), František Kajan (8)
ZŠ sv. Marka, Nitra, Petzwalova 1 Dominik Péli (9), Viliam Záborský (9), Samuel Martinka (9), Natália Šedovičová (9)
Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Komárno, Pohraničná 10 Romana Rumanová (9), Alžbetka Kokényová (9), Judith Sylvia Dobai (8), Emma Odorová (8)
SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Nitra, Farská 43 Alexandra Blažková (9), Tamara Lieskovská (9), Dominika Rácová (9), Filip Tichanský (9)
SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Nitra, Farská 43 Kamila Lišková (8), Lucia Peťovská (8), Adam Škultéty (8), Jakub Vrchovský (8)
Gymnázium, Nitra, Párovská 1 Filip Horváth (9), Jakub Konc (9), Adam Lopúch (9), Matúš Tóth (9)
Gymnázium, Nitra, Párovská 1 Eunika Bebjaková (9), Lenka Bezáková (9), Matej Bystrický (9), Andrea Gábrišová (9)
Základná škola s MŠ, Ludanice, Hviezdoslavova 415/40 Matej Chudjak (9), Patrik Jan Grnja (9), Matúš Vagunda (9), Eliška Ševčíková (9)
Základná škola, Nitra, Na Hôrke 30 Samuel Vozárik (9), Petra Šichulová (9), Richard Ňachaj (8), Ema Nagyová (8)
Základná škola, Obyce, Školská 289 Kristian Hlavatý (9), Matúš Jurík (9), Viktor Kováč (9), Ján Kurka (9)
Gymnázium Nitra, Nitra, Golianova 68 Anna Dukesová (9), Oliver Grofčík (9), Chris Hrušovský (9), Adam Tkáč (9)
Gymnázium Nitra, Nitra, Golianova 68 Andrej Čerňanský (9), Nikola Horniaková (9), Soňa Palumbínyová (9), Alžbeta Žiarovská (9)
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Nitra, Piaristická 6 Matej Lidik (9), Vanesa Poláčková (9), Patrícia Balážová (9), Emma Bakytová (9)
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Nitra, Piaristická 6 Jozef Magula (9), Sofia Bieliková (9), Alex Kukla (9), Lukáš Horka (9)
SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra, Farská ul. 19 Ján Gajdoš (9), Ondrej Páleník (9), Marek Čulák (9), Žofia Farkašová (9)

Piešťany

10 prihlásených tímov / 5 voľných miest
Základná škola, Piešťany, Brezová 19 Marco Pečeňacký (9), Anton Pernisch (9), Richard Jahoda (9), Dominik Kúdela (9)
Základná škola, Piešťany, Brezová 19 Michal Žažo (8), Michal Hudec (8), Šimon Suchý (8), Adriana Novotná (8)
Základná škola, Lúka, Lúka 135 Jakub Rendvanský (9), Natanael Ondreička (8), Henrieta Keraková (8), Vanesa Šutovská (8)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Elise Mária Ábelová (8), Natália Banasová (8), Michal Buchman (8), Marek Chobot (8)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Alex Trojan (9), Mia Mlynarikova (9), Marek Klement (9), Viktoria Dimitrovova (9)
Základná škola s MŠ, Nitrianska Blatnica, Nitrianska Blatnica 3 Filip Fico (9), Martin Kollár (9), Michaela Obšivanová (9), Chiara Vaňová (9)
Základná škola s MŠ, Banka, Bananská 46 Damián Kusovský (9), Ema Bednárová (9), Simona Magulová (8), Sára Petláková (9)
Základná škola s MŠ, Podolie, Hlavná 804 Peter Burza (9), Sabina Kožáková (8), Juraj Strýček (8), Adam Urban (9)
ZŠ s MŠ Jána Hollého, Pobedim, Pobedim 433
Základná škola, Piešťany, Vajanského 35

Poprad

25 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Základná škola s MŠ, Slovenská Ves, Slovenská Ves 313 Silvester Vida (9), Erik Hyriak (8), Bronislava Gurková (9), Romana Borovská (9)
Gymnázium, Poprad, Kukučínova 4239/1 Katarína Žiaková (9), Rastislav Miško (9), Peter Pomietlo (9), Samuel Sedláček (9)
Gymnázium J. F. Rimavského, Levoča, Kláštorská 37
Základná škola s MŠ, Harichovce, Levočská 53 Elena Zábojníkovbá (8), Samuel Stolárik (9), Martina Staroňová (8), Adam Fedor (8)
Základná škola, Kežmarok, Dr. Daniela Fischera 2 Sandra Sosková (9), Diana Svocáková (9), Miriam Vengliková (9), Timotej Brutovský (9)
Základná škola, Kežmarok, Dr. Daniela Fischera 2 Emma Kaňová (9), Liliana Boháčová (9), Adrián Tomášek (9), Alžbeta Špesová (9)
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Poprad, Letná ulica 3453/34 Lili Jendrušiaková (9), Mária Krivoňáková (9), Richard Ručka (9), Krištof Ján Župník (9)
ZŠ s MŠ, Spišská Teplica, Školská 311
ZŠ s MŠ, Spišská Teplica, Školská 311
Spojená škola, Svit, Mierová 134 Gabriela Bachratá (9), Alexandra Grivaldská (9), Matúš Ilavský (9), Marián Neuwirth (9)
Spojená škola, Svit, Mierová 134 Dominika Bodyová (9), Samuel Bohunčák (9), Dárius Rojko (9), Dominik Šeďo (9)
Gymnázium, Spišská Nová Ves, Javorová 16 Šimon Dluhoš (8), Dávid Dzimko (8), Viliam Ráčay (8), Matej Toporcer (8)
Gymnázium, Spišská Nová Ves, Javorová 16 Marko Skala (9), Ivana Grešová (9), Adam Tkáčik (8), Lenka Bartošová (8)
Základná škola, Kežmarok, Hradné námestie 38 Lukáš Madeja (9), Gabriela Šlebodová (9), Laura Palková (9), Veronika Uličná (8)
ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves, Markušovská cesta 8 Andrej Kalík (9), Matej Marcinčin (9), Oliver Štubňa (8), Dávid Valach (8)
Základná škola s MŠ, Poprad-Spišská Sobota, Vagonárska ulica 1600/4 Adrián Pitka Kester (9), Richard Strož (9), Emília Leskovjanská (9), Peter Helcmanovský (9)
Gymnázium, Poprad, Kukučínova 4239/1 Andrej Kazimír (9), Matej Korp (9), Adam Slimák (9), Filip Parížek (9)
Základná škola, Svit, Komenského 2 Martin Scholtz (9), Lubomír Pastrnák (9), Dominik Gregor (9), Vladimír Sedláček (9)
Základná škola, Svit, Komenského 2 Matej handzuš (9), Tímea Kurpašová (9), Šimon Porada (9), Martin Kostyšák (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Dostojevského ul. 2616/25 Ema Kajzárová (8), Tatiana Soľavová (8), Martin Kučera (9), Radovan Vyšňan (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Dostojevského ul. 2616/25 Martin Fuchs (8), Dávid Knap (8), Lucia Lišková (9), Marianna Papcunová (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Francisciho ulica 832/21 Adam Chudík (9), Denis Šifra (9), Lea Šomšáková (9), Diana Urbanová (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Francisciho ulica 832/21 Ina Paľová (8), Michal Rečičár (7), Alžbeta Rečičárová (8), Michaela Tomusková (8)
Spojená škola - Gym, Poprad, Dominika Tatarku 4666/7 Pavol Brejčák (9), Matúš Legát (9), Šimon Matušek (9), Peter Sopko (9)
Základná škola, Ľubica, Školská 1 Lenka Gallušová (9), Patrícia Hoffmanová (9), Michaela Kurillová (9), Jakub Solár (9)

Prešov

20 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20 Petra Kaduková (9), Andrej Furman (9), Emma Kotuľáková (9), Vít Orlický (9)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20 Paula Gavurová (9), Klára Kolenková (9), Eliška Výhonská (8), Jakub Kovalík (8)
Základná škola, Sabinov, Komenského 13 Karolína Krištofová (9), Lukáš Miščík (9), Veronika Semanová (9), Matúš Volček (8)
Základná škola, Sabinov, Komenského 13 Alica Andreanská (8), Vanessa Cisková (9), Adam Majdák (9), Marek Štofila (8)
Základná škola, Prešov, Šmeralova 25 Alexandra Petrová (9), Simona Kušnírová (9), Matúš Pekár (9), Martin Šima (8)
Základná škola, Prešov, Šmeralova 25 Lenka Poníková (9), Mária Čonková (9), Nina Macejová (9), Matúš Sedlár (8)
Základná škola, Bystré, Bystré 347 Marek Hric (9), Veronika Kriváková (9), Vladimír Štefanko (9), Júlia Štofanová (9)
Cirkevná ZŠ s MŠ, Prešov, Bernolákova 21 Štefan Malik (9), Eliáš Fudaly (8), Patrik Barnišin (7), Michal Iľkovič (7)
Cirkevná ZŠ s MŠ, Prešov, Bernolákova 21 Veronika Pejková (8), Dávid Božik (9), Vlastimil Urda (7), Šimon Bartoš (7)
Základná škola s MŠ, Lemešany, Lemešany 154 Patrik Szmolka (9), Sandra Hasmanová (9), Lea Benčová (8), Timotej Repko (8)
Základná škola, Prešov, Mirka Nešpora 2 Tomáš Tall (9), Alexandra Kačmáriková (9), Martin Štefanko (9), Ema Tuptová (9)
Základná škola, Prešov, Prostějovská 38 Dávid Maník (8), Samuel Greš (7), Rudolf Veselovský (8), Terezia Lochová (8)
Základná škola, Prešov, Bajkalská 29
Základná škola, Vranov nad Topľou, Bernolákova 1061 Kristína Borošová (9), Benedikt Fedor (8), Iveta Olahová (9), Maroš Višňovský (8)
Základná škola s MŠ, Pečovská Nová Ves, Školská 459/12 Jakub Džačovský (9), Tomáš Roháľ (9), Kristína Prevužňáková (8), Lívia Bečaverová (8)
Základná škola, Sabinov, Ul. 17. novembra 31
Základná škola, Sabinov, Ul. 17. novembra 31
Gymnázium, Lipany, Komenského 13 Martin Kovaľ (9)
Gymnázium, Lipany, Komenského 13 Martin Kovaľ (9), Branislav Alexachin (9), Tomáš Miženko (9), Ema Nagyová (9)
Základná škola, Prešov, Bajkalská 29 Adam Kováč (9), Matej Pramník (9), Samuel Pasierb (8), Maroš Hrbatý (8)

Prievidza

14 prihlásených tímov / 11 voľných miest
Základná škola s MŠ, Lazany, Lazany 423/5 Martina Oboňová (9), Dominik Podušel (8), Samuel Priehoda (8), Lívia Stredáková (9)
Súkr. spojená škola ZŠ, Prievidza, Ul.Ľ. Ondrejova 28 Igor Lalík (9), Juraj Miklaš (7), Šimon Petráš (8), Tomáš Slezák (9)
Základná škola, Prievidza, Energetikov 242/39 Nina Kračmerová (9), Jasmína Králiková (9), Jakub Repík (9), Tomáš Ranuša (9)
Základná škola, Prievidza, P. Dobšinského 746/5
Gymnázium, Partizánske, Komenského 2/1074
Gymnázium, Partizánske, Komenského 2/1074
Základná škola, Prievidza, Malonecpalská 206/37 Juraj Petráš (9), Samuel Cabuk (9), Adam Svoboda (9), Peter Cyprich (9)
Základná škola, Prievidza, Energetikov 242/39 Katarína Cechová (8), Marco Foltán (7), Martina Hlavinová (8), Ivan Holík (8)
Základná škola, Kanianka, SNP 587/4 Kristína Piešová (9), Lucia Balážová (9), Natália Daumerová (9), Martina Kohútová (9)
Základná škola, Kanianka, SNP 587/4 Petra Hollá (9), Matej Lipovský (9), Andrej Šušol (9), Miriam Mandevová (9)
ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno, Chrenovec - Brusno 395 Christína Podolcová (9), Lukáš Podolec (9), Eduard Trgiňa (9), Marek Dúbravka (9)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza, Matice slovenskej 16 Adam Bartolen (9), Jakub Daniš (9), Krištof Kmeť (9), Matúš Nechala (9)
Základná škola, Prievidza, Mariánska 554/19 Veronika Plachá (8), Aleaxandra Červená (8), Tabita Mikušová (8), Matúš Chudý (8)
Základná škola, Prievidza, P. Dobšinského 746/5 Matúš Kováč (9), Jaroslav Šimko (8), Martin Svitok (8), Martin Zuskin (9)

Púchov

11 prihlásených tímov / 9 voľných miest
Základná škola, Beluša, Slatinská 3 Ema Boleková (9), Nina Huťová (9), Maroš Šedík (9), Radovan Synák (9)
Základná škola, Beluša, Slatinská 3 Andrej Bellan (8), Štefan Ftorek (8), Jakub Ha Van (8), Monika Kabzanová (8)
Základná škola s MŠ, Púchov, Slovanská 23 Katarína Chumchálová (8), Adrián Janek (8), Ľuboš Mareček (8), Juraj Minárik (8)
Základná škola s MŠ, Púchov, Slovanská 23 Mária Kráľová (9), Adam Novosád (9), Mária Obšivanová (9), Natália Sýkorová (9)
Cirkevná ZŠ sv. Margity, Púchov, Námestie slobody 562/1 Matej Janoško (9), Samuel Kanderka (9), Jakub Kováčik (9), Adrian Putala (9)
Gymnázium, Púchov, Ul. 1. mája 905 Mário Hanták (9), Marián Harnádek (9), Boris Janík (9), Samuel Tarabus (9)
Základná škola, Púchov, Mládežnícka 1434/16 Samuel Bradáč (8), Viliam Kozánek (8), Katarína Mišíková (8), Aneta Rosinová (8)
Základná škola, Púchov, Mládežnícka 1434/16 Katarína Lazovanová (9), Lucia Odváhová (9), Andrej Pobežal (9), Denis Strečko (9)
Gymnázium, Púchov, Ul. 1. mája 905 Dominik Černuch (9), Peter Gabriš (9), Dominik Hyžák (9), Kristián Rúček (9)
Základná škola, Považská Bystrica, Sídl. SNP 1484
Základná škola, Považská Bystrica, Sídl. SNP 1484

Šahy

10 prihlásených tímov / 2 voľné miesta
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Dudince, Ľ. Štúra 155 Viktória Hatalová (8), Max Kunštár (8), Kristína Paulínyová (8), Patrik Straka (9)
Základná škola s MŠ, Čebovce, Na Parlagu 1 Dorina Balgová (9), Laura Borošová (9), Barbara Kanalošová (9), Kristína Matúšková (9)
Základná škola s MŠ, Čebovce, Na Parlagu 1 Robert Oláh (9), Kevin Pásztor (9), Gábor Sívó (9), Marian Záleha (9)
Základná škola s MŠ, Čebovce, Na Parlagu 1 Andrej Kalmár (8), Alexa Kováčová (8), Terézia Tučeková (8), Alexandra Zaťková (8)
Základná škola J. Kráľa, Šahy, Mládežnícka 24 Damien Benko (9), Boglárka Puspokyová (9), Adrián Šuchter (9), Richard Cserman (8)
Základná škola J. Kráľa, Šahy, Mládežnícka 24 Dávid Kerata (8), Marko Majtán (8), Liliana Rusnáková (8), Veronika Štefaneková (9)
Základná škola J. Kráľa, Šahy, Mládežnícka 24 Ľubica Kovalíčková (9), Kornélia Fojtíková (9), Zuzana Fraňová (9), Peter Felyo (8)
Základná škola, Šahy, E. B. Lukáča 6 Adela Kováčová (8), Veronika Mrázová (8), Lucia Slušná (8), Miroslav Snida (8)
Základná škola, Šahy, E. B. Lukáča 6 Samuel Balla (9), Viktória Bodzsárová (9), Kevin Horányi (8), Tomáš Šťastný (8)
Základná škola, Plášťovce, Plášťovce 634 Adrián Oszli (9), Viktor Sečkár (9), Daniela Kovácsová (9), Amália Oszliová (9)

Sučany

11 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin, J. Lettricha 2 Vratko Pravňan (9), Tomáš Jurčík (9), Anita Kinclová (9)
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin, J. Lettricha 2 Alžbeta Papajová (9), Martin Feja (9)
Základná škola s MŠ, Vrútky, M. R. Štefánika 1 Maroš Bíly (8), Dominik Duong (8), Nikola Soldán (8), Matúš Vargončík (8)
Základná škola s MŠ, Vrútky, M. R. Štefánika 1 Marek Čapliar (9), Monika Majerčíková (9), Anna Podhorská (9), Andrej Ramšík (9)
Základná škola s MŠ, Hôrky, Hôrky 2 Soňa Chládeková (9), Michal Jahvodka (9), Lukáš Kastelovič (9), Roman Hudec (9)
Základná škola s MŠ, Hôrky, Hôrky 2 Stela Černáková (8), Denisa Chabadová (8), Kristína Knappová (8), Jana Žiaková (8)
Základná škola, Martin, P. Mudroňa 3
Základná škola s MŠ, Varín, M. R. Štefánika 432 Šimon Hliník (9), Tomáš Málik (9), Ondrej Blaško (8)
Evanjelická SŠ-EZŠ, Martin, M.R.Štefánika 17 Dorota Frátriková (8), Ján Hanulík (8), Matej Adam Bálint (8),  Klušák (8)
Evanjelická SŠ-EZŠ, Martin, M.R.Štefánika 17
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Žilina, Romualda Zaymusa 3 Terézia Hrkútová (8), Richard Janus (9), Jakub Kapitulčin (9), Alexandra Žideková (8)

Šurany

12 prihlásených tímov / 9 voľných miest
ZŠ s MŠ O.Cabana, Komjatice, Námestie Andreja Cabana36 Dávid Barta (9), Marek Kollár (9), Dominika Dragúňová (9), Martin Ulej (9)
Základná škola s MŠ, Bánov, kpt. Nálepku 43 Veronika Klobučníková (9), Vanda Procházková (9), Samuel Remiaš (9), Kristián Keméň (9)
Gymnázium Šurany, Šurany, Bernolákova 37 Lukáš Bačík (9), Erika Bernáthová (9), Márk Bolya (9), Marek Valo (9)
Gymnázium Šurany, Šurany, Bernolákova 37 Dorota Dušová (9), Ema Felixová (9), Richard Kováč (9), Marianna Slováková (9)
Gymnázium Nové Zámky, Nové Zámky, M. R. Štefánika 16
Gymnázium Nové Zámky, Nové Zámky, M. R. Štefánika 16
Základná škola, Šurany, SNP 5 Patrícia Bartišeková (9), Juraj Prusák (9), Samuel Tóth (9), Matej Zeleňák (9)
Základná škola, Šurany, SNP 5 Tomáš Hubina (8), Anna Lucká (8), Veronika Štefániková (8), Radovan Vida (8)
Základná škola, Šurany, Bernolákova 35 Samuel Broško (9), Samuel Cvik (9), Jakub Čvirik (9), Samuel Majerčík (9)
Základná škola s MŠ, Bánov, kpt. Nálepku 43 Samuel Jenei (8), Samuel Hatina (8), Peter Mráz (8), Branislav Rácek (8)
Základná škola, Nové Zámky, Nábrežná 95
Základná škola s MŠ, Dedinka, Dedinka 142 Lucia Kechanová (9), Natália Mlatecová (9), Roman Pakši (9), Diana Poláková (9)

Trenčín

20 prihlásených tímov / 5 voľných miest
Súkromné gymnázium FUTURUM, Trenčín, Kožušnícka 71/2 Milan Balažovjech (9), Adam Koyš (9), Sofia Mudranincová (9), Laura Šuleková (9)
Súkromné gymnázium FUTURUM, Trenčín, Kožušnícka 71/2 Patrik Hlucháň (9), Zdenka Karneková (9), Tomáš Podubinský (9), Maximo Vicente (9)
Základná škola, Trenčín, Novomeského 11 Alex Špalda (9), Filip Uličný (9), Matúš Kadlecay (9), Boris Šarina (9)
Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ, Nové Mesto nad Váhom, Klčové 87 Rastislav Hyža (9), Martin Jakubek (9), Dário Mráz (8), Ondrej Szarka (8)
Súkromná základná škola, Nová Dubnica, Slov.národ.povstania 96/3 Martin Bačík (8), Ela Kučerová (8), Jana Šošovičková (8), Margaréta Vráblová (8)
Súkromná základná škola, Nová Dubnica, Slov.národ.povstania 96/3 Simona Vlnová (9)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2
Základná škola, Trenčín, Kubranská 80 Martin Šamaj (7), Matej Pučko (7), Timotej Griffin (7), Martina Matejková (7)
Základná škola, Trenčín, Kubranská 80 Matúš Smolka (9), Matúš Čarnogirský (9), Ráchel Bučeková (9), Patrik Bašo (9)
Základná škola, Trenčín, Dlhé Hony 1 Matúš Zavřel (9), Izabela Mišáková (9), Júlia Bystrická (9), Laura Korsáková (9)
Základná škola, Trenčín, Dlhé Hony 1 Martin Ježko (9), Terézia Lendvayová (9), Andrej Škoviera (9), Matúš Závodský (9)
Súkromná základná škola FUTURUM, Trenčín, Na dolinách 27 Tomáš Ambrozai (8), Klára Komorovská (8), Lucia Vašatová (7), Hana Vašatová (6)
Základná škola s MŠ, Dubnica nad Váhom, Centrum I 32 Andrej Bartoš (8), Simon Pasqualon (8), Tomáš Laco Laco (7), Samuel faktro (7)
Základná škola s MŠ, Dubnica nad Váhom, Centrum I 32 Natália Rybanská (9), Simona Hudecová (9), Samuel Guzoň (8), Dominik Ševček (8)
Základ. škola A.Rudnaya, Považany, Považany 216 Marianna Horváthová (9), Karolína Majerníková (8), Adam Malo (9), Kristína Vatrtová (9)
Základná škola s MŠ, Motešice, Motešice 77 Natália Marušková (9), Katarína Richtárechová (9), Kristián Závodský (9), Barbora Zustinová (9)
Základná škola s MŠ, Motešice, Motešice 77 Michaela Fáriková (8), Dominik Jando (8), Martin Mitač (8), Alexandra Závodská (8)
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Trenčín, Palackého 4 Rudolf Pardubický (9), Martin Feranec (9), Veronika Chovancová (9), Lucia Ambrosová (9)
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Trenčín, Palackého 4 Hana Urbanová (9), Nora Halačová (9), Dominika Dobiašová (9), Maroš Rybár (9)

Trnava

34 prihlásených tímov / 56 voľných miest
Gymnázium Angely Merici Trnava, Trnava, Hviezdoslavova 10 Diana Cáková (9), Žofia Chrvalová (9), Juraj Heriban (9), Martin Ušák (9)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Trnava, Hviezdoslavova 10 Adam Bardiovský (8), Simona Bučková (8), Františka Zacharová (8), Marián Cipár (8)
Gymnázium V. Mihálika Sereď, Sereď, Kostolná 119/8 Július Farkaš (9), Ema Pretáková (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
Gymnázium V. Mihálika Sereď, Sereď, Kostolná 119/8 Ema Pretáková (9), Július Farkaš (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
Základná škola s MŠ, Trnava, Kornela Mahra 11
Základná škola, Trnava, Maxima Gorkého 21 Linda Reyová (9), Zuzana Rybnikárová (9), Lenka Šeligová (9), Adriána Vrždiaková (9)
Základná škola, Trnava, Maxima Gorkého 21 Katarína Bagáčová (9), Karolína Ďuríčková (9), Tomáš Filo (9), Patrik Mihálik (9)
Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice 341 Martina Rapantová (9), Alexandra Hetešová (9), Natália Blatnická (9), Marcela Tomašovičová (9)
Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice 341 Veronika Bokorová (8), Patrik Bulla (8), Filip Pavlík (8), Tobias Hutta (8)
Základná škola s MŠ, Špačince, Hlavná 626/2 Peter Tóth (8), Anita Hutárová (8), Zuzana Podmaková (9), Samuel Kukan (9)
Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Trnava, Jána Bottu 31 Agatha Hudeková (9), Tomáš Študenc (9), Ema Šurinová (9), Elena Ušáková (9)
Základná škola, Sobotište, Sobotište 317 Alžbeta Čederlová (8), Verena Pekarová (8), Dana Chochlíková (8)
Základná škola s MŠ, Trnava, Vančurova 38 Patrik Gabriel (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Vančurova 38 Jakub Ševčík (9)
Základná škola, Trnava, Jána Bottu 27 Richard Heriban (9), Šimon Hirner (9), Norbert Kvasničák (9), Matúš Kotteš (9)
Základná škola, Trnava, Jána Bottu 27
Základná škola s MŠ, Trnava, Kornela Mahra 11 Šimon Čálik (9), Martin Masaryk (9), Jakub Horák (9), Filip Pavlech (9)
Základná škola, Cífer, SNP 5 Dominik B. (8), Nina H. (8), Eliška K. (8), Viktor K. (8)
Základná škola, Cífer, SNP 5 Dávid C. (9), Enrique M. (9), Tomáš P. (9), Samuel V. (9)
Základná škola s MŠ, Hrnčiarovce nad Parnou, Kostolná 28 Nina Skalková (9), Nina Gajdošíková (9), Silvester Marko (8), Michal Čavojský (8)
Gymnázium J. Hollého Trnava, Trnava, Na hlinách 7279/30
Gymnázium J. Hollého Trnava, Trnava, Na hlinách 7279/30
Základná škola s MŠ, Trnava-Modranka, Ivana Krasku 29 Marek Rakús (9), Vanesa Nováková (9), Ondrej Šesták (8), Mária Marková (9)
Základná škola s MŠ, Trnava-Modranka, Ivana Krasku 29 Petra Balážová (9), Jakub Horník (9), Lukáš Moncman (9), Jakub Horňák (8)
CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Sereď, Komenského 3064/41 Matej Polák (7), Matej Kurbel (6), Sebastian Knézel (9), Lukáš Javor (9)
Základná škola s MŠ, Voderady, Voderady 160
Základná škola s MŠ, Voderady, Voderady 160
Základná škola s MŠ, Špačince, Hlavná 626/2 Marek Šaradín (8), Ľubica Ivančíková (8), Matúš Sedlák (9), Samuel Dobrodenka (9)
Základná škola, Dechtice, Dechtice 514 Katarína Cepková (9), Tomáš Číž (9), Daniel Fabuš (9), Pavel Gula (9)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava, Halenárska 45 Dušan Bašek (9), Marek Ganz (9), Lukáš Kučma (9), Tomáš Nyullassy (9)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava, Halenárska 45 Jakub Čellár (9), Hana Haydenová (9), Richard Nyullassy (9), Alex Vančo (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Nám.Slov.uč.tovarišstva15 Martin Hubinák (9), Oliver Krajčovič (9), Michal Móder (9), Sára Lazíciusová (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Nám.Slov.uč.tovarišstva15 Samuel Káčer (9), Vladimír Záruba (9), Vanda Kovárová (9), Alex Czompoly (9)
Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Trnava, Jána Bottu 31 Tomáš Knapík (9), Tomáš Melicherík (9), Lucia Pacalajová (9), Sarah Štrbková (9)

Trstená

15 prihlásených tímov / 1 voľné miesto
Cirkevná SŠ - gymnázium, Dolný Kubín, Okružná 2026/25 Marián Kurčina (9), Matej Lastič (7), Nina Lehotská (8), Barbora Smoleňová (8)
Cirkevná SŠ - gymnázium, Dolný Kubín, Okružná 2026/25 Timotej Pazdera (8), Marek Villim (8), Michal Stanislav Málik (8), Viktória Dudová (8)
Základná škola s MŠ, Liesek, Staničná 324 Gracjan Motýľ (9), Beata Kristofčáková (9), Jaroslav Revaj (9), Stanislav Pastor (8)
Základná škola s MŠ, Liesek, Staničná 324 Eliáš Ondrík (9), Samuel Stas (9), Timea Kubicová (9), Andrea Motýľová (8)
Základná škola s MŠ, Vitanová, Vitanová 90 Michal Pšitek (9), Peter Karas (9), Emma Fukasová (9), Kristína Baricová (9)
Gymnázium, Tvrdošín, Školská 837 Lucia Garbiarová (9), Anežka Kurajdová (9), Jakub Kysel (9), Nina Suľová (8)
Gymnázium, Tvrdošín, Školská 837 Dávid Kováč (6), Jerguš Krúpa (7), Jakub Lorinc (7), Lukáš Pánik (7)
Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Trstená, Hviezdoslavova 823/7 Vladimír Baruta (9), Erik Kuráň (9), Adam Gálik (9), Maroš Letaši (9)
Základná škola s MŠ, Zuberec, Andreja Bažíka 20 Martin Ondroš (8), Matej Gonda (9), Erik Klocháň (9), Jakub Šroba (7)
Základná škola s MŠ, Zuberec, Andreja Bažíka 20 Marko Dedinský (9), Peter Vidiečan (9), Ema Majerčáková (8), Sára Urbanová (8)
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, Železničiarov 278 Ema Kubalová (9), Alex Pisoň (8), Miriam Saganová (9), Richard Scholtz (7)
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, Železničiarov 278 Peter Bodnár (8), Janka Kubišová (7), Paula Pazúriková (9), Veronika Vrobelová (9)
Základná škola s MŠ, Nižná, Nová Doba 482 Lukáš Hajdúch (9), Andrej Kubica (9), Filip Nákačka (8), Miloš Stroka (8)
Základná škola s MŠ, Nižná, Nová Doba 482 Radka Čuporáková (9), Tomáš Labdík (8), Miroslava Šmičeková (9), Filip Špulier (9)
Základná škola s MŠ, Habovka, E. P. Bárdoša 235/50 Lucia Šišková (9), Timea Klimeková (9), Laura Klimeková (9), Nina Mydliarová (8)

Zvolen

15 prihlásených tímov / 20 voľných miest
Základná škola sv.D.S., Zvolen, M. M. Hodžu 1732/9 Peter Bernáth (9), Samuel Kašša (9), Ondrej Priškin (8), Katarína Rybanová (8)
Základná škola, Detva, Kukučínova 480/6 Jozef Debnár (8), Samuel Halaj (9), Martin Michálik (8), Jaroslav Suja (9)
Základná škola, Detva, Kukučínova 480/6 Michaela Ostrihoňová (9), Dorothea Petrovičová (8), Miroslav Vilhan (8), Tibor Vrťo (8)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen, Hronská 1467/3 Ema Chamulová (8), Marek Pivka (8), Michal Kminiak (8), Michal Výboh (8)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen, Hronská 1467/3 Peter Hriň (8), Sofia Ann Clancy (8), Yevhenii Vozniuk (8), Benjamín Androvič (8)
Základná škola, Zvolen, J. Alexyho 1941/1 Michal Gondáš (9), Natália Mázorová (9), Peter Kováčik (9), Sára Kuzminová (9)
Základná škola s MŠ, Dobrá Niva, Školská 447/3 Patrícia Polcová (9), Hana Krúdyová (9), Matej Medveď (9), Martin Kamiač (8)
Základná škola, Zvolen, Petra Jilemnického 1035/2 Natália Drottnerová (9), Tomáš Hitka (9), Ivan Marianek (8), Michal Švec (9)
Základná škola s MŠ M.K, Detvianska Huta, Detvianska Huta 369
Základná škola A.S., Sliač, Pionierska 348/9 Alex Išteneš (9), Anna Čekanová (9), Ema Štestková (9), Denis Solčan (9)
ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, P. Dobšinského 17 Martin Bačo (9), Daniela Kašiarová (9), Matej Mojžiš (9), Miroslav Vančo (9)
ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, P. Dobšinského 17
Základná škola, Kremnica, Angyalova ulica 401/26 Samuel Kanala (9), Jakub Mutňanský (9), Paula Petríková (9), Andrea Slašťanová (9)
Základná škola, Kremnica, Angyalova ulica 401/26
Základná škola, Zvolen, Námestie mládeže 587/17