Seznam přihlášených týmů
Česká republika | Polsko | Slovensko

Brno

25 přihlášených týmů
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Brno-Bystrc, Vejrostova 1143/2 Martin Havel (9), Kateřina Šmídová (9), Veronika Esterková (9), Magda Barnatová (8)
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace, Brno-Bystrc, Vejrostova 1143/2 Kristina Dubová (9), Jiří Pavlíček (9), Klára Rašková (8), Eliška Zonygová (9)
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Pavlína Češková (9), Filip Schwarz (9), Kateřina Jakubcová (9), Lukáš Kawulok (9)
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Matyáš Opletal (9), Karel Šmak (9), Milan Šobr (9), Tereza Gazdová (9)
Základní škola, Brno, Sirotkova 36 Tomáš Halámek (9), Oliver Okleštěk (9), Matěj Tajovský (9), Jan Vojta (9)
Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 Kristina Priknerová (5), Veronika Dvořáková (5), Julie Burianová (5), Ludmila Hlucháňová (5)
Základní škola a mateřská škola, Bohdalice, Bohdalice 1 Rostislav Břoušek (9), Tomáš Hanák (8), Jakub Minks (8), Michal Břoušek (9)
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 Michal Dvořáček (9), Vilém Faja (9), Richard Materna (9), Adam Slavata (9)
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379 Adam Březovský (8), Martin Čechal (8), Jan Janeček (8), Michal Pomajba (8)
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379 Barbora Kozumplíková (8), Anna Rákošová (8), Agáta Hořáková (8), Julie Záhumenská (8)
Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2 Daniel Jorka (8), Milan Novák (8), Tomáš Peňás (8), Jakub Vojtek (8)
Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2 Tomáš Chlup (9), Matěj Račanský (9), Jakub Matula (9), Tomáš Nastálek (9)
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Brno, Lerchova 63 Barbora Špalková (9), Martin Doušek (9), Filip Tatíček (9), Tereza Koupá (9)
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Brno, Lerchova 63 Matěj Šicner (8), Vít Černý (8), Petr Geršl (8), Oliver Klimeš (8)
Základní škola a mateřská škola, Brno, Křídlovická 30b Adam Abbod (8), Dominik Buček (8), Jan Čepil (8), Jakub Sláma (8)
Základní škola, Brno, Sirotkova 36 Jan Kopuletý (8), Vojtěch Kryl (8), Matěj Pokorný (9), Petr Šťastný (9)
Gymnázium, SOŠ a SOU, Mikulov, Komenského 7 Anežka Čechová (9), Václav Krška (8), Viktor Šedivý (9), Jan Souchop (8)
Základní škola, Veverská Bítýška, Na Městečku 51 Viktorie Hejduková (9), Štěpán Kala (9), Hynek Malíček (9), Roman Markelov (9)
Biskupské gymnázium, Žďár nad Sázavou, U Klafárku 3 Pavel Tomšík (8), Hubert Pokorný (8), David Mitana (8), Matěj Vintr (8)
Biskupské gymnázium, Žďár nad Sázavou, U Klafárku 3 Jakub Láznička (9), Tomáš Neuer (9), David Neuer (9), Lukáš Koukal (9)
Biskupské gymnázium, Brno, Barvičova 85 Šimon Genčur (9), Tomáš Jurásek (9), Matyáš Lepka (9), Adam Vondráček (9)
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 Lucie Laštůvková (8), Kamila Mikulová (8), Lucie Vyskočilová (8), Tudor Stoican (9)
Biskupské gymnázium, Brno, Barvičova 85 Joanis Koulisianis (9), Tomáš Barteček (9), Bernard Filip (9), Eduard Moll (9)
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 Vratislav Pecháček (9), Ondřej Soják (8), Tina Tran (9), Matyáš Zápeca (9)
Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov, Komenského 16/5 Ondřej Mikulášek (9), Ondřej Formánek (9), Tomáš Tenk (9), Hana Števková (9)

Česká Lípa

12 přihlášených týmů
Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969 Alena Cenknerová (9), Vojtěch Kašpar (9), Jan Měrka (9), Adam Špindler (9)
Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969 Vojtěch Bogár (8), Lukáš Fedorko (7), Matyáš Hřebík (8), Pavel Prokop (7)
Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903 Eva Turaiová (9), Natálie Macková (9), Matyáš Kecek (9), David Holas (9)
Základní škola U Lesa, Nový Bor, Boženy Němcové 539 Marie Šolínová (9), Rudolf Mahdal (9), Haštal Ort (9), Tomáš Tadlík (8)
Základní škola U Lesa, Nový Bor, Boženy Němcové 539 Adam Filip (8), Patrik Majcher (9), Matěj Svoboda (8), Jan Hromádka (8)
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526 Walter Wolf (9), Nicolas Janák (9), Anna Kulhánková (8), Veronika Nováková (9)
Základní škola, Nový Bor, náměstí Míru 128 Adam Fiala (8), Jan Jirků (8), Lenka Mynářová (8), David Štefko (8)
Základní škola, Nový Bor, náměstí Míru 128 Matěj Antoš (9), Eliška Hrabcová (9), Eliška Paulíková (8), Milan Vencl (9)
Základní škola, Dubá, Dlouhá 113 Pavel Heřmánek (9), Gaston Houngbedji (9), Adam Mareš (9), Kryštof Veselý (8)
Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406 Tomáš Hajduk (9), Daniel Kýhos (9), Jakub Němec (9), Vojtěch Rachač (9)
Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy, Skalice u České Lípy 264 Ahmed Fatlijev (9), Jindřich Jásek (9), Adam Pechek (9), Martin Petratchek (9)
Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy, Skalice u České Lípy 264 Jonáš Lukavec (8), Jan Schindler (8), Vlastimil Svoboda (8), Michal Tesler (8)

České Budějovice

19 přihlášených týmů
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Nám. Frant. Křižíka 860 David Mendl (9), Matěj Paštěka (9), Jakub Skuček (9), Vít Stibal (9)
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Nám. Frant. Křižíka 860 Pavla Joštová (9), Matěj Knotek (9), Adéla Nerudová (9), Zita Plachá (9)
Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 Daniela Beníšková (8), Marie Danělišynová (8), Tomáš Janeček (8), Lenka Prokešová (8)
Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 Alena Baštová (9), František Josef Kindl (9), Václav Kučera (9), Lukáš Záviš (9)
Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 Benedikt Pánek (9), Lukáš Tauchman (9), Václav Toufar (9), Adam Větrovský (9)
Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 Pavla Hazuková (8), Matyáš Čouza (8), Magdaléna Frydrychová (8), Markéta Čápová (8)
Základní škola, Český Krumlov, Za Nádražím 222 Roman Kučera (8), Matěj Matějček (8), Alena Procházková (8), Sára Valérie Ševčíková (8)
Základní škola, Český Krumlov, Za Nádražím 222 Vojtěch Kodat (9), Ondřej Kříž (9), Ctibor Pokorný (9), Vojtěch Rosina (9)
Česko-anglické gymnázium s. r. o., České Budějovice, Třebízského 1010 Jakub Fajtl (9), Tomáš Drchal (9), Jan Štěrbík (9), Václav Tikalský (9)
Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Šárka Litvínová (7), Zuzana Mašková (9), Jáchym Předota (8), David Smažík (9)
Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jan Koška (9), Monika Králová (9), Hubert Štěpánek (8), Vojtěch Jan Schreib (7)
Česko-anglické gymnázium s. r. o., České Budějovice, Třebízského 1010 Sabina Fraňková (9), Klára Horká (9), Štěpánka Matoušová (9), Filip Velemínský (9)
Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213 Jakub Bartušek (9), Matyáš Kadrnožka (9), Kryštof Lojka (9), Lukáš Rella (9)
Základní škola, Třeboň, Sokolská 296 Eliška Klapsiová (9), Kristýna Brožová (9), Natálie Machová (9), Alžběta Doňková (9)
Základní škola, Třeboň, Sokolská 296 Veronika Čábelová (8), Šimon Herda (8), David Korčák (8), Vojtěch Novotný (8)
Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 Matouš Pavlovský - Fiala (9), Ondřej Kočka (9), Vojtěch Tříska (9), Alice Hálová (9)
Gymnázium, Trhové Sviny, Školní 995 Jiří Sýkora (9), Tadeáš Janeček (9), Jakub Endlicher (9), Dominik Padyšák (9)
Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 David Novák (9), Marek Pučejdl (9), Roman Němec (9), Václav Krásnický (9)
Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112 Václav Prokopius (9), Lukáš Proisl (9), Michal Dvořáček (9), Jakub Baláž (8)

Frýdlant nad Ostravicí

34 přihlášených týmů
Základní škola, Čeladná, Čeladná 551 Matěj Kubiesa (8), Vojtěch Nováček (8), Vojtěch Kohut (7), Hofrichterová Vivienne (7)
Základní škola, Čeladná, Čeladná 551 Šimon Marek (9), Petr Kulovaný (9), Ondřej Švrček (9), Elen Piňosová (6)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260 Kristýna Čárková (8), Alexandra Leňková (8), Jakub Buďo (8), Tobiáš Velička (8)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260 Tomáš Rumian (9), Antonín Vybíral (9), Hynek Blažek (9), Marek Kožušník (9)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Vojtěch Dvořák (9), Martin Habrnál (9), Lukáš Linhart (9), Adam Lorenc (9)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Eliška Gereková (9), Lukáš Váňa (9), Alice Vraníková (9), Jana Vývodová (9)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Magdaléna Jursová (9), Pavel Matušů (9), Ondřej Morys (9), Šimon Rohovský (9)
Základní škola, Dobrá, Dobrá 860 Kateřina Kohutová (9), Adéla Svobodová (9), Martin Prášek (9), Ondřej Guziur (9)
Základní škola, Dobrá, Dobrá 860 Štěpán Berek (8), Pavel Gongol (8), Zuzana Kajzarová (8), Michal Křibík (8)
Základní škola a Mateřská škola, Ostravice, Ostravice 300 Jan Boháč (8), Martin Bražina (8), František Ručka (8), Miroslav Stýskala (8)
Základní škola a mateřská škola, Nýdek, Nýdek 293 Jiří Kufa (8), Jáchym Svoboda (8), Helena Szurmanová (8)
Základní škola a mateřská škola, Nýdek, Nýdek 293 Lukáš Bielan (9), Vita Khabibulin (9), Filip Labaj (8), Matěj Ryška (7)
Základní škola, Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Helena Hrůzková (9), Štěpán Jalůvka (8), Adam Habram (9), František Merta (8)
Základní škola, Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Štěpán Surma (9), Klára Zálešáková (9), Veronika Rodková (8), Jan Bjolek (8)
Základní škola a Mateřská škola, Ostravice, Ostravice 300 Marie Maroszová (7), Marek Ondřej (7), Petr Šimeček (7), Petr Tomeček (7)
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725 Monika Drexlerová (9), Peter Balažovič (9), Václav Vinkler (9), David Něnička (8)
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725 Klára Petřeková (9), Ondřej Kvapil (9), Adam El Bakri (9), Ota Repák (9)
Základní škola a Mateřská škola, Veřovice, Veřovice 276 Jindřich Boháč (9), Magdaléna Cibulcová (9), Robin Drozd (9), Kristián Matúš (9)
Základní škola a Mateřská škola, Janovice, Janovice 410 Matěj Pekárek (9), Lenka Žižková (9), Jan Špok (9), Klára Matějková (8)
Základní škola, Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Ondřej Fusek (9), Ondřej Otáhal (9), Tereza Jurásková (9), Helena Kresaňová (9)
Základní škola, Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Adam Butkov (8), Vít Konečný (8), Elizabeth Melárová (8), Jiří Műller (8)
Základní škola a Mateřská škola, Baška, Baška 137 Jakub Alexa (7), Hedvika Alexová (7), Štěpán Svoboda (7), Nikola Velká (7)
ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice, Hodslavice 300 Patrik Drda (8), Vojtěch Martinek (9), Josef Mičulka (9), Lukáš Novák (8)
Základní škola a Mateřská škola, Baška, Baška 137 Jan Buzrla (6), Vojtěch Fojtík (8), Anna Růžičková (7), Matyáš Kaňák (7)
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí, Husova 146 Jan Svozil (9), Radoval Lev (9), Jakub Šnajdr (9), Daniel Záslav (9)
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí, Husova 146 Nikolas Kubín (8), Michal Kubíček (8), Kryštof Čep (8), Tereza Modláková (8)
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258 Jakub Harabiš (7), Jiří Bambuch (7), Marek Hanus (6), Ada Vlčáková (6)
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258 Matěj Dudek (8), Šimon Bartoň (8), Martin Harabiš (9), Tomáš Kelnar (9)
Základní škola, Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420 Vojtěch Pyško (9), Veronika Šmířáková (9), Kateřina Smolíková (9), Alexandr Sulek (9)
Základní škola, Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí T.G.Masaryka 1260 Ester Smejová (8), Jakub Adamec (8), Kryštof Klimunda (9), Adam Kotyra (9)
Základní škola, Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420 Kryštof Kabát (8), Tereza Smolíková (8), Klaudie Uherková (8), Jan Válek (8)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260 Karolína Liďáková (8), Lara Macurová (8), Žofie Pánková (8), Claudie Macurová (8)
Základní škola, Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí T.G.Masaryka 1260 Daniel Chuděj (9), Klára Lišková (9), Ema Miková (9), Matyáš Novák (9)
Základní škola T. G. Masaryka, Opava, Riegrova 13 Marie Krátká (9), Hana Kremserová (9), Adam Hlávka (9), Patrik Štencel (8)

Hradec Králové

15 přihlášených týmů
Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 Markéta Dítětová (9), Martina Rohulánová (8), Filip Nehyba (8), Daniel Kumpošt (8)
Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 Tobiáš Mazura (9), Ema Nermuťová (9), Dominik Marks (9), Mikoláš Hruša (8)
Gymnázium, Dobruška, Pulická 779 Štěpán Fröde (9), Julie Matulová (9), Filip Ulman (9), Josef Vogl (9)
Gymnázium, Dobruška, Pulická 779 Anna Čtvrtečková (8), Michal Friml (8), Tomáš Peroutka (8), Kryštof Sedláček (8)
Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561 Matyáš Hercík (9), Kateřina Lingrová (9), Sebastian Horák (9), Marek Valenta (9)
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36 Zuzana Černíková (9), Barbora Frejvaldová (9), Patrik Haberland (9), Ludmila Kultová (9)
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36 Eduard Linhart (9), Pavel Preclík (8), Tobiáš Špunar (8), Daniela Trnovská (9)
Základní škola, Jičín, Husova 170 Tomáš Janda (9), Tomáš Král (9), Jan Suchý (9), Adam Vaníček (9)
Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Hořice, Riegrova 1403 Anežka Kopecká (9), Kateřina Menčíková (9), Roman Rozenek (9), Josef Šlechta (9)
Biskupské gymnázium, Hradec Králové, Orlické nábřeží 356/1 Vojtěch Horyna (9), Klára Kerhartová (9), Eiška Koldinská (9), Matěj Trampota (9)
Biskupské gymnázium, Hradec Králové, Orlické nábřeží 356/1 Marie Hobzová (9), Petra Líbalová (9), Karolína Nová (9), Aneta Panáčková (9)
Biskupské gymnázium, Hradec Králové, Orlické nábřeží 356/1 Tomáš Dohnálek (9), Kateřina Dohnalová (9), Barbora Klusáková (9), Michaela Metelková (9)
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 Ondra Hájek (9), Joel Potoček (9), Natalie Sováková (9), Pavel Špryňar (9)
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324 Martin Čermák (8), Jiří Procházka (8), Matěj Hlávko (8), Kateřina Nováková (8)
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324 Nela Marková (9), Melánie Moníková (9), Petr Podolský (9), Lukáš Poul (9)

Kadaň

10 přihlášených týmů
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000 Matěj Vrbas (5), Stanislav Šára (5), Jakub Šoma (5), Šimon Peroutka (5)
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000 Dominik Jan Ilkov (8), Kryštof Kleman (8), Sofia Matzuzzi (8), Jessica Frances Rampachová (8)
Základní škola, Kadaň, Chomutovská 1683 Jakub Fraj (9), Michael Křesák (9), Ema Šimůnková (9), Tomáš Veselý (9)
Základní škola, Kadaň, Chomutovská 1683 Natálie Krämerová (8), Jan Horáček (8), Lucie Gieblová (8), Michal Málek (8)
Základní škola, Chomutov, Zahradní 5265 Michaela Dosedělová (9), Alžběta Háková (9), Liliana Prandlová (9), Lukáš Vymyslický (9)
Základní škola, Chomutov, Zahradní 5265 Michaela Vargová (8), Eva Kostelejová (8), Daniel Adam Fridrich (8), Albert Armstark (8)
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Školní 519 Zuzana Kozelnická (9), Kristýna Metalová (9), Markéta Marešová (9), Patricie Dvořáková (9)
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Školní 519 Kateřina Baierová (8), Natálie Formánková (8), Ondřej Hutyra (8), Matěj Kubeš (8)
Gymnázium, Žatec, Studentská 1075 Jan Karas (5), Jakub Krouhlík (5), Lukáš Kuna (5), Vít Nachlinger (5)
Gymnázium, Žatec, Studentská 1075 Petr Bartoň (8), Simona Kicová (8), Adéla Sklenková (8), Petr Starý (8)

Karlovy Vary

10 přihlášených týmů
Gymnázium Cheb, Cheb, Nerudova 7 Martin Skalický (9), Miroslava Plevná (9), Veronika Plevná (9), Réka Šuba (9)
Gymnázium Cheb, Cheb, Nerudova 7 Anna Viktorie Chárová (8), Ambra Liv Conrad (8), Laura Gillarová (8), Anna Nguyenová (8)
Gymnázium Cheb, Cheb, Nerudova 7 Filip Štochl (9), Petr Halbich (9), Ondřej Svoboda (9), Radek Truhlář (9)
1. české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary - Drahovice, Národní 25 Patrik Bazoni (9), David Katmulin (9), Marie Rebjonková (9), Ondřej Skoupý (9)
1. české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary - Drahovice, Národní 25 Martin Coubal (8), Jana Halámková (8), Patrik Kadlec (8), Václav Peleška (8)
Gymnázium a SOŠ, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459 Ecler Aleš (9), Beranová Emma (9), Dolejš Jan (9), Votavová Kateřina (8)
Základní škola, Karlovy Vary, Poštovní 1743/19 Viktorie Kopciová (9), Tereza Nőbauerová (9), Nikolka Rajevzská (9), Lucie Špačková (9)
1. české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary - Drahovice, Národní 25 Jan Beneš (9), Jiří Nedvěd (9), David Pohl (9), Adam Šmída (9)
Gymnázium, Ostrov, Studentská 1205 Jan Michálek (9), Tomáš Ježek (9), Tereza Besperátová (9), Karolína Lukschová (9)
Gymnázium, Ostrov, Studentská 1205 Denis Barnáš (9), Daniel Dvorožňák (9), Veronika Kopecká (9), Pavel Šťástka (9)

Liberec

16 přihlášených týmů
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 Lukáš Maier (8), Sofie Munzarová (9), Michaela Netušilová (9), Petr Vajc (9)
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 Barbora Kracíková (9), Eliška Šoljaková (9), Václav Trojan (9), Štěpán Waldhauser (9)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14, Sokolovská 328 František Beran (9), Veronika Modrá (9), Kryštof Redl (9), Vojtěch Vlk (9)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14, Sokolovská 328 Kryštof Hron (8), Adéla Kosková (8), Tadeáš Raška (8), Ondřej Vlk (8)
Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325 Rebeka Mišotová (9), Klára Stančíková (9), Jakub Hečko (9), Jakub Blažek (9)
Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325 Jakub Vích (8), Jakub Žilka (8), Adam Cholewa (8), Jan Vodháněl (8)
Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, Majerova 138 Lukáš Choma (8), Michal Frolík (8), Dalibor Topinka (8), Lenka Havelková (8)
Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, Majerova 138 Dita Hauznerová (8), Jana Hýblová (8), Eliška Janusová (8), Zuzana Zelenková (8)
Základní škola, Liberec 15, Aloisina výšina 642 David Müller (9), Martin Machač (9), Daniel Franc (9), Lukáš Bůlfinek (9)
Základní škola, Liberec 15, Aloisina výšina 642 Natali Kahounová (8), Natálie Kolářová (8), Miloslav Košek (8), Vojtěch Votrubec (8)
Doctrina - ZŠ a MŠ, Liberec 4, Na Perštýně 404 Anna Knoblochová (9), František Kadlec (9), Tomáš Melíšek (9), Adam Vrbica (9)
Doctrina - ZŠ a MŠ, Liberec 4, Na Perštýně 404 Lenka Kubíčková (8), Marek Havelka (8), Adam Sznapka (8), Tereza Maryšková (8)
Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804 Vojtěch Bičík (9), Hugo Hoetzel (9), Michaela Novotná (8), Barbora Novotná (8)
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 Tomáš Hokr (8), Adéla Schröterová (8), Klára Hájková (8), Tomáš Pejsar (8)
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 Matěj Dvořák (8), Ondřej Aleš Augusta (8), Tomáš Vitvar (8), Eliška Vilémová (8)
Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804 Petr Heřmánek (8), Ondřej Hušek (8), Josef Marek (8), Jakub Šrytr (8)

Olomouc

14 přihlášených týmů
Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 Grossová Pavlína (5), Belej Adam (5), Nuc Adam (5), Kubala Pavel (5)
Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 Kohoutková Kristýna (4), Tionová Jana (4), Venusová Anna (4), Chládková Eliška (4)
Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Vendelín Filip (9), Julie Růžičková (9), Boleslav Doubrava (9), Viktor Kyselý (9)
Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Jan Kolář (9), Pavel Mikulka (9), Nikola Gregůrková (9), Kristýna Dejlová (9)
Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 Jakub Drábek (4), Hanka Homolová (4), Ondřej Kříž (4), Michaela Uličná (4)
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Štěpán Pospíšil (8), Alexandr Majer (8), Martin Skýpala (8), Jan Polívka (8)
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Lenka Poljaková (9), Linda Tomišová (9), Filip Večeřa (9), Daniel Hostášek (9)
Fakultní základní škola, Olomouc, Tererovo nám. 1 Frumarová Adéla (9), Pudelová Vendula (9), Vaňková Michaela (9), Žáčková Adéla (9)
Fakultní základní škola, Olomouc, Tererovo nám. 1 Palatka Pavel (9), Pluhařík Matěj (9), Sedlář Michal (9), Komárek Tomáš (9)
Základní škola, Hranice, Tř. 1. máje 357 Marek Balabán (9), Linda Straková (9), Thu Trang Truong (9), Šimon Brožek (9)
Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189 Ondřej Cetkovský (9), Tadeáš Fryčák (9), Martin Palinek (8), Petr Žampach (9)
Základní škola, Olomouc, Stupkova 16 Václav Záruba (9), Igor Vodička (9), Honza Raška (9), Šimon Lehký (9)
Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Agáta Coufalová (9), Jana Kvapilová (9), Kristýna Nevrlá (9), Kristýna Tománková (9)
ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Přerov, Přerov II - Předmostí, Hranická 14 Jana Dreiseitlová (9), Magdaléna Bucherová (9), Žaneta Hluší (9), Aneta Kovářová (9)

Ostrava

30 přihlášených týmů
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5 Milena Grafová (9), Natálie Mertová (9), Jan Vítek (9), Albert Vlček (9)
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5 Václav Čech (9), Hynek Čuška (9), Karol Knapčík (9), Petr Mikulík (9)
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, M. Majerové 1691 Aneta Jandíková (9), Josefa Nerudová (9), Jiří Lednický (9), Richard Šebek (9)
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, M. Majerové 1691 Lucie Sečkařová (9), Marian Petr Zádrapa (9), Sára Zajícová (9), Jiří Kolomazník (9)
Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, Fr. Hajdy 34 Isabela Hermová (9), Jindřich Řeháček (8), Ondřej Žmolík (8), Matěj Martiník (9)
Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, Fr. Hajdy 34 Robin Sehnalík (9), Stela Kučerová (9), Michal Pidra (9), Adam Martiník (9)
Masarykovo gymnázium, Příbor, Jičínská 528 Tomáš Dořičák (9), Václav Monsport (9), Matěj Kuliha (9), Anna Lambertová (9)
Masarykovo gymnázium, Příbor, Jičínská 528 Daniel Koleček (8), Ladislav Peš (8), Jiří Rendl (8), Matěj Schwarz (8)
Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526 Soňa Šrubařová (8), Aleš Horsinka (8), Matěj Klepáček (8), Helena Postavová (8)
Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526 Matěj Daňa (9), Vojtěch Jozek (9), Monika Štábová (9), Adam Tesař (9)
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, Čs. exilu 669 Jan Holuša (9), Julie Skleničková (9), David Havrlant (9), Matěj Kolář (9)
Gymnázium, Karviná - Nové Město, Mírová 1442 Tomasz Kokotek (9), Lukáš Horký (9), Vojtěch Morávek (9), Kristýna Sichová (9)
Gymnázium, Karviná - Nové Město, Mírová 1442 Anna Kotíková (9), Honza Huy Son Vu (7), Vojtěch Pieczonka (8), Karolína Onderková (8)
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, Čs. exilu 669 Jakub Mršťák (8), Matěj Bartek (8), Jan Martin Macháček (8), Lucie Ohřálová (8)
Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, Dr. Ed. Beneše 7 Mikuláš Černý (9), Damian Dluhosh (9), Matěj Žlebek (9), Adéla Kundrátová (9)
Gymnázium, Havířov - Město, Komenského 2 Filip Mičánek (8), Jasmína Michálková (9), Petr Nezval (8), Lucie Žídková (8)
Gymnázium, Havířov - Město, Komenského 2 Bára Malysová (9), Michal Mašek (9), Petr Světnička (9), Anna Štěpandová (9)
Gymnázium, Třinec, Komenského 713 Patrik Vítkovič (8), Filip Michejda (8), Jan Miškej (8), Tereza Kidoňová (8)
Gymnázium, Třinec, Komenského 713 Vít Holub (9), Šimon Lipus (9), Lenka Ostruszková (9), Jakub Dalibor Sutor (9)
Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, Dr. Ed. Beneše 7 Lukáš Dubělčík (8), Tomáš Gola (8), Adam Arthur Juchelka (8), Maria Kozáková (8)
Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a Karolína Nečadová (9), Matěj Olchawski (9), Jakub Vaněk (9), Natálie Vicherková (9)
Základní škola dr. Milady Horákové, Kopřivnice, Obránců míru 369 Tomáš Klusák (9), Adéla Nguyenová (9), Jana Vymazalová (9)
Základní škola dr. Milady Horákové, Kopřivnice, Obránců míru 369 Renáta Filipová (9), Romana Klubalová (9), Adéla Rýcová (9)
Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804/15 Jakub Ondrušák (8), Ondřej Otipka (8), Adam Podkul (8), Patrik Schmidt (8)
Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804/15 Timea Kuchařová (7), Lukáš Neuwirt (7), Ondřej Škuta (7), Adam Zlattner (7)
Základní škola, Ostrava, Matiční 5 Jáchym Krajník (9), Matěj Kunc (9), David Skřinař (9), Natálie Wrobelová (9)
Základní škola, Ostrava, Matiční 5 Jakub Gela (9), Adam Herold (9), Daniel Hořčica (9), Denisa Olivová (9)
Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a Jakub Svobodník (9), Václav Grygar (9), Filip Neumann (9), Vít Říha (9)
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25 František Malý (9), Ondřej Číž (9), Dominik Kalouda (9), Jakub Blabla (9)
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25 Lucie Bardoňová (9), Barbora Kalíková (9), Vojtěch Knettig (9), Milan Piatkovský (9)

Pardubice

10 přihlášených týmů
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Martin Kavička (9), Jakub Kučera (9), David Theodor Nimrichtr (9), Dominik Wsól (9)
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Hynek Čebiš (9), Radek Čejka (9), Štěpán Dusil (9), František Kafka (9)
Základní škola M. Choceňského, Choceň, Mistra Choceňského 211 Matěj Štancl (8), Ondřej Vincenc (8), Zuzana Lásková (8), Veronika Šalýová (8)
Základní škola, Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Daniel Cimburek (9), Tomáš Flos (7), Adam Neumann (9), Lukáš Vtípil (9)
Základní škola, Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Lukáš Kolovratník (7), James McIntyre (9), David Neumann (9), David Strnádek (9)
Gymnázium a Letecká střední odborná škola, Moravská Třebová, Svitavská 310 Vít Kadlec (8), Veronika Koblovská (8), Jakub Koblovský (8), Nela Sýkorová (8)
Základní škola, Hrochův Týnec, Nádražní 253 Alena Krupková (9), Jan Pecina (9), Štěpán Stoklasa (9), Dominik Trunec (9)
Základní škola a mateřská škola, Libchavy, Dolní Libchavy 153 Jakub Aubus (9), Maxim Chromý (9), Ester Novotná (9), Tobiáš Vacek (9)
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova třída 55 Adéla Bodláková (9), Denisa Kadidlová (9), Veronika Myšková (9), Ivona Staňková (9)
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110 Chytková Alžběta (9), Bulánková Karolína (9), Bulánková Magdaléna (9), Koubková Terezie (9)

Písek

9 přihlášených týmů
Gymnázium, Příbram VII, Legionářů 402 Barbora Kratochvilová (9), Martin Menšík (9), Jakub Šmejkal (9), Tereza Placatková (9)
Gymnázium, Příbram VII, Legionářů 402 Petr Hegedűs (8), David Hosírek (8), Stanislav Sedláček (8), Viktorie Stašová (8)
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137 Jan Kouba (8), Anna Fialová (8), Vendula Nováková (8), Lucie Švíková (8)
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137 Matěj Novotný (8), Ondřej Zdílna (8), Miroslav Sova (8), Marek Sztojka (8)
Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279 Adam Adamec (9), Jiří Novotný (9), Tereza Pávišová (9)
Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279 Kristýna Smejkalová (8), Tomáš Litochleb (9), Viktorie Skalníková (8), Pavel Bysterský (8)
Gymnázium, Písek, Komenského 89 Adéla Kroupová (9), Kateřina Kučinová (9), Jakub Sobotka (9), Marie Záluská (9)
Gymnázium, Písek, Komenského 89 Veronika Jirčíková (8), Karel Kubeš (8), Klára Nováková (8), Anna Zapletalová (8)
Gymnázium, Písek, Komenského 89 Ivo Sobotka (8), Vladimír Palička (8), Matěj Záluský (7), Jan Novák (6)

Plzeň

10 přihlášených týmů
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Richard Hýbner (5), Petr Měsíček (5), Zuzana Petrásková (5), Ella Romová (5)
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Kateřina Rollingerová (9), Ivana Rottenbornová (9), Sára Kokošková (9), Eva Málková (9)
Gymnázium a SOŠ, Rokycany, Mládežníků 1115 Patrik Baloun (9), Josef Hanton (9), Lucie Kašparová (9), Vojtěch Šmolík (9)
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 Amira Alwail (9), Kateřina Čejková (9), Jakub Kubísek (9), Anežka Tetřevová (9)
Gymnázium a SOŠ, Rokycany, Mládežníků 1115 Markéta Čadová (9), Karel Kovarski (9), Hana Mazancová (9), Filip Náhlík (9)
Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2 David Němec (5), Marek Krčál (5), Šimon Stehlík (5), Tomáš Kretek (5)
Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2 Helena Hadrbolcová (9), Pavel Jersák (9), Matěj Kvapil (9), Anna Vondráčková (9)
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 Veronika Juhásová (8), Nella Kočandrlová (8), Lucie Racková (8), Barbora Tlačilová (8)
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 Terezie Janečková (8), Jan Jaroš (8), Johana Kočandrlová (8), Matouš Petruň (8)
15. základní škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33-35 Matyáš Majdl (9), Matouš Slavotínek (9), Jakub Uhel (9), Tomáš Topinka (9)

Praha Doppler

25 přihlášených týmů
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Smíchov, Zborovská 45 Jakub Ammer (9), Michal Bernat (9), Jiří Cihelka (9), Mikuláš Jandík (8)
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Smíchov, Zborovská 45 Eliška Koudelková (9), Gabriel Ruperez (8), Ondřej Sedláček (9), Albert Bakoč (8)
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy, Španielova 1111 Adam Celecký (9), Vojtěch Kadeřábek (9), Viacheslav Nikiforov (9), Jan Strmiska (9)
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy, Španielova 1111 Adam Dedek (7), Richard Dobíšek (8), Vojtěch Procházka (8), Jan Slíva (8)
Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Aneta Svobodová (5), Johanka Vejnarová (5), Tereza Šindelářová (5), Vojtěch Čech (5)
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Oliver Baláž (9), Zuzana Holcová (8), Eliška Hykešová (9), Veronika Šotolová (9)
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Jakub Feix (8), Filip Kocourek (8), Otakar Plechatý (9), Jan Sehnal (9)
Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 Magdaléna Bartoňová (9), Filip Dvořák (8), Karel Matějovec (8), Evelína Stará (9)
Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 Antoni Stefanov (9), Michael Kraus (9), Eliáš Černý (8), Jan Otakar Píša (8)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Čáslav, Masarykova 248 Jan Barák (8), Josef Beznoska (8), David Hybler (8), Matouš Kratochvíl (8)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Čáslav, Masarykova 248 Klára Machová (8), Matyáš Málek (8), Natálie Jahodářová (8), Kryštof Král (8)
Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1 - Malá Strana, Hellichova 3 Klára Chobotová (9), Lukáš Marišler (9), Václav Tichý (9), Tomáš Vopravil (9)
Gymnázium J. Barranda, Beroun 2, Talichova 824 Václav Bok (8), Eduard Fruhauf (8), Jan Havlík (8), Dana Myškeříková (8)
Gymnázium J. Barranda, Beroun 2, Talichova 824 Lukáš Brousil (9), Marek Chleboun (9), Adam Koranda (9), Tomáš Kotrla (9)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň, Lindnerova 3 Sofie Vévodová (8), Jan Vabroušek (8), Václav Verner (8), Patrik Jásek (8)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň, Lindnerova 3 Kamila Krátká (9), Markéta Šídlová (9), Dominik Šíma (9), Ondřej Zeman (9)
Základní škola, Praha 4 - Braník, Jílovská 1100 Štěpán Lehovec (9), Lucie Fusková (9), Martin Toufar (9), Jan Chládek (9)
Základní škola, Praha 4 - Braník, Jílovská 1100 Vojtěch Štulík (9), Vojtěch Holeček (9), Matěj Vik (9), Antonín Plachý (9)
Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573 Kateřina Plasová (9), Kamila Laura Malíková (9), Diana Beníšková (9), Kateřina Kružíková (9)
Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573 Lucie Hadravová (8), Kristýna Kováčová (8), Karolína Šebková (8), Julie Zahrádková (8)
ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6 - Vokovice, Alžírská 26 Filip Klievský (9), Mikuláš Borek (9), Jan Beneš (9), Radim Novák (9)
ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6 - Vokovice, Alžírská 26 Vojtěch Nejedlý (9), Viktor Mayer (9), Mikuláš Petrík (9), Petr Dobiáš (9)
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Anastasiia Bredikhina (8), Metoděj Dvořák (8), Martin Kudrna (8), Adam Řežábek (8)
Gymnázium, Vlašim, Tylova 271 Šimon Janda (9), Kateřina Šramotová (9), Eduard Moses (9), Jiří Vondráček (9)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 Jan Kodeš (4), František Stěpánek (4), Vojtěch Křístek (5), Tomáš Bourek (4)

Praha Voděradská

18 přihlášených týmů
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2 Marek Chvojka (8), Ondřej Hák (8), Kostiantyn Iagupov (8), Vít Juřík (8)
Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 Denis Mazur (9), Jan Laifr (9), Filip Mádl (9), Tomáš Routa (9)
Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 Tomáš Kamarád (8), Šimon Mikolášek (8), Šimon Vyhnis (8), Petr Harapát (8)
Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 Filip Bezpalec (9), Richard Kapralčík (9), Vojtěch Havránek (9), Alexandr Vondra (9)
Základní škola, Praha 10 - Zahradní Město, Švehlova 12 Maxmilian Thomass Mann (9), Jakub Kopecký (9), Jan Mikloš (9), Tomáš Holata (9)
Základní škola, Praha 10 - Zahradní Město, Švehlova 12 Antonie Nebeská (9), Michaela Hrdličková (9), Klára Pešková (9), Eliška Adameková (9)
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2 Eliška Bergmanová (5), Tereza Ridvanová (5), Nela Šloufová (5), Alžběta Tymlová (5)
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2 Anna Blaženínová (8), Robert Ernest (8), Tereza Matějková (8), Tomáš Musil (8)
Základní škola, Neratovice, 28. října 1157 Lukáš Moravec (9), Vojtěch Nusko (9), Michal Rudáš (9), Ondřej Turek (9)
Základní škola, Neratovice, 28. října 1157 Alena Benešová (8), Jakub Pavelka (8), Marie Řízková (8), Samuel Žitník (8)
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2 František Doseděl (9), Adam Kovařík (9), Jan Řehák (9), Monika Vlčková (9)
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 Markéta Čermáková (9), Jan Koleček (9), Kateřina Lorencová (9), Agáta Šimůnková (9)
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 Markéta Bohuslavová (9), Ema Pajerová (9), Eliška Podhorová (9), Jakub Teska (9)
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Rebeka Heřmanová (8), Lenka Juranová (8), Sára Šamánková (6), Klára Souza de Joode (6)
Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22 Oleks Pukish (8), Josef Měkyš (8), Marek Pohl (8), Richard Smutný (8)
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103 Tomáš Adamec (9), Vít Křivánek (8), Jan Lejsek (9), Ota Patroch (8)
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103 Miloslav Hausírek (9), Jan Holubička (9), Alžběta Klonfarová (9), Hana Machalíková (9)
Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 Jakub Korec (8), David Košata (8), Ondřej Šimonek (9), Vojtěch Povolný (9)

Sokolov

8 přihlášených týmů
Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov, Komenského 273 Daniel Vaško (9), Volodymyr Gorbačov (9), Maxim Onyščuk (9), Robin Míček (9)
Základní škola, Březová, Komenského 232 Petr Arheilger (9), Marie Hrušková (8), Alena Kutílková (8), Adam Nikodém (8)
Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov, Komenského 273 Radka Veselá (9), Emma Cuchalová (9), Mariam Enan (9), Phuong Anh Le (9)
Základní škola, Sokolov, Švabinského 1702 Stanislav Chmelík (8), Filip Husák (8), Quy Phu Nguyen (8), Kryštof Pitoňák (8)
Základní škola, Sokolov, Švabinského 1702 Jan Martin (9), Michal Spišák (9), Štěpánka Tatýrková (9), Thuy Linh Truongová (9)
Gymnázium Sokolov, Sokolov, Husitská 2053 Vojtěch Kohout (9), Kateřina Misaková (9), Lukáš Rada (9), Hana Rohová (9)
Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Mariánské Lázně, Ruská 355 Samuel Janoch (9), Adam Ulrych (9), Anna Slavíková (9), Štěpán Šimek (8)
Gymnázium Sokolov, Sokolov, Husitská 2053 Matěj Tvrz (9), Adam Kratěna (9), Jan Lukeš (9), Milan Hlaváček (9)

Třebíč

13 přihlášených týmů
Základní škola T.G.Masaryka, Třebíč, Komenského náměstí 61/6 Jan Adam Onderka (9), Ondřej Hort (9), Richard Královský (9), Vojtěch Zmátlo (9)
Základní škola T.G.Masaryka, Třebíč, Komenského náměstí 61/6 Adam Čermák (8), Tomáš Kučík (8), Viktorie Loubalová (8), Sára Nováčková (8)
Katolické gymnázium, Třebíč, Otmarova 22 Jiří Schreiber (8), Daniela Sladká (8), Prokop Šebela (8), Jáchym Šisler (8)
Gymnázium Třebíč, Třebíč, Masarykovo nám. 9 Adam Pohořilský (9), Kateřina Kunstová (9), Mikuláš Michálek (9), Ondřej Pažourek (9)
Gymnázium Třebíč, Třebíč, Masarykovo nám. 9 Filip Šerý (8), Martin Hons (8), Robert Hruška (8), Richard Hruška (8)
Základní škola, Jemnice, Náměstí Svobody 88 Tomáš Feldbabel (9), Zdeněk Matějka (9), Ema Nekulová (9), Jakub Václavek (9)
Gymnázium Jihlava, Jihlava, Jana Masaryka 1 Amelie Jarošová (8), Zita Krotká (8), Monika Nejedlá (8), Magdalena Vodičková (8)
Gymnázium Jihlava, Jihlava, Jana Masaryka 1 Adriana Bromová (8), Kateřina Juřičková (8), Monika Přibylová (8), Petra Pospíchalová (8)
Gymnázium Jihlava, Jihlava, Jana Masaryka 1 Matěj Holcman (8), Matěj Krátký (8), Adam Nešpor (8), Adam Policar (8)
Gymnázium Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Štáflova 2063 Jan Vacek (8), Michael Blažek (8), Matěj Šedý (8), Antonín Vinkler (8)
Gymnázium Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Štáflova 2063 Adriana Beránková (8), Daniela Dvořanová (8), Valerie Medová (8), Klára Trtíková (8)
Základní škola, Třebíč, Týnská 8 Pavel Hájek (9), Filip Hess (9), Adam Hronovský (9), Kristýna Novotná (9)
Základní škola, Třebíč, Týnská 8 Petr Procházka (9), Tomáš Tvarůžek (9), Ondřej Zelený (9), Vojtěch Dvořák (9)

Ústí nad Labem

29 přihlášených týmů
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11 Helena Boušová (9), Magdalena Knorrová (9), Lan Chi Nguyenová (9), Lenka Weisová (9)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5 Lucie Kubrichtová (9), Lukáš Matouš (9), Eliška Tintěrová (9), Ivana Žižková (9)
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11 Tadeáš Jirák (9), Jindřich Kaláb (9), Daniel Šafránek (8)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5 Josef Kříž (8), Jeroným Plašil (8), Petr Ptošek (8)
Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600 Tobiáš Březina (9), Martin Ryšavý (9), Matěj Ryšavý (9), Jan Šváb (9)
Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600 Hana Drašnarová (8), David Kučera (8), Ondřej Paatz (8), Kateřina Šoralová (8)
Základní škola, Trmice, Tyršova 482 Filip Volf (8), Šimon Musil (8), Richard Urbánek (8), Antonín Macák (8)
Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Most, Čs. armády 1530 Eliška Francouzová (5), Jan Hönig (5), Jakub Martinovský (5), Lucie Šauerová (5)
Základní škola, Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084 Sofya Fedotova (9), Minh Anh Nguyenová (8), Oliver Šaffer (8), Jan Truba (9)
Základní škola, Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084 Lenka Konopová (8), Pavel Krejsa (8), Albert Vonka (9), Viola Zajícová (9)
Základní škola, Velké Březno, Školní 87 Tomáš Fuchsig (8), Anna Beranová (8), Dita Neubauerová (8), Julie Kubátová (8)
Základní škola, Velké Březno, Školní 87 Karolína Šidáková (9), Klára Nabiová (8), Odetta Borovcová (9), Kryštof Truxa (8)
Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1 Andrej Dunda (9), Vanda Hříbalová (9), Jana Křivohlavá (9), Tomáš Svoboda (9)
Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1 Nikola Kostková (9), Marie Koťová (9), Aneta Šedivá (9), Pavlína Teichmanová (9)
Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Most, Čs. armády 1530 Mohamed Al-naggar (9), Lukáš Müller (9), Ondřej Sternthal (9), Jindřich Říha (9)
Základní škola a Mateřská škola, Markvartice, Markvartice 197 Marie Frühaufová (9), Jiří Hronek (8), Aneta Pilíková (8), Olga Pilíková (8)
Základní škola a Mateřská škola, Markvartice, Markvartice 197 Miroslav Huček (9), Klaudie Malá (8), Ondřej Mitruška (8), Natálie Techlová (8)
Základní škola a Mateřská škola, Libouchec, Libouchec 157 Natálie Jedličková (9), Josef Čížek (9), Richard Kocek (8), Martin Bohm (9)
Základní škola a Mateřská škola, Libouchec, Libouchec 157 Matěj Bílý (9), Ema Jandová (9), Robert Krupička (9), Nela Weissová (9)
Základní škola a Mateřská škola, Libouchec, Libouchec 157 Daniel Krajíček (9), Tomáš Vaščík (9), Matěj Štika (9), Adéla Čížková (8)
Základní škola, Trmice, Tyršova 482 Mirek Láznička (8), Jan Löbel (8), Radek Strnad (8), Ondřej Werner (8)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Teplice, Buzulucká 392 Matyáš Přibyl (8), Patrik Hanisch (8), Tobiáš Tychler (8), Štěpán Urbanský (8)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Teplice, Buzulucká 392 Daniel Doležal (8), František Černý (8), Eliška Knížková (8), Martin Lukeš (8)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Teplice, Buzulucká 392 Filip Hliba (8), Anežka Kokinčáková (8), Matěj Lehnert (8), Tereza Psohlavcová (8)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Teplice, Buzulucká 392 Klára Suchá (9), Eliška Rožcová (7), Jan Špalek (7), Veronika Nováková (7)
Základní škola, Proboštov, Kpt. Jaroše 130 Kateřina Bártová (8), Tomáš Běl (9), Vojtěch Liner (9), Jan Pecinka (8)
Základní škola a Mateřská škola, Děčín VI - Želenice, Školní 1544 David Beutler (9), Natálie Fílová (9), Matyáš Jetel (9), Štěpán Suchomel (9)
Základní škola, Most, Okružní 1235 Marek Radimák (9), Anna Doubková (9), Veronika Thielová (9), Anna Žuravljová (9)
Základní škola, Velké Březno, Školní 87 Vojtěch Wagner (9), Lukáš Zatloukal (9), Eva Černá (9), Mikuláš Pešek (9)

Zlín

12 přihlášených týmů
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín, Tyršova 1069 Jakub Polášek (9), Štěpán Řezníček (9), Karel Matyáš Sypták (9), Jakub Zálešák (9)
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín, Tyršova 1069 Žofie Fiľová (7), Klára Matějovská (7), Julie Musilová (7), Eliška Pospíšilová (7)
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín, Tyršova 1069 Vladimír Kincl (9)
Gymnázium, Zlín, Lesní čtvrť 1364 Tomáš Hájek (9), Tomáš Váverka (9), Jakub Horáček (9), Barbora Rafajová (9)
Gymnázium, Zlín, Lesní čtvrť 1364 Martin Kučera (9), Adam Prusenovský (9), Matěj Bureš (9), Ondřej Richter (9)
Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Uherský Brod, Komenského 169 Radim Kopunec (9), Radim Kozub (9), Jakub Kuchař (9), Vojtěch Man (9)
Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Uherský Brod, Komenského 169 Tomáš Doležálek (9), David Kučera (9), Karolína Prajzová (9), Daniel Holeš (9)
Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Uherský Brod, Komenského 169 Lubomír Habarta (8), Jan Theodor Hrdý (8), Eliška Kopuncová (8), Petr Kroča (8)
Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, Zlín, náměstí T. G. Masaryka 2734-9 Yasmin Fazla (8), Amálie Ondrová (9), Vendula Vaňharová (9), Barbora Chudárková (8)
Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, Zlín, náměstí T. G. Masaryka 2734-9 Filip Šťastný (9), David Marek (8), David Křenek (9), Anita Rochovanská (8)
Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov, Palackého 524 Adam Hlobil (9), Radek Večeřa (9), Adam Filák (8), Kryštof Vaněk (8)
Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov, Palackého 524 Tereza Pšejová (9), Tomáš Pumprla (9), Lukáš Maceška (8), Vojtěch Darmovzal (8)