Lista zarejestrowanych drużyn
Czechy | Polska | Słowacja

Polska online

32 zarejestrowane drużyny / 168 wolnych miejsc
Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, Skała, ks. Stanisława Połetka 32
Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi, Warszawa, Ogrodowa 42/44
Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi, Warszawa, Ogrodowa 42/44
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, Kraków, os.Dywizjonu 303 35-35a
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, Kraków, os.Dywizjonu 303 35-35a
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich, Sulejówek, Żeromskiego 18 Jakub Kajkowski (VIII), Stanisław Lada (VII), Aleksander Lada (V), Marta Maczuga (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 10, Wrocław, Inflancka 13
Szkoła Podstawowa nr 10, Wrocław, Inflancka 13
Szkoła Podstawowa nr 3, Wrocław, Bobrza 27
Szkoła Podstawowa nr 3, Wrocław, Bobrza 27
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, Wrocław, ul. Zielińskiego 38
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, Wrocław, ul. Zielińskiego 38
Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Białystok, Narewska 11 Adam Sienkiewicz (VII), Natalia Malinowska (VIII), Kamil Januszkiewicz (VIII), Aleksander Trochimczyk (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 199, Łódź, Elsnera 8 Stanisław Golec (VIII), Maksym Kotwas (VIII), Mateusz Podkowski (VIII), Weronika Szulc (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Kraków, Kurczaba 5
Szkoła Podstawowa, Międzyrzecze Górne, 81 Tymoteusz Kozłowski (VIII), Nadia Matlak (VIII), Jakub Spiesz (VIII), Maciej Kosiec (VII)
Szkoła Podstawowa nr 12, Białystok, Komisji Edukacji Narodowej 1A
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Gaj, Szkolna 73
Szkoła Podstawowa nr 155, Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego 21 Jakub Bartnik (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 155, Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego 21 Bartłomiej Paliś (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka, Skała, Topolowa 25
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144, Kraków, os. Bohaterów Września 13
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144, Kraków, os. Bohaterów Września 13
Szkoła Podstawowa, Lusina, Zdrojowa 68
Szkoła Podstawowa, Lusina, Zdrojowa 68
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa, Marii Grzegorzewskiej 10
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa, Marii Grzegorzewskiej 10
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Kraków, Kurczaba 5 Małgotzata Gołda (VIII), Jakub Piórkowski (VIII), Cezary Szczęsny (VIII), Tola Teodorowicz (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Białystok, Narewska 13
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Białystok, Narewska 13
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle, Jasło, Koralewskiego 9 Szymon Nowosielski (VII), Dominika Pabisz (VIII), Miłosz Borda-Sieczkowski (VIII), Karolina Furmanek (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3, Gorlice, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16 Julia Konopka (VIII), Szymon Mrozek (VIII), Weronika Toczek (VIII), Sabina Stempkowicz (VIII)