Zoznam prihlásených tímov
Česká republika | Francúzsko | Poľsko | Slovensko

Slovensko online

149 prihlásených tímov / 101 voľných miest
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará ĽubovňaKrištof Dudzik (9), Filip Krafčík (9), Pavol Pluta (8), Samuel Poláček (8)
Základná škola s MŠ, Alekšince 395, Alekšince
1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, BratislavaLiana Pavlíková (8), Leon Salner (8), Tomáš Mésároš (8), Barbora Horská (8)
Základná škola Komenského, Stará ĽubovňaAlexandra Pečarková (8), Vivien Krulčiková (8), Adela Koršňaková (8), Valentina Šestáková (8)
Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, ZuberecGregor Žák (8), Matúš Šroba (8), Martin Vrábel (8), Erik Škvarka (8)
Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, ZuberecŠtefan Letošťák (9), Alex Kučera (9), Michal Jančo (9), Matúš Orčo (9)
Základná škola Komenského, Stará ĽubovňaEma Hriňová (9), Nina Jančišinová (9), Gabriela Mačugová (9), Daniel Solotruk (9)
Gymnázium Komenského, PartizánskeMichal Ďuračka (8), Pavol Horečný (8), Marek Knápek (8), Jakub Lajstrík (8)
Gymnázium Komenského, PartizánskeMartin Bezák (9), Jakub Čangel (9), Dávid Sámela (9), Benjamín Žember (9)
Súkromná základná škola Felix, Krásnohorská 14, Bratislava
Súkromná základná škola Felix, Krásnohorská 14, Bratislava
Súkromná základná škola Felix, Krásnohorská 14, Bratislava
Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, ZuberecZdenka Valeková (8), Liliana Obrtáčová (8), Nina Kohárová (8), Zuzana Ondrošová (8)
Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, ZuberecMonika Harmatová (8), Eliáš Leginus (8), Mária Pardeková (8), Zuzana Valeková (8)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovRichard Prikler (9), Jakub Jambrich (9), Sebastián Mačura (9), Žofia Hromjáková (9)
Základná škola Rajčianska, Bratislava-VrakuňaSofia Tomašchová (9), Viktória Siakelová (9), Jakub Chomiszak (9), Branislav Rischer (9)
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, NitraErich Tábi (9), Lukáš Pauk (9), Dávid Gábik (9), Dominika Denková (9)
Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, ZuberecEva Bebejova (9), Tatiana Geschwandtnerova (9), Marina Majercakova (9), Michaela Valekova (9)
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovAdam Novotný (9), Adam Korž (9), Frederika Mádziková (9), Miroslava Pramníková (9)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovAneta Štefančínová (9), Katarína Javorská (9), Alex Kanderka (9), Marek Ištok (9)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovMarkus Michňák (9), David Činčera (9), Dávid Mrúz (9), Marek Krištof (9)
Základná škola Štefánikova, HumennéLiana Krivjanská (9), Adam Macko (9), Simona Macková (9), Tomáš Sukeľ (9)
Základná škola Štefánikova, HumennéNina Anna Betáková (9), Jakub Ferjak (8), Matej Karpáč (8), Michal Petrovčin (8)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10Marcel Farbula (9), Dominik Jindra (9), Filip Fialka (9), Matúš Pestún (9)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaSára Mühlbergerová (9), Nina Záthurecká (9), Lucia Strogová (9), Adela Vrždáková (9)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, TrenčínMichal Čarnogurský (9), Andrea Hroto (9), Tomáš Krajčovič (9), Igor Vargovič (9)
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaDominka Káčerová (9), Alex Slávik (9), Richard Skála (9), Michal Lábaj (9)
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, SenecSamuel Klčo (9)
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, SenecBranislav Blaščák (8), Peter Borušovič (8), Ján Nemeček (8), Matúš Sloboda (8)
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, ŽilinaFilip Samuhel (9), Filip Galovič (9), Samuel Ciesarik (9), Peter Urban (9)
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo
Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo
Základná škola s MŠ, Nitrica 41, NitricaAngelika Chrenková (8), Lucas Humaj (8), Filip Krchňavý (8), Simona Pavelková (8)
Základná škola Žiarska, Liptovský Mikuláš
Základná škola Žiarska, Liptovský Mikuláš
Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10Teo Peter Lukáč (8), Martin Švec (8), Petra Pónyová (8), Viera Rumanová (8)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhTomáš Geletka (8), Michal Ferdinandy (8), Jakub Horváth (8), Ján Magdo (8)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhBoris Kὃrὃš (8), Rodan Levický (8), Maxim Boczek (8), Michal Vodička (8)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhVeronika Jakabová (9), Denis Kandráč (9), Oliver Seman (9), Ján Stupák (9)
Gymnázium Alejová, Košice-Juh
Gymnázium Alejová, Košice-Juh
Gymnázium Alejová, Košice-Juh
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, TrenčínAdam Hrnčiar (9), Rastislav Kulich (9), Jakub Gieci (9), Timea Leah Masar (9)
Základná škola Nitrianska, BrančAdam Csámpay (9), Boris Benc (9), Viliam Kóňa (9), Jozef Muran (9)
Základná škola Dargovských hrdinov, HumennéIgor Chomča (8), Peter Greňo (8), Samuel Fejko (8), Jaroslav Feňko (8)
Základná škola Dargovských hrdinov, HumennéSofia Šepeľová (8), Sarah Matvijová (8), Gabriela Dubová (8), Bianka Babinová (8)
Základná škola Devínska, Nové ZámkyMaximilián Szabó (9), Dominik Berek (9), Rebeka Jakubíková (9), Karina Nováková (9)
Gymnázium Hubeného, BratislavaBibiana Chrenková (9), Daniel Sebastián Panáček (9), Jakub Šmida (9), Matej Šmida (9)
CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, SereďMatej Kavoň (9), Matej Kurbel (9), Henrieta Lenčéšová (9), Eva Slezáková (9)
Gymnázium Hubeného, BratislavaBarbora Kováčová (9), Tereza Pisarčíková (9), Veronika Putišová (9), Gabriela Vörösová (9)
CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, SereďChristian Boška (8), Max Fekeč (8), Tamara Gábliková (8), Lukáš Majka (8)
Základná škola s MŠ, Maurerova 14, KrompachyPatrik Oravec (8), Klaudia Sirotňáková (9), Viktória Solčániová (9), Dominik Štec (8)
Základná škola s MŠ, Vančurova 38, TrnavaMatúš Vlkovič (9), Michael Pintér (9), Tereza Kozická (9), Silvia Siantová (9)
Základná škola s MŠ, Vančurova 38, TrnavaJana Nadžadyová (9), Maximilián Pekarčík (9), Adam Labanc (8), Barbora Gnebusová (8)
Základná škola Benkova, NitraLucia Ožvaldová (8), Peter Ožvalda (8), Timotej Dunay (8), Ema Šunderlíková (8)
Základná škola Benkova, Nitra
Základná škola Cernina, CerninaOliver Dulina (9), Samuel Leonard Stronček (9), Nikola Kaňuková (9), Maroš Ferenc (9)
Gymnázium Kukučínova, Poprad
Gymnázium Kukučínova, Poprad
Gymnázium SNP, GelnicaNina Marčeková (8), Vieroslava Oxová (8), Karolína Šimková (8), Mária Vojnovaská (8)
Gymnázium SNP, GelnicaFilip Vaškovič (8), Tobias Škarbek (8), Jakub Marcinko (8), Patrik Krompaský (8)
Gymnázium SNP, GelnicaSabina Žaludková (8), Klára Džuganová (8), Adam Roman (8), Lukáš Janoško (8)
Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad VáhomZuzana Romaňáková (8), Natália Šuranová (8), Andrea Samulová (8), Samuel Pastorek (8)
Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad VáhomŠimon Šoltýs (8), Timotej Bumbál (8), Vanesa Mitická (8), Nina Rybanská (8)
Základná škola s MŠ, Udiča 248, UdičaPavol Hároník (8), Adam Chochlík (8), Jakub Markovič (8), Samuel Štefan Šibík (8)
Základná škola s MŠ, Udiča 248, UdičaSamuel Sirvoň (8), Tomáš Turiak (8), Marián Stanislav (8), Marek Pagáč (8)
Základná škola s MŠ, Udiča 248, UdičaNina Hladká (9), Klára Kadrljaková (9), Vanessa Paholíková (9), Sophia Šarlayová (9)
Základná škola Rozmarínová, KomárnoViktor Holboj (8), Robert Kollár (9), Veronika Pavlechová (8), Samuel Plavec (9)
Základná škola Rozmarínová, KomárnoBianka Červená (8), Tamara Ďuríková (8), Maxim Gromer (9), Branislav Manczal (9)
Základná škola R.K., Nádražná 955, PartizánskeMiroslav Jemala (9), Ondrej Jozef Hanák (9), Matúš Paulovič (9), Andrej Jemala (8)
Základná škola Šmeralova, PrešovJakub Bryndza (8), Sebastián Holent (8), Milan Pagurko (8), Oliver Vozár (8)
Základná škola Šmeralova, PrešovBianka Vaľková (8), Alexandra Patoráková (8), Liliana Javorská (8), Nina Ondriová (8)
Základná škola Šmeralova, Prešov
Gymnázium Grösslingová, Bratislava
Gymnázium Grösslingová, Bratislava
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaOliver Hrbáň (8), Matej Kekely (8), Max Medovarský (8), Richard Mravec (8)
Základná škola Rajčianska, Bratislava-Vrakuňa
Základná škola Rajčianska, Bratislava-Vrakuňa
Základná škola Lúčna, DivínMartin Drugda (9), Daniel Golian (9), Barbora Strečková (9), Júlia Štupáková (8)
Základná škola Štefánikova, PiešťanyJán Mrňa (8), Zuzana Bujnová (8), Zora Krupová (8), Sebastián Vrba (8)
Základná škola Štefánikova, PiešťanyLucia Noskovičová (8), Viktória Gono (8), Šimon Petríček (8), Jakub Hudcovič (8)
Základná škola s MŠ, Školská 321, BrezovicaMartina Turošáková (9), Nikola Kaníková (9), Martin Tóth (9), Andrej Hucík (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaMarek Hanula (9), Matej Hrdlička (9), Klaudia Klimeková (9), Jakub Benčo (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaMatej Bachniček (9), Hana Kalábová (9), Pavol Pajtík (9), Jakub Rybár (9)
Kat.spo. šk.- ZŠ sv.M., Školská 9, NemšováJúlia Begáňová (8), Jakub Forgáč (8), Jakub Krcheň (8), Veronika Prosňanská (8)
Kat.spo. šk.- ZŠ sv.M., Školská 9, NemšováVanesa Rajníčková (9), Katarína Šumichrastová (9), Patrik Navrátil (9), Roman Prchlík (9)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaLucia Uhrová (8), Ľubomír Polák (8), Natália Kročková (8), Andrej Žitník (8)
Základná škola Školská, TlmačeJuraj Jašek (9), Tomáš Meľnik (9), Jakub Sádovský (9), Martin Šimečík (9)
Základná škola Školská, TlmačeJanka Barátová (8), Alexandra Butkovičová (8), Simona Galbavá (8), Jasmína Tarišková (8)
Gymnázium SNP, GelnicaMartin Brutovský (9), Michal Demko (9), Lukáš Kravec (9), Ľubomír Medvec (9)
Gymnázium SNP, GelnicaNina Dzurendová (9), Barbora Gladišová (9), Nela Kaľavská (9), Alexandra Polahárová (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaAdam Daniel Donoval (8), Marek Hromada (8), Sarah Klopštock (8), Teo Višňovský (8)
Základná škola s MŠ, Udiča 248, UdičaPatrik Buday (9), Rebeka Fajthová (9), Patrik Moravík (9), Nela Repáčová (9)
Základná škola Maxima Gorkého, Trnava
Základná škola s MŠ, Kľačany 263, KľačanyDárius Domaracký (8), Pavol Koniar (8), Daniel Ostrovský (9), Tatiana Vendleková (9)
Základná škola s MŠ, Školská 1575, HriňováNatália Krnáčová (8), Terézia Paučová (8), Kamila Lešová (8), Andrej Kmeť (9)
Základná škola Komenského, SvitAlexandra Slivková (9), Natália Štanclová (9), Bianka Jakubcová (9), Karin Kurpašová (9)
Základná škola Družstevná, KurimaBibiana Bolišingová (9), Frederika Illéšová (9), Richard Lastivka (9), Jaroslav Sokol (9)
Súkromná základná škola Guliver, Andreja Trúchleho Sytnianskeho 28, Banská ŠtiavnicaJán Urban (8), Mikuláš Macharik (8), Šimon Pálka (8), Dávid Štirbl (9)
Evanjelická ZŠ, Palisády 57, Bratislava-Staré MestoJán Dokupil (7), Marek Sýč (7), Matej Hukel (7), Daniel Vrábel (7)
Základná škola Dlhé Hony, TrenčínMatej Jurka (9), František Škoviera (9), Adam Krecháč (9), Matúš Martiška (9)
Základná škola Dlhé Hony, Trenčín
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaJán Janek (8), Dominik Kobza (8), Michal Harmata (8), Filip Krpelan (8)
Základná škola Čachovský rad, VrútkyMichaela Stanková (8), Denisa Jarošová (8), Tomáš Jelšík (8), Lea Babčová (8)
Základná škola Maxima Gorkého, Trnava
Gymnázium SNP, GelnicaDaniela Bikárová (9), Klaudia Krauszová (9), Lujza Majkutová (9), Alena Popelášová (9)
Základná škola Čachovský rad, VrútkyLukáš Drábik (9), Alžbetka Mikulová (9), Lucia Šichtová (9), Kristína Ťaptíková (9)
Základná škola s MŠ, Lazany 423/5, LazanySára Filkornová (9), Nina Kučerová (9), Martin Schon (9), Sebastián Škultéty (9)
Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad VáhomMatej Velacek (9), Miroslav Vráblik (9), Timotej Hudcovský (9), Timea Horváthová (9)
Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - VeľkáNatália Ilavská (9), Lenka Kovalčíková (9), Zuzana Dulová (9), Martin Roth (9)
Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - VeľkáSamuel Joštiak (9), Alex Pavličko (9), Filip Laufik (9), Patrik Buc (9)
Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, ŽilinaAndrej Pavelka (8), Filip Kozlík (8), Jessica Kobolková (8), Tomáš Moťovský (9)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaJuraj Janáč (8), Natália Polakovičová (8), Veronika Valášková (8), Sebastián Watzka (8)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaLukáš Bohman (7), Peter Kotas (7), Samuel Srnčík (7), Adam Fojtík (7)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaAdam Červený (8), Filip Čičmanec (8), Eliška Kubišová (8), Samuel Gažo (8)
Základná škola Družstevná, KurimaRadka Rajničová (9), Vanesa Jendroľová (9), Monika Daňková (9), Rebeka Pyržová (9)
ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smreková 38, SmižanyMarek Jasečko (9), Katarína Neupauerová (9), Ema Šebestová (9), Šimon Šefčík (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaBoris Berdák (8), Maximilián Dudlák (8), Max Horanský (8), Adam Láštic (8)
Gymnázium P. J. Šafárika, Ul. akademika Hronca 1, RožňavaKatarína Adamková (9), Adam Kramár (9), Sofia Mišendová (9), Sofia Široká (8)
Základná škola Slatinská, BelušaAdriana Mesiačková (8), Kristína Rúčková (8), Barbora Tichá (8), Diana Zetochová (8)
Základná škola Slatinská, BelušaVanesa Černeková (8), Karolína Kasajová (8), Kristína Perháčová (8), Matej Synák (8)
Základná škola s MŠ, Orlov 5, Orlov
Základná škola Kukučínova, DetvaFilip Halaj (8), Timon Murín (8), Peter Petrovič (9), Ján Výbošťok (9)
Základná škola SNP, KaniankaJán Lubik (9), Adrián Boško (9), Michal Mečiar (9), Martin Píš (9)
Základná škola SNP, KaniankaMatej Ľachký (9), David Hrabovský (9), Peter Solár (9), Adam Páleš (9)
Základná škola SNP, KaniankaMartina Krakoviková (8), Matyas Žiško (8), Emma Dechetová (8), Barbora Grolmusová (8)
Základná škola Slatinská, BelušaSophia Harvanec (9), Patrik Kvaššay (9), Viktória Turzová (9), Sára Vavríková (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaDaniel Štorcel (8), Jakub Černý (8), Kristián Holík (8), Matúš Běčák (8)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaNina Chudícová (8), Emma Jedličková (8), Dominika Kupcová (8), Hana Siebertová (8)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaOndrej Cepko (8), Noemi Fedorišinová (8), Bianka Kostrubaničová (8), Timotej Kováč (8)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaDominik Hittrich (8), Daniela Mihaličková (8), Šimon Šarkozy (8), Klarka Valášková (8)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaPandora Juráni (8), Patrícia Molčanová (8), Lucia Petrovičová (8), Nina Vážna (8)
Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, BánovValentína Dobročániová (9), Dominik Hadar (9), Laura Klučková (9), Tomáš Uhrík (9)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, TrnavaJerguš Pecko (7), Dominik Vrábel (7), Martin Zelenay (7), Sofia Krištofovičová (7)
Základná škola M. Rázusa, ZvolenLiana Mazurkievičová (8), Tomáš Markech (8), Jozef Orlai (8), Juraj Patko (8)
Základná škola M. Rázusa, Zvolen
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2Alex Horečný (9), Oliver Labaška (9), Michal Valo (9), Benjamin Gruber (9)
Základná škola s MŠ, Školská 219, Žabokreky nad NitrouMatej Bača (9), Kristína Kováčiková (9), Júlia Marková (9), Martin Samson (3)
Gymnázium Párovská, NitraTomáš Motyčiak (9), Matúš Matejka (9), Adam Drlík (9), Dominik Ferenec (9)
Gymnázium Párovská, NitraSamuel Hlavačka (9), Šimon Vernarec (9), Karol Billík (9), Pavol Krasko (9)
Gymnázium Párovská, NitraTamara Halvoníková (9), Natália Dzurillová (9), Lara Hačková (9), Sára Zvalová (9)
Gymnázium Párovská, NitraNatan Lacsný (8), Nina Blodyová (8), Lukáš Martiš (8), Leo Líška (8)
Gymnázium Párovská, NitraTomáš Jankovič (8), Matúš Burian (8), Tiendat Luong Duc (8), Jakub Korček (8)
Gymnázium Párovská, NitraFilip Brath (9), Roman Pažma (9), Dominik Barta (8), Patrik Harvaník (8)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaNatália Cádrová (8), Nina Kurhajcová (8), Stanka Delič (8), Gréta Kapolková (8)