Zoznam prihlásených tímov
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Bánovce nad Bebravou

10 prihlásených tímov
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Duklianska 1 Lívia Bulíková (8), Alexander Halás (8), Martin Ragan (8), Paula Mária Žaťková (8)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Duklianska 1 Andrej Domovec (9), Šimon Matejička (9), Šimon Mišina (9), Kristián Valjent (9)
Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou, Radlinského 665/2 Noel Vimpeľ (9), Matej Baško (9), Karolína Marušincová (9), Matúš Filo (9)
Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou, Radlinského 665/2 Ella Filová (8), Nina Ruráková (8), Magdaléna Mikušová (8), Barbora Žatková (8)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, J. A. Komenského 1290/1 Tímea Drábiková (9), Vanesa Kováčiková (9), Jakub Hudec (9), Samuel Sloboda (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Školská 1123/29 David Gránsky (9), Emanuel Gránsky (8), Lukáš Lehocký (8), Tamara Plášeková (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 6 Sabina Maděránková (9), Sofia Škerdová (9), Vera Štrbavá (9), Tamara Šubová (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 6 Adrián Čuhák (8), Šimon Doležal (9), Ľubor Lukáč (9), Roman Rešetka (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, Gorazdova 1319/6 Karina Halová (8), Martin Košina (9), Veronika Poluchová (8), Ľubomír Sečanský (9)
Základná škola, Bánovce nad Bebravou, J. A. Komenského 1290/1 Mária Berecová (8), Klaudia Hodálová (8), Laura Palkovičová (9), Matúš Reis (7)

Banská Bystrica

24 prihlásených tímov
Základná škola, Banská Bystrica, Pieninská 27 Samuel Vitásek (8), Patrik Mistrík (9), Samuel Sýkora (8), Hana Zahradníčková (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Pieninská 27 Dominika Rusnáková (9), Lara Šramková (9), Lesia Bobrová (8), Andrej Bako (8)
Základná škola SSV, Banská Bystrica, Skuteckého 8 Eduard Bielik (9), Karolína Kernerová (9), Marek Hanuštiak (9), Lenka Hrobáková (8)
Základná škola SSV, Banská Bystrica, Skuteckého 8 Bianka Birčáková (9), Jakub Čupka (9), Sophie Alberty (9), Gabriel Gazda (8)
Základná škola, Detva, Kukučínova 480/6 Nina Babicová (8), Melánia Melichová (8), Martin Michálik (9), Tibor Vrťo (9)
Základná škola, Detva, Kukučínova 480/6 Dorothea Petrovičová (9), Jozef Debnár (9), Vanesa Bartková (8), Oliver Ďurica (8)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen, Hronská 1467/3 Benjamín Androvič (9), Peter Hríň (9), Marek Pivka (9), Michal Výboh (9)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen, Hronská 1467/3 Adam Blažko (9), Zuzana Harbutová (9), Jakub Markech (9), Daniela Pápežová (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Golianova 8 Zuzana Žiaková (9), Jakub Kejmar (9), Viktória Markovičová (9), Ema Zvarová (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Golianova 8 Patrik Bartelt (9), Viktória Králiková (8), Peter Floch (8), Juraj Šťavina (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Spojová 14 Laura Áčová (9), Diana Berková (9), Krištof Kašper (9), Šimon Mesiarik (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Spojová 14 Ondrej Kmeť (9), Aleš Odráška (9), Filip Švantner (9), Marek Záchenský (9)
Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica, Hurbanova 9 Daniel Buday (9), Miriam Minková (9), Daniela Macková (9), Katarína Murinová (9)
Základná škola, Zvolen, J. Alexyho 1941/1 Veronika Stehlíková (8), Michaela Capovčáková (8), Matúš Králik (8), Jakub Murín (8)
Základná škola, Zvolen, J. Alexyho 1941/1 Matúš Heis (9), Peter Lihocký (9), Sára Podhradská (9), Erika Poliaková (9)
Základná škola, Zvolen, M. Rázusa 1672/3 Peter Hazlinger (9), Jakub Jakubčin (9), Veronika Klajbanová (9), Lukáš Ondrejka (9)
Základná škola, Zvolen, M. Rázusa 1672/3 Timotej Fides (9), Ivan Gáborík (9), Karolína Hocková (8), Lenka Jochimová (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Radvanská 1 Samuel Drienovský (9), Matúš Joščák (9), Samuel Dian (9), Petra Vinarčíková (9)
Základná škola, Zvolen, Hrnčiarska 2119/1 Jana Helcmanová (8), Alexandra Lehotská (9), Matúš Solár (8), Richard Vojtek (9)
Základná škola, Zvolen, Hrnčiarska 2119/1 Timea Koreňová (8), Samuel Krnáč (9), Zina Laššútová (8), Kristián Vraštiak (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Sitnianska 32 Ondrej Barto (8), Hana Hudobová (8), Maroš Koteleš (9), Rebeka Tóthová (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Ďumbierska 17 Martin Cígler (9), Samuel Kotrč (9), Tomáš Krompaský (9), Matej Gálfy (9)
Základná škola, Banská Bystrica, Ďumbierska 17 Matúš Boleček (8), Jakub Chromiak (8), Zuzana Gregorová (8), Dávid Hlôška (8)
Základná škola, Banská Bystrica, Trieda SNP 20 Kristína Makovínyová (9), Michal Mokrý (9), Viktória Urgelová (9), Andrej Danihilík (9)

Bratislava

54 prihlásených tímov
Základná škola s MŠ, Bratislava-Nové Mesto, Cádrova 23 Michal Bachratý (9), Gabriel Dunajský (9), Karolína Groneová (9), Sára Pigová (9)
Základná škola s MŠ, Bratislava-Nové Mesto, Cádrova 23 Šimon Borovský (8), Andrej Tomaščin (8), Adam Babušek (8), Zoroslav Zita (8)
Súkromná základná škola Felix, Bratislava, Krásnohorská 14 Martin Kníž (6), Tomáš Grošek (8), Matej Hrica (8), Darien Ďalog (8)
Súkromná základná škola Felix, Bratislava, Krásnohorská 14
Evanjelické lýceum, Bratislava, Vranovská 2
Evanjelické lýceum, Bratislava, Vranovská 2
Základná škola, Pezinok, Kupeckého 74 Nina Miková (8), Nina Koleníková (8), Matúš Čúzy (9), Radoslav Klučár (9)
Základná škola, Pezinok, Kupeckého 74 Sebastián Grainda (9), Zoran Martinovský (8), Ivan Maderič (8), Šimon Šipoš (9)
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Šamorín, Slnečná 2 Ema Czuczová (6), Jakub Jenčuš (5), Dávid Prívara (5), Adam Varga (5)
Základná škola, Bratislava-Staré Mesto, Jelenia 16 Nikolai Burgar (7), Nella Demova (7), Lukáš Krsko (7), Igor Marchenko (9)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Michal Cibulka (9), Alica Dományová (9), Ursuľa Mária Kossaczká (9), Filip Prutkay (9)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Sebastian Hajdu (9), Peter Kumančík (9), Daniel Medveczky (9), Filip Pázman (9)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Lucia Chladná (8), Viktória Krettová (8), Michal Semko (8), Elena Simčová (8)
Základná škola, Stupava, Školská 2
Gymnázium A. Bernoláka, Senec, Lichnerova 69 Samuel Gajdoš (8), Tomáš Pollák (8), Viktor Slašťan (8), Peter Žukovský (8)
Gymnázium A. Bernoláka, Senec, Lichnerova 69 Viktor Blaščák (9), Nina Griačová (9), Tomáš Bottlík (9), Diana Vranská (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Jozef Bachniček (9), Peter Ďuriš (9), Laura Skalošová (9), Jakub Nagy (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Martin Bekeč (9), Šimon Kováčik (9), Mia Armitag (9), Adam Zich (9)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Alfréd Brix (8), Barbora Brliťová (8), Samuel Šoltýs (8), Filip Valachovič (8)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava, Majerníkova 60
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava, Majerníkova 60
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Pri kríži 11 Lucia Mihaliková (8), Petra Pribišová (8), Michaela Kollárová (8), Andrea Sokolová (8)
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Pri kríži 11 Kristián Bobačic (9), Rebeka Kozakovičivá (9), Samuel Marcus Tisovčík (9), Erik Valentín (9)
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Pri kríži 11 Radovan Čajagi (9), Viliam Polák (9), Natália Rajtáková (9), Kristína Valašková (9)
Základná škola, Zohor, Obchodná 7 Sebastian Benkovič (9), Nina Brauneckerová (9), Jakub Slezák (8), Alexandra Vilkusová (9)
Základná škola, Bratislava-Vrakuňa, Železničná 14 Samuel Borguľa (8), Niko Dumitrescu (8), Róbert Holečka (8), Samo Comorek (8)
Základná škola, Bratislava-Vrakuňa, Železničná 14 Ján Dzuriček (9), Patrik Macanga (9), Timea Topoľovská (9), Adam Zubek (9)
Základná škola, Bratislava-Karlova Ves, Karloveská 61 Juraj Hutko (9), Miroslav Michvocík (9), Jakub Tučka (9), Michal Kostrhun (9)
Základná škola, Bratislava-Karlova Ves, Karloveská 61 Juraj Durec (8), Matej Mikuláš (8), Viktor Barta (8), Artur Vydarený (8)
Základná škola s MŠ, Bratislava-Nové Mesto, Za kasárňou 2 Patrik Bukovský (8), Oliver Babulík (9), Alica Komlóssyová (9), Matej Chmelko (9)
Základná škola, Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta 4 Martin Kollár (9), Matej Sivák (9), Martin Kuzmík (9), Michaela Uhríková (9)
Základná škola s MŠ, Pezinok, Orešie 3 Adam Kulich (8), Dominik Marček (9), Marek Romančík (9), Andrej Vasiľ (8)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Bratislava, Hronská 3 Nicole Borchová (8), Daniel Czaja (8), Terézia Dadajová (8), Anna Drobná (8)
Gymnázium, Bratislava, Hubeného 23 Ester Chovancová (7), Daniel Panáček (7), Matej Šmida (7), Jakub Šmida (7)
Gymnázium, Bratislava, Hubeného 23 Andrej Janca (8), Martin Uhrin (8), Klaudia Kodnárová (8), Elly Hoffnerová (8)
Základná škola, Bratislava-Petržalka, Lachova 1 Andrea Brudňáková (9), Werner Federmayer (9), Martina Kissová (9), Nikoleta Kročianová (9)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Bratislava, Hronská 3 Ella Kováčová (8), Barbara Prokopcová (8), Andrej Sečanský (8), Adam Šiša (8)
Gymnázium Svätej Uršule, Bratislava, Nedbalova 6 Dominika Pašuthová (9), Stanislav Polák (9), Michal Šabo (9), Simeon Marián Socha (9)
Gymnázium Svätej Uršule, Bratislava, Nedbalova 6 Timotej Bajtay (7), Hanka Jakubíková (7), Patrik Pauliny (7), Ján Gerber (7)
Gymnázium A. Bernoláka, Senec, Lichnerova 69 Oliver Brunovský (7), Markus Hirsch (7), Oliver Nguyen (7), Metod Sninčák (7)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Bratislava, Hronská 3 Nina Grygarová (9), Jakub Holík (9), Jerguš Palaj (9), Gabriel Rudišin (9)
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Nejedlého 8 Timotej Boor (9), Matej Krempaský (8), Juraj Sokolík (9), Filip Szetei (8)
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Nejedlého 8 Tomáš Bohmann (9), Jozef Vetrík (9), Martin Michalko (8), Tomáš Hanák (8)
Základná škola, Bratislava-Dúbravka, Nejedlého 8 Veronika Nováková (9), Ľubica Mária Bodláková (9), Kristína Obrancová (8), Nicol Ďurková (8)
ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky, Kláštorné nám. 1 Lenka Ježeková (9), Daniela Osadská (9), Samuel Raček (8), Michal Sobek (9)
ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky, Kláštorné nám. 1 Michal Augustovič (9), Katarína Pavlová (9), Simona Rybáriková (9), Klára Trnková (9)
ZŠ Matky Alexie, Bratislava-Staré Mesto, Palackého 1 Daniela Fulová (9), Zuzana Mičeková (9), Erik Nagy (9), Matúš Špuler (9)
Základná škola, Stupava, Školská 2 Jakub Klus (9), Adam Goldschmidt (9), Peter Novota (9), Denis Maroš (9)
Základná škola, Stupava, Školská 2 Marek Koválovský (8), Filip Anger (8), Daren Drahoš (8), Juraj Marček (8)
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava, Novohradská 3 Adam Gergély (9), Alex Havrila (9), Metej Krivošík (9), Richard Uhlík (9)
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava, Novohradská 3 Alžbeta Kováčová (9), Barbora Čierniková (9), Katarína Martimkovičová (9), Damia Isabel Jakusová (9)
ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava, Halenárska 45 Lukáš Školár (8), Dávid Guniš (8), Peter Ganz (8), Matej Pikus (8)
Základná škola, Bratislava-Ružinov, Ostredková 14 Tomáš Durčík (8), Martin Miškerik (8), Samuel Papiernik (7), Zuzana Rusnáková (8)
Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Bratislava-Ružinov, Košická Adam Bartek (8), Štefan Kotlárik (8), Jakub Krivošík (8), Michal Tomaga (8)

Brezno

13 prihlásených tímov
Základná škola I.B.Z., Revúca, Petra Jilemnického 94/3 Tomáš Hapl (9), Sarah Kvetková (8), Lenka Repáková (7), Michal Špalda (9)
Základná škola, Valaská, Októbrová 16 Jakub Bíreš (8), Emma Janeková (9), Dominik Kožiak (8), Ester Melicherčík (8)
Základná škola, Valaská, Októbrová 16 Lucia Gonosová (8), Janka Lenártová (8), Lukáš Patúš (9), Ján Sebastián Vilhan (8)
Základná škola s MŠ, Brezno, Pionierska 4 Filip Formánek (9), Tamara Vozárová (9), Maxim Spišiak (8), Martin Václavík (8)
Základná škola, Podbrezová, Kolkáreň 7/12 Ema Haníncová (9), Ivan Kubove (9), Zuzana Svinčiaková (9), Filip Žitňák (9)
Základná škola, Podbrezová, Kolkáreň 7/12 Filip bánik (8), Tomáš Gibala (8), Aneta Patrášová (8), Lucia Plavuchová (8)
Základná škola, Čierny Balog, Jánošovka, Školská 511/2 Lucia Medvedová (8), Pavol Kováčik (9), Miroslav Potkány (9), Peter švantner (9)
Základná škola s MŠ, Závadka nad Hronom, Hviezdoslavova 30 Mária Babeľová (9), Marián Terek (9), Roman Seman (9), Adriana Syčová (9)
Základná škola s MŠ, Nemecká, Školská 35 Filip Bician (9), Branislav Píši (9), Ľuboš Duľa (9), Martin Macík (9)
Základná škola s MŠ, Nemecká, Školská 35 Matej Kološta (8), Barbora Ollerová (9), Ema Šestáková (8), Stanislava Tomková (9)
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno, Štúrova 13 Diana Majerová (9), Timo Caban (9), Timon Fillo (9), Matúš Porhajaš (9)
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno, Štúrova 13 Sofia Kubandová (9), Lívia Kupcová (9), Lukáš Kvietok (9), Samuel Remenár (9)
Základná škola, Heľpa, Školská 604/17 Rebeka Blažečková (7), Sara Giničová (7), Karolína Oravkinová (7), Natália Pribylinová (7)

Bytča

13 prihlásených tímov
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Dolný Kubín, Hviezdoslavovo nám. 18 Alexandra Fajčáková (8), Ema Klocháňová (8), Anna Majdišová (8), Sofia Sekerášová (8)
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Dolný Kubín, Hviezdoslavovo nám. 18 Katarína Ďaďová (9), Daniel Hauko (9), Matúš Kováčik (9), Branislav Mahút (8)
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Dolný Kubín, Hviezdoslavovo nám. 18 Andrea Horská (9), Jakub Martinček (9), Samuel Srnka (9), Michaela Vicáňová (9)
Základná škola, Bytča, Eliáša Lániho 261/7 Patrik Chlebina (9), Erika Bernátová (9), Marián Olšavský (9), Adrián Strašík (9)
Základná škola, Bytča, Eliáša Lániho 261/7 Dominik Papučík (8), Patrícia Hubocká (8), Ján Gombár (8), Richard Schmidt (8)
Gymnázium, Žilina, Varšavská cesta 1 Nicolas Trojan (9), Samuel Klocháň (9), Šimon Kovalik (9), Daniela Končoková (9)
Gymnázium, Žilina, Varšavská cesta 1 Filip Mravec (9), Samuel Chovanec (9), Sebastián Bosík (9), Lukáš Kopún (9)
Gymnázium, Bytča, Štefánikova 219/4 Sebastián Slocík (9), Veronika Holášová (9), Jakub Kolek (9), Šimon Zúber (8)
Gymnázium, Považská Bystrica, Školská 234/8 Vanesa Brigantová (9), Alexandra Karvašová (9), Nella Sýkorová (9), Diana Zvaková (9)
Cirkevná základná škola, Žilina, Gaštanová 53 Dorota Heglasová (8), Alžbeta Mária Jakubová (8), Matej Kaprál (8), Terézia Kaprálová (8)
Základná škola, Brvnište, Brvnište 388 Matúš Miniarík (9), Matúš Jandúch (9), Patrik Macháč (9), Jozef Hároník (9)
Základná škola, Bytča, Ulica mieru č. 1235 Ján Ciesarík (9), Tereza Hrabovcová (9), Alžbeta Ovčíková (9), Miroslav Pajger (9)
Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana, Čadca, 17. novembra 1296 Šimon Klieštik (9), Alex Frolo (9), Samuel Plaček (9), Kristína Rypáková (9)

Hlohovec

12 prihlásených tímov
Základná škola, Hlohovec, M. R. Štefánika 30 Katarína Lopuchová (9), Hanka Magulicová (9), Lukáš Dlábik (9), Natália Žemlová (9)
Základná škola, Hlohovec, Koperníkova 24 Lea Kobidová (9), Karolína Púšová (9), Dávid Hladej (9), Nikola Ľubová (9)
Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Hlohovec, Komenského 13 Filip Husár (9), Maxmilián Macháček (9), Samo Ondrej Hulala (9), Katarína Minárovská (8)
Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Hlohovec, Komenského 13 Adam Ágh (8), Valéria Brunčáková (8), Nikola Černá (9), Sára Dzurechová (9)
Základná škola s MŠ, Kľačany, Kľačany 263 Luiza Zuzana Cvíčelová (9), Richard Kaluža (8), Žigmund Paulovič (8), Andrea vargová (9)
Základná škola s MŠ, Kľačany, Kľačany 263 Kristína Pauková (8), Sára Domaracká (9), Matúš Kollár (8), Veronika Medveďová (9)
Základná škola, Hlohovec, A. Felcána 4 Andrej Štefik (9), Tomáš Miklovič (9), Monika Minarčíková (9), Andrej Štefik (8)
Základná škola, Hlohovec, Koperníkova 24 Lukáš Gabriš (9), Maximilian Jančár (9), Patrícia Polakovičová (8), Katarína Vozárová (9)
Gymnázium L. Novomeského Senica, Senica, Dlhá 1037/12 Adam Durec (8), Matej Lanko (8), Jaroslav Černek (8), Martin Kalný (8)
Gymnázium L. Novomeského Senica, Senica, Dlhá 1037/12 Jakub Fischer (9), Matej Škrabák (9), Richard Jačanin (9), Matúš Ráček (9)
Základ. škola sv.Jozefa, Hlohovec, Pribinova 35 Nikoleta Glosová (9), Terézia Šranková (9), Alica Molnárová (9), Nina Štrbová (9)
Základ. škola sv.Jozefa, Hlohovec, Pribinova 35 Ezechiel Guillaume (9), Lucia Šturdíková (9), Andrea Bitarovská (9), Radovan Matajs (9)

Košice

20 prihlásených tímov
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Ladislav Antoži (9), Adrián Mikolaj (9), Jakub Müller (9), Jakub Blišťan (9)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Barbora Baltovičová (9), Bianka Gurská (9), Erik Jochman (9), Martin Šmilňák (9)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Richard Vodička (8), Ondrej Králik (8), Martin Kozár (8), Leo Oros (8)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Katarína Farbulová (8), Veronika Vodičková (8), Matúš Libák (8), Maxima Bednarčíková (8)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Bruno Boczek (8), Richard Čuba (8), Róbert Marcin (8), Anna Rajczyová (8)
Základná škola s MŠ, Krompachy, Maurerova 14 Šimon Hedvig (9), Šimon Juraj Ondrejčák (9), Dávid Argaláš (9), Adam Varecha (8)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Dávid Kepič (9), Tomáš Hutňan (9), Jakub Kukura (9), Alex Furman (9)
Gymnázium Štefana Moysesa, Moldava nad Bodvou, Školská 13 Adam Graffy (9), Dávid Gross (9), Tibor Kababik (9), Benjamín Rácz (9)
Základná škola, Košice-Dargov. hrdinov, Krosnianska 4 Matúš Mandzák (9), Tomáš Vysoký (9), Matej Kundrík (9), Pavol Alexander Komloš (9)
Základná škola, Košice-Sídlisko Ťahanovce, Belehradská 21 Daniel Sabol (9), Sofia Jaššová (9), Dávid Ujházi (9), Norbert Jakubčák (9)
Základná škola, Košice-Sídlisko Ťahanovce, Belehradská 21 Marek Pekľanský (8), Jaromír Jankovics (8), Marek Horňák (8), Tomáš Jurčík (8)
Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto, Škultétyho 10 Ema Kralovanská (8), Eduard Fedorčuk (9), Šimon Stano (7), Terézia Stanová (9)
Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto, Škultétyho 10 Barbora Kopnická (9), Timea Koránová (8), Kristína Krišková (9), Diana Lejková (7)
Základná škola, Košice-Juh, Požiarnická 3 Jakub Mihál (8), Ladislav Miklós (9), Kamil Pavlenko (9), Ema Skoršepová (8)
Základná škola, Sobrance, Komenského 6 Adam Koroľ (8), Sofia Matejová (8), Lenka Pavluliková (8), Ján Serbák (9)
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Košice-Staré Mesto, Zbrojničná 3 Adam Gazdag (7), Tobias Frič (7), Aneta Počatková (8), Patrik Hančár (8)
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Košice-Staré Mesto, Zbrojničná 3 Karol Červeňanský (8), Martin Ihnát (7), Jakub Hajduk (8), Zuzana Podolinská (7)
Súkromná základná škola, Košice-Nad jazerom, Dneperská 1 Michal Dlabaj (9), Patrik Horváth (8), Adela Horváthová (9), Alexandra Pastulová (8)
Základná škola, Košice-Západ, Kežmarská 28 Kristián Cichý (9), Daniel Dobranský (8), Filip Kmetz (8), Lukáš Mohelský (8)
Základná škola, Košice-Staré Mesto, Nám. L. Novomeského 2 Ján Lukáč (9), Patrik Stercz (9), Alžbeta Klimentová (9), Viola Vaitovičová (9)

Levice

6 prihlásených tímov
Základná škola, Levice, Pri Podlužianke 6 Emma Halabuková (9), Michelle Máčajová (9), Danica Ondíková (9), Adrián Horváth (9)
Základná škola sv. Al., Nová Baňa, Školská 15 Dávid Adamec (9), Sebastián Čík (8), Samuel Pauček (7), Martina Štullerová (8)
ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Žitavany, Šimkova 40 Sára Solčianska (9), Andrej Mikuš (9), Marek Barát (8), Ivana Cibirová (8)
Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Levice, Mierová 5 Hung Tuan Pham Viet (9), Martin Švec (9), Matej Turčok (9), Rastislav Peňažka (8)
Základná škola, Topoľčianky, Litoměřická 32 Pavol Benček (9), Andrej Magušín (9), Petra Pružinská (9), Peter Šlosiar (9)
Základná škola, Topoľčianky, Litoměřická 32 Ema Belicová (9), Ema CHrapková (9), Jaromír Koryťák (8), Matej Tencer (8)

Liptovský Mikuláš

22 prihlásených tímov
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 539 Patrik Hrabal (9), Jerguš Navrátil (9), Leo Slosiar (9), Michal Spišek (9)
Základná škola s MŠ, Liptovský Ján, Starojánska 11 Lukáš Berzéty (9), Radovan Buc (9), Tomáš Kyseľ (9), Mária Ohraďanová (9)
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Liptovský Mikuláš, Komenského 10 Samuel Mikita (9), Peter Iglarčík (9), Ondrej Buda (9), Lukáš Dršman (9)
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Liptovský Mikuláš, Komenského 10 Šimon Podstavek (8), Samuel Peterec (8), Marek Tobias Janík (7), Richard Račko (8)
Základná škola s MŠ, Liptovský Mikuláš, Demänovská ulica 408/4A Jakub Hromádka (9), Ján Berník (9), Dušan Gonda (9), Dušan Kuchta (9)
Gymnázium, Liptovský Hrádok, Hradná 23 Juraj Klein (9), Šimon Kakalejčík (9), Filip Antol (9), Andrej Kubík (9)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Nábr. 4. apríla 1936/23 Alex Lakomčík (9), Hubert Siwczyk (9), Martin Stankoviansky (9), Ondrej Valko (9)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Nábr. 4. apríla 1936/23 Milan Kozub (8), Filip Majerík (8), Katarína Pribulová (8), Andrea Šuňová (8)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Žiarska 679/13 Michal Bruňo (9), Samuel Chovanec (9), Vanessa Hirošová (9), Lukáš Hlavna (9)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Žiarska 679/13 Simona Tekelová (8), Mathias Matejčík (8), Veronika Mikulová (8), Nina Makovická (8)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Ul. čs. brigády 4 Filip Navrátil (9), Samuel Králik (9), Mário Tlamka (8), Marek Repa (8)
Základná škola, Liptovský Mikuláš, Ul. čs. brigády 4 Sebastián Dráb (9), Martin Pružina (9), Samuel Varga (9), Adam Stanko (9)
Základná škola, Ružomberok, Bystrická cesta 14 Dorota Jankovičová (9), Marián Kováč (9), Alexandra Kotlínová (8), Viktor Buschbacher (8)
ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš, Jura Janošku 11 Adam Hruška (9), Tomáš Kosstuth (9), Júlia Václavová (8), Martin Kovalčík (8)
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, Hradná 342 Timea Kelovská (9), Samuel Slosiar (9), Andreas Švec (9), Dávid Vodrážka (9)
Základná škola s MŠ, Liptovský Hrádok, Hradná 342 Nikol Chovanová (9), Pavol Kočí (9), Peter Olexa (9), Eva Mária Porubiaková (9)
Základná škola, Ružomberok, Bystrická cesta 14 Damián Karniš (8), Karolína Hlačinová (8), Eliška Horváthová (8), Nina Janovcová (8)
Základná škola, Ružomberok, Zarevúca 18 Roman Kuriš (9), Barbora Matušková (9), Filip Bajaček (8), Šimon Dalmanego (8)
Základná škola, Ružomberok, Zarevúca 18 Ingrid Karabášová (9), Dávid Fedorek (9), Mária Sorentíni (9), Lukáš Podskuba (9)
Základná škola, Kvačany, Kvačany 227 Alex Podstrelený (8), Pavol Glončák (9), Timea Kellová (8), Tomáš Eduard Kojš (9)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9 Adam Bačík (9), Samuel Bebko (9), Adam Droppa (9), Radovan Milan (9)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9 Lucia Lukášiková (9), Lucia Polečová (9), Karin Hrošová (9), Adriana Piovarčiová (9)

Lučenec

18 prihlásených tímov
Základná škola, Poltár, Slobody 2 Adam Sobota (9), Patrícia Bystrianská (9), Anna Vitoslavská (8), Ján Ančo (8)
Základná škola, Poltár, Slobody 2 Nina Kminiaková (9), Vanesa Karlíková (9), Viktor Jagerčík (8), Adrián Višniar (8)
Základná škola, Lučenec, Haličská cesta 1493/7 Boris Bahleda (9), Laura Gaberová (9), Bianka Ivaničová (9), Stanka Urbanová (9)
Základná škola, Lučenec, Haličská cesta 1493/7 Miloš Harasti (8), Evka Hricová (9), Michal Jardek (9), Peter Kalmár (8)
Základná škola, Poltár, Školská 3 Adam Almáši (9), Nikoleta Kantoráková (9), Lucas Ostrihoň (9), Martin Matej Sýkora (9)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec, Haličská cesta 9 Zina Dobrocká (9), Bronislava Koristeková (9), Martin Svorad (9), Marko Tokár (9)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec, Haličská cesta 9 Martin Dzúr (8), Matúš Kružliak (8), Danielle Nicolette Malčeková (8), Nina Kováčová (8)
Gymnázium Mateja Hrebendu, Hnúšťa, Hlavná 431 Lea  Romana Bálintová (9), Marek Gall (9), Ivana Kyseľová (9), Marko Vrábeľ (9)
Gymnázium A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš, Školská 21 Michaela Hrubčová (9), Zuzana Géciová (9), Žofia Rišová (9), Klára Dobosová (9)
Gymnázium A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš, Školská 21 Alexandra Hudecová (8), Adam Gerbáč (8), Ladislav Černý (8), Barbora Rimajová (8)
Cirkevná základná škola, Lučenec, T. G. Masaryka 9 Adrián Adamčík (8), Filip Bize (9), Adrián Adamčík (9), Tomáš Šinko (9)
Základná škola P.D., Rimavská Sobota, P. Dobšinského 1744 Samo Duda (9), Samuel Sklenár (9)
Základná škola, Lučenec, Ulica Vajanského 2844/47 Jakub Adamove (9), Ema Čumpelíková (9), Emma Kyzúrová (9), Nika Pastoráková (9)
Základná škola, Lučenec, Ulica Vajanského 2844/47 Ema Beracková (8), Karolína Rúth Karmanová (9), Barbora Kyzúrová (8), Jonáš Ľalík (8)
Základná škola, Divín, Lúčna 8 Samuel Fiľo (9), Marek Palúch (9), Viktória Talánová (8), Ema Votýpková (9)
Základná škola, Divín, Lúčna 8 Lenka Kašinová (9), Bianka Komárová (8), Samuel Šimo (9), Peter Végh (9)
Súkromné gymnázium, Lučenec, Gemerská cesta 1 Ivan Kulich (9), Samuel Danko (9), Alexandra Kolbányiová (8), Samuel Eliot Kollár (9)
Základná škola M.R.Š., Lučenec, Haličská cesta 1191/8 Ján Balkovský (9), Patrícia Gondášová (9), Oleksander Humenjuk (9), Viktória Kalamárová (8)

Michalovce

18 prihlásených tímov
Základná škola, Michalovce, T. J. Moussona 4 Katarína Chromá (9), Samuel Pangrác (9), Martin Ondila (9), Peter Ondrik (9)
Základná škola s MŠ, Palín, Palín 104 Martin Toth (8), Ján Lukáč (8), Terézia Lukáčová (7), Kristián Bross (7)
Gymnázium, Sobrance, Kpt. Nálepku 6 Veronika Ivanišová (9), Tomáš Kašaj (9), Janík Ďačok (9), Kristina Podoľáková (9)
Gymnázium, Sobrance, Kpt. Nálepku 6 Martin Čupakovič (8), Jakub Oreský (8), Sebastian Ištok (8), Marián Mižák (7)
Základná škola, Michalovce, Jána A. Komenského 1 Samuel Čížek (9), Kristína Horváthová (9), Dávid Nemec (8), Nicolas Štec (8)
Základná škola, Michalovce, Jána Švermu 6 Zuzana Labancová (9), Marcela Majorošová (9), Emma Richvalská (8), Sára Richvalská (8)
Základná škola POH, Veľké Kapušany, Síd.P.O.Hviezdoslava 43 Eva Bérešová (9), Dárius Kočiš (9), Martin Kolduš (8), Michal Vajda (8)
Základná škola, Strážske, Mierová 1 Lea Mária Laškodyová (8), Viktória Lenártová (8), Samuel Malík (9), Kristián Ovšonka (9)
Základná škola, Humenné, Štefánikova 31 Matej Babinský (8), Lucia Soňa Dolobáčová (9), Daniel Ivanič (8), Viktor Židzik (9)
Základná škola, Humenné, Štefánikova 31 Matej Karpáč (6), Matej Komarc (8), Miroslava Zara Kucanová (8), Peter Ruják (9)
Gymnázium, Snina, Študentská 4 Oliver Andrejko (9), Lukáš Haničák (9), Matúš Kriško (9), Dávid Dzuba (9)
Základná škola, Michalovce, T. J. Moussona 4 Boris Andrišov (8), Jakub Lajčák (8), Zuzana Miklošová (8), Lukáš Mižák (8)
Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou, Rakovec nad Ondavou 2 Jakub Dzurko (9), Viktória Marinčáková (9), Ema Megisová (9), Tomáš Tankovčík (9)
Základná škola, Budkovce, Budkovce 355 Dominik Hrabčák (9), Richard Komendant (7), Martin Komendant (7), Slavomír Tkáč (9)
Gymnázium, Trebišov, Komenského 32 Michaela Filipeková (8), Adam Kováč (9), Miriam Lešová (8), Kamila Šemegová (9)
Základná škola, Michalovce, Jána Švermu 6 Frederik Csery (9), Samuel Jenčík (8), Gabriel Kuriľak (9), Dávid Moskaľ (8)
Základná škola, Michalovce, Moskovská 1 Ján Budiš (8), Lívia Feninová (9), Róbert Piskor (9), Anna Mattová (9)
Základná škola, Michalovce, Okružná 17 Ján Hadžala (9), Zuzana Kačkošová (8), Lujza Lea Lavriková (8), Norbert Riebesam (9)

Námestovo

12 prihlásených tímov
Základná škola, Hruštín, Hruštín 55 Matúš Katreník (9), Kamila Kušnieriková (9), Lukáš Kaprálik (9), Marika Zemenčíková (9)
Základná škola, Hruštín, Hruštín 55 Samuel Šimák (8), Lenka Kazimierová (8), Lukáš Kompan (9), Barbora Vlžáková (8)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Paula Dubeňová (9), Olívia Halková (9), Martina Bugajová (9), Natália Kazimierová (9)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Matúš Lipničan (9), Nikolas Serdel (9), Nina Kordiaková (9), Adela Poláčiková (9)
Základná škola s MŠ, Babín, Babín 37 Gregor Ďobek (8), Samuel Škombár (8), Tomáš Vraštiak (8), Kristína Lipničanová (8)
Základná škola s MŠ, Oravské Veselé, Oravské Veselé 377 Lukáš Joštiak (8), Jakub Krúpa (8), Andrej Chromek (8), Ján Šurín (8)
Základná škola s MŠ, Oravské Veselé, Oravské Veselé 377 Petra Kinierová (9), Daniela Kocúrová (9), Lenka Ligošová (9), Simona Jurčáková (9)
Základná škola, Námestovo, Slnečná 168/28 Ondrej Grigeľ (9), Samuel Holeša (9), Terézia Parížeková (9), Alžbeta Matisová (9)
Základná škola s MŠ, Zubrohlava, Školská 238 Matej Kojs (8), Anton Kurjak (9), Karolína Rentková (8), Ľuboš Sroka (9)
Základná škola s MŠ, Breza, Breza 314 Jakub Kormaňák (9), Miriama Zboroňová (9), Jaroslav Juriga (8), Timea Vnučáková (8)
Základná škola s MŠ, Mútne, Mútne 224 Ondrej Durčák (9), Soňa Boleková (9), Monika Kšenzuľáková (9), Jozef Murín (9)
Základná škola s MŠ, Lokca, Lokca 71 Nikolas Kekeľák (9), Jana Snováková (9), Libor Žofaj (8), Jozef Smolár (8)

Nitra

24 prihlásených tímov
Gymnázium Topoľčany, Topoľčany, 17. novembra 1180/16 Dodi Mišenka (9), Andrej Molčan (9), Michal Sedlár (8), Nina Višenková (8)
Základná škola, Nitra, Nábrežie mládeže 5 Filip Gyepes (9), Nina Kvasnicová (9), Dávid Sven Svetlanský (9), Maximilián Varhaník (9)
Základná škola, Nitra, Nábrežie mládeže 5 Fedor Bezák (8), Kristína Klinková (8), Marek Tanyasi (9), Anna Otepková (8)
Základná škola s MŠ, Vlčany, Vlčany 1547 Marek Boťanský (8), Martin Gurbaľ (9), Nikoleta Pavlíková (8), Hana Sallaiová (8)
Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Komárno, Pohraničná 10 Peter Márk Hóka (9), František Kajan (9), Attila Križan (8), Peter Švec (8)
Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Komárno, Pohraničná 10 Vivien Czibulka (8), Karolína Daňková (8), Viktória Holderiková (9), Emma Odorová (9)
SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra, Farská ul. 19 Matúš Žuk-Olszewski (9), Dávid Varga (9), Jakub Vrchovský (9), Benjamín Zahradník (9)
SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra, Farská ul. 19 Lucia Pilková (9), Marián Jenis (9), Emma Oršulová (9), Leonard Kováč (9)
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Nitra, Piaristická 6 Terézia Gavorová (9), Samuel Hlavatý (9), Dominik Šedík (9), Samuel Šmátrala (9)
ZŠ sv. Vojtecha, Vráble, Levická 903 Ján Brieška (9), Natália Mozdíková (8), Anna Repková (8), Lívia Šimoneková (7)
Základná škola s MŠ, Ludanice, Hviezdoslavova 415/40 Alexander Knížat (9), Lukáš Labuda (9), Martin Kučerka (8), Samuel Valent (8)
Gymnázium Nitra, Nitra, Golianova 68 Viktória Pšenková (9), Samuel Ulrich (8), Katarína Vojteková (8), Petra Zaťková (9)
Gymnázium Nitra, Nitra, Golianova 68 Soňa Chowaniecová (9), Adriana Kepáková (9), Ema Nagyová (9), Viktória Bolečková (9)
Základná škola, Vyhne, Vyhne 111 Klára Lepeňová (8), Erik Procner (9), Marek Repiský (7), Karolína Eva Šugárová (8)
Základná škola, Nitra, Beethovenova 11 Klára Antalíková (9), Monika Giertlová (8), Lenka Kuglerová (8), Ema Vranová (9)
Základná škola, Nitra, Beethovenova 11 Matej Bednárik (7), Rastislav Škutil (7), Matúš Gabaš (9), Lea Benešová (9)
Gymnázium, Nitra, Párovská 1 Martin Drlík (9), Ema Jantošková (9), Matúš Královič (9), Šimon Tóth (9)
Gymnázium, Nitra, Párovská 1 Rebeka Czellerová (8), Emma Mamráková (8), Adriana Palenčíková (8), Klára Silná (8)
Základná škola, Výčapy - Opatovce, Výčapy - Opatovce 185 Adam Bernát (9), Matej Filo (9), Tatiana Kucková (8), Jakub Tóth (9)
Základná škola, Nitra, Tulipánová 1 Timea Blašková (9), Richard Panáček (9), Radka Pavelková (8), Adrián Janeba (8)
Základná škola, Nitra, Tulipánová 1 Filip Kollár (9), Adam Bujna (9), Patrik Lučaník (8), Juraj Nagy (8)
ZŠ sv. Marka, Nitra, Petzwalova 1 Oliver Urdzik (8), Zuzana Pycz (8), Dávid Szoke (9), Karolína Mésarošová (9)
Základná škola, Nitra, Fatranská 14 Zetocha Samuel (9), Pilka Marcel (9), Šubová Tatiana (9), Burdová Karolína (9)
Základná škola, Zbehy, Zbehy 661 Krištof Kováčik (8), Kristína Sollárová (9), Richard Štefánka (8), Matej Timoracký (9)

Partizánske

10 prihlásených tímov
Gymnázium, Partizánske, Komenského 2/1074 Martin Madzia (9), Ema Magdolenová (9), Simona Seidlová (9), Matej Kovalčík (8)
Gymnázium, Partizánske, Komenského 2/1074 Timotej Orság (9), Ján Šušota (9), Sofia Seidlová (9), Daniela Čangelová (9)
Základná škola s MŠ, Žabokreky nad Nitrou, Školská 219 Paulína Jančeková (9), Paulína Krchlíková (9), Jozef Kujaník (9), Filip Varecha (9)
Základná škola R.K., Partizánske, Nádražná 955 Marcus Ferenc (8), Tomáš Jakub (8), Timotej Kuric (9), Ján Perniš (9)
Základná škola s MŠ, Solčany, Hviezdoslavova 38 Dominik Dorocák (8), Dominik Hlavačka (8), Lea Hlavinová (8), Jakub Remeň (9)
Základná škola R.Jašíka, Partizánske, Obuvnícka 432/23 Samuel Cabaj (9), Timea Hatalová (9), Nikola Hlaváčová (9), Karol Tomík (9)
Základná škola, Partizánske, Malinovského 1160/31 Mário Blaniar (8), Veronika Junasová (9), Natália Kopálová (8), Matúš Remeň (9)
Základná škola, Partizánske, Športovcov 372/21 Marek Bárta (8), Patrik Pšenko (8), Tomáš Letaway (8), Jakub Matušík (8)
Základná škola s MŠ, Partizánske, Veľká Okružná 1089/19 Slavomír Kňaze (8), Patrícia Maťašeová (9), Martin Kotes (8), Nicolas Schmidt (8)
Základná škola, Oslany, Školská 56/9 Peter Gavliak (6), Alexandra Mešinová (6), Samuel Michalik (6), Tamara Obertová (6)

Piešťany

10 prihlásených tímov
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Filip Sova (8), Matej Kubranský (8), Samuel Rybanský (8), Andrea Žlnayová (8)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Elise Mária Ábelová (9), Natália Banasová (9), Michal Monček (9), Denis Šebo (9)
Základná škola, Lúka, Lúka 135 Henrieta Keraková (9), Dominik Majko (9), Natanael Ondreička (9), Vanesa Šutovská (9)
Základná škola s MŠ, Podolie, Hlavná 804 Eva Hochelová (9), Samuel Hutta (8), Šimon Pollák (9), Juraj Strýček (9)
Základná škola, Piešťany, Brezová 19 Michal Žažo (9), Šimon Suchý (9), Sofia Seitlerová (9), Romana Švecová (9)
Základná škola, Piešťany, Brezová 19 Tereza Bohunčáková (8), Tereza Kolláriková (8), Juraj Kubačka (8), Matej Tarana (8)
Základná škola s MŠ, Krajné, Krajné 173 Svetlana Oružinská (8), Adela Babincová (8), Erika Mokryšová (8), Klaudia Ferancová (8)
Základná škola, Piešťany, Štefánikova 119 Martina Grmanová (8), Lea Horniaková (8), Pavol Maron (9), Martin Šebo (9)
Základná škola, Piešťany, Štefánikova 119 Zuzana Bujnová (6), Ján Mrňová (6), Sebastián Vrba (6), Zora Krupová (6)
Základná škola, Piešťany, Vajanského 35 Tomáš Cuľba (8), Viktória Boháčová (9), Elena Mračnová (8), Ján Daniš (9)

Poprad

25 prihlásených tímov
Základná škola s MŠ, Harichovce, Levočská 53 Elena Zábojníková (9), Martina Staroňová (9), Adriána Staroňová (8), Zuzana Svatušková (8)
Základná škola J.M.P., Spišská Belá, Moskovská 20 Dušan Škvarek (8), Ivan Gallík (9), Marek Zubal (7), Matej Tomala (8)
Gymnázium, Poprad, Kukučínova 4239/1 Ondrej Kubáň (9), Lucia Straková (9), Martin Valluš (9), Duc Minh Dao (9)
Gymnázium, Poprad, Kukučínova 4239/1 Ondrej Pomietlo (8), Ľuboslava Šimšajová (8), Michal Slivka (8), Sebastián Šoltys (8)
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Poprad, Letná ulica 3453/34 Vladislav Mitický (9), Ema Bajtošová (9), Laura Gerényiová (9), Timotea Saganová (9)
Spojená škola, Svit, Mierová 134 Daniela Hricová (9), Alex Javorský (9), Daniel Kováč (9), Matúš Kuzmík (9)
Spojená škola, Svit, Mierová 134 Dávid Bednár (9), Lukáš Ceľuch (9), Martina Gánovská (9), Mário Poláček (9)
Základná škola, Svit, Komenského 2 Dominik Gregor (9), Marko Jína (9), Dominik Kurňava (9), Jakub Enekeš (9)
Základná škola s MŠ, Spišské Bystré, Michalská 8 Timea Alžbetkínová (9), Henrieta Frisíková (9), Viliam Noga (9), Patrik Švagerko (9)
Základná škola s MŠ, Spišské Bystré, Michalská 8 Lívia Furcoňová (9), Dominika Jakubčová (9), Silvia Šimková (9), Samuel Švagerko (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Komenského ulica 587/15 Emília Ivanová (9), Diana Májiková (9), Lívia Sedlačková (9), Matej Tribula (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Komenského ulica 587/15 Anna Balarová (8), Ema Ivanová (8), Jozef Lach (8), Martin Vaško (8)
Základná škola s MŠ, Plavnica, Plavnica 244 Samuel Lapšanský (9), Šimon Pjatak (9), Nikolas Rybovič (9), Monika Vančová (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Dostojevského ul. 2616/25 Martin Fuchs (9), Dávid Knap (9), René Maskaluk (9), Martina Sekeráková (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Dostojevského ul. 2616/25 Tímea Blažinská (9), Tatiana Dávidová (9), Martin Lazarák (9), Karina Mlynárová (9)
Základná škola, Kežmarok, Hradné námestie 38 Katarína Bodyová (9), Denis Martoňák (9), Rastislav Mašlonka (8), Tomáš Štefaňák (8)
Gymnázium, Spišská Nová Ves, Javorová 16 Šimon Dluhoš (9), Dávid Dzimko (9), Viliam Ráčay (9), Matej Toporcer (9)
Gymnázium, Spišská Nová Ves, Javorová 16 Ema Bednárová (9), Eliška Lašková (9), Matej Senkovský (9), Cyril Vojtila (9)
ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok, Petržalská 21 Matej GABORČÍK (9), Viktória MARTINOVIČOVÁ (9), Daniele RAINONE (8), Šimon ZEMČÁK (8)
Základná škola J.M.P., Spišská Belá, Moskovská 20 Nina Cehuľová (9), Dominika Ferenčáková (9), Margaréta Rusňáková (9), Táňa Ulbrichová (9)
ZŠ s MŠ, Spišská Teplica, Školská 311 Marek Kučera (9), Tamara Kupčová (9), Michaela Matušeková (9), Martin Šeliga (9)
ZŠ s MŠ, Spišská Teplica, Školská 311 Marek Cerva (9), Bianka Ďurišová (9), Veronika Langová (8), Matúš Želonka (8)
Základná škola s MŠ, Poprad, Francisciho ulica 832/21 Michal Rečičár (8), Alžbeta Rečičárová (9), Michaela Tomusková (9), Dominik Šomšák (9)
Základná škola s MŠ, Poprad, Francisciho ulica 832/21 Kevin Gontkovič (9), Marián Kornaj (9), Ján Máté (9), Šimon Dominik (9)
Základná škola s MŠ, Poprad-Spišská Sobota, Vagonárska ulica 1600/4 Matej Kožuch (9), Adam Krajč (9), Matúš Griger (9), Dávid Lopatovský (9)

Prešov

19 prihlásených tímov
Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov, Bernolákova 21 Rastislav Baka (9), Tadeaš Sekera (8), Ivona Feková (8), Šimon Chrobák (8)
Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov, Bernolákova 21 Veronika Pejková (9), Terézia Sopalová (9), Jaroslav Spišiak (9), Eliáš Fudaly (9)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20 Jakub Kovalík (9), Tamara Kucháriková (9), Patrik Sabol (9), Eliška Výhonská (9)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20 Martin Bartko (9), Marek Mihalko (8), Dávid Ondrija (9), Timotej Suvák (8)
Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov, Bernolákova 21 Patrik Barnišin (8), Šimon Bartoš (8), Michal Iľkovič (8), Vlastimil Marek Urda (8)
Základná škola, Prešov, Mirka Nešpora 2 Filip Hladký (9), Daniel Lackner (8), Daniel Lackner (9), Šimon Lipovský (9)
Základná škola s MŠ, Lipovce, Lipovce 125 Anastázia Haladejová (9), Adela Kacvinská (9), Ján Seman (9), Gabriela Smolková (7)
Základná škola, Stropkov, Mlynská 697/7 Dávid Babjarčík (9), Bibiána Jacečková (8), Emma Olčáková (8), Juraj Tutko (8)
Základná škola, Stropkov, Mlynská 697/7 Silvia Hricová (9), Lukáš Milan Ivančo (9), Adam Marčišin (9), Dominik Veselý (9)
Základná škola, Sabinov, Komenského 13 Lucia Dziaková (9), Ján Ondáš (9), Marek Štofila (9), Šimon Vojtko (9)
Základná škola, Sabinov, Komenského 13 Gabriel Guľaš (8), Šimon Alex Kišeľa (8), Martin Škovran (8), Matúš Volček (9)
Základná škola, Prešov, Bajkalská 29 Matej Čmilanský (9), Alex Duleba (9), Tamara Dzubajová (8), Emma Foltinová (8)
Základná škola, Prešov, Mirka Nešpora 2 Sára Drábová (9), Michal Frank (9), Pavol Kundrík (8), Adela Petrušová (9)
Základná škola, Prešov, Prostějovská 38 Šimon Feňák (8), Karolína Klovaničová (9), Ema Orosová (8), Lucia Olšavská (8)
Základná škola, Prešov, Šmeralova 25 Ján Brajerčík (9), Lukáš Kacvinský (9), Ján Namešpetra (9), Adam Prídavok (9)
Základná škola, Prešov, Šmeralova 25 Ľubomír Durkáč (9), Adam Humeňanský (9), Martin Šima (9), Ester Stašková (9)
Základná škola, Prešov, Bajkalská 29 Maroš Hrbatý (9), Adam Danko (8), Dávid Luberda (8), Samuel Pasierb (9)
Základná škola, Vranov nad Topľou, Bernolákova 1061 Ema Bertová (9), Filip Bodor (9), Benedikt Fedor (9), Maroš Višňovský (9)
Základná škola, Prešov, Prostějovská 38 Dávid Maník (9), Nicolas Macík (8), Rudolf Veselovský (9), Patrok Židík (9)

Prievidza

24 prihlásených tímov
Súkromná spojená škola, Prievidza, M. Falešníka 6 Michal Bystriansky (8), Tomáš Gašparovič (9), Juraj Miklaš (8), Richard Miroslav Piterka (9)
Súkromná spojená škola, Prievidza, M. Falešníka 6 Šimon Petráš (9), Samuel Novák (9), Martin Bugár (9), Richard Vlček (8)
Základná škola, Prievidza, Mariánska 554/19 Veronika Plachá (9), Karolína Gregorová (8), Matúš Miloš Bielik (8), Peter Hoppan (8)
Základná škola s MŠ, Lazany, Lazany 423/5 Samuel Priehoda (9), Dominik Podušel (9), Michael Stredák (8), Lukáš Škultéty (8)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza, Matice slovenskej 16 Radka Hagarová (9), Jakub Kiaba (9), Alexander Kmeť (9), Andrej Lackovič (9)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza, Matice slovenskej 16 Zoe Cipovová (9), Michaela Fleischerová (9), Peter Suchoň (9), Daniel Vanek (9)
ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno, Chrenovec - Brusno 395 Viktor Rendek (9), Dominik Krivuš (9), Karin Kotianová (9), Andrej Trvalec (9)
ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno, Chrenovec - Brusno 395 Kevin Čampiš (9), Matúš Folenta (8), Paulína Knapeková (8), Jakub Labon (8)
Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Diviaky nad Nitricou 121 Lukáš Belko (8), Maroš Frič (8), Filip Lagin (9), Dominik Janíček (9)
Základná škola, Prievidza, Energetikov 242/39 Simona Cecová (9), Samuel Dušička (9), Martina Hlavinová (9), Juraj Rakovský (9)
Základná škola, Prievidza, Energetikov 242/39 Adam Domankuš (8), Marco Foltán (8), Nicolas Haronik (8), Patrik Studený (8)
Základná škola, Prievidza, P. Dobšinského 746/5 Jaroslav Šimko (9), Illia Stetsenko (7), Martin Svítok (9), Krištof Wohland (8)
Základná škola, Kamenec pod Vtáčnikom, Školská 192/8 Lucia Benková (9), Barbora Dadová (9), Dorota Hudecová (9), Samuel Paľún (9)
Základná škola, Kamenec pod Vtáčnikom, Školská 192/8 Magdaléna Bartová (9), Sofia Berková (9), Kristína Dömenyová (9), Tomáš Nechala (9)
Základná škola, Nováky, Pribinova 123/9 Patrik Bruška (9), Adam Gilian (9), Samuel Macko (9), Sofia Svitková (9)
Základná škola, Nováky, Pribinova 123/9 Kristína Čechová (9), Juraj Jánošík (9), Michal Kiaba (9), Nikola Macková (9)
Základná škola, Kanianka, SNP 587/4 Matej Lipovský (9), Petra Hollá (9), Jasmína Uramová (9), Andrej Šušol (9)
Základná škola, Kanianka, SNP 587/4 Lucas Ligas (8), Sabína Andelová (8), Zoja Pekárová (8), Nikolas Polačik (8)
PSŠ.F.Hanáka, Prievidza, A. Hlinku 44 David Petráš (9), Lucia Kovalíčeková (9), Peter Franek (9), Maroš Kotrík (9)
PSŠ.F.Hanáka, Prievidza, A. Hlinku 44 Adela Polanská (8), Juraj Maroši (8), Peter Kohút (8), Samuel Obuňa (8)
Základná škola, Prievidza, S. Chalupku 313/14 Denis Barnák (9), Tomáš Brna (9), Marek Mäsiar (9), Slavomír Sivák (9)
Základná škola, Prievidza, S. Chalupku 313/14 Nina Gričová (9), Adriana Javorčeková (9), Aurélia Rácová (9), Sofia Simonidesová (9)
Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Nitrianske Pravno, Školská 370/19 Martin Beláň (9), Damián Rendla (9), Pavol Lajstrík (9)
Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Nitrianske Pravno, Školská 370/19 Adriána Berzédyová (9), Timotej Kováč (9), Katarína Piešová (9), Adrián Šiller (9)

Púchov

19 prihlásených tímov
ZŠ Štefana Závodníka, Pružina, Pružina 408 Dávid Bystrický (8), Jakub Kardoš (8), Adam Kubiš (9), Lukáš Gajdica (9)
Základná škola, Púchov, Mládežnícka 1434/16 Kristína Hudáková (9), Viliam Kozánek (9), Peter Malina (9), Aneta Rosinová (9)
Gymnázium, Púchov, Ul. 1. mája 905 Dominik Černuch (9), Rastislav Kráľ (9), Matej Kvasnička (9), Kristián Rúček (9)
Gymnázium, Púchov, Ul. 1. mája 905 Dávid Eštok (8), Martin Fatura (8), Sandra Kindernajová (8), Tadeáš Paliesek (8)
Základná škola, Beluša, Slatinská 3 Andrej Bellan (9), Štefan Ftorek (9), Jakub Ha Van (9), Monika Kabzanová (9)
Základná škola, Považská Bystrica, Sídl. SNP 1484 Dominik Židek (8), Jozef Kukos (8), Richard Vojtko (8), Filip Bologa (8)
Základná škola, Považská Bystrica, Sídl. SNP 1484 Kristián Kľúčik (9), Michal Mackovčin (9), Samuel Krajči (9), Petronela Vanková (9)
Základná škola, Beluša, Slatinská 3 Adam Adamička (8), Samuel Veliký (8), Matúš Ftorek (8), Lucia Lezová (8)
Základná škola s MŠ, Udiča, Udiča 248 Simona Cesnáriková (9), Samuel Cigánik (9), Rebeka Gardoňová (9), Roman Seko (9)
Základná škola, Beluša, Slatinská 3 Lýdia Bodorová (8), Radka Zbranková (8), Jakub Maček (8), Juraj Ruček (8)
Základná škola, Púchov, Mládežnícka 1434/16 Timotej Dinga (8), Krištof Domagalský (8), Barbora Moravčíková (8), Barbora Svitková (8)
Gymnázium, Púchov, Ul. 1. mája 905 Ondrej Vašek (9), Dominik Hyžák (9), Ema Krídlová (9), Peter Gabriš (9)
Základná škola s MŠ, Bolešov, Štúrova 276 Jakub Daňo (9), Simon Kráľ (9), Klaudia Mareková (9), Jakub Ragas (9)
Základná škola s MŠ, Bolešov, Štúrova 276 Filip Baláž (8), Ľuboš Daňo (8), Michal Kňažek (8), Milan Taraba (8)
Gymnázium, Púchov, Ul. 1. mája 905 Jakub Meliš (8), Jessica Drgová (8), Miriam Beata Tomanová (8), Miroslava Kubičárová (8)
Základná škola s MŠ, Udiča, Udiča 248 Alžbeta Budayová (8), Richard Kováč (8), Karolína Markovičová (8), Lenka Matušíková (8)
Základná škola, Považská Bystrica, Školská 235/10
Základná škola s MŠ, Dubnica nad Váhom, Pod hájom 967 Samuel Filip (9), Kristína Panenková (9), Adam Stratilík (9), Jakub Vavruš (9)
Základná škola s MŠ, Dubnica nad Váhom, Pod hájom 967 Dávid Bartoš (8), Simona Ladecká (8), Nina Kubalová (8), Samuel Štefanec (8)

Šahy

11 prihlásených tímov
Základná škola s MŠ, Čebovce, Na Parlagu 1 Christopher Ďörď (9), Sven Jakab (9), Andrej Kalmár (9), Alexa Kováčová (9)
Základná škola s MŠ, Čebovce, Na Parlagu 1 Štefan Began (9), Aurel Húšťava (9), Terezka Tučeková (9), Alexandra Zaťková (9)
Základná škola s MŠ, Čebovce, Na Parlagu 1 Matej Hulec (8), Terezka Maulíková (8), Natália Jakabová (8), Karol Tóth (8)
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Dudince, Ľ. Štúra 155 MIchaela Gregušková (9), Viktória Hatalová (9), Róbert Čunderlík (8), Zuzana Hašková (8)
Spojená škola - ZŠ s MŠ, Dudince, Ľ. Štúra 155 Bianka Hüvösová (8), Alexandra Pásztorová (8), Ján Baránek (9), Peter Suchý (9)
Základná škola Janka Kráľa, Šahy, Mládežnícka 24 Richard Cserman (9), Peter Felyó (9), Dávid Kerata (9), Liliana Rusnáková (9)
Základná škola Janka Kráľa, Šahy, Mládežnícka 24 Tatiana Šebešová (8), Sandra Škanderová (8), Pavel Uhlár (8), Martin Žirko (8)
Základná škola Janka Kráľa, Šahy, Mládežnícka 24 Agata Bolemantová (8), Mihály Csernyavszkij (8), Veronika Štefaneková (9), Dominik Tamáš (8)
Základná škola Ladislava Balleka, Šahy, E. B. Lukáča 6 Adela Kováčová (9), Lucia Slušná (9), Miroslav Snida (9), Tomáš Šťastný (9)
Základná škola s MŠ, Hontianske Moravce, Kostolná 18 Vladimír Baláž (8), Alexej Bobak (9), Veronika Kašiarová (9), Anastasiia Voitiuk (9)
Základná škola, Plášťovce, Plášťovce 634 Tomáš Antal (8), Sebastian Berkula (7), Bianka Križanová (8), Erik Matyó (9)

Sučany

11 prihlásených tímov
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin, J. Lettricha 2 Rastislav Čečotka (9), Michal Stančok (9), Lenka Zigová (9)
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin, J. Lettricha 2 Marek Marschall (8), Ema Miškolciová (8), Benjamín Novanský (8), Daniel Šupolík (8)
Evanjelická SŠ-EZŠ, Martin, M.R.Štefánika 17 Jakub Malý (8), Peter Olajec (8), Andrea Bačeová (8), Timotej Kacian (7)
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Žilina, Romualda Zaymusa 3 Klára Urbaníková (8), Stefanie May Žilinčíková (8), Alexandra Žideková (9), Kamila Birčáková (9)
Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Žilina, Romualda Zaymusa 3 Tereza Pekárová (9), Nina Ondrušková (9), Frederik Forner (9), Marko Málik (9)
Základná škola s MŠ, Vrútky, M. R. Štefánika 1 Maroš Bíly (9), Dominik Duong (9), Tomáš Trofimenko (8), Gabriela Grochoľová (9)
Základná škola s MŠ, Vrútky, M. R. Štefánika 1 Dominik Bíly (9), Marek Polerecký (9), Filip Kontšek (8), Kristián Mihalik (8)
Základná škola s MŠ, Hôrky, Hôrky 2 Denisa Chabadová (9), Zuzana Labudová (9), Kristína Knappová (9), Jana Žiaková (9)
Základná škola s MŠ, Hôrky, Hôrky 2 Monika Knappová (8), Silvia Sekerková (8), Paulína Slovíková (8), Lujza Valúchová (8)
Základná škola, Martin, P. Mudroňa 3 Andrej ČEPAN (9), Radoslav KAMENICKÝ (9), Zuzana KOHÚTOVÁ (9), Richard SZALAY (9)
Evanjelická SŠ-EZŠ, Martin, M.R.Štefánika 17 Martin Klušák (9), Ján Hanulík (9), Ester Šalátová (9), Michal Kubík (7)

Šurany

13 prihlásených tímov
Základná škola, Šurany, SNP 5 Radovan Vida (9), Veronika Štefániková (9), Tomáš Hubina (9), Nikola Meňušová (9)
Základná škola, Šurany, SNP 5 Veronika Bálintová (8), Samuel Rampašek (8), Samuel Steiner (8), Adam Turan (8)
Základná škola s MŠ, Bánov, kpt. Nálepku 43 Samuel Jenei (9), Samuel Hatina (9), Peter Mráz (9), Branislav Rácek (9)
Základná škola, Nové Zámky, Devínska 12 Martina Detvajová (9), Dominik Slatárovič (9), Martin Slatárovič (9), Sofia Nagyová (9)
Základná škola, Nové Zámky, Devínska 12 Mark Vitkó (9), Jakub Hóka (9), Barbora Pasztó (9), Tadeáš Karabinoš (9)
Základná škola, Nové Zámky, Devínska 12 Natália Matúšová (8), Lea Serenčéšová (8), Jakub Slávik (8), Timotej Fazekas (8)
Zákl.šk. J.A.Komenského, Komárno, Komenského 3 Viktória Baloghová (8), Sára Iva Csekes (8), Natália Hodúrová (8), Adam Kondrčík (8)
Zákl.šk. J.A.Komenského, Komárno, Komenského 3 Ladislav Gergely (8), Matej Husár (8), Tobias Schweigart (8), Milan Karasz (8)
Základná škola, Šurany, Bernolákova 35 Patrik Černák (9), Samuel Gábriš (9), Michal Raučina (9), Karin Gajdošová (9)
ZŠ Mojzesovo-Černík, Mojzesovo, Mojzesovo č. 505 Martin Bridiš (9), Alexandra Kováčová (9), Sofia Mičeková (9), Lenka Záhorcová (9)
ZŠ Mojzesovo-Černík, Mojzesovo, Mojzesovo č. 505 Sára Buranská (9), Samuel Hlavačka (9), Sofia Hlavačková (9), Viktor Lubina (9)
ZŠ s MŠ O.Cabana, Komjatice, Námestie Andreja Cabana36 Simon Borot (9), Marek Chren (9), Peter Hayden (9), Sára Ivanová (9)
ZŠ J.A.Komenského, Tvrdošovce, Nová cesta 9 Bernadett Baloghová (9), Dominik Cingel (9), Szabolcs Vanya (8), Peter Majer (8)

Trenčín

16 prihlásených tímov
Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom, Klčové 87 Timotej Mikuš (8), Dário Mráz (9), Matej Pisca (9), Ondrej Szarka (9)
Súkromná základná škola, Nová Dubnica, Slov.národ.povstania 96/3 Martin Bačík (9), Ela Kučerová (9), Jana Šošovičková (9), Matej Gyurkovský (9)
Súkromná základná škola, Nová Dubnica, Slov.národ.povstania 96/3 Leonard Menčík (9), Kamil Horník (8), Domik Rostás (8), Jakub Benčo (8)
Základná škola, Trenčín, Dlhé Hony 1 Filip Baďura (9), Terézia Lendvayová (9), Andrej Škoviera (9), Matúš Závodský (9)
Základná škola, Trenčín, Dlhé Hony 1 Dominik Humera (8), Radován Mráz (8), Tomáš Otrubčák (8), Adam Spaček (8)
Základná škola s MŠ, Motešice, Motešice 77 Michaela Fáriková (9), Šimon Marušek (9), Martin Mitáč (9), Alexandra Závodská (9)
Základná škola s MŠ, Dubnica nad Váhom, Centrum I 32 Daniel Cyprian (9), Ján Jankech (8), Šimon Kukučka (9), Dominik Ševček (9)
Základná škola s MŠ, Dubnica nad Váhom, Centrum I 32 Andrej Bartoš (9), Samuel Faktor (8), Tomáš Laco (8), Simon Pasqualon (9)
Základná škola, Trenčín, Novomeského 11 Matej Krajčovic (8), Denis Kučera (9), Dominik Löbb (8), Dominik Pristaš (9)
Základná škola, Trenčín, Novomeského 11 Filip Božík (8), Adam Kramár (8), Šimon Penjak (8), Klaudia Rybárová (8)
Základná škola, Stará Turá, Hurbanova 128/25 Aneta Ivanová (9), Lukáš Fialka (9), Marek Hluchý (8), Nino Kontina (8)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2 Adam Havier (8), Tomáš Kudláč (8), Marína Štefániková (8), Jakub Večeřa (8)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2 Michal Hrotko (9), Saša Kudláčková (9), Peter Holý (9), Tiara Krajčiová (9)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2 Michal Čarnogurský (7), Androa Hrotko (7), Tomáš Krajčovoč (7), Igor Vargovič (7)
Základná škola, Nemšová, Janka Palu 2 Patrícia Štefánková (9), Rebeka Brandoburová (9), Patrik Bagín (8), Matúš Blažej (8)
Základná škola, Nemšová, Janka Palu 2 Adriana Michalíková (9), Kristína Ondrejičková (9), Chiara Tršková (8), Alex Mičko (8)

Trnava

24 prihlásených tímov
Gymnázium Angely Merici Trnava, Trnava, Hviezdoslavova 10 Adam Táčovský (9), Matúš Gálik (9), Adam Bardiovský (9), Matej Jánoška (9)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Trnava, Hviezdoslavova 10 Eliška Gašpárková (8), Ondrej Haršány (8), Jakub Hittrich (8), Marek Richnák (8)
Základná škola, Sobotište, Sobotište 317 Anton Čederle (9), Alžbeta Čederlová (9), Dana Chochlíková (9), Verena Pekarová (9)
Základná škola, Sobotište, Sobotište 317 Marek Baňárek (7), Adriana Hyžová (8), Simona Nečasová (8), Matúš Slovák (7)
Základná škola s MŠ, Báhoň, Ul. 1. mája 3 Matúš Hrnčiar (9), Tomáš Konečný (9), Hugo Kováč (9), Lenka Szelleová (9)
Základná škola, Cífer, SNP 5 Dominik B. (9), Nina H. (9), Eliška K. (9), Viktor K. (9)
Základná škola, Cífer, SNP 5 Lukáš B. (9), Michal Č. (9), Matej J. (9), Roman M. (9)
Základná škola s MŠ, Šúrovce, Školská 3 Petra Karelová (9), Daniel Mitas (9), Adam Benedik (8), Ivana Kilianová (7)
CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Sereď, Komenského 3064/41 Ema Beránková (8), Matej Kurbel (7), Matej Polák (8), Peter Skupin (8)
Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice 341 Patrik Bulla (9), Tobias Hutta (9), Tobiáš Oravec (8), Patrik Prítrský (8)
Základná škola, Skalica, Strážnická 1 Bohuš Papšo (6), Aleš Masaryk (6), Adam Mošat (6), Róbert Polák (6)
Základná škola, Dechtice, Dechtice 514 Jakub Manca (9), Ema Králiková (9), Klára Matuškovičová (9), Simona Horvatovičová (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Jána Bottu 27 Matúš Žiška (9), Branislav Gajdoš (9), Emma Kristová (9), Leo Podolan (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Jána Bottu 27 Dominik Jedlička (8), Matúš Jedlička (8), Samuel Piaček (8), Roan Straka (8)
Gymnázium V. Mihálika Sereď, Sereď, Kostolná 119/8 Filip Stranovský (9), Matej Královič (9), Martin Klementis (8), Alex Stanko (8)
Základná škola s MŠ, Šúrovce, Školská 3 Dana Trnková (9), Michal Richnák (9), Anna Mária Kucharíková (8), Jakub Pivarník (7)
Gymnázium J. Hollého Trnava, Trnava, Na hlinách 7279/30 Alexandra Hornáková (9), Ema Kortišová (9), Jozef Lukačovič (9), Samuel Smutný (9)
Základná škola s MŠ, Trnava-Modranka, Ivana Krasku 29 Ondrej Šesták (9), Martin Tomka (9), Jakub Cuninka (9), Miriam Váleková (8)
Základná škola s MŠ, Trnava-Modranka, Ivana Krasku 29 Adam Kavoň (9), Jakub Horňák (9), Michaela Oravcová (7), Marko Poláček (7)
Základná škola s MŠ, Hrnčiarovce nad Parnou, Kostolná 28 Michal Čavojský (9), Timotej Kováč (9), Šimon Libich (8), Silvester Marko (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Vančurova 38 Daniela Adamová (9), Peter Bachorík (9), Tomáš Varga (9), Zuzana Zálešáková (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Vančurova 38 Erik Čapkovič (9), Ján Jindra (9), Ema Kúdelová (8), Alexandra Rafayová (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Nám.Slov.uč.tovarišstva15 Viliam Blejštil (9), Sára Lazíciusová (9), Martin Garaj (9), Marek Blšták (9)
Základná škola s MŠ, Trnava, Nám.Slov.uč.tovarišstva15 Lukáš Denkócy (9), Natália Hanuláková (9), Michal Móder (9), Šimon Sersen (9)

Trstená

15 prihlásených tímov
Základná škola s MŠ, Nižná, Nová Doba 482 Maroš Gabarík (8), Filip Nákačka (9), Filip Piták (8), Miloš Stroka (9)
Základná škola s MŠ, Nižná, Nová Doba 482 Karin Kičinová (8), Barbora Kováliková (9), Adam Brčák (8), Marek Žuffa (8)
Základná škola s MŠ, Zuberec, Andreja Bažíka 20 Martin Ondroš (9), Sára Urbanová (9), Lucia Borsíková (8), Jakub Šroba (8)
Základná škola s MŠ, Brezovica, Školská 321 Tatiana Matušková (9), Rebeka Graňáková (9), Sára Holosová (9), Natália Hucíková (8)
Cirkevná SŠ - gymnázium, Dolný Kubín, Okružná 2026/25 Matej Lastič (3), Ema Peničková (4), Barbora Smoleňová (4), Marek Villim (9)
Cirkevná SŠ - gymnázium, Dolný Kubín, Okružná 2026/25 Viktória Dudová (4), Bianka Nemčeková (4), Michal Stanislav Málik (4), Ján Fedor (3)
Základná škola s MŠ, Vitanová, Vitanová 90 Soňa Karasová (8), Andrej Šinál (8), Boris Ťapaj (8), Emma Vojtašáková (8)
Základná škola s MŠ, Hladovka, Hladovka 238 Dávid Krátky (9), Terézia Šikyňová (9), Sára Šikyňová (8), Jozef Šuvada (8)
Základná škola s MŠ, Liesek, Staničná 324 Richard Romaňák (8), Martin Patek (8), Paľo Kašprišin (9), Samuel Fendek (9)
Základná škola s MŠ, Liesek, Staničná 324 Andrea Motýľová (9), Karin Chňapková (9), Rebeka Motýľ (8), Aneta Revajová (8)
Gymnázium, Tvrdošín, Školská 837 Anamária Hrubcová (9), Nina Suľová (9), Alexandra Matisová (8), Lukáš Pánik (8)
Gymnázium, Tvrdošín, Školská 837 Romana Balleková (9), Kristína Cvoligová (9), Monika Hažlinská (8), Adam Drndáš (8)
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, Železničiarov 278 Barbora Benická (8), Peter Bodnár (9), Radka Fučeková (8), Edita Sahuľová (9)
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, Železničiarov 278 Lucia Halčinová (9), Mária Sahúľová (8), Richard Scholtz (8), Timotej Vavrek (9)
Základná škola s MŠ, Habovka, E. P. Bárdoša 235/50 Alexandra Kohárová (8), Timotej Leginus (8), Vanessa Valeková (8), Sabína Zuberská (8)