Zoznam prihlásených tímov
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Česká republika online

33 prihlásených tímov / 167 voľných miest
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137 Matěj Novotný (9), Miroslav Sova (9), Ondřej Zdílna (9), Marek Sztojka (9)
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137 Eva Ludačková (9), Karla Neubergerová (9), Lucie Dejmková (9), Iva Leszkowová (9)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Alice Kirschnerová (9), Adéla Trnková (9), Filip Štigler (9), Albert Hájek (9)
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Alexandra Seďová (9), Jakub Kokojan (9), Vít Kroutil (9), David Hrozek (9)
Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526
Gymnázium, Dobruška, Pulická 779
Základní škola, Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Tomáš Flos (8), Matěj Kolík (8), Lukáš Kolovratník (8), Daniel Toman (8)
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy, Španielova 1111 Richard Dobíšek (9), Vojtěch Procházka (9), Jan Slíva (9), Alžběta Tichá (9)
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy, Španielova 1111
Základní škola T.G.Masaryka, Třebíč, Komenského náměstí 61/6
Základní škola T.G.Masaryka, Třebíč, Komenského náměstí 61/6
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2
Základní škola, Brno, Sirotkova 36 Lukáš Jarý (9), Jan Kopuletý (9), Vojta Kryl (9), Šimon Večeřák (9)
Základní škola, Brno, Sirotkova 36 Tomáš Auer (9), Matěj Kaller (9), Jiří Mynář (9), Lukáš Sofka (9)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Adriana Bezecná (9), Matouš Konopáč (9), Jonáš Oertelt (9), Jakub Pavlica (9)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Kateřina Mohačová (9), Magdalena Adamcová (9), Alena Volná (9), Petra Žáčková (9)
Gymnázium Cheb, Cheb, Nerudova 7 Anna Chárová (9), Ambra Liv Conrad (9), Laura Gillarová (9), Anna Nguyenová (9)
Základní škola a mateřská škola, Brno, Křídlovická 30b
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Sára Šamánková (7), Klára Souza de Joode (7), Lenka Juranová (9), Rebeka Heřmanová (9)
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Martin Kudrna (9), Anastasia Bredikhina (9), Metoděj Dvořák (9), Adam Řežábek (9)
Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Adam Brozda (8), Jan Flajšar (9), Nikolas Pippal (8), Radovan Šolle (9)
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11
Gymnázium Třebíč, Třebíč, Masarykovo nám. 9
Gymnázium Třebíč, Třebíč, Masarykovo nám. 9
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Zuzana Holcová (9)
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Katolické gymnázium, Třebíč, Otmarova 22 Jiří Schreiber (9), Prokop Šebela (9), Jáchym Šisler (9), Daniela Sladká (9)