Zoznam prihlásených tímov
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Białystok

20 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Białystok, Sokólska 1 Maurycy Bałakier (VIII), Wiktoria Fiedorczyk (VIII), Krystian Jaworowski (VIII), Marta Zielinko (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Białystok, Sokólska 1 Marek Rosińki (VII), Daria Bielawska (VII), Wiktoria Czarniecka (VII), Gabriela Garbowska (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Białystok, Armii Krajowej 32 Adam Bęcłowicz (VIII), Marcin Zieliński (VIII), Iga Krawczyk (VIII), Martyna Witek (VIII)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu, Suraż, Szkolna 1 Kacper Grabowski (VII), Oliwia Jurczak (VII), Tobiasz Ostaszewski (VII), Wiktoria Tworkowska (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Białystok, Kamienna 15 Sebastian Skiepko (VIII), Oliwier Jaśkiewicz (VIII), Przemysław Suchocki (VIII), Adrian Brański (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białymstoku, Białystok, Komisji Edukacji Narodowej 1A Dawid Gierasimiuk (VIII), Daria Łukjańczuk (VIII), Magdalena Panas (VIII), Jakub Piotrowski (VIII)
Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Kleosin, Zambrowska 20 Adam Piekutowski (VII), Michał Piwko (VII), Paweł Dmochowski (VIII), Michael Rząca (VIII)
Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Kleosin, Zambrowska 20 Michał Dzierżek (VIII), Bartosz Kondratowicz (VII), Klaudia Karejwo (VIII), Julia Maria Żołądkowska (VIII)
SZKOŁA PODSTAWOWA W TOŁCZACH, Tołcze, 6 Jakub Bruszewski (VIII), Stanisław Kossakowski (VIII), Adam Pińczuk (VIII), Kacper Dudziński (VII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, Białystok, Dzielna 19 Anna Chomczyk (VII), Patrycja Januć (VI), Mateusz Nowak (VII), Krzysztof Olszewski (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Białystok, Narewska 11 Maciej Bogusz (VIII), Maciej Sirocki (VIII), Paulina Szutkiewicz (VIII), Przemysław Twarowski (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Białystok, Wesoła 11a Kaan Cakici (VIII), Krzysztof Chociej (VIII), Klara Kadysz (VIII), Justyna Rudzka (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Czarna Białostocka, Traugutta 28 Mateusz Gbur (VII), Alek Huścio (VII), Kamila Pawełkowska (VII), Bartosz Tercjak (VII)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Czarna Białostocka, Traugutta 28 Mateusz Bykowski (VIII), Dawid Chmielewski (VIII), Łukasz Bogdzia (VIII), Stanisław Brzozowski (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Białystok, Narewska 13 Stanisław Rusiłowicz (VIII), Maria Skórzeczka (VIII), Bartosz Winkiewicz (VIII), Piotr Zimnicki (VIII)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Białystok, Mickiewicza 43 Jan Andrzej Danilecki (VIII), Izabela Lisowska (VIII), Kamila Niemotko (VIII), Daria Aniela Turowska (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Białystok, Narewska 11 Kamil Januszkiewicz (VII), Maja Maksimiuk (VIII), Aleksandra Teresa Malesińska (VIII), Natalia Malinowska (VII)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku, Białystok, Słowackiego 4 Bartosz Bielawiec (VIII), Michał Buczyński (VI), Paweł Buczyński (VIII), Konrad Zajczyk (VIII)
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Turośń Kościelna, Białostocka 4 Michał Dryl (VIII), Miłosz Stanisław Jakim (VIII), Amelia Mielech (VIII), Grzegorz Sawicki (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Białystok, Pułaskiego 96 Wiktoria Niewińska (VIII), Paweł Zambrzycki (VIII), Joanna Sienkiewicz (VIII), Sebastian Zachowicz (VIII)

Bielsko-Biała

6 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, Międzyrzecze Górne, 81 Bartłomiej Sygut (VIII), Mikołaj Molga (VIII), Igor Borkowski (VIII), Dawid Malarz (VIII)
Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, Międzyrzecze Górne, 81 Sebastian Świerczek (VIII), Jakub Spiesz (VII), Jakub Klejnocki (VII), Tymoteusz Kozlowski (VII)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Bielsko-Biała, Broniewskiego 13 Anna Konicka (VIII), Lucjan Pezda (VIII), Weronika Kamińska (VII), Joanna Wawryków (VII)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Bielsko-Biała, Broniewskiego 13 Mateusz Jakubiec (VIII), Emil Kielar (VIII), Julia Zielińska (VIII), Maciej Kuś (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Bielsko-Biała, Doliny Mietusiej 5 Mikołaj Zembaczyński (VIII), Błażej Dobija (VIII), Mateusz Guz (VIII), Michał Malinowski (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Bielsko-Biała, Doliny Mietusiej 5 Nikodem Włodarczyk (VIII), Zofia Łącka (VIII), Łukasz Grela (VIII), Dominika Okrzesik (VIII)

Grodzisk Mazowiecki

9 prihlásených tímov
Szkoła podstawowa nr 5, Grodzisk Mazowiecki, Lecha Zondka 6 Ewa Bagrowska (VIII), Jagoda Caban (VIII), Maksymilian Buśkiewicz (VIII), Stanisław Pyliński (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Milanówek, Brzozowa 1a Aleksandra Czerniak (VIII), Ida Folwarska (VIII), Maja Kaźmierska (VIII), Emilia Walacik (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Milanówek, Brzozowa 1a Hanna Dziduszko (VII), Piotr Jaroszewski (VII), Mateusz Jaroszewski (VII), Olivier Miazek (VII)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Grodzisk Mazowiecki, Bartniaka 13a Wiktoria Domańska (VIII), Amelia Krupa (VIII), Mikołaj Karpiński (VIII), Bartłomiej Maciejewski (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Milanówek, Brzozowa 1a Marcin Anduła (VIII), Wiktor Goryń (VIII), Franciszek Grudnik (VIII), Magdalena Jurczak (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 2, Milanówek, LITERACKA 20 Tobiasz Kustosz (VIII), Aleksandra Oleszczuk (VIII), Maciej Sierociński (VIII), Julia Żabczyńska (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 2, Milanówek, LITERACKA 20 Tomasz Gamza (VIII), Marta Kwaśniewska (VIII), Matylda Skoneczna (VIII), Franciszek Walczak (VIII)
Szkoła podstawowa nr 5, Grodzisk Mazowiecki, Lecha Zondka 6 Dominika Pastuszka (VII), Oliwia Madej (VII), Xavier Bellart (VIII), Weronika Walczuk (VIII)
Szkoła podstawowa nr 5, Grodzisk Mazowiecki, Lecha Zondka 6 Oskar Melich (VII), Adrian Grochal (VII), Karolina Grzedzińska (VII), Martyna Kaczmarek (VII)

Kraków

17 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, Zielonki, Jana Michalika 2
Szkoła Podstawowa Nr 155, Kraków, os.2 Pułku Lotniczego 21 Sebastian Dudek (VIII), Antoni Jędrysek (VIII), Krzysztof Słowikowski (VIII), Mateusz Woźniak (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 155, Kraków, os.2 Pułku Lotniczego 21 Jakub Bartnik (VII), Maria Jagła (VII), Łukasz Bielski (VIII), Zofia Smiatek (VII)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Zelków, Jana Pawła II 22 Aleksandra Koźlak (VIII), Tomasz Kubica (VIII), Maciej Pająk (VIII), Agata Kędzierska (VII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, Kraków, os.Dywizjonu 303 35-35a Mateusz Uhruski (VII), Ewa Kliszcz (VIII), Wiktor Czernecki (VIII), Mateusz Lasek (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, Kraków, os.Dywizjonu 303 35-35a Filip Bartula (VII), Ignacy Korta (VII), Michał Janeczek (VII), Wojciech Klimek (VII)
Szkoła Podstawowa nr 36, Kraków, Mazowiecka 70 Bartłomiej Kraczek (VIII), Liliana Dudek (VIII), Natalia Drwota (VIII), Jakub Przywora (VIII)
Szkoła Podstawowa, Lusina, Zdrojowa 68 Magdalena Salawa (VII), Lena Lisik (VII), Sebastian Marczykiewicz (VII), Maciej Wawryk (VII)
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kraków, Kościuszkowskie 7 Jamróz Błażej (VIII), Dybał Paweł (VIII), Otto Pazera (VIII), Podolski Stanisław (VIII)
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kraków, Kościuszkowskie 7 Piotr Adamczyk (VIII), Katarzyna Barcz (VIII), Jakub Legut (VIII), Natasza Zając (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka, Skała, Topolowa 25 Martyna Cyganek (VII), Alicja Szendoł (VII), Martyna Więcek (VII), Adam Boroń (VII)
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej, Raba Wyżna, RABA WYŻNA 120 Paweł Domalik (VIII), Aleksandra Guzik (VIII), Aleksandra Smętek (VIII), Maciej Surówka (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 2, Kraków, Strzelców 5a Magdalena Pudełko (VII), Mikołaj Mazur (VIII), Oleksii Iermolenko (VIII), Emilia Pytlik (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 2, Kraków, Strzelców 5a Zuzanna Płocka (VIII), Stanisław Krawczyk (VIII), Szymon Cempura (VIII), Aleksandar Boryło (VIII)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Gaj, Szkolna 73 Karolina Smulska (V), Ewa Nowicka (V), Julia sarna (V), Kacper Zapała (V)
Szkoła Podstawowa Nr 155, Kraków, os.2 Pułku Lotniczego 21 Szymon Barcik (VII), Damian Ciężadło (VII), Mateusz Dudek (VIII), Aleksander Wróbel (VIII)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, Zielonki, Jana Michalika 2 Jakub Gawron (VIII), Anna Krzyworączka (VIII), Maciej Pazur (VIII), Mikołaj Wicherek (VIII)

Krosno

14 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, Posada Górna, 3 MAJA 164 Sylwia Kałwik (VIII), Krzysztof Kasperkowicz (VIII), Ernest Kopecki (VIII), Jan Telega (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 7, Krosno, Decowskiego 9 Miłosz Bobusia (VIII), Wiktoria Kin (VIII), Wiktor Landorf (VIII), Anna Łącka (VIII)
Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, Wiśniowa, 76 Emilia Armata (VIII), Zuzanna Bobek (VIII), Wiktoria Godek (VIII), Sylwia Petka (VIII)
Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, Wiśniowa, 76 Andżelika Makara (VIII), Weronika Długosz (VIII), Kacper Bożek (VIII), Seweryn Mularski (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 6, Krosno, Kletówki 1 Wiktor Dyląg (VIII), Kacper Gerlach (VIII), Nina Rusinek (VIII), Borys Zych (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 6, Krosno, Kletówki 1 Liliana Gnap (VIII), Igor Kowalik (VIII), Jędrzej Nowakowski (VIII), Maja Sawaryn (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 15, Krosno, Stefana Kisielewskiego 18 Emilia Delimata (V), Weronika Stanosz (V), Kacper Sobiborowicz (V), Oskar Zawidlak (V)
Szkoła Podstawowa Nr 8, Krosno, Prochownia 7 Natalia Budyń (VIII), Sebastian Pikul (VI), Filip Pyznarski (VIII), Tymofij Solier (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 8, Krosno, Prochownia 7 Kacper Bronka (VII), Miłosz Guzik (VII), Joanna Zapora (VII), Filip Sobczak (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Krosno, Wojska Polskiego 45 Karol Dragan (VIII), Kacper Kaczorowski (VIII), Maja Pilecka (VIII), Katarzyna Uliasz (VII)
Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Krosno, Grodzka 6 Julia Wyskiel (VIII), Natan Tlałka (VIII), Daniel Karapetyan (VIII), Patrycja Rzeźnikiewicz (VIII)
Szkoła Podstawowa w Jasienicy Rosielnej, Jasienica Rosielna, 223 Sylwester Dąbrowski (VIII), Paulina Zych (VIII), Krzysztof Gargasz (VIII), Jan Gargasz (VIII)
Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Dominik Bobko (VII), Jakub Gibadło (VII), Antoni Kuak (VII), Kornelia Magierowska (VII)
Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Oliwia Grygierzec (VIII), Sylwia Kalita (VIII), Maria Tomkiewicz (VIII), Anna Szul (VIII)

Łódź

19 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Guzewie, Guzew, Guzew 21C Nicole Bariletta (VIII), Natalia Kropidłowska (VIII), Natalia Wawrzko (VIII), Aleksandra Bagińska (VII)
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Kalinie, Kalino, TADZIN 24 Oliwier Banaszczyk (VIII), Dawid Dubla (VIII), Kuba Kawka (VIII), Karol Stempel (VIII)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr2, Pionki, Kochanowskiego 14 Maciej Kęska (VII), Mateusz Węgrzynowski (VII), Maksymilian Kowalczyk (VIII), Mikołaj Kowalczyk (VIII)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr2, Pionki, Kochanowskiego 14 Jagoda Gregorczyk (VIII), Maria Kostecka (VII), Wiktoria Jurek (VIII), Maja Zagożdżon (VIII)
Szkoła Podstawowa MIKRON, Łódź, Piękna 30/32 Bartosz Lewenhaupt (VIII), Mikołaj Gawęda (VIII), Maciej Adach (VIII), Szymon Stachlewski (VIII)
Szkoła Podstawowa MIKRON, Łódź, Piękna 30/32 Patryk Bogdał (VII), Simone Fiorina (VII), Jan Grobelny (VII), Michał Wasik (VII)
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Pionki, Targowa 9 Roksana Cibor (VIII), Zofia Maj (VIII), Bruno Kościuk (VIII), Nikodem Tęcza (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 14, Łódź, Wigury 8/10 Zofia Witkowska (VIII), Natalia Kopeć (VIII), Iga Wasilewska (VIII), Julia Górska (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, Zgierz, 3 Maja 46 a Jakub Bartczak (VII), Tomasz Grzywacz (VII), Maciej Rosiak vel Nowak (VII), Wojciech Stopczyk (VII)
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, Zgierz, 3 Maja 46 a Oliwia Bartkiewicz (VII), Karolina Fornalska (VII), Liliana Kociak (VII), Kinga Majewska (VII)
Szkoła Podstawowa nr 120, Łódź, Centralna 40 Piotr Kozielski (VIII), Jan Miziołek (VIII), Gabriela Szymkowska (VIII), Wiktor Wyka (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, Zgierz, 3 Maja 46 a Amelia Dublicka (VIII), Kacper Fornalski (VIII), Tymoteusz Powroźnik (VIII), Maciej Szeremata (VIII)
Szkoła Podstawowa w Zespole, Lubochnia, ŁÓDZKA 19 Patrycja Bernaciak (VII), Bartlomiej Kieliszek (VIII), Maciej Pietrzyk (VIII), Oliwia Trebacz (VIII)
Katolicka Szkoła Podstawowa, Piotrków Trybunalski, Armii Krajowej 19 Konrad Majcher (VIII), Helena Małachowska (VIII), Filip Szaler (VIII), Piotr Żurawski (VIII)
Szkoła Podstawowa w Dłutowie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dłutowie, Dłutów, Główna 9 Jakub Grałka (VIII), Julia Krawczyk (VII), Aleksandra Masłowska (VIII), Paweł Pluciński (VII)
Szkoła Podstawowa nr 81, Łódź, E. Plater 28/32 Oliwia Garstka (VIII), Michał Holoszczapow (VIII), Julia Wac (VIII), Mikołaj Sawecki (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 81, Łódź, E. Plater 28/32 Julia Arkusińska (VIII), Karolina Idczak (VIII), Jakub Rosiński (VIII), Kacper Turbiarz (VIII)
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Łódź, Bł. A. Pankiewicza 15 Łucja Formańska (VII), Kajetan Krysiński (VII), Witold Gerlicz (VII), Emilia Głąb (VIII)
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Pionki, Targowa 9 Bożena Monkosa (VII), Dominik Wieczorek (VII), Maciej Sobol (VII), Sebastian Okulski (VII)

Sosnowiec

26 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Zabrze, Pokoju 41 Julia Jamorska (VIII), Szymon Kopczyński (VIII), Piotr Świstek (VIII), Alicja Obszańska (VIII)
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień", Katowice, Karliczka 15 Emilia Szczerbińska (VIII), Julia Zawierucha (VIII), Julia Sendal (VIII), Gabriela Gorstka (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Katowice, Mikołowska 26 Weronika Witkowska (VIII), Maja Woźniczka (VIII), Zofia Zakrzowska (VIII), Jakub Zakrzowski (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Katowice, Mikołowska 26 Magdalena Drozd (VIII), Hanna Herman (VIII), Magdalena Szarejko (VIII), Julia Wojtas (VIII)
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Prywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom", Katowice, Witosa 18
Szkoła Podstawowa nr 17, Tychy, Begonii 5 Michał Kozłowski (VIII), Maciej Plaza (VIII), Violetta Vaskovska (VIII), Norbetr Tomaszewski (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 17, Tychy, Begonii 5 Piotr Kafka (VIII), Oliwia Korzonek (VIII), Laura Palka (VIII), Kamil Czmok (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 42 w Sosnowcu, Sosnowiec, B. PRUSA 253 A
Szkoła Podstawowa nr 9, Mysłowice, Armii Krajowej 30 Mateusz Chochorowski (VII), Izabela Dziubek (VII), Dominika Wieniawska (VII), Natalia Szmałańska (VII)
Szkola Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich, Ruda Śląska, Gierałtowskiego 15 Filip Blachucik (VIII), Elian Charążka (VIII), Damian Janak (VIII), Mateusz Ociepka (VIII)
Szkola Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich, Ruda Śląska, Gierałtowskiego 15 Dominika Biadacz (VIII), Paulina Grochocka (VIII), Wiktoria Kania (VIII), Daria Salamon (VIII)
Szkoła Podstrawowa nr 37 im. H. Sienkiewicza, Sosnowiec, Skwerowa 21 Jakub Taraska (VIII), Bartosz Matysik (VIII), Filip Kapica (VIII), Anna Madej (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 1, Sosnowiec, Niepodległości 7 Dawid Błaszczyk (VIII), Grzegorz Kordel (VIII), Zuzanna Pawlik (VIII), Alicja Piwowarek (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 1, Sosnowiec, Niepodległości 7 Marta Mituniewicz (VIII), Leon Pisarski (VIII), Mateusz Rozenek (VII), Kuba Walusiak (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 10, Sosnowiec, Reymonta 36 Stanisław Basior (VIII), Maja Rak (VIII), Olaf Wacławek (VIII), Maja Wysocka (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 27, Sosnowiec, Grabowa 2 Mateusz Gałązka (VIII), Bartosz Jastrząb (VIII), Jakub Jastrząb (VIII), Kinga Słowińska (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 1, Mysłowice, Wielka Skotnica 2 Igor Bartnicki (VIII), Palka Emilia (VIII), Judasz Michał (VIII), Szurmik Maksymilian (VIII)

Tarnów

14 prihlásených tímov
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Dawid Litwiniec (VIII), Filip Manijak (VIII), Anita Rzucidło (VIII), Weronika Szumilas (VIII)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, Dębica, Łysogórska 25 Amelia Jasek (VIII), Maksymilian Wygonik (VIII), Natalia Żurek (VIII), Dawid Dębski (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3, Gorlice, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16 Julia Bartoszek (VIII), Jakub Miś (VIII), Adrian Mrozek (VIII), Jacek Gurba (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Tarnów, Kopernika 5 Bartosz Opioła (VIII), Katarzyna Świątek (VIII), Jakub Trela (VIII), Karolina Zając (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Tarnów, Kopernika 5 Karol Gąciarz (VIII), Justyna Radlińska (VIII), Jakub Szymański (VIII), Kamil Zaród (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 18, Tarnów, 3-go Maja 10 Oliwia Kowalska (VIII), Aleksandra Kantor (VIII), Patryk Lis (VIII), Krzysztof Cholewa (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 18, Tarnów, 3-go Maja 10 Wojciech Jaracz (VIII), Emilia Migoń (VIII), Natalia Pisiewicz (VIII), Szymon Zydroń (VIII)
Szkoła Podstawowa, Mikołajowice, 168 Piotr Gawin (VII), Mikołaj Gajdur (VII), Krystian Gajdur (VIII), Jakub Skórka (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 9, Tarnów, M. Dąbrowskiej 6 Jan Kawalerski (VIII), Filip Maziarka (VIII), Marcel Gładysz (VIII), Alicja Błażej (VII)
Szkoła Podstawowa nr 9, Tarnów, M. Dąbrowskiej 6 Magdalena Gniadek (VII), Emilia Barnaś (VII), Tomasz Budzik (VII), Marcin Madanowicz (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Tarnów, Kopernika 5 Maciej Kowal (VIII), Joszko Suchan (VIII), Jakub Witek (VIII), Radosław Wolański (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie, Tarnów, Norwida 22 Jakub Adamczyk (VIII), Kacper Banaś (VIII), Filip Ptak (VIII), Oskar Szalecki (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 18, Tarnów, 3-go Maja 10 Stanisław Michałowski (VII), Karol Moskal (VII), Kinga Wicherek (VII), Alicja Stańczyk (VII)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Zuzanna Bukowy (VIII), Wojciech Reich (VIII), Mateusz Kurdziel (VIII), Kacper Król (VII)

Warszawa

17 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Zielonki-Parcela, Południowa 2 Iwo Bodył (VIII), Mikołaj Kędra (VIII), Stanisław Jeznach (VIII), Bartosz Sobczak (VIII)
Bednarska Szkoła Podstawowa, Warszawa, Raszyńska 22 Jan Gwiazda (VIII), Jan Horawa (VIII), Karina Skowrońska (VIII), Jan Schwendimann (VIII)
Bednarska Szkoła Podstawowa, Warszawa, Raszyńska 22 Olivier Fitrzyk-Barral (VIII), Michalina Gilewicz (VIII), Piotr Kwiecień (VIII), Maja Mills (VIII)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Legionowo, Piłsudskiego 47 Malwina Dębska (VIII), Natalia Rębacz (VIII), Marcela Walento (VIII), Mikołaj Dessauer (VIII)
Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Warszawa, Gwintowa 3 Natalia Skonieczna (VIII), Franciszek Dylewski (VIII), Tymoteusz Wyrwa (VIII), Ignacy Stępniewski (VIII)
Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Warszawa, Gwintowa 3 Aleksandra Urbaniak (VIII), Zofia Szulc (VIII), Mateusz Rutkowski (VIII), Wojciech Cendecki (VIII)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Warszawa, Strumykowa 21A Hubert Szkutnik (VIII), Mateusz Adamski (VIII), Tomasz Ostrowski (VIII), Oliwier Grzanko (VIII)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Warszawa, Strumykowa 21A Maciej Bieleń (VIII), Adam Morawski (VIII), Szymon Nowak (VIII), Krzysztof Kurowski (VIII)
Prywatna Szkoła im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa, Cyrulików 87 Kacper Górecki (VIII), Stanisław Lada (VI), Aleksander Lada (IV), Jakub Kajkowski (VII)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Legionowo, Piłsudskiego 47 Hubert Karpiesiuk (VIII), Igor Jobski (VIII), Mateusz Marciniak (VIII), Leon Wojtachnia (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Warszawa, Bajkowa 17/21 Jakub Kunda (VIII), Jakub Jastrzębski (VIII), Łukasz Buśko (VIII), Bartłomiej Sokołowski (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Warszawa, Bajkowa 17/21 Anna Opolska (VIII), Maciej Wojciechowski (VIII), Wiktoria Rębek (VIII), Piotr Grzelak (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa, Marii Grzegorzewskiej 10 Jan Kwieciński (VIII), Aniela Pimpicka (VIII), Alicja Przybylik (VIII), Agata Stępińska (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa, Marii Grzegorzewskiej 10 Maria Baudouin de Courtenay (VIII), Hanna Święcicka (VIII), Maciej Wychowański (VIII), Jan Żarski (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa, Marii Grzegorzewskiej 10 Kajetan Góra (VIII), Karol Konior (VIII), Susan Messerli (VIII), Matylda Stępkowska (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 143, Warszawa, al.St.Zjednocznych 27 Emilia Krempa (VIII), Miłosz Rogowski (VIII), Jakub Słoniewski (VIII), Wiktor Wieteska (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa, Marii Grzegorzewskiej 10 Adam Gąsienica-Samek (VII), Jan Gawiński (VII), Oliwia Rozkosz (VII), Aleksandra Zienkiewicz (VII)

Wrocław

26 prihlásených tímov
Szkoła Podstawowa nr10, Wrocław, Inflancka 13 Krzysztof Słodkowski (VII), Filip Apanasewicz (VII), Maja Biszczanik (VIII), Iga Lis (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Lubin, Gwarków 93 Miłosz Podbucki (VIII), Filip Klocek (VIII), Dawid Niemyjski (VIII), Paweł Białowąs (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 6, Szczecin, Unisławy 26 Norbert Dąbrowski (VIII), Michał Jagodziński (VIII), Zofia Krok (VIII), Grzegorz Pełech (VIII)
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DUSZNIKACH-ZDROJU, Duszniki-Zdrój, SPRZYMIERZONYCH 6 Alexander Jarus (VII), Łukasz Nowakowski (VII), Piotr Biernacki (VII), Julia Nowakowska (VIII)
Szkoła Podstawowa EKOLA, Wrocław, T.Zielińskiego 56 Weronika Wołkowska (VIII), Alicja Dróżdż (VIII), Ernest Mitlewski (VIII), Filip Klich (VII)
Szkoła Podstawowa EKOLA, Wrocław, T.Zielińskiego 56 Hanna Orczyk (VIII), Aleksander Lęcznar (VIII), Jan Konieczny (VIII), Mikołaj Dykier (VII)
Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław, Nyska 66 Szymon Cedzyński (VIII), Kacper Dobosz (VII), Filip Szemelak (VIII), Michał Węgrzyn (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław, Nyska 66 Jakub Gaj (VII), Jakub Krysiak (VIII), Dominik Ciesiun (VIII), Emilia Koszelowska (VIII)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, Wrocław, ul. Zielińskiego 38 Łucja Jakóbczyk (VIII), Mia Olsen (VIII), Magdalena Orczykowska (VIII), Filip Staszczyszyn (VIII)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, Wrocław, ul. Zielińskiego 38 Patrycja Banach (VIII), Magdalena Dominiak (VIII), Wojciech Bensari (VIII), Piotr Schabowicz (VII)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Lubań, Kopernika 15 Miłosz Jurga (VIII), Przemysław Bernacki (VII), Piotr Wojtusik (VII), Wiktor Wyszatycki (VII)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Lubań, Kopernika 15 Aleksandra Guła (VIII), Jakub Hawrylewicz (VIII), Maja Sidor (VIII), Martyn Szalewski (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Głogów, Plac Mieszka I 22 Grzegorz Porębski (VIII), Igor Ścisłowski (VIII), Aleksander Karbownik (VIII), Jakub Odrobina (VII)
Szkoła Podstawowa nr 3, Wrocław, Bobrza 27 Marta Drelichowska (VIII), Jan Gohl (VIII), Maksymilian Kowalski (VIII), Marek Muzyka (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3, Wrocław, Bobrza 27 Pezda Maria (VII), Cicha Hanna (VII), Rudzik Michał (VII), Żeleźnik Paulina (VII)
Szkoła Podstawowa, Węgliniec, Kościuszki 2 i 5 Adrian Charytaniak (VII), Aleksandra Gołąbek (VIII), Kacper Proć (VII), Bartosz Szymczak (VIII)
SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, Smolec, KOŚCIELNA 2 Wojciech Lower (VII), Marika August (VII), Krzysztof Grochalski (VII), Bartosz Perczak (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 50, Wrocław, Czeska 38 Aleksandra Suchecka (VIII), Marta Krzyżosiak (VIII), Anna Krzyżosiak (VIII), Katarzyna Piznal (VIII)
Szkoła Podstawowa, Mysłakowice, Sułkowskiego 1 Arkadiusz Wielgat (VII), Alexander Cyganik (VII), Szymon Szydłowski (VIII), Iwona łukomska (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 34, Wrocław, Gałczyńskiego 8 Mikołaj Petek (VIII), Jakub Kolosa (VIII), Mateusz Dróżdż (VII), Jan Słowiński (VII)
Szkoła Podstawowa Nr 34, Wrocław, Gałczyńskiego 8 Wiktoria Jodkowska (VIII), Szymon Goździkowski (VIII), Konrad Weiser (VIII), Artur Schydlo (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich, Oława, Lwowska 3 Kacper Duszewicz (V), Bartosz Ozga (V), Adam Charciarek (V), Seweryn Nekrasz (V)
Szkoła Podstawowa Nr 2, Wrocław, Komuny Paryskiej 36-38 Mateusz Dębowicz (VIII), Nikola Dolińska (VIII), Kuba Wojnarowicz (VIII), Olivia Zołotar (VIII)
Szkoła Podstawowa Nr 50, Wrocław, Czeska 38 Radosław Wroński (VII), Marek Gosztyła (VII), Jakub Szczeblowski (VII), Karol Bednarek (VII)
Szkoła Podstawowa nr 3, Trzebnica, Marii Konopnickiej 14 Jakub Michalak (VIII), Mikołaj Kubaszewski (VIII), Patrycja Budzyń (VIII), Weronika Franczak (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 83, Wrocław, Boya - Żeleńskiego 32 Agata Pasek (VIII), Michal Rabczynski (VIII), Jakub Nurek (VIII), Alicja Rosinska (VIII)