Zoznam prihlásených tímov
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!
Česká republika | Poľsko | Slovensko

Polska online

32 prihlásených tímov / 0 voľných miest
Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, Skała
Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi, Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi, Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, Kraków
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, Kraków
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich, SulejówekJakub Kajkowski (VIII), Stanisław Lada (VII), Aleksander Lada (V), Marta Maczuga (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 10, Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 10, Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 3, WrocławMateusz Orleański (VII), Karol Żeleźnik (VII), Dominik Bojarczuk (VII), Weronika Bala (VII)
Szkoła Podstawowa nr 3, WrocławMaria Pezda (VIII), Wiktoria Bazan (VIII), Michał Rudzik (VIII), Hania Cicha (VIII)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, Wrocław
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, BiałystokAdam Sienkiewicz (VII), Natalia Malinowska (VIII), Kamil Januszkiewicz (VIII), Aleksander Trochimczyk (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 199, ŁódźStanisław Golec (VIII), Maksym Kotwas (VIII), Mateusz Podkowski (VIII), Weronika Szulc (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Kraków
Szkoła Podstawowa, Międzyrzecze GórneTymoteusz Kozłowski (VIII), Nadia Matlak (VIII), Jakub Spiesz (VIII), Maciej Kosiec (VII)
Szkoła Podstawowa nr 12, Białystok
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Gaj
Szkoła Podstawowa nr 155, KrakówJakub Bartnik (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 155, KrakówBartłomiej Paliś (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka, Skała
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144, Kraków
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144, Kraków
Szkoła Podstawowa, Lusina
Szkoła Podstawowa, Lusina
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, KrakówMałgotzata Gołda (VIII), Jakub Piórkowski (VIII), Cezary Szczęsny (VIII), Tola Teodorowicz (VIII)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Białystok
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Białystok
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle, JasłoSzymon Nowosielski (VII), Dominika Pabisz (VIII), Miłosz Borda-Sieczkowski (VIII), Karolina Furmanek (VIII)
Szkoła Podstawowa nr 3, GorliceJulia Konopka (VIII), Szymon Mrozek (VIII), Weronika Toczek (VIII), Sabina Stempkowicz (VIII)