Change language

Seznam týmů

Belgie Česko Španělsko Francie Chorvatsko Nizozemsko Polsko Slovensko

Brno (Náboj Junior)

Týmy: 25/25
Základní škola a mateřská škola (ZŠ)
Horní, Brno
Paseka Vítězslav (9. ročník), Paseka Svatopluk (9. ročník), Jurman Aleš (8. ročník), Jurman Tomáš (8. ročník)
Gymnázium (SŠ)
Na Hrádku, Tišnov
Petra Strážnická (Tercie), Beatrice Ráčková (Tercie), Nela Žůrková (Tercie), Karolína Jandová (Tercie)
Základní škola a mateřská škola (ZŠ)
Bohdalice-Pavlovice
Štěpán Machálek (8. ročník), Michael Novotný (8. ročník), Michal Kopřiva (9. ročník), Filip Štěpánek (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) C
Vídeňská, Brno
Kostková Lucie (2. ročník), Stará Klára (2. ročník), Novotná Kateřina (2. ročník), Kovárová Terezie (2. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Vídeňská, Brno
Sobotka Lukáš (2. ročník), Sikora Matěj (2. ročník), Schneider David (2. ročník), Vepřek Samuel (2. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Vídeňská, Brno
Koukola Václav (2. ročník), Pěnička Luboš (2. ročník), Zámečník Tomáš (2. ročník), Finstrle Filip (2. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Sirotkova, Brno
Jan Procházka (9. ročník), Prokop Šmídek (9. ročník), Vítězslav Čejka (9. ročník), Tomáš Havel (9. ročník)
Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno (SŠ) B
Lerchova, Brno
Magdalena Pompová (Kvarta), Martin Jiřík (Kvarta), Jakub Procházka (Kvarta), Štěpán Šicner (Kvarta)
Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno (SŠ) A
Lerchova, Brno
Šimon Hanák (Kvarta), Ondřej Rada (Kvarta), Roman Otych (Kvarta), Matěj Genčur (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Úvoz, Brno
Adam Spěvák (7. ročník), Adrian Bühn (7. ročník), Ella Mazánková (7. ročník), Daniel Pospíšil (7. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Úvoz, Brno
Martin Mlčůch (8. ročník), Vojtěch Macek (8. ročník), Vojtěch Polášek (8. ročník), Monika Matulová (8. ročník)
Základní škola (ZŠ) C
Úvoz, Brno
Alex Polášek (7. ročník), Šimon Zlámal (7. ročník), Sofie Foretová (9. ročník), Michal Boušek (8. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Košinova, Brno
Tomáš Abraham (9. ročník), Nikolas Velek (9. ročník), Adam Ondřej Fiala (9. ročník), Jan Čiula (9. ročník)
Gymnázium Brno-Bystrc (SŠ) A
Vejrostova, Brno
Lukáš Pokoj (Kvarta), Ondřej Duba (Kvarta), Jan Mudrych (Kvarta), Patrik Piják (Kvarta)
Gymnázium Brno-Bystrc (SŠ) B
Vejrostova, Brno
Julie Oplatková (2. ročník), Viktorie Hozová (2. ročník), Daniel Navrátil (2. ročník), Barbora Hálková (2. ročník)
Základní škola (ZŠ) A
Sirotkova, Brno
Tadeáš Hladký (9. ročník), Michaela Eichnerová (9. ročník), Matyáš Svoboda (9. ročník), Miroslav Šemora (9. ročník)
Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická (SŠ) A
Komenského, Vyškov
Matěj Moucha (Kvarta), Marie Malíková (Kvarta), Adam Ulrich (Tercie), Michaela Jakubová (Tercie)
Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická (SŠ) B
Komenského, Vyškov
Eliška Zavadilová (Tercie), Michaela Vylamová (Kvarta), Tadeáš Ryšávka (Kvarta), Anna Cibulková (Tercie)
Gymnázium (SŠ) A
třída Kpt. Jaroše, Brno
Kristýna Finstrlová (Kvarta), Anna Janíková (Kvarta), Zuzana Pejchlová (Kvarta), Ashok Kulkarni (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) B
třída Kpt. Jaroše, Brno
Vojtěch Blatný (Kvarta), Martin Bryja (Kvarta), Marek Dvořák (Kvarta), Lukáš Světlík (Kvarta)
Purkyňovo gymnázium (SŠ)
Masarykova, Strážnice
Adéla Pytlová (Kvarta), Ondřej Piškula (Kvarta), Markéta Tobolová (Kvarta), Věra Dobešová (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Palackého náměstí, Boskovice
Jan Bradáč (Tercie), Vojtěch Grénar (Tercie), Rudolf Mičín (Tercie), Petr Trnečka (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) B
Palackého náměstí, Boskovice
Vít Melša (Sekunda), Tomáš Sedlák (Sekunda), Martin Sedláček (Sekunda), Václav Drábek (Sekunda)
Biskupské gymnázium (SŠ) A
U Klafárku, Žďár nad Sázavou
Adéla Troubilová (Tercie), Eliška Nováková (Tercie), Jana Smolíková (Tercie), Anežka Řetická (Tercie)
Biskupské gymnázium (SŠ) B
U Klafárku, Žďár nad Sázavou
Adam Staněk (Tercie), Marek Nedoma (Tercie), Jan Pospíchal (Tercie), Adam Bárta (Tercie)

Česká Lípa (Náboj Junior)

Týmy: 11/18
Gymnázium, příspěvková organizace (SŠ)
Žitavská, Česká Lípa
Daniel Plechatý (Kvarta), Veronika Pavlů (Kvarta), Kryštof Škorpil (Kvarta), Adéla Kocmanová (Kvarta)
Základní škola U Lesa (ZŠ) A
Boženy Němcové, Nový Bor
Ema Michálková (9. ročník), Anna Obrovská (9. ročník), Magdaléna Štěpánková (9. ročník), Kristýna Porschová (9. ročník)
Základní škola (ZŠ)
nám. Míru, Nový Bor
Jan Frömmel (9. ročník), Šimánek Matěj (8. ročník), Svoboda Adam (8. ročník), Ondřej Vacek (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ)
Jižní, Česká Lípa
Elen Biemanová (9. ročník), Jan Uchytil (9. ročník), Josefína Suchá (9. ročník), Jiří Kulhánek (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) A
Skalice u České Lípy
Robert Hausmann (8. ročník), Tereza Pechková (8. ročník), Vladimir Poštolka (9. ročník), Samuel Mucha (9. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Partyzánská, Česká Lípa
Jan Kuchař (8. ročník), Petr Jeník (9. ročník), František Zákutný (9. ročník), Tereza Arnoldová (9. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Pátova, Česká Lípa
Anna Ševčíková (9. ročník), Jan Fedorčák (9. ročník), Jakub Svatoň (9. ročník), Tereza Topinková (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Skalice u České Lípy
Kamil Šimek (8. ročník), Filip Turek (8. ročník), Felicie Frantalová (9. ročník), Barbora Zajičková (9. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Školní, Česká Lípa
Karina Makarová (9. ročník), Tereza Fořtová (9. ročník), Martin Petrželka (9. ročník), Amálie Hana Baráková (8. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) C
Skalice u České Lípy
Felicie Frantalová (9. ročník), Filip Turek (8. ročník), Kamil Šimek (8. ročník), Barbora Zajičková (9. ročník)
Základní škola U Lesa (ZŠ) B
Boženy Němcové, Nový Bor
Adam Hovbel (8. ročník), Jakub Hruška (8. ročník), Jonáš Kovanda (8. ročník), Jan Kolč (9. ročník)

České Budějovice (Náboj Junior)

Týmy: 12/20
Základní škola (ZŠ) B
Sokolská, Třeboň
Petr Čábela (8. ročník), Dominik Rešl (8. ročník), Michal Janeček (8. ročník), Jonáš Šimánek (8. ročník)
Gymnázium (SŠ)
Komenského, Písek
Jakub Francisty (Kvarta), Jan Novák (Kvarta), Marek Dobeš (Kvarta), Michal Nikodím (Kvarta)
Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 (SŠ) A
Na sadech, Třeboň
Karolína Sedláčková (Kvarta), Ondřej Michal (Kvarta), Jan Psík (Kvarta), Daniel Šikr (Kvarta)
Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 (SŠ) B
Na sadech, Třeboň
Šimon Kahoun (Tercie), Josef Kučera (Tercie), Šimon Mittelbach (Tercie), Vilém Navrátil (Tercie)
Gymnázium (SŠ) C
Česká, České Budějovice
Matěj Kmínek (Tercie), Tereza Marušáková (Tercie), Jakub Kluzák (Tercie), Václav Marušinec (Tercie)
Základní škola (ZŠ) A
Sokolská, Třeboň
Lukáš Jankovec (9. ročník), Vojtěch Činčura (9. ročník), Jakub Kuba (9. ročník), Veronika Zemanová (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Česká, České Budějovice
Jan Novák (Kvarta), Karolína Lojková (Kvarta), Jiří Koptík (Kvarta), Ondřej Sirotek (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) B
Česká, České Budějovice
Markéta Piskořová (Kvarta), Ilona Parkosová (Kvarta), Klára Benedová (Kvarta), Marie Augustinová (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Švojgr (Tercie), Matyáš Rak (Tercie), Dan Lavrinčik (Tercie), Jáchym Šimek (Tercie)
Gymnázium (SŠ) B
Jírovcova, České Budějovice
Tomáš Kučera (Kvarta), Matěj Motejzík (Kvarta), Matěj Bajgar (Kvarta), Tereza Santariusová (Kvarta)
Základní škola (ZŠ)
Tyršova, Strmilov
Marie Steinhauserová (9. ročník), Vendula Štěrbová (8. ročník), Daniel Marek (8. ročník), Kryštof Šťástka (8. ročník)
Gymnázium J. V. Jirsíka (SŠ)
Fráni Šrámka, České Budějovice
Matouš Veselý (Tercie), Adéla Krejčová (Tercie), Tomáš Klabouch (Tercie), Marie Šejharová (Tercie)

Český Krumlov (Náboj Junior)

Týmy: 6/14
Základní škola Český Krumlov (ZŠ) A
Za Nádražím, Český Krumlov
Adéla Šopíková (9. ročník), Vendula Šustáčková (9. ročník), Táňa Smeykalová (9. ročník), Šimon Hrachovský (9. ročník)
Základní škola Český Krumlov (ZŠ) B
Za Nádražím, Český Krumlov
Václav Študlar (8. ročník), Vít Sixl (8. ročník), Martin Šandera (8. ročník), Martin Weiter (8. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Chvalšinská, Český Krumlov
Kristián Peleška (Tercie), Emma Kalkušová (Kvarta), Pavel Šafařík (Kvarta), Vít Kubal (2. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Chvalšinská, Český Krumlov
Alena Mouchová (Kvarta), Světlana Pejchalová (Kvarta), Mikoláš Palouda (Kvarta), Aneta Beterová (Kvarta)
Základní škola T. G. Masaryka (ZŠ) A
T. G. Masaryka, Český Krumlov
Sonja Auerová (8. ročník), Zuzana Šíslová (8. ročník), Jakub Jílek (8. ročník), Štěpán Ludačka (8. ročník)
Základní škola T. G. Masaryka (ZŠ) B
T. G. Masaryka, Český Krumlov
Václav Staněk (8. ročník), Jan Mittasch (9. ročník), Anna Veselá (9. ročník), Jaroslav Farabauer (9. ročník)

Frýdlant nad Ostravicí (Náboj Junior)

Týmy: 27/34
Základní škola a mateřská škola (ZŠ)
Raškovice
Roman Koloničný (9. ročník), Patrik Namyslo (9. ročník), Carbolová Simona (9. ročník), Carbolová Alena (7. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
Matyáš Milata (1. ročník), Laura Macurová (1. ročník), Matilda Žídková (1. ročník), Kamila Bačáková (1. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
Lukáš Kobělka (1. ročník), Sofie Sobková (1. ročník), Daniela Juroková (1. ročník), Petr Rýznar (1. ročník)
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) A
Československé armády, Frýdek-Místek
Radovan Vasilišin (2. ročník), David Teper (2. ročník), Tom Vilimovský (2. ročník), Jiří Olejník (2. ročník)
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) B
Československé armády, Frýdek-Místek
Adam Kaňak (2. ročník), Nikola Durajová (2. ročník), Karolína Václavkovká (2. ročník), Nela Literáková (2. ročník)
Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky (SŠ) A
Křižíkova, Frenštát pod Radhoštěm
Kristýna Pindurová (Kvarta), Markéta Kelnarová (Kvarta), Adéla Valová (Kvarta), Klára Štefková (Kvarta)
Základní škola (ZŠ)
Komenského, Frýdlant nad Ostravicí
Daniel Frydrych (9. ročník), Tereza Masopustová (9. ročník), Antonín Kutálek (9. ročník), Pavlína Myslikovjanová (9. ročník)
Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky (SŠ) B
Křižíkova, Frenštát pod Radhoštěm
Štěpán Káňa (Tercie), Jakub Zima (Tercie), Šimon Mičulka (Tercie), Vojtěch Kupčík (Tercie)
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) C
Československé armády, Frýdek-Místek
Alice Vrublová (2. ročník), Kateřina Zrzavá (2. ročník), Marek Mazur (2. ročník), Tomáš Pavlů (2. ročník)
Gymnázium Cihelní (SŠ) A
Cihelní, Frýdek-Místek
Tomáš Kornel (Kvarta), Antonín Zemek (Kvarta), Hugo Gurňák (Kvarta), Pavel Křivý (Kvarta)
Gymnázium Cihelní (SŠ) B
Cihelní, Frýdek-Místek
Martin Pravec (Kvarta), Jakub Macura (Kvarta), Robin Franek (Kvarta), Oliver Dyl (Kvarta)
ZŠ a MŠ Františka Palackého (ZŠ) A
Hodslavice
Dominik Horák (9. ročník), Marie Indráková (9. ročník), Jan Velart (9. ročník), Dalibor Drda (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) A
Dobrá
Kryštof Kohut (9. ročník), Jan Jančík (9. ročník), Jakub Oborný (8. ročník), Štěpán Kajzar (8. ročník)
Základní škola (ZŠ) A
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
Radek Čupa (9. ročník), Jan Tomášek (9. ročník), Richard Hrnčíř (9. ročník), Vojtěch Poledník (9. ročník)
ZŠ a MŠ Karla Svolinského (ZŠ)
Kunčice pod Ondřejníkem
Lukáš Ryšánek (9. ročník), Tomáš Strachota (9. ročník), Matěj Šilhavý (8. ročník), Jan Macura (8. ročník)
ZŠ a MŠ Františka Palackého (ZŠ) B
Hodslavice
Jan Šebek (9. ročník), Jiří Zámečník (9. ročník), Ondřej Blabla (9. ročník), David Krutílek (9. ročník)
Gymnázium Cihelní (SŠ) C
Cihelní, Frýdek-Místek
Jakub Ševčík (Kvarta), Michaela Opělová (Kvarta), David Gřundil (Kvarta), Vít Jezerský (Kvarta)
Základní škola a mateřská škola (ZŠ) A
Nýdek
Jan Heczko (8. ročník), Ladislav Styrnal (8. ročník), Markéta Bruková (8. ročník), Ellen Vránová (8. ročník)
Základní škola a mateřská škola (ZŠ) B
Nýdek
Marie Heczková (9. ročník), Pavel Gorzolka (9. ročník), Jiří Lubojacki (9. ročník), Marco Hila (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) C
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
Dorota Bužková (2. ročník), Natálie Vévodová (2. ročník), Elizabeth Hoffmanová (2. ročník), Petr Novák (2. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
Karin Witalová (9. ročník), Vendula Rybáková (9. ročník), Eduard Mališ (9. ročník), Jakub Křížek (9. ročník)
Základní škola a mateřská škola (ZŠ)
K Sedlištím, Frýdek-Místek
Viktor Kopřiva (9. ročník), Anna Ručková (9. ročník), Jan Nohel (9. ročník), Daniel Lyčka (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) A
Janovice
Veronika Zdralková (8. ročník), Josef Sikora (9. ročník), Adéla Šuléřová (8. ročník), Josef Horálek (8. ročník)
Masarykova Základní škola a MŠ (ZŠ) A
Hnojník
Eliška Bellová (9. ročník), Natálie Lasotová (9. ročník), Jakub Krop (9. ročník), Petr Maslák (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Janovice
Anežka Vysloužilová (9. ročník), Karolína Vránová (9. ročník), Natalie Kohutová (9. ročník), Ondřej Karkoška (9. ročník)
Masarykova Základní škola a MŠ (ZŠ) B
Hnojník
Erik Šrámek (8. ročník), Matěj Lach (8. ročník), Filip Maskal (8. ročník), Vít Červenka (8. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Místek
Klára Urbišová (9. ročník), Ondřej Štefko (9. ročník), Hana konečná (9. ročník), Alena Alešová (9. ročník)

Hradec Králové (Náboj Junior)

Týmy: 15/15
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) A
Studenec
Vojtěch Buryánek (8. ročník), Dominik Kudr (8. ročník), Vlastimil Novotný (8. ročník), Miroslav Greguš (8. ročník)
Jiráskovo gymnázium (SŠ) A
Řezníčkova, Náchod
Jáchym Bohadlo (Kvarta), Lubomír Dědek (Kvarta), Daniel Matjaš (Kvarta), Antonín Kubeček (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov
Stela Bencsiková (9. ročník), Lucie Válková (9. ročník), Lukáš Fišer (9. ročník), Jan Klouzek (9. ročník)
ZŠ Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy (ZŠ) A
Zámecká, Litomyšl
Michal Vaniš (9. ročník), Adam Škeřík (9. ročník), Tadeáš Chadima (9. ročník), Matěj Pecháček (9. ročník)
ZŠ Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy (ZŠ) B
Zámecká, Litomyšl
Barbora Ramešová (9. ročník), Šárka Halouzková (9. ročník), Pavla Lorencová (9. ročník), Kateřina Frycová (9. ročník)
První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. (SŠ) A
Brandlova, Hradec Králové
Jan Krutiš (2. ročník), Michaela Zárubová (2. ročník), Kristýna Svobodová (2. ročník), Lucie Beránková (2. ročník)
První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. (SŠ) B
Brandlova, Hradec Králové
Justýna Jansová (2. ročník), Klára Mikešová (2. ročník), Jakub Krček (2. ročník), Viktorie Buriánková (2. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Pulická, Dobruška
Milan Dvořák (Tercie), Miriam Barešová (Tercie), Anna Dubnová (Tercie), Tomáš Březovský (Tercie)
Jiráskovo gymnázium (SŠ) B
Řezníčkova, Náchod
Eduard Hlavsa (Tercie), Jindřiška Andělová (Tercie), Ngo Nhat Le (Tercie), Petr Svoboda (Tercie)
Biskupské gymnázium, círk. ZŠ, MŠ a ZUŠ (SŠ) B
Orlické nábřeží, Hradec Králové
Linda Solařová (Kvarta), Sofie Adámková (Kvarta), Anna Pohořálková (Kvarta), Pavlína Poulová (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) B
V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov
Jakub Žižka (9. ročník), Matouš Zmítko (9. ročník), Robin Petráček (9. ročník), Radek Kulich (9. ročník)
Biskupské gymnázium, círk. ZŠ, MŠ a ZUŠ (SŠ) A
Orlické nábřeží, Hradec Králové
Zdeněk Šubrt (Kvarta), Filip Horák (Kvarta), Darek Novosvětský (Kvarta), Jonáš Pačesný (Kvarta)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Studenec
Ondřej Jirout (9. ročník), Tomáš Urban (8. ročník), Ondra Jílek (9. ročník), Josef Šedivý (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Pulická, Dobruška
Martin Lejsek (Kvarta), Pavlína Jurásková (Kvarta), Antonín Plašil (Kvarta), Anežka Michková (Kvarta)
Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ (SŠ)
Riegrova, Hořice
Matyáš Kareš (Kvarta), Adam Hájek (Kvarta), Šimon Borůvka (Kvarta), Jakub Šeda (Kvarta)

Liberec (Náboj Junior)

Týmy: 16/16
Základní škola (ZŠ) A
Oblačná, Liberec
Ema Šípková (8. ročník), Emma Myslivcová (9. ročník), Matěj Šenk (9. ročník), Lukáš Pech (8. ročník)
Základní škola Lidická (ZŠ) A
Školní, Hrádek nad Nisou
Jiří Tafičuk (9. ročník), Robin Koprnický (9. ročník), Jirkal Vojtěch (9. ročník), Svatoš František (9. ročník)
Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace (SŠ) A
Partyzánská, Liberec
Jáchym Strašlipka (Kvarta), Štěpán Roubíček (Kvarta), Michaela Urbanová (Kvarta), Martin Vykuka (Kvarta)
Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace (SŠ) B
Partyzánská, Liberec
Tomáš Halama (Kvarta), Ondřej Kozuk (Tercie), Michal Nosek (Tercie), Martin Žalud (Tercie)
Základní škola (ZŠ) B
Oblačná, Liberec
Filip Novotný (8. ročník), Barbora Kalinová (9. ročník), Matyáš Hajíček (9. ročník), Sofia Mazur (8. ročník)
Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. (SŠ) A
Sokolovská, Liberec
Vilém Redl (Kvarta), Antonín Vokurka (Kvarta), Samuel Tuma (Kvarta), David Gúčik (Kvarta)
Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. (SŠ) B
Sokolovská, Liberec
Václav Poek (Tercie), Karolina Šírová (Tercie), Anežka Morávková (Tercie), Jiří Minář (Tercie)
G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace (SŠ) A
Jeronýmova, Liberec
Johana Podhorná (Kvarta), Lucie Lelková (Kvarta), Jan Činčera (Kvarta), Klára Händelová (Kvarta)
G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace (SŠ) B
Jeronýmova, Liberec
Zuzana Kvapilová (Kvarta), Karolína Kunášková (Kvarta), Jan Beránek (Kvarta), Norika Nebusová (Kvarta)
ZÁKLADNÍ ŠKOLA (ZŠ) A
Nad Školou, Liberec
Pažoutová Markéta (8. ročník), Režová Barbora (8. ročník), Vajs Tomáš (9. ročník), Harazinová Tereza (9. ročník)
ZÁKLADNÍ ŠKOLA (ZŠ) B
Nad Školou, Liberec
Rozinková Aneta (9. ročník), Ema Jägerová (8. ročník), Schneiderová Zuzana (8. ročník), Horecká Vendula (9. ročník)
Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. (ZŠ)
Na Perštýně, Liberec
Michael Pěnička (9. ročník), Arnošt Pytloun (8. ročník), Mariana Hlaváčková (8. ročník), Tadeáš Berka (8. ročník)
Základní škola, příspěvková organizace (ZŠ) A
U nemocnice, Rumburk
Jakub Punčochář (8. ročník), Vojtěch Šitta (9. ročník), Sabina Dytrychová (9. ročník), Tereza Bulanová (9. ročník)
Základní škola, příspěvková organizace (ZŠ) B
U nemocnice, Rumburk
Denisa Janíková (9. ročník), Nela Toušková (8. ročník), Ema Steckrová (8. ročník), Stanislav Jireš (9. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Aloisina výšina, Liberec
Barbora Vodseďálková (9. ročník), Klára Jachanová (9. ročník), Tomáš Hejzlar (9. ročník), Ella Gryčová (9. ročník)
Základní škola Lidická (ZŠ) B
Školní, Hrádek nad Nisou
Hana Dimtrová (8. ročník), Lukáš Kalaš (7. ročník), Tomáš Lutonský (8. ročník), Marie Rybáriková (9. ročník)

Olomouc (Náboj Junior)

Týmy: 15/15
Základní škola (ZŠ)
Tř. 1. máje, Hranice
Eliška Ovčačiková (9. ročník), Michaela Olšáková (9. ročník), Andrea Dorňáková (9. ročník), Adam Buczinsky (9. ročník)
Gymnázium Jakuba Škody (SŠ) A
Komenského, Přerov
Ota Skýpala (Tercie), Filip Krč (Tercie), David barbořík (Tercie), Beáta Březíková (Tercie)
Gymnázium Jakuba Škody (SŠ) B
Komenského, Přerov
Nikol Plšková (Kvarta), Kryštof Olša (Kvarta), Mikuláš Skyva (Tercie), Denis Peťka (Kvarta)
Fakultní základní škola (ZŠ) A
Tererovo nám., Olomouc
Rozárie Ella Jozífová (9. ročník), Sabina Příbíková (9. ročník), Nela Adamová (9. ročník), Vendula Ludíková (9. ročník)
Fakultní základní škola (ZŠ) B
Tererovo nám., Olomouc
Martin Konupčík (9. ročník), Lukáš Palatka (9. ročník), Marek Pich (9. ročník), Marek Tomášek (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Tomkova, Olomouc
Štěpán Mach (2. ročník), Jáchym Navrátil (2. ročník), Matěj Přidal (2. ročník), Dan Válek (2. ročník)
Gymnázium (SŠ)
náměstí Osvobození, Zábřeh
Petr Polách (Kvarta), Jan Dobiáš (Kvarta), Barbora Císařová (Kvarta), Barbora Měšťánková (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Horní náměstí, Šternberk
Daniel Síla (Tercie), Jiří Zakuťanský (Tercie), Radek Vavrečka (Tercie), Jan Kapitán (Tercie)
Gymnázium (SŠ) B
Horní náměstí, Šternberk
Antonín Světnický (Kvarta), Jakub Vysloužil (Kvarta), Lukáš Stodola (Kvarta), Martin Rychtecký (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Tomkova, Olomouc
Alexandr Horák (Kvarta), Lukáš Janošík (Kvarta), Nikola Hrabal (Kvarta), Jana Fišerová (Kvarta)
Slovanské gymnázium (SŠ)
Jiřího z Poděbrad, Olomouc
Jakub Grambal (Kvarta), Filip Gall (Kvarta), Jan Kočař (Kvarta), Matyáš Adam Cohl (Kvarta)
Gymnázium Jana Opletala (SŠ) B
Opletalova, Litovel
Marek Opluštil (Kvarta), Tereza Svozilová (Kvarta), Lucie Dospivová (Kvarta), Tereza Smékalová (Kvarta)
Gymnázium Jana Opletala (SŠ) A
Opletalova, Litovel
Jakub Zajíček (Tercie), Magdalena Vályová (Tercie), Adam Zatloukal (Tercie), Jan Múller (Tercie)
Gymnázium (SŠ) A
Masarykovo nám., Šumperk
Emma Rosáková (Sekunda), Martina Pospíchalová (Tercie), Lucie Nimmrichterová (Sekunda), Sophia Jendrolová (Sekunda)
Gymnázium (SŠ) B
Masarykovo nám., Šumperk
Jan Paloncý (Kvarta), Rostislav Klučka (Kvarta), Tomáš Re (Kvarta), Michal Uhrák (Kvarta)

Ostrava (Náboj Junior)

Týmy: 30/30
Gymnázium M. Koperníka (SŠ) A
17. listopadu, Bílovec
Jan Josífko (Kvarta), Lukáš Bravanský (Kvarta), Tomáš Kremser (Kvarta), Tomáš Zdich (Kvarta)
Gymnázium (SŠ)
Volgogradská, Ostrava
Petr Blábolil (Kvarta), Jan Chylik (Kvarta), Mikuláš Vávra (Kvarta), Nikol Kubíčková (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Nádražní, Dolní Benešov
Natálie Harasimová (8. ročník), Natálie Suttová (8. ročník), Ondřej Stoček (8. ročník), Erika Bartošková (8. ročník)
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
Antonín Vlach (Kvarta), Matouš Kulhánek (Kvarta), Mikuláš Hořenek (Kvarta), Václav Holuša (Kvarta)
Wichterlovo gymnázium (SŠ) B
Čs. exilu, Ostrava
Lucie Kulhánková (Kvarta), Julie Domanská (Kvarta), Tereza Šišková (Kvarta), Natálie Lászloóvá (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) C
Nádražní, Dolní Benešov
Maršálková Kristýna (9. ročník), Adéla Zbořilová (9. ročník), Aneta Lea Kohutová (9. ročník), Gajová Lucie (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Nádražní, Dolní Benešov
Oliver Dihel (9. ročník), Matyáš Dohnal (9. ročník), Agáta Feldmannová (9. ročník), Barbora Pásztorová (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
J. A. Komenského, Havířov
Leon Macura (Tercie), Lukáš Žabeňský (Tercie), Tereza Runštuková (Tercie), Michaela Brudná (Tercie)
Základní škola (ZŠ) A
Hornická, Hlučín
Lukáš Fojtík (8. ročník), Jakub Brózda (8. ročník), Nicolas Birklen (8. ročník), Filip Toupal (8. ročník)
Gymnázium (SŠ)
Mírová, Karviná
Adéla Orszulíková (Kvarta), Julie Brzá (Kvarta), Valérie Alabánová (Kvarta), Šimon Tureček (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Františka Hajdy, Ostrava
Daniel Rattman (Tercie), Vít Chalupecký (Kvarta), Jiří Chuda (Tercie), Michaela Lenartová (Kvarta)
Základní škola (ZŠ)
Ivana Sekaniny, Ostrava
Mikuláš Pěcha (9. ročník), Adam Kiršner (9. ročník), Richard Krömer (9. ročník), Lukáš Coufal (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Františka Hajdy, Ostrava
Daniela Balco (Kvarta), Pavel Staněk (Tercie), Sofie Hyrníková (Tercie)
Wichterlovo gymnázium (SŠ) C
Čs. exilu, Ostrava
Daniel Kukucz (Kvarta), Matyáš Měch (Kvarta), Rafael Babiuch (Kvarta), Ondřej Mikenda (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) B
J. A. Komenského, Havířov
Matyáš Maceczek (Kvarta), Hana Samuhelová (Kvarta), Jindřich Kraina (Kvarta), Dan Kříž (Kvarta)
Gymnázium M. Koperníka (SŠ) B
17. listopadu, Bílovec
Vojtěch Dlabaja (Tercie), Vojtěch Himlar (Tercie), Pavel Grell (Tercie), Amálie Drozdková (Tercie)
Základní škola (ZŠ) B
Hornická, Hlučín
Kateřina Poštulková (8. ročník), Sofie Borsutzká (8. ročník), Anna Tkačíková (8. ročník), Monika Chamradová (8. ročník)
Gymnázium Josefa Kainara (SŠ) A
Dr. Ed. Beneše, Hlučín
Omar Pudich (2. ročník), Jiří Nevřala (2. ročník), Valerie Haburová (2. ročník), Anna Viktorie Hanská (2. ročník)
Gymnázium a SOŠ (SŠ) A
Sokolovská, Rýmařov
Jan Vinohradník (Kvarta), Šimon Kroutil (Kvarta), Roman Svatoň (Kvarta), Rozálie Svobodová (Kvarta)
Gymnázium a SOŠ (SŠ) B
Sokolovská, Rýmařov
Milan Hamšík (Kvarta), Martin Macek (Kvarta), Vojtěch Kaplan (Kvarta), Jáchym Beránek (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Matiční, Ostrava
Tereza Ciorová (9. ročník), Nikola Hažíková (9. ročník), Anna Kuklová (9. ročník), Gréta Drongová (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Matiční, Ostrava
Martina Vajdová (9. ročník), Michaela Kubesová (9. ročník), Michal Revenda (9. ročník), Veronika Kolašínová (9. ročník)
Gymnázium Olgy Havlové (SŠ) B
Marie Majerové, Ostrava
Lucie Endlová (Kvarta), Božena Lednická (Kvarta), Hana Šebková (Kvarta), Nela Tognerová (Kvarta)
Gymnázium Olgy Havlové (SŠ) A
Marie Majerové, Ostrava
Tereza Maléřová (Kvarta), Alena Marešová (Kvarta), Maxmilián Škvrna (Kvarta), Tomáš Tulach (Kvarta)
Mendelovo gymnázium (SŠ) A
Komenského, Opava
Sarah Prokešová (Tercie), Barbora Nociarová (Tercie), Markéta Vojtková (Tercie), Hana Matušincová (Tercie)
Mendelovo gymnázium (SŠ) B
Komenského, Opava
Richard Berkus (Tercie), Jan Kracík (Tercie), Jakub Sklenář (Tercie), Tomáš Chovanec (Tercie)
Mendelovo gymnázium (SŠ) C
Komenského, Opava
Michal Kramář (Kvarta), Marie Onderková (Kvarta), Markéta Šimečková (Kvarta), Kryštof Kořenek (Kvarta)
Gymnázium Josefa Kainara (SŠ) B
Dr. Ed. Beneše, Hlučín
Václav Klučka (1. ročník), Adéla Cahelová (1. ročník), Šárka Poštulková (1. ročník), Julie Pochopienová (1. ročník)
Církevní základní škola svaté Ludmily (ZŠ) A
Zámecká, Hradec nad Moravicí
Edita Tesařová (9. ročník), Natálie Maňáková (9. ročník), Kryštof Josef Hanke (9. ročník), Daniel Elijah Beck (9. ročník)
Církevní základní škola svaté Ludmily (ZŠ) B
Zámecká, Hradec nad Moravicí
Jáchym Metelka (8. ročník), Zuzana Stachovská (8. ročník), Kryštof Lazecký (8. ročník), Matouš Demel (8. ročník)

Pardubice (Náboj Junior)

Týmy: 10/10
Základní škola (ZŠ) A
Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí
František Štrup (9. ročník), Vít Štěpánek (9. ročník), Jan Štábl (7. ročník), David Roller (7. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí
Roman Čtrnáct (9. ročník), Adam Herman (9. ročník), Kristián Myšák (7. ročník), Ondřej Šimek (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Josefa Ressla, Pardubice
Jakub Zima (9. ročník), Alžběta Tučková (9. ročník), Jolana Maixnerová (9. ročník), Anna Burianová (9. ročník)
Gymnázium Dr. Emila Holuba (SŠ) A
Na Mušce, Holice
Pavla Hlávková (Kvarta), Terezie Fefko (Kvarta), Kristýna Brandová (Kvarta), Václav Pevný (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Josefa Ressla, Pardubice
Marek Kukla (9. ročník), Jan Tocháček (9. ročník), Antonín Hrdlička (9. ročník), Filip Fiala (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Dašická, Pardubice
Johana Seinerová (Kvarta), Andrea Zitková (Kvarta), Lucie Kubátová (Kvarta), Veronika Švandová (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Staňkova, Pardubice
Šimon Kůrka (9. ročník), Iva Preussová (9. ročník), Jakub Šustr (9. ročník), Jindřich Pojmon (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Staňkova, Pardubice
Lukáš Provazník (9. ročník), Filip Klíma (9. ročník), Rodan Flídr (9. ročník), Dan Bárta (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Dašická, Pardubice
Matyáš Barvík (Tercie), Kryštof Šourek (Tercie), Dominique Rafael Spálenka (Tercie), Martin Severin (Tercie)
Gymnázium Dr. Emila Holuba (SŠ) B
Na Mušce, Holice
Jakub Hanousek (Tercie), Barbora Havranová (Tercie), Daniel Horčička (Tercie), Denisa Schejbalová (Tercie)

Plzeň (Náboj Junior)

Týmy: 10/12
Základní škola, Mateřská škola a ZUŠ (ZŠ) A
Školní, Bezdružice
Tereza Waltová (9. ročník), Jan Honner (8. ročník), Bui Mai Nhu (9. ročník), Markéta Tuswaldová (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Mikulášské náměstí, Plzeň
Barbora Chocová (2. ročník), Klára Štýsová (2. ročník), David Jan Dvořák (2. ročník), Lucie Dolejšová (2. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Mikulášské náměstí, Plzeň
Jan Dubišár (Kvarta), Jáchym Baudin (Kvarta), Adéla Šefrhansová (Kvarta), Vít Vilímek (Kvarta)
Gymnázium Jaroslava Vrchlického (SŠ) A
Národních mučedníků, Klatovy
Adriana Černá (Tercie), Sebastian Blaschke (Tercie), Karel Hrdina (Tercie), Aneta Vítovcová (Tercie)
Gymnázium Jaroslava Vrchlického (SŠ) B
Národních mučedníků, Klatovy
Vít Papay (Kvarta), Natálie Manoušková (Kvarta), Petr Žák (Kvarta), Tomáš Voráček (Kvarta)
Masarykovo gymnázium (SŠ)
Petákova, Plzeň
Natálie Sihelská (Kvarta), Tereza Houdková (Kvarta), Markéta Brejchová (Kvarta), Vojtěch Urbánek (Kvarta)
Gymnázium a Střední odborná škola (SŠ)
Mládežníků, Rokycany
Hung Quoc Tran (Kvarta), Václav Kraus (Tercie), Pavel Nádvorník (Kvarta), Martin Celunda (Kvarta)
Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně (SŠ)
Ruská, Mariánské Lázně
Herman Ondřej (Kvarta), Janoch Mikuláš (Kvarta), Lambert Jakub (Kvarta), Mach Ondřej (Sekunda)
Základní škola, Mateřská škola a ZUŠ (ZŠ) B
Školní, Bezdružice
Nikita Vašinová (8. ročník), Karolína Pustinová (8. ročník), Natálie Podracká (9. ročník), Helena Rynešová (8. ročník)
Gymnázium (SŠ) C
Mikulášské náměstí, Plzeň
Mikuláš Ungr (Kvarta), Lukáš Vítek (Kvarta), Nela Vítová (Kvarta), Jana Šilarová (Kvarta)

Praha Doppler (Náboj Junior)

Týmy: 25/25
Gymnázium (SŠ) A
Tylova, Vlašim
Šimon Ptáček (Tercie), Oliver Moses (Tercie), Lukáš Havlík (Tercie), Patrik Matuška (Tercie)
Gymnázium (SŠ) B
Tylova, Vlašim
Sára Škvorová (Kvarta), Barbora Slavíková (Kvarta), Miroslav Jaroš (Kvarta), Michal Habermann (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Litoměřická, Praha 9
Tereza Kubínová (Kvarta), Ondřej Rozsíval (Kvarta), David Bátrla (Tercie), Eva Nedbalová (Tercie)
Základní škola u svatého Štěpána (ZŠ) A
Štěpánská, Praha 2
Bára Blehová (9. ročník), Jana Zvoníčková (9. ročník), Lukáš Řezníček (8. ročník), Mikuláš Kohoutek (8. ročník)
Základní škola u svatého Štěpána (ZŠ) B
Štěpánská, Praha 2
Sophie Collins (8. ročník), Šimon Soldán (9. ročník), Johana Hrbková (9. ročník), Alexandr Rybalchenko (9. ročník)
Gymnázium Jiřího Ortena (SŠ) A
Jaselská, Kutná Hora
Dora Titěrová (Tercie), Vít Šimůnek (Tercie), Švarc Vojtěch (Tercie), Vargová Gabriela (Tercie)
Gymnázium Jiřího Ortena (SŠ) B
Jaselská, Kutná Hora
Votavová Hana (Kvarta), Klailová Markéta (Kvarta), Starzyková Eliška (Kvarta), Mušák Jakub Stan (Kvarta)
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ) A
Zborovská, Praha 5
Šimon Vecka (Kvarta), Andreas Wolf (Kvarta), Simon Pospíšil (Kvarta), Jan Winzig (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Legionářů, Příbram
Daniela Lakatyšová (Kvarta), Diana Smíšková (Kvarta), Vojtěch Flíček (Kvarta), Matěj Pánek (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) B
Legionářů, Příbram
Václav Jan Hašl (Tercie), Jakub Vojáček (Tercie), Lukáš Koma (Tercie), Martin Tomek (Tercie)
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ) B
nám. F. Křižíka, Tábor
Jan Svoboda (Tercie), Vojtěch Radimecký (Tercie), Václav Syrový (Tercie), Ema Vondráčková (Tercie)
Gymnázium (SŠ) A
Nad Kavalírkou, Praha 5
Matouš Kasal (Kvarta), Matěj Mach (Kvarta), Jan Čada (Kvarta), Erik Suchý (Tercie)
Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy (SŠ) A
Hellichova, Praha 1
Jonáš Fields (2. ročník), Daniel Skoupý (2. ročník), Rustam Akrami (2. ročník), Kwami Kugblenu (2. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Litvínovská, Praha 9
Petr Slanina (8. ročník), Mikuláš Horák (8. ročník), Matyáš Hlavička (8. ročník), Oldřich Borovička (8. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ)
Hlavní, Třebotov
Vít Hajdovský-Potapovič (7. ročník), Lukáš Bujňák (8. ročník), Tereza Purnochová (9. ročník), Sofie Pavlíková (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
nám. Edvarda Beneše, Kladno
Martin Kožený (Tercie), Kryštof Švarc (Tercie), Kryštof Ouředník (Tercie), Jan Blažek (Tercie)
Základní škola (ZŠ)
Kuncova, Praha 5
Max Menčík (8. ročník), Horia Marin (8. ročník), Jakub Kohoutek (8. ročník), Eldar Abkerimov (8. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Litoměřická, Praha 9
Matěj Flohr (Tercie), Marek Sedláček (Kvarta), Julie Hronová (Tercie), Nela Sobotková (Kvarta)
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ) A
Lindnerova, Praha 8
Martin Maláč (Sekunda), Michal Večeřa (Sekunda), Petr Sobol (Sekunda), Lukáš Stanovský (Sekunda)
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ) B
Lindnerova, Praha 8
Klára Pastrňáková (Tercie), Olga Heranová (Tercie), Kristína Mészárosová (Tercie), Marie Lisa Krátká (Tercie)
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ) A
nám. F. Křižíka, Tábor
Jakub Sekal (Tercie), Jan Vitoň (Tercie), Vojtěch Vondrášek (Tercie), Jaroslav Pech (1. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Nad Kavalírkou, Praha 5
Knob Tomáš (Kvarta), Šilerová Petra (Kvarta), Teodoridis Kostas (Kvarta), Bernt Theodor (Kvarta)
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ) B
Zborovská, Praha 5
Tomáš Chlum (Tercie), Adrian Bobro (Tercie), Matouš Tomi (Tercie), Matěj Knop (Tercie)
Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy (SŠ) B
Hellichova, Praha 1
Martin Popelka (2. ročník), Karel Kacálek (2. ročník), Josef Stránský (2. ročník), Klára Horová (2. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
nám. Edvarda Beneše, Kladno
Gabriela Kameníková (Kvarta), Ondřej Šafus (Tercie), Kryštof Chytil (Kvarta), Melisa Yükselová (Kvarta)

Praha Voděradská (Náboj Junior)

Týmy: 18/18
Gymnázium Opatov (SŠ) A
Konstantinova, Praha 4
Lukáš Korec (Kvarta), Filip Fiala (Kvarta), David Laušman (Kvarta), Vojtěch Nádvorník (Kvarta)
Gymnázium Opatov (SŠ) B
Konstantinova, Praha 4
Jan Motlík (Kvarta), Patrik Holba (Kvarta), Veronika Košatová (Kvarta), Adam Dvořák (Kvarta)
Gymnázium Elišky Krásnohorské (SŠ) A
Ohradní, Praha 4
David Leo Cohen (Tercie), Matěj Nečas (Tercie), Ema Šedlbauerová (Kvarta), Tomáš František Topka (Kvarta)
Gymnázium Elišky Krásnohorské (SŠ) B
Ohradní, Praha 4
Barbora Šánová (Kvarta), Eva Drozenová (Kvarta), Tereza Kmochová (Kvarta), Veronika Janatová (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Voděradská, Praha 10
Magdalena Nováková (Tercie), Kateřina Hujová (Tercie), Zdeněk Davídek (Tercie), Tobiáš Koběrský (Tercie)
Gymnázium (SŠ) B
Voděradská, Praha 10
Kristina Hampl (Kvarta), Michal Glasnák (Kvarta), Jakub Denemark (Sekunda), Martin Spiryt (Sekunda)
Mensa gymnázium, o.p.s. (SŠ) A
Španielova, Praha 6
Kristián Čech (Kvarta), Ivan Butsko (Kvarta), Petr Kosička (Kvarta), Lukáš Herman (Kvarta)
Mensa gymnázium, o.p.s. (SŠ) B
Španielova, Praha 6
Jana Schmidová (Tercie), Václav Budil (Tercie), Ladislav Bechyně (Tercie), Jakub Soukeník (Tercie)
Základní škola (ZŠ) A
Nad vodovodem, Praha 10
Martin Motyčka (9. ročník), Alfréd Benko (9. ročník), Jakub Štěpánek (9. ročník), Marek Krešňák (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Nad vodovodem, Praha 10
Lucie Jarolímková (8. ročník), Vladislava Riško (8. ročník), Anh Sunyul (8. ročník), Adéla Samsonková (8. ročník)
Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ (SŠ) A
Komenského náměstí, Praha 3
Matouš Kopecký (Kvarta), Miroslava Baraš (Kvarta), Anežka Jiřičková (Kvarta), Kateřina Kruchinová (Kvarta)
Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ (SŠ) B
Komenského náměstí, Praha 3
Marek Švec (Kvarta), Richard Maštovský (Kvarta), Aneta Křížová (Kvarta), Jan Boháč (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Jílovská, Praha 4
Jan Štusák (8. ročník), Magdaléna Endrštová (8. ročník), Štěpán Pajskr (9. ročník), Michal Brodský (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) A
Mendíků, Praha 4
Platon Starodubtsev (9. ročník), Diana Ivanjuk (9. ročník), Miloš Diferenc (9. ročník), Sofie Gregorová (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Jílovská, Praha 4
Kateřina Šlapáková (9. ročník), Milada Rundová (9. ročník), Jindřich Filip (8. ročník), David Tůma (8. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Mendíků, Praha 4
Samuel Peverell (8. ročník), Ján Foukal (8. ročník), Richard Pokorný (8. ročník), David Vyhlídal (8. ročník)
Gymnázium Jana Keplera (SŠ) A
Parléřova, Praha 6
Viktorie Blahová (Tercie), Matviy Drul (Tercie), Jakub Janeček (Tercie), Irena Bártová (Tercie)
Gymnázium Jana Keplera (SŠ) B
Parléřova, Praha 6
Kamilo Tomáš (Kvarta), Klára Souza de Joode (Kvarta), Sára Šamánková (Kvarta), Vojtěch Černý (Kvarta)

Sokolov (Náboj Junior)

Týmy: 8/8
Základní škola (ZŠ) A
Křižíkova, Sokolov
Josef Sieber (7. ročník), Tomáš Kupka (7. ročník), David Vaníček (7. ročník), Marek Djakiv (7. ročník)
Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. (SŠ) A
Husitská, Sokolov
Matyáš Hupfer (Kvarta), Šárka Kerulová (Kvarta), Matěj Toman (Kvarta), Štěpánka Dvořáková (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) A
Švabinského, Sokolov
Tereza Maráková (9. ročník), Anna Havelková (9. ročník), Jiří Stádník (9. ročník), Jakub Křížek (9. ročník)
Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. (SŠ) B
Husitská, Sokolov
Veronika Šihovcová (Kvarta), Radek Karmazín (Kvarta), Šarlota Košlerová (Kvarta), Eliška Niebauerová (Kvarta)
Gymnázium Cheb (SŠ)
Nerudova, Cheb
Martin Stehlík (Kvarta), Michal Orvoš (Kvarta), Martin Aust (Kvarta), Marek Nídl (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) B
Křižíkova, Sokolov
Natálie Křehká (9. ročník), Miroslav Košař (8. ročník), Jan Perutek (8. ročník), Quynh Chi Nguyen (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Švabinského, Sokolov
Martin Srnský (8. ročník), Markéta Radková (8. ročník), Dominik Páv (8. ročník), Kateřina Patriková (9. ročník)
Základní škola (ZŠ)
Rokycanova, Sokolov
Pavel Randa (8. ročník), Tobiáš Beran (8. ročník), Josef Janura (8. ročník), Marie Heřmanová (8. ročník)

Třebíč (Náboj Junior)

Týmy: 13/13
Gymnázium a Obchodní akademie (SŠ) A
Jirsíkova, Pelhřimov
Bohumil Jonáš (Kvarta), František Lavický (Kvarta), Adam Brůna (Kvarta), Antonín Trnka (Kvarta)
Gymnázium a Obchodní akademie (SŠ) B
Jirsíkova, Pelhřimov
Ludmila Zíková (Kvarta), Magda Zvěřinová (Kvarta), Alena Kynčlová (Kvarta), Kristýna Nováková (Kvarta)
Katolické gymnázium (SŠ) A
Otmarova, Třebíč
Vladimír Černoch (Tercie), Michal Kaleta (Tercie), Jiří Špaček (Tercie), Michaela Smetanová (Tercie)
Katolické gymnázium (SŠ) B
Otmarova, Třebíč
Prokop Roleček (Kvarta), František Farsa (Kvarta), Erik Neugebauer (Kvarta), Lukáš Lipka (Kvarta)
Gymnázium Jihlava (SŠ) B
Jana Masaryka, Jihlava
Štěpán Sekava (Sekunda), Šimon Petr (2. ročník), Marek Václavik (2. ročník), Šimon Sochor (Kvarta)
Základní škola (ZŠ)
náměstí Svobody, Jemnice
Petra Prknová (9. ročník), Alexandr Řiháček (9. ročník), Antonín Podhrázký (9. ročník), Jana Feldbabelová (8. ročník)
Gymnázium Jihlava (SŠ) A
Jana Masaryka, Jihlava
Markéta Hronová (Kvarta), Alan Debef (Kvarta), Miloslav Dvořák (Kvarta), Lenka Krepčíková (Kvarta)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) A
Český Rudolec
Barbora Teturová (8. ročník), Pavel Putyera (8. ročník), Miroslav Nehyba (9. ročník), Liliana Procházková (8. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) A
Domamil
Filip Šmahel (8. ročník), Tereza Neshybová (8. ročník), Erik Kisela (8. ročník), Nela Choloděnková (8. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Český Rudolec
Ondřej Bártů (8. ročník), Anežka Pechová (8. ročník), Adam Novák (9. ročník), Ellen Pátková (8. ročník)
Základní škola TGM (ZŠ)
nám. Svobody, Moravské Budějovice
Matěj Kabelka (9. ročník), Matěj Křivánek (7. ročník), Natálie Šabatková (9. ročník), Vendula Karásková (9. ročník)
Základní škola T.G.Masaryka (ZŠ)
Komenského nám., Třebíč
Matěj Hráček (9. ročník), Ladman Lukáš (9. ročník), Svobodová Petra (9. ročník), Svobodová Tereza (9. ročník)
Základní škola a Mateřská škola (ZŠ) B
Domamil
Tadeáš Švec (9. ročník), Helena Václavková (9. ročník), Marek Kučera (9. ročník), Milan Blaško (9. ročník)

Ǔstí nad Labem (Náboj Junior)

Týmy: 23/30
Gymnázium (SŠ) B
Jateční, Ústí nad Labem
Plíšková Kateřina (Kvarta), Mála Václav (Tercie), Filasová Ivona (Tercie), Jeník Kryštof (Sekunda)
Gymnázium (SŠ) A
Studentská, Žatec
Lukáš Bláha (Kvarta), Zdeněk Strýhal (Kvarta), Jakub Mikula (Kvarta), Mateo Matviak (Kvarta)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala (SŠ) A
Stavbařů, Ústí nad Labem
Veronika Průšová (Kvarta), Zuzana Kinclová (Kvarta), Linda Novotná (Kvarta), Barbora Vykusová (Kvarta)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů (ZŠ) A
Buzulucká, Teplice
Tereza Dvořáková (8. ročník), Veronika Rožcová (8. ročník), Libuše Moučková (8. ročník), Nela Matěchová (8. ročník)
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ) B
Čsl. armády, Most
Jiří Černý (Tercie), Miroslav Pulda (Tercie), Adam Smetánka (Tercie), Edvard Trzop (Tercie)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů (ZŠ) B
Buzulucká, Teplice
Jan Sadílek (8. ročník), Jakub Švarc (8. ročník), Yevhenii Motorniuk (8. ročník), Eliáš Zelenka (8. ročník)
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ) C
Čsl. armády, Most
Martin Dráždil (Kvarta), Jaroslav Skyba (Kvarta), Filip Karásek (Kvarta), David Švarc (Kvarta)
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ) D
Čsl. armády, Most
Patrik Kokšál (Tercie), Adam Kolařík (Tercie), Štěpán Nový (Tercie), Martin Soukup (Tercie)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala (SŠ) B
Stavbařů, Ústí nad Labem
Eliška Suchardová (Tercie), Kristína Jakabčinová (Tercie), Pavel Smolík (Tercie), Vojtěch Petrů (Tercie)
Základní škola (ZŠ) A
Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem
Helena Stanková (9. ročník), Tomáš Kuziemko (9. ročník), Kristýna Ptáčková (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem
Vít Šťovíček (8. ročník), Jana Brigadoiová (9. ročník), Antonín Cabalka (9. ročník), Lucie Herychová (9. ročník)
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ) E
Čsl. armády, Most
Filip Štětka (Kvarta), Zuzana Krásová (Tercie), Daniel Jirásek (Kvarta), Jiří Kolman (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) A
Jateční, Ústí nad Labem
Do Tuan Hung (Kvarta), Berková Eliška (Tercie), Hitka Ondřej (Tercie), Renner Jakub (Sekunda)
Základní škola (ZŠ) A
Okružní, Most
Pavel Šírek (9. ročník), Petr Šic (9. ročník), Pavel Vosáhlo (9. ročník), Tereza Thielová (9. ročník)
Základní škola (ZŠ) B
Okružní, Most
Kateřina Kuželová (9. ročník), Jana Kusáková (9. ročník), Tomáš Hon (9. ročník), Miroslav Žolták (9. ročník)
Gymnázium (SŠ) B
Studentská, Žatec
Eliáš Koníček (Tercie), Anna Voráčová (Tercie), Jan Kuneš (Tercie), Šárka Bílková (Tercie)
Základní škola (ZŠ) C
Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem
Marek Šandrej (9. ročník), Jakub Burša (9. ročník), Dalibor Andree (9. ročník)
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů (ZŠ) C
Buzulucká, Teplice
Anežka Sadílková (8. ročník), Nikola Žilinská (8. ročník), Lucie Holanová (8. ročník), František Morštain (8. ročník)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala (SŠ) C
Stavbařů, Ústí nad Labem
Štěpán Horčík (Sekunda), Vojtěch Mála (Sekunda), Lukáš Huja (Sekunda), Michal Potměšil (Sekunda)
Gymnázium T. G. Masaryka (SŠ) A
Studentská, Litvínov
Kubášová Lucie (Tercie), Pilná Andrea (Tercie), Dolejš Denis (Tercie), Fleischmann David (Tercie)
Gymnázium T. G. Masaryka (SŠ) B
Studentská, Litvínov
Mrázová Klára (Kvarta), Vagaši Kristian (Kvarta), Popovičová Pavla (Kvarta), Valkovičová Tereza (Kvarta)
Základní škola (ZŠ)
Chomutovská, Kadaň
Lukáš Drda (9. ročník), Kevin Nguyen (9. ročník), Štěpán Černoch (8. ročník), Ján Hanulák (8. ročník)
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ) A
Čsl. armády, Most
Jakub Trčka (Tercie), Nela Šidlichovská (Tercie), Anna Korcová (Tercie), Emma Černá (Tercie)

Zlín (Náboj Junior)

Týmy: 8/10
Základní škola (ZŠ) A
Komenského náměstí, Kroměříž
Jan Škrabal (9. ročník), Antonín Mrhálek (9. ročník), Adam Tepera (8. ročník)
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ) B
Tyršova, Vsetín
Jiří Kubica (Kvarta), Šimon Bahr (Kvarta), Matěj Šebesta (Kvarta), Matouš Trefil (Kvarta)
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ) A
Tyršova, Vsetín
Julie Pazdírková (Kvarta), Magdaléna Hrubá (Kvarta), Nikol Cvejnová (Kvarta), Karolína Kostelníková (Kvarta)
Základní škola (ZŠ) B
Komenského náměstí, Kroměříž
Viktor Bureš (8. ročník), Hýža Jiří (8. ročník), Adam Lednický (8. ročník), Tomáš Cícha (8. ročník)
Gymnázium (SŠ) A
Lesní čtvrť III, Zlín
Karel DVOŘÁČEK (Kvarta), Filip JABŮREK (Kvarta), Kryštof KŘIVÁNEK (Kvarta), Viktor ŠIMEK (Kvarta)
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ (SŠ) A
Komenského, Uherský Brod
Marek Soviš (Kvarta), Ondřej Kočí (Kvarta), Jozef Guriča (Kvarta), Daniel Zubek (Kvarta)
Gymnázium (SŠ) B
Lesní čtvrť III, Zlín
Daniel Korba (Kvarta), Viktorie Konečná (Kvarta), Matěj Vrzalík (Kvarta), Julie Zouharová (Kvarta)
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ (SŠ) B
Komenského, Uherský Brod
Jáchym Matěk (Tercie), Patrik Michael Hrdý (Tercie), Jan Bobčík (Tercie), Alex Faivre (Tercie)