Change language

Popis timova

Belgija Češka Španjolska Hrvatska Nizozemska Poljska Slovačka
Lista čekanja

Białystok (Náboj Junior)

Broj timova: 18 / 18
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku A
ul. Narewska 13, Białystok
Marcel Stachura (Klasa 8), Roman Matsynau (Klasa 8), Antoni Domitrz (Klasa 8), Maksymilian Chilewicz (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej
ul. Białostocka 4, Turośń Kościelna
Emil Łapiński (Klasa 7), Julia Dryl (Klasa 8), Bartosz Kulesza (Klasa 8), Sebastian Radziwon (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku B
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
Paweł Chwieśko (Klasa 7), Zofia Kozłowska (Klasa 7), Julia Olechno (Klasa 7), Zofia Sienicka (Klasa 7)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku
ul. Sokólska 1, Białystok
Karol Czołombitko (Klasa 7), Mateusz Sawicki (Klasa 7), Szymon Oleksza (Klasa 7), Jerzy Karwowski (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku A
ul. Kalinowa 5, Białystok
Aleksandra Bierć (Klasa 8), Kornel Chomicki (Klasa 8), Mateusz Chudoń (Klasa 8), Pola Pruszyńska (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku
ul. Boruty 18, Białystok
Maria Leszczyńska (Klasa 8), Michał Rakowski (Klasa 7), Michał Kochanowski (Klasa 8), Stanisław Paszko (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku B
ul. Kalinowa 5, Białystok
Mateusz Budzanowski (Klasa 8), Robert Kruk (Klasa 7), Jakub Łabanowski (Klasa 7), Jan Skiba (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
ul. Łagodna 10, Białystok
Patryk Gałązka (Klasa 7), Zuzanna Bezubik (Klasa 7), Aleksandra Kostecka (Klasa 7), Bartłomiej Młyńczyk (Klasa 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku A
ul. Narewska 11, Białystok
Aliaksei Pauliuchenka (Klasa 7), Kacper Wnorowski (Klasa 8), Nadia Michalik (Klasa 8), Tomasz Burzyński (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
ul. Dzielna 19, Białystok
Zofia Pavtel (Klasa 7), Malwina Makal (Klasa 8), Filip Łuczak (Klasa 7), Ignacy Samselski (Klasa 6)
Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego
ul. Józefa Piłsudskiego 1, Supraśl
Maja Czyżewska (Klasa 8), Oliwka Makarewicz (Klasa 8), Karol Ohajm (Klasa 8), Oliwier Wiszniewski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku
ul. Juliusza Słowackiego 4, Białystok
Igor Burnos (Klasa 8), Dzianis Staravoitau (Klasa 7), Zofia Dojlidko (Klasa 7), Mateusz Szyłejko (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku A
ul. Jaworowa 8, Białystok
Ignacy Dziedziul (Klasa 8), Urszula Citko (Klasa 8), Weronika Chrzanowska (Klasa 8), Lena Iwanowicz (Klasa 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku B
ul. Narewska 11, Białystok
Piotr Jaszczuk (Klasa 8), Tymoteusz Kamiński (Klasa 8), Jakub Dawidziuk (Klasa 8), Jakub Kaliściak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku B
ul. Jaworowa 8, Białystok
Szymon Szczęsny (Klasa 7), Krzysztof Tuchliński (Klasa 7), Oskar Trochimczyk (Klasa 8), Amelia Baran (Klasa 7)
Leśna Szkoła Puszczyk w Białymstoku
ul. Adama Mickiewicza 49, Białystok
Victoria Pańkowska (Klasa 8), Lena Gąsowska (Klasa 8), Aurelia Karpiuk (Klasa 7), Leonard Stempniak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku A
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
Maurycy Wnuczko (Klasa 8), Błażej Kosk (Klasa 8), Wiktor Pawlicki (Klasa 8), Krzysztof Stanisławczyk (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku B
ul. Narewska 13, Białystok
Jan Warzeszkiewicz (Klasa 8), Krzysztof Rynkowski (Klasa 8), Jakub Stankiewicz (Klasa 7), Stanisław Maziewski (Klasa 7)

Bielsko-Biała (Náboj Junior)

Broj timova: 10 / 10
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka A
ul. Szkolna 1, Pawłowice
Stanisław Brachaczek (Klasa 8), Amelia Zimoch (Klasa 7), Sonia Kolba (Klasa 7), Zofia Słowik (Klasa 7)
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School
ul. Krakowska 30, Bielsko-Biała
Emilia Szymura (Klasa 7), Sandra Bończyk (Klasa 7), Mateusz Borlicki (Klasa 7), Mikołaj Kąkol (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka B
ul. Szkolna 1, Pawłowice
Maciej Orlik (Klasa 8), Aleksandra Krzeszowiak (Klasa 8), Aleksandra Okopa (Klasa 8), Piotr Stanieczko (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach A
ul. Pszczyńska 2, Warszowice
Justyna Godziek (Klasa 7), Oskar Filipczak-Kuciński (Klasa 7), Xavier Muc (Klasa 7), Malwina Dziewirz (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie B
ul. Wojska Polskiego 1, Cieszyn
Paweł Czakon (Klasa 8), Milan Cytarzyński (Klasa 6), Wiktor Zeman (Klasa 6), Ishchuk Vladyslaw (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej
ul. Lipnicka 226, Bielsko-Biała
Adam Fabjański (Klasa 8), Hanna Jania (Klasa 8), Bartosz Mąka (Klasa 8), Laura Rodecka (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białej
ul. Cypriana Kamila Norwida 30, Bielsko-Biała
Nataniel Jeleśniański (Klasa 8), Konrad Szopa (Klasa 7), Daniil Khaliov (Klasa 8), Kyrylo Skochko (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach B
ul. Pszczyńska 2, Warszowice
Szymon Galik (Klasa 7), Paweł Kremiec (Klasa 7), Rafał Zięba (Klasa 7), Piotr Herman (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie A
ul. Wojska Polskiego 1, Cieszyn
Koska łukasz (Klasa 8), Niedzielska Hanna (Klasa 8), Ćmiel Oliwier (Klasa 7), Michał Szpin (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłaii
ul. św. Floriana 28, Pisarzowice
Tymoteusz Gacek (Klasa 8), Igor Haręzga (Klasa 8), Zofia Antosz (Klasa 8), Szymon Iskrzycki (Klasa 7)

Grodzisk Mazowiecki (Náboj Junior)

Broj timova: 17 / 17
Szkoła Podstawowa im. Doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie B
ul. Osowiecka 33, Adamowizna
Laura Łuczak (Klasa 8), Ernest Paszczuk (Klasa 8), Łucja Przybylska (Klasa 8), Jacek Sędzimir (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej A
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
Adam Zaręba (Klasa 8), Bartosz Dygas (Klasa 8), Natalia Bialik (Klasa 8), Zuzanna Pawłowska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi C
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Hanna Smoleńska (Klasa 8), Filip Stefanowicz (Klasa 8), Michał Plamowski (Klasa 8), Ryszard Kalinowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie B
ul. Warszawska 88, Jaktorów
Paweł Kałuża (Klasa 7), Filip Dmowski (Klasa 7), Jakub Roszczyk (Klasa 7), Ewa Kukiełka (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie A
ul. Osowiecka 33, Adamowizna
Dawid Bartosiak (Klasa 8), Agata Iwanek (Klasa 8), Paweł Nowicki (Klasa 8), Julita Lodkowska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach A
al. E. Marylskiego 3, Książenice
Anna Stąporek (Klasa 8), Natasza Gerlach (Klasa 8), Jowita Siedlecka (Klasa 8), Marcel Petkiewicz (Klasa 8)
"Azymut" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik B
ul. Stanisława Staszica 1, Pruszków
Marek Wąsiewicz (Klasa 7), Paweł Kwiatkowski (Klasa 7), Przemysław Kotarbiński (Klasa 8), Jonasz Wierzbicki (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy Od Dzieciątka Jezus
ul. Kościelna 4, Podkowa Leśna
Wojciech Sobczak (Klasa 8), Jan Rybicki (Klasa 8), Jakub Zapart (Klasa 8), Łukasz Banasiewicz (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi B
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Anna Rusak (Klasa 8), Hanna Bagińska (Klasa 8), Paweł Busse (Klasa 8), Ludwik Szydłowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej B
ul. W. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki
Klara Lewandowska (Klasa 8), Julia Olejarczyk (Klasa 8), Patryk Prokopczyk (Klasa 8), Maksymilian Poprawa (Klasa 8)
"Azymut" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik A
ul. Stanisława Staszica 1, Pruszków
Aleksandra Banaś (Klasa 7), Marta Wójcik (Klasa 7), Anna Wincenciak (Klasa 7), Antonina Mazowiecka (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Jaktorowie A
ul. Warszawska 88, Jaktorów
Julia Boniecka (Klasa 7), Michalina Derewianko (Klasa 7), Bartosz Kałuża (Klasa 7), Krzysztof Zduńczyk (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach B
al. E. Marylskiego 3, Książenice
Tomasz Wysoczański (Klasa 8), Wojciech Buzuk (Klasa 8), Michał Rudzki (Klasa 8), Alicja Ludwińska (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
ul. Brzozowa 1a, Milanówek
Lena Banasiak (Klasa 8), Magdalena Dukaczewska (Klasa 8), Nina Miazek (Klasa 8), Barbara Talar (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Bryg. Leopolda Okulickiego
ul. 3 Maja 33, Grodzisk Mazowiecki
Natalia Kosycarz (Klasa 8), Amelia Michalak (Klasa 8), Sofia Oziembło (Klasa 8), Marcelina Pawłowska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów
ul. Sportowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Antonina Kopyść (Klasa 7), Emilia Niewęgłowska (Klasa 8), Józef Jacyno (Klasa 8), Franciszek Wojciechowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi A
ul. L. Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki
Aleksandra Olszewska (Klasa 7), Jan Godlewski (Klasa 7), Alicja Orlikowska (Klasa 7), Sebastian Pruchnicki (Klasa 7)

Katowice (Náboj Junior)

Broj timova: 12 / 12
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach A
ul. Mikołowska 26, Katowice
Hanna Poduszyńska (Klasa 7), Anna Wlachojorgos (Klasa 7), Michał Janecki (Klasa 7), Michał Gzyl (Klasa 7)
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" B
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Hubert Halemba (Klasa 7), Piotr Piwowarczyk (Klasa 7), Franciszek Olszewski (Klasa 7), Błażej Gawlak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42 im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu
ul. Jurija Gagarina 2, Zabrze
Kacper Kuziemka (Klasa 8), Magdalena Pochopień (Klasa 8), Adam Świerczkowski (Klasa 8), Szymon Przybyła (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Jana Paderewskiego
ul. Ignacego Paderewskiego 46, Katowice
Maja Kubica (Klasa 8), Krzysztof Biedroń (Klasa 8), Wojciech Tim (Klasa 8), Miłosz Otremba (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka
ul. Kukułek 2a, Katowice
Odyseas Łankiewicz (Klasa 8), Franciszek Manderla (Klasa 8), Filip Orczyk (Klasa 8), Jakub Szafrański (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej B
ul. Sokolska 23, Katowice
Kinga Kowalska (Klasa 7), Mają Wildner (Klasa 7), Roksana Tomala (Klasa 7), Oleksandr Smilianets (Klasa 7)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach B
ul. Mikołowska 26, Katowice
Weronika Poduszyńska (Klasa 8), Michał Machecki (Klasa 8), Zofia Pająk (Klasa 8), Julia Giermańska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej A
ul. Sokolska 23, Katowice
Jan Kurek (Klasa 7), Anastasiia Danik (Klasa 7), Adam Różański (Klasa 7), Julia Partyka (Klasa 7)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość"
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Krzysztof Kowalski (Klasa 8), Tytus Augustyniak (Klasa 8), Rodion Biedin (Klasa 8), Jan Koczwara (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa Complex Of Silesian International Schools
ul. Wincentego Witosa 18, Katowice
Kirill Pochernikov (Klasa 8), Filip Cielecki (Klasa 8), Julia Krzęstek (Klasa 8), Amelia Piekarska (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych" A
ul. Emila Zegadłowicza 1, Sosnowiec
Tymon Trzaskowski (Klasa 8), Bartosz Buchaniec (Klasa 8), Antoni Tomczyk (Klasa 8), Szymon Capiga (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła Jak Dom
ul. Wincentego Witosa 18, Katowice
Piotr Bareła (Klasa 8), Suhaan Shah (Klasa 8), Aleksander Baytekin (Klasa 8), Julia Oczko (Klasa 8)

Kościerzyna (Náboj Junior)

Broj timova: 11 / 12
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Fr. Sędzickiego w Kościerzynie
ul. Mestwina II 2, Kościerzyna
Weronika Owsicka (Klasa 8), Bartosz Put (Klasa 8), Tymon Rosławski (Klasa 8), Szymon Zielke (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
Jan Dargacz (Klasa 8), Szymon Kaiser (Klasa 8), Maksymilian Gusarski (Klasa 8), Franciszek Czucha (Klasa 6)
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego A
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
Kajetan Liszewski (Klasa 8), Maksymilian Bebej (Klasa 8), Krzysztof Szeler (Klasa 8), Maja Bargiel (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego B
ul. Ignacego Krasickiego 28, Gdynia
Adam Lenarczyk (Klasa 8), Szymon Aleksandrowicz (Klasa 8), Maria Szot (Klasa 7), Michał Andrzejewski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa w Nowym Klinczu
ul. Spacerowa 25, Nowy Klincz
Amelia Kondracka (Klasa 8), Anna Stefanowska (Klasa 8), Wojciech Thrun (Klasa 7), Norbert Jereczek (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Bernarda Sychty w Kościerzynie A
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19, Kościerzyna
Igor Zieliński (Klasa 8), Marcel Czarnowski (Klasa 8), Tymoteusz Meyer (Klasa 7), Ksawery Pazda (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Majkowskiego w Rumi
ul. Sienkiewicza 30, Rumia
Adam Denc (Klasa 8), SZYMON Żuchowski (Klasa 8), SZYMON Belczewski (Klasa 8), MAGDALENA Kowalczyk (Klasa 8)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
ul. Sadowa 21, Kowale
Urszula Kałużyńska (Klasa 8), Blanka Sójkowska (Klasa 8), Antoni Jurkiewicz (Klasa 8), Melchior Piotrowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego
ul. Wicka Rogali 18, Chojnice
Tymoteusz Tyborski (Klasa 8), Aleksander Szczęsny (Klasa 7), Adam Laska (Klasa 8), Michał Knopek (Klasa 7)
Prywatna Szkoła Podstawowa Prymus
ul. Świętojańska 5, Kościerzyna
Maja Brzoskowska (Klasa 7), Oliwier Kociński (Klasa 7), Aleksander Landowski (Klasa 7), Wojciech Szkobel (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Bernarda Sychty w Kościerzynie B
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19, Kościerzyna
Tymoteusz Meyer (Klasa 6), Bogna Szulc (Klasa 6), Pola Czarnowska (Klasa 8), Fabian Lorbiecki (Klasa 6)

Kraków (Náboj Junior)

Broj timova: 20 / 20
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Słowackiego w Myślenicach B
ul. Jana Sobieskiego 1, Myślenice
Szymon Hodurek (Klasa 8), Jakub Jąkała (Klasa 8), Katarzyna Figuła (Klasa 8), Franciszek Koniuszy (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie B
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków
Szymon Mrozek (Klasa 6), Szymon Srebro (Klasa 6), Franciszek Rogowski (Klasa 6), Kajetan Kaźmierczyk (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie A
os. Osiedle Dywizjonu 303 35, Kraków
Liwia Minkiewicz (Klasa 8), Lena Stępień (Klasa 7), Wiktoria Gorczyca (Klasa 7), Paweł Pobiega (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie B
ul. Aleksandry 17, Kraków
Martyna Ciężadło (Klasa 8), Jakub Bujak (Klasa 8), Franciszek Czyż (Klasa 8), Krystian Kielan (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce B
ul. Krzyszkowicka 18a, Wieliczka
Aleksander Radłowski (Klasa 7), Michał Greń (Klasa 7), Jakub Gałek (Klasa 7), Mateusz Leńczowski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha w Krakowie B
ul. Strzelców 5a, Kraków
Jagoda Hojdys (Klasa 8), Hanna Fudala (Klasa 8), Hanna Depko (Klasa 8), Jan Chalcarz (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach
186, Brzączowice
Bartłomiej Kęsek (Klasa 8), Adam Maniecki (Klasa 8), Amelia Ślusarczyk (Klasa 8), Kacper Wawrzusiak (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie B
ul. Zdrojowa 68, Lusina
Mateusz Cieślik (Klasa 8), Hanna Michalik (Klasa 8), Izabela Schenk (Klasa 8), Kacper Sitko (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie A
ul. Zdrojowa 68, Lusina
Adam Kozłowski (Klasa 8), Antoni Pierzak (Klasa 7), Jarosław Pierzak (Klasa 8), Marcin Staniszewski (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich
ul. Henryka Pachońskiego 5M, Kraków
Jan Bieliński (Klasa 8), Piotr Łyko (Klasa 8), Tomasz Łyko (Klasa 8), Lucjan Waszkielewicz (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie B
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
Michał Nowak (Klasa 8), Nikodem Urych (Klasa 7), Sebastian Kuźniar (Klasa 7), Michał Czajczyk (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939 w Krakowie A
os. Osiedle Bohaterów Września 13, Kraków
Sofia Karadeniz (Klasa 8), Mateusz Krupa (Klasa 8), Filip Cudek (Klasa 8), Mark Methoshop (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei w Skale
ul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała
Małgorzata Jasica (Klasa 8), Bartosz Ciobanu (Klasa 8), Kacper Gumula (Klasa 8), Maksymilian Ziarkowski (Klasa 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Krakowie
os. Osiedle Krakowiaków 47, Kraków
Mateusz Dudlej-Sanojca (Klasa 8), Filip Ludwig (Klasa 8), Maciej Krupa (Klasa 8), Adam Nuckowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Biskupicach
322, Biskupice
Julia Zagól (Klasa 8), Karol Jagodziński (Klasa 8), Dorota Blicharska (Klasa 8), Emilia Dudzik (Klasa 8)
1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Neo Montessori School w Myślenicach
ul. Andrzeja Średniawskiego 27, Myślenice
Szymon Zamorski (Klasa 8), Oliwia Paszkowska (Klasa 8), Karol Jacek (Klasa 7), Borys Brzegowy (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie A
ul. Aleksandry 17, Kraków
Oliwia Kura (Klasa 8), Karolina Kosek (Klasa 8), Magdalena Kania (Klasa 8), Natalia Bogusz (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha w Krakowie A
ul. Strzelców 5a, Kraków
Hanna Paluch (Klasa 8), Mikołaj Trela (Klasa 7), Patryk Zadrożny (Klasa 8), Jakub Rolnik (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce A
ul. Krzyszkowicka 18a, Wieliczka
Filip Ziajka (Klasa 7), Stefan Demko-Rogoża (Klasa 8), Szymon Prokulewicz (Klasa 7), Jaromir Głowala (Klasa 5)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Słowackiego w Myślenicach A
ul. Jana Sobieskiego 1, Myślenice
Michał Piwowarczyk (Klasa 7), Magdalena Drożdż (Klasa 7), Antoni Muniak (Klasa 7), Dawid Leńczowski (Klasa 7)

Łebcz (Náboj Junior)

Broj timova: 11 / 18
Szkoła Podstawowa im. Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie A
ul. Dworcowa 6, Gnieżdżewo
Julia Topór (Klasa 8), Martyna Lessnau (Klasa 8), Maksymilian Białk (Klasa 8), Albert Konkel (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym
ul. Wiktora Czapiewskiego 1, Rekowo Górne
Honorata Krawczyk (Klasa 8), Amelia Kriesel (Klasa 8), Maja Uleńska (Klasa 6)
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie B
ul. Mechowska 2, Leśniewo
Kacper Guth (Klasa 8), Oliwia Pieper (Klasa 8), Damian Okrój (Klasa 8), Wiktor Kohnke (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wierzbickiego w Połchowie
ul. Dworcowa 2, Połchowo
Hubert Świtkowski (Klasa 8), Małgorzata Skwiercz (Klasa 8), Wojciech Petryk (Klasa 7), Kacper Bużan (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie B
ul. Dworcowa 6, Gnieżdżewo
Milena Lesnau (Klasa 7), Marta Bieszke (Klasa 7), Pliński Robert (Klasa 7), Krydka Nikodem (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama w Połczynie
ul. Szkolna 21, Połczyno
Maciej Neubauer (Klasa 8), Nikodem Rohraff (Klasa 8), Igor Neubauer (Klasa 8), Magdalena Michalewska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa w Łebczu Imienia Polskich Noblistów A
ul. Pucka 27, Łebcz
Dominika Rigga (Klasa 7), Wiktoria Tempska (Klasa 7), Kacper Margol (Klasa 7), Magdalena Glembin (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Augustyna Necla w Mieroszynie
ul. Szkolna 2, Mieroszyno
Maria Renusz (Klasa 8), Wanessa Krukowska (Klasa 8), Joanna Jamros (Klasa 8), Arsenil Turchyn (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie A
ul. Mechowska 2, Leśniewo
Pionke Antoni (Klasa 7), Kamil Cyrankowski (Klasa 7), Rumpca Maciej (Klasa 7), Paweł Wittbrodt (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Konstantyna Dominika w Swarzewie
ul. Szkolna 36, Swarzewo
Agata Boszke (Klasa 8), Franciszek Proena (Klasa 8), Milena Skoczke (Klasa 8), Maciej Więzik (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Alojzego Stenzla w Strzelnie
ul. Szkolna 5, Strzelno
Janek Konkel (Klasa 8), Szymon Renusz (Klasa 7), Dawid Sadokierski (Klasa 8), Radosław Sadokierski (Klasa 7)

Łódź (Náboj Junior)

Broj timova: 21 / 21
Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha
ul. Jaskrowa 15, Łódź
Jan Rudnicki (Klasa 7), Antoni Wielgosz (Klasa 8), Maja Pawlicka (Klasa 7), Antoni Brodecki (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego A
ul. Łupkowa 6, Łódź
Szymon Urbanek (Klasa 8), Stanisław Zamolski (Klasa 8), Stanisław Brzeziński (Klasa 8), Michał Kądzioła (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja A
ul. Centralna 40, Łódź
Adam Boguszewicz (Klasa 8), Piotr Luszyński (Klasa 8), Stanisław Trociński (Klasa 8), Stanisław Borys (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego B
ul. Łupkowa 6, Łódź
Michał Frątczak (Klasa 8), Aleksander Krysiak (Klasa 7), Zuzanna Borowska (Klasa 8), Aleksander Broncher (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja B
ul. Centralna 40, Łódź
Jędrzej Baranowski (Klasa 8), Lidia Murowaniecka (Klasa 8), Karina Łącka (Klasa 8), Szymon Dakiniewicz (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 122 A
ul. Jesionowa 38, Łódź
Julia Domagała (Klasa 7), Zofia Wrona (Klasa 7), Zofia Przybylska (Klasa 7), Iga Bartoszewska (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki
ul. Juliusza Jurczyńskiego 1/3, Łódź
Kacper Kurzawiński (Klasa 7), Gabriela Kowalska (Klasa 8), Tymon Szymański (Klasa 8), Julia Katyńska (Klasa 7)
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko B
ul. Wodna 34, Łódź
Antoni Kazimierczak (Klasa 8), Franciszek Kulig (Klasa 8)
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko A
ul. Wodna 34, Łódź
Olga Michalak - Nowak (Klasa 8), Kinga Podsiadła (Klasa 8), Pola Szymanowska (Klasa 8), Lena Drabarek (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima A
ul. Józefa Elsnera 8, Łódź
Maja Wójt (Klasa 8), Oliwia Joachimiak (Klasa 8), Filip Kapuściak (Klasa 8), Mykola Kolianko (Klasa 8)
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza A
ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15, Łódź
Milena Głąb (Klasa 8), Karol Sikorski (Klasa 8), Mikołaj Foryś (Klasa 8), Oliwia Bogusz (Klasa 8)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim
ul. Al. Armii Krajowej 19, Piotrków Trybunalski
Tobiasz Perczak (Klasa 8), Hanna Drabik (Klasa 7), Maria Jarocka (Klasa 7), Izabela Kornacka (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima B
ul. Józefa Elsnera 8, Łódź
Michał Gosiński (Klasa 8), Zofia Sawko (Klasa 8), Jan Uryszek (Klasa 8), Krzysztof Dembski (Klasa 8)
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza B
ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15, Łódź
Julian Gut (Klasa 7), Aleksandra Gruszczyńska (Klasa 7), Zuzanna Cajdler (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 R. w Sędziejowicach
ul. Powstańców 1863 Roku 6, Sędziejowice
Łucja Lamecka (Klasa 8), Michalina Malinowska (Klasa 8), Zuzanna Okoń (Klasa 8), Maciej Szczęsny (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 122 B
ul. Jesionowa 38, Łódź
Hanna Chwiałkowska (Klasa 7), Martyna Haniecka (Klasa 7), Alicja Pawlak (Klasa 7), Zuzanna Zielińska (Klasa 7)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi
ul. Czerwona 8, Łódź
Piotr Pepaś (Klasa 7), Tadeusz Bojanowski (Klasa 7), Marek Makowski (Klasa 7), Joanna Czechowska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza
ul. Jacka Malczewskiego 37/47, Łódź
Julia Magrowicz (Klasa 7), Cecylia Wesołowska (Klasa 7), Julian Tatarek (Klasa 7), Mateusz Rosiak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena
ul. Władysława Anczyca 6, Łódź
Nikola Bilip (Klasa 8), Cyprian Tomaszek (Klasa 8), Oliwia Nowak (Klasa 8), Jan Osowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
ul. Małej Piętnastki 1, Łódź
Izabela Jankowska (Klasa 8), Mateusz Szychta (Klasa 8), Błażej Mazur (Klasa 8), Witold Staniszewski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II
ul. Jugosłowiańska 2, Łódź
Zuzanna Drążkowska (Klasa 8), Antoni Miłek (Klasa 8), Paweł Sakowski (Klasa 8), Jan Antosiewicz (Klasa 8)

Lublin (Náboj Junior)

Broj timova: 20 / 20
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
ul. Nałkowskich 110, Lublin
Michał Chabros (Klasa 8), Piotr Waszczuk (Klasa 8), Igor Satkowski (Klasa 8), Mateusz Kodzis (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie B
ul. Roztocze 14, Lublin
Mateusz Bylina (Klasa 8), Zuzanna Łagoźny (Klasa 8), Alicja Walencik (Klasa 8), Mikołaj Lipa (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie B
ul. Balladyny 22, Lublin
Magdalena Cieniuch (Klasa 8), Piotr Zgłobicki (Klasa 8), Szymon Żórawski (Klasa 8), Wojciech Kita (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie A
ul. Szkolna 8, Bychawa
Julia Kryska (Klasa 8), Milena Robak (Klasa 8), Oliwia Mikulska (Klasa 8), Julia Popławska (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie A
ul. Aleja Jana Długosza 8a, Lublin
Franciszek Szczęśniak (Klasa 7), Małgorzata Bieżanek (Klasa 7), Lena Florek (Klasa 7), Maciej Hurba (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie B
ul. Szkolna 8, Bychawa
Kornel Mączka (Klasa 7), Michał Milanowski (Klasa 7), Paweł Żak (Klasa 7), Marcel Mączka (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
ul. Poturzyńska 2, Lublin
Bianka Zuzanna Kucmin (Klasa 8), Piotr Andrzej Larwa (Klasa 7), Julia Kołodziej (Klasa 7), Bartłomiej Jaworski (Klasa 8)
Zespół Szkół nr 13, Szkoła Podstawowa nr 58 w Lublinie B
ul. Berylowa 7, Lublin
Oskar Łolik (Klasa 7), Magdalena Nowak (Klasa 7), Leon Drabik (Klasa 7), Mateusz Nakonieczny (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
ul. Adama Mickiewicza 24, Lublin
Aleksandra Szelchauz (Klasa 7), Bartosz Kowalczyk (Klasa 8), Bianka Warda (Klasa 7), Bruno Świerszcz (Klasa 7)
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie B
ul. Aleja Jana Długosza 8a, Lublin
Jan Pijanowski (Klasa 8), Edyta Rej (Klasa 7), Alicja Tomasiak (Klasa 8), Krzysztof Maksymiuk (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
ul. Kalinowszczyzna 70, Lublin
Jakub Banasiewicz (Klasa 8), Paulina Mikołajczyk (Klasa 8), Aleksander Porębski (Klasa 8), Adam Zdanikowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
ul. Rycerska 9, Lublin
Jakub Kuczmaszewski (Klasa 8), Wiktor Sikorski (Klasa 8), Lena Turowska (Klasa 8), Monika Łączek (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie A
ul. Bursztynowa 22, Lublin
Oliwia Żukowska (Klasa 7), Weronika Życka (Klasa 7), Kacper Link (Klasa 7), Alan Stec (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
ul. Czwartaków 11, Lublin
Kamil Chomicki (Klasa 8), Sara Kwiatkowska (Klasa 8), Martyna Skwarek (Klasa 8), Filip Koziński (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie A
ul. Roztocze 14, Lublin
Antoni Pelc (Klasa 7), Wiktor Wójtowicz (Klasa 8), Krzysztof Karlikowski (Klasa 8), Marceli Kurczuk (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie A
ul. Balladyny 22, Lublin
Karolina Kołkowska (Klasa 7), Izabela Smyłek (Klasa 7), Bartosz Siwek (Klasa 8), Olaf Markowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja
ul. Aleja Jana Długosza 8, Lublin
Tomasz Wiater (Klasa 6), Marek Stasiak (Klasa 7), Antoni Prybuła (Klasa 7), Franciszek Podgórki (Klasa 7)
Zespół Szkół nr 13, Szkoła Podstawowa nr 58 w Lublinie A
ul. Berylowa 7, Lublin
Michał Karłowicz (Klasa 8), Hanna Paszkowska (Klasa 8), Kacper Golonka (Klasa 8), Mykhailo Bilokovalenko (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie B
ul. Bursztynowa 22, Lublin
Ignacy Kosior (Klasa 7), Maja Czerw (Klasa 7), Zuzanna Krakowiak (Klasa 7), Leonard Roczon (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
ul. Wajdeloty 1, Lublin
Julia Kociubińska (Klasa 8), Mikołaj Bano (Klasa 8), Mateusz Bojarski (Klasa 8), Antoni Dołęga (Klasa 8)

Przasnysz (Náboj Junior)

Broj timova: 11 / 15
Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych
ul. Szkolna 10, Czernice Borowe
Oliwia Grabowska (Klasa 7), Lena Dzielińska (Klasa 7), Julia Embros (Klasa 8), Bartosz Rzepliński (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa w Rzegnowie
94, Rzęgnowo
Daniel Grzybowski (Klasa 8), Bartosz Czepczyński (Klasa 8), Piotr Długokęcki (Klasa 7), Oskar Roman (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Nowej Krępie
34a, Nowa Krępa
Wiktor Szczygieł (Klasa 8), Hubert Sokołowski (Klasa 7), Aleksander Obrębski (Klasa 7), Wiktoria Jurczewska (Klasa 7)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach A
ul. Szkolna 4b, Chorzele
Julia Tęga (Klasa 8), Jeremi Wiśnicki (Klasa 8), Marcin Orzoł (Klasa 8), Róża Wudkiewicz (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu B
ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz
Mateusz Wielechowski (Klasa 8), Laura Sachmacińska (Klasa 8), Franciszek Makowski (Klasa 8), Jakub Olewnik (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza A
ul. Jana Kilińskiego 1, Przasnysz
Łukasz Obojski (Klasa 8), Paweł Bednarek (Klasa 8), Paweł Mórawski (Klasa 7), Michalina Morawska (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki A
ul. Orlika 48, Przasnysz
Marcin Wiśniewski (Klasa 8), Krzysztof Kołakowski (Klasa 8), Adam Niemierzycki (Klasa 7), Szymon Mikulski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki B
ul. Orlika 48, Przasnysz
Tatiana Skwiot (Klasa 7), Karol Kłos (Klasa 7), Grzegorz Dudek (Klasa 7), Maciej Maruszewski (Klasa 7)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach B
ul. Szkolna 4b, Chorzele
Oliwia Antosiak (Klasa 8), Szymon Linowski (Klasa 8), Mateusz Pieniek (Klasa 8), Aleksander Mieszko Brosch (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza B
ul. Jana Kilińskiego 1, Przasnysz
Artur Karbowski (Klasa 7), Jan Stefański (Klasa 7), Adrian Ćwiek (Klasa 7), Magdalena Woźniak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu A
ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz
Aleksandra Grabowska (Klasa 7), Aleksandra Stefańska (Klasa 7), Barbara Ładewska (Klasa 7), Weronika Krajewska (Klasa 7)

Szczecin (Náboj Junior)

Broj timova: 5 / 12
Szkoła Podstawowa nr 6 B
ul. Unisławy 26, Szczecin
Wojciech Mazurowski (Klasa 8), Bartosz Szkibiel (Klasa 8), Anton Naumenko (Klasa 7), Piotr Świderski (Klasa 7)
Sportowa Szkoła Podstawowa
ul. Mazurska 40, Szczecin
Matvei Uspenski (Klasa 8), Filip Michalczyszyn (Klasa 8), Mateusz Hajdukiewicz (Klasa 8), Jakub Makowski (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinie
ul. Tomaszowska 1, Szczecin
Szczepan Bajerowicz (Klasa 7), Franciszek Szlachetka (Klasa 7), Aleksander Złotucha (Klasa 8), Natan Mroczek (Klasa 8)
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki
pl. plac św. Ottona 1a, Szczecin
Tomasz Płucienniczek (Klasa 8), Oskar Landowski (Klasa 8), Tomasz Kuczko (Klasa 8), Emilia Huzarska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 6 A
ul. Unisławy 26, Szczecin
Jan Jaworski (Klasa 7), Olaf Jedynak (Klasa 7), Grzegorz Wrzeszcz (Klasa 7), Dawid Zakrzewski (Klasa 7)

Toruń (Náboj Junior)

Broj timova: 20 / 20
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 B
ul. Ogrodowa 3/5, Toruń
Tymon Ulatowski (Klasa 7), Jakub Ostrowski (Klasa 7), Ksawery Skonieczny (Klasa 7), Bartosz Głaz (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Świeciu B
ul. Mickiewicza 6, Świecie
Emilia Niedźwiedź (Klasa 7), Magdalena Szulc (Klasa 7), Alan Talarowski (Klasa 7), Maksymilian Bożek (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Mjr H. Sucharskiego w Osieku Nad Wisłą
ul. Leśna 1, Osiek nad Wisłą
Tymoteusz Drwęski (Klasa 7), Miron Wycinka (Klasa 8), Franciszek Różycki (Klasa 8), Tymoteusz Witkowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu
ul. Żwirki i Wigury 49, Toruń
Hanna Tołoczko (Klasa 8), Julia Fijołek (Klasa 7), Lena Wyborska (Klasa 8), Lev Boldankov (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie B
ul. Szkolna 13, Lniano
Maximillian Sklarek (Klasa 7), Martyna Murawska (Klasa 7), Amelia Murawska (Klasa 7), Julia Dembek (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie A
ul. Szkolna 13, Lniano
Bartosz Jędrusiak (Klasa 7), Denis Kucenko (Klasa 7), Wiktor Trojanowicz (Klasa 7), Paweł Śląski - Pepliński (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
ul. Jana Pawła II 2, Kowalewo Pomorskie
Błażej Żądlak (Klasa 8), Franciszek Grzegórski (Klasa 8), Zofia Zamorska (Klasa 8), Zofia Wojciechowska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu
ul. Chmielniki 5, Świecie
Wiktor Zielony (Klasa 8), Marianna Mamonowa (Klasa 8), Szymon Wysocki (Klasa 8), Dominik Andrysiak (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy B
ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz
Jakub Gierach (Klasa 8), Hubert Kamiński (Klasa 8), Tomasz Grelewicz (Klasa 8), Maciej Służalec (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy A
ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz
Maxim Krasnov (Klasa 8), Julian Cyganek (Klasa 8), Marcel Kulawik (Klasa 8), Hubert Krysiak (Klasa 8)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Artura Rubinsteina
ul. A. Szwalbego 1, Bydgoszcz
Alicja Cicha (Klasa 7), Aniela Drzewiecka (Klasa 7), Maria Owczarek (Klasa 7), Zuzanna Woropaj (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
14, Dubielno
Adam Gedert (Klasa 8), Lena Grzelak (Klasa 8), Michalina Rzeźnikowska (Klasa 8), Błażej Staniszewski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta A
ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
Ola Szczepańska (Klasa 7), Nikodem Unton (Klasa 7), Klara Hołowiecka (Klasa 7), Tarun Roukena (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Konstytucji 3 Maja
ul. Mrotecka 1A, Nakło nad Notecią
Filip Osiński (Klasa 7), Karol Wajer (Klasa 7), Michał Grzegorek (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej
os. Władysława Łokietka 15, Nakło nad Notecią
OIek Bęben (Klasa 2), Mikołaj Niekrasz (Klasa 8), Magdalena Małkowska (Klasa 8), Julian Wiśniewski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta B
ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
Stanisław Nowakowski (Klasa 7), Gabriela Pańka (Klasa 8), Mikołaj Gurgul (Klasa 8), Tymoteusz Stanisławski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi I Sportowymi w Bydgoszczy
ul. Ludwika Waryńskiego 1, Bydgoszcz
Jacek Czarnecki (Klasa 7), Kinga Balcerak (Klasa 7), Alan Prusakowski (Klasa 5), Alicja Rolirad (Klasa 6)
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 A
ul. Ogrodowa 3/5, Toruń
Michał Wiśniewski (Klasa 8), Wiktoria Tomaszewska (Klasa 7), Teodor Achramowicz (Klasa 8), Anastasiia Karachentseva (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Świeciu A
ul. Mickiewicza 6, Świecie
Antoni Chudziński (Klasa 8), Julia Rydelska (Klasa 8), Filip Drażdżewski (Klasa 8), Nikola Tokarz (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich
127A, Papowo Biskupie
Kacper Jankowski (Klasa 6), Jakub Mondrzejewski (Klasa 6), Tymon Stalmierski (Klasa 6), Maja Staniszewska (Klasa 6)

Warszawa (Náboj Junior)

Broj timova: 34 / 34
Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mjr Henryka Sucharskiego A
ul. Szaserów 117, Warszawa
Aleksander Wieczorek (Klasa 7), Liliana Strzelczuk (Klasa 8), Marcel Maciak (Klasa 8), Antoni Kośnik (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 357 A
ul. Zachodzącego Słońca 25, Warszawa
Paweł Bokiniec (Klasa 8), Jakub Tryniszewski (Klasa 8), Franciszek Jońca (Klasa 8), Mikołaj Rudzki (Klasa 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu A
ul. Szkolna 7, Jasieniec
Miłosz Zagórowicz (Klasa 8), Piotr Orłowski (Klasa 8), Patryk Czyżniak (Klasa 7), Adrian Kaczmarek (Klasa 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Unicef w Lewiczynie A
94, Lewiczyn
Wiktor Sarnowski (Klasa 7), Franciszek Świstak (Klasa 7), Adam Walkiewicz (Klasa 7), Dominika Kot (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 359
ul. Promienista 12a, Warszawa
Izabela Białczyńska (Klasa 8), Maciej Michalski (Klasa 8), Leonardo Marciniak (Klasa 8), Ignacy Gan (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej A
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
Szymon Zima (Klasa 8), Krzysztof Kowalik (Klasa 8), Artur Smoleński (Klasa 7), Dominik Findeisen (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie A
ul. Jagiellońska 67, Legionowo
Jagoda Szulborska (Klasa 6), Miłosz Żoliński (Klasa 7), Antoni Hofman (Klasa 7), Mateusz Tomaszewski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 357 B
ul. Zachodzącego Słońca 25, Warszawa
Wiktor Szwarocki (Klasa 7), Filip Tuchorski (Klasa 8), Piotr Raszka (Klasa 7), Cyprian Stradomski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy A
ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna
Iga Perka (Klasa 8), Oliwia Tracz (Klasa 8), Stefan Stańdo (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty A
ul. Stefana Kopcińskiego 7, Warszawa
Hanna Lappo (Klasa 8), Mateusz Miasojedow (Klasa 8), Weronika Ekwińska (Klasa 8), Lidia Tichoniuk (Klasa 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Unicef w Lewiczynie B
94, Lewiczyn
Kacper Pyrka (Klasa 8), Seweryn Wasiak (Klasa 8), Klaudia Szewczyk (Klasa 7), Nikola Szewczyk (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki A
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
Jan Bieńkowski (Klasa 8), Olaf Drozdowski (Klasa 8), Szymon Pilipczuk (Klasa 8), Alicja Kodym (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy B
ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna
Tymoteusz Lebiedziński (Klasa 8), Felicja Pakuła (Klasa 8), Patrycja Maćkowska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki B
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
Paweł Knaflewski (Klasa 8), Jan Jac (Klasa 8), Michał Opar (Klasa 8), Ignacy Kownacki (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie B
ul. Jagiellońska 67, Legionowo
Krzysztof Koryś (Klasa 8), Oskar Orłowski (Klasa 8), Michał Jakubowski (Klasa 8), Igor Siry (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka"
ul. Osiecka 28/32, Warszawa
Łukasz Sulowski (Klasa 6), Jakub Kruk (Klasa 6), Szymon Turosiński (Klasa 6), Tomasz Skwara (Klasa 6)
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego A
ul. Rudzka 6, Warszawa
Jan Nowacki (Klasa 8), Paweł Zydlewski (Klasa 7), Maksymilian Śliwowski (Klasa 8), Bartosz Tabaka (Klasa 7)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Inspiracja"
ul. Józefa Mehoffera 90, Warszawa
Maciej Roguski (Klasa 8), Piotr Bieżuński (Klasa 8), Hanna Świszczewska (Klasa 8), Jakub Szymański (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" A
ul. Ludwika Krzywickiego 30, Warszawa
Ignacy Rdzankowski (Klasa 7), Xawery Yoka (Klasa 7), Grzegorz Goc (Klasa 6), Miłosz Chałubiński (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ul. Związku Walki Młodych 10, Warszawa
Piotr Milewicz (Klasa 8), Andrzej Piechowicz (Klasa 8), Jan Sałkowski (Klasa 8), Antoni Biesiada (Klasa 8)
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich
ul. Cyrulików 87, Warszawa
Aleksander Lada (Klasa 8), Juliusz Klim (Klasa 8), Dominik Ilnicki (Klasa 8), Aleksander Rotkiewicz (Klasa 8)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a B
ul. Marymoncka 34, Warszawa
Iga Abramczuk (Klasa 8), Natasza Kurpiewska (Klasa 8), Greta Plencler (Klasa 8), Zofia Batorska (Klasa 8)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a A
ul. Marymoncka 34, Warszawa
Antoni Adach (Klasa 8), Karol Barliński (Klasa 8), Jakub Rokos (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej B
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
Weronika Wilczek (Klasa 7), Marek Janik (Klasa 7), Wojciech Karpiejczyk (Klasa 8), Jan Kusek (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty B
ul. Stefana Kopcińskiego 7, Warszawa
Barbara Wróbel (Klasa 8), Lena Drzynicka (Klasa 8), Antoni Czajkowski (Klasa 8), Nina Skwarlińska (Klasa 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu B
ul. Szkolna 7, Jasieniec
Julia Leszczyńska (Klasa 7), Maja Stykowska (Klasa 7), Milena Węgrzynek (Klasa 7), Kinga Pająk (Klasa 7)
Bednarska Szkoła Podstawowa B
ul. Raszyńska 22, Warszawa
Bruno Budzyński (Klasa 4), Adrian Malewski (Klasa 4), Henryk Wasylkowski (Klasa 4), Władysław Zadrożny (Klasa 4)
Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mjr Henryka Sucharskiego B
ul. Szaserów 117, Warszawa
Blanka Kobza (Klasa 8), Nina Wawrzyniak (Klasa 8), Oskar Serzysko (Klasa 8), Leyla Siekierzyńska (Klasa 8)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
ul. Traktorzystów 16, Warszawa
Michał Bieniek (Klasa 8), Michał Lorenz (Klasa 8), Piotr Sordyl (Klasa 8), Mateusz Łukasiewicz (Klasa 8)
Bednarska Szkoła Podstawowa A
ul. Raszyńska 22, Warszawa
Ada Chojecka (Klasa 4), Syriusz Panas (Klasa 4), Severin Pochobut (Klasa 4), Tadeush Pochobut (Klasa 4)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" B
ul. Ludwika Krzywickiego 30, Warszawa
Antonina Bugowska (Klasa 7), Agata Nguyen (Klasa 7), Aleksandra Warzeszkiewicz (Klasa 7), Izabela Borycka (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego B
ul. Rudzka 6, Warszawa
Leon Plichta-Szwarc (Klasa 8), Zuzanna Zyśk (Klasa 7), Lena Hołosyniuk (Klasa 7), Helena Kasperek (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej C
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
Lena Sidorowska (Klasa 8), Krzysztof Witkowski (Klasa 7), Dominik Korzniakow (Klasa 7), Weronika Chwesiuk (Klasa 8)
Bednarska Szkoła Podstawowa C
ul. Raszyńska 22, Warszawa
Agata Nowacka (Klasa 8), Axel Myszko (Klasa 8), Jakub Wilk (Klasa 8), Wiktor Walczak (Klasa 8)

Wrocław (Náboj Junior)

Broj timova: 29 / 34
Szkoła Podstawowa im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach B
ul. Szkolna 6, Malczyce
Katarzyna Majewska (Klasa 7), Borys Białowąs (Klasa 7), Wiktor Malinowski (Klasa 7), Maksymilian Szkocny (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka B
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
Jagoda Kozłowska (Klasa 8), Barbara Czarnecka (Klasa 8), Gustaw Podlejski (Klasa 8), Kacper Sitarek (Klasa 8)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Pisarzowicach
149, Pisarzowice
Agata Budzicz (Klasa 6), Jonasz Kołodziej (Klasa 6), Ignacy Cierpikowski (Klasa 6), Hubert Trela (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa w Smolcu B
ul. Kościelna 2, Smolec
Mikołaj Maciejowski (Klasa 8), Jakub Przygodzki (Klasa 8), Oskar Reda (Klasa 8), Kacper Kuzdrowski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa "Parnas" A
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
Ignacy Sękowski (Klasa 7), Kasandra Chrobak (Klasa 7), Miłosz Łęcki (Klasa 7), Tomasz Strawski (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa Ekola
ul. Tadeusza Zielińskiego 56, Wrocław
Ewa Terlecka (Klasa 8), Julian Berks (Klasa 8), Wiktor Krupa (Klasa 8), Aleksander Szczerbiński (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa w Spalonej
ul. Legnicka 52, Spalona
Filip Olszowy (Klasa 8), Wiktoria Pendowska (Klasa 7), Kinga Strzyżewska (Klasa 8), Kinga Hoszowska (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach A
ul. Szkolna 6, Malczyce
Ziemowit WIlczyński (Klasa 7), Nikodem Dzikowski (Klasa 7), Martyna Rodzik (Klasa 7), Julia Kosmal (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach B
ul. Szkolna 1, Marcinkowice
Oliwia Żygadło (Klasa 8), Julian Iwan (Klasa 8), Bartosz Bardziejewski (Klasa 8), Katarzyna Bywalska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie C
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
Franciszek Kucharski (Klasa 7), Zbigniew Sikorski (Klasa 7), Maksym Matijczak (Klasa 7), Kacper Magda (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego B
ul. Bobrza 27, Wrocław
Szymon Śpiewak (Klasa 8), Michał Maciołka (Klasa 8), Tymon Mikita (Klasa 8), Mariia Kulyk (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 34 A
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław
Kajetan Kilarski (Klasa 8), Wiktor Szynglarewicz (Klasa 7), Filip Pyda (Klasa 7), Michał Bujnicki (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte
ul. Fryderyka Chopina 9b, Wrocław
Emilia Borsuk (Klasa 8), Ewa Uzar (Klasa 8), Marcin Frank (Klasa 8), Michał Müller (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa w Smolcu A
ul. Kościelna 2, Smolec
Milena Lipińska (Klasa 8), Maria Filipek (Klasa 8), Anna Górska (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola B
ul. Nyska 66, Wrocław
Alicja Wołoncewicz (Klasa 6), Daniil Hronski (Klasa 8), Tomasz Lichota (Klasa 8), Artur Brzeziński (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka C
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
Hanna Kozdrój (Klasa 8), Igor Pawlak (Klasa 8), Mateusz Kaleta (Klasa 8), Błażej Zapaśnik (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka A
ul. Stanisławowska 38-44, Wrocław
Dariusz Ługowski (Klasa 8), Julia Czyżowska (Klasa 8), Mateusz Maskała (Klasa 8), Dawid Białek (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jerzego Kukuczki
ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61, Wrocław
Roman Naradka (Klasa 8), Lilianna Panfil (Klasa 8), Elena Ivanova (Klasa 8), Illia Maschenko (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach A
ul. Szkolna 1, Marcinkowice
Szymon Kędzior (Klasa 7), Adam Wójtowicz (Klasa 7), Marcel Pilch (Klasa 7), Wiktor Pietrzak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego A
ul. Bobrza 27, Wrocław
Małgorzata Mikołajczyk (Klasa 8), Nadia Ochędzan (Klasa 8), Jakub Matuszewski (Klasa 8), Ida Ochnik (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa w Smolcu C
ul. Kościelna 2, Smolec
Antoni Homa (Klasa 7), Mateusz Miski (Klasa 7), Piotr Orłowski (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa "Parnas" C
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
Dominika Kluczka (Klasa 7), Jerzy Kania (Klasa 7), Jeremi Mroziński (Klasa 7), Adam Plak (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach C
ul. Szkolna 6, Malczyce
Filip Głowacki (Klasa 7), Przemysław Biliński (Klasa 7), Nikodem Rybczyński (Klasa 7), Jakub Zawadka (Klasa 7)
Szkoła Podstawowa "Parnas" B
ul. Tadeusza Zielińskiego 38, Wrocław
Polina Mykhaylets (Klasa 8), Krzysztof Suligowski (Klasa 8), Alicja Walczyk (Klasa 8), Jagoda Ogrodnik (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 34 B
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8, Wrocław
Maja Kabarowska (Klasa 8), Szymon Wójcik (Klasa 7), Szymon Reszczyński (Klasa 7), Maja Kunecka (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wysokiej
ul. Chabrowa 99, Wysoka
Michał Goszczynski (Klasa 8), David Losev (Klasa 8), Tristan Krysmalski (Klasa 8), Michał Zapaśnik (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie A
ul. Piotra Skargi 5, Głogów
Błażej Janiszewski (Klasa 8), Adrian Śnioszek (Klasa 8), Antoni Słodyka (Klasa 8), Ksawery Ratajczak (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia
ul. Blacharska 13, Wrocław
Emilia Galdun (Klasa 8), Anna Povlova (Klasa 8), Luis Bastock (Klasa 8), Michał Krzak (Klasa 8)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola A
ul. Nyska 66, Wrocław
Ulyana Hurevich (Klasa 8), Jeremi Stawiany (Klasa 8), Michalina Płóciennik (Klasa 6), Adam Biały (Klasa 8)