Change language

Výsledky

Náboj Junior, Mezinárodní, Náboj Junior 2023

Mezinárodní Belgie Česko Španělsko Chorvatsko Nizozemsko Polsko Slovensko
101.
Slovensko
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy A
Haličská cesta 9, Lučenec
26
Filip Lóška (Kvarta), Jakub Dzúr (Kvarta), Damien Chovanec (Kvarta), Sofia Dandová (Kvarta)
102.
Slovensko
Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského B
Matice slovenskej 16, Prievidza
26
Jakub Klak (Kvarta), Adam Putiška (Kvarta), Dominik Žilla (Kvarta), Lukáš Žember (Kvarta)
103.
Slovensko
Gymnázium
M. R. Štefánika 16, Nové Zámky
26
Maroš Tomko (Kvarta), Adrian Keleberec (Kvarta), Alex Rozsnyo (Kvarta), Natália Blaškovičová (Kvarta)
104.
Česko
Gymnázium C
Mikulášské náměstí, Plzeň
26
Matěj Voch (2. ročník), Adam Zíbar (2. ročník), Nina Messeán (2. ročník), Martina Steinhauserová (2. ročník)
105.
Slovensko
Gymnázium B
Komenského 1074, Partizánske
26
Veronika Gamanová (Kvarta), Anna Mária Slivková (Kvarta), Ema Búčiková (Kvarta), Sára Kuciaková (Kvarta)
106.
Polsko
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy Lament w Białymstoku A
ul. Adama Mickiewicza 43, Białystok
26
Maurycy Wnuczko (Klasa 8), Błażej Kosk (Klasa 8), Wiktor Pawlicki (Klasa 8), Krzysztof Stanisławczyk (Klasa 8)
107.
Slovensko
Základná škola s materskou školou
A. Felcána, Hlohovec
26
Šimon Rampach (9. ročník), Kristína Lenghartová (9. ročník), Nela Křížová (9. ročník), Samuel Zavadil (9. ročník)
108.
Česko
Gymnázium Jaroslava Vrchlického A
Národních mučedníků, Klatovy
26
Procházka Matěj (Kvarta), Cariková Magdaléna (Kvarta), Mazanec Martin (Kvarta), Nejedlý Jan (Kvarta)
109.
Slovensko
Základná škola B
SNP, Šurany
26
Jakub Kuruc (9. ročník), Boris Stanko (9. ročník), Timotej Chudý (9. ročník), Adrián Bednárik (9. ročník)
110.
Česko
Gymnázium B
Dašická, Pardubice
26
Marek Yu Xuan Lim (Kvarta), Jan Glos (Kvarta), Jakub Mejstřík (Kvarta), Petr Munzar (Kvarta)
111.
Slovensko
Gymnázium Jána Adama Raymana B
Mudroňova 20, Prešov
26
Revický Michal (Tercia), Fekete Filip (Tercia), Dzurica Matyas (Tercia), Barnoky Tobias (Tercia)
112.
Slovensko
Gymnázium Matky Alexie B
Jesenského A, Bratislava-Staré Mesto
26
Tomáš Krišťák (Kvarta), Agáta Mojžišová (Kvarta), Matej Badík (Kvarta), Zuzana Stasová (Kvarta)
113.
Polsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi
ul. Czerwona 8, Łódź
26
Piotr Pepaś (Klasa 7), Tadeusz Bojanowski (Klasa 7), Marek Makowski (Klasa 7), Joanna Czechowska (Klasa 8)
114.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej C
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
26
Lena Sidorowska (Klasa 8), Krzysztof Witkowski (Klasa 7), Dominik Korzniakow (Klasa 7), Weronika Chwesiuk (Klasa 8)
115.
Česko
Gymnázium A
Mikulášské náměstí, Plzeň
26
Veronika Vodrážková (Kvarta), Barbora Bíklová (Kvarta), Ivan Raděj (Kvarta), Petr Martan (Kvarta)
116.
Česko
Gymnázium Fr. M. Pelcla A
Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou
26
Zuzana Sajdlová (Kvarta), Magdalena Trejtnarová (Kvarta), Vojtěch Klapal (Kvarta), Kristýna Vodehnalová (Kvarta)
117.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy Od Dzieciątka Jezus
ul. Kościelna 4, Podkowa Leśna
26
Wojciech Sobczak (Klasa 8), Jan Rybicki (Klasa 8), Jakub Zapart (Klasa 8), Łukasz Banasiewicz (Klasa 7)
118.
Česko
Gymnázium Elišky Krásnohorské A
Ohradní, Praha 4
26
Adéla Chumová (Kvarta), Nela Honzáková (Kvarta), Lukáš Hanzlíček (Tercie), Zuzana Kučerová (Tercie)
119.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki B
ul. Tomasza Nocznickiego 7, Warszawa
26
Paweł Knaflewski (Klasa 8), Jan Jac (Klasa 8), Michał Opar (Klasa 8), Ignacy Kownacki (Klasa 8)
120.
Polsko
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy A
ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz
25
Maxim Krasnov (Klasa 8), Julian Cyganek (Klasa 8), Marcel Kulawik (Klasa 8), Hubert Krysiak (Klasa 8)
121.
Česko
Nový PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. A
Jánošíkova, Praha 4
25
Jan Řepka (Kvarta), Marie Bureš (Kvarta), Tobiáš Plocek (Kvarta), Marek Ševčík (Kvarta)
122.
Česko
Katolické gymnázium A
Otmarova, Třebíč
25
Vladimír Černoch (Kvarta), Michal Kaleta (Kvarta), Michaela Smetanová (Kvarta), Štěpán Kalina (Kvarta)
123.
Slovensko
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
25
Matej Kucharčík (Kvarta), Michaela Chovancová (Kvarta), Theo Lewrinc (Kvarta), Marko Madluška (Kvarta)
124.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
ul. Rycerska 9, Lublin
25
Jakub Kuczmaszewski (Klasa 8), Wiktor Sikorski (Klasa 8), Lena Turowska (Klasa 8), Monika Łączek (Klasa 8)
125.
Česko
Základní škola
Mládežnická, Havířov
25
Barbora Kunčická (9. ročník), Adéla Bajtková (9. ročník), Petr Pustówka (8. ročník), Lukáš Trojek (9. ročník)
126.
Nizozemsko
Het 4e Gymnasium C
25
Lev Opheikens (klas 3), Zeno Aalbers (klas 3), Ian Tuzuner (klas 3), Storm Voorhoeve (klas 3)
127.
Česko
Gymnázium A
Pulická, Dobruška
25
Jan Gramel (Tercie), Matěj Hojný (Tercie), Sebastian Kaňa (Tercie), Tereza Březovská (Tercie)
128.
Česko
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala B
Stará, Ústí nad Labem
25
Michal Potměšil (Tercie), Vojtěch Mála (Tercie), Štěpán Horčík (Tercie), Lukáš Huja (Tercie)
129.
Slovensko
Gymnázium Antona Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
25
Sofia Matisová (Kvarta), František Benčík (Kvarta), Adam Randjak (Kvarta), Dominika Graňáková (Kvarta)
130.
Česko
G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace B
Jeronýmova, Liberec
25
Anna Poledníková (Kvarta), Viktorie Vraštilová (Kvarta), Štěpán Walach (Kvarta), Karel Mauder (Kvarta)
131.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego
ul. Wicka Rogali 18, Chojnice
25
Tymoteusz Tyborski (Klasa 8), Aleksander Szczęsny (Klasa 7), Adam Laska (Klasa 8), Michał Knopek (Klasa 7)
132.
Česko
Gymnázium A
Tomkova, Olomouc
25
Jakub Melichařík (2. ročník), Daniela Pöselová (2. ročník), Christina Dostálová (2. ročník), Zuzana Oklešťková (Kvarta)
133.
Slovensko
Základná škola B
Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou
25
Jakub Janáč (9. ročník), Adam Kosec (9. ročník), Lukáš Dvorský (9. ročník), Šimon Bitarovský (9. ročník)
134.
Česko
Gymnázium Jaroslava Vrchlického C
Národních mučedníků, Klatovy
25
Koshan Valentin (Kvarta), Blaschke Sebastian (Kvarta), Černá Adriana (Kvarta), Hrdina Karel (Kvarta)
135.
Nizozemsko
Gymnasium Felisenum A
25
Bram Koers (klas 3), Hannah Sintenie (klas 3), Jasper van Ginkel (klas 3), Anna van der Voet (klas 3)
136.
Česko
Jiráskovo gymnázium A
Řezníčkova, Náchod
25
Emma Burešová (Tercie), Martin Faltus (Tercie), Anna Urbancová (Tercie), Viktor Souček (Tercie)
137.
Česko
Gymnázium Olgy Havlové B
Marie Majerové, Ostrava
25
Štěpán Martiník (Kvarta), Jan Pchálek (Kvarta), Matúš Kliment (Kvarta), Jakub Kolarz (Kvarta)
138.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina A
nám. F. Křižíka, Tábor
25
Jakub Sekal (Kvarta), Jan Vitoň (Kvarta), Jan Stano (Kvarta), Jaroslav Pech (2. ročník)
139.
Česko
Gymnázium B
Lesní čtvrť III, Zlín
25
Adam Batěk (Kvarta), Pavel Javora (Kvarta), Lukáš Polcer (Kvarta), Jan Prusenovský (Kvarta)
140.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu B
ul. Żwirki i Wigury 4, Przasnysz
25
Mateusz Wielechowski (Klasa 8), Laura Sachmacińska (Klasa 8), Franciszek Makowski (Klasa 8), Jakub Olewnik (Klasa 7)
141.
Slovensko
Základná škola A
Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
25
Natália Kropuchová (8. ročník), Leo Torma (8. ročník), Gregor Pribičko (9. ročník), Laura Prebužňáková (8. ročník)
142.
Česko
Gymnázium Jiřího Ortena D
Jaselská, Kutná Hora
25
Dora Titěrová (Kvarta), Ema Pavelková (Kvarta), Vít Šimůnek (Kvarta), Gabriela Vargová (Kvarta)
143.
Slovensko
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA A
Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
25
Jonáš Pavelka (Kvarta), Matúš Ceconík (Kvarta), Adam Dratva (Kvarta), Tomáš Solčan (Kvarta)
144.
Slovensko
Gymnázium A
Párovská 1, Nitra
25
Ester Knižatová (Tercia), Matej Kuruc (Tercia), Matúš Kováč (Tercia), Natália Vadrnová (Tercia)
145.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče C
Československé armády, Frýdek-Místek
25
Jan Soldán (2. ročník), Martin Krpec (2. ročník), Eva Mojžíšková (2. ročník), Zuzana Pěluchová (2. ročník)
146.
Polsko
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
ul. Traktorzystów 16, Warszawa
25
Michał Bieniek (Klasa 8), Michał Lorenz (Klasa 8), Piotr Sordyl (Klasa 8), Mateusz Łukasiewicz (Klasa 8)
147.
Chorvatsko
OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3
BRUNA BUŠIĆA 6, Split
25
Marko Majce (8. razred), Bruna Denić (8. razred), Ante Drmić (8. razred), Antonio Milanović-Litre (7. razred)
148.
Nizozemsko
Gymnasium Felisenum C
25
Guusje de Vries (klas 2), Jasper Wiegman (klas 2), Roef Wieringa (klas 2), Maverick Firth (klas 3)
149.
Česko
Gymnázium Jihlava A
Jana Masaryka, Jihlava
25
Lucie Musilová (Kvarta), Barbora Černá (Kvarta), Linda Rokosová (Kvarta), Linda Dubová (Kvarta)
150.
Česko
Gymnázium Jaroslava Heyrovského A
Mezi Školami, Praha 5
25
Kateřina Kučerová (Tercie), Zamouřilová Nella (Tercie), Aleš Antoň (Kvarta), Šimon Buljar (Kvarta)
151.
Česko
Základní škola B
Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem
25
Tomáš Douša (9. ročník), Filip Dvořák (9. ročník), Filip Vagner (9. ročník), Vítek Šťovíček (9. ročník)
152.
Česko
Gymnázium B
Čs. dobrovolců, Teplice
25
Martin Černý (Kvarta), Nela Havlová (Kvarta), Josef Kaláb (Kvarta), Matěj Král (Kvarta)
153.
Slovensko
Základná škola Márie Medveckej
Medvedzie 155, Tvrdošín
25
Matúš Novák (9. ročník), Eva Krivdová (9. ročník), Lukáš Šroba (9. ročník), Natália Uherová (9. ročník)
154.
Slovensko
1. súkromné gymnázium v Bratislave B
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
25
Peter Steskál (Kvarta), Veronika Kovalčíková (Kvarta), Bruno Šimulčík (Kvarta), Chance Timothy Ruggiero (Kvarta)
155.
Česko
Gymnázium A
Vídeňská, Brno
24
Adéla Ráhelová (2. ročník), Žofie Heroutová (2. ročník), Elen Válková (2. ročník), Kateřina Sekaninová (2. ročník)
156.
Česko
Gymnázium Jiřího Ortena B
Jaselská, Kutná Hora
24
Vojtěch Švarc (Kvarta), Alžběta Křídová (Kvarta), Nela Labušová (Kvarta), Eliška Olivová (Kvarta)
157.
Česko
Gymnázium a SOŠ B
Tyršova, Moravské Budějovice
24
Křivánek Matěj (1. ročník), Horník Dan (1. ročník), Wurm Dominic (1. ročník), Soustružník Karel (1. ročník)
158.
Polsko
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki
pl. plac św. Ottona 1a, Szczecin
24
Tomasz Płucienniczek (Klasa 8), Oskar Landowski (Klasa 8), Tomasz Kuczko (Klasa 8), Emilia Huzarska (Klasa 8)
159.
Slovensko
Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského C
Matice slovenskej 16, Prievidza
24
Matúš Vavro (Kvarta), Oliver Gombarček (Kvarta), Samuel Mišenka (Kvarta), Matej Grolmus (Kvarta)
160.
Polsko
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42 im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu
ul. Jurija Gagarina 2, Zabrze
24
Kacper Kuziemka (Klasa 8), Magdalena Pochopień (Klasa 8), Adam Świerczkowski (Klasa 8), Szymon Przybyła (Klasa 8)
161.
Slovensko
Základná škola s materskou školou Karola Rapoša
Pionierska 4, Brezno
24
Viliam Kološta (8. ročník), Daniel Bobák (8. ročník), Matúš Marcinek (9. ročník), Emma Nomilnerová (9. ročník)
162.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie
ul. 8 Marca 1, Kościerzyna
24
Jan Dargacz (Klasa 8), Szymon Kaiser (Klasa 8), Maksymilian Gusarski (Klasa 8), Franciszek Czucha (Klasa 6)
163.
Česko
Základní škola B
Prodloužená, Pardubice
24
Jan Hrbáček (9. ročník), Tobiáš Rothanzl (9. ročník), Karolína Vašíčková (9. ročník), Antonín Slezák (9. ročník)
164.
Česko
Gymnázium A
Litoměřická, Praha 9
24
David Bátrla (Kvarta), Eva Nedbalová (Kvarta), Sebastian Čáp (Kvarta), Vojtěch Janda (Kvarta)
165.
Španělsko
Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria Fundacion Colegio Berriz B
Calle Camino Real 3, Las Rozas de Madrid
24
Juan Seisdedos Valero (3º E.S.O.), Darío Fernández García (3º E.S.O.), Lorenzo Crespo Pedrero (3º E.S.O.), Pablo Maldonado Monar (3º E.S.O.)
166.
Nizozemsko
Christelijk Gymnasium Sorghvliet E
24
Wessel de Loë (klas 2), Cayetano Wyers (klas 3), Jonathan Liu (klas 1), Julian de Groot (klas 3)
167.
Slovensko
Základná škola B
Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
24
Lukáš Dankanin (9. ročník), Magdaléna Škriabová (9. ročník), František Krč (9. ročník), Jakub Stramba (9. ročník)
168.
Slovensko
Základná škola s Materskou školou Angely Merici B
Halenárska 45, Trnava
24
Adam Fojtík (9. ročník), Jakub Ján Proks (9. ročník), Jerguš Pecko (9. ročník), Karolína Mičeková (9. ročník)
169.
Slovensko
Súkromná základná škola FELIX B
Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
24
Miroslav Földeš (9. ročník), Bystrík Bernáth (9. ročník), Ivan Vida (8. ročník), Soňa Široká (7. ročník)
170.
Česko
Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno A
Lerchova, Brno
24
Markéta Klangová (Kvarta), Dominik Nečas (Kvarta), Klára Doležalová (Kvarta), Šimon Horký (Kvarta)
171.
Španělsko
Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria Juan De Lanuza E
Ctra. Del Aeropuerto, 275, Zaragoza
24
Mario Castro Puntes (2º E.S.O.), Asier Contreras Pedraza (2º E.S.O.), Daniel García-Escudero Sánchez (2º E.S.O.)
172.
Španělsko
Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria Juan De Lanuza B
Ctra. Del Aeropuerto, 275, Zaragoza
24
Azucena Carilla Lobera (2º E.S.O.), Acher Martínez Arnauda (2º E.S.O.), Adrián Mínguez López (2º E.S.O.), Aitor Molano Lazaro (2º E.S.O.)
173.
Česko
Základní škola A
Sirotkova, Brno
24
Janáková Tereza (9. ročník), Straka Daniel (9. ročník), Strašilová Tereza (8. ročník), Lidman Šimon (8. ročník)
174.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
ul. Łagodna 10, Białystok
24
Patryk Gałązka (Klasa 7), Zuzanna Bezubik (Klasa 7), Aleksandra Kostecka (Klasa 7), Bartłomiej Młyńczyk (Klasa 7)
175.
Polsko
"Azymut" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik B
ul. Stanisława Staszica 1, Pruszków
24
Marek Wąsiewicz (Klasa 7), Paweł Kwiatkowski (Klasa 7), Przemysław Kotarbiński (Klasa 8), Jonasz Wierzbicki (Klasa 8)
176.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej B
ul. Ogrodowa 42/44, Warszawa
24
Weronika Wilczek (Klasa 7), Marek Janik (Klasa 7), Wojciech Karpiejczyk (Klasa 8), Jan Kusek (Klasa 8)
177.
Česko
Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky A
Křižíkova, Frenštát pod Radhoštěm
24
Štěpán Káňa (Kvarta), Jakub Zima (Kvarta), Vojtěch Kupčík (Kvarta), David Juračák (Kvarta)
178.
Česko
Gymnázium A
Tylova, Vlašim
24
Patrik Matuška (Kvarta), Jakub Holejšovský (Tercie), Vít Veleta (Tercie), Šimon Ptáček (Kvarta)
179.
Slovensko
Základná škola A
M. Rázusa 3, Zvolen
24
Tadeáš Bálint (8. ročník), Matúš Matina (8. ročník), Ján Popik (9. ročník), Tomáš Chmelina (9. ročník)
180.
Slovensko
Základná škola s materskou školou A
Ulica Ivana Krasku 29, Trnava
24
Šimon Fančovič (9. ročník), Nina Sobotková (9. ročník), Samuel Sekera (9. ročník), Martin Fehér (9. ročník)
181.
Slovensko
Gymnázium Ľudovíta Štúra A
Hronská 3, Zvolen
24
Šimon Timko (Kvarta), Zdenko Kováč (Kvarta), Adrián Sliacky (Kvarta), Peter Lešo (Kvarta)
182.
Slovensko
Gymnázium Ladislava Novomeského
Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov
24
Michael Kálavský (Kvarta), Šimon Dovičovič (Kvarta), Martin Gyurkovics (Kvarta), Filip Truhlář (Kvarta)
183.
Česko
Gymnázium A
Dašická, Pardubice
24
Matěj Florian (Kvarta), Kryštof Šourek (Kvarta), Matyáš Barvík (Kvarta), Dominique Rafael Spálenka (Kvarta)
184.
Česko
Základní škola
Komenského, Český Dub
24
Eliška Komňacká (8. ročník), Josefína Anna Jenčová (9. ročník), Matyáš Trubák (8. ročník), Natálie Dujavová (9. ročník)
185.
Česko
Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně
Ruská, Mariánské Lázně
24
Anna Cimická (Kvarta), Ondřej Mach (Tercie), Mikuláš Prinz (Tercie), Eliška Žáková (Kvarta)
186.
Slovensko
Základná škola
Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto
24
Peter Kriško (9. ročník), Peter Kralovanský (9. ročník), Tomáš Farkaš (9. ročník), Dominik Oľhava (9. ročník)
187.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče B
Československé armády, Frýdek-Místek
24
Karolína Brozdová (2. ročník), Adam Jurtík (2. ročník), Aneta Mičulková (2. ročník), Šimon Václavík (2. ročník)
188.
Česko
Biskupské gymnázium B
U Klafárku, Žďár nad Sázavou
24
Marek Nedoma (Kvarta), Adéla Troubilová (Kvarta), Anežka Řetická (Kvarta), Rosemarie Balková (Kvarta)
189.
Slovensko
Gymnázium Juraja Fándlyho
Školská 3, Šaľa
24
Hana Sýkorová (Kvarta), Laura Vanková (Kvarta), Andrej Čopjan (Kvarta), Martin Slavkovský (Kvarta)
190.
Česko
Jiráskovo gymnázium B
Řezníčkova, Náchod
24
Petr Svoboda (Kvarta), Ngo Nhat Minh Le (Kvarta), Beáta Čtvrtečková (Kvarta), Daniel Ježek (Kvarta)
191.
Slovensko
Gymnázium sv. Františka z Assisi C
J. M. Hurbana, Žilina
24
Jana Bodoríková (Kvarta), Lucia Hudáková (Kvarta), Lucia Mičicová (Kvarta), Katarína Veselovská (Kvarta)
192.
Polsko
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku
ul. Juliusza Słowackiego 4, Białystok
24
Igor Burnos (Klasa 8), Dzianis Staravoitau (Klasa 7), Zofia Dojlidko (Klasa 7), Mateusz Szyłejko (Klasa 7)
193.
Slovensko
Základná škola A
Pri Podlužianke, Levice
24
Tomáš Hraško (9. ročník), Vanesa Kupčiová (9. ročník), Doroty Stergar (9. ročník), Ema Fašáneková (9. ročník)
194.
Česko
Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. B
Na Perštýně, Liberec
24
Šimon Tomáš (9. ročník), Zuzana Karvayová (9. ročník), Petr Filo (9. ročník), Tomáš Koňas (8. ročník)
195.
Nizozemsko
Praedinius Gymnasium A
23
Sterre de Vroome (klas 3), Leonie Steinfelder (klas 3), Sofie Steenbergen (klas 3), Silke Kleefstra (klas 3)
196.
Česko
Masarykovo gymnázium
Petákova, Plzeň
23
Lucie Kohoutková (Kvarta), Huong Ly Vu (Kvarta), Leonard Mastný (Kvarta), Antonín Mik (Kvarta)
197.
Česko
Gymnázium A
Lesní čtvrť III, Zlín
23
Anita Hostašová (Kvarta), Lucie Mikulenková (Kvarta), Kateřina Ježíková (Kvarta), Johana Hlaváčová (Kvarta)
198.
Česko
Gy, OA a JŠ s právem státní JZ B
Legionářů, Hodonín
23
Vojtěch Prchal (Kvarta), Vojtěch Drobeček (Kvarta), Marek Šťastný (Kvarta), Jan Janáč (Kvarta)
199.
Španělsko
Instituto De Educación Secundaria Obligatoria La Paz
Avda. De La Constitución, 5, Cintruénigo
23
Nerea Forcada Pérez (3º E.S.O.), Ana Casado Lacarra (3º E.S.O.), Aroa Ballester Gil (3º E.S.O.), Noa Ayala Martínez (3º E.S.O.)
200.
Česko
Gymnázium A
Františka Hajdy, Ostrava
23
Vít Chalupecký (Kvarta), Lukáš Karlík (Kvarta), Martin Kreutz (Kvarta), Maxmilián Ožana (Kvarta)